PDA

View Full Version : Συνεργειο...



noble
06/05/2005, 14:34
ειπα λοιπον να πω κι εγω τον πονο μου μπας κι ηρεμησω λιγο...
αποφασισα να φτιαξω τη μηχανη μου,καθοτι δεν εχω λεφτα να παρω αλλη!μετα απο διαβεβαιωση του φιλου!!!μηχανικου που εμπιστευομουν πως το μοτερ μου 400cc δεν αξιζει φτιαξιμο και αφου ειχε βρει ενα 600 πολυ καλο!!(ειπε), που θα κανει τη μηχανη μου εντελως διαφορετικη,αποφασισα να το βαλω.
χωρις να μου πει απο που το βρηκε,αργοτερα εμαθα οτι το βρηκε απο το ξαδερφο μου που κανει αυτη τη δουλεια.φιλος λεω+ξαδερφος εγγυημενα πραγματα:)

:nono: αμ δε!το πρωτο μοτερ πριν το βαλουμε ηταν μαπα.το δευτερο ηταν μια χαρα!!!μετα απο λοιπον 2 μηνες που ειχα τη μηχανη στο συνεργειο,1μηνας να κανουμε απολογισμο και 1 μηνας να βαλουμε το μοτερ,τη πηρααααα!!!επιτελους.
:nono: οχι ομως δεν θα γλυτωνα τοσο ευκολα...μετα απο ακριβως μια βδομαδα το μοτερ αποδυκνυεται πατατα,μ'αφηνει στη μεση του δρομου...ευτυχως ειχα προνοησει κι ειχα οδικη!την παω λοιπον επιτοπου και του λεω οτι εμεινα γιατι κ.τλ. κ.τ.λ.
μου απαντα δεν ξερω,ακουγοταν καλα το μοτερ,θα το δω και θα σου πω.ευτυχως ο ξαδερφος σου εχει ενα τριτο θα βαλουμε αυτο!μου λεει...
φευγω...
περναει ενας μηνας και δεν εχει παει ακομα να παρει το μοτερ!απο αυριο σε μεθαυριο...
α,σας ειπα?τον εχω πληρωσει απο την αρχη κανονικα!πριν καν τη φτιαξει 1700 ευρω!!
τελοσπαντων τρελαινομαι λεω δεν γινεται και παω και το παιρνω εγω...
το εχει εκει φιλοι μου...1 μηνα ακομα...κι εγω ειμαι εδω και σας γραφω...:bawl: τι να κανω παραπανω???να φωναξω?να βρισω?τι στο καλο του χω μιλησει μεχρι τωρα μονο με το γλυκο(δεν μ'αρεσει κανενας αλλος τροπος).μηπως εχω αργησει να τ'αλλαξω λιγο?
αναστηθηκε ο χριστος,εγω τη ζηταω???μια μηχανουλα ν'αναστησουμε και τιποτα στο κοσμο:lol: :lol:
ας το παρω αποφαση ε?πεθανε...:rotflmao:
ηθελα να ξεθυμανω λιγο,ευχαριστω που με διαβασατε!!


:wave2: :wave2: :wave2:

Pokermon
06/05/2005, 14:38
perastika soy kai koyragio file moy :wave2:

OldMan
06/05/2005, 14:42
:confused: :confused: :confused:

Καλά ρε noble, δεν έχεις μάθει ότι συνδυασμοί του τύπου Φίλος+Ξάδελφος ΠΡΕΠΕΙ να αποφεύγονυται (διά ροπάλου) ???

:sad: :sad: :sad:

div400
06/05/2005, 17:37
φιλε ελπίζω να βρεις γρηγορα τέλος στην ταλαιπωρία σου.
αν δεν κανω λαθος εχεις yamaha diversion 400. λοιπον το καλλιτερο που μπορεις να του κανεις (και θα έπρεπε απο την αρχη να ειχες κανει) ειναι να αλλαξεις μονο την το μπλοκ των κυλινδρων αφου στην ουσία ο υπολοιπος κινητήρας ειναι ολοιδιος με του 600.με την προυποθεση βεβαια οτι ο παλιος σου κινητηρας ειναι σε καλη κατασταση!Αλλα και με τον 600αρη δεν θα καταλαβεις και πολυ μεγαλη διαφορά στις επιδόσεις (οκ αυξηση ιπποδυναμης και ροπης αλλα προσωπικα δεν νομιζω οτι ειναι καλο value for money!). Γιατι δεν το αφηνες 400 μια χαρα ειναι.Και που πηρα καινουργια 1000, δεν το εστειλα το Diversion μου.Το εχω για την καθημερινη μου μετακινηση και δικαβαλες βολτες.

αντε να τελιωνει η ταλαιπωρια σου και να το παρεις παλι να το χαιρεσαι. ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!

noble
06/05/2005, 18:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:confused: :confused: :confused:

Καλά ρε noble, δεν έχεις μάθει ότι συνδυασμοί του τύπου Φίλος+Ξάδελφος ΠΡΕΠΕΙ να αποφεύγονυται (διά ροπάλου) ???

:sad: :sad: :sad:




το εμαθα,δεν το ηξερα....:ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:
κι εσυ τοσο χρονων,χαχα, δεν ελεγες κατι νωριτερα?
τωρα περιμενενω κι υπομενω...:wave2: :wave2:

noble
06/05/2005, 18:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
φιλε ελπίζω να βρεις γρηγορα τέλος στην ταλαιπωρία σου.
αν δεν κανω λαθος εχεις yamaha diversion 400. λοιπον το καλλιτερο που μπορεις να του κανεις (και θα έπρεπε απο την αρχη να ειχες κανει) ειναι να αλλαξεις μονο την το μπλοκ των κυλινδρων αφου στην ουσία ο υπολοιπος κινητήρας ειναι ολοιδιος με του 600.με την προυποθεση βεβαια οτι ο παλιος σου κινητηρας ειναι σε καλη κατασταση!Αλλα και με τον 600αρη δεν θα καταλαβεις και πολυ μεγαλη διαφορά στις επιδόσεις (οκ αυξηση ιπποδυναμης και ροπης αλλα προσωπικα δεν νομιζω οτι ειναι καλο value for money!). Γιατι δεν το αφηνες 400 μια χαρα ειναι.Και που πηρα καινουργια 1000, δεν το εστειλα το Diversion μου.Το εχω για την καθημερινη μου μετακινηση και δικαβαλες βολτες.

αντε να τελιωνει η ταλαιπωρια σου και να το παρεις παλι να το χαιρεσαι. ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!

ελπιζω κι εγω να τελειωσει γρηγορα γιατι καλοκαιριασε;)
το 400 μου εβγαλε πολλα και με ταλαιπωρησε.η μεγαλυτερη διαδρομη μου ηταν μαραθωνας κι ανεβασε θερμοκρασια...
μια εκδρομουλα ηθελα κι εγω:D
οσο για το τι επρεπε να ειχα κανει,καθοτι γυναικα και λιγο ασχετη απο μηχανολογικα εμπιστευομουν το φιλο μου γιατι σε θεματα που δεν ξερω πως να εχω αποψη?
λιγο που οδηγησα το 600 ειχε αισθητη διαφορα...φαντασου τι μηχανακι ειχα:rotflmao:
εχεις παει εκδρομες η δεν το τολμουσες?

johnpagr
07/05/2005, 01:42
kala kseberdemata alla 8a sou pw kai egw to idio :
συνδυασμοί του τύπου Φίλος+Ξάδελφος ΠΡΕΠΕΙ να αποφεύγονται (διά ροπάλου) :(

pio pola 8a ma8enes edw mesa (des ta prohgoumena post) para me filos / ksadelfos / kolhtos tou Nil Amstrong k.o.k.

Idikotera merikoi mhxanikoi ..... kinhgane tetoies katastaseis (1700 vropoulia) prokatavola kai meta aston na kourevete (se esena asthn na kourevete).
Twra vevea (proswpikh apopsh) to mono pou bwreis na kaneis einai ........ pali me thn evgeneia kai to biri-biri na kaneis thn doulia sou (h' sthn xeiroterh, 2 sto karfi kai 1 sto petalo)..... kai meta ...... vlepeis ti kaneis (alazeis synergeio k.o.k.) .
An tou valeis kai tis fwnes ................... bwrei na pareis kai ta pistonia se sakoula sklaveniti kai se vlepw meta na diavazeis esy mhxanologia gia topo8etish sto pezodronio me ta 'fwta' ths DEH !!!

:beer: :wave2:

div400
12/05/2005, 15:57
noble και βέβαια τολμούσα εκδρομές!

δικάβαλος έως θεσ/νικη σερί με 140χλμ. το μηχανάκι ούτε κιχ δεν έκανε.
ελαφονησο, ναυπλιο, λευκαδα, ΜΠΡΑΛΟ!!!, πολλές φορές βόρεια Εύβοια όλα οκ τίποτα το ιδιαιτερο. το diversion είναι ένα αρκετά αξιόπιστο μηχανάκι και ιδιαίτερα εύκολο στην συντήρηση του. αν το προσέξεις μάλιστα θα σου δώσει αρκετά ευχάριστα χλμ.(π.χ. του αλλάζω λαδάκια κάθε 3.000 χλμ μαζί με το φίλτρο τους)
Δεν πρέπει όμως να ξεχνάς ότι είναι ένα απλό καθημερινό μηχανάκι από το οποίο δεν πρέπει να έχουμε και πολλές απαιτήσεις. ιδίως το 400 που έχει δημιουργηθεί κυρίως για την ιαπωνική αγορά(όταν ακόμα ίσχυαν οι περιορισμοί για μεγάλες μηχανές).Σαφώς και είδες διαφορά με το 600 δεν είπα ποτέ ότι θα είναι τα ίδια από επιδόσεις. αλλά επιμένω ότι μάλλον δεν αξίζει να δώσεις τόσα λεφτά για να πάρεις αυτά όποια άλογα παραπάνω.(τα υπόλοιπα μένουν ακριβώς τα ίδια!).καλλίτερα να είχες ψαχτει λίγο με τις αναρτήσεις κτλ. τεσπα!
στην διάθεση σου ότι χρειαστείς!
PS:τι γίνεται τώρα με το μηχανάκι σου;

div400
12/05/2005, 16:06
noble ξέχασα να ρωτήσω,

γιατί 1700 φράγκα;;;!!!!

εγω ειχα βρεί μεταχειρησμένω μοτέρ με 850€ δηλ. θέλει αλλα 900€ ο τύπος για να στο φορέσει;;;! (το μοτέρ εννοώ!)

ου μπλέξεις με μ.....κα

johnpagr
12/05/2005, 16:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
noble ξέχασα να ρωτήσω,

γιατί 1700 φράγκα;;;!!!!

εγω ειχα βρεί μεταχειρησμένω μοτέρ με 850€ δηλ. θέλει αλλα 900€ ο τύπος για να στο φορέσει;;;! (το μοτέρ εννοώ!)

ου μπλέξεις με μ.....κα



Ontos pola ta ergatika mou fenonte kai mena !!

SF
12/05/2005, 17:37
Παραείναι κουφό το στόρυ ρε παιδιά! Με τόσα λεφτά, μέχρι και Bandit 400 παίρνεις. Πως τα ζητάει ο άλλος έτσι αβίαστα, και όλα προκαταβολικά...?
:confused:

adam_tsouk
12/05/2005, 21:42
Και μάλιστα ελαφρά τη καρδία......





Ου μπλέξεις.......

noble
13/05/2005, 01:10
ειπαμε βρε ειμαι κοροιδο αλλα οχι και τοσο...
γυρω στα 800 πηγε το μοτερ,200 λαστιχα michelin,την εβαψα και μαυρη με κοκκινη περλα(δεν ξερω τιμη γι'αυτο)και τα υπολοιπα ηταν τα εργατικα...ισως παλι βγαινουν αρκετα,αλλα χαλαλι του γιατι ηταν γρηγορος:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

δεν ξερω γιατι,αλλα ποτε δεν το απολαμβανα αυτο το μηχανακι.σαν 400 δεν τραβουσε καθολου μα καθολου,ειχε προβλημα με τη ρεζερβα κι ειχα μεινει ουκ ολιγες φορες,μου ειχε σπασει η ντιζα του συμπλεχτη 2 φορες κι αν ελειπα διακοπες μια βδομαδα δεν ξαναεπαιρνε μπροστα:D

σας ειπα ομως οτι την πηρα?δεν σας το πα!!!φαινεται ακουσε το πονο μου:bawl: :bawl: :bawl: ...
και τωρα καταλαβαινω αισθητη διαφορα!παει πολυ καλυτερα!!!!την απολαμβανω κι εγω πιο πολυ.δεν εχει περασει βεβαια η κρισιμη πρωτη βδομαδα αλλα ελπιζω :sun:
γενικα την εβαλα μεσα με σκοπο να τη φτιαξω και να μην εχω προβληματα,αλλα να σας πω ενα μυστικο και μην το πειτε:blush: ,νομιζω ο μηχανικος μου ειναι ειτε ασχετος ειτε κλεφτης.
εγω ειμαι μονο ασχετη:D
κι ετσι δεν ηξερα και δεν ξερω τι να κανω για καλυτερη χρηση και συντηρηση.θα χαρω να μοιραστειτε μαζι μου τις γνωσεις σας...
γιατι μωρε θελω τοσο πολυ να ξεκινησω και ταξιδακια μαζι της!και μαζι σας...:blush: :blush:
αλλα που να το τολμησω...
καληνυχτα!ονειρα γλυκα σε ολους...:wave2:

johnpagr
13/05/2005, 03:54
AAAAde .... perastika ths na einai ..... kalh evdomada prosarmoghs .... kai na einai h teleftaia ths sto synergeio aktos apo ta ypoxrewtika:ladia bouzi filtra k.t.l.
ade loipon kai apo konta se kapoioa volta ...

Na pernas kalytera kai Or8ies (esy/moto):beer: :beer: :wave2:

div400
13/05/2005, 14:43
αντε καλοταξιδη να ειναι απο εδω και περα.

για συντηρηση το καλλιτερο που εχεις να κανεις ειναι να πς να παρεις το workshop manual της HANES (ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ 30-40€).εχει ολες τις απαραιτητες πληροφοριες μεσα για συντηρηση.
οσο για λαστιχα δεν πιστευω να εβαλεσ τα michelin MT-XX. ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΙΑ ΑΛΣΤΙΧΑ.με την πρωτη ευκαιρια βαλε τα bridgestone BT-45 BATTLAX.ΠΟΛΥ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟ ΛΑΣΤΙΧΟ.

ΑΥΤΑ! ΟΤΙ ΘΕΣ ΡΩΤΑ

cityfly
13/05/2005, 15:25
καλοτάξιδι

και χωρίς προβλήματα


:wave2: :wave2: :wave2:

noble
13/05/2005, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
αντε καλοταξιδη να ειναι απο εδω και περα.

για συντηρηση το καλλιτερο που εχεις να κανεις ειναι να πς να παρεις το workshop manual της HANES (ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ 30-40€).εχει ολες τις απαραιτητες πληροφοριες μεσα για συντηρηση.
οσο για λαστιχα δεν πιστευω να εβαλεσ τα michelin MT-XX. ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΙΑ ΑΛΣΤΙΧΑ.με την πρωτη ευκαιρια βαλε τα bridgestone BT-45 BATTLAX.ΠΟΛΥ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟ ΛΑΣΤΙΧΟ.

ΑΥΤΑ! ΟΤΙ ΘΕΣ ΡΩΤΑ

σ'ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες!εχω σκοπο να το παρω το manual συντομα!δεν ξερω τον τυπο ακριβως του λαστιχου.θα τον δω σημερα και θα σου πω!τα bridgestone δεν αργουν να ζεσταθουν κι ειναι σκληρα?ετσι μου ειπαν ετσι λεω:D
και βεβαια μου εχουν πει τα καλυτερα για τα michelin...
τωρα μολις τα εβαλα,δεν με παιρνει να τα ξαναλαξω,αχ που ησουν οταν σε ηθελα:p
θα το εχω ομως υποψιν!
φιλακια!ευχαριστω!:wave2:

div400
13/05/2005, 16:25
EΕΕ ΓΡΑΨΕ ΛΑΘΟΣ

τα λάστιχα που εννοούσα εγώ ήταν τα PIRELLI MT-75 όχι τα MICHELIN.sorry
τα BRIDGESTONE δεν αργούν και τόσο να ζεσταθούν και κρατάνε και μια χαρά στον δρόμο. Διαρκούν και περισσότερο, 2,5 χρόνια τα έχω εγώ τώρα και έχουν ακόμα παστά για πολλά χλμ.
Όσο για βόλτες , γιατί δεν συμμετέχεις στον φετινό 36ωρο; Πληροφορίες στο φόρουμ έχει στις ‘’βόλτες-συναντήσεις’’ και στον MOTO-GUZZI CLUB HELLAS.
Για κοίτα το λίγο!
Α και στείλε και καμία φωτο της μηχανής με το νέο βάψιμο να την κοζαρω λίγο, να πάρω καμία ιδέα για το δικό μου.

Μικρή Λουλού
14/05/2005, 09:02
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από div400


. Διαρκούν και περισσότερο, 2,5 χρόνια τα έχω εγώ τώρα και έχουν ακόμα παστά για πολλά χλμ.




:uplate: :uplate: :uplate: :uplate:

2,5 ΧΡΟΝΙΑ???????????????????????????

ΡΕ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ,ΤΡΑΒΑ ΠΕΤΑ ΤΑ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΙΟ ΕΦΥΓΕ ΠΡΩΤΟ,ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΑ Η ΤΟ ΠΙΣΩ !!!
ΜΗ ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΤΟ ΒΑΘΟΣ ΤΟΥ ΠΕΛΜΑΤΟΣ,ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΕΧΕΙ "ΚΑΕΙ" !!!
ΕΙΠΑΜΕ,ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΑ ΡΗΜΑΔΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΙ ΕΤΣΙ !!

ΦΙΛΙΚΑ ΘΑΝΑΣΗΣ.

noble
14/05/2005, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
EΕΕ ΓΡΑΨΕ ΛΑΘΟΣ

τα λάστιχα που εννοούσα εγώ ήταν τα PIRELLI MT-75 όχι τα MICHELIN.sorry
τα BRIDGESTONE δεν αργούν και τόσο να ζεσταθούν και κρατάνε και μια χαρά στον δρόμο. Διαρκούν και περισσότερο, 2,5 χρόνια τα έχω εγώ τώρα και έχουν ακόμα παστά για πολλά χλμ.
Όσο για βόλτες , γιατί δεν συμμετέχεις στον φετινό 36ωρο; Πληροφορίες στο φόρουμ έχει στις ‘’βόλτες-συναντήσεις’’ και στον MOTO-GUZZI CLUB HELLAS.
Για κοίτα το λίγο!
Α και στείλε και καμία φωτο της μηχανής με το νέο βάψιμο να την κοζαρω λίγο, να πάρω καμία ιδέα για το δικό μου.


γεια σου!ξεχασα να δω τα λαστιχα μου:D ,αλλα αφου ελεγες για τα PIRELLI...
ευτυχως,που να σκυβω τωρα:p γυναικα πραμα και σιγα μην καταλαβαινα:rotflmao: :rotflmao:
ειναι πολλα πραγματα εδω μεσα που εχω δει και θα 'θελα να συμμετασχω,αλλα δεν εχω τον καταλληλο εξοπλισμο,ναι ναι τ'ομολογω,δεν εχω παρει μπουφαν,μποτες κ.τ.λ. ακομα:blush:
οποτε και δεν το τολμω γιατι δεν θελω να γινει ετσι...
ασε που φοβαμαι τρελα τη μηχανη μου...ενταξει να μεινω εντος των τοιχων μας,αλλα αν ειμαι εκτος?:bigcry: :bigcry:
γι'αυτο ηθελα να τη φτιαξω και σιγα σιγα,βημα βημα να τα κανω ολα.
συγχωρεσε με αλλα δεν εχω τροπο να περναω φοτο στον η/υ.ασε που δεν θα καταλαβεις το χρωμα ακριβως.θα σου φαινεται απλα μαυρη,η περλα ξεχωριζει στον ηλιο!:sun: :sun:
εμενα μ'αρεσει παντως.
ερωτηξις...η σελα ειναι γκρι,να της αλλαξω ταπετσαρια σε μαυρη?τι λες?εγω αυτο θελω,οι αλλοι με αποτρεπουν.θα μου πεις τη γνωμη σου?προσεξε τι θα πεις:ninja: :lol:

SF
14/05/2005, 10:58
Λοιπόν, για να μην ξοδεύεις τα νειάτα σου στο keyboard, πάρε το εργαλείο κι έλα στο Δέλεαρ. Εκεί, κάπου 40 ειδικοί θα πέσουν με τα μούτρα να το ελέγξουν. Θα μαζέψεις τόσες γνώμες, που ούτε με στατιστική δε θα βγάλεις άκρη! :lol: :lol:

Χωρίς πλάκα, απλώς πάρε το μηχανάκι κι έλα στο Δέλεαρ τη Δευτέρα.

noble
14/05/2005, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Λοιπόν, για να μην ξοδεύεις τα νειάτα σου στο keyboard, πάρε το εργαλείο κι έλα στο Δέλεαρ. Εκεί, κάπου 40 ειδικοί θα πέσουν με τα μούτρα να το ελέγξουν. Θα μαζέψεις τόσες γνώμες, που ούτε με στατιστική δε θα βγάλεις άκρη! :lol: :lol:

Χωρίς πλάκα, απλώς πάρε το μηχανάκι κι έλα στο Δέλεαρ τη Δευτέρα.


μονη μου με τοοοσους αντρες????:eyepop: :eyepop: :eyepop:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
δεν μπορω...:blush: :blush:
γυναικες τι περιμενεις?:lol:
δεν μου ειναι ευκολο δευτερες...θα θελα ομως πολυ!
με τη πρωτη ευκαιρια που θα βρω...
σ'ευχαριστω!:wave2:

noble
14/05/2005, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
μονη μου με τοοοσους αντρες????:eyepop: :eyepop: :eyepop:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
δεν μπορω...:blush: :blush:
γυναικες τι περιμενεις?:lol:
δεν μου ειναι ευκολο δευτερες...θα θελα ομως πολυ!
με τη πρωτη ευκαιρια που θα βρω...
σ'ευχαριστω!:wave2:

παραθεση στο δικο μου μηνυμα,καλοοοο?
εγω ειχα βαλει και τοσες φατσουλες,αλλλα δεν βγηκανε.
μολις ειδα οτι ειναι απενεργοποιημενο το σκιτσο συναισθηματων.το ενεργοποιω και οταν ξαναμπαινω να στειλω παλι απενεργοποιημενο ειναι!!!
βοηθεια κανεις??η να ερθω τελικα στο δελεαρ...χιχι

idi
14/05/2005, 16:30
ελα Δελεαρ ερχονται πολλα κοριτσια δε θα εισαι η μονη

και το diversion σου ειναι κουκλι (αν και λιγο βρωμικο οταν το ειδα... )

:wave2: :wave2:

johnpagr
14/05/2005, 17:05
και κορίτσια έχουμε.....
και γυναίκες έχουμε ......
και αντρες έχουμε .....

Οτι 8έλεις έχουμε !!!!
Καφέ, φαγητό,γέλιο,.....

πάντος το σίγουρο είναι ότι τουλάχιστον αν πιάσεις μία καρέκλα 8α περάσεις καλά..... Πιάσε και έναν καφέ ....

:beer:
:beer:
:wave2:

noble
14/05/2005, 20:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ελα Δελεαρ ερχονται πολλα κοριτσια δε θα εισαι η μονη

και το diversion σου ειναι κουκλι (αν και λιγο βρωμικο οταν το ειδα... )

:wave2: :wave2:

θα ερθω να μου εξηγησεις τι ειναι το αναποδο πιρουνι και ποια η χρηση του;)
δεν ειναι πια...βρωμικο...:D
εισαι ομως πολυ ευγενικος γιατι δεν ηταν μονο λιγο,ηταν μες στη μπιχλα!
φιλακια:wave2:

idi
14/05/2005, 23:55
:wave2: :wave2: :wave2:

Nik0s
15/05/2005, 00:16
Γεια και από μένα, καλως ήρθες !!! :wave2:

Μήπως να αλλάξουμε τον τίτλο του ποστ ?

:lol: :lol:

Συνεργείο λέει, άλλα διαβάζω !

:beer:

noble
16/05/2005, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Γεια και από μένα, καλως ήρθες !!! :wave2:

Μήπως να αλλάξουμε τον τίτλο του ποστ ?

:lol: :lol:

Συνεργείο λέει, άλλα διαβάζω !

:beer:

γεια σου και σενα!:wave2:
και δεν τον αλλαζουμε?:D

:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: