PDA

View Full Version : Ο πισω ή ο μπροστα?



kokos08
12/10/2009, 12:37
Λοιπον,μεταξυ μοτοσυκλετιστων ο πισω πρεπει να προσεχει τον μπροστινο του και οχι να τον περναει με + 500 ξυστα,επισης να φροντιζει να διαβαζει τον μπροστινο του και να σιγουρευεται κατα καποιο τροπο οτι τον εχει δει ο μπροστινος. Οχι να βομβαρδιζομαστε και μεταξυ μας...
Ειναι ολιγον επικινδυνο.... καταλαβατε αλητες streetακιδες....???? :a1:

devil's animal
12/10/2009, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Λοιπον,μεταξυ μοτοσυκλετιστων ο πισω πρεπει να προσεχει τον μπροστινο του και οχι να τον περναει με + 500 ξυστα,επισης να φροντιζει να διαβαζει τον μπροστινο του και να σιγουρευεται κατα καποιο τροπο οτι τον εχει δει ο μπροστινος. Οχι να βομβαρδιζομαστε και μεταξυ μας...
Ειναι ολιγον επικινδυνο.... καταλαβατε αλητες streetακιδες....???? :a1:


τα λες ολα αυτα και εχεις gsxr 1000 K8??:confused:

makis206
12/10/2009, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
τα λες ολα αυτα και εχεις gsxr 1000 K8??:confused:

Τσαγάκι...:D


Βομβαρδισμοί ούτε "μεταξύ μας" αλλά ούτε και με τις άλλες "φυλές".. άνθρωποι στα μεν, άνθρωποι και στα δε...:winka:

kokos08
12/10/2009, 12:48
Τα λεω για 3 λογους...

1: γιατι οταν ειμαι με το σκουτερ τρομαζω

2: Οταν εχω την κοπελα μου πανω στο 1000 τρομαζει εκεινη

3: Εχω φιλους με BMW (ζηταω συγνωμη γι αυτο,ειλικρινα ντρεπομαι αλλα τι να κανω?):D


Α! και τεταρτον! Γιατι? Τι εχει το τσαι....? Ειναι και λιποδιαλυτικο...:a13:

makis206
12/10/2009, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Α! και τεταρτον! Γιατι? Τι εχει το τσαι....? Ειναι και λιποδιαλυτικο...:a13:

Για μένα προσωπικά τίποτα, CBF καβαλάω κι όπως καταλαβαίνεις το πίνω σε όλες τις γεύσεις (το τσάι:D ) :lol:

byron
12/10/2009, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
1: γιατι οταν ειμαι με το σκουτερ τρομαζω



Εχω ακούσει διάφορα χαϊιδευτικά και υποκοριστικά για τα gixxer, αλλά μήπως είσαι λίγο υπερβολικός? :look:

devil's animal
12/10/2009, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Τα λεω για 3 λογους...

1: γιατι οταν ειμαι με το σκουτερ τρομαζω

πουλα το σκουτερ.

2: Οταν εχω την κοπελα μου πανω στο 1000 τρομαζει εκεινη

αλλαξε κοπελα.

3: Εχω φιλους με BMW (ζηταω συγνωμη γι αυτο,ειλικρινα ντρεπομαι αλλα τι να κανω?):D

ασυγχωρητος. διεγραψε τους απο φιλους και πες 100 φορες απο μεσα σου "απεταξαμην τους βαυαρους".


Α! και τεταρτον! Γιατι? Τι εχει το τσαι....? Ειναι και λιποδιαλυτικο...:a13:

αφου το πινεις που το πινεις (το τσαϊ) βαζε και λεμονακι που ειναι επισης λιποδιαλυτικο.

:beer: :beer: :beer:

kokos08
12/10/2009, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Για μένα προσωπικά τίποτα, CBF καβαλάω κι όπως καταλαβαίνεις το πίνω σε όλες τις γεύσεις (το τσάι:D ) :lol:


χεχεχε...τυχερεεεε...φετονι θα εισαι...:lol:

kokos08
12/10/2009, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Εχω ακούσει διάφορα χαϊιδευτικά και υποκοριστικά για τα gixxer, αλλά μήπως είσαι λίγο υπερβολικός? :look:


χχμμμ....τι εννοεις....?

Allst@rf
12/10/2009, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Τα λεω για 3 λογους...

1: γιατι οταν ειμαι με το σκουτερ τρομαζω

2: Οταν εχω την κοπελα μου πανω στο 1000 τρομαζει εκεινη

3: Εχω φιλους με BMW (ζηταω συγνωμη γι αυτο,ειλικρινα ντρεπομαι αλλα τι να κανω?):D


Α! και τεταρτον! Γιατι? Τι εχει το τσαι....? Ειναι και λιποδιαλυτικο...:a13:


για το οτι ο πισω πρεπει να προσεχει τον μπροστινο του ειναι αυτονοητο μιας και ο κοκ(:yuck: ) προβλεπει για τις αποστασεις και αν γινει μια συγκρουση πισινου -μπροστινου φταιει ο πισινος.
τωρα οσων αφορα τους τρεις παραπανω λογους εισαι ακυρος τελειως γιατι ειναι καθαρα προσωπικη σου λογοι δωσμενοι και γραμμενοι με μια ελαφρια χαλαρωτικη διαθεση ,ολιγον τι ειρωνικη πουν θα ταιριαζε καλυτερα σε εφημεριδα κιτρινου τυπου...
υπαρχουν αναβατες που οταν σε βλεπουν με το "1000" ,ξεκρανωτο με την κοπελα σου απο πισω να βολταρεις ηρεμα λες και οδηγας scooter γυριζει το ματι τους και αν ειχαν την δυνατοτητα θα περνουσαν και απο πανω σου.
για μενα μηχανακια σαν και αυτο που καβαλας επρεπε να πωλουνται με πιστοποιητικα φρονηματων και τουλαχιστον πιστοποιητικα για τη χρηση το θες,ωστε αναβατες σαν και σενα να μην μπορουσαν να το αγορασουν.
γαμω το φιλελευθερισμο μου και τον καπιταλισμο μου μεσα...

makis206
12/10/2009, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
χεχεχε...τυχερεεεε...φετονι θα εισαι...:lol:

Είμαι είμαι, γητευτής ολίγων όμως αλόγων :lol:

kokos08
12/10/2009, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
για μενα μηχανακια σαν και αυτο που καβαλας επρεπε να πωλουνται με πιστοποιητικα φρονηματων και τουλαχιστον πιστοποιητικα για τη χρηση το θες,ωστε αναβατες σαν και σενα να μην μπορουσαν να το αγορασουν.

Εχω βυσμα στο υπουργειο,παλι θα το αγοραζα...ειπα κατι παραλογο? να προσεχουμε ειπα,εσυ τωρα γιατι σπαζεσαι δεν μπορω να το καταλαβω...θα εχεις τα αποθημενα σου κι εσυ...

KaTaNaS
12/10/2009, 13:16
:lol: :lol: :rotflmao:


χαλαρωστε βρε παιδια!

και εσύ συνονόματε άσε κάτω τη μύγα! :lol: :lol: :lol:

reinmeister
12/10/2009, 13:20
παπιοτσαμπουκαδες...:lol:

μ'αρεσει...για συνεχιστε...:beer:

CBarbas
12/10/2009, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08


1: γιατι οταν ειμαι με το σκουτερ τρομαζω

Συμφωνω απολυτως, οταν ειμαι με το σκουτερ και με προσπερνα και κανενας "αλητης"(αμπουρας), εαν ξερογκαζωση κι'ολας, τα βλεπω ολα !!! :nono:


Χαιρετισμους

CBRIDHS
12/10/2009, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
για το οτι ο πισω πρεπει να προσεχει τον μπροστινο του ειναι αυτονοητο μιας και ο κοκ(:yuck: ) προβλεπει για τις αποστασεις και αν γινει μια συγκρουση πισινου -μπροστινου φταιει ο πισινος.
τωρα οσων αφορα τους τρεις παραπανω λογους εισαι ακυρος τελειως γιατι ειναι καθαρα προσωπικη σου λογοι δωσμενοι και γραμμενοι με μια ελαφρια χαλαρωτικη διαθεση ,ολιγον τι ειρωνικη πουν θα ταιριαζε καλυτερα σε εφημεριδα κιτρινου τυπου...
υπαρχουν αναβατες που οταν σε βλεπουν με το "1000" ,ξεκρανωτο με την κοπελα σου απο πισω να βολταρεις ηρεμα λες και οδηγας scooter γυριζει το ματι τους και αν ειχαν την δυνατοτητα θα περνουσαν και απο πανω σου.
για μενα μηχανακια σαν και αυτο που καβαλας επρεπε να πωλουνται με πιστοποιητικα φρονηματων και τουλαχιστον πιστοποιητικα για τη χρηση το θες,ωστε αναβατες σαν και σενα να μην μπορουσαν να το αγορασουν.
γαμω το φιλελευθερισμο μου και τον καπιταλισμο μου μεσα...


ακυρος!!!!!!!!!:wave2: :wave2:

kokos08
12/10/2009, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
παπιοτσαμπουκαδες...:lol:

μ'αρεσει...για συνεχιστε...:beer:

Κακε ανθρωπε...Τι να σας κανω εσας τους φορτηγατζηδες που ολη μου η παρεα εχει busa,ειστε αγαπητος κλαδος...Παλιοειρωνες!!!:beer:

reinmeister
12/10/2009, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Κακε ανθρωπε...Τι να σας κανω εσας τους φορτηγατζηδες που ολη μου η παρεα εχει busa,ειστε αγαπητος κλαδος...Παλιοειρωνες!!!:beer:

ειμαστε κυριες αγορι μου...σαλονιου...με τα κιλακια μας,τον ογκο μας,τις ροπες μας...τα δικα σας βρε παιδακι μου πολυ φασαρια κανουνε για να πανε...:lol:
οταν γερναει ο ανθρωπας μονο η ειρωνια του μενει...αστα...:sad:
:beer: :beer:

mparmpanik
12/10/2009, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Εχω ακούσει διάφορα χαϊιδευτικά και υποκοριστικά για τα gixxer, αλλά μήπως είσαι λίγο υπερβολικός? :look:


να πω την αληθεια κι εγω πρωτη φορα ακουω τετοια παραδοχη για τα gixxer..

ακου σκουτερ.. :lol: :lol: :lol: :lol:

vangelis 64
12/10/2009, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Λοιπον,μεταξυ μοτοσυκλετιστων ο πισω πρεπει να προσεχει τον μπροστινο του και οχι να τον περναει με + 500 ξυστα,επισης να φροντιζει να διαβαζει τον μπροστινο του και να σιγουρευεται κατα καποιο τροπο οτι τον εχει δει ο μπροστινος. Οχι να βομβαρδιζομαστε και μεταξυ μας...
Ειναι ολιγον επικινδυνο.... καταλαβατε αλητες streetακιδες....???? :a1: Όπως και νά'χει,μηχανάκια καβαλάμε και πρέπει να προσέχουμε τον πισινό μας.:wacko:

devil's animal
12/10/2009, 14:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Όπως και νά'χει,μηχανάκια καβαλάμε και πρέπει να προσέχουμε τον πισινό μας.:wacko:


ελα ρε Βαγγελακη...νισαφι πια...:wacko:



































αρκετα τον πειραξαμε τον Μητσακο και τον κwλο του!!
:rotflmao: :rotflmao:
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

vangelis 64
12/10/2009, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal

αρκετα τον πειραξαμε τον Μητσακο και τον κwλο του!!
:rotflmao: :rotflmao:
:bigcry: :bigcry: :bigcry: Γι' αυτό δεν έπαιξε ούτε νότα χτες ο κιαρατάς!:mad:

BLiTzER
12/10/2009, 14:03
Θα ακουστώ σκληρός, αλλά οι δρόμοι είναι δημόσιοι. Κυκλοφορούν παντός είδους χρήστες (καλοί, κακοί και ενδιάμεσοι). Για τη δική σας ασφάλεια, να είστε προετοιμασμένοι για τα πάντα. Παράπονα και σημαιάκια στην πίστα.

Allst@rf
12/10/2009, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Εχω βυσμα στο υπουργειο,παλι θα το αγοραζα...ειπα κατι παραλογο? να προσεχουμε ειπα,εσυ τωρα γιατι σπαζεσαι δεν μπορω να το καταλαβω...θα εχεις τα αποθημενα σου κι εσυ...

ειπα οσων αφορα το πισινος -μπροστινος συμφωνω μαζι σου και ο κοκ ειναι μαζι σου.ολα τα αλλα ειναι σαλτσες που λες ,με τρομαζει εκεινο με τρομαζει το αλλο,καθαρα προσωπικο σου ζητημα.
το οτι τρομαζεις απο επιθετικα προσπερασματα δεν εχει να κανει με το αν ο αλλος προσεχει.κακος οδηγος δεν ειναι αυτος που συμπεριφερεται επιθετικα αλλα αυτος που τρομαζει, εχει απροβλεπτη συμπεριφορα και ειναι επιρρεπεις σε σπασμοδικες κινησεις ειδικα σε μηχανηματα σαν το δικο σου(δεν μιλαω προσωπικα σε σενα για τις σπασμοδικες κινησεις).
δεν εχω τσαντιστει με τπτ απανταω με καθαρα προσωπικη αποψη σε αυτα που γραφεις.οσων αφορα αυτο που λεω για τα 1000 το πιστευω απολυτα...

vangelis 64
12/10/2009, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Θα ακουστώ σκληρός, αλλά οι δρόμοι είναι δημόσιοι. Κυκλοφορούν παντός είδους χρήστες (καλοί, κακοί και ενδιάμεσοι). Για τη δική σας ασφάλεια, να είστε προετοιμασμένοι για τα πάντα. Παράπονα και σημαιάκια στην πίστα. Και επαυξάνω:beer:

Allst@rf
12/10/2009, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από CBRIDHS
ακυρος!!!!!!!!!:wave2: :wave2:

ναι φιλε μου ειμαι ακυρος ,οσο ακυρος ειναι και ο τυπος που δημοσιευσε το topic...

kokos08
12/10/2009, 17:36
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
ναι φιλε μου ειμαι ακυρος ,οσο ακυρος ειναι και ο τυπος που δημοσιευσε το topic... [/QUΠTE]


Που το ξερεις ρε μεγαλε οτι ειμαι ακυρος? Με ξερεις?
Ε και ναι ρε μεγαλε,ο vale να εισαι αν πηγαινεις στην εθνικη με 200+ και σε περασει ο αλλος με 300 ξυστα ενω δεν τον εχεις δει απο τον καθρευτη θα τρομαξεις! Τι θα κανεις!!!Ειναι πολλα τα χιλιομετρα! Ασε που μετα τα 200 δεν μπορεις να κοιταξεις τον καθρευτη,με αυτη τη λογικη λεω να εχει λιγο το νου του ο πισω! Αλλα τι ειπα? 200??? χχμμμ....παει τοσο το ΚΤΜ? Ε ενταξει,λογικο ειναι να μην ξερεις μωρε,σε καταλαβαινω...

BLiTzER
12/10/2009, 17:41
Δέχομαι σε κάθε περίπτωση ότι είναι ηλίθιο να τρομάζεις τον κόσμο (ΕΙΔΙΚΑ μοτοσυκλετιστές), περνώντας στο εκατοστό. Παρολαυτά επιμένω στο προηγούμενο ποστ μου. Και επίσης...


Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Ασε που μετα τα 200 δεν μπορεις να κοιταξεις τον καθρευτη

Πλάκα κάνεις, έτσι?

kokos08
12/10/2009, 17:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Δέχομαι σε κάθε περίπτωση ότι είναι ηλίθιο να τρομάζεις τον κόσμο (ΕΙΔΙΚΑ μοτοσυκλετιστές), περνώντας στο εκατοστό. Παρολαυτά επιμένω στο προηγούμενο ποστ μου. Και επίσης...



Πλάκα κάνεις, έτσι?

Συμφωνω με αυτο που εγραψες πριν περι πιστας...

Τωρα για το αλλο, που εχω πανω τους καθρευτες εννοεις?

BLiTzER
12/10/2009, 17:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Συμφωνω με αυτο που εγραψες πριν περι πιστας...

Τωρα για το αλλο, που εχω πανω τους καθρευτες εννοεις?

Αν σου είναι άχρηστοι μετά τα 200, πότε είναι χρήσιμοι? Όταν μπορείς άνετα να γυρίσεις το κεφάλι? .

kokos08
12/10/2009, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Αν σου είναι άχρηστοι μετά τα 200, πότε είναι χρήσιμοι? Όταν μπορείς άνετα να γυρίσεις το κεφάλι? .


Κοιταξε...αναλογα,τους καθρευτες τους εχω ρυθμισμενους για τη θεση που ειμαι ψιλοορθιος μιας και στην εθνικη κινουμαι συνηθως με ταχυτητες 160+ και με βοηθουν,μετα που σκυβω χανεται η επαφη με τους καθρευτες,ασε που οταν οι ταχυτητες ειναι 250+ δεν νομιζω να εχεις και την ανεση να τους κοιτας...Μια φορα δοκιμασα να τους χρησιμοποισω σε μεγαλες ταχυτητες και αλλαξα την θεση αλλα δεν τα καταφερα,δεν με βολευε να τους κοιταζω,ασε που τρεμουν και δεν βλεπεις τιποτα οποτε....

faraway
12/10/2009, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
για το οτι ο πισω πρεπει να προσεχει τον μπροστινο του ειναι αυτονοητο μιας και ο κοκ(:yuck: ) προβλεπει για τις αποστασεις και αν γινει μια συγκρουση πισινου -μπροστινου φταιει ο πισινος.
τωρα οσων αφορα τους τρεις παραπανω λογους εισαι ακυρος τελειως γιατι ειναι καθαρα προσωπικη σου λογοι δωσμενοι και γραμμενοι με μια ελαφρια χαλαρωτικη διαθεση ,ολιγον τι ειρωνικη πουν θα ταιριαζε καλυτερα σε εφημεριδα κιτρινου τυπου...
υπαρχουν αναβατες που οταν σε βλεπουν με το "1000" ,ξεκρανωτο με την κοπελα σου απο πισω να βολταρεις ηρεμα λες και οδηγας scooter γυριζει το ματι τους και αν ειχαν την δυνατοτητα θα περνουσαν και απο πανω σου.
για μενα μηχανακια σαν και αυτο που καβαλας επρεπε να πωλουνται με πιστοποιητικα φρονηματων και τουλαχιστον πιστοποιητικα για τη χρηση το θες,ωστε αναβατες σαν και σενα να μην μπορουσαν να το αγορασουν.
γαμω το φιλελευθερισμο μου και τον καπιταλισμο μου μεσα...


Ο κοκ επίσης προβλέπει και κάποια όρια ταχύτητας τα οποία η πλειοψηφία των μοτοσυκλετιστών τα έχει γραμμένα στα παπ@#@! του.
Συνεπώς η νόμιμη χρήση του κώδικα οδικής κυκλοφορίας ως παράδειγμα κρίνεται άτοπη μιας και οι περισσότεροι είναι απλά παράνομοι που παίζουν με τα όρια της τύχης τους.

Νομίζω πως ότι και να οδηγάς είσαι υποχρεωμένος να κάνεις αισθητή τη παρουσία σου στο μπροστινό σου ώστε να προσπεράσεις , για την ασφάλεια και των δυο σας αλλά και των υπολοίπων φουκαράδων που τυχαίνει να χρησιμοποιούν το δρόμο εκείνη τη στιγμή.

Στο δρόμο έχουμε όλοι τα ίδια δικαιώματα αλλά και τις ίδιες υποχρεώσεις , απλά πολλές φορές μπορεί η βλακεία του ενός να είναι ολέθρια για τον άλλο ,
και επίσης αν γουστάρετε την αδρεναλίνη σας να χτυπάει κόκκινο με ταχύτητες 200+ κάντε το με τη μέγιστη ασφάλεια σε πίστες ,
ή κάντε ελεύθερη πτώση με αλεξίπτωτο !!!:rotflmao:

BLiTzER
12/10/2009, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Κοιταξε...αναλογα,τους καθρευτες τους εχω ρυθμισμενους για τη θεση που ειμαι ψιλοορθιος μιας και στην εθνικη κινουμαι συνηθως με ταχυτητες 160+ και με βοηθουν,μετα που σκυβω χανεται η επαφη με τους καθρευτες,ασε που οταν οι ταχυτητες ειναι 250+ δεν νομιζω να εχεις και την ανεση να τους κοιτας...Μια φορα δοκιμασα να τους χρησιμοποισω σε μεγαλες ταχυτητες και αλλαξα την θεση αλλα δεν τα καταφερα,δεν με βολευε να τους κοιταζω,ασε που τρεμουν και δεν βλεπεις τιποτα οποτε....

Μάλιστα. Δεν είχα ποτέ καθρέφτες στο RR για να ξέρω πως είναι. Αλλά είχα στο πρώτο μου (γυμνό 600 μάλιστα) και δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα μέχρι τα 200. Παραπάνω δυσκολευόμουν να πάω έτσι κι αλλιώς :P

Είναι και θέμα ύψους βέβαια...

kokos08
12/10/2009, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Μάλιστα. Δεν είχα ποτέ καθρέφτες στο RR για να ξέρω πως είναι. Αλλά είχα στο πρώτο μου (γυμνό 600 μάλιστα) και δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα μέχρι τα 200. Παραπάνω δυσκολευόμουν να πάω έτσι κι αλλιώς :P

Είναι και θέμα ύψους βέβαια...


Και τι με ταλαιπωρεις ρε ανθρωπε???? :lol: :lol: :lol: :lol:

BLiTzER
12/10/2009, 18:11
Έχω μια ώρα ακόμα μέχρι να πάω για καφέ.

:P

kokos08
12/10/2009, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Έχω μια ώρα ακόμα μέχρι να πάω για καφέ.

:P

Πλατεια φανταζομαι ετσι?

BLiTzER
12/10/2009, 18:14
Εξαρτάται ποια πλατεία εννοείς.















Λάθος θα κάνεις βέβαια, γιατί δεν πάω σε καμιά πλατεία :P

kokos08
12/10/2009, 18:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Εξαρτάται ποια πλατεία εννοείς.















Λάθος θα κάνεις βέβαια, γιατί δεν πάω σε καμιά πλατεία :P

Κορυδαλλο λες στο προφιλ γι' αυτο... ασε που δεν πας σε πλατεια,σε εχω δει να κανεις skateboard στην πλατεια Ελευθεριας,ασε τα ψοφια...

BLiTzER
12/10/2009, 18:21
Σπανιότατα θα κάτσω εκεί. Αλλά περνάω που και που ξεκράνωτος, φουλ ζελέ, πεδιλάκι και κούφιες κάθε 3 μέτρα, για τα γκομενάκια.. Ξέρεις...

CBRIDHS
12/10/2009, 18:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
ναι φιλε μου ειμαι ακυρος ,οσο ακυρος ειναι και ο τυπος που δημοσιευσε το topic...

δηλαδη οσοι περνουν γρηγορη μοτοσυκλετα πρεπει να πηγαινουν ταπα?????υπαρχουν κ αλλοι παραγοντες οπως η ομορφια!!!!.με κατι τετοια καταντησαμε να λενε τις μοτοσυκλετες σκοτωστρες,στο φιναλε αποτελουμε κ παραδειγματα προς τους νεους!!!!
μεγαλη ιστορια ανοιξατε,μονο μη σκοτωθητε!!!!!


παντα φιλικα :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

kokos08
12/10/2009, 18:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Σπανιότατα θα κάτσω εκεί. Αλλά περνάω που και που ξεκράνωτος, φουλ ζελέ, πεδιλάκι και κούφιες κάθε 3 μέτρα, για τα γκομενάκια.. Ξέρεις...


Ξερω...ξερω...:D

BLiTzER
12/10/2009, 18:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από CBRIDHS
δηλαδη οσοι περνουν γρηγορη μοτοσυκλετα πρεπει να πηγαινουν ταπα?????υπαρχουν κ αλλοι παραγοντες οπως η ομορφια!!!!

Σόρυ, αλλά αν παίρνεις μηχανάκι 180 αλόγων για να πηγαίνεις μέχρι 150, είσαι τουλάχιστον χαζούλης (όχι εσύ, ε... γενικά).

cosgili
12/10/2009, 18:49
Συγνωμη αλλα εγω σαν οδηγος εχω την απαιτηση να με σεβαστει ο οποιος αλλος οδηγος, ποσο μαλλον αν ειναι και "αδερφος" δικυκλιστης. Το αν εγω αγχωθω απο λ@λ@κια αλλου δεν εξαρταται αποκλειστικα απο τη θεληση και τη βουληση μου μιας και λειτουργει και το ενστικτο και το υποσυνειδητο τα οποια δεν μπορεις να κοντρολαρεις. Γιαυτο καλο θα ηταν οταν ειμαστε σε δημοσιο δρομο οπου η εμπειρια και η ικανοτητα των αλλων ποικιλλλει, να αποφευγουμε την επιθετικη (ως προς τους αλλους) οδηγηση και να σεβομαστε τις οποιες αδυναμιες τους. :wave2:

kokos08
12/10/2009, 18:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Σόρυ, αλλά αν παίρνεις μηχανάκι 180 αλόγων για να πηγαίνεις μέχρι 150, είσαι τουλάχιστον χαζούλης (όχι εσύ, ε... γενικά).


Ακομα να πας για καφε εσυ???:a014:

kokos08
12/10/2009, 18:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από cosgili
Συγνωμη αλλα εγω σαν οδηγος εχω την απαιτηση να με σεβαστει ο οποιος αλλος οδηγος, ποσο μαλλον αν ειναι και "αδερφος" δικυκλιστης. Το αν εγω αγχωθω απο λ@λ@κια αλλου δεν εξαρταται αποκλειστικα απο τη θεληση και τη βουληση μου μιας και λειτουργει και το ενστικτο και το υποσυνειδητο τα οποια δεν μπορεις να κοντρολαρεις. Γιαυτο καλο θα ηταν οταν ειμαστε σε δημοσιο δρομο οπου η εμπειρια και η ικανοτητα των αλλων ποικιλλλει, να αποφευγουμε την επιθετικη (ως προς τους αλλους) οδηγηση και να σεβομαστε τις οποιες αδυναμιες τους. :wave2:


Σωστος ο φιλος,αυτο θελω να πω κι εγω :beer:

McTalas
12/10/2009, 19:33
εγω σας εχω όλους!!!

(ασχετο αλλα σας εχω!!)


και στα 200 μια χαρα κοιτας τους καθρεπτες, τσεκαρισμενο πολακις!!!

CBRIDHS
12/10/2009, 23:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Σόρυ, αλλά αν παίρνεις μηχανάκι 180 αλόγων για να πηγαίνεις μέχρι 150, είσαι τουλάχιστον χαζούλης (όχι εσύ, ε... γενικά).


ναι,αμα εχεις σαν κριτηριο αγορας τα αλογα....αν εχεις την ομορφια η οτιδηποτε αλλο δε σε ενδιαφερουν τα αλογα!!!!κ κατι ακομα,φυσικα κ θα τρεξεις,το θεμα ειναι να ξερεις που!!μεγαλη διαφορα το ενα αποτελεσμα με το αλλο!!!


ΥΓ:δε μιλαω προσωπικα :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

BLiTzER
13/10/2009, 00:02
Προέχουν οι ανάγκες. Μετά, σαφώς, υπάρχει και η αισθητική και ένα σωρό άλλα. Αλλά δεν αγοράζεις SS των 15,000 για να πηγαίνεις κυρία (χωρίς ίχνος εμπάθειας), απλά επειδή "είναι όμορφο". Όπως δεν αγοράζεις XT για να πηγαίνεις ταξίδια. Κοινή λογική.

CBRIDHS
13/10/2009, 00:09
προσωπικα εχω το 600fi κ αυτο το μηχανακι το ειχα ονειρο απο το 2001.ποτε δεν ηταν παραγωντας η ταχυτητα για να το αγορασω.ακομη κ τωρα ειδικα οταν το πλενω καθομαι κ το χαζευω σαν βλαμενος.στα ταξιδια το παω παντα normal 140-160 αλλα οταν κρινω οτι με παιρνει θα δει κ 250,αυτο εννοω.....το παλικαρι που ανοιξε την συζητηση δεν ειπε να μη τρεχουμε,αλλα να προσεχουμε οσους ειναι μπροστα.(αυτο που λεω εγω να ξερεις που κ πως θα ανοιξεις το γκαζι)

stefanos
13/10/2009, 07:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Προέχουν οι ανάγκες. Μετά, σαφώς, υπάρχει και η αισθητική και ένα σωρό άλλα. Αλλά δεν αγοράζεις SS των 15,000 για να πηγαίνεις κυρία (χωρίς ίχνος εμπάθειας), απλά επειδή "είναι όμορφο". Όπως δεν αγοράζεις XT για να πηγαίνεις ταξίδια. Κοινή λογική.


Πρέπει να ζεις πολλά χρόνια στο εξωτερικό.:smokin:

dodos 900
13/10/2009, 08:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
εγω σας εχω όλους!!!

(ασχετο αλλα σας εχω!!)


και στα 200 μια χαρα κοιτας τους καθρεπτες, τσεκαρισμενο πολακις!!!


Εσύ δέν χρειάζεσαι καθρέπτες αλλά κυάλια!:evil: :rotflmao:

val
13/10/2009, 08:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Θα ακουστώ σκληρός, αλλά οι δρόμοι είναι δημόσιοι. Κυκλοφορούν παντός είδους χρήστες (καλοί, κακοί και ενδιάμεσοι). Για τη δική σας ασφάλεια, να είστε προετοιμασμένοι για τα πάντα. Παράπονα και σημαιάκια στην πίστα.

+ 1000:beer:

Επισης, μεχρι τα 250 βλεπεις ανετα απο τους καθρεπτες:cool:

kokos08
13/10/2009, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από val
+ 1000:beer:

Επισης, μεχρι τα 250 βλεπεις ανετα απο τους καθρεπτες:cool:


Ναι τι λες τωρα,εγω βγαζω και το κρανος και χτενιζομαι κιολας...:lol:

Allst@rf
13/10/2009, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
ναι φιλε μου ειμαι ακυρος ,οσο ακυρος ειναι και ο τυπος που δημοσιευσε το topic... [/QUΠTE]


Που το ξερεις ρε μεγαλε οτι ειμαι ακυρος? Με ξερεις?
Ε και ναι ρε μεγαλε,ο vale να εισαι αν πηγαινεις στην εθνικη με 200+ και σε περασει ο αλλος με 300 ξυστα ενω δεν τον εχεις δει απο τον καθρευτη θα τρομαξεις! Τι θα κανεις!!!Ειναι πολλα τα χιλιομετρα! Ασε που μετα τα 200 δεν μπορεις να κοιταξεις τον καθρευτη,με αυτη τη λογικη λεω να εχει λιγο το νου του ο πισω! Αλλα τι ειπα? 200??? χχμμμ....παει τοσο το ΚΤΜ? Ε ενταξει,λογικο ειναι να μην ξερεις μωρε,σε καταλαβαινω...


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μονο μην σε πετυχει κανας υπερδουκας πουθενα φιλτατε γιατι ειδικα εσυ εχεις να χεσεις πολυ σκατο!!!!!!!!!!!!!

kokos08
13/10/2009, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μονο μην σε πετυχει κανας υπερδουκας πουθενα φιλτατε γιατι ειδικα εσυ εχεις να χεσεις πολυ σκατο!!!!!!!!!!!!!

Τελικα εχεις μεγαλο προβλημα,δεν καταλαβαινω αυτη την επιθεση,τι στο διαολο,15 χρονων εισαι ρε???
Περασε με εσυ και ας χεστω εγω,αν το γουσταρεις τοσο πολυ και φτιαχνεσαι μην στο χαλασω...
:lol:

OldMan
13/10/2009, 12:24
Θα μΕ πει κανένας τελικά που ακριβώς έγκειται το πρόβλημα ..???

(γιατί προσωπικά δεν έχω περάσει ποτέ κανέναν, ούε με έχει περάσει ποτέ κανείς - εκτός αγώνων, εννοείται...) :winka:

dukeandthecity
13/10/2009, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
(γιατί προσωπικά δεν έχω περάσει ποτέ κανέναν, ούε με έχει περάσει ποτέ κανείς - εκτός αγώνων, εννοείται...) :winka:

ξερω εγώ κανα δυο παλικάρια που θα σε "περνούσαν" ενα χεράκι αλλα σεβομαστε την προσφορά σου :D :D

mako
13/10/2009, 18:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από val
+ 1000:beer:

Επισης, μεχρι τα 250 βλεπεις ανετα απο τους καθρεπτες:cool:

Κι'εσυ που το ξερεις ... τα εχεις "πιασει" ποτε;:D

soteas
13/10/2009, 22:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
αφου το πινεις που το πινεις (το τσαϊ) βαζε και λεμονακι που ειναι επισης λιποδιαλυτικο.

:beer: :beer: :beer:



ΚΑΚΙΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!! σαν ζηλιαρες φιλεναδες κανετε...... χιχιχι...

Allst@rf
14/10/2009, 00:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Τελικα εχεις μεγαλο προβλημα,δεν καταλαβαινω αυτη την επιθεση,τι στο διαολο,15 χρονων εισαι ρε???
Περασε με εσυ και ας χεστω εγω,αν το γουσταρεις τοσο πολυ και φτιαχνεσαι μην στο χαλασω...
:lol:


βασικα δεν αναφερομουν σε μενα οταν ελεγα για τον υπερδουκα...στο κατω κατω εσυ εχεις δυνατο εργαλειο και δε το περναει κανεις...το ζητημα ειναι οτι το εργαλειο μπορει,αλλα εσυ δεν ξερω αν μπορεις (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=81881)

kerasaki
14/10/2009, 01:05
Οπως προσεχει ο πισω τον μπροστινο ετσι και ο μπροστινος πρεπει να προσεχει τον πισω και να του ανοιγει τον δρομο αν ο πισω παει πιο γρηγορα. Δε θα του πεσει και ο κ@λ@ς!
Δε σας εχει τυχει να βιαζεστε και να σας κλεινει ο μπροστινος απο πισμα?
Δεν το συζηταω να τρομοκρατεις τον μπροστινο περνωντας τον απο οπουδηποτε, αν και για να πω την αμαρτια μου, εχει τυχει να περασω απο δεξια και γενικα απο παντου επειδη δεν αντεχα αλλο να με γραφει στα π@π@ρια του ο μπροστινος μου. Ανθρωποι ειμαστε ολοι καποια στιγμη χανουμε την ψυχραιμια μας.
:beer:

kokos08
14/10/2009, 02:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
βασικα δεν αναφερομουν σε μενα οταν ελεγα για τον υπερδουκα...στο κατω κατω εσυ εχεις δυνατο εργαλειο και δε το περναει κανεις...το ζητημα ειναι οτι το εργαλειο μπορει,αλλα εσυ δεν ξερω αν μπορεις (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=81881)


Καλο αυτο το τοπικ που μου θυμησες,δεν εχει το χαρακτηρα που καταλαβες ομως....κι εγω σου λεω οτι μπορω,αλλα και να σου πω εγω οτι μπορω ή οτι δεν μπορω τι θα βγει? Καταλαβες τι ακριβως θελω να θιξω με αυτο το θεμα που ανοιξα? Χοντρικα εννοω να προσεχουμε λιγο γιατι οι ταχυτητες ειναι μεγαλες,να εχουμε λιγο το νου μας. Τιποτα παραπανω.
Εσυ τωρα αν μιλας για μηχανες αλλων και πρασινα αλογα δεν με ενδιαφερει! Δεν με ενδιαφερει αν με περνας στο κατω κατω ρε φιλε. Δηλαδη εσυ βγαζεις την μηχανη για να τρομοκρατησεις τους υπολοιπους και να τους δειξεις ποσο γρηγορος εισαι? Τι θες να πεις ακομα δεν εχω καταλαβει!

Εγω ευχαριστιεμαι για παρτη μου αυτο που εχω. Και για μενα "χερας" δεν ειναι αυτος που θα με περασει,"χερας" ειναι αυτος που γυριζει σπιτι του μετα τη βολτα. :wave2:

Opisthogonia
14/10/2009, 03:24
den exo katalvi o kolima sou allstarf ....genika k ego kinoume grigora alla otan eimai dikavalos pao arga(sxetika....) k poles fores me pernane diafora demonismena mixanakia pou vgazoune to axtitous se apostasi ekatoston apo diplam....pragmatika tromazis
giafto k ego otan prokite na peraso kapion kano emfani tin thesimou k tin profasimou na ton peraso...k den ton pernao me 300.....
ase pou poles fores kinise xalaros monosou me kamia 200ara k se pernai o alos o "grigoros epidixias" me 300 kiriolektika.... eee tote einai oligon ti zoo aftos pou se pernai

tha psifiza lipon koko 70/30 o piso ton brosta sto megaitero pososto,afou k o brosta exei mia alfa efthini na parakolouthi ti ginete pisotou k na min se klini
SEX

dammed_kittin
14/10/2009, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas

και στα 200 μια χαρα κοιτας τους καθρεπτες, τσεκαρισμενο πολακις!!!


κ εσυ που το ξερεις?
παρακολουθεις οσους σε παιρνανε αν κοιτανε καθρεφτες?

Allst@rf
14/10/2009, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Καλο αυτο το τοπικ που μου θυμησες,δεν εχει το χαρακτηρα που καταλαβες ομως....κι εγω σου λεω οτι μπορω,αλλα και να σου πω εγω οτι μπορω ή οτι δεν μπορω τι θα βγει? Καταλαβες τι ακριβως θελω να θιξω με αυτο το θεμα που ανοιξα? Χοντρικα εννοω να προσεχουμε λιγο γιατι οι ταχυτητες ειναι μεγαλες,να εχουμε λιγο το νου μας. Τιποτα παραπανω.
Εσυ τωρα αν μιλας για μηχανες αλλων και πρασινα αλογα δεν με ενδιαφερει! Δεν με ενδιαφερει αν με περνας στο κατω κατω ρε φιλε. Δηλαδη εσυ βγαζεις την μηχανη για να τρομοκρατησεις τους υπολοιπους και να τους δειξεις ποσο γρηγορος εισαι? Τι θες να πεις ακομα δεν εχω καταλαβει!

Εγω ευχαριστιεμαι για παρτη μου αυτο που εχω. Και για μενα "χερας" δεν ειναι αυτος που θα με περασει,"χερας" ειναι αυτος που γυριζει σπιτι του μετα τη βολτα. :wave2:


λοιπον επειδη εχω παρεξηγηθει και μαλλον δικαιολογημενα εξηγουμαι...

1.:a19: συμφωνω και επαυξανω γιαυτο που λες με την βολτα,ο δρομος δεν ειναι πιστα να βαζουμε αγωνες.δεν διαφερω απο εσενα ,και γω σπιτι μου θελω να γυριζω ,ολοκληρος...
2.εσυ κατι πηγες να πεις στο αρχικο σου ποστ περι προσπερασματων αλλα στο απαντητικο σου ποστ ελεγες οτι τρομαζεις με το σκουτερ ,τρομαζει η κοπελα σου και εχεις φιλους με ΒΜW,κατι που εμενα τουλαχιστον δειχνει οτι ναι μεν θες να πεις κατι σοβαρο αλλα το χαλαρωνεις τοσο που στο τελος δεν σε παιρνω στα σοβαρα.
3.οπως σου ειπα και στην αρχη ο κοκ ειναι σαφης σε ολα.τωρα αν δεν εφαρμοζεται ειναι αλλο καπελο.
4.δεν σε ξερω προσωπικα αλλα οταν ποσταρεις σε ενα φορουμ δεν το ποσταρεις για να το βλεπεις και να χαιρεσαι αλλα δεινεις το δικαιωμα στα αλλα μελη να το δουν και να το σχολιασουν.ειτε θετικα,ειτε αρνητικα.
6.οσων αφορα αυτο που ειπα για τα supersport ,δεν αλλαζω γνωμη με την καμια.μπορει να σου φαινεται καπως και να περνει και σενα η μπαλα(δεν με νοιαζει κιολας) αλλα το πιστευω ολοψυχα.τετοιου ειδους μηχανακια δεν επρεπε να πωλουνται σε οποιον να ναι...

BLiTzER
14/10/2009, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από dammed_kittin
κ εσυ που το ξερεις?
παρακολουθεις οσους σε παιρνανε αν κοιτανε καθρεφτες?

Ολημερίς τον παίρνανε, το βράδυ τον αφήναν.

val
14/10/2009, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από mako
Κι'εσυ που το ξερεις ... τα εχεις "πιασει" ποτε;:D

Δασκαλε νομιζω οτι το γνωριζεις πολυ καλα αυτο.:cool:
Μην ξεχνας σε τι μερη παω βολτες ε?

McTalas
14/10/2009, 16:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Ολημερίς τον παίρνανε, το βράδυ τον αφήναν.
δεν καταλαβα? γιατι το βραδυ τι εχει?

ολημερις και ολυνυχτις να λες!!!

:D

BLiTzER
14/10/2009, 16:34
Δεν έβγαινε το 15σύλλαβο :P

kokos08
14/10/2009, 16:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf

4.δεν σε ξερω προσωπικα αλλα οταν ποσταρεις σε ενα φορουμ δεν το ποσταρεις για να το βλεπεις και να χαιρεσαι αλλα δεινεις το δικαιωμα στα αλλα μελη να το δουν και να το σχολιασουν.ειτε θετικα,ειτε αρνητικα.

Αλλα λογια ν' αγαπιομαστε....αστο ρε φιλε...εισαι εντελως ακυρος πραγματικα. Εχεις οδηγησει ποτε ss ή τσαμπα συζηταμε? Και μην παρεξηγησε,δεν παιζει θεμα. Χαλαρωσε...

what I've done
14/10/2009, 18:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
λοιπον επειδη εχω παρεξηγηθει και μαλλον δικαιολογημενα εξηγουμαι...
....
6.οσων αφορα αυτο που ειπα για τα supersport ,δεν αλλαζω γνωμη με την καμια.μπορει να σου φαινεται καπως και να περνει και σενα η μπαλα(δεν με νοιαζει κιολας) αλλα το πιστευω ολοψυχα.τετοιου ειδους μηχανακια δεν επρεπε να πωλουνται σε οποιον να ναι...

Διαβασα όλο το topic (νομιζω απαντηθηκε το θεμα) και τελικά έχω μια απορια, αν θέλεις απαντάς, δεν εχω καμια προθεση σχολιασμου απλή περιέργεια ειναι...
Οταν λες δεν επρεπε να πωλούνται σε οποιον να'ναι εννοεις οτι δεν θα έπρεπε να το έχει π.χ. κάποιος που θα οδηγει με τροπο που να καθισταται επικίνδυνος για τους υπόλοιπους? πχ δεν το 'χω το ρημάδι αλλά πάω μαλλιοκούβαρα χωρις να ειμαι σε θέση να αντιδράσω στην παραμικρή εκτος σεναριου σκηνη?
Η εννοείς αν δεν το τρεχεις μην το πάρεις?
:rolleyes:

Allst@rf
14/10/2009, 19:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Αλλα λογια ν' αγαπιομαστε....αστο ρε φιλε...εισαι εντελως ακυρος πραγματικα. Εχεις οδηγησει ποτε ss ή τσαμπα συζηταμε? Και μην παρεξηγησε,δεν παιζει θεμα. Χαλαρωσε...

1.βασικα αυτο ακριβως σου λεω ,οτι την κουβεντα που κανω δεν στην επιβαλω ,δεν σε "μαλωνω" ουτε θυμωνω μαζι σου.βλεπω μια αποψη,κανω την κριτικη μου,καταθετω την αποψη μου και no hard feelings που λεν και στο χωριο μου...
2.απο ολα αυτα που ειπα εσυ εκει σταθηκες?στο αν εχω οδηγησει ss?και γω σου λεω εχω οδηγησει και λοιπον?τι συμπερασμα βγαζεις δλδ?εσυ γι'αυτο το αγορασες για να λες στο αλλον "αστο ρε μεγαλε εισαι ακυρος ,εχεις οδηγησει ποτε ss?"?και εσυ που εισαι ιδιοκτητης ενος απο αυτα,τι καταλαβες δλδ απο την στιγμη που δεν του κανεις την χρηση που ειναι φτιαγμενο να κανει?μηπως εχεις καταλαβει τα φρενα του?τις αναρτησεις του?μηπως εχεις καταλαβαβει την αλλαγη χαρτογραφησης?μηπως σου εχει χρησιμευσει ποτε ο συμπλεκτης ολισθησης (αν εχει βεβαια)?
και στο ξαναλεω,οσο ακυρος ειμαι εγω αλλο τοσο εισαι εσυ...

Allst@rf
14/10/2009, 19:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από what I've done
Διαβασα όλο το topic (νομιζω απαντηθηκε το θεμα) και τελικά έχω μια απορια, αν θέλεις απαντάς, δεν εχω καμια προθεση σχολιασμου απλή περιέργεια ειναι...
Οταν λες δεν επρεπε να πωλούνται σε οποιον να'ναι εννοεις οτι δεν θα έπρεπε να το έχει π.χ. κάποιος που θα οδηγει με τροπο που να καθισταται επικίνδυνος για τους υπόλοιπους? πχ δεν το 'χω το ρημάδι αλλά πάω μαλλιοκούβαρα χωρις να ειμαι σε θέση να αντιδράσω στην παραμικρή εκτος σεναριου σκηνη?
Η εννοείς αν δεν το τρεχεις μην το πάρεις?
:rolleyes:


οτι αρκετοι ιδιοκτητες των συγκεκριμενων μοτοσυκλετων δεν ξερουν τι καβαλανε.και οχι αναγκαστηκα απο θεμα ασφαλειας.
δινουν ενα σκασμο λεφτα για ενα μηχανακι που κανει παπαδες,και τσιγκουνευοντε να δωσουν μερικα παραπανω να παρουν μια ολοσωμη φορμιτσα να δωσουν και ενα 200αρι σε ενα σχολειο οδηγησης για πιστα να ανοιξουν τα στραβα τους να μαθουν 2 πραγματα.βεβαια ολο αυτο ειναι ακυρο γιατι το μηχανακι το πηραν μονο και μονο για το "πουλ μουρ".και αποπανω εχουν και αποψη.σαν εναν γνωστο μου,που εχει Κ8(:lol: :lol: ) παει μαλλιοκουβαρα στο δρομο σε εξοφρενικο βαθμο επικινδυνοτητας,ειναι καλο χερι, αλλα σε ερωτηση δικια μου γιατι δεν μπαινει πιστα με το εργαλειο με αφησε μαλακα λεγοντας μου "ρε φιλε στην πιστα θα σκοτωθω και θα σπασω το εργαλειο":eyepop: :eyepop: :eyepop:

υ.γ το :lol: στο Κ8 δεν το λεω κοροιδευτικα για το μηχανακι ,αλλα γελαω γιατι το συγκεκριμενο εχει γινει μοδα στο δρομο και εχει πιξει ο τοπος απο δαυτα...

kokos08
14/10/2009, 19:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
και στο ξαναλεω,οσο ακυρος ειμαι εγω αλλο τοσο εισαι εσυ...

Κουραστηκα...εγω λεω οτι εισαι ακυρος γιατι εχεις ξεφυγει απο το αρχικο θεμα,οχι απο οδηγικες ικανοτητες,δεν σε ξερω για να στο πω αυτο. Μπορει να εισαι μπορει και να μην εισαι και δεν μου πεφτει και λογος φυσικα. Εσυ κραζεις και πετας προσβολες.
Τελος παντον,βλακειες συζηταμε τωρα. Δεν ξανασχολουμαι,εχεις βγαλει τα συμπερασματα σου,απο που ομως τα εβγαλες δεν θα μαθω ποτε! :confused:
Να εισαι καλα και να προσεχεις με το εργαλειο σου και να το ευχαριστιεσαι. :wave2:

Allst@rf
15/10/2009, 00:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Κουραστηκα...εγω λεω οτι εισαι ακυρος γιατι εχεις ξεφυγει απο το αρχικο θεμα,οχι απο οδηγικες ικανοτητες,δεν σε ξερω για να στο πω αυτο. Μπορει να εισαι μπορει και να μην εισαι και δεν μου πεφτει και λογος φυσικα. Εσυ κραζεις και πετας προσβολες.
Τελος παντον,βλακειες συζηταμε τωρα. Δεν ξανασχολουμαι,εχεις βγαλει τα συμπερασματα σου,απο που ομως τα εβγαλες δεν θα μαθω ποτε! :confused:
Να εισαι καλα και να προσεχεις με το εργαλειο σου και να το ευχαριστιεσαι. :wave2:


ναι δικιο εχεις...

Opisthogonia
15/10/2009, 12:14
giati den vgenete gia ena kafedaki na ta pite apo konta?
bori na prokipsi k idlio...vlepo tis rizestu idi na fitronoune ;P

what I've done
15/10/2009, 19:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
οτι αρκετοι ιδιοκτητες των συγκεκριμενων μοτοσυκλετων δεν ξερουν τι καβαλανε.και οχι αναγκαστηκα απο θεμα ασφαλειας.
δινουν ενα σκασμο λεφτα για ενα μηχανακι που κανει παπαδες,και τσιγκουνευοντε να δωσουν μερικα παραπανω να παρουν μια ολοσωμη φορμιτσα να δωσουν και ενα 200αρι σε ενα σχολειο οδηγησης για πιστα να ανοιξουν τα στραβα τους να μαθουν 2 πραγματα.βεβαια ολο αυτο ειναι ακυρο γιατι το μηχανακι το πηραν μονο και μονο για το "πουλ μουρ".και αποπανω εχουν και αποψη.σαν εναν γνωστο μου,που εχει Κ8(:lol: :lol: ) παει μαλλιοκουβαρα στο δρομο σε εξοφρενικο βαθμο επικινδυνοτητας,ειναι καλο χερι, αλλα σε ερωτηση δικια μου γιατι δεν μπαινει πιστα με το εργαλειο με αφησε μαλακα λεγοντας μου "ρε φιλε στην πιστα θα σκοτωθω και θα σπασω το εργαλειο":eyepop: :eyepop: :eyepop:

υ.γ το :lol: στο Κ8 δεν το λεω κοροιδευτικα για το μηχανακι ,αλλα γελαω γιατι το συγκεκριμενο εχει γινει μοδα στο δρομο και εχει πιξει ο τοπος απο δαυτα...

Οκ σε ευχαριστώ που απάντησες... περιγράφεις περιπου τον λογο που την πούλησα, κατεληξε να μην κανει αυτο για το οποίο φτιάχτηκε...
Α! και νομίζω πάτε αυτον τον καφε!
Καλους δρόμους!:wave2:

Allst@rf
16/10/2009, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Opisthogonia
giati den vgenete gia ena kafedaki na ta pite apo konta?
bori na prokipsi k idlio...vlepo tis rizestu idi na fitronoune ;P

εισαι μεγαλος χωρατατζης το ξερεις φιλαρακι?

Allst@rf
16/10/2009, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από what I've done
Οκ σε ευχαριστώ που απάντησες... περιγράφεις περιπου τον λογο που την πούλησα, κατεληξε να μην κανει αυτο για το οποίο φτιάχτηκε...
Α! και νομίζω πάτε αυτον τον καφε!
Καλους δρόμους!:wave2:

βουλωμενο γραμμα διαβαζεις..
θα σου πω προσωπικα για μενα.πριν το καλοκαιρι αγορασα ενα super duke με σκοπο να πηγαινω πιστα ,μιας και κολλησα το μικροβιο και καραγουσταρα.το μηχανακι ομως εκτος του οτι στριβει τελεια και ειναι δαιμονισμενο,εχει κατασκευαστει και για ινδιανιλικια ,που σημαινει οτι η γεωμετρια του ειναι τετοια που επιτρεπει απιστευτα ,παιχνιδια ,σουζες ,εντο κτλ
επειδη μου την δινει γενικα να εχω κατι στην κατοχη μου και να μην το χρησιμοποιω για την χρηση που φτιαχτηκε εχω βαλθει τον τελευταιο καιρο να μαθω σουζα,ασχετα αν χεζομαι πανω μου και δεν το καταφερνω(που ειναι περιεργο να μην μπορεις να σηκωσεις σουζα με αυτο το μηχανημα).
το εντο παντος το καταφερα...:wave2: :wave2: :wave2: