PDA

View Full Version : gsx-f



dim40
05/10/2009, 20:07
δε ξερω αν το ειδατε απο κοντα , εγω το ειδα σημερα και μου εκλεψε τη καρδια.
πανεμορφο!!!!!!!!

τοσο που σκεφτομαι να δωσω το bandit αν και εχω κανει μολις 5000 χιλ. το μονο που με χαλαει ειναι οτι δε εχει ερθει ακομη με abs. οποτε θα κανω λιγη υπομονη και βλεπουμε.
βασικα ειναι το μηχανακι μου με φαιρινγκ και αλλο φαναρι (πιο ομορφο )
οι λαιμοι της εξατμισης ειναι μαυροι και πιο λεπτοι
το ειδα σε ενα πολυ ομορφο μπλε που ειναι και το αγαπημενο μου χρωμα μαζι με το κοκινο

cosgili
05/10/2009, 22:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από dim40
δε ξερω αν το ειδατε απο κοντα , εγω το ειδα σημερα και μου εκλεψε τη καρδια.
πανεμορφο!!!!!!!!

τοσο που σκεφτομαι να δωσω το bandit αν και εχω κανει μολις 5000 χιλ. το μονο που με χαλαει ειναι οτι δε εχει ερθει ακομη με abs. οποτε θα κανω λιγη υπομονη και βλεπουμε.
βασικα ειναι το μηχανακι μου με φαιρινγκ και αλλο φαναρι (πιο ομορφο )
οι λαιμοι της εξατμισης ειναι μαυροι και πιο λεπτοι
το ειδα σε ενα πολυ ομορφο μπλε που ειναι και το αγαπημενο μου χρωμα μαζι με το κοκινο Θα διαφωνισω μαζι σου:( Το GSX-F ειναι ενα Bandit που θελει να μοιασει σε ενα GSX-R. Ειναι ενα γυμνο μηχανακι μεταμφιεσμενο σε supersport μονο και μονο για να ικανοποιει το ματι. Ειμαι της αποψης πως αν ειναι να παρεις κατι, να παρεις το πρωτοτυπο και οχι την απομιμηση :wave2:

dim40
05/10/2009, 22:11
μα εμενα μου αρεσει το bandit. απλα αυτο ειναι πιο ομορφο απο το δικο μου. δε ψαχνω σουπερ σπορ μηχανακι.

amyroukai
06/10/2009, 14:13
Αν προσφέρει καλύτερη κάλυψη από τον αέρα, αξίζει και μόνο για αυτό. Δείχνει και πιο μοντέρνο... Δεν είναι κακό! Περιμένω όμως να το δω και ζωντανό.

dim40
06/10/2009, 14:21
υπαρχει ηδη στις εκθεσεις και μαλιστα στη ιδια τιμη με το bandit

amyroukai
06/10/2009, 14:27
Εγώ δεν το συζητάω καν, αφού έχει τους ίδιους περιορισμούς με το δικό μου για τη χρήση που το θέλω και δεν έχει ABS ακόμα. Για κάποιον που θέλει όμως καινούριο, είναι μιά λύση ακόμα. Πάντως το 1250 που είναι μονόχρωμο, μου φαίνεται πιο κομψό στις φωτογραφίες.

pektis
07/10/2009, 11:34
Είδες το 1250 του 2010 με full fering?Πόλύ όμορφο...:smilea: