PDA

View Full Version : Bill et John



project.breeze
23/09/2009, 10:08
Ένα τρομερά δύσκολο βίντεο στο να το φτιάξεις με πολύ γέλιο... Bill Et John (http://www.youtube.com/watch?v=4elJT8y1F_M&feature=channel_page)

Giorgos19
23/09/2009, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Ένα τρομερά δύσκολο βίντεο στο να το φτιάξεις με πολύ γέλιο... Bill Et John (http://www.youtube.com/watch?v=4elJT8y1F_M&feature=channel_page)


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Πολυ γαματο βιντεακι... Το εχω ξαναδει!

Project πετας ακομα με την ehaf?? Καποια στιγμουλα θα χρειαστω τη βοηθεια σου!!

:beer: :beer: :beer: :beer:

project.breeze
23/09/2009, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Πολυ γαματο βιντεακι... Το εχω ξαναδει!

Project πετας ακομα με την ehaf?? Καποια στιγμουλα θα χρειαστω τη βοηθεια σου!!

:beer: :beer: :beer: :beer:


Δεν έχω χρόνο πλέον να ασχοληθώ με την e-haf και δυστυχώς απαιτεί πολύ χρόνο.Ό,τι χρειαστείς και μπορώ να σε βοηθήσω ευχαρίστως :beer:

Giorgos19
23/09/2009, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Δεν έχω χρόνο πλέον να ασχοληθώ με την e-haf και δυστυχώς απαιτεί πολύ χρόνο.Ό,τι χρειαστείς και μπορώ να σε βοηθήσω ευχαρίστως :beer:


Μια απο τα ιδια και εγω... Πριν κανα χρονο περιπου ειχα ξεκινησει, αρχικα με διαβασμα του manual αλλα δεν βρηκα χρονο συνεχισω. Τωρα σιγα σιγα σκεφτομαι μηπως χωσω λεφτα για να παρω ενα καλο τζοιστικ, να κατεβασω το set up και να ξεκινησω να κανω καμια πτηση μονος μου αρχικα, να μαθω τα βασικα. Μακαρι καποια στιγμη να πεταξουμε παρεου!!

:beer: :beer: :beer: :beer:

TassosK
23/09/2009, 18:15
χαχαχαχα εκει που μιμειται το τοπ γκαν εχει τρελο γελιο

παιδια και γω τοχω το λοκ ον και χειριστηριο αμα ειναι για παρειστικη πτηση πειτε

project.breeze
23/09/2009, 18:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από TassosK
χαχαχαχα εκει που μιμειται το τοπ γκαν εχει τρελο γελιο

παιδια και γω τοχω το λοκ ον και χειριστηριο αμα ειναι για παρειστικη πτηση πειτε


Εμείς φίλε Τάσο λέμε για το Falcon που δεν έχει καμμία σχέση με το Lock On.Το Falcon είναι ένας καθαρόαιμος εξομοιωτής του F-16,φαντάσου το manual του παιχνιδιου είναι το Manual του F-16.Το Falcon χρειάζεται πολύ διάβασμα και εξάσκηση,δεν είναι arcade παιχνίδι,βασικά δεν είναι παιχνίδι:smokin: Ούτε κι εγώ θυμάμαι πόσες ώρες διάβαζα για να μάθω σωστά το start up sequence του F-16 και τα brevity codes που χρησιμοποιείς κατά την διάρκεια της πτήσης,για να μην μιλήσω για το ψάξιμο που θέλει για να μάθεις τακτικές μάχης και ελιγμούς κατά την διάρκεια αερομαχιών.Μπορώ όμως τώρα να βάλω μπροστά ένα αληθινό F-16 με κλειστά μάτια...Το να το πετάξω είναι άλλη ιστορία :rotflmao: