PDA

View Full Version : Hayabusa Bastard Turbocharged - Πρώτο video στο δρόμο



Σελίδες : [1] 2

Tak-Attack
22/09/2009, 06:29
Επιτέλους κατάφερα να φτιάξω το πρώτο μου video στο δρόμο!
Βασικά αυτή είναι η πρώτη επίσημη βόλτα που το βγάζω σε ανοιχτό δρόμο.
Οι πρώτες μου εντυπώσεις απο το μηχανάκι είναι... Παρανοϊκό και Φοβιστικό!

Ότι άνοιγμα δείτε στο video είναι με πολύ... λιγότερο απο φούλ γκάζι! Δεν μπορώ ακόμα να το ανοίξω γιατί με τρομάζει! Θα το ανοίξω όταν θα νιώσω άνετα πάνω του... σε καμιά δεκαετία!

Δεν ξέρω τι μπορεί να περάσει απο την κάμερα, αλλά αυτό που νιώθω και αυτό που ακούω όταν είμαι πάνω στο μηχανάκι είναι... Δέος!

Όσο ανεβαίνουν οι στροφές νιώθεις κάποιον να σε έχει τσακώσει απο το γιακά και να σε τραβάει με λύσσα! Αυτό μεταφράζεται ως εξείς... στα 300 το μηχανάκι έχει ΠΟΛΥ δύναμη! Αντί να ξεψυχάει, λυσσάει και σε εκτοξεύει εμπρός!

Ο ήχος τώρα... τι να πω για τον ήχο... πολύ απλά ΔΕΝ έχω ξανακούσει μηχανάκι να κάνει έτσι! Έχει ένα πολύ ιδιαίτερο και ξεχωριστό ήχο. Όταν μπαίνει στον κόφτη από παντιλίκια, είναι κάτι μεταξύ πριονοκορδέλας και λυσσασμένου σκύλου!

Για όσους δεν με ξέρουν, μην παρεξηγήσετε αυτά που διαβάζεται, δεν έβαλα το θέμα για να κάνω φιγούρα, αλλά για να μοιραστώ την χαρά και το μοναδικό συναίσθημα που νιώθω καβαλώντας το τέρας, μαζί σας!

Το tuning στις μηχανές συνέχεια ανεβαίνει! Εύχομαι να δούμε κι άλλα θηρία απο Ελληνάρες.

Αρκετά λόγια όμως... δείτε και μόνοι σας... εύχομαι να σας αρέσει. Εγώ πάντως το διασκέδασα!



http://www.youtube.com/watch?v=lGL2L7xAnSI


174860

DimChios
22/09/2009, 06:48
Νταξ'! Τι να λεμε?

Το μηχανακι ειναι κοσμημα απλα!!!

Για μια ακομα φορα σου ευχομαι να το χαιρεσαι και να το καμαρωνεις που με τοσο κοπο και ιδρωτα (φανταζομαι απο οσα εχεις εσυ ο ιδιος γραψει) το εφτασες ως εδω!

Ποτε μα ΠΟΤΕ, να μη σε στεναχωρησει και για κανενα λογο!
Προσοχη μονο και τις καλυτερες μου ευχες για ατελειωτα γουστα!

:beer: :beer: :beer: :wave2:

nionio$
22/09/2009, 07:15
Τελεια υπερδυναμη...:hypnotize :beer: :beer: :beer:

jimtarasxt660x
22/09/2009, 07:18
Φίλε σου εύχομαι να το χαίρεσαι τέτοιο "μηχανάκι"...:beer: :beer: :beer:

Να δω πόσο θα το φτάσεις ρε τρελοκομείο:lol:

"Φιγουρατζή":winka: :lol: :lol: :lol:

sakoulakis
22/09/2009, 07:54
Μπραβο μπραβο αντε επιτελους καλε βολτες πολυ πρωτο το εργαλειο :hypnotize :sun: :lol: :lol: :wacko:

SnakeMJK
22/09/2009, 08:44
καλά αυτό το 200-300.... είναι από άλλη διάσταση !!! :p

makis206
22/09/2009, 08:54
Ρε αυτό θέλει λιγότερο χρόνο στο 200-300 απ'ότι το ρημάδι μου στα 100-120..!:eyepop: :eek: :rotflmao: :bigcry:

Να το χαρείς και να έχεις πάντα την προσοχή σου με τον διάολο που καβαλάς, πάντα απροβλημάτιστα χιλιόμετρα να έχεις κι εύχομαι να είναι καλόπεπτα τα μηχανάκια που θα φας στους δρόμους!

Σε πάω κι ένα μπρα-ντε-φερ για να γουστάρουμε :D :lol: :beer:

mikros boudas
22/09/2009, 09:03
Μπραβο φιλε!παρακολουθω απο την αρχη το πως αλλαζεις το μπουσα σου και το αποτελεσμα ειναι πολυ καλο και αισθητικα αλλα κυριως απο θεμα επιδοσεων...οχι πως του λειπει γκαζι του μπουσα στην μαμα μορφη αλλα τετοια πειραγματα ανοιγουν οριζοντες για την βελτιωση,οι μηχανικοι στην Αγγλια δεν παιζονται...τελικη εχεις μετρησει με gps?πρεπει να ειναι γυρω στα 340-350!!!:beer: :beer:

nassosxlvbros
22/09/2009, 09:04
Το σχόλιό μου στο τούμπ μόλις τό'γραψα!!!!ωραία δουλειά!!
από τις λίγες φορές που το κοντέρ προλαβαίνει το στροφόμετρο!!!!:eek: :eek:

υγ. : ήθελα νάξερα,μια κοντρίτσα τώρα με φτιαγμένο αμάξι δε θα έκλεινε πολλά ειρωνικά στοματάκια;
εεεεεε;

:wave2:
:beer:

Tpap
22/09/2009, 09:13
:eyepop:


:beer: :beer: :beer:


μόνο προσοχή φίλε...και πάλι :beer: :beer:

p@nos
22/09/2009, 09:28
πω πωωωωωωω απιστευτο το τερας

:eyepop: :eyepop: :eyepop:



να το χαιρεσαι τακη!!!!!

:beer: :beer: :beer:

sakisdani750
22/09/2009, 09:47
πολυ γκαζι και σε βλεπω μπορεις και το διαχειριζεσαι σωστα......(οχι σφηνες και μαλακιες για να αποδειξεις κατι)

καλες βολτες!:wave2: :wave2:

Xigo
22/09/2009, 10:23
αμαν αμαν... Καλεσ βολτες μαγκα :beer:

reinmeister
22/09/2009, 10:41
ομορφα...γραμμικο μηχανακι...τα καλα του super charger...τα παμε κι απο κοντα...προσοχη...καρυδι μονο απο 4η και πανω κι εντελως ορθιος...

:beer: :beer: :beer: :beer:

project.breeze
22/09/2009, 11:01
W T F ???




Να το χαίρεσαι και να το σέβεσαι φίλε μου το τέρας:beer:

SVX
22/09/2009, 11:13
Ωραιος φιλε ....με δουλεια και υπομονη επιασες το απιαστο...





ΑΠΛΑ ΣΗΜΕΙΩΣΕ....οταν το βγαζεις να το χαρεις .....
κοιτα μην εχεις αυτοκινητα γυρω γιατι δεν τους εκπαιδευσε κανεις για Buses που εμφανιζονται απο το πουθενα....


Καλοντριφταριστο :beer: :beer:

eiffel
22/09/2009, 11:23
γαματος.....!!!!!!!!!!11

PortisHead
22/09/2009, 12:55
1000000 Μπραβο στη δουλεια σου και στον κοπο που εκανες.

Απλα εμενα μου φαινεται οτι κατι παιζει με τα χλμ.
Η προσπεραση με 250+ στο φορτηγο στην Αττικη Οδο μοιαζει με 180-200 χλμ το πολυ.
Αλλα και σε αλλα σημεια αργοτερα στην Κορινθου.
Εκτος κιαν εκεινη τη μερα ολα τα Ι.Χ. 200ριζανε.

Μπορει παλι να ειναι ιδεα μου.

Kazolinos
22/09/2009, 13:00
Τωρα που ολα τα κουτια εγιναν TSi λογικο
να κατεβαινουν ολα την Αττικη με 250-260


Εδω τα στρωματα τα 650 την κατεβαινουν με 280....!!

DUKASII
22/09/2009, 13:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
1000000 Μπραβο στη δουλεια σου και στον κοπο που εκανες.

Απλα εμενα μου φαινεται οτι κατι παιζει με τα χλμ.
Η προσπεραση με 250+ στο φορτηγο στην Αττικη Οδο μοιαζει με 180-200 χλμ το πολυ.
Αλλα και σε αλλα σημεια αργοτερα στην Κορινθου.
Εκτος κιαν εκεινη τη μερα ολα τα Ι.Χ. 200ριζανε.

Μπορει παλι να ειναι ιδεα μου. re den ebale turbo..to konter peiraxe kai anebazei idia me to strofometro..:lol: :rotflmao:

dirtbird
22/09/2009, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
re den ebale turbo..to konter peiraxe kai anebazei idia me to strofometro..:lol: :rotflmao:

esi min koroideyeis les kai ola ta exeis dei....


To ixe kanei palia filos me Yamaha DT175 monoshock kai travage sto relanti me nekra 200sares....:lol: :lol:

eiffel
22/09/2009, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από watain
koita to na exeis gamato ergaleio den einai magia,oute na ka8ese me moikana kranos kai na sfigese,ayto einai kagouria.

den eipa oti den gamaei to busa fovero einai, kyriolektika:D

δηλαδη θελεις να μην ξαναανεβασει φοτο να ειναι και αυτος πανω στην μηχανη? :confused:
:beer: :beer: :beer:

μαγκια του. Αυτο το κρανος γουσταρει αυτο φοραει. :smokin:

vangelis 64
22/09/2009, 16:30
Ωμπωμπωωωω...ο Χριστός κι η Παναγιά!!:eek: :eek:



Αρχικά δημιουργήθηκε από nassosxlvbros

υγ. : ήθελα νάξερα,μια κοντρίτσα τώρα με φτιαγμένο αμάξι δε θα έκλεινε πολλά ειρωνικά στοματάκια;
εεεεεε;
Για τι κοντρίτσα μιλάς;:D



Το συγκεκριμένο πάντως πρέπει να στέκεται αξιοπρεπέστατα πλάι σε βεστρόμ και τιντιέμ.:smokin:

PalLoukiLuke
22/09/2009, 16:35
παναζια μου πως ανεβαζει!!!:eek:

μπραβο ρε παλίκαρε! πανεμορφο και παντοδυναμο το εργαλειο!!

παντα με προσοχη και σεβασμο στο γκαζι!!
:beer: :beer:

gixxerpap
22/09/2009, 18:01
ναι, κι αμα συνεχίσεις να το φοβάσαι, και δεν μπορείς να το ανοίξεις τέρμα, να με φωνάζεις μια φορά το μήνα, να στο ξεμπουκώνω ...:lol:

....εδω ακούγεται ο κόφτης να δουλευει σαν τη SINGER της μάνας μου, κι ο Τάκης μας παραμυθιάζει ότι δε μπορεί να το ανοίξει .....κατάλαβες κύριε, μας δουλεύει κι απο πάνω ...:mad:


174918

devil's animal
22/09/2009, 18:17
πανεμορφο και γκαζιαρικο μεχρι τα μπουνια!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

καλοριζικο ρε μαγκα και καλοντριφταριστο και καλοτριακοσαρισμενο...και....και....και
:beer: :beer: :beer: :beer:

alexxxcbr
22/09/2009, 18:36
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

stakis
22/09/2009, 19:25
sorry...... allaaaaa g@mw ta lefta s re Taki :P :P
Se xw kanei diasimo se mia kafeteria pou douleuw!Blepoume to video kai meta....hahahahaha
Den pezete to ergaleio s!

P.S ...kai to diko s fouskwma super,perimenw pm me odigies :)

GSXR K6
22/09/2009, 19:31
Εγω φιλε μου δεν θα σου πω αν ειναι τουμπανο ή οχι το τερας σου αλλα επειδη καθε ανθρωπος θελει "ΤΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ" για τον εαυτο του θα πω ενα και μοναδικο.................................................ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΤΩΩΩΩΩΩΩΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...................................... ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παναγιωτη τα υπολοιπα θα τα πουμε απο κοντα.....:wave2:



Υ.Γ. Φιλε βαστα γερα.....ερχομαι να σε βοηθησω να του κανουμε ΕΞΟΡΚΙΣΜΟ (!!!!) πρεπει να ειναι δαιμονισμενο αυτο το "πραμα".....Ξεκιναω εγω απο δω ξεματιαζω!!!!!:hypnotize

GSXR K6
22/09/2009, 19:39
Να δω τωρα που θα βρεις παρεα για να κανεις κανενα ταξιδακι!!!!!

...χαχαχαχαχαχαχαχα.....


:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

KIMONAS
22/09/2009, 20:56
Το παλικαρι θελησε να μοιραστει την χαρα του και τον ενθουσιασμο του σε ενα φορουμ που ηξερε οτι θα τον καταλαβαιναμε.
Τα δικα σου περιπαιχτηκα σχολια ειναι περιττα.
Πολλα μπραβο στο φιλο μας που εφτιαξε μια ομορφη και δυνατη μηχανη
Να εισαι καλα και παντα ορθιος...

:beer:

TOLISTOLAROS
22/09/2009, 21:27
Φίλε αν το βαρεθείς στείλε πμ... :cool:
Έως τότε καλή διασκέδαση! :wave2:

mankam
22/09/2009, 21:47
Ενα μεγαλο μπραβο που μοιραστηκες την εμπειρεια σου μαζι μας!!!
το μηχανακι ειναι πριονι,οντως εντυπωσιακο το ανοιγμα απο 200-300 αυτο για οσους εχουν καβαλησει μηχανες που 300σαριζουν!
η αληθεια ειναι οτι τα πολλα χλμ στο βιντεο δεν φαινονται για τοσα αλλα ειμαι σιγουρος οτι στο λαιβ ειναι πραγματι.
καλοταξιδο σε κοβω για εμπειρο οδηγο σε ειδα ποσο διαβαζες τα μπροστινα αυτοκινητα
αυτο ειναι το ποιο βασικο ενστικτο που εχουμε εμεις που καβαλαμε 2 ροδες να οσμιζομαστε τη βλακεια του μπροστινου αυτοκινητου.
και παλι συγχαρητηρια δεν ειναι ευκολο να το κανει κανεις αυτο ειναι ονειρο ζωης,τουλαχιστον για μενα!

konsttanttinos
22/09/2009, 23:04
ΠΡΙΟΝΙ!:eyepop: :eyepop: :eyepop:
Τακη respect:a8: :a8: :a8:
:a23: :a23: :a23:

xampos
22/09/2009, 23:38
ta panta ola :eek: :eek: :eek: :eek:

watain
23/09/2009, 03:02
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

me ayta pou grafeis re file ti 8es na sou pw tragikos eisai

costas81
23/09/2009, 12:55
an proseksete akougete i ektonosi tou compresora!!

sakisvolos
23/09/2009, 17:24
:eyepop: :eyepop: Πω πω βαριέται να ξεκινήσει!! :eyepop: :eyepop:

:beer: :beer: :beer:

spirosk8
24/09/2009, 20:57
E L E O S ! ! ! !

μου εχει σηκωθει η ...τριχα!!!!! απιστευτο το μοτορι.... οτι αλλο και να πω ειναι λιγο

Tak-Attack
25/09/2009, 19:01
Παιδιά πραγματικά ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ μέσα απο την καρδιά μου για όλα όσα μου γράφετε!

Δίνεται αξία στο όνειρό μου. Γιατί κακά τα ψέματα, ότι μα ότι και να κάνεις, δεν έχει καμία αξία αν δεν μπορείς να το μοιραστείς!

Με συγχωρείτε που έβαλα το θέμα και εξαφανίστηκα, αλλά τελευταία στιγμή αποφάσισα να βάλω κι εγώ το μηχανάκι μου στην έκθεση (ATHENS MOTORSHOW LIVE στο περίπτερο του Power Bikes) και είμαι όλο το απόγευμα εκεί τώρα. ήταν που ήταν λίγος ο ελεύθερος χρόνος μου, τώρα ήρθε κι έδεσε!

Δεν έχω προλάβει να διαβάσω όλα τα σχόλια. Όμως θα το κάνω οπωσδήποτε πρώτων για να τιμήσω τον χρόνο που μου αφιέρωσε ο κάθε ένας απο εσάς να γράψει την γνώμη του και δεύτερον γιατί γουστάρω την παρεούλα που κάνουμε εδω μέσα!

Για όσους έχουν σκοπό να έρθουν στην έκθεση, ας περάσουν και μια βόλτα απο το περίπτερο του Power Bikes να τα πούμε απο κοντά και να γνωριστούμε.

Tak-Attack
25/09/2009, 19:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από watain
koita to na exeis gamato ergaleio den einai magia,oute na ka8ese me moikana kranos kai na sfigese,ayto einai kagouria.

den eipa oti den gamaei to busa fovero einai, kyriolektika:D


File to na sxoliaseis to mixanaki mou thetika i arnitika einai dikaioma sou kai tha dexomoun tin opoia gnomi sou. Alla gia emena prosopika tha se parakalousa na min asxoleise.
Se efxaristo gia ton xrono pou dietheses na apantiseis sto thema pou ebala, alla mexri edo ftanei.
Min to kaneis prosopiko se parakalo.
An mporeseis kai ertheis apo to Athens Motorshow Live ela apo to periptero tou Power Bikes na gnoristoume kai na se keraso ena kafe.
Na eisai kala kai panta orthios.

mankam
25/09/2009, 19:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tak-Attack
File to na sxoliaseis to mixanaki mou thetika i arnitika einai dikaioma sou kai tha dexomoun tin opoia gnomi sou. Alla gia emena prosopika tha se parakalousa na min asxoleise.
Se efxaristo gia ton xrono pou dietheses na apantiseis sto thema pou ebala, alla mexri edo ftanei.
Min to kaneis prosopiko se parakalo.
An mporeseis kai ertheis apo to Athens Motorshow Live ela apo to periptero tou Power Bikes na gnoristoume kai na se keraso ena kafe.
Na eisai kala kai panta orthios.

ενα μεγαλο μπραβο για την παιδεια που εχεις και τον τροπο που αντιμετωπιζεις τις επιθεσεις στο προσωπο σου,ελπιζω ο φιλος που εκανε το ατυχες πικροχολο σχολιο να το εχει μετανιωσει.
κριμα που ειμαι κατερινη και δεν θα μπορεσω να δω την busa σου θα ηθελα πολυ να δω την προσαρμογη του κομπρεσσορα,τι πιεσεις σου δινει? και αν εχεις αλλαξει μπιστονια και μπεκ

Opisthogonia
26/09/2009, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tak-Attack
File to na sxoliaseis to mixanaki mou thetika i arnitika einai dikaioma sou kai tha dexomoun tin opoia gnomi sou. Alla gia emena prosopika tha se parakalousa na min asxoleise.
Se efxaristo gia ton xrono pou dietheses na apantiseis sto thema pou ebala, alla mexri edo ftanei.
Min to kaneis prosopiko se parakalo.
An mporeseis kai ertheis apo to Athens Motorshow Live ela apo to periptero tou Power Bikes na gnoristoume kai na se keraso ena kafe.
Na eisai kala kai panta orthios.


o takis giafto skizi re :P k ego to mixanaki tou ekraxa tin proti fora alla pragatika piga volta mazitou...eida ti thirio einai katalava oti den me perni k to voulosa....xaxaxa

plaka kano otan ekraxa tin oura sto mixanaki tou vgikame ta eipame mou exigise k ta vrikame mia xara giati einai gamo ta pedia

Watain kane kamia volta na ta pite k tha alaxis gnomi gia ola ;)

Sardasagam
26/09/2009, 13:43
File to na sxoliaseis to mixanaki mou thetika i arnitika einai dikaioma sou kai tha dexomoun tin opoia gnomi sou. Alla gia emena prosopika tha se parakalousa na min asxoleise.
Se efxaristo gia ton xrono pou dietheses na apantiseis sto thema pou ebala, alla mexri edo ftanei.
Min to kaneis prosopiko se parakalo.
An mporeseis kai ertheis apo to Athens Motorshow Live ela apo to periptero tou Power Bikes na gnoristoume kai na se keraso ena kafe.
Na eisai kala kai panta orthios.

Τάκη πραγματικά σε τιμά ο τρόπος με τον οποίο απάντησες..

Το κτήνος είναι απίστευτο, κ σου εύχομαι καλά, ασφαλή χιλιόμετρα κ να το χαίρεσαι.
:beer: :beer: :beer: :beer:

STOYBI
26/09/2009, 22:09
Αφωνος...... :eyepop: :eyepop:

Και οχι απο την δυναμη ( αυτη αλλωστε ηταν κατι αναμενομενο...)

Αλλα απο το ποσο στρωτα και ωραια δουλευει ( αν κανω λαθος λογο του βιντεο με διωρθωνεις..)

Αλλα ειδικα στην αρχη που ησουν στην κινηση ( αν δεν εβλεπα τις βελονες ) δεν θα πιστευα με τιποτα οτι το μηχανακι ηταν πειραγμενο και μαλιστα τοσο πολυ...

Μπραβο ρε φιλε... Απιθανη δουλεια πρεπει να εχει γινει...

:beer: :beer:

k7600
28/09/2009, 19:09
Tακη , καλα εχω μεινει , το εργαλειο ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ , ηταν που ηταν τουμπανο απο εμφανιση τωρα γαμ..ει και απο ηχο και απο δυναμη .
Αντε να τα πουμε και απο κοντα ( ημουν παρον αν θυμασαι σε μια απ τις πρωτες συναντησεις στο Γαλατσι , μετα το πουλησα και εγω το μωρο , αλλα τωρα θα σου ρθω με νεο μωρο ) .
Περιμενω ... δεν ξερω φταιει η απουσια μου ή δεν συναντιομαστε ρε παιδια οπως παλια ?

Tak-Attack
29/09/2009, 08:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Νταξ'! Τι να λεμε?

Το μηχανακι ειναι κοσμημα απλα!!!

Για μια ακομα φορα σου ευχομαι να το χαιρεσαι και να το καμαρωνεις που με τοσο κοπο και ιδρωτα (φανταζομαι απο οσα εχεις εσυ ο ιδιος γραψει) το εφτασες ως εδω!

Ποτε μα ΠΟΤΕ, να μη σε στεναχωρησει και για κανενα λογο!
Προσοχη μονο και τις καλυτερες μου ευχες για ατελειωτα γουστα!

:beer: :beer: :beer: :wave2:

Φίλε Δημήτρη σε ευχαριστώ πολυ!
Είναι όμορφο να βλέπεις ένα όνειρο να γίνεται πραγματικότιτα.
Και πάλι σε ευχαριστώ για τις ευχές σου!
Να είσαι πάντα καλά και πάντα όρθιος.

Tak-Attack
29/09/2009, 09:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
1000000 Μπραβο στη δουλεια σου και στον κοπο που εκανες.

Απλα εμενα μου φαινεται οτι κατι παιζει με τα χλμ.
Η προσπεραση με 250+ στο φορτηγο στην Αττικη Οδο μοιαζει με 180-200 χλμ το πολυ.
Αλλα και σε αλλα σημεια αργοτερα στην Κορινθου.
Εκτος κιαν εκεινη τη μερα ολα τα Ι.Χ. 200ριζανε.

Μπορει παλι να ειναι ιδεα μου.

Σε ευχαριστώ φίλε για τα καλά σου λόγια!
Το μηχανάκι έχει τα μαμά γρανάζια. Κλέβει όσο κλέβει και ένα μαμά busa.
Όποτε θες κανονίζουμε βολτάκι να το δεις και απο κοντά και να μετρίσουμε τα χλμ και με το δικό σου εργαλείο. :wave2:

Tak-Attack
29/09/2009, 09:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
ναι, κι αμα συνεχίσεις να το φοβάσαι, και δεν μπορείς να το ανοίξεις τέρμα, να με φωνάζεις μια φορά το μήνα, να στο ξεμπουκώνω ...:lol:

....εδω ακούγεται ο κόφτης να δουλευει σαν τη SINGER της μάνας μου, κι ο Τάκης μας παραμυθιάζει ότι δε μπορεί να το ανοίξει .....κατάλαβες κύριε, μας δουλεύει κι απο πάνω ...:mad:

Καλάς τον gixxerpap! :wave2:
Έχεις δίκιο... δεν φοβάμαι... ΤΡΕΜΩ! :lol:
Χωρίς πλάκα, δεν μπορώ με τίποτα να ανοίξω όλο το γκάζι ακόμα. Άσε εκεί που παντιλικώνει... εκεί δεν έχω πρόβλημα :a8: εκεί που έχει πρόσφυση όμως... :a53:
Άντε να δω πότε θα πάμε για καφεδάκι :beer:

Tak-Attack
29/09/2009, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από GSXR K6
Εγω φιλε μου δεν θα σου πω αν ειναι τουμπανο ή οχι το τερας σου αλλα επειδη καθε ανθρωπος θελει "ΤΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ" για τον εαυτο του θα πω ενα και μοναδικο.................................................ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΤΩΩΩΩΩΩΩΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...................................... ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παναγιωτη τα υπολοιπα θα τα πουμε απο κοντα.....:wave2:



Υ.Γ. Φιλε βαστα γερα.....ερχομαι να σε βοηθησω να του κανουμε ΕΞΟΡΚΙΣΜΟ (!!!!) πρεπει να ειναι δαιμονισμενο αυτο το "πραμα".....Ξεκιναω εγω απο δω ξεματιαζω!!!!!:hypnotize

:wave2: Χρήστο!
Σε ευχαριστώ φίλε, πάντα έχεις κάτι καλό να πεις. :beer:
Πωπω... σε καταλαβαίνω... χωρίς μηχανάκι θα πρέπει να έχεις πάθει στέριση... αλλά έχεις άλλες χαρές τώρα. Πιο μεγάλες και πιο ουσιαστικές! Εύχομαι να στρώσουν τα πράγματα γρήγορα και να πάρεις πάλι κάποιο πριόνι! ..και μετά πάμε παρέα για εξορκισμό! :lol:

950dim
29/09/2009, 09:24
Nομιζω το πηρε το ματι μου στο Athens motorshow;;;;;

Tak-Attack
29/09/2009, 09:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από mankam
Ενα μεγαλο μπραβο που μοιραστηκες την εμπειρεια σου μαζι μας!!!
το μηχανακι ειναι πριονι,οντως εντυπωσιακο το ανοιγμα απο 200-300 αυτο για οσους εχουν καβαλησει μηχανες που 300σαριζουν!
η αληθεια ειναι οτι τα πολλα χλμ στο βιντεο δεν φαινονται για τοσα αλλα ειμαι σιγουρος οτι στο λαιβ ειναι πραγματι.
καλοταξιδο σε κοβω για εμπειρο οδηγο σε ειδα ποσο διαβαζες τα μπροστινα αυτοκινητα
αυτο ειναι το ποιο βασικο ενστικτο που εχουμε εμεις που καβαλαμε 2 ροδες να οσμιζομαστε τη βλακεια του μπροστινου αυτοκινητου.
και παλι συγχαρητηρια δεν ειναι ευκολο να το κανει κανεις αυτο ειναι ονειρο ζωης,τουλαχιστον για μενα!

Είναι χαρά μου να μοιραστώ την εμπειρεία μου μαζί σας! Τα χλμ είναι όπος και σε ένα μαμά busa μια και δεν έχω αλλάξει γρανάζι. Η κάμερα πάντα κώβει ταχύτητα. Ειδικά όταν είσαι σε ανοιχτό δρόμο πας με 200 και νωμίζεις οτι μπορείς να ανοίξεις το stand και να κατέβεις κάτω!
Πάντα προσέχουμε για να έχουμε! :p
Ο νούμερο ένα κανόνας όταν πάμε βόλτα είναι... να επιστρέψουμε όπως φύγαμε! ..και έπειτα να διασκεδάσουμε!
Και για μένα όνειρο ζωής ήταν! Ακόμα δεν πιστεύω οτι το καβαλάω! :sun:
Σε ευχαριστώ και ευχομαι πάντα καλά και πάντα όρθιος.

Tak-Attack
29/09/2009, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από 950dim
Nομιζω το πηρε το ματι μου στο Athens motorshow;;;;;

Ναι το είχα βάλει στο περίπτερο του Power Bikes.

Tak-Attack
29/09/2009, 09:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
an proseksete akougete i ektonosi tou compresora!!

Εγώ το ακούω και στον ύπνο μου!! Δεν ξέρω απο την κάμερα, πάντως απο κοντά, απο την θέση του οδηγού, είναι ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :a8: :a8: :a8:

Tak-Attack
29/09/2009, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Opisthogonia
o takis giafto skizi re :P k ego to mixanaki tou ekraxa tin proti fora alla pragatika piga volta mazitou...eida ti thirio einai katalava oti den me perni k to voulosa....xaxaxa

plaka kano otan ekraxa tin oura sto mixanaki tou vgikame ta eipame mou exigise k ta vrikame mia xara giati einai gamo ta pedia

Watain kane kamia volta na ta pite k tha alaxis gnomi gia ola ;)

Γειά σου Στέφανε! :wave2:
Ναι, θυμάμαι που με έκραξες την πρώτη φορά! χαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol:
και μετά όπως πολύ σωστά γράφεις βρεθίκαμε και όλα οκ!
...αυτό που παρέλειψες να πεις όμως είναι το πόσο μου κόστισε το "οκ"... θυμάσαι τα 50euro που σου έβαλα στην τσέπη? χαχαχαχα :rotflmao:

Εδω δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε. Είμαστε όλοι μια παρέα.

950dim
29/09/2009, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tak-Attack
Ναι το είχα βάλει στο περίπτερο του Power Bikes.

Ωραιο φιλε,η ουρα ειναι απο Gsxr;;;
χαζευα τον compressora στο πλαι...ψαρωτικο!!!

Tak-Attack
29/09/2009, 09:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από mankam
ενα μεγαλο μπραβο για την παιδεια που εχεις και τον τροπο που αντιμετωπιζεις τις επιθεσεις στο προσωπο σου,ελπιζω ο φιλος που εκανε το ατυχες πικροχολο σχολιο να το εχει μετανιωσει.
κριμα που ειμαι κατερινη και δεν θα μπορεσω να δω την busa σου θα ηθελα πολυ να δω την προσαρμογη του κομπρεσσορα,τι πιεσεις σου δινει? και αν εχεις αλλαξει μπιστονια και μπεκ

Να είσαι καλά φίλε μου!
Θεορώ πως με τον τσαμπουκά δεν λύνεται τίποτα. Καλύτερα με λόγια γιατί έτσι μπορεί να λυθεί μια παρεξήγιση και να κερδίσεις ένα φίλο. Βέβαια όλα έχουν τα όριά τους.
Κατερίνη ε? είσαι λίγο μακρειά αλλά ποτέ δεν ξέρεις :)
Η πίεση που δουλέβει ο κομπρέσορας είναι 1 bar. Δεν έχω πειράξει τίποτα απο κινητίρα, εκτός απο το να ρίξουμε τη συμπίεση απο 12:1 σε 9:1 και ναι έχφυγαν τα 8 μαμά μπεκ και μπήκαν 4 μεγάλα καθώς και μεγαλύτερη τρόμπα βενζίνης.
Να είσαι καλά και πάντα όρθιος!

Tak-Attack
29/09/2009, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Αφωνος...... :eyepop: :eyepop:

Και οχι απο την δυναμη ( αυτη αλλωστε ηταν κατι αναμενομενο...)

Αλλα απο το ποσο στρωτα και ωραια δουλευει ( αν κανω λαθος λογο του βιντεο με διωρθωνεις..)

Αλλα ειδικα στην αρχη που ησουν στην κινηση ( αν δεν εβλεπα τις βελονες ) δεν θα πιστευα με τιποτα οτι το μηχανακι ηταν πειραγμενο και μαλιστα τοσο πολυ...

Μπραβο ρε φιλε... Απιθανη δουλεια πρεπει να εχει γινει...

:beer: :beer:

Σε ευχαριστώ φίλε μου!
Δεν κάνεις κανένα λάθος! Έτσι όπως το λες είναι! Είναι τόσο γραμικό που είναι λες και οδηγάς ένα ατμοσφερικό... 4000cc :lol:
Αυτό μεταφράζεται σε άψωγη οδησισημότιτα χωρίς ξεσπάσματα και απρόβλεπτες εκπλήξεις, κυρίος μέσα στη στροφή. Δεν έχει χαλάσει καθόλου το μηχανάκι. Μπορείς και να το οδηγείς σε στριφτερά κομμάτια η σε πίστα χωρίς κανένα πρόβλημα. Αυτή είναι και η μαγεία του κομπρέσορα. :)

Tak-Attack
29/09/2009, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από k7600
Tακη , καλα εχω μεινει , το εργαλειο ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ , ηταν που ηταν τουμπανο απο εμφανιση τωρα γαμ..ει και απο ηχο και απο δυναμη .
Αντε να τα πουμε και απο κοντα ( ημουν παρον αν θυμασαι σε μια απ τις πρωτες συναντησεις στο Γαλατσι , μετα το πουλησα και εγω το μωρο , αλλα τωρα θα σου ρθω με νεο μωρο ) .
Περιμενω ... δεν ξερω φταιει η απουσια μου ή δεν συναντιομαστε ρε παιδια οπως παλια ?

Γεια σου Γιάννη! Σε ευχαριστώ φίλε!
Θυμάμαι την συνάντιση και νωμίζω πως πρέπει να κανονίσουμε να την επαναλάβουμε!
Τι ακουω?? νεο μωρό?? Άντε με το καλό! Δεν ρτάω τι... κάνε μας έκπληξη! :)
...και να σου βρούμε και νεο όνομα γιατί το k7600 κάτι μου λέει πως δεν θα το περιγράφει! :p

T.R.E
29/09/2009, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tak-Attack
Σε ευχαριστώ φίλε για τα καλά σου λόγια!
Το μηχανάκι έχει τα μαμά γρανάζια. Κλέβει όσο κλέβει και ένα μαμά busa.



Τάκη ότι και να πω θα είναι λίγο! :beer: :beer: Θα πω την εξυπνάδα μου όμως σαν Έλληνας,θεωρώ ότι το στοκ γρανάζωμα σε Busa τετοιας ιπποδύναμης είναι υπερβολή... -3 πίσω τουλάχιστον :smokin:

Tak-Attack
29/09/2009, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από 950dim
Ωραιο φιλε,η ουρα ειναι απο Gsxr;;;
χαζευα τον compressora στο πλαι...ψαρωτικο!!!

Ναι ο κώλος είναι απο gsxr1000 k7. Μπήκε με φτιαχτό υποπλαίσιο.
ψαρωτικο δεν λες τίποτα. Κι εγώ ακόμα δεν το έχω συνηθίσει... το χάζευα πιο πολύ απ όλους! :lol:
Ακόμα σαν ψέμα μου φαίνεται!
:beer: :beer:

Tak-Attack
29/09/2009, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Τάκη ότι και να πω θα είναι λίγο! :beer: :beer: Θα πω την εξυπνάδα μου όμως σαν Έλληνας,θεωρώ ότι το στοκ γρανάζωμα σε Busa τετοιας ιπποδύναμης είναι υπερβολή... -3 πίσω τουλάχιστον :smokin:

Σε ευχαριστώ!
Δεν είναι εξυπνάδα, καλά τα λες! Θα είναι πιο αξιοποιήσιμη η δύναμη αν το μακρίνω.
Αλλά μου αρέσει έτσι!!! :hypnotize Γουστάρω που κοφτιάζει αμέσως! Ασε που δεν θέλω να μπλέξω με γρανάζια και διωρθοσεις κοντέρ κλπ.
Προς το παρόν μένει ως έχει... αργότερα βλεπουμε.

GSXR K6
29/09/2009, 22:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tak-Attack
:wave2: Χρήστο!
Σε ευχαριστώ φίλε, πάντα έχεις κάτι καλό να πεις. :beer:
Πωπω... σε καταλαβαίνω... χωρίς μηχανάκι θα πρέπει να έχεις πάθει στέριση... αλλά έχεις άλλες χαρές τώρα. Πιο μεγάλες και πιο ουσιαστικές! Εύχομαι να στρώσουν τα πράγματα γρήγορα και να πάρεις πάλι κάποιο πριόνι! ..και μετά πάμε παρέα για εξορκισμό! :lol:

:wave2: :wave2: :wave2: Γεια σου ρε Παναγιοτη με το τερας σου και χαρηκα πολυ για την γνωρημια.

Ο Θεος ειναι μεγαλος φιλε μου.....:a05: :a05: ....ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΕ!!!!!!!!!!!!:wacko:

Tigas
11/10/2009, 21:29
Σε ποια πτέρυγα μάχης έχεις το . . . . αεροπλάνο σου :D

Υπερβολικά πάρα πολύ γκάζι, να το χαίρεσαι και να προσέχεις.

Πάντα όρθιος :wave2:

Tak-Attack
13/10/2009, 23:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Σε ποια πτέρυγα μάχης έχεις το . . . . αεροπλάνο σου :D

Υπερβολικά πάρα πολύ γκάζι, να το χαίρεσαι και να προσέχεις.

Πάντα όρθιος :wave2:


Σε ευχαριστώ φίλε μου!
Κι εσύ να έχεις πάντα διασκεδαστικά και ασφαλή χιλιόμετρα!
:beer: :beer:

Corvo
14/10/2009, 00:14
Μπραβο σου....ΤΕΡΑΣ πραγματικο...

να το χαιρεσαι οσο δεν παει και παντα να σε οδηγει σε χαρες!


παντα ορθιος
:beer:

Tak-Attack
14/10/2009, 01:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Corvo
Μπραβο σου....ΤΕΡΑΣ πραγματικο...

να το χαιρεσαι οσο δεν παει και παντα να σε οδηγει σε χαρες!


παντα ορθιος
:beer:

Πραγματικά όμορφες ευχές απο φίλους μηχανόβιους!
Thanks φίλε Corvo! :beer:

Εύχομαι και σε εσένα ασφαλή και διασκεδαστικά χιλιόμετρα!
Και πάντα όρθιοι όλοι μας! :beer:

ermhc
30/12/2009, 07:19
+1000 φιλε μου και απο εμενα και μπραβο σου που αφου μπορεις να κανεις αυτο που γουσταρεις δεν μασας και να το postαρεις.Και οσον αφορα για μερικους μερικους .....οσα δεν πιανει η αλεπου .....τα κανει........Μπραβο σου και παλι!

Tak-Attack
30/12/2009, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από ermhc
+1000 φιλε μου και απο εμενα και μπραβο σου που αφου μπορεις να κανεις αυτο που γουσταρεις δεν μασας και να το postαρεις.Και οσον αφορα για μερικους μερικους .....οσα δεν πιανει η αλεπου .....τα κανει........Μπραβο σου και παλι!

Να είσαι καλά φίλε μου! Σε ευχαριστώ!
Το μόνο που κάνω είναι να διασκεδάζω με το μηχανάκι των ονείρων μου και να το μοιράζομαι μαζί σας. Σε άλλους αρέσει, σε άλλους δεν αρέσει. Εγώ πάντος το διασκέδασα! :a8:
Έυχομαι καλή χρονιά με πολλά ασφαλή και διασκεδαστικά χιλιόμετρα για εμάς τους μηχανόβιους!

ioannou_b
11/01/2010, 19:46
Φιλε εδωσα τα ευσημα σε αλλο τοπικ αλλα διαγραφηκε (μαλλον επειδη επρεπε να τα γραψω εδω!) Εκτος απο bastard ειναι και monster σε ισχυ αυτο το εργαλειο!

Tak-Attack
11/01/2010, 20:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από ioannou_b
Φιλε εδωσα τα ευσημα σε αλλο τοπικ αλλα διαγραφηκε (μαλλον επειδη επρεπε να τα γραψω εδω!) Εκτος απο bastard ειναι και monster σε ισχυ αυτο το εργαλειο!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!
Αυτά δεν πρέπει να σβήνονται!! Είναι λόγια που μας κάνουν και νιώθουμε όμορφα!
Το Bastard μένα είναι η πεντάμορφη και το τέρας μαζί! :lol:
:beer:

andgeo
12/01/2010, 00:11
Ρε φιλαράκο , είσαι αστέρι λέμε ...
Υπάρχουν μερικά χαρακτιριστικά πανω σου που πραγματικά σε τιμάνε , είσαι τούμπανος , σώμα και μηχανή , αλλά κυρίως ακομπλεξάριστος. Μια ήρεμη δύναμη δηλαδή που εύχομαι να μην πέσει ποτέ κανείς στην οργή σου .Μπράβο σου και εύχομαι να ζεις για πάντα με το όνειρο σου . Δεν είχα δει ποστ που είχες κάνει εδώ από την αρχή αλλά είχα πάρει μάτι το βιντεάκι στο tube από άσχετη πηγή. Πραγματικά διαβάζοντας όλα τα σχόλια εκεί έμεινα από τον τρόπο που απαντάς σε κάθε ιντερνετικό φίλο που σχολιάζει τη μηχανή σου , θετικά , ουδέτερα ή αρνητικά . Ακόμα δε, θαύμασα το κουράγιο σου να απαντάς και στις επιθέσεις του κάθε κομπλεξικού .Και πάλι μπράβο σου . Μόλις λοιπόν είδα το thread στο φόρουμ εδώ , έστειλα ένα μαιλ σε άνα καλό μου φίλο , με τίτλο "Όταν είσαι ακομπλεξάριστος και τούμπανος ... " και γελάσαμε πολύ .ΤΟ ιδιαίτερο με αυτό το παιδί είναι ότι είναι ακριβώς το ίδιο με σένα , τούμπανος και μάγκας με όλη τη σημασία της λέξης . Δεν έχει πειράξει ποτέ ούτε κουνούπι αλλά μην τυχόν και πέσει ποτέ κανείς στην οργή του . Όταν τον πρωτοείδα στη σχολή , πρώτο εξάμηνο έτσι με αμάνικα και δεν τον ήξερα τότε , λέω στο διπλανό μου " ρε τι θέλει ο κάπλανος ο πορτιέρης στο ΕΜΠ ? " . Πόσο λάθος έκανα τότε και τα λέω με αφορμή το κράξιμο για την μοϊκάνα στο κράνος .Πόσο λάθος κάνει ο τυπάς που σε κρίνει από μια φωτογραφία. Μια και τόφερε η κουβέντα ο τρελός ο φίλος μου θέλει να πάρει R1 χωρίς να έχει οδηγήσει μηχανή ποτέ του . Εύχομαι να τον βάλεις ποτέ πάνω στο εργαλείο να κλάσσει μπάμιες , να του περάσει η κάβλα . :p
Τέσπα να είστε και οι δύο πάντα καλά και να χαίρεσαι εσύ το θηρίο σου και εύχομαι για το καλό του φίλου μου να πάρει κάνα σκουτεράκι να μάθει τα βασικά πρώτα και μετά βλέπουμε.
Για το θηρίο τι να πω λίγο θα είναι , κάνε του απλά τα κέφια , τάϊζε το και άφηνε το να βρυχάται ... Βγάζει τόση δύναμη που μπορεί να μας καταπιεί όλους μαζί για πλάκα . Να το χαίρεσαι !!!!

k7600
12/01/2010, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από andgeo
Ρε φιλαράκο , είσαι αστέρι λέμε ...
Υπάρχουν μερικά χαρακτιριστικά πανω σου που πραγματικά σε τιμάνε , είσαι τούμπανος , σώμα και μηχανή , αλλά κυρίως ακομπλεξάριστος. Μια ήρεμη δύναμη δηλαδή που εύχομαι να μην πέσει ποτέ κανείς στην οργή σου .Μπράβο σου και εύχομαι να ζεις για πάντα με το όνειρο σου . Δεν είχα δει ποστ που είχες κάνει εδώ από την αρχή αλλά είχα πάρει μάτι το βιντεάκι στο tube από άσχετη πηγή. Πραγματικά διαβάζοντας όλα τα σχόλια εκεί έμεινα από τον τρόπο που απαντάς σε κάθε ιντερνετικό φίλο που σχολιάζει τη μηχανή σου , θετικά , ουδέτερα ή αρνητικά . Ακόμα δε, θαύμασα το κουράγιο σου να απαντάς και στις επιθέσεις του κάθε κομπλεξικού .Και πάλι μπράβο σου . Μόλις λοιπόν είδα το thread στο φόρουμ εδώ , έστειλα ένα μαιλ σε άνα καλό μου φίλο , με τίτλο "Όταν είσαι ακομπλεξάριστος και τούμπανος ... " και γελάσαμε πολύ .ΤΟ ιδιαίτερο με αυτό το παιδί είναι ότι είναι ακριβώς το ίδιο με σένα , τούμπανος και μάγκας με όλη τη σημασία της λέξης . Δεν έχει πειράξει ποτέ ούτε κουνούπι αλλά μην τυχόν και πέσει ποτέ κανείς στην οργή του . Όταν τον πρωτοείδα στη σχολή , πρώτο εξάμηνο έτσι με αμάνικα και δεν τον ήξερα τότε , λέω στο διπλανό μου " ρε τι θέλει ο κάπλανος ο πορτιέρης στο ΕΜΠ ? " . Πόσο λάθος έκανα τότε και τα λέω με αφορμή το κράξιμο για την μοϊκάνα στο κράνος .Πόσο λάθος κάνει ο τυπάς που σε κρίνει από μια φωτογραφία. Μια και τόφερε η κουβέντα ο τρελός ο φίλος μου θέλει να πάρει R1 χωρίς να έχει οδηγήσει μηχανή ποτέ του . Εύχομαι να τον βάλεις ποτέ πάνω στο εργαλείο να κλάσσει μπάμιες , να του περάσει η κάβλα . :p
Τέσπα να είστε και οι δύο πάντα καλά και να χαίρεσαι εσύ το θηρίο σου και εύχομαι για το καλό του φίλου μου να πάρει κάνα σκουτεράκι να μάθει τα βασικά πρώτα και μετά βλέπουμε.
Για το θηρίο τι να πω λίγο θα είναι , κάνε του απλά τα κέφια , τάϊζε το και άφηνε το να βρυχάται ... Βγάζει τόση δύναμη που μπορεί να μας καταπιεί όλους μαζί για πλάκα . Να το χαίρεσαι !!!!

και που να τον γνωρισεις και απο κοντα φιλε μου , και γαμω τα παιδια ο Τακης ΛΕΜΕ !!!

dizaia
07/02/2010, 18:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tak-Attack
Επιτέλους κατάφερα να φτιάξω το πρώτο μου video στο δρόμο!
Βασικά αυτή είναι η πρώτη επίσημη βόλτα που το βγάζω σε ανοιχτό δρόμο.
Οι πρώτες μου εντυπώσεις απο το μηχανάκι είναι... Παρανοϊκό και Φοβιστικό!

Ότι άνοιγμα δείτε στο video είναι με πολύ... λιγότερο απο φούλ γκάζι! Δεν μπορώ ακόμα να το ανοίξω γιατί με τρομάζει! Θα το ανοίξω όταν θα νιώσω άνετα πάνω του... σε καμιά δεκαετία!

Δεν ξέρω τι μπορεί να περάσει απο την κάμερα, αλλά αυτό που νιώθω και αυτό που ακούω όταν είμαι πάνω στο μηχανάκι είναι... Δέος!

Όσο ανεβαίνουν οι στροφές νιώθεις κάποιον να σε έχει τσακώσει απο το γιακά και να σε τραβάει με λύσσα! Αυτό μεταφράζεται ως εξείς... στα 300 το μηχανάκι έχει ΠΟΛΥ δύναμη! Αντί να ξεψυχάει, λυσσάει και σε εκτοξεύει εμπρός!

Ο ήχος τώρα... τι να πω για τον ήχο... πολύ απλά ΔΕΝ έχω ξανακούσει μηχανάκι να κάνει έτσι! Έχει ένα πολύ ιδιαίτερο και ξεχωριστό ήχο. Όταν μπαίνει στον κόφτη από παντιλίκια, είναι κάτι μεταξύ πριονοκορδέλας και λυσσασμένου σκύλου!

Για όσους δεν με ξέρουν, μην παρεξηγήσετε αυτά που διαβάζεται, δεν έβαλα το θέμα για να κάνω φιγούρα, αλλά για να μοιραστώ την χαρά και το μοναδικό συναίσθημα που νιώθω καβαλώντας το τέρας, μαζί σας!

Το tuning στις μηχανές συνέχεια ανεβαίνει! Εύχομαι να δούμε κι άλλα θηρία απο Ελληνάρες.

Αρκετά λόγια όμως... δείτε και μόνοι σας... εύχομαι να σας αρέσει. Εγώ πάντως το διασκέδασα!



http://www.youtube.com/watch?v=lGL2L7xAnSI
γεια χαρα φιλε μου. σε καταλαβαινω απολυτα, γι ολα οσα λες. το λεω αυτο επειδη εχω
και εγω το αδελφακι του δικου σου, με τον ολοιδιο κινητηρα πανω, και νιωθω και εγω ακριβως και εγω τα ιδια οταν το οδηγαω. μιλαμε βεβαια για το Β ΚΙΝG. εκει να δεις... αν σε τραβαει καποιος απο τον λαιμο, που ειναι και γυμνο !!! δες εδω το δικο μου μοτορι http://www.suzukibking.gr/index.php?/topic/6-show-here-your-photos-with-your-b-king/

Tak-Attack
07/02/2010, 18:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από andgeo
Ρε φιλαράκο , είσαι αστέρι λέμε ...
Υπάρχουν μερικά χαρακτιριστικά πανω σου που πραγματικά σε τιμάνε , είσαι τούμπανος , σώμα και μηχανή , αλλά κυρίως ακομπλεξάριστος. Μια ήρεμη δύναμη δηλαδή που εύχομαι να μην πέσει ποτέ κανείς στην οργή σου .Μπράβο σου και εύχομαι να ζεις για πάντα με το όνειρο σου . Δεν είχα δει ποστ που είχες κάνει εδώ από την αρχή αλλά είχα πάρει μάτι το βιντεάκι στο tube από άσχετη πηγή. Πραγματικά διαβάζοντας όλα τα σχόλια εκεί έμεινα από τον τρόπο που απαντάς σε κάθε ιντερνετικό φίλο που σχολιάζει τη μηχανή σου , θετικά , ουδέτερα ή αρνητικά . Ακόμα δε, θαύμασα το κουράγιο σου να απαντάς και στις επιθέσεις του κάθε κομπλεξικού .Και πάλι μπράβο σου . Μόλις λοιπόν είδα το thread στο φόρουμ εδώ , έστειλα ένα μαιλ σε άνα καλό μου φίλο , με τίτλο "Όταν είσαι ακομπλεξάριστος και τούμπανος ... " και γελάσαμε πολύ .ΤΟ ιδιαίτερο με αυτό το παιδί είναι ότι είναι ακριβώς το ίδιο με σένα , τούμπανος και μάγκας με όλη τη σημασία της λέξης . Δεν έχει πειράξει ποτέ ούτε κουνούπι αλλά μην τυχόν και πέσει ποτέ κανείς στην οργή του . Όταν τον πρωτοείδα στη σχολή , πρώτο εξάμηνο έτσι με αμάνικα και δεν τον ήξερα τότε , λέω στο διπλανό μου " ρε τι θέλει ο κάπλανος ο πορτιέρης στο ΕΜΠ ? " . Πόσο λάθος έκανα τότε και τα λέω με αφορμή το κράξιμο για την μοϊκάνα στο κράνος .Πόσο λάθος κάνει ο τυπάς που σε κρίνει από μια φωτογραφία. Μια και τόφερε η κουβέντα ο τρελός ο φίλος μου θέλει να πάρει R1 χωρίς να έχει οδηγήσει μηχανή ποτέ του . Εύχομαι να τον βάλεις ποτέ πάνω στο εργαλείο να κλάσσει μπάμιες , να του περάσει η κάβλα . :p
Τέσπα να είστε και οι δύο πάντα καλά και να χαίρεσαι εσύ το θηρίο σου και εύχομαι για το καλό του φίλου μου να πάρει κάνα σκουτεράκι να μάθει τα βασικά πρώτα και μετά βλέπουμε.
Για το θηρίο τι να πω λίγο θα είναι , κάνε του απλά τα κέφια , τάϊζε το και άφηνε το να βρυχάται ... Βγάζει τόση δύναμη που μπορεί να μας καταπιεί όλους μαζί για πλάκα . Να το χαίρεσαι !!!!

Φίλε andgeo τώρα ότι και να πω θα είναι λίγο. Πραγματικά σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Απλά πιστεύω πως τον άνθρωπο τον χαρακτηρίζουν πράγματα όπως η ψυχή η καρδιά και το μυαλό του. ¨οχι το μηχανάκι του και το σώμα του. Φυσικά και μιλάω σε όλους. Εδω όλοι μια παρέα είμαστε.
Για τον φίλο σου καλύτερα να αρχίσει απο κάτι πιο μικρό και μετά να πάει σε τέτοια θηρία. Το kawasaki ninja 250 είναι μια πολύ καλή εισαγωγή στα supersport.
Με συγχωρείς που άργησα τόσο να απαντήσω...
και πάλι ένα μεγάλο ευχαριστώ για όσα μου έγραψες!
:beer: :beer:

andgeo
08/02/2010, 04:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tak-Attack

Για τον φίλο σου καλύτερα να αρχίσει απο κάτι πιο μικρό και μετά να πάει σε τέτοια θηρία. Το kawasaki ninja 250 είναι μια πολύ καλή εισαγωγή στα supersport.
:beer: :beer:
Δε βαριέσαι , δεν παίρνει από λόγια . Τέσπα καλά να είσαι και μη μασάς !!!

manos*gsxr
08/02/2010, 09:21
Το οχημα γαβρωνει.......Με πιανεις?Η μλκ ειναι οτι ηρθα απο κρητη ειδικα για το motorshow και δε το ξερα οτι θα εχεις το ''διαστημοπλοιο'' εκει...Ελπιζω αν γινει το σαλονι μοτοσυκλετας να το ξαναπας...
Επισης θελω να σε ρωτησω αν ειδες καμια διαφορα στη γεωμετρια της μηχανης λογω της αλλαγης του υποπλαισιου....Καλες βολτες και παντα ορθιος!

andstag
09/02/2010, 15:28
Φιλε μου δυστυχος κι εγω οταν ειδα τη φοτο εβγαλα τα ιδια συμπερασματα με του παιδιου που σε εκραξε.:( (καλα λενε μη κρινεις με τη πρωτη ματια). οταν διαβασα την απαντηση σου ομολογω οτι εμεινα αναυδος, 1000 μπραβω για το χαρακτηρα σου. Α!!!! μη το ξεχασω το θηριο δε παιζεται φιλε να το χαιρεσαι παντα και παντα ορθιος:beer: :beer: :beer:

Tak-Attack
11/02/2010, 22:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από andstag
Φιλε μου δυστυχος κι εγω οταν ειδα τη φοτο εβγαλα τα ιδια συμπερασματα με του παιδιου που σε εκραξε.:( (καλα λενε μη κρινεις με τη πρωτη ματια). οταν διαβασα την απαντηση σου ομολογω οτι εμεινα αναυδος, 1000 μπραβω για το χαρακτηρα σου. Α!!!! μη το ξεχασω το θηριο δε παιζεται φιλε να το χαιρεσαι παντα και παντα ορθιος:beer: :beer: :beer:

Σε ευχαριστώ πολυ! Είναι πιο σημαντικό για μένα να εκτιμούν τον χαρακτήρα μου απο το μηχανάκι μου. Τον άνθρωπο δεν τον χαρακτιρίζει αυτό που καβαλάει η το σώμα που έχει και γενικότερα η εικόνα του, αλλά αυτό που έχει μέσα στην καρδιά και την ψυχή του.
Να είσαι καλά παλικάρι (δεν γνωρίζω το όνομα σου γι αυτό σε λέω έτσι) πραγματικά χαίρομαι και με τιμά απίστευτα αυτό που μου έγραψες!
:beer:

nikos1400
24/05/2010, 10:43
Μπραβο ρε φιλε, εκπλησσεται κανεις ευχαριστα αμα βλεπει τετοια !:eyepop:
Μηχανακια και ανθρωπους !

Το θεμα ειναι, που το εφτιαξες, Ελλαδα?
Βαλε και αλλες φωτο, αν εχεις αλλου θρεντ, βαλε λινκ !

:beer:

Tak-Attack
24/05/2010, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos1400
Μπραβο ρε φιλε, εκπλησσεται κανεις ευχαριστα αμα βλεπει τετοια !:eyepop:
Μηχανακια και ανθρωπους !

Το θεμα ειναι, που το εφτιαξες, Ελλαδα?
Βαλε και αλλες φωτο, αν εχεις αλλου θρεντ, βαλε λινκ !

:beer:


Φίλε Νίκο σε ευχαριστω πολύ!
Το μιχανάκι το εφτιαξα στην Αγγλία.
Φωτό και thread υπάρχουν μπόλικα (αρρώστια, καταλαβαίνεις :) )
Οτι βρείς στο internet (ακόμα και εδω στο forum Hayabusa) με το όνομα
"Hayabusa Bastard" ειναι δικό μου.

nikos1400
24/05/2010, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tak-Attack
Φίλε Νίκο σε ευχαριστω πολύ!
Το μιχανάκι το εφτιαξα στην Αγγλία.
Φωτό και thread υπάρχουν μπόλικα (αρρώστια, καταλαβαίνεις :) )
Οτι βρείς στο internet (ακόμα και εδω στο forum Hayabusa) με το όνομα
"Hayabusa Bastard" ειναι δικό μου.

το κολο-κομπιουτερ στη δουλεια δεν ανοιγει youtube...:cry:


θα δω μετα το βραδυ !

Τα βρηκα τ'αλλα, τα βρηκα.
Μπραβο, ωραιο.
:winka:

αααχχχ, τι μας κανεις....
αυτα τα αλογα,.....:sad:

Shaolin Monk
24/05/2010, 11:39
Αληθεια, τωρα που περασε καμποσος καιρος, πως ειναι η συμβιωση με το τερας; Προβληματα αξιοπιστιας; Γιατι ενα τρομο, το γκαζι του, πρεπει να τον προσφερει....:evil:

Tak-Attack
24/05/2010, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos1400
το κολο-κομπιουτερ στη δουλεια δεν ανοιγει youtube...:cry:


θα δω μετα το βραδυ !

Τα βρηκα τ'αλλα, τα βρηκα.
Μπραβο, ωραιο.
:winka:

αααχχχ, τι μας κανεις....
αυτα τα αλογα,.....:sad:


Φίλε Νίκο απ ότι βλέπω εχεις το μικρόβιο της βελτίωσης... ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ!!!! :yuck:
:beer:

Είναι μεγάλη τρέλα!! Σου εύχομαι να καταφέρεις να το νιωσεις! Είναι πραγματικά μοναδικό συναίσθημα!! Τα λόγια μου και τα video δεν μπορούν με τίποτα να μεταφέρουν αυτό που νιώθω σαν οδηγός έχοντας το κτίνος κάτο απο τα πόδια μου!!!

Tak-Attack
24/05/2010, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
Αληθεια, τωρα που περασε καμποσος καιρος, πως ειναι η συμβιωση με το τερας; Προβληματα αξιοπιστιας; Γιατι ενα τρομο, το γκαζι του, πρεπει να τον προσφερει....:evil:


Η συμβίωση μετά απο ένα χρόνο σχεδόν είναι........ ΑΚΡΙΒΩΣ όπος το πρώτο λεπτό που πρωτοανέβηκα όταν πήρα το κτήνος στα χέρια μου! Τρομακτική!!!!!!
...και αυτό είναι σκέτη ΜΑΓΕΙΑ!!!! :eyepop: :eyepop: :look:

Οσο για προβλήματα... ανατίναξα την φλάτζα της κεφαλής! ΟΛΕ!! :p
Τώρα το κτήνος είναι μέσα και.. ΑΝΑΒΑΘΜΙΖΕΤΑΙ!!!! :eek:
Μια και χρειάστικε να το ανοίξω θα βάλω πιστονάκια, βαλβίδες, ελατίρια για
να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.... και για να του δώσω και κανενα αλογάκι ακόμα!!

Shaolin Monk
24/05/2010, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tak-Attack
[
να του δώσω και κανενα αλογάκι ακόμα!! [/B]


Η αληθεια ειναι οτι χρειαζεσαι μερικα αλογατα ακομη....:confused: :lol: :lol:

Φιλε να το χαιρεσαι, ειναι πανεμορφο... :beer:

Tak-Attack
24/05/2010, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
Η αληθεια ειναι οτι χρειαζεσαι μερικα αλογατα ακομη....:confused: :lol: :lol:

Φιλε να το χαιρεσαι, ειναι πανεμορφο... :beer:


Σε ευχαριστώ πολυ!!
Το χαίρομαι όσο δεν πάει άλλο! Έιναι ένα όνειρο που έγινε πραγματικότητα!

airpanos
24/05/2010, 13:15
Να ρωτησω και γω κατι ?
Εκτος απο καμια πιστα αεροδρομιου,που αλλου μπορεις να 300+ρισεις αυτο το dragster
με ασφαλεια?
Εχω δει περιπτωσεις που φτανουν και τα 700 αλογα στην αγγλια,αλλα μονο για αγωνες.

boldor900f
24/05/2010, 13:18
Καλό.
:beer: :beer: :beer:

airpanos
24/05/2010, 13:49
quote:Αρχικά δημιουργήθηκε από watain
koita to na exeis gamato ergaleio den einai magia,oute na ka8ese me moikana kranos kai na sfigese,ayto einai kagouria.

den eipa oti den gamaei to busa fovero einai, kyriolektika

:nono: αντι για μο'ι'κανα κρανος θα σου προτεινα αυτο:beer: :D

Καλες σουζες!:wave2:


198987

T.R.E
24/05/2010, 13:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tak-Attack

Οσο για προβλήματα... ανατίναξα την φλάτζα της κεφαλής! ΟΛΕ!! :p
Τώρα το κτήνος είναι μέσα και.. ΑΝΑΒΑΘΜΙΖΕΤΑΙ!!!! :eek:
Μια και χρειάστικε να το ανοίξω θα βάλω πιστονάκια, βαλβίδες, ελατίρια για
να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.... και για να του δώσω και κανενα αλογάκι ακόμα!!


Kανονικά θα έπρεπε να τα έχεις κάνει εξ'αρχής ! Αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ... :beer: :beer:

jafar
06/06/2010, 17:09
epeidi k egw kserw ton taki...oxi mono apo net alla k apo konta..exei tixei na milisoume...

den iparxei allo tetoio paidi ..apla na sas pw..eimasta 9 xiliarides sto sef..vlepoume ena busa me kolo apo k8 1000..leme..poios einai aytos re...kserete twra..kagkoures peristeriwtes...
stamataei o takis k mas leei..kalispera paidia..poli omorfa ta mixanakia sas...meiname m@l@kes oloi..leme ti kalo palikari einai ayto..xm..meta to deytero pligma..gzazei to mpoyfan..tou lew..re file..ti zwo eisai esi..xaxaa...apisteytos...gelagame k legame malakies olo to vradi..den tin eide oyte ena lepto..panta gelastos..taki eisai gamw ta paidia...k oloi eseis pou lete malakies tpt den kataferneteeee

glargkatzis
07/06/2010, 02:18
κτήνος,απίστευτη μηχανή και αίσθηση δύναμης ......ούτε που μπορώ να φανταστώ τί νιώθεις.....

ΑΛΛΑ

(σσ χωρίς κακοπροαίρεση και ειλικρινά μέσα από την καρδιά μου, κρίμα που όλα αυτά συμβαίνουν σε δημόσιο δρόμο.....απορώ επίσης πως δεν το ανέφερε κανένας 7 σελίδες πόστ.....δηλαδή αν του βγεί ένας ,χτύπα ξύλο, ή αν ένα παιδάκι πεταχτεί απέναντι ,χτύπα 10 ξύλα....ούτε πιστεύω ότι τελικά φχαριστιέσαι τη μηχανή στο δρόμο)

γνώμη μου και άποψή μου και κερνάω και μπύρες λάρισα...

Tak-Attack
07/06/2010, 04:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από airpanos
Να ρωτησω και γω κατι ?
Εκτος απο καμια πιστα αεροδρομιου,που αλλου μπορεις να 300+ρισεις αυτο το dragster
με ασφαλεια?
Εχω δει περιπτωσεις που φτανουν και τα 700 αλογα στην αγγλια,αλλα μονο για αγωνες.


Γεια σου φίλε airpanos.
300+ και η λέξη ασφάλεια είναι πολύ σχετικά :smilea:
Μόνο σε πίστα υπάρχει ασφάλεια. Πέρα απο εκεί, όπου 300ριζει ένα απλό busa 300ριζει και το δικό μου (βλέπε Αττική Οδο :D ). Η μεταροπές στα Busa έχουν ξεφύγει. Όπος λες φτάνουν τα 700 άλογα που είναι παρανοικό. Το δικό μας όριο όμως δεν είναι τα άλογα, είναι τα λεφτά. Κι εγώ έχω φτάσει και έχω ξεπεράσει κατα πολύ το δικό μου :p
Να είσαι καλά και πάντα όρθιος. :beer:

Tak-Attack
07/06/2010, 04:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από boldor900f
Καλό.
:beer: :beer: :beer:

Thanks φίλος! :beer:

Tak-Attack
07/06/2010, 04:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από airpanos
:nono: αντι για μο'ι'κανα κρανος θα σου προτεινα αυτο:beer: :D

Καλες σουζες!:wave2:


Γ@Μ@ΤΟΟΟΟ!!
Το θελω!!!!!! :lol:

Tak-Attack
07/06/2010, 04:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Kανονικά θα έπρεπε να τα έχεις κάνει εξ'αρχής ! Αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ... :beer: :beer:

Το "κανονικά" απλά δεν συμφονούσε με την τσέπη μου :lol:
Τώρα που πήρα μια ανάσα μπόρεσα να το κανω.
όπος πολύ σωστά είπες... κάλιο αργά παρά ποτέ. ;)

Tak-Attack
07/06/2010, 04:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από jafar
epeidi k egw kserw ton taki...oxi mono apo net alla k apo konta..exei tixei na milisoume...

den iparxei allo tetoio paidi ..apla na sas pw..eimasta 9 xiliarides sto sef..vlepoume ena busa me kolo apo k8 1000..leme..poios einai aytos re...kserete twra..kagkoures peristeriwtes...
stamataei o takis k mas leei..kalispera paidia..poli omorfa ta mixanakia sas...meiname m@l@kes oloi..leme ti kalo palikari einai ayto..xm..meta to deytero pligma..gzazei to mpoyfan..tou lew..re file..ti zwo eisai esi..xaxaa...apisteytos...gelagame k legame malakies olo to vradi..den tin eide oyte ena lepto..panta gelastos..taki eisai gamw ta paidia...k oloi eseis pou lete malakies tpt den kataferneteeee

Καλημέρα φίλε Δημήτρη.
Χαίρομαι πολύ όταν εκτιμούν εμένα αντί για το μηχανάκι μου. Σε αυτόν το χόρο είμαστε όλοι μια παρέα. Έχουμε όλοι το ιδιο μικρόβιο. Είναι χαζομάρα να την βλέπει κάποιος. Εδω δεν ήρθαμε για να δειχτούμε, αλλά για να μοιραστούμε την κ@υλα μας και να κάνουμε τον χαβαλέ μας. Όπος εκείνο το βράδυ στο ΣΕΦ. Μετά απο μια τέτοια συναντισούλα, φευγεις γεμάτος. Έχεις γνωρίσει 5 καινούργιους φίλους, έχεις μιλήσει για την κ@υα σου, της μηχανές, έχεις πει τις ιστορίες σου, έχεις κάνει τον χαβαλέ σου και είσαι έτοιμος να πας να την πέσεις για ύπνο χαρούμενος.
Κι εσείς είστε γαμώ τα παρεάκια. Χαθήκαμε... μόλις βγάλω το μηχανάκι ραντεβού παλι στο ΣΕΦ :beer:

Tak-Attack
07/06/2010, 04:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από glargkatzis
κτήνος,απίστευτη μηχανή και αίσθηση δύναμης ......ούτε που μπορώ να φανταστώ τί νιώθεις.....

ΑΛΛΑ

(σσ χωρίς κακοπροαίρεση και ειλικρινά μέσα από την καρδιά μου, κρίμα που όλα αυτά συμβαίνουν σε δημόσιο δρόμο.....απορώ επίσης πως δεν το ανέφερε κανένας 7 σελίδες πόστ.....δηλαδή αν του βγεί ένας ,χτύπα ξύλο, ή αν ένα παιδάκι πεταχτεί απέναντι ,χτύπα 10 ξύλα....ούτε πιστεύω ότι τελικά φχαριστιέσαι τη μηχανή στο δρόμο)

γνώμη μου και άποψή μου και κερνάω και μπύρες λάρισα...

Το μήνυμά σου φαίνεται απο χιλιόμετρα ότι δεν είναι κακοπροαίρετο!
Και φυσικά... έχεις ΑΠΟΛΥΤΟ δίκιο! Δεν έχω να σου αντιπαραθέσω τίποτα.
Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι πως εκέι που κάνουμε τις καγκουριές μας, είναι δρόμοι που υπάρχουν πολύ λίγες πιθανώτητες να σου πεταχτεί πεζός. Είναι λεωφόροι όπου αν πεταχτεί ο πεζός, είναι χαμένος απο χέρι. Αν όχι απο εμένα, απο αυτόν που έρχεται πίσω μου. Ασε που στην αττική οδο που πάμε και τρέχουμε είναι ο πιο ασφαλής δρόμος στην Ελλάδα.
Υπενθυμίζω πως και πάλι ΔΕΝ είναι σωστό. Απλά θέλω να σου πω πως σίγουρα δεν κινδυνευουν μικρά παιδάκια ή οποιοσδήποτε άλλος.
Έχεις δίκιο, η γνώμη σου δεκτή και σεβαστή.... αν με τις μπύρες βάλεις και κανένα κοτοπουλο να ψήνεται στη σχάρα... ξεκινάω ΤΩΡΑ!!! :lol: :beer: :beer:

pipe_smoker
07/06/2010, 04:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tak-Attack
ή.... αν με τις μπύρες βάλεις και κανένα κοτοπουλο να ψήνεται στη σχάρα... ξεκινάω ΤΩΡΑ!!! :lol: :beer: :beer:

..... και θα είσαι εκεί σε κανά πεντάλεπτο ε?....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Να το χαίρεσαι το θεριό μαν! Χαρά στον κόπο σου, στο χρήμα και στα κουράγια σου!

Πάντα όρθιος!:beer: