PDA

View Full Version : Λιγο και ηθελε..και θα μουν στον ταφο τωρα..



greekgenius
24/09/2009, 17:37
Σημερα ειχα την πιο επικινδυνη εμπειρια υστερα απο 10000 χμ με το μηχανακι μου.Ειμαι μεσα στην πολη και προχοραω σε εναν παραδρομο.Πηγαινω με 2ο ατομο γυρω στα 65 χμ και κανω να βγω στον κεντρικο αριστερα.Κοιταω καθρεφτες βλεπω ενα smart και ενα φορτηγακι να ρχονται σε αποσταση 100 μετρων.Βγαινω κανονικα με flash κραταω δεξια λωριδα απο τις τρεις που ειχε ο συγκεκρινμενος δρομος.Βλεπω το smart να μεγαλωνει με πολυ γρηγορο ρυθμο στους καθρεφτες και το φορτηγακι να ακολουθει.Κανω αριστερα κορναρει το φορτηγακι κανω δεξια και προχωραο αναμεσα στους δυο τρελους.Και τι κανει ο μαλακας με το smart περναει απο δεξια με κολλαει και λεει να σου δωσω καμια και το κορυφαιο??Ακουστε τι εκανε ρε δεν το χωνευω ακομα -κανει αριστερα και με κοπαναει με τον καθρεφτη στο σωμα.Προχωραει ισια σταματαει τερμα δεξια στο φαναρι να στριψει.Σταματαω πισω του σβηνω το μηχανακι κατεβαινω εγω και ο φιλος μου και να κατεβαζω οτι βρισια θες απο μανες σογια και τα παντα και να παιρνω το κρανος στο χερι και να ορμαμε να τον βγαλουμε στο αμαξι.Κλασσικος ελληνας παντος-μονο λογια οταν προκειται για ξυλο την κανει.Κανει αναστροφη και φευγει με κοκκινο τερμα.Ειλικρινα θα τον σκοτωνα.Θα του ανοιγα στη μεση το κεφαλι του για να βγει αερας γιατι τιποτε αλλο δεν εχει.Με το κρανος θα τον κοπανουσα.Λοιπον απορω ποσο ηλιθιοι κυκλοφορουν εκει εξω σοβαρα.Παει με καμια 100 δεξια λωριδα μες στην πολη.Και με κοπαναει επιτηδες.Αφηνω εσας να τον κρινετε οχι εγω.Εγω λεω παντος ρε παιδια λιγη λογικη κανεις πια??Ουτε αυτος ουτε το φορτηγακι να κοψουν λίγο να με αφησουν να περασω.Τοση βιασυνη πια?Σκοτωνετε ανθρωπο απο τη βιασυνη?Λιγη ανθρωπια ρε λιγο να κοψετε με παπι ειμαι ειναι πια τοσο τρομερο δηλαδη να κοψετε λιγο?Θα σκοτωνομουν οπως μπορειτε να καταλαβετε.Αν με χτυπουσε στο τιμονι η λιγο παραπανω θα επεφτα και θα μας πατουσε το φορτηγακι και το smart π χαν κολλησει απο πισω.Δεν εχω αλλα λογια.Τι καταλαβα?Καθρεφτες παντα ρε παιδια και χαρη σε αυτους σωθηκα που ετυχε να τους βαλω γιατι συνηθως δεν τους εχω.Ολα αυτα συνεβησαν στη λαγκαδα της θεσσαλονικης σταυρουπολη.Και κατι ακομα-οποιος δει οπου δει οποιο μαυρο smart δει τον ικετευω να μ πει που ειναι παρκαρισμενο.Θα ψαξω ολη τη θεσσαλονικη γνωριμιες εχω και οταν τον βρω...Ευχαριστω για την υπομονη οσοι το διαβασατε και ακουω τα σχολια σας.

2stroker
24/09/2009, 17:58
δυστυχως ο καθενας στον δρομο κοιταει την παρταρα του και δεν τον ενδιαφερει αν θα κινδυνεψει καποιος αλλος οδηγος αρκει να περασει εκεινος πρωτος,να τρεξει περισοτερο κλπ κλπ τη νοοτροπια της αμυντικης οδηγησης την εχει ενα 5% των οδηγων που κυκλοφορουν,ισως λεω και πολυ.παλι καλα που την γλυτωσες φιλε.

greekgenius
24/09/2009, 18:00
Αυτο δεν ηταν απλα επιθετικη.Λες και επαιζε σε video game ηταν ο τυπος ψυχολογικα προβληματα ειχε.Με βλεπει παταει γκαζι και μετα με ακουμπαει με τον καθρεφτη επιτηδες!!!Εγω κανω μαλακιες δεν λεω αλλα δεν θελω κανενος το κακο.Δεν μπορω να τον καταλαβω αυτον.

kalogeros
24/09/2009, 19:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από greekgenius
Εγω λεω παντος ρε παιδια λιγη λογικη κανεις πια??

Κανείς φίλε μου. Σήμερα το πρωί πηγαίνοντας στη δουλειά μου ανεβαίνω τον δρόμο μπροστά από τα δικαστήρια(Θεσσαλονίκη είμαι και εγώ). Είμαι αριστερή λωρίδα και πετάγεται ένας μ@λάκας από κάθετο στενό με στοπ, χωρίς να ελέγξει και με το κινητό στο χέρι. Ευτυχώς τον είδα τον π@πάρα από νωρίς και την ψιλιάστηκα την μαλ@κία, αλλιώς... Όταν έφτασα δίπλα του, του είπα πολύ ευγενικά την επόμενη φορά να κοιτάζει για να μην σκοτώσει κανέναν. Και η αντίδρασή του ποια ήταν; Άρχισε να με βρίζει και να με απειλεί (με το κινητό ακόμα στο χέρι εννοείται). Ε, τότε ήταν που εξοργίστηκα. Του είπα ότι αν έχει όρεξη για τσαμπουκάδες πρωί-πρωί, να κατέβει από το αμάξι να τα πούμε. Αλλά όπως είπες και εσύ, μόνο λόγια...

Anyway φίλε μου, εμείς να είμαστε καλά και τα μάτια μας 284792834934853948.

devil's animal
24/09/2009, 19:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από greekgenius
Σημερα ειχα την πιο επικινδυνη εμπειρια υστερα απο 10000 χμ με το μηχανακι μου.Ειμαι μεσα στην πολη και προχοραω σε εναν παραδρομο.Πηγαινω με 2ο ατομο γυρω στα 65 χμ και κανω να βγω στον κεντρικο αριστερα.Κοιταω καθρεφτες βλεπω ενα smart και ενα φορτηγακι να ρχονται σε αποσταση 100 μετρων.Βγαινω κανονικα με flash κραταω δεξια λωριδα απο τις τρεις που ειχε ο συγκεκρινμενος δρομος.Βλεπω το smart να μεγαλωνει με πολυ γρηγορο ρυθμο στους καθρεφτες και το φορτηγακι να ακολουθει.Κανω αριστερα κορναρει το φορτηγακι κανω δεξια και προχωραο αναμεσα στους δυο τρελους.Και τι κανει ο μαλακας με το smart περναει απο δεξια με κολλαει και λεει να σου δωσω καμια και το κορυφαιο??

εγω γιατι νομιζω οτι φταις εσυ??
αφου ειχες βγει και ησουν στην δεξια λωριδα, ΓΙΑΤΙ εκανες κι'αλλο αριστερα?
μηπως τρομαξες επειδη ειδες το smart να μεγαλωνει στους καθρεφτες??

απο την στιγμη που βγαινεις σε κεντρικο δρομο και κρατας την δεξια λωριδα ο αλλος εχει υποχρεωση να κοψει. αν δεν κοψει σε κοπαναει απο πισω και φταιει.

δεν αλλαζουν ομως λωριδες στα καπακια με το που μπαινεις επειδη τρομαξες.

εσυ (απ'οτι καταλαβα) μπαινεις, καθεσαι λιγο δεξια, τρομαζεις, μπαινεις μεσαια, ξανατρομαζεις, ξαναχωνεσαι δεξια και ζητας και τα ρεστα απο τους πισω.

μηπως εισαι λιγο παραλογος?
:confused:

Kotsis23
24/09/2009, 19:34
εγω μπερδευτηκα..που ησουν που πηγες .. ? :eyepop:

:confused:

watain
24/09/2009, 19:35
p@@tsa xylo kai souvla 8eloun reeeeeeeeeeeeeee

chris_honda
24/09/2009, 19:53
Όλοι έχουμε κάνει τη μαλακία μας στο δρόμο αλλά
αν ήταν απ τα νεύρα μας να ρίχναμε τους άλλους κάτω....

Τι να πείς, προσοχή ρε παιδία...

sergiosm
24/09/2009, 20:26
Το θέμα όμως είναι ότι αφού λες ότι βλέπεις το smart και το φορτηγάκι

Αρχικά δημιουργήθηκε από greekgenius
να ρχονται σε αποσταση 100 μετρων.

ΔΕΝ έπρεπε να βγεις.
Εκτός και αν θεωρείς ότι η απόσταση των 100 μέτρων είναι απόσταση ασφαλείας.


Από κει και πέρα, η συμπεριφορά του τύπου ήταν απαράδεκτη.

Άλλο όμως το ένα και άλλο το άλλο.
:wave2:

LARISEOS
24/09/2009, 20:37
δεν θα κρίνουμε αν εκανε σωστά με της λωρίδες ο φίλος αλλα το οτι ο άλλος προσπάθησε να τον ρηξει !

απαράδεκτη συμπεριφορά και κακός δεν τον προλαβες !

sahara
24/09/2009, 21:09
Οτι λάθως και να έκανε ο φίλος με τις λωρίδες δεν δικαιολογείται τέτοια αντίδραση από τον οδηγό του Σμαρτ ο οποίος έπρεπε να κόψει ταχύτητα .
Μεγάλη προσοχή γιατί πολλοί βγάζουν τα κόμπλεξ τους στην άσφαλτο και το διαπιστώνουμε αυτό κάθε μέρα.
:confused:

carjunkie
24/09/2009, 23:45
Φίλε επειδή μόνο που το διάβασα τρελάθηκα...Μήπως εκτός από το να πας να τον κοπανήσεις συγκράτησες
την πινακίδα του; Εγώ θα του έκανα μήνυση αν πήγαινε να με σκοτώσει. Ακόμα θυμάμαι περιστατικό με μουρλό που
είχε τσακωθεί στη συγγρού καθοδόν με ένα παιδί με tdm και του έδωσε μία και τον έστειλε. Δε θυμάμαι αν τη γλίτωσε ή όχι.

Για αυτό επειδή όλοι κουβαλάνε τα ψυχολογικά τους το καλύτερο θα ήταν κάποιος να του πάρει το δίπλωμα.
Εφόσον έκανε απόπειρα να σε δολοφονήσει, το λέει και ο κ.ο.κ .Εντάξει ξέρω ότι στην χώρα μας για να βρεις το δίκιο σου φτύνεις αίμα...αλλά πήγε να σε φάει ο κοπανος!Έχεις και το συνεπιβάτη μάρτυρα.

antsoar
25/09/2009, 21:47
:a31: :a31: Πίσα και πούπουλα ρε π@υστη μου πίσα και Πουπουλα:a31: :a31: :a31: :a52:

:a52: :a52: :a31: :a31: :a31:

FZMAN
26/09/2009, 21:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Το θέμα όμως είναι ότι αφού λες ότι βλέπεις το smart και το φορτηγάκι


ΔΕΝ έπρεπε να βγεις.
Εκτός και αν θεωρείς ότι η απόσταση των 100 μέτρων είναι απόσταση ασφαλείας.


Από κει και πέρα, η συμπεριφορά του τύπου ήταν απαράδεκτη.

Άλλο όμως το ένα και άλλο το άλλο.
:wave2:
Θεωρώ ότι καταρχήν το λάθος είναι καθαρά δικό σου που μπήκες σε κεντρικό δρόμο απο παράδρομο και ενώ είδες ότι ερχόντουσαν αυτοκίνητα συνέχισες.
Δυστυχώς αυτό είναι σοβαρό λάθος.
Τώρα ο τύπος με το SMART πρέπει να ήταν πολύ μαλάκας.
Δυστυχώς με αυτή του την κίνηση έχασε το όποιο δίκιο είχε και θεωρώ ότι μπορεί να λέγεται και μελλοντικός δολοφόνος.
Προσοχή λοιπόν.

mparmpanik
26/09/2009, 22:16
δεν χρειαζεται να πουμε οτι ηταν χοντρο αυτο που εκανε το σμαρτ.

εκεινο που χρειαζεται ομως να πουμε ξανα και ξανα ειναι οτι οταν καβαλας διτροχο,
πρεπει πανω απο ολα να φυλας μονος σου τον κωλο σου και να μην αφηνεις την σωματικη σου ακεραιοτητα στην καλοσυνη και στην ευσυνειδησια των γυρω οδηγων.

οσο δικιο κι αν εχει ο μοτοσυκλετιστης, αν εμπλακει σε ατυχημα,
την νυφη θα την πληρωσει μονο αυτος.

και στην τελικη, να το βρασεις που θα ειχες δικιο αν αυτη την στιγμη
βρισκοσουν (στην καλυτερη περιπτωση) με δυο τρια κοκαλα σπασμενα.


ας μαθουμε να οδηγουμε αμυντικα για να ειμαστε ορθιοι..

Gandalf dr685sm
27/09/2009, 10:12
ακόμα και αν έκανε μαλακία ο φίλος, η ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑΣ (γιατί αυτό ήταν ) με το όχημα , τουλάχιστον έτσι όπως περιγράφεται εδώ , την ίδια αντίδραση θα προκαλούσε σε όλους μας. Μην κρυβόμαστε.

Κακώς φίλε δεν του πήρες πινακίδα να κάνεις μήνυση για απόπειρα ανθρωποκτονίας. Και εκεί να δείς γέλια... γιατί οτι μαλακία και αν έκανες , ήταν χωρίς δόλο και ίσως και απο λάθος. Η δική του ενέργεια ήταν σκόπιμη , με πρόθεση να σε κάνει να χτυπήσεις. Αυτό σημαίνει ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΑΝΘΡΩΠΟΚΤΟΝΙΑΣ ME ΠΡΟΘΕΣΗ.

Αν θυμάμαι καλά , γιατί πάνε και χρόνια απο τότε, ο οδηγός που έκανε το ίδιο στο παληκάρι με το TDM που τελικά χτύπησε πολύ άσχημα... για αυτό δικάστηκε. Για ανθρωποκτονία με πρόθεση/δόλο.

Gandalf

foxx
27/09/2009, 13:41
ηρεμια παιδια ολη την ωρα παιζουμε σε μια ρουλετα απλα καλα ειναι τουλαχιστον να μην το κυνιγαμε και εμεις.

VGER
28/09/2009, 09:44
Κι εγώ είμαι από αυτούς που πιστεύω ότι ναι μεν ο smartάκιας είναι απαράδεκτος, αλλά από την άλλη θεωρώ ότι όλη η φάση οφείλεται σε δικούς σου λανθασμένους χειρισμούς.

Από τη μία δεν εκτίμησες (αν κατάλαβα ήσουν με παπί άρα χαμηλές ταχύτητες) την ταχύτητα των αυτοκινήτων που ήταν πάνω στον κεντρικό και από την άλλη, λόγω του ότι τρομοκρατήθηκες, άρχισες τους ελιγμούς, δεξιά-μέση-δεξιά.

Θα συμφωνήσω με το φίλο πιο πάνω που είπε ότι μην περιμένεις από κανέναν (μ@λ@κ@ θα προσθέσω εγώ) να προστατέψει τον εαυτό σου. Αυτό είναι δική σου ευθύνη.
Από τη στιγμή που δεν ενδιαφέρεσαι εσύ, βγαίνοντας από δρόμο μη προτεραιότητας και μάλιστα με όχι καλή εκτίμηση της ταχύτητας των οχημάτων που βρίσκονται στον κεντρικό, πραγματικά προκαλείς την τύχη σου.

Και είναι πραγματικά κρίμα, γιατί σε κάθε περίπτωση ο οδηγός του δίκυκλου είναι αυτός που έχει την πτώση και ως εκ τούτου και τον τραυματισμό.

Όπως είπα και παραπάνω, ο smartάκιας σε καμία περίπτωση δεν έχει δικαιολογία για τη μετέπειτα συμπεριφορά του. Στην καλύτερη είναι για σφαλιάρες. Αλλά όπως είπαν και άλλοι εδώ μέσα....σκέψου και μόνο το σοκ την ώρα που σας χτύπησε ο καθρέπτης του, αν ήταν ακόοοομα πιο παλαβός και σας πέταγε πάνω σε κανένα ....(όπου τελίτσες βάλε κράσπεδο, κιγκλίδωμα, πεζοδρόμιο, δέντρο κ.ο.κ.)

XJR_Billy
28/09/2009, 10:02
Ρε παιδιά, ο σμαρτάκιας τον χτύπησε επίτηδες!!!:eyepop: :evil: :evil:

Ότι και να'κανε το παιδί, ο τρίσμπουστας το έκανε επίτηδες!!!:mad:

Ότι και να γίνεται στο δρόμο, είμαστε σε μειονεκτική θέση από πλευράς ασφάλειας.
Οφείλουμε στον εαυτό μας και σε αυτούς που μας αγαπάνε να γυρίζουμε σώοι σπίτια μας.

Δεν διακινδυνεύω για κανένα μπούστη, θα κάνω δεξιά, θα κάνω αριστερά, θα ξεφύγω, αν μπορώ. Τι να το κάνω αν έχω δίκιο και με στείλει ο κάθε καραγκιοζόπουλος στο νοσοκομείο ή στα θυμαράκια?

+660 στους καθρέπτες. Τα πίσω μάτια που λέγανε και οι παλιοί.

LiakosVstrom
28/09/2009, 11:09
πινακίδα κράτησες? αν ναι.. στείλε πιεμ να σου στείλω στοιχεία να τον βρεις να του πεις 2 φωνήεντα.

CBarbas
28/09/2009, 14:49
Ελεος

ρε παιδια, πιανεσται με το παλικαρι που βγηκε στο δρομο, εστω και λιγο ατσαλα και αφτο συζητητε αλλα οχι εδω και οχι τωρα.

Τον μ@λ@κ@ με το Smart τι θα του δωσουμε, λευκη επιταγη που λενε.

Καθε μερα τα ζουμε και μονο εμεις ξερουμε τι θα γινει εαν πεσουμε και να μη το συνεχεισω...

Ναι, καντηλιασμα μεχρι εκει που παει, να το θυμαται ο μ@λ@κ@ς καθε φορα που θα βλεπει μπροστα του μοτοσυκλετα και ο αλλος να βαλει το κινητο στο π@το του..., την τρελλα μου, κρεμασμα θελουν οι καρι@λοιδ%ς.

greekgenius
28/09/2009, 18:21
Βασικα ναι δεν λεω ,λαθος μου ηταν οτι βγηκα απο τον παραδρομο στην δεξια λωριδα αλλα μην ξεχνιομαστε οτι ημαστε ΜΕΣΑ στην πολη και βγηκα με καμια 65 με 70 ειχα και 2ο ατομο και ερχεται ο αλλος με καμια 100 ..Δεξια λωριδα ηθελε ο μαλακας δηλαδη στην αριστερη ποσο να πανε ρε παιδια??200??Επειτα εκανα αριστερα γιατι εκεινη την στιγμη οντως τρομαξα που ειδα τον τυπα να ερχεται ετσι αλλα πιστευω οτι αν καθομουν δεξια ηταν ικανος να με ακουμπησει λιγο ετσι τον λασπωτηρα για την πλακα του και δεν γουσταρα να διακινδυνευσω.Πινακιδα δεν πηρα γιατι εκεινη την στιγμη ουτε σκεφτομουν ουτε εβλεπα απο τα νευρα μου και ετρεμα ολοκληρος και εγω και ο φιλος μου απο πισω.Παντως μα το θεο ο τυπος ειναι πολυυυ κολοφαρδος γιατι θα τρωγε αγριο ξυλο.Δεν λεω τιποτα αλλο απλως οτι ασχολουμε με box 4 χρονια και παιζω πανελλαδικα σε αγωνες και οτι ο φιλος μου ασχολειται αντιστοιχα με kick boxing κατι χρονακια...Θα το θυμοταν πολυ αυτο το ξυλο ..Ετσι και τον πετυχω ομως καμια μερα στρογγυλη ειναι η γη ποσο μαλλον η θεσσαλονικη...

VGER
29/09/2009, 11:19
Μωρέ τι να το κάνεις το μποξ και το kick boxing άμα ο άλλος σε ξάπλωνε κάτω.....

Το θέμα όπως είπα και παραπάνω, είναι να προσπαθούμε από μόνοι μας να φυλάξουμε στο δρόμο τον κώλο μας....;)

Από τη στιγμή που ο άλλος σας χτύπησε με τον καθρέπτη του, περίμενες να τηρεί μέσα στην πόλη και τα όρια ταχύτητας;

Φαντάσου το κάπως διαφορετικά...

Ότι είσαι στη ζούγκλα και ότι παλεύεις για την επιβίωση....

Εφόσον είσαι πιο αδύναμος, από τη στιγμή που βγαίνεις στο δρόμο του πιο δυνατού, το πιο πιθανό είναι να σε φάει!

Και μη μου πεις για πολιτισμό, γιατί έπαιξες και έχασες!!

Πιο πολιτισμένοι είναι οι πίθηκοι, παρά οι οδηγοί του σήμερα...

Γι' αυτό σου λέω πρόσεχε...μην την ψάχνεις....

Τα πράγματα θα μπορούσαν να είναι πιο σοβαρά... οπότε κάνε το σταυρό σου και προχώρα...:rolleyes:

stefanos
29/09/2009, 12:10
Τελικά έχει προτεραιότητα ο παράδρομος και αν κατεβαίνοντας την Συγγρού μου πεταχτεί κανα αυτοκίνητο απο τον παράδρομο και μπεί μπροστά μου με 60 θα πρέπει να πέσω η να αλλάξω λωρίδα και να πέσω σε κανα άλλον.
Το ίδιο θα πρέπει να κάνουν και οι υπόλοιποι που κινούνται στη Συγγρού γιατί μπορεί να θεωρηθεί οτι έχουμε πρόθεση.
Μάλιστα.
Την πρόθεση του άλλου οδηγού να σας χτυπήσει την καταλάβατε με το μυαλό που σας οδήγησε να βγείτε αέρα σε δρόμο με προτεραιότητα ε?

promitheas_27
04/10/2009, 11:27
Λαθος να βγεις στον κεντρικο ετσι οπως βγηκες αλλα ο άλλος ετσι και αλλιως ειναι δολοφονος...
Μου εχει τυχει και μενα αναλογη περιπτωση.Πηγαινα σε μονοδρομο και μπροστα μου ειχα ενα αυτοκινητο να κινηται με αργη ταχυτητα.Οταν εκανα κινηση να τον προσπεράσω νομιμα απο αριστερα εκανε ενα αποτομο ελιγμο να με κλεισει.Ευτυχως αντεδρασα γρηγορα,εκοψα και δεν με πεταξε πανω στα σταθμευμενα.Πιο κατω που τον προλαβα και του ζητησα το λογο με κοιτουσε προκλητικα χωρις να μιλαει και επεζε μια οδοντογλυφιδα με τα δοντια.Μου ηρθε να κατεβω και να του σπασω τη μαπα του καραγκιοζη.Αλλα ημουνα με το μηχανακι της δουλειας και δεν ηθελα να βρει κανα μπελα ταφεντικο μου.Ο τυπος ητανε αλητης.Προσπαθησε να μου κανει ζημια μονο και μονο επειδη πηγα να τον περασω

thePrince
04/10/2009, 12:00
Κανένα λάθος (που, πιθανότατα, κάνουμε όλοι μας κατά καιρούς) δεν δίνει το δικαίωμα σε άλλον οδηγό να μας «τιμωρήσει» επί τόπου. Μου έχει τύχει κι εμένα παρόμοιο περιστατικό, εκείνο που έκανα ήταν να φύγω από τον δρόμο του Judge Dredd να σώσω το τομάρι μου και την κοπέλα που είχα μαζί μου. Δεν έχει σημασία ποιός έχει δίκιο και ποιός άδικο, σημασία έχει πως άμα βρεθείς ξάπλα μόνο η Τύχη (ή ο Θεός, διαλέξτε) μπορεί να σε σώσει. Πολύ δύσκολα θα έβρισκε κανείς τη ψυχραιμία να κρατήσει τα στοιχεία του μαλάκα και να κινηθεί δικαστικά εναντίον του αλλά είναι το μόνο που μπορεί να γίνει - ένας καυγάς είναι εξίσου απρόβλεπτος όσο και η έκβαση ενός τροχαίου. Αφού τα παιδιά δεν έπαθαν τίποτα νομίζω πως πήραν ένα μεγάλο μάθημα για το μέλλον. Πάντα όρθιοι παίδες!

mako
04/10/2009, 12:34
Καλο θα ηταν να καταλαβουν καποιοι οτι στο δρομο με 2 τροχους, φυλας τον κ@λο σου απο παντου .... δεν περιμενεις απο τους αλλους ...... για να μη σε κλαψουνε.:winka:
Οσο για τους "βαρβατους" ..... στο φορουμ ειναι γραμμενο ...... παλικαρι που ειχε ολο το δικιο με το μερος τους και παροτι στην αρχη ηταν ευγενικος και προσπαθησε να αποφυγει τη βια (ενω ο "κουτακιας" παροτι εφταιγε του εβρισε ολο το οικογενειακο δεντρο) ..... πληρωνει ακομα.-:rolleyes: