PDA

View Full Version : Ρε παιδιά...



Ktm.Prestige
25/09/2009, 10:42
Τι γνώμη έχετε για τις εταιρείες LINHAI και JIALING?
Σκέφτομαι να αγοράσω scooter και οι συγκεκριμένες έχουνε και σε πολύ καλές τιμές.
Για πείτε μου και εμένα ...
:beer:

OldMan
25/09/2009, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ktm.Prestige
Τι γνώμη έχετε για τις εταιρείες LINHAI και JIALING?
Το θέμα είναι: Αυτές τι γνώμη έχουνε για εμάς ... :winka:

Ktm.Prestige
25/09/2009, 10:58
Δηλαδή?:confused:

OldMan
25/09/2009, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ktm.Prestige
Δηλαδή?:confused:
Τι δηλαδή ..???

Όταν σκέφτεσαι να πάρεις προϊόντα κάποιου δεν σε ενδιαφέρει τι σκέφτεται αυτός για σένα ??

Εχετλαίος
25/09/2009, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ktm.Prestige
Τι γνώμη έχετε για τις εταιρείες LINHAI και JIALING?
Σκέφτομαι να αγοράσω scooter και οι συγκεκριμένες έχουνε και σε πολύ καλές τιμές.
Για πείτε μου και εμένα ...
:beer:

Ανταλλακτικά θα βρίσκεις; ΑS service;
Μεταπωλούνται και πόσο;

(Λχ, τα ATV της Linhai φοράνε κινητήρες Υamaha πάνω αλλά σύντομα όοολα τα άλα περιφερειακά είναι γτπ. Σκουριές, ξεβαμμένα πλαστικά κτλ)

CBRIDHS
25/09/2009, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ktm.Prestige
Τι γνώμη έχετε για τις εταιρείες LINHAI και JIALING?
Σκέφτομαι να αγοράσω scooter και οι συγκεκριμένες έχουνε και σε πολύ καλές τιμές.
Για πείτε μου και εμένα ...
:beer:

exo papaki tis deyteris k soy leo asto......poly kaki piotita,kalytera kati allo k metaxeirismeno para ayto kainoyrio.....milao omos gia papaki.....(elpizo na voithisa)

Ktm.Prestige
25/09/2009, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Τι δηλαδή ..???

Όταν σκέφτεσαι να πάρεις προϊόντα κάποιου δεν σε ενδιαφέρει τι σκέφτεται αυτός για σένα ??

Εξακολουθώ να μην σε καταλαβαίνω.Εαν μπορείς να βοηθήσεις , καλώς αλλιώς μην βάζεις σπαζοκεφαλιές..

Ενδιαφέρομαι για scooter , αλλά το οτι έχεις παπάκι και σου βγήκε , ψιλοoff μου λέει πολλά.
Ευχαριστώ!

Leonebmw
25/09/2009, 14:20
Κοίτα τα sym, είναι ταϊβανέζικα, έχω το gts 250 ένα χρόνο και για 14.000 χλμ. Πολύ καλή αγορά αν ψάχνεις κάτι οικονομικό, με τεράστιους χώρους, άνετο και ψιλοόμορφο με τελική γύρω στα 130.

mystique
25/09/2009, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ktm.Prestige
Εξακολουθώ να μην σε καταλαβαίνω.Εαν μπορείς να βοηθήσεις , καλώς αλλιώς μην βάζεις σπαζοκεφαλιές..



:bigcry: :rotflmao: :bigcry:

Ktm.Prestige
25/09/2009, 14:29
:rotflmao: :rotflmao:
Μα πως τα λέω ώρες ώρες!!