PDA

View Full Version : test ride gsr!help!



ikaros892003
17/09/2009, 10:20
ρε παιδια ξερει κανεις που μπορω να κανω test ride την μηχανη,στη suzuki στον πειραια που ρωτησα μου ειπαν πως δεν υπαρχει gsr για test ride ,ισχυει κατι τετοιο?ξερει κανεις που να απευθυνθω??κανενα τηλεφωνο ισως?στο site της suzuki για τις μηχανες,στην επικοινωνια εχει μονο ενα e-mail,τους εστειλα αλλα δεν ξερω αν θα απαντησουν,αν ξερει κανεις οτιδηποτε θα ηταν μεγαλη βοηθεια για μενα,ευχαριστω!

ikaros892003
17/09/2009, 12:57
λοιπον παιδια απο τηλεφωνα που πηρα μου ειπαν πως η μηχανη δεν υπαρχει για test ride απο τη suzuki,μου ειπαν πως υπηρχε το 06-07-08,αλλα τωρα οχι..
και δηλαδη ρε παιδια πως αγοραζεις μια μηχανη!απλα επειδη σου αρεσει εξωτερικα?δεν ειναι kaaaala αυτο??δεν λεω πως σε μιση ωρα βγαζεις τα συμπερασματα αλλα απο το να μην την εχεις οδηγησει καθολου!υπαρχει κανενας χριστιανος που να μπορει να την δωσει να την οδηγησει εστω ο πατερας μου,επειδη εγω δεν εχω την τοση εμπειρια,του αφηνουμε το v-storm με τα κλειδια και την αδεια και το κανουμε μια βολτα 10 λεπτα εστω και σε ενα παρκινκγ να μας βλεπει,εστω επι πληρωμη!τι να πω ρε παιδες εχω απελπιστει!!αν υπαρχει καποιος ας βοηθεισει..

zephyr1
17/09/2009, 13:54
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=24280&perpage=15&pagenumber=1

:beer: