PDA

View Full Version : video =>>> africa twin πανελληνια πηλιο 2009



LARISEOS
29/09/2009, 23:17
έτοιμο το video απο την πανελλήνια συνάντηση καφρικανων στο πηλιο!



http://www.youtube.com/watch?v=XbWJsHd2xLg&feature=channel_page


το videaki το εχω αναλαβει εγω με spesial musikale!

:smilea:

VALES
30/09/2009, 00:26
Και του χρόνου με υγεία και πολλά πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα. :beer: :beer: :beer:

frappe rider
30/09/2009, 01:02
Είμασταν κι εμείς στα Καλά Νερά.Φύγαμε το Σάββατο το απόγευμα από το ξενοδοχείο.Τα μόνα άφρικα είναι αυτά που δείχνεις στο βίντεο όλοι οι υπόλοιποι είχαν βαραντέρο :lol: Ωραία μοτοσυκλετιστική παρέα πάντως,τους έλεγες καλημέρα και δεν απαντούσε κανείς :yuck:


175831

LARISEOS
30/09/2009, 13:41
ναι πολλα βαριαντερα......τι να τα κανουμε.....ξερω εγω??? πατσια γίνονται???


κητα λιγο πολυ σε ολες της συνάντησης ετσι γινεται ρε φιλε αλλα και εγω πηγα τελείως μονος μου και ολοι με καλεσαν στο τραπεζι τους.....δεν ειχα κανενα προβλημα!

εσυ με ποιους ησουνα? εγω πήγα σαββατο απόγευμα!

frappe rider
30/09/2009, 16:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
ναι πολλα βαριαντερα......τι να τα κανουμε.....ξερω εγω??? πατσια γίνονται???


κητα λιγο πολυ σε ολες της συνάντησης ετσι γινεται ρε φιλε αλλα και εγω πηγα τελείως μονος μου και ολοι με καλεσαν στο τραπεζι τους.....δεν ειχα κανενα προβλημα!

εσυ με ποιους ησουνα? εγω πήγα σαββατο απόγευμα!



Δεν ήμουν με κανέναν φίλε.Πήγα από Παρασκευή μεσημέρι έχοντας κλείσει δωμάτιο για δύο διανυκτερεύσεις καλεσμένος ενός γνωστού μου που τελικά δεν ήρθε :sad: .Ωραία Τα Καλά Νερά,απίθανο το Πήλιο.Εφυγα το Σάββατο το απόγευμα γιατί διαπληκτίστηκα με έναν καραγκιοζάκο που ήθελε τρείς θέσεις στο πάρκιν του ξενοδοχείου για τη βάρκα του :lol: και οι υπόλοιποι "αφού δεν είσαι μέλος της λέσχης άστο έξω" ενώ είχα ήδη πληρώσει τη συμμετοχή μου.Προκειμένου λοιπόν να του σπάσω τα μούτρα (και η απόδοση ήταν συντριπτικά εναντίον του :lol: ) και να χαλαστώ,καβάλησα το SV και επέστρεψα.

Και να σου πώ και κάτι αν οι λέσχες δεν επιθυμούν τους "απ' έξω" ας μη βάζουν διαφημίσεις με τις εκδηλώσεις τους στα περιοδικά...ας τις κάνουν για πάρτη τους.Εγώ πχ πηγαίνω σε διάφορες εκδηλώσεις λεσχών γιατί κλείνουν καλές τιμές σε ξενοδοχεία σε μέρη που δεν έχω ξαναπάει και συνήθως περνάω καλά.

:beer:

LARISEOS
30/09/2009, 16:51
δεν γνοριζω το θεμα αλλα δεν με ενδιαφερει αλλα οπως μου τα λες κακως εφυγες........

αμα ητανε αφρικα 8α ελεγα οκ!!!:smilea:


ωραιο το μερος κριμα που δεν το απολαυσες τωσο οσο θα γούσταρες,,,,,,ειλικρινά λείπαμε!

Zpower
25/10/2009, 22:45
αμα ηταν αφρικα θα ηταν ΟΚ !!!!!!!!!.......................................... ( εγω τελικα δεν λυπαμαι καθολου που ΔΕΝ ημουν εκει ,και ας εχω αφρικα )

Zpower
25/10/2009, 22:57
εσεις αν και εισασταν εκει .......πραγματικα ........... λειπατε

Zpower
25/10/2009, 22:58
φραπε ραιντερ .....οποτε κανεις κεφι κερναω καφε

Tpap
25/10/2009, 23:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από frappe rider
Ωραία μοτοσυκλετιστική παρέα πάντως,τους έλεγες καλημέρα και δεν απαντούσε κανείς :yuck:



Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
δεν γνοριζω το θεμα αλλα δεν με ενδιαφερει....
....αμα ητανε αφρικα 8α ελεγα οκ!!!:smilea:


:eyepop: :eyepop:

Ωραία συμπεριφορά.













@LARISEOS: μόνο στην άμμο και με πρώτη γράφει, ε...?

LARISEOS
26/10/2009, 07:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
:eyepop: :eyepop:

Ωραία συμπεριφορά.













@LARISEOS: μόνο στην άμμο και με πρώτη γράφει, ε...?

τρωει λαστιχο πολυ αλλιως!

καλημερα!

:sun:

VALES
26/10/2009, 08:08
Λογικό...με τέτοια ιπποδύναμη!!!:smilea: