PDA

View Full Version : Τα στρουμφ...



maintenance
29/09/2009, 19:49
σήμερα. κατα τη 1 μεσημερι, στην Κυμης, που παει Ολ.Χωριο και θρακομακεδόνες, περιπολικο μπροστα, και καμια 15αρια μοτοσακα, καμια 10αρια τα SV, με αναβατες δερματινους, και πινακιδακια πισω με ΕΑ......

Αυτο μαλλον θα βγει οταν θα αμολυθουν οξω.

Μαλλον γυρναγανε απο καμια εκπαιδευτικη και μαζευόντουσαν πισω στην σχολη στους Θρακομακεδόνες.


Εσεις παλιομηχανοβιοι που περνατε τα διοδια τσαμπΕ και κανετε διαφορα κακγουριλίκια στους αθώους δρόμους, απλα.................. ΤΟΝ ΝΟΥ ΣΑΣ.:a2: :a49:

Ζεύκας
29/09/2009, 20:04
Ζητάδες ήταν και θα΄χαν πάει Μέγαρα για εκπαίδευση.

SV έχουν και 636

castoras
29/09/2009, 20:08
....απέκτησαν νέα ομάδα με transalp?????Σήμερα το μεσημέρι είδα 3 ή 4 τρανς κούτα,χωρίς διακριτικά,να τα καβαλάν ένστολοι και με συνοδό ένα Ζητά να κόβουν πάνω κάτω Δαφνί-Ασπρόπυργο.Τα παπιά έχουν διακριτικά??Δεν έχω προσέξει..

SVX
29/09/2009, 20:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
Ζητάδες ήταν και θα΄χαν πάει Μέγαρα για εκπαίδευση.

SV έχουν και 636


:cool: Τσσσσσσσς....! Τι θα ειχανε ? Multistrada......?


by the way ταχουν αρκετο καιρο .... http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=43528&highlight=%E1%F3%F6%E1%EB%E5%E9%E1

Nazgul
29/09/2009, 20:33
!!!!!!!!FUCK....
Δεν το ηξερα...

dond4le
29/09/2009, 21:13
Κριμα...............πολυ κριμα..................:( :( :( :( :(

Και του παει πολυ αυτο το ασπρο του SV






αλλα χωρις τον φαρο.

SVX
29/09/2009, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από dond4le
Κριμα...............πολυ κριμα..................:( :( :( :( :(

Και του παει πολυ αυτο το ασπρο του SV
αλλα χωρις τον φαρο.


Ασφαλιτικα ειναι ( τα πιο πολλα Μπλε και μερικα κιτρινα)

τους τα φουσκωσε η κουφαλα ο Σφακιανακης τα στοκακια ..... :alien:

ggs
29/09/2009, 22:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
....απέκτησαν νέα ομάδα με transalp?????Σήμερα το μεσημέρι είδα 3 ή 4 τρανς κούτα,χωρίς διακριτικά,να τα καβαλάν ένστολοι και με συνοδό ένα Ζητά να κόβουν πάνω κάτω Δαφνί-Ασπρόπυργο.Τα παπιά έχουν διακριτικά??Δεν έχω προσέξει..

τρανσαλπ ? κούτα? ενστολοι?

απ το ΔΑΦΝΙ (μέσα) θα το εσκασαν.... ο Ζητας τους κυνηγούσε ? μήπως ειχε και απόχη?

mizz
29/09/2009, 23:04
έχω δει και γω transalp χωρίς διακριτικά να τα καβαλάνε ένστολοι

byron
29/09/2009, 23:32
Μιας και η ομοιογένεια του στόλου της αστυνομίας συνεχώς και αυξάνει, τα δύο θέματα συγχωνεύτηκαν.

GSX750P-Trans Alp-Pegaso660-Vstrom650 -DR200-Crypton :lol: -SV650-XTR660 ..... ότι νά΄ναι...

Κάτι FZ750 & RF900 που είχαν, τα κυκλοφορούν ακόμα? :look:

p@nos
29/09/2009, 23:34
αληθευει οτι η επομενη ενισχυση του στολου θα ειναι με goldwing kai crf450???

επεισης, γιατι δεν εχουν παρει σκουτερ ακομα?:bigcry: :bigcry: :bigcry:

SVX
29/09/2009, 23:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n


Κάτι FZ750 & RF900 που είχαν, τα κυκλοφορούν ακόμα? :look:


ανετα..... στην περιφερεια πρεπει να χεις βυσμα για να καβαλας το RF οι αλλοι εχουν τις "χηνες" τα GSX τα παλια :bigcry:

chr1s_86
30/09/2009, 00:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από maintenance

Εσεις παλιομηχανοβιοι που περνατε τα διοδια τσαμπΕ


σε κυνηγάει η αστυνομία/τροχαία επειδή δεν σταμάτησες σε διόδια σε ΙΔΙΩΤΙΚΟ δρόμο; :confused:

sergiosm
30/09/2009, 08:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
... σε ΙΔΙΩΤΙΚΟ δρόμο; :confused:


Ιδιωτικό;;;

:nono: :nono:

Πού ακριβώς τον είδες τον "ιδιωτικό" δρόμο;;;

Δικός σου είναι;;;

TROOPER
30/09/2009, 08:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Ιδιωτικό;;;

:nono: :nono:

Πού ακριβώς το είδες τον "ιδιωτικό" δρόμο;;;

Δικός σου είναι;;;

αττικη οδος,ιονια οδος και εθνικες αθηνων λαμιας,λαμιας θεσσ/νικης,(απο κει και πανω δε ξερω τι παιζει),αθηνων κορινθου και κορινθου πατρων δεν ειναι σε καθεστως δημοσιου αν δε κανω λαθος.

τωρα με sv 650,ta,stromata,dr,crypton,πηγασους...ε το βλεπω το γελιο :lol:

harris_x
30/09/2009, 08:15
Ρε, έχετε πετύχει πουθενά την ομάδα "Δ";

Ανέβαινα προχθές την Αλεξάνδρας και είδα καμιά δεκαριά Crypton και 2-3 Stromατα, δε την πάλεψα ρε πστ μου, έλιωσα στα γέλια!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
30/09/2009, 08:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Ρε, έχετε πετύχει πουθενά την ομάδα "Δ";

Ανέβαινα προχθές την Αλεξάνδρας και είδα καμιά δεκαριά Crypton και 2-3 Stromατα, δε την πάλεψα ρε πστ μου, έλιωσα στα γέλια!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:winka:

sergiosm
30/09/2009, 08:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αττικη οδος,ιονια οδος και εθνικες αθηνων λαμιας,λαμιας θεσσ/νικης,(απο κει και πανω δε ξερω τι παιζει),αθηνων κορινθου και κορινθου πατρων δεν ειναι σε καθεστως δημοσιου αν δε κανω λαθος.

τωρα με sv 650,ta,stromata,dr,crypton,πηγασους...ε το βλεπω το γελιο :lol:

αττική οδός, ιόνια οδός, γέφυρα Ρίου-Αντιρρίου και γενικά κάθε έργο παραχώρησης, ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΟΝΤΑΙ από ιδιώτες, ο δρόμος όμως, γέφυρα και γενικά ό,τι έχει φτιαχτεί από τους ιδιώτες αυτούς ανήκει στο Κράτος, ΔΕΝ ανήκει στους ιδιώτες.
Συνεπώς, ΔΕΝ είναι ιδιωτικό.

Η λογική στα έργα αυτά είναι ότι κατασκευάζονται με χρηματοδότηση από τους ιδιώτες και σε αντάλλαγμα αυτής, οι ιδιώτες αναλαμβάνουν τη διαχείρισή τους για Χ χρόνια και φυσικά απολλαμβάνουν και τα κέρδη.

Το γεγονός όμως ότι ένας (ο όποιος) ιδιώτης αναλαμβάνει τη διαχείριση δεν τον καθιστά και ιδιοκτήτη του δρόμου.


:wave2:

TROOPER
30/09/2009, 08:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
αττική οδός, ιόνια οδός, γέφυρα Ρίου-Αντιρρίου και γενικά κάθε έργο παραχώρησης, ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΟΝΤΑΙ από ιδιώτες, ο δρόμος όμως, γέφυρα και γενικά ό,τι έχει φτιαχτεί από τους ιδιώτες αυτούς ανήκει στο Κράτος, ΔΕΝ ανήκει στους ιδιώτες.
Συνεπώς, ΔΕΝ είναι ιδιωτικό.

Η λογική στα έργα αυτά είναι ότι κατασκευάζονται με χρηματοδότηση από τους ιδιώτες και σε αντάλλαγμα αυτής, οι ιδιώτες αναλαμβάνουν τη διαχείρισή τους για Χ χρόνια και φυσικά απολλαμβάνουν και τα κέρδη.

Το γεγονός όμως ότι ένας (ο όποιος) ιδιώτης αναλαμβάνει τη διαχείριση δεν τον καθιστά και ιδιοκτήτη του δρόμου.


:wave2:

δλδ φτιαχνω δρομο,τον διαχειριζομαι για 50 χρονια απολλαμβανω τα κερδη οποιον γουσταρω με ιδιωτικο οχημα τον διωχνω απο τον δρομο (εχει τυχει 2 φορε σε 2 δικους μου) αλλα δεν μου ανηκει.μαλλον παιζουμε με τις λεξεις μου φαινεται.

:wave2:

sergiosm
30/09/2009, 08:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
δλδ φτιαχνω δρομο,τον διαχειριζομαι για 50 χρονια απολλαμβανω τα κερδη οποιον γουσταρω με ιδιωτικο οχημα τον διωχνω απο τον δρομο (εχει τυχει 2 φορε σε 2 δικους μου) αλλα δεν μου ανηκει.μαλλον παιζουμε με τις λεξεις μου φαινεται.

:wave2:

Δεν παίζουμε με τις λέξεις, γιατί:

1) μετά τα 50 χρόνια είσαι υποχρεωμένος να φύγεις
2) για να τον κρατήσεις 50 χρόνια οφείλεις να κάνεις κάποια πράγματα, αν δεν τα κάνεις θα έχεις συνέπειες
3) δεν έχει δικαίωμα να διώχνεις όποιον γουστάρεις, οφείλεις να τηρείς τη σύμβαση (που σε όλες αυτές τις περιπτώσεις έχει γίνει και νόμος του κράτους)
Αν η σύμβαση σου δίνει το δικαίωμα να τους διώξεις καλώς το κάνεις
Αν όχι απλά παρανομείς.

Δεν είναι μόνο παιχνίδι λέξεων.

:wave2:

azanka
30/09/2009, 09:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
σε κυνηγάει η αστυνομία/τροχαία επειδή δεν σταμάτησες σε διόδια σε ΙΔΙΩΤΙΚΟ δρόμο; :confused:

αωστός!!!
εσένα αν σου κλέψουν τη μηχανή, μην ζητήσεις απο τους μπάτσους να πιάσουν τα κλεφτρόνια, γιατί είναι ιδιωτική.

ggs
30/09/2009, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
....οποιον γουσταρω με ιδιωτικο οχημα τον διωχνω απο τον δρομο (εχει τυχει 2 φορε σε 2 δικους μου) ....
:wave2:

:eyepop: :eyepop:

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ !!!

πως / ποτε / που έγινε αυτο ???

notakos600
30/09/2009, 09:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
δλδ φτιαχνω δρομο,τον διαχειριζομαι για 50 χρονια απολλαμβανω τα κερδη οποιον γουσταρω με ιδιωτικο οχημα τον διωχνω απο τον δρομο (εχει τυχει 2 φορε σε 2 δικους μου) αλλα δεν μου ανηκει.μαλλον παιζουμε με τις λεξεις μου φαινεται.

:wave2:



Μήπως οι δικοί σου είχαν σταθμεύσει (δεν επιτρέπεται) δεξιά με αλάρμ αναμένα και μιλούσαν στο κινητό μήπως?
Ή μήπως επιβίβαζαν ή αποβίβαζαν συνεπιβάτη σε κάποια έξοδο?
Εμένα πάντως δεν με έχουν διώξει ποτέ, αντιθέτως σταματάνε πίσω σου σε απόσταση ασφαλείας με την φωτεινή επιγραφή του βαν αναμένη για αποφυγή σύγκρουσης από τα αυτοκίνητα που ακολουθούν.

Στο προκείμενο τώρα, ποιός σας είπε ρε λεβέντες πως δεν πληρώνετε διόδια ???
Δηλαδή εμείς οι υπόλοιποι μικροαστοί που τα σκάμε τι είμαστε ?
Ποιός σας είπε πως οι δρόμοι αυτοί είναι ''ιδιωτικοί'' ????
Έχει τύχει να περάσουν δυο μηχανόβιοι τσαμπέ από e-pass μπροστά μου και μου φάνηκε κάπως ρε παιδιά. Μετά λέμε γιατί βγάζουμε κακό όνομα (οι μοτοσυκλετιστές).

TROOPER
30/09/2009, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Δεν παίζουμε με τις λέξεις, γιατί:

1) μετά τα 50 χρόνια είσαι υποχρεωμένος να φύγεις
2) για να τον κρατήσεις 50 χρόνια οφείλεις να κάνεις κάποια πράγματα, αν δεν τα κάνεις θα έχεις συνέπειες
3) δεν έχει δικαίωμα να διώχνεις όποιον γουστάρεις, οφείλεις να τηρείς τη σύμβαση (που σε όλες αυτές τις περιπτώσεις έχει γίνει και νόμος του κράτους)
Αν η σύμβαση σου δίνει το δικαίωμα να τους διώξεις καλώς το κάνεις
Αν όχι απλά παρανομείς.

Δεν είναι μόνο παιχνίδι λέξεων.

:wave2:

ξεκινας με ''δεν παιζουμε με τις λεξεις'' και καταληγεις με ''δεν ειναι μονο παιχνιδι λεξεων''.φασκεις και αντιφασκεις :winka:

1)αρα για 50 χρονια εισαι εκει και σου ανηκει (μετα τα 50 το τι θα γινει και αν θα φυγεις ειναι μεγαλη μαντεψια!!!)
2)και βεβαια εχεις υποχρεωσεις.οπως υποχρεωσεις εχεις και αν τον κρατησεις για παντα (αλλα το κρατος τις υποχρεωσεις του δεν τις τηρει)
3)εχει δικαιωμα να κανει οτι γουσταρει.νομιμα?παρανομα?ασχετο.αφου ειναι δικο του διωχνει οποιον γουσταρει !!!ΤΟ ΖΗΣΑ ΔΙΣ!!!

και για να δωσω παραδειγμα:σκαει λαστιχο κυριας στο αμαξι.βαζει ρεζερβα με την οποια μπορει να παει ανωτατο οριο 50χαω.μπαινει αττικη και οδηγεις τερμα δεξια(οχι στη βοηθητικη).ξαφνικα σκαει βανακι της αττικης οδου και την υποχρεωνει να βγει απο την αττικη οδο γιατι λεει παει μονο με 50!

περιστατικο 2ο:φευγουμε απο δ.σ. παρασκευη βραδυ για παγωτο στο ναυπλιο.ο h_m_akhs ειναι με το klr το οποιο ως γνησιο καφασακι τα ''κορδωνει'' στα διοδια μετα τη κορινθο.λεμε οτι θα το αφησουμε εκει στα διοδια ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΝΟΧΛΕΙ και στην επιστροφη θα δουμε πως θα το γυρισουμε.μετα απο κανα τεταρτο τσακωμο με τους τυπους κει χαμου το παραταμε λεγοντας τους να πα να αγαπηθουνε.τελικα περασε το δικο μας.αλλα οι τυποι εννοουσανε οτι απαγορευεται να μεινει εδω το μηχανακι.το γιατι δε το εξηγησαν ποτε.βρε καλε μου δε προχωραει το ρημαδι,αυτο ειναι δικο σας προβλημα να απαντανε.ε δε γαμιομαστε λεω εγω....

TROOPER
30/09/2009, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
Μήπως οι δικοί σου είχαν σταθμεύσει (δεν επιτρέπεται) δεξιά με αλάρμ αναμένα και μιλούσαν στο κινητό μήπως?
Ή μήπως επιβίβαζαν ή αποβίβαζαν συνεπιβάτη σε κάποια έξοδο?
Εμένα πάντως δεν με έχουν διώξει ποτέ, αντιθέτως σταματάνε πίσω σου σε απόσταση ασφαλείας με την φωτεινή επιγραφή του βαν αναμένη για αποφυγή σύγκρουσης από τα αυτοκίνητα που ακολουθούν.

Στο προκείμενο τώρα, ποιός σας είπε ρε λεβέντες πως δεν πληρώνετε διόδια ???
Δηλαδή εμείς οι υπόλοιποι μικροαστοί που τα σκάμε τι είμαστε ?
Ποιός σας είπε πως οι δρόμοι αυτοί είναι ''ιδιωτικοί'' ????
Έχει τύχει να περάσουν δυο μηχανόβιοι τσαμπέ από e-pass μπροστά μου και μου φάνηκε κάπως ρε παιδιά. Μετά λέμε γιατί βγάζουμε κακό όνομα (οι μοτοσυκλετιστές).

στο πρωτο σου απαντησα.

στο 2ο...να εχω ενα δρομο που να αξιζει να πληρωσω διοδια να το κανω και με το παραπανω (βλεπε αττικη οδος,η ακομα περισσοτερο γεφυρα ριου που το αντιτιμο αντικατοπτριζει και τη φθορα του οχηματος στο δρομο!) αλλα να πληρωσω για πατρων κορινθου...ε οχι.
και στο κατω κατω,ποιος ειπε οτι ειμαστε ολοι οσοι καβαλαμε καλοι?

ggs
30/09/2009, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και για να δωσω παραδειγμα:σκαει λαστιχο κυριας στο αμαξι.βαζει ρεζερβα με την οποια μπορει να παει ανωτατο οριο 50χαω.μπαινει αττικη και οδηγεις τερμα δεξια(οχι στη βοηθητικη).ξαφνικα σκαει βανακι της αττικης οδου και την υποχρεωνει να βγει απο την αττικη οδο γιατι λεει παει μονο με 50!

περιστατικο 2ο:φευγουμε απο δ.σ. παρασκευη βραδυ για παγωτο στο ναυπλιο.ο h_m_akhs ειναι με το klr το οποιο ως γνησιο καφασακι τα ''κορδωνει'' στα διοδια μετα τη κορινθο.λεμε οτι θα το αφησουμε εκει στα διοδια ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΝΟΧΛΕΙ και στην επιστροφη θα δουμε πως θα το γυρισουμε.μετα απο κανα τεταρτο τσακωμο με τους τυπους κει χαμου το παραταμε λεγοντας τους να πα να αγαπηθουνε.τελικα περασε το δικο μας.αλλα οι τυποι εννοουσανε οτι απαγορευεται να μεινει εδω το μηχανακι.το γιατι δε το εξηγησαν ποτε.βρε καλε μου δε προχωραει το ρημαδι,αυτο ειναι δικο σας προβλημα να απαντανε.ε δε γαμιομαστε λεω εγω....

:eyepop: :eyepop:

ΜΛΚ !!!

Είμαστε πρόσφυγες / φιλοξενούμενοι στην ίδια μας την χώρα γιατί η χώρα ανήκει ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ…


:mad:

pektis
30/09/2009, 11:24
Aυτή η Πατρών - Κορίνθου μεγάλη απάτη...Που ακούστηκε να πληρώνουν διόδια πριν καν παραδωθεί ο δρόμος,πριν τελειώσει το υποτιθέμενο έργο...& μιλάμε για την σύνδεση των δρόμων της πρωτεύουσας με την τρίτη μεγαλύτερη πόλη της Ελλάδος...Τι να πει κανείς... :confused:

TROOPER
30/09/2009, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
:eyepop: :eyepop:

ΜΛΚ !!!

Είμαστε πρόσφυγες / φιλοξενούμενοι στην ίδια μας την χώρα γιατί η χώρα ανήκει ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ…


:mad:

παψε ρε και συ!!!αντιδραστηκε!!!!

cursed
30/09/2009, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αττικη οδος,ιονια οδος και εθνικες αθηνων λαμιας,λαμιας θεσσ/νικης,(απο κει και πανω δε ξερω τι παιζει),αθηνων κορινθου και κορινθου πατρων δεν ειναι σε καθεστως δημοσιου αν δε κανω λαθος.

τωρα με sv 650,ta,stromata,dr,crypton,πηγασους...ε το βλεπω το γελιο :lol:


παιζει να σε κυνηγησουν και με καινουρια μπουσα.... αλλα μονο στην κομοτηνη ξερω οτι εχουν προς το παρων με το φαρο στον κοκοβιο χεχε :eek:

byron
30/09/2009, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και για να δωσω παραδειγμα:σκαει λαστιχο κυριας στο αμαξι.βαζει ρεζερβα με την οποια μπορει να παει ανωτατο οριο 50χαω.μπαινει αττικη και οδηγεις τερμα δεξια(οχι στη βοηθητικη).ξαφνικα σκαει βανακι της αττικης οδου και την υποχρεωνει να βγει απο την αττικη οδο γιατι λεει παει μονο με 50!


Καλα της έκαναν. Η Αττική είναι κλειστός αυτοκινητόδρομος και τα 50χλμ είναι επικίνδυνα για τα οχήματα που ακολουθούν.
Σε δίαφορες ευρωπαϊκές χώρες δεν επιτρέπουν την κυκλοφορία οχημάτων με μικρή ιπποδύναμη γιαυτόν τον λόγο.

Πού είναι το κακό δεν κατάλαβα.....η κοινή λογική σου λέει ότι δεν πας με 50 στην Αττική οδό.

TROOPER
30/09/2009, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Καλα της έκαναν. Η Αττική είναι κλειστός αυτοκινητόδρομος και τα 50χλμ είναι επικίνδυνα για τα οχήματα που ακολουθούν.
Σε δίαφορες ευρωπαϊκές χώρες δεν επιτρέπουν την κυκλοφορία οχημάτων με μικρή ιπποδύναμη γιαυτόν τον λόγο.

Πού είναι το κακό δεν κατάλαβα.....η κοινή λογική σου λέει ότι δεν πας με 50 στην Αττική οδό.

1.δεν υπαρχει σημανση που να καθοριζει ελαχιστο οριο.
2.οταν εχει ανωτατο 120 και σε ορισμενα σημεια 90 η και 70 το 50 τερμα δεξια μου φαινεται πολυ νορμαλ.
σιγουρα πιο νορμαλ απο το 250 που σε πολλες περιπτωσεις μπορει να δεις στην αττικη οδο.

sergiosm
30/09/2009, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ξεκινας με ''δεν παιζουμε με τις λεξεις'' και καταληγεις με ''δεν ειναι μονο παιχνιδι λεξεων''.φασκεις και αντιφασκεις :winka:


Άει ρε ...
:winka: :winka: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και για να δωσω παραδειγμα:σκαει λαστιχο κυριας στο αμαξι.βαζει ρεζερβα με την οποια μπορει να παει ανωτατο οριο 50χαω.μπαινει αττικη και οδηγεις τερμα δεξια(οχι στη βοηθητικη).ξαφνικα σκαει βανακι της αττικης οδου και την υποχρεωνει να βγει απο την αττικη οδο γιατι λεει παει μονο με 50!


Αν υπάρχει ελάχιστο όριο ταχύτητας στην Αττική Οδό μπορεί και να είχαν δίκιο, αρκεί βέβαια να μην είχε μποτιλιάρισμα ...
Άσχετο: τα λεφτά από τα διόδια της τα προσέφεραν πίσω;;;
(μα τί λέω;; )


Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
περιστατικο 2ο:φευγουμε απο δ.σ. παρασκευη βραδυ για παγωτο στο ναυπλιο.ο h_m_akhs ειναι με το klr το οποιο ως γνησιο καφασακι τα ''κορδωνει'' στα διοδια μετα τη κορινθο.λεμε οτι θα το αφησουμε εκει στα διοδια ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΝΟΧΛΕΙ και στην επιστροφη θα δουμε πως θα το γυρισουμε.μετα απο κανα τεταρτο τσακωμο με τους τυπους κει χαμου το παραταμε λεγοντας τους να πα να αγαπηθουνε.τελικα περασε το δικο μας.αλλα οι τυποι εννοουσανε οτι απαγορευεται να μεινει εδω το μηχανακι.το γιατι δε το εξηγησαν ποτε.βρε καλε μου δε προχωραει το ρημαδι,αυτο ειναι δικο σας προβλημα να απαντανε.ε δε γαμιομαστε λεω εγω....

:lol: :lol: :lol:

TROOPER
30/09/2009, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Άει ρε ...
:winka: :winka: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

επρεπε να γινω δικηγορος ρπμ :lol:

Αν υπάρχει ελάχιστο όριο ταχύτητας στην Αττική Οδό μπορεί και να είχαν δίκιο, αρκεί βέβαια να μην είχε μποτιλιάρισμα ...δεν υπαρχει πουθενα σημανση για κατωτατο οριο.το ειπα και παραπανω
Άσχετο: τα λεφτά από τα διόδια της τα προσέφεραν πίσω;;;
(μα τί λέω;; )μα τι λες?ηπιες τπτ το πρωι περιεργο?μηπως σε εδερνε ο πατερας σου μικρο?



:lol: :lol: :lol:

SnakeMJK
30/09/2009, 12:39
σύμφωνα με τον ΚΟΚ η ελάχιστη ταχύτητα σε οποιονδήποτε αυτοκινητόδρομο (είτε λέγεται αττική οδός, είτε αθηνών-λαμίας) είναι 50χλμ/ω κ αυτό μόνο στην δεξιά λωρίδα.

sergiosm
30/09/2009, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER



:beer: :beer: :beer: :beer:

TROOPER
30/09/2009, 14:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από SnakeMJK
σύμφωνα με τον ΚΟΚ η ελάχιστη ταχύτητα σε οποιονδήποτε αυτοκινητόδρομο (είτε λέγεται αττική οδός, είτε αθηνών-λαμίας) είναι 50χλμ/ω κ αυτό μόνο στην δεξιά λωρίδα.

ε αυτο λεμε εκανε αλλα την πεταξανε απο τον δρομο.

TROOPER
30/09/2009, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
:beer: :beer: :beer: :beer:

:wave2:

byron
30/09/2009, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ε αυτο λεμε εκανε αλλα την πεταξανε απο τον δρομο.

Αν ήταν συγγενής σου, βγάλε 25χλμ απ΄αυτά που είπε και είσαι μέσα. :winka:

TROOPER
30/09/2009, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Αν ήταν συγγενής σου, βγάλε 25χλμ απ΄αυτά που είπε και είσαι μέσα. :winka:

θα σου φαω το λαρυγγι στη πιστα !!!!!!!!!!! :a26: :a29:

McTalas
30/09/2009, 14:40
αν πιγαινε με 50 κοντερισια τοτε καλα της εκαναν γιατι ως γνωστον ολα τα κοντερ κλεβουν, αρα θα πιγαινε με 49 πραγματικα στην καλυτερη, οποτε ορθα και επραξαν...



:D :D :D

ggs
30/09/2009, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
παψε ρε και συ!!!αντιδραστηκε!!!!

δευτερο "αντιδραστικε" που εισπράτω αυτή την βδομαδα στο φορουμ...


ρε ,μπας και πρεπει να αλλαξω ...νικ :lol: :lol:


(γιατι μυαλα ειμαι γέρος για να αλλαξω...)


:lol: :lol:

dammed_kittin
30/09/2009, 15:58
ειναι οι πιο καφροι οδηγοι....................

δεν παιζει!
μια μερα την προηγουμενη βδομαδα καναμε βολτα με το καινουργιο πρα πρα
γυριζαμε σπιτι απο ποσειδωνος..
κ μας σκαει διπλα μας μπατσος με στολη police κ λευκο κρανακι κ ενα gsxr 1000
κ γκαζωνε γκαζωνε ο λεω ανοιξε το γκαζι εξαφανιστηκε κ κανα δυο φαναρια μετα
πεσαμε σε κοκκινο μας εφτασε κ ηθελε παλι κοντρα κ παλι τον περασαμε κ παλι μας εφτασε
κ τελος παντων γινοταν αυτο μεχρι που φτασαμε αλιμου στριβουμε δεξια κ την ωρα που μας περναει κ συνεχιζει προς πειραια σηκωνει το χερι κ μας χαιρεταει :eyepop: :hypnotize.....


ας μην πουμε για ολα αυτα που βλεπουμε στη βουτα και στην αλιμου...
οσοι καθονται thesis αργα κ καθημερινες κ σκ θα εχουν δει πολλα!!!!


:hypnotize :uplate: :eyepop: :uplate: :mad:

menelaos46
30/09/2009, 16:10
ας μην πουμε για ολα αυτα που βλεπουμε στη βουτα και στην αλιμου... οσοι καθονται thesis αργα κ καθημερινες κ σκ θα εχουν δει πολλα!!!!

τι γινεται?? Δεν εχω δει????????????

dammed_kittin
01/10/2009, 15:50
kanoun kontra mexri k stin alimou oi zitades!!!!
mono stoiximata den peftoun...
:yuck: :yuck:

tifoefs
01/10/2009, 19:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
παψε ρε και συ!!!αντιδραστηκε!!!!

Τι αντιδραστηκε ;;;

Μηπως εννοεις αντιδραστικε ;;;

:a13: :a13:

:lol: :lol: :lol:

ggs
01/10/2009, 19:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Τι αντιδραστηκε ;;;

Μηπως εννοεις αντιδραστικε ;;;

:a13: :a13:

:lol: :lol: :lol:

βρε , μην γινεσαι κι εσυ ΑΝΤΗΔΡΑΣΤΕΙΚΩΣ....:lol: :lol: :lol: :lol:
:wave2:

TROOPER
02/10/2009, 09:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Τι αντιδραστηκε ;;;

Μηπως εννοεις αντιδραστικε ;;;

:a13: :a13:

:lol: :lol: :lol:

εχω αρχισει να ξεχναω τα ελληνικα μου σιγα-σιγα νικο :winka: