PDA

View Full Version : Καλησπερα Forum!τη Γνωμη Σασ...



MAICO
05/05/2005, 16:29
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ.ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΟΣΟ ΨΑΧΝΩ ΤΟΣΟ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ.ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ,ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.
ΧΘΕΣ ΕΙΔΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ HONDA FMX.
ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΟ.ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.

idi
05/05/2005, 16:46
αν σ'αρεσει παρ'το

υπαρχει και το XT660x αν θες

Rezeguet
05/05/2005, 17:13
ναι fmx πολυ καλο και ευκολο οπως και το ΧΤ 660. δες και Vstrom το εξακοσαρι αν σ'αρεσει κατι πιο τουριστικο.

SaraMaritis
05/05/2005, 17:14
...MAICO-μαν !!! :wave2:

Χμμμ...αν εχεις κατασταλαξει στο θεμα της "κατηγοριας", κ'εγω
XT660 θα'λεγα, κυριως λογω Yamaha & αφτερ-σειλς σερβις.
(Εκτος και το σκεφτεσαι ακομα για το "ειδος"...)

Υγ.Βεβαια σε σχεση με το Husaberg...ΚΑΜΜΙΑ σχεση,
αλλα...γουστα ειναι αυτα !!!
:beer:

ruyjin
05/05/2005, 17:26
παντως με το FMX ταξιδακια δε το βλεπω να κανεις.
Τωρα η εννοια του ταξιδιου ειναι σχετικη, αλλος παει Χαλκιδα για καφε και λεει πως εκανε οδοιπορικο και αλλος αν δε κανει 2000χλμ νομιζει πως πηγε για καφε.

με αλλα λογια δε ξερω τι εννοεις για να σου απαντησω...

φιλικα
:wave2:

υγ: fmx, v-strom, husaberg......μηχανακια ασχετα το ενα με το αλλο.

free rider
05/05/2005, 17:33
εγω απλά θέλω να σου πω οτι αν έχει καβαλήσει maico τα ηονδα και τα γιαμάχα δεν λένε μια..........


πάρε ενα εξοκοσάρι ss...

θα το ευχαριστηθείς πολύ...

:beer: :beer: :beer:

sotpag
05/05/2005, 21:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAICO
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ.ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΟΣΟ ΨΑΧΝΩ ΤΟΣΟ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ.ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ,ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.
ΧΘΕΣ ΕΙΔΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ HONDA FMX.
ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΟ.ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.


το fmx εχει πολυ πιο παλιο κινητηρα απο το xt660 που ειναι απο την αρχη σχεδιασμενος.

απο εκει και περα υπαρχουν και αλλα, το θεμα ειναι τι θελεις και τι ρευστο διαθετεις