PDA

View Full Version : Aααααααααα



Εχετλαίος
29/09/2009, 20:31
Α δεν πάμε καθόλου καλά!
300 μέτρα παρακάτω από το προχτεσινό ρεζιλίκι, όχι παραπάνω! Κόβω δεξιά από εθνική να μπω Σούδα από τον μεγάλο της κόμβο και είμαι πάνω στη λωρίδα επιβράδυνσης. Και ξάφνου ενώ διαγράφω την κυκλική πορεία να ΦΑΤΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ να ανεβαίνει ΑΝΑΠΟΔΑ κοπέλα με κινητό στο χέρι!!!!!!!!!
Τι φρένα, τι ABS, τι χειρόφρενα, τι άγκυρες, τι ανάποδα τιμόνια.
Ντάξ, φρέναρε και σοκαρίστηκε και αυτή! Κατέβασε και το τζάμι ήρεμα και ωραία ενώ εγώ ήμουνα ένα βήμα πριν το εγγεφαλικό και ένα πριν την ανακοπή μην έρθει κάποιος και μας φορμάρει από πίσω. Και με ρώτησε αν για Ρέθυμνο βγαίνει από εδώ!
Εγώ απλά ούρλιαζα κάνε άκρη, γύρνα γρήγορα πίσω μη σκοτώσουμε και σκοτωθούμε!
Με 200 έφυγα από τη μέση και το σημείο που με είχε εγκλωβίσει ενώ από πίσω ερχόντουσαν πλέον αυτοκίνητα και το φάσκελο και τα κορναρίσματα πέφτανε βροχή.
Αυτή, όσο κοίταγα από τον καθρέπτη μου όσο απομακρυνόμουνα, εκεί! Ακλόνητος βράχος
Ακόμα θα ψάχνει την έξοδο για Ρέθυμνο...

:mad: :yuck:

Πεζώ, λευκό, μάλλον 206 ή κάτι τέτοιο, Ρεθεμνιώτικες πινακίδες, βλάκας ασθενούς φύλλου οδηγός. Άνε κατά κακή σας τύχη τηνέ δείτε μακριάαααααα και τα μάθια 1000!

Sferopetadhn
29/09/2009, 22:39
Μήπως ήσουν λίγο αγενής με την κοπέλα; Απλά ρώτησε αν πάει σωστά για Ρέθυμνο...


Ε ρε κάτι δίποδα που κυκλοφοράνε! Μου έχει τύχει ανάλογο σκηνικό με αγροτικό στη Χαλκιδική... βράστα! Από τότες ακόμη κι εκεί σαν κότα πάω!