PDA

View Full Version : ως επισκεπτης...



GST
12/05/2005, 07:42
στο γειτονικο φορουμ....διαβαζα χτες το σχετικο ποστ
τα συμπερασματα μου....:rolleyes: .....ουδεν κακο αμιγες καλου...
το κακο ειναι οτι μειναμε για λιγες μερες εκτος site..το καλο ειναι οτι βαση των γραφομενων καποιων και της συμπεριφορας τους στο bikenet...oi μασκες επεσαν........:smokin:

εσεις τι λετε :confused:

crs-k
12/05/2005, 07:56
Εγω ΔΕΝ θελω να το θυμαμαι !!! :yuck: :(

Tigas
12/05/2005, 08:04
TEΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ PLEASE ΜΗΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ ΜΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΛΙ, ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ:winka:

GST
12/05/2005, 08:34
παιδες δεν το εβαλα με σκοπο να μαλωσουμε αλλα να διαφωνησουμε επικοδομιτικα.........δεν εχω τιποτα με κανεναν...οσο καιρο ειμαι εδω προσπαθω να διατηρησω ενα ησυχο προφιλ αλλα προσωπικα εβγαλα πολλα συμπερασματα για το πως φερονται καποιοι και την εικονα που θελουν να βγαλουν προς τα εξω σε σχεση με την πραγματικοτητα.....ελπιζω να βγαλατε και εσεις τα δικα σας και το θεμα να λιξει εδω...:winka:


παντως αυτο που μου την εσπαγε μια ζωη ηταν οι επιδιξιες;)


:wave2: :wave2: :wave2: σπιτι μου σπιτακι μου!!!!

Tigas
12/05/2005, 08:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
παιδες δεν το εβαλα με σκοπο να μαλωσουμε αλλα να διαφωνησουμε επικοδομιτικα.........δεν εχω τιποτα με κανεναν...οσο καιρο ειμαι εδω προσπαθω να διατηρησω ενα ησυχο προφιλ αλλα προσωπικα εβγαλα πολλα συμπερασματα για το πως φερονται καποιοι και την εικονα που θελουν να βγαλουν προς τα εξω σε σχεση με την πραγματικοτητα.....ελπιζω να βγαλατε και εσεις τα δικα σας και το θεμα να λιξει εδω...:winka:


παντως αυτο που μου την εσπαγε μια ζωη ηταν οι επιδιξιες;)


:wave2: :wave2: :wave2: σπιτι μου σπιτακι μου!!!!

ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝΕ ΛΙΓΟ ΟΙ ΔΙΑΦΩΝΟΥΝΤΕΣ, ΣΟΥ ΠΕΤΑΩ ΤΟ ΓΑΝΤΙ GST ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΙ ΣΠΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΟΥ :confused: ΚΑΘΩΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΑΔΕΛΦΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ.
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΟΥΜΕ ΤΣΟΝΤΑ ΛΕΜΕ:wave2:

matmat
12/05/2005, 09:09
Συγνωμη για την επεμβαση αλλα
θα ηθελα επιδη ολες αυτες τις μερες ακουγετε συνεχεια <το σπιτι μας >
να πω οτι σπιτι μας ειναι ο χωρος μας αυτος που ζουμε και κοιμομαστε και κανουμε ολες τις αλλες δραστιριοτητες το forum και καθε forum δεν ειναι σπιτι κανενος ειναι χωρος .
Ενας χωρος ανταλαγης αποπσεων και ιδεων για ενα κοινο ενδιαφερον που κατα τυχη εχουμε ολοι εμεις που το επισκεπτομαστε. Αρα ειμαστε επισκεπτες .
Μελη αν το θελετε ετσι ! Κανενα Φορουμ δεν ειναι ιδοκτησια κανενος ,ουτε εχει ενοικιοστασιο. Δεν ειναι τυχαιο που οι ορησμοι που χρησημοποιουντε δεν εχουν τον ορισμο ιδιοκτητης ,παρα μονο μελη και επισκεπτες .

Αυτα ...
χωρις καμια διαθεση εμπαθειας και διαξιφισμου αλλα ουτε και παραξηγησης
Καλος ηλθαμε στον χωρο που νοιωθουμε ποιο χαλαροι :)

SaraMaritis
12/05/2005, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
....το σχετικο ποστ...
:yuck:

GST
12/05/2005, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από matmat
Συγνωμη για την επεμβαση αλλα
θα ηθελα επιδη ολες αυτες τις μερες ακουγετε συνεχεια <το σπιτι μας >
να πω οτι σπιτι μας ειναι ο χωρος μας αυτος που ζουμε και κοιμομαστε και κανουμε ολες τις αλλες δραστιριοτητες το forum και καθε forum δεν ειναι σπιτι κανενος ειναι χωρος .
Ενας χωρος ανταλαγης αποπσεων και ιδεων για ενα κοινο ενδιαφερον που κατα τυχη εχουμε ολοι εμεις που το επισκεπτομαστε. Αρα ειμαστε επισκεπτες .
Μελη αν το θελετε ετσι ! Κανενα Φορουμ δεν ειναι ιδοκτησια κανενος ,ουτε εχει ενοικιοστασιο. Δεν ειναι τυχαιο που οι ορησμοι που χρησημοποιουντε δεν εχουν τον ορισμο ιδιοκτητης ,παρα μονο μελη και επισκεπτες .

Αυτα ...
χωρις καμια διαθεση εμπαθειας και διαξιφισμου αλλα ουτε και παραξηγησης
Καλος ηλθαμε στον χωρο που νοιωθουμε ποιο χαλαροι :)



με το ¨¨σαν¨¨ μπροστα ολα ενταξει;
σαν το σπιτι μας.....εννοω...σε φιλικο και γνωστο περιβαλλον :D

Boxer
12/05/2005, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από matmat
Συγνωμη για την επεμβαση αλλα
θα ηθελα επιδη ολες αυτες τις μερες ακουγετε συνεχεια <το σπιτι μας >
να πω οτι σπιτι μας ειναι ο χωρος μας αυτος που ζουμε και κοιμομαστε και κανουμε ολες τις αλλες δραστιριοτητες το forum και καθε forum δεν ειναι σπιτι κανενος ειναι χωρος .
Ενας χωρος ανταλαγης αποπσεων και ιδεων για ενα κοινο ενδιαφερον που κατα τυχη εχουμε ολοι εμεις που το επισκεπτομαστε. Αρα ειμαστε επισκεπτες .
Μελη αν το θελετε ετσι ! Κανενα Φορουμ δεν ειναι ιδοκτησια κανενος ,ουτε εχει ενοικιοστασιο. Δεν ειναι τυχαιο που οι ορησμοι που χρησημοποιουντε δεν εχουν τον ορισμο ιδιοκτητης ,παρα μονο μελη και επισκεπτες .

Αυτα ...
χωρις καμια διαθεση εμπαθειας και διαξιφισμου αλλα ουτε και παραξηγησης
Καλος ηλθαμε στον χωρο που νοιωθουμε ποιο χαλαροι :)

Ενταξει
Οταν λεμε "σπιτι μας" καταλαβαινεις τι εννουμε.
Δικιο εχεις αλλα μην πιανομαστε απο τις λεξεις:beer:

Γκοτιτ;:rotflmao:

x-rider
12/05/2005, 09:25
ολα καλα

παει περασε


E.T H..o..m..e!!


:sun: :beer: :sun:

hornet
12/05/2005, 10:03
Νομιζω οτι αν υπαρχει μια χαλαροτητα και ψυχραιμια ολα θα επανελθουν οπως ηταν και πριν!

Απλα θα ζητησω απο καποιους επλεκομενους μια προσπαθεια και μια ψυχραιμια για να λυθει μια μ@λ@κια που εγινε.....εγω το ξερω ισως καποιοι δεν το ξερουν ακομα!