PDA

View Full Version : Καλα



stukas
03/05/2005, 13:48
δε του εκανα του φουστη?διαβαζε εφημεριδα στο αμαξι κ με εκλεισε οποτε κ εγω σταματαω το μηχανακι κ αρχιζω στα κλοτσιδια την πορτα του κουτιου ωσπου την εβαλα μεσα,επειτα βρισκω ενα Ζητα κ τον "δινω".E,καλα δεν εκανα?:D :evil:

idi
03/05/2005, 14:05
ΦΩΤΙΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΣΤΗ ΤΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tigas
03/05/2005, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από stukas
δε του εκανα του φουστη?διαβαζε εφημεριδα στο αμαξι κ με εκλεισε οποτε κ εγω σταματαω το μηχανακι κ αρχιζω στα κλοτσιδια την πορτα του κουτιου ωσπου την εβαλα μεσα,επειτα βρισκω ενα Ζητα κ τον "δινω".E,καλα δεν εκανα?:D :evil:

ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΔΗΓΟΣ.
ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΡΙΨΕΙΣ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙΣ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ :nono:

DoctorS
03/05/2005, 14:16
όντως λίγο έως πολύ παρατραβηγμένο..........ρε δεν τα'χουμε πει μην μπριζώνεστε στο δρόμο δεν ξέρετε τι ρόλο βαράει ο καθένας......κι αν ο τυπάς άφηνε στο πλάι την εφημερίδα και τράβαγε κανένα λοστάρι-μαχαίρι-πιστόλο-μπαζούκας.....δεν ξέρω κι εγώ τι και σου κανε τα μουτρα κρέας??????θα γελάγαμε τώρα???μπααααααα θα λέγαμε για τον π@@στη τον κουτάκια αλλά..........

ηρεμία κυκλοφορεί πολύ μούρλα ανάμεσά μας!!!!!:nono:


13986

cityfly
03/05/2005, 14:34
στο ζητά είπες και για τη βουλιαγμένη πόρτα;

Pokermon
03/05/2005, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
στο ζητά είπες και για τη βουλιαγμένη πόρτα;

:evil: :evil: :evil:

Tigas
03/05/2005, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
στο ζητά είπες και για τη βουλιαγμένη πόρτα;

ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ.
ΟΡΓΑΝΟ ΜΕ ΕΚΛΕΙΣΕ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ .
ΤΟ ΚΟΙΤΑΩ , ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ, ΤΟ ΒΛΕΜΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΑΓΡΙΟ, ΑΙΜΟΒΟΡΟ(ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΕΦΤΕΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΚΛΙΝΤ ΗΣΤΓΟΥΝΤ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ).
ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΜΙΑ ΚΛΩΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΑΠΕΙΛΙΤΙΚΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ ΑΥΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ ΠΟΥ ΔΙΨΟΥΣΕ ΓΙΑ ΑΙΜΑ.
ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΥΡΟΠΙΤΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΦΤΥΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥΣ ΚΤΛ ΚΑΝΩΝΤΑΣ BURNOUT ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΜΕ ΣΟΥΖΑ ΣΤΟ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ.

ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ -ΣΕΝΑΡΙΟ = TIΓΚΑΣ PRODUCTION


13994

DoctorS
03/05/2005, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ.
ΟΡΓΑΝΟ ΜΕ ΕΚΛΕΙΣΕ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ .
ΤΟ ΚΟΙΤΑΩ , ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ, ΤΟ ΒΛΕΜΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΑΓΡΙΟ, ΑΙΜΟΒΟΡΟ(ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΕΦΤΕΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΚΛΙΝΤ ΗΣΤΓΟΥΝΤ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ).
ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΜΙΑ ΚΛΩΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΑΠΕΙΛΙΤΙΚΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ ΑΥΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ ΠΟΥ ΔΙΨΟΥΣΕ ΓΙΑ ΑΙΜΑ.
ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΥΡΟΠΙΤΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΦΤΥΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥΣ ΚΤΛ ΚΑΝΩΝΤΑΣ BURNOUT ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΜΕ ΣΟΥΖΑ ΣΤΟ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ.

ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ -ΣΕΝΑΡΙΟ = TIΓΚΑΣ PRODUCTION

δε με λες γυρνάς και πορνό ή μόνο γουέστερν...............?????

:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:


13995

cityfly
03/05/2005, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ.
ΟΡΓΑΝΟ ΜΕ ΕΚΛΕΙΣΕ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ .
ΤΟ ΚΟΙΤΑΩ , ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ, ΤΟ ΒΛΕΜΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΑΓΡΙΟ, ΑΙΜΟΒΟΡΟ(ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΕΦΤΕΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΚΛΙΝΤ ΗΣΤΓΟΥΝΤ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ).
ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΜΙΑ ΚΛΩΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΑΠΕΙΛΙΤΙΚΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ ΑΥΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ ΠΟΥ ΔΙΨΟΥΣΕ ΓΙΑ ΑΙΜΑ.
ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΥΡΟΠΙΤΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΦΤΥΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥΣ ΚΤΛ ΚΑΝΩΝΤΑΣ BURNOUT ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΜΕ ΣΟΥΖΑ ΣΤΟ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ.

ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ -ΣΕΝΑΡΙΟ = TIΓΚΑΣ PRODUCTION


τραγουδώντας

είμαι ένας φτωχός και μόνος μοτομπόης

Tigas
03/05/2005, 14:55
EIMAI ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΛΩΝΩ.
ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΕΙΡΑ
ΤΗΝ ΜΟΤΟΛΑΜΨΗ , ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΝΤΙΟ ΖΩΗ
ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΤΕ ΑΠΟ CASTING ΚΑΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟΙ.
ΕΑΝ ΔΕΝ ΔΩ ΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΙΣ ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΕΙΡΕΣ , ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΣΟΝΤΕΣ ΝΑ ΚΟΙΛΙΕΣΤΕ ΣΤΗΝ ΧΩΜΑΤΕΡΗ ΤΩΝ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΑΝ ΕΙΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΠΑΖΑ:lol:

hornet
03/05/2005, 15:23
χαχαχχααχαχ θα λιωσω απο τα γελια!!
ΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ

My name is fwskolos....stayros fwskolos!

adam_tsouk
03/05/2005, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ.
ΟΡΓΑΝΟ ΜΕ ΕΚΛΕΙΣΕ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ .
ΤΟ ΚΟΙΤΑΩ , ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ, ΤΟ ΒΛΕΜΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΑΓΡΙΟ, ΑΙΜΟΒΟΡΟ(ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΕΦΤΕΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΚΛΙΝΤ ΗΣΤΓΟΥΝΤ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ).
ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΜΙΑ ΚΛΩΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΑΠΕΙΛΙΤΙΚΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ ΑΥΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ ΠΟΥ ΔΙΨΟΥΣΕ ΓΙΑ ΑΙΜΑ.
ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΥΡΟΠΙΤΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΦΤΥΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥΣ ΚΤΛ ΚΑΝΩΝΤΑΣ BURNOUT ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΜΕ ΣΟΥΖΑ ΣΤΟ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ.

ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ -ΣΕΝΑΡΙΟ = TIΓΚΑΣ PRODUCTION




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
03/05/2005, 16:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
EIMAI ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΛΩΝΩ.
ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΕΙΡΑ
ΤΗΝ ΜΟΤΟΛΑΜΨΗ , ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΝΤΙΟ ΖΩΗ
ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΤΕ ΑΠΟ CASTING ΚΑΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟΙ.
ΕΑΝ ΔΕΝ ΔΩ ΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΙΣ ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΕΙΡΕΣ , ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΣΟΝΤΕΣ ΝΑ ΚΟΙΛΙΕΣΤΕ ΣΤΗΝ ΧΩΜΑΤΕΡΗ ΤΩΝ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΑΝ ΕΙΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΠΑΖΑ:lol:



αυτό το αντίο ζωή, τι θέμα θα έχει;

Θα φουντάρουν από τπτ γέφυρες μηχανόβιοι;



Εγώωωω..... δεεεεν θέλει! :cool: :cool:

adam_tsouk
03/05/2005, 16:19
όντως, τέτοιες πράξεις είναι αισχρές.:nono:

Προσωπικά ό,τι μλκία και να έκανα (σε τέτοιο επίπεδο πάντα) αν ερχόσουν και μου κλώτσαγες τη πόρτα (και ας μην είναι δικό κου το κάρο) θα έβγαινα και θα σε άρχιζα στα μπουνίδια ακόμα και αν ήσουν 3 μέτρα!


Άπό την άλλη βέβαια.... σήμερα δεν είχε ιδιαίτερη κίνηση. Που σκατά διάβαζε εφημερίδα αυτός;


Και γιατί η πόρτα του αυτοκινήτου του ξάδερφού μου είναι βουλιαγμένη;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DoctorS
03/05/2005, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk

Και γιατί η πόρτα του αυτοκινήτου του ξάδερφού μου είναι βουλιαγμένη;



μα καλά πως στο καλό την άφησε στη βουλιαγμένη..................:hypnotize :uplate: :sick: :eyepop: :alien: :dizzy: .................χάθηκε η γλυφάδα.......άντε βούλα!!!

οοοοοοοοοοοοοοοχι δεν είμαι ξανθός!!!!!


14023

adam_tsouk
03/05/2005, 22:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από DoctorS
μα καλά πως στο καλό την άφησε στη βουλιαγμένη..................:hypnotize :uplate: :sick: :eyepop: :alien: :dizzy: .................χάθηκε η γλυφάδα.......άντε βούλα!!!

οοοοοοοοοοοοοοοχι δεν είμαι ξανθός!!!!!



Καλά γαμάτο! Ρε, και εγώ το σκεφτόμουν όταν το έγραφα αλλά βαριόμουν (μόνος μου) για περισσότερη ανάλυση....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



:beer: :beer:

ireneepi
03/05/2005, 22:10
Ρε στουκα παιδι μου,,,,

εισαι καλα...????

Καιρο εχουμε να τα πουμε,τι λεει???


Που χαθηκες????

johnpagr
04/05/2005, 01:42
Eprepe na vgaleis ton zippo kai na na tou thn anapseis !!!!!! (thn efhmerida) .... na deis meta gelia !!! :beer: :rotflmao: :rotflmao:

cityfly
04/05/2005, 11:32
έχουμε γεμίσει τραμπούκους εδώ μέσα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: