PDA

View Full Version : Χωρίς τίτλο



powerphot
12/05/2005, 06:59
Όλοι η σχεδόν όλοι φαντάζομαι γνωρίζουν τι συνέβη αυτές τις μέρες που το μοτο «έπεσε» και κάναμε σχεδόν κατάληψη σε ένα άλλο αδελφό-ξάδελφο φόρουμ.
Ευτυχώς η δυστυχώς διαβάζοντας κάποιος το ποστ που ανοίχτηκε εκεί, και καλώς ανοίχτηκε, μπόρεσε να καταλάβει την διαφορετικότητα και την μοναδικότητα του καθενός χρήστη κι από τα δυο φόρουμ.
Κάποιοι, αυτή την διαφορετικότητα την κατάλαβαν, άλλοι δεν ήθελαν να την καταλάβουν, σ’ άλλους δεν καίγεται καρφάκι, και για άλλους αυτή η διαφορετικότητα έγινε αιτία να ξεσπαθώσουν για να τα χώσουν σαν «σοβαροφανείς» χρήστες, πράγμα που δεν μπορούσαν να κάνουν εδώ μέσα λόγο της σχεδόν ενιαίας γνώμης που υπάρχει από όλους για το πώς πρέπει να συμπεριφέρεται κάποιος χρήστης στο….(σπίτι) που φιλοξενείται.

Είπα στην αρχή ότι αυτό έγινε «δυστυχώς η ευτυχώς» και το δικαιολογώ ως:

Δυστυχώς, γιατί μάλλον όλα αυτά θα τα διάβασαν και κάποιοι που ουδεμία σχέση έχουν με την μοτοσυκλέτα όπως εμείς, αλλά ένα τέτοιο ποστ ήταν ικανό να τους κάνει να αποκτήσουν και να ενισχύσουν την ίσως λανθασμένη γνώμη που θα είχαν για τους μοτοσυκλετιστές, και ξέρετε τι εννοώ.

Ευτυχώς, γιατί με όλα αυτά που γράφτηκαν μας έκαναν να καταλάβουμε μερικές αξίες για την επικοινωνία του «man to man».
Με έκανε να αναθεωρήσω κάποια πράγματα που πίστευα για αυτούς που ασχολούνται με την μοτοσυκλέτα, και για αυτούς που ασχολούνται με την «ΚΑΤΙΝΙΑ» της δήθεν μοτοσυκλέτας την ανύπαρκτη και δήθεν σοβαροφάνεια, και το σημαντικότερο όλων την έλλειψη χιούμορ.

Αυτά και λυπάμαι αν άλλαξε δια παντός η γνώμη μου για μερικούς μοτοσυκλετιστές.
Δεν βάζω το ποστ στους διαξιφισμούς γιατί δεν θέλω να συνεχίσω αυτό που άρχισε από «εκεί», αυτή η γεύση μου έμεινε και είπα να την καταθέσω εδώ σαν σκέψεις.......

Νίκος
Powerphot

crs-k
12/05/2005, 07:03
Νικο ...

Το ειπα κι εκει ...
Ο καθενας πρεπει να ειναι ο εαυτος του, ν' ανοιγει την καρδια του αν θελει να κανει φιλους ...

Αλλιως ....

Καποια στιγμη θ' αποκαλυφθει ... :sick:



Αστο να παει ... :yuck:

powerphot
12/05/2005, 07:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Νικο ...

Το ειπα κι εκει ...
Ο καθενας πρεπει να ειναι ο εαυτος του, ν' ανοιγει την καρδια του αν θελει να κανει φιλους ...

Αλλιως ....

Καποια στιγμη θ' αποκαλυφθει ... :sick:



Αστο να παει ... :yuck:

Δεν θέλω να επεκταθώ άλλο σ' αυτό,
έχασα πάσα ιδέα γιαυτό και δεν συνέχισα να είμαι
ενεργός και περίμενα υπομονετικά τον-τους
masters-masters webmasters που έκαναν τη νύχτα
μέρα και "ανέβηκε" πάλι γρήγορα το μοτο στους
αιθέρες.....:lol: :lol:
Τα ρεστα απο κοντά, και για βάλε κι απο δω τις λεπτομέρειες για την κυριακή 15/5:wave2:

crs-k
12/05/2005, 07:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
...........................
Τα ρεστα απο κοντά, και για βάλε κι απο δω τις λεπτομέρειες για την κυριακή 15/5:wave2: [/B]

Τις εχω βαλει ηδη (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=8887) !!!

:lol: :rotflmao: :lol: