PDA

View Full Version : για τον βλακα με το monster...



Σελίδες : [1] 2

reinmeister
13/10/2009, 13:39
ευχομαι ρε μπαγασα να εισαι εδω μελος...ειλικρινα το ευχομαι...

ανεβαινω που λετε με το παπι (fmx), ψες το βραδακι κατα πατησια μερια να παω στο μαγαζι του αδερφου του κιμωνα...ηταν γυρω στις 8.30...

ειμαι το λοιπον εθνικη, 3-4 χιλιομετρα πριν την εξοδο για αχαρνων οπου και θα εβγαινα και παω χαλαρα μεταξυ αριστερης και μεσαιας, με καμια 140αρα, αναμεσα στις δυο σειρες αυτοκινητων,τα οποια πηγαιναν χοντρικα με καμια κατοσταρου...

σε καποια φαση,ανοιγει λιγο ο δρομος αριστερα κι ερχεται ενα Monster με καμια 180αρα, του οποιου ο βλακας κατοχος θεωρησε πρεπον οτι επρεπε να περασει ξυστα απο διπλα μου κι στα καπακια να κλεισει γκαζι μπροστα στα μουτρα μου για να περασει αναμεσα απο τα τουτου...ενω ειχε χωρο ο βλακας απο αριστερα να περασει ανετα κι αν μου αφηνε μισο δευτερολεπτο θα εκοβα ουτως η αλλως γιατι τον ειχα παει γραμμη...

δεν τρομαξα διοτι εχω συνηθισει καταστασεις "εναγκαλισμων" ,κατα καιρους,με καποιους που θεωρησαν εαυτους σβελτους και μαγκες...καποιος αλλος μπορει ομως να τρομαζε και να γινοταν μαλλια κουβαρια με τα τουτου...anyway...παμ παρακατω...

περναει λοιπον,βγαζει και γονατο για την επερχομενη στροφη και παει μαλλια...

ανοιγω κι εγω απο πισω οσο παει εκει το παπι (160-170) και περιμενω...λεω του πουστη...καποια στιγμη ρε κερατα θα πατησεις φρενο λογω των αυτοκινητων...δεν μπορει...κι εκανε το λαθος και πατησε...

στην ουρα του λοιπον ο παποβιος (moi) και του σκαω ξερογκαζα με 160...

δυστυχως γι αυτον η ικανοτητα-μαγκια του περιοριζοταν μονο στο να περασει ξυστα απο μενα και ουχι σε οδηγικη δεινοτητα...εκατσα λοιπον πισω απο το κουλαδι καμια 10αρια δευτερα κι εν συνεχεια βρηκα χωρο απο δεξια και περασα...πηρα καλα την επομενη αριστερη και του βγηκα διπλα...αυτος ανοιγοταν μια κι ερχοταν απο αριστερα κι εγω κλεινομουν μια κι ερχομουν απο δεξια...σκεφτηκα προς στιγμην να τον ακουμπησω λιγο με τον ωμο ,αλλα δεν τον ειδα και για πολυ γατο οποτε μαλλον θα τσακιζομασταν και οι δυο...οποτε απλως πηρα διπλα του την μιση στροφη και στο τελειωμα ξανα ανοιχτηκα δεξια και του βγηκα μπροστα...αραιη η κινηση σε εκεινο το σημειο παρεμπιπτοντως...

εκατσα για καμια 100αρια μετρα εκει για να με απολαυσει,αλλα δυστυχως επρεπε να βγω στην εξοδο αχαρνων...

εισαι τυχερος ρε ξεκουλαδε που δεν πηγαινα πιο κατω...θα σε πηγαινα μια ταξι,μια μπροστα σου,μεχρι να παθεις εγκεφαλικο... και μολις μπορουσα θα σε σταματουσα και θα σου εσπαγα και το κεφαλι...

την επομενη φορα που θα αποφασισεις να το παιξεις μαγκας, με το ρημαδι σου, σε παπι, φροντισε να εχεις μαθει να οδηγας...

δεν μπορω να σας καταλαβω ρε παπαρες...πατε ταπα...καλα κανετε...ξυστα γιατι περνατε?οτι τι?
θελετε συνειδητα να τρομαξετε τον προπορευομενο?παιζει και να σκοτωθει ξερετε και να παρει στον λαιμο του και καναν ασχετο...

για την ωρα λοιπον και μεχρι να ερθει η στιγμη που καποιος θα σου κανει δωρο χερια ,στην υγεια σου...


177136

Gandalf dr685sm
13/10/2009, 13:42
απο όλα αυτά συγκράτησα αυτό εδώ...

παπί με 160-170;;;;!!!!

:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

Πόσο πειραγμένο είναι;

Τώρα για τους μ#$@#!$#@ .. υπάρχουν παντού και είναι ανίκητοι!

Gandalf

Tpap
13/10/2009, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
...οτι τι...?


ίσε τεά, ρε...


:rotflmao: :bigcry:

:beer: :beer: :beer:

nickmonstro
13/10/2009, 13:45
Ευτυχως δεν ημουν εγω παντως... :look:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
13/10/2009, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
ίσε τεά, ρε...


:rotflmao: :bigcry:

:beer: :beer: :beer:

εννοεις οτι ειμαι θεα?:rotflmao: :rotflmao:

drag queen θα με κανει τουτος...:lol: :lol:

μαγε, παπι=fmx 650...:wave2:

zephyr1
13/10/2009, 13:54
Το κανω καθε μερα με πραγματικo παπι (modenas) , απο fmx :D μεχρι gs, σε κινηση λεμε.

Γεμισε ο δρομος κουλαδια ρπσμ.:sad:

makis206
13/10/2009, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
μαγε, παπι=fmx 650...:wave2:

Θά'χω να το λέω ότι κερνάει τα monster!:evil: :rotflmao: :rotflmao: :evil:

vangelis 64
13/10/2009, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister

μαγε, παπι=fmx 650...:wave2: Γαμώτο..:sad: κι έλεγα να "βελτιώσω" λίγο το kaze R

Tpap
13/10/2009, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
εννοεις οτι ειμαι θεα?:rotflmao: :rotflmao:

drag queen θα με κανει τουτος...:lol: :lol:

όχι ρε...:nono:

ice tea = ίσε τεά

έτσι λένε το τσάι οι γιούφτοι... :rotflmao: :beer: :beer:

dirtbird
13/10/2009, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Το κανω καθε μερα με πραγματικo παπι (modenas) , απο fmx :D μεχρι gs, σε κινηση λεμε.

Γεμισε ο δρομος κουλαδια ρπσμ.:sad:

Το γκάνω γκάθε μέρα σε μπαπιά με πραγκματική μοτοσυκλέτα (ΧΧ) :D :D

ουγκ

Zid
13/10/2009, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister


σε καποια φαση,ανοιγει λιγο ο δρομος αριστερα κι ερχεται ενα Monster με καμια 180αρα, του οποιου ο βλακας κατοχος θεωρησε πρεπον οτι επρεπε να περασει ξυστα απο διπλα μου

Aυτό μοιάζει ... σαν συνέχεια με το thread με τα παιδιά που τσακίστηκαν στη βουλιαγμένης...

Και λέω εγώ ο κακεντρεχής... μα καλά δεν τον είδες στο καθρέπτη να κάνεις ακρη ? :p


Τελικά η μαλκία ξεχειλίζει ειτε με μηχανάκι ειτε με αμάξι ..... αυτός που ειναι να κάνει τη μαλκια θα τη κάνει... δε θα σεβαστεί τπτ...

:mad:

LOUKILOUK
13/10/2009, 14:14
μαγε, παπι=fmx 650...:wave2: [/B][/QUOTE]


Τωρα δηλαδη μας το εξηγησες πειστικα...?:confused:
FMX 160-170 παιρνει και στροφες?
Σιγουρα δεν ειναι στοκ και σιγουρα ο "αλλος" ηταν κουλαδι και κοτα μαζι... :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:


Αλλα για να πουμε και κατι σοβαρο...πολλες φορες εχουμε, ισως ολοι, να θυμομαστε να τσαγιαζουμε "ανωτερα"- "γρηγοροτερα" μηχανακια απο αυτο που οδηγαμε, αλλα μηπως αυτο δεν σημαινει τιποτα? Μηπως δεν εχουν ολοι την ιδια διαθεση για "κοντρα"στον δρομο με αυτη που εμεις νομιζουμε ενοιοτε? Μηπως απλα εμεις θελουμε να νομιζουμε οτι και ο "αλλος" συμμετεχει σε αυτο το ατυπο "στησιμο' που εμεις βαλαμε στο μυαλο μας και τελικα βγηκαμε και πανηγυρικα νικητες?
Τελος μηπως ξεχναμε ευκολα ποσες φορες μας "τσαγιασανε" "μικροτεροι" αλλα εμεις θεωρουσαμε οτι βγηκαμε για χαλαρο βολταρισμα και ασε τον καγκουρακο να πηγαινει με τη ταυτοτητα στα δοντια...?
Αυτια τα ολιγα χαλαρα και φιλικα :beer: :wave2:

υ.γ. ακου το FMX παπι... αν ειχα παπι τωρα θα σου ειχα κανει μυνηση για εξιβριση...:rotflmao: :lol:

OldMan
13/10/2009, 14:23
Ορκωτέ, εάν αντελήφθην καλώς, πήγαινες ΑΝΑΜΕΣΑ σε δύο λωρίδες ...??? :smokin:

reinmeister
13/10/2009, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
όχι ρε...:nono:

ice tea = ίσε τεά

έτσι λένε το τσάι οι γιούφτοι... :rotflmao: :beer: :beer:

θα σας πιασω με σειρα...:lol:

το καταλαβα ρε...απλως το παραφρασα λιγουλι...:wave2:

reinmeister
13/10/2009, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Aυτό μοιάζει ... σαν συνέχεια με το thread με τα παιδιά που τσακίστηκαν στη βουλιαγμένης...

Και λέω εγώ ο κακεντρεχής... μα καλά δεν τον είδες στο καθρέπτη να κάνεις ακρη ? :p


Τελικά η μαλκία ξεχειλίζει ειτε με μηχανάκι ειτε με αμάξι ..... αυτός που ειναι να κάνει τη μαλκια θα τη κάνει... δε θα σεβαστεί τπτ...

:mad:

ντεν εκω καθρεφτες καρντια μο...:lol:

τον ακουσα ομως να ερχεται και θεωρησα, βλακωδως, οτι θα περνουσε απο αριστερα οπως ητο και το λογικο...επισης ,σε αυτες τις περιπτωσεις δεν αλλαζω τα δεδομενα μεχρι να δω τι θα αποφασισει να κανει ο αλλος...θα περασει νορμαλ η θα εχει σημαδεψει απο πριν? οποτε μεχρι να αντιδρασει περιμενω...

Zid
13/10/2009, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ντεν εκω καθρεφτες καρντια μο...:lol:

Aααα εισαι απο αυτούς :lol:

TOLISTOLAROS
13/10/2009, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
η θα εχει σημαδεψει απο πριν? οποτε μεχρι να αντιδρασει περιμενω...
Δυστυχώς για τους υπόλοιπους τα ζώα στη σκοποβολή παίρνουν 10/50... (φτου μακριά απ'όλους μας)

reinmeister
13/10/2009, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από LOUKILOUK
μαγε, παπι=fmx 650...:wave2:


Τωρα δηλαδη μας το εξηγησες πειστικα...?:confused:
FMX 160-170 παιρνει και στροφες?
Σιγουρα δεν ειναι στοκ και σιγουρα ο "αλλος" ηταν κουλαδι και κοτα μαζι... :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:


Αλλα για να πουμε και κατι σοβαρο...πολλες φορες εχουμε, ισως ολοι, να θυμομαστε να τσαγιαζουμε "ανωτερα"- "γρηγοροτερα" μηχανακια απο αυτο που οδηγαμε, αλλα μηπως αυτο δεν σημαινει τιποτα? Μηπως δεν εχουν ολοι την ιδια διαθεση για "κοντρα"στον δρομο με αυτη που εμεις νομιζουμε ενοιοτε? Μηπως απλα εμεις θελουμε να νομιζουμε οτι και ο "αλλος" συμμετεχει σε αυτο το ατυπο "στησιμο' που εμεις βαλαμε στο μυαλο μας και τελικα βγηκαμε και πανηγυρικα νικητες?
Τελος μηπως ξεχναμε ευκολα ποσες φορες μας "τσαγιασανε" "μικροτεροι" αλλα εμεις θεωρουσαμε οτι βγηκαμε για χαλαρο βολταρισμα και ασε τον καγκουρακο να πηγαινει με τη ταυτοτητα στα δοντια...?
Αυτια τα ολιγα χαλαρα και φιλικα :beer: :wave2:

υ.γ. ακου το FMX παπι... αν ειχα παπι τωρα θα σου ειχα κανει μυνηση για εξιβριση...:rotflmao: :lol: [/B][/QUOTE]

στοκ μηχανακι, να σου πει οτι εχεις εσυ, το πρωτο σου παιδι στο συνταγμα με τηλεβοα ρε...
το οτι γραφουμε στον ιδιο χωρο δεν σου δινει κανενα δικαιωμα να με προσβαλεις τοιουτοτροπως...:rotflmao:

το φου μου ξου μου ειναι μια 40αρα κατω και παει σε ισαδι σκαρτα 185...τα 160 τα χει ανεξαρτητα συνθηκων...

κοντρα δεν ηταν...προεκυψε οταν του κολλησα στον ποπο και με πηρε χαμπαρι...επισης οταν βρεθηκαμε διπλα ο τυπος ηταν τερμα γκαζι...το καταλαβα επειδη ακουγα με τρομο τις βαλβιδες του στον κοφτη...εκει πραγματικα πιστεψα οτι κινδυνευω να μου καρφωθει καμια στο κουτελο...

επισης οταν περασε διπλα μου την ωρα που ετοιμαζομουν να στριψω ειχε γυρισει το αδειο του κεφαλι αριστερα και χαζευε τα συννεφα...

τον ηπιε λοιπον και ξερει οτι τον ηπιε...



:sun:

reinmeister
13/10/2009, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ορκωτέ, εάν αντελήφθην καλώς, πήγαινες ΑΝΑΜΕΣΑ σε δύο λωρίδες ...??? :smokin:

ραμολι με προβληματιζεις...οδηγουσα στον μοτοσυκλετοδρομο...ο οποιος ,απο καταβολης αθηναικων δρομων,ειναι αναμεσα απο δυο λωριδες... :lol:

dirtbird
13/10/2009, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister ...εκει πραγματικα πιστεψα οτι κινδυνευω να μου καρφωθει καμια στο κουτελο...



:sun: [/B]

αχά.....


ΩΣΤΕ ΟΥΤΕ ΚΡΑΝΟΣ ΦΟΡΑΓΕΣ...... :smokin: :smokin:

menelaos46
13/10/2009, 14:56
Αν και ο τιτλος λεει βλακας με μονστερ, εμενα και οι δυο αντιδρασεις βλακωδεις μου φαινονται....
σορρυ!

kalgeorge
13/10/2009, 14:57
απο περιεργια ρωταω...

ειδες ενα βλακα οπως λες να χωνεται και να κανει διαφορα αναμεσα στα αυτοκινητα.

και τον ακολουθησες και εκανες τα ιδια και εσυ, και μαλιστα καποια στιγμη σου περασε και απο το μυαλο να τον ακουμπησεις με τον ωμο (αν καταλαβα καλα) αλλα τον φοβηθηκες....

ολα αυτα για ποιο λογο? :confused:

Tpap
13/10/2009, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
..ολα αυτα για ποιο λογο? :confused:

για τσαγάκι, φίλε...για τσαγάκι.


177155

sniper
13/10/2009, 15:12
Μην του δίνεται σημασία....

Απλά έκανε την πρώτη του προσπέραση με το FMX και είπε να το γιορτάσει.....

NikosKK
13/10/2009, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
ολα αυτα για ποιο λογο? :confused:

Για το γνωστό!Όταν το κάνει ο ΑΛΛΟΣ είναι μαλάκας,όταν το κάνεις εσύ μετά σε αυτόν είσαι μάγκας...τσαγάκι

Pardalotzatziki
13/10/2009, 15:18
Μπραβο του εδειξες με ωριμο τροπο οτι....
Μισο λεπτο...
Εχω την εντυπωση οτι...εγινες ιδιος.....


:nono:

devil's animal
13/10/2009, 15:19
ρε μ@λακΑντωνη...ντροπη ρε συ....:rolleyes:

ηθελα να'ξερα ΔΕΝ ΑΙΣΧΥΝΕΣΑΙ?:blush:


πας και τα βαζεις με ιταλικο ματρακα και μαλιστα σε κινηση??
να σπασει το διμπ0υρδελο να γιΟμισει ο τοπος λαδια,να σκοτωθουν οι απο πισω....:sad:



δεν σε καταλαβαινω ρε φιλε πραγματικα...:confused:

και το κοκορευεσαι κιολας...600αρι ιταλικο και με κουλο οδηγο...

ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΦΙΛΕ!!
δεν πηγαινες καλυτερα στην ενορια της γειτονιας σου να κλεψεις το παγκαρι με κανα ΑΚ-47??


ρε που καταντησαμε...:rolleyes:

Gandalf dr685sm
13/10/2009, 15:24
εμ... καλά το λες παπί ρε φίλε...

Top Speed 145 Kmh

http://www.encyclomoto.com/honda/2007-honda-fmx-650/


Τα 180 απο που προκύπτουν;;;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Βρε μπαγασάκο... πάλι τα είχες τσούξει στο αδερφάκι;


Gandalf

Kazolinos
13/10/2009, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Το κανω καθε μερα με πραγματικo παπι (modenas) , απο fmx :D μεχρι gs, σε κινηση λεμε.

Γεμισε ο δρομος κουλαδια ρπσμ.:sad:

και τα μισα εχουν γινει moderators σε φορουμ....

VALES
13/10/2009, 15:42
:a014: :a014: :a014:

reinmeister
13/10/2009, 15:47
ημουν σιγουρος οτι καποια στιγμη θα εσκαγαν και οι Politically correct...γι αυτο αλλωστε το εγραψα αντιπαραθεσεις...

εγω προσωπικα ποτε δεν το επαιξα ετσι ,ουτε live,ουτε γραπτως...κατ επεκτασιν λοιπον,μπορω να γραψω για κοντριτσα που εκανα...

επισης...ανεκαθεν οδηγουσα γρηγορα στην κινηση κι εννιοτε κανω και σφηνες...τωρα αν σας πω οτι ειναι ελεγχομενες θα χασω τον καιρο μου,οπως κι εσεις τον δικο σας μπινελικωνοντας...

αλλα...μαλακια χαρακτηρισα το περασμα του αλλου ξυστα απο μενα και το κλεισιμο που μου εκανε...αν ειδατε,πουθενα δεν εκρινα το οτι πηγαινε γρηγορα...επισης,ΔΕΝ του εκανα το ιδιο,απλως τον κερασα αναψυκτικο που καει τις τοξινες...στον ωμο θα τον ακουμπουσα αν ηξερε να οδηγαει...και θα το εκανα γλυκα και τρυφερα...

μπορειτε ελευθερα να με χαρακτηρισετε μαλακα για την γρηγορη οδηγηση και την κοντρα αλλα δεν θα με βαλετε στο ιδιο τσουβαλι με αυτον που πηγε να με σκοτωσει...εχει μια διαφορα...θα μου πειτε οτι λειτουργω με το σκεπτικο του "το μη χειρων βελτιστον" αλλα καλως η κακως ετσι ειναι...

απο κει και περα εσεις που με κακοχαρακτηριζετε,ευχομαι να ειστε κυριες στον δρομο και να τηρειτε τυφλα τον κοκ...εγω το κανω επιλεκτικα με βαση τα δικα μου δεδομενα...

ευχαριστω,καλησπερα σας...

υ.γ. χωστε ελευθερα τωρα κοριτσια...:lol:

reinmeister
13/10/2009, 15:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
εμ... καλά το λες παπί ρε φίλε...

Top Speed 145 Kmh

http://www.encyclomoto.com/honda/2007-honda-fmx-650/


Τα 180 απο που προκύπτουν;;;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Βρε μπαγασάκο... πάλι τα είχες τσούξει στο αδερφάκι;


Gandalf

εσυ magus να καθαρισεις το pick up γιατι κολλαει η βελονα...:lol:

ειπαμε...ΔΕΝ ειναι στοκ το φου μου ξου...

σουτηρ...φορουσα κρανος...παντα φοραω γιατι τα μυγακια λατρευουν τις κορες μου...:D

kalgeorge
13/10/2009, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ημουν σιγουρος οτι καποια στιγμη θα εσκαγαν και οι Politically correct...γι αυτο αλλωστε το εγραψα αντιπαραθεσεις...

εγω προσωπικα ποτε δεν το επαιξα ετσι ,ουτε live,ουτε γραπτως...κατ επεκτασιν λοιπον,μπορω να γραψω για κοντριτσα που εκανα...



χμμ....αρα οταν εκφραζεις μια απορια του στυλ.." γιατι εκανες την ιδια μλκ με αυτον που κραζεις, ή τι κερδισες που οδηγησες και εσυ εστω και λιγο επικινδυνα" γινομαστε politically correct.

οοοκκ....εγω το αφηνω εδω μιας και ουτε να σε κακοχαρακτηρισω εχω προθεση οπως εγραψες, ουτε και να σε καταταξω σε καποιο " τσουβαλι"

anyway....

menelaos46
13/10/2009, 15:56
Μα καλα τωρα καθομαστε και πιστευουμε οτι Fmx περασε με 180 Ducati???????????????

reinmeister
13/10/2009, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
χμμ....αρα οταν εκφραζεις μια απορια του στυλ.." γιατι εκανες την ιδια μλκ με αυτον που κραζεις, ή τι κερδισες που οδηγησες και εσυ εστω και λιγο επικινδυνα" γινομαστε politically correct.

οοοκκ....εγω το αφηνω εδω μιας και ουτε να σε κακοχαρακτηρισω εχω προθεση οπως εγραψες, ουτε και να σε καταταξω σε καποιο " τσουβαλι"

anyway....

εξακολουθουμε να μην συνεννοουμαστε...πηγαιναμε και οι δυο γρηγορα κι αυτος εκανε μαλακια πηγαινοντας να με σκοτωσει...γι αυτο και μονο τον εκραξα...απλο...και ανεξαρτητο απο το αν θες να χαρακτηρισεις μαλακια την γρηγορη οδηγηση σε δημοσιο δρομο...

επικινδυνα,παντα για τα δικα μου δεδομενα, δεν οδηγησα...αυτο που κερδισα ηταν χαρα μια και ειμαι ενα εκδικητικο καθαρμα...σαφεστατα και δεν θα πηγαινα να τον σκοτωσω,αλλα να του την χαριζα δεν υπηρχε καμια περιπτωση...

απο κει και περα και να θελησεις να με κακοχαρακτηρισεις δεν εχω κανενα προβλημα...θεμα οπτικης ειναι...καντο με επιχειρηματα μονο ετσι ωστε να συννενοηθουμε...

reinmeister
13/10/2009, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Μα καλα τωρα καθομαστε και πιστευουμε οτι Fmx περασε με 180 Ducati???????????????

ρε μαστορα τουρκικα τα γραφω? ΜΕ περασε με 180, ΕΚΟΨΕ στην εντονη κινηση και εν συνεχεια τον περασα...που ειδες εσυ το προσπερασμα με 180? 160 ηταν...

αν αμφισβητεις τα 180 του fmx μου (στο κοντερ του παντα ε) ,σε ενα καφεδακι ελα διπλα να τα διαπιστωσεις ιδιοις ομασι...και θα κερασω εγω τον καφε...

vangelis 64
13/10/2009, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister

αν αμφισβητεις τα 180 του fmx μου (στο κοντερ του παντα ε) ,σε ενα καφεδακι ελα διπλα να τα διαπιστωσεις ιδιοις ομασι...και θα κερασω εγω τον καφε... Ωχ!

BLiTzER
13/10/2009, 16:07
Γρήγορη, "επικίνδυνη" οδήγηση μέσα στην πόλη και μάλιστα σε κίνηση. Δεν την κάναμε αυτή τη συζήτηση σήμερα. Ας ακούσουμε μερικές γνώμες λοιπόν. Oh wait...

Tpap
13/10/2009, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
...και θα κερασω εγω τον καφε...

Δεμ πάς καλά ρε κολλητέ. :nono:

μέχρι τώρα μιλούσες για αφεψήματα και τώρα το γύρισες -αίφνης- στον γκαΐφέ...;

Μην απορείς που δεν μπορεί κανείς να συνεννοηθεί μαζί σου...

:rotflmao: :lol:

makis206
13/10/2009, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kazolinos
και τα μισα εχουν γινει moderators σε φορουμ....

Πες τα ρε φίλε γιατί θα τρελαθώ αν το κρατήσω κι άλλο μέσα μου, λοιπόν υπάρχουν μοντερέιτορς που πληρώνουν τους αντινιστρέιτορς είτε με χρήμα είτε με παραδοσιακά προιόντα του τόπου τους (ο ΝτιμΧίος για παράδειγμα έστειλε έλα ολόκληρο μαστιχόδεντρο) για την εξαγορά της εμπιστοσύνης τους και προσπερνούν με υποχθόνιο τρόπο τις διαδικασίες που ακολουθούμε οι υπόλοιποι για τη συγκέντρωση της βαθμολογίας που είναι το ζητούμενο της επιτροπής κου που θα μας δώσει ουσιαστικά το μαγικό σήμα και τον υπέρογκο -ας πούμε- μισθό.

Αξίζει επίσης να επισημάνω ότι οι συγκεκριμένοι -μη χέσω- μοντερέιτορ ουδεμία αρμοδιότητα ποτέ ανάλαβαν, μέσω προσωπικών μηνυμάτων και τσαμπουκαλίκια στη ζώνη υποχρεώνουν εμάς τους φτωχούς πλην τίμιους και γρήγορους μεροκαματιάρηδες να κάνουμε τη δουλειά τους επικαλούμενοι τις ιδιαίτερες σχέσεις τους με το ανώτατο δυναμικό του φόρουμ.

Σκέφτομαι τη διαδικασία που περάσαμε και πονάω.
-36 ώρες συνεχόμενης οδήγησης πάνω στη σέλα σε χώμα και άσφαλτο (τα ντεπόζιτά μας γέμιζαν με κινούμενη μοτοσυκλέτα σε απευθείας σύνδεση με το ντελιβερόκουτο στην ουρά της και τα διακριτικά ΒΡ)
-Οδήγηση Απρίλια Shiver σε χώρο με μαγνητικά και ραδιενεργά πεδία
-Ακτινολόγηση σε BMW GS1200 Adventure
-Σούζα με δευτέρα με Honda Rebel 250
-15 γύροι στο Νίρμπουργκρινγκ με Benelli Tornado (μόνο όσοι ολοκλήρωσαν πέρασαν, οι υπόλοιποι περίμεναν στην Κ235 το κλουβάκι που οδηγάει η Γερμανίδα-πάλι καλά που το πάει σφαίρα)
-Κάναμε το γύρο του κόσμου ακολουθώντας το δρόμο του άλλου με το R1 με τη διαφορά ότι εμείς
α)Δεν είχαμε όχημα υποστήριξης
β)Έπρεπε να επιστρέψουμε από τον ίδιο δρόμο κιόλας
γ)Καβαλούσαμε GSX-R 1000 K6

Υπήρξε κι άλλη μια δοκιμασία αλλά δεν ολοκληρώθηκε για ευνόητους λόγους.

-Άνοιγμα V-Strom μέχρι την τελική του (κανείς δεν κατάφερε να τη βρει)


Αυτά. Καταριέμαι την τύχη μου που δεν έχω μαστιχόδεντρα στην Κρήτη. Έχω ελαιόλαδο και τσικουδιά... όμως με πρόλαβαν ο MikeG και ο Road Spirit. Χρήμα δεν.


:D

reinmeister
13/10/2009, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Δεμ πάς καλά ρε κολλητέ. :nono:

μέχρι τώρα μιλούσες για αφεψήματα και τώρα το γύρισες -αίφνης- στον γκαΐφέ...;

Μην απορείς που δεν μπορεί κανείς να συνεννοηθεί μαζί σου...

:rotflmao: :lol:

τα αφεψηματα μονο σε κοντρες...εδω μιλαμε για ελεγχο αληθους λεγομενων η γεγραμμενων αν θες...:sun:

menelaos46
13/10/2009, 16:17
ρε μαστορα τουρκικα τα γραφω? ΜΕ περασε με 180, ΕΚΟΨΕ στην εντονη κινηση και εν συνεχεια τον περασα...που ειδες εσυ το προσπερασμα με 180? 160 ηταν... αν αμφισβητεις τα 180 του fmx μου (στο κοντερ του παντα ε) ,σε ενα καφεδακι ελα διπλα να τα διαπιστωσεις ιδιοις ομασι...και θα κερασω εγω τον καφε...

Ενταξει κερνας εσυ τον καφε, εγω το τσαι...

Υ.Γ. Θα ερθω με το παπι.

reinmeister
13/10/2009, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Ενταξει κερνας εσυ τον καφε, εγω το τσαι...

Υ.Γ. Θα ερθω με το παπι.

και πως θα με μετρησεις? εχεις τοσο ανθεκτικη τιραντα?

reinmeister
13/10/2009, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Πες τα ρε φίλε γιατί θα τρελαθώ αν το κρατήσω κι άλλο μέσα μου, λοιπόν υπάρχουν μοντερέιτορς που πληρώνουν τους αντινιστρέιτορς είτε με χρήμα είτε με παραδοσιακά προιόντα του τόπου τους (ο ΝτιμΧίος για παράδειγμα έστειλε έλα ολόκληρο μαστιχόδεντρο) για την εξαγορά της εμπιστοσύνης τους και προσπερνούν με υποχθόνιο τρόπο τις διαδικασίες που ακολουθούμε οι υπόλοιποι για τη συγκέντρωση της βαθμολογίας που είναι το ζητούμενο της επιτροπής κου που θα μας δώσει ουσιαστικά το μαγικό σήμα και τον υπέρογκο -ας πούμε- μισθό.

Αξίζει επίσης να επισημάνω ότι οι συγκεκριμένοι -μη χέσω- μοντερέιτορ ουδεμία αρμοδιότητα ποτέ ανάλαβαν, μέσω προσωπικών μηνυμάτων και τσαμπουκαλίκια στη ζώνη υποχρεώνουν εμάς τους φτωχούς πλην τίμιους και γρήγορους μεροκαματιάρηδες να κάνουμε τη δουλειά τους επικαλούμενοι τις ιδιαίτερες σχέσεις τους με το ανώτατο δυναμικό του φόρουμ.

Σκέφτομαι τη διαδικασία που περάσαμε και πονάω.
-36 ώρες συνεχόμενης οδήγησης πάνω στη σέλα σε χώμα και άσφαλτο (τα ντεπόζιτά μας γέμιζαν με κινούμενη μοτοσυκλέτα σε απευθείας σύνδεση με το ντελιβερόκουτο στην ουρά της και τα διακριτικά ΒΡ)
-Οδήγηση Απρίλια Shiver σε χώρο με μαγνητικά και ραδιενεργά πεδία
-Ακτινολόγηση σε BMW GS1200 Adventure
-Σούζα με δευτέρα με Honda Rebel 250
-15 γύροι στο Νίρμπουργκρινγκ με Benelli Tornado (μόνο όσοι ολοκλήρωσαν πέρασαν, οι υπόλοιποι περίμεναν στην Κ235 το κλουβάκι που οδηγάει η Γερμανίδα-πάλι καλά που το πάει σφαίρα)
-Κάναμε το γύρο του κόσμου ακολουθώντας το δρόμο του άλλου με το R1 με τη διαφορά ότι εμείς
α)Δεν είχαμε όχημα υποστήριξης
β)Έπρεπε να επιστρέψουμε από τον ίδιο δρόμο κιόλας
γ)Καβαλούσαμε GSX-R 1000 K6

Υπήρξε κι άλλη μια δοκιμασία αλλά δεν ολοκληρώθηκε για ευνόητους λόγους.

-Άνοιγμα V-Strom μέχρι την τελική του (κανείς δεν κατάφερε να τη βρει)


Αυτά. Καταριέμαι την τύχη μου που δεν έχω μαστιχόδεντρα στην Κρήτη. Έχω ελαιόλαδο και τσικουδιά... όμως με πρόλαβαν ο MikeG και ο Road Spirit. Χρήμα δεν.


:D

:rotflmao: :rotflmao:

εχω ακουσει διαφορα για σενα...κατι για κλικες και κατι ομαδες Ε...λεγεται επισης οτι κανεις και τον ρουφιανο για τους μοντ...

NikosKK
13/10/2009, 16:24
Ντάξ οι σφήνες κτλ...Το θέμα είναι όμως οτι τον κράζεις που πήγε να σε σκοτώσει και μετά λες να πας να τον ακουμπήσεις στον ώμο λες και είστε Stoner VS Rossi στη Laguna Seca :lol:

Αν το έκανες δε θα είχε καμία διαφορά με αυτό που έκανε εκείνος...

makis206
13/10/2009, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
:rotflmao: :rotflmao:
εχω ακουσει διαφορα για σενα...κατι για κλικες και κατι ομαδες Ε...λεγεται επισης οτι κανεις και τον ρουφιανο για τους μοντ...

Δεν φταις εσύ αλλά εγώ που υποστήριξα το παλιόπαπό σου, κουλάδι ε κουλάδι..


ΚΑΝΤΕ ΤΟΝ ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ ΡΕΕΕΕΕΕ!!!:rotflmao:

manhunter
13/10/2009, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
και πως θα με μετρησεις? εχεις τοσο ανθεκτικη τιραντα?


Τι μλκς
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

manhunter
13/10/2009, 16:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Ενταξει κερνας εσυ τον καφε, εγω το τσαι...

Υ.Γ. Θα ερθω με το παπι.


Εγώ θα είμαι με τον ''Σκαραβαίο''

:lol:

reinmeister
13/10/2009, 16:42
και η γιαγια μου αν ειχε @@ θα ταν παππους μου ρε νικολα...δεν ειχε ομως...

δεν τον ακουμπησα...η αληθεια βεβαια ειναι οτι η σκεψη ητο γλυκια...:sun:

παλιοπαπο το φου μου ξου ρε...το αποσταγμα ολου του γνωστικου επιπεδου της νασα?

:lol:

σα δεν ντρεπομαστε...

κιμωνιδη,αν δι βρεξ,μπουρει να τα μεπου...το κουριτς εχει δλεια μεχρ τς 10...ετσι λεει σε μενα τουλαχιστον...:lol:

manhunter
13/10/2009, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
και η γιαγια μου αν ειχε @@ θα ταν παππους μου ρε νικολα...δεν ειχε ομως...

δεν τον ακουμπησα...η αληθεια βεβαια ειναι οτι η σκεψη ητο γλυκια...:sun:

παλιοπαπο το φου μου ξου ρε...το αποσταγμα ολου του γνωστικου επιπεδου της νασα?

:lol:

σα δεν ντρεπομαστε...

κιμωνιδη,αν δι βρεξ,μπουρει να τα μεπου...το κουριτς εχει δλεια μεχρ τς 10...ετσι λεει σε μενα τουλαχιστον...:lol:


Xαρά Θεού έχει έξω βρε...
Ξεκίνα!Μπορεί να τον ξαναπετύχεις..

Το κουρίτς εθεάθη με την μάδα καλαθο-τέτοιο τέλος πάντων των Ίχα..





:rotflmao: :lol: :rotflmao:

georgis4
13/10/2009, 16:52
ολα καλα ρε φιλος μεχρι το σημειο που λες το πως χωθηκε μπροστα σου...(το οτι ετρεχες ΚΑΙ ΕΣΥ υπερβολικα το προσπερναω)
απο κει και μετα εμενα συμφωνα με τα γραφωμενα σου εσυ εισαι ο καγκουρας και δεν ξερω γω τι αλλο......στανταρ απο τα νευρα σου για την παπαρια του αλλου εκανες και εσυ οτι εκανες αλλα θελει ψυχραιμια το πραγμα....απλα ας μη τον εχανες απο τα ματια σου και στο πρωτο φαναρι χως του μια φαπα πανω απο το κρανος!(ξερουμε ολοι τι σπαστικο που ειναι αυτο)....
προς τι ολα τα αλλα δεν μπορω να καταλαβω....:confused:

manhunter
13/10/2009, 16:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
ολα καλα ρε φιλος μεχρι το σημειο που λες το πως χωθηκε μπροστα σου...(το οτι ετρεχες ΚΑΙ ΕΣΥ υπερβολικα το προσπερναω)
απο κει και μετα εμενα συμφωνα με τα γραφωμενα σου εσυ εισαι ο καγκουρας και δεν ξερω γω τι αλλο......στανταρ απο τα νευρα σου για την παπαρια του αλλου εκανες και εσυ οτι εκανες αλλα θελει ψυχραιμια το πραγμα....απλα ας μη τον εχανες απο τα ματια σου και στο πρωτο φαναρι χως του μια φαπα πανω απο το κρανος!(ξερουμε ολοι τι σπαστικο που ειναι αυτο)....
προς τι ολα τα αλλα δεν μπορω να καταλαβω....:confused:


Αλήτες και αντικοινωνικοί οδηγοί.
Που αντί να κρατήσουν την υποτυπώδη ψυχραιμία που θα επιδείκνυα εγώ κάνουν ανδραγαθήματα εντυπωσιασμού....

Τσαντάκηδες με μηχανές....πφφφφφ

:look:

gixxerpap
13/10/2009, 17:02
αγαπητέ reinmeister,

αν παρόμοιες δυσάρεστες καταστάσεις σε απασχολούν συχνά, μπορείς να επισκεφτείς ένα εργαστήριο ύπνου ...






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

FestoNero
13/10/2009, 18:40
"Παρόμοιο" περιστατικό συνέβη στο Γαλάτσι, το Σάββατο νομίζω.
Μου το μετέφερε φίλος:
Ήταν ένας ντελιβεράς που πήγαινε κανονικά στο δρόμο του, λίγο προς τα αριστερά, απ'όπου ΔΕΝ χώραγε ίσα ίσα μια μηχανή.
Έρχεται αυτή η μηχανή που λέτε, ένα ΧΤ, χώνεται από αριστερά, ακουμπάει τον ντελιβερά και τον ρίχνει κάτω, συνεχίζοντας το δρόμο της, μιας και ο οδηγός κατάλαβε τι έγινε λίγο μετά και γύρισε πίσω.
Ο ντελιβεράς τσακίστηκε, τα πόδια του απ'ότι μου είπαν πήραν "λάθος" γωνίες και δεν φόραγε και κράνος. Ο οδηγός του ΧΤ άκουσε τις χριστοπαναγίες του απο τους υπόλοιπους που βρίσκονταν εκεί..
Αντι να υπάρχει μια στοιχειώδης αλληλεγγύη μεταξύ κατεργαρέων :p, ο ένας προσπαθει να φάει το λαρύγγι του άλλου.:sick:

gcrook
13/10/2009, 18:50
Ρε ρειν.
Καποτε αι αντραι:lol: που τουμπανιαζανε το πολιτικαλυ κορεκτ παπι τους και θελαν να βαλουν κοντρα με καναν αφελη μπαιναν στα μπαρ βρονταγαν ενα μπερμπον στο φλιπερακι και λεγανε κατι του στυλ "γαμαω τα ιταλιχα χρεπια και τις διχρονες λαδιερες" σας.

Βεβαια οι καιροι αλλαξαν απο τοτε και μπηκαν και τα ιντερνετια στο παιχνιδι...:lol:

dirtbird
13/10/2009, 19:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister

σουτηρ...φορουσα κρανος...παντα φοραω γιατι τα μυγακια λατρευουν τις κορες μου...:D

ΑΣΤΑ ΑΥΤΑ.....


:mad: :mad:


















































































το ξέρω ότι φορούσες..... ότι ακολούθησε προσπαθούσα να βοηθήσω.... :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalgeorge
13/10/2009, 19:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
εξακολουθουμε να μην συνεννοουμαστε...πηγαιναμε και οι δυο γρηγορα κι αυτος εκανε μαλακια πηγαινοντας να με σκοτωσει...γι αυτο και μονο τον εκραξα...απλο...και ανεξαρτητο απο το αν θες να χαρακτηρισεις μαλακια την γρηγορη οδηγηση σε δημοσιο δρομο...

επικινδυνα,παντα για τα δικα μου δεδομενα, δεν οδηγησα...αυτο που κερδισα ηταν χαρα μια και ειμαι ενα εκδικητικο καθαρμα...σαφεστατα και δεν θα πηγαινα να τον σκοτωσω,αλλα να του την χαριζα δεν υπηρχε καμια περιπτωση...

απο κει και περα και να θελησεις να με κακοχαρακτηρισεις δεν εχω κανενα προβλημα...θεμα οπτικης ειναι...καντο με επιχειρηματα μονο ετσι ωστε να συννενοηθουμε...

παμε παλι απο την αρχη.
ΔΕΝ ΕΧΩ καμμια διαθεση να σε κακοχαρακτηρισω ή να σε καλοχαρακτηρισω...κουβεντα κανουμε και εξεφρασα μια απορια.

και αλλη μια τωρα μιας και το εφερε ο λογος ( ο γραπτος)....

υπαρχει επικινδυνη οδηγηση και επικινδυνη οδηγηση με του καθενος τα δεδομενα;;;

δηλαδη αν εσυ εισαι ο ροσι ο ιδιος αλλα κανεις μαλακιες (παραδειγμα λεω μην το παρεις προσωπικα ) τοτε δεν θεωρειται επικινδύνη;;

reinmeister
13/10/2009, 19:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
ολα καλα ρε φιλος μεχρι το σημειο που λες το πως χωθηκε μπροστα σου...(το οτι ετρεχες ΚΑΙ ΕΣΥ υπερβολικα το προσπερναω)
απο κει και μετα εμενα συμφωνα με τα γραφωμενα σου εσυ εισαι ο καγκουρας και δεν ξερω γω τι αλλο......στανταρ απο τα νευρα σου για την παπαρια του αλλου εκανες και εσυ οτι εκανες αλλα θελει ψυχραιμια το πραγμα....απλα ας μη τον εχανες απο τα ματια σου και στο πρωτο φαναρι χως του μια φαπα πανω απο το κρανος!(ξερουμε ολοι τι σπαστικο που ειναι αυτο)....
προς τι ολα τα αλλα δεν μπορω να καταλαβω....:confused:

ποιος σου ειπε εσενα οτι εχασα ψυχραιμια???

τι σε κανει να πιστευεις οτι συνεβη κατι τετοιο? εντελως χαλαρος ημουν οπως ειμαι παντα πανω στα μηχανακια...

καγκουρας και δεν ξερω γω τι αλλο? για enlighten me λιγο on that...τα "υπερβολικη ταχυτητα" κλπ. αστα γιατι το υπερβολικο για σενα μπορει να ναι υπνος για μενα...δεν οδηγουμε ολοι το ιδιο...(αυτο παει και σε σενα kal...καποιος μπορει να ειναι επικινδυνος με 80 κι αλλος ασφαλεστατος με 180...)

τι δεν μπορεις να καταλαβεις γιωργη? γουσταρα να τον κανω πελατη και τον εκανα...απλο...

σωτηρη...:lol:

κρουκη...μπαινει ενας τυπος σε ενα μπαρ με δυο τεραστια εξασφαιρα και λεει..."ολοι σας και μονος μου ρε..." κουνιουνται ενας δυο,κανει πως βγαζει τα κουμπουρια και κλανουν μαλλι για 7 πουλοβερ..."κοτες λυρατες λεει ο τυπος"...και ξανα "ολοι σας...κλπ κλπ...

οποτε σηκωνεται ενας τυπας και λεει"εγω ρε φιλε"...

οποτε λεει ο τυπας" μπραβο ρε μαγκα...δυο μας κι ολοι σας ρε..."

ειναι αληγορικο το απο πανου...

:rotflmao: :rotflmao:

kalgeorge
13/10/2009, 20:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ιδιο...(αυτο παει και σε σενα kal...καποιος μπορει να ειναι επικινδυνος με 80 κι αλλος ασφαλεστατος με 180...)



νταξ...καταλαβα....
οκ τελος απο μενα :wave2:

georgis4
13/10/2009, 23:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ποιος σου ειπε εσενα οτι εχασα ψυχραιμια???

τι σε κανει να πιστευεις οτι συνεβη κατι τετοιο? εντελως χαλαρος ημουν οπως ειμαι παντα πανω στα μηχανακια...

καγκουρας και δεν ξερω γω τι αλλο? για enlighten me λιγο on that...τα "υπερβολικη ταχυτητα" κλπ. αστα γιατι το υπερβολικο για σενα μπορει να ναι υπνος για μενα...δεν οδηγουμε ολοι το ιδιο...(αυτο παει και σε σενα kal...καποιος μπορει να ειναι επικινδυνος με 80 κι αλλος ασφαλεστατος με 180...)

τι δεν μπορεις να καταλαβεις γιωργη? γουσταρα να τον κανω πελατη και τον εκανα...απλο...

σωτηρη...:lol:

κρουκη...μπαινει ενας τυπος σε ενα μπαρ με δυο τεραστια εξασφαιρα και λεει..."ολοι σας και μονος μου ρε..." κουνιουνται ενας δυο,κανει πως βγαζει τα κουμπουρια και κλανουν μαλλι για 7 πουλοβερ..."κοτες λυρατες λεει ο τυπος"...και ξανα "ολοι σας...κλπ κλπ...

οποτε σηκωνεται ενας τυπας και λεει"εγω ρε φιλε"...

οποτε λεει ο τυπας" μπραβο ρε μαγκα...δυο μας κι ολοι σας ρε..."

ειναι αληγορικο το απο πανου...

:rotflmao: :rotflmao:

Τοτε μαλλον κοιμασαι ΠΟΛΥ....(εντελος φιλικα)
αν το να πηγαινεις με 140-180-100000 αναμεσα απο οχηματα που πηγαινουν με 100 η δεν ξερω ποσο ειναι *ασφαλες* για σενα.......πραγματικα ευχομαι να μη σου τυχει αυτος που θα σε ακουμπησει κανοντας καποιο ελιγμο και γινεις κομματια....και απο οσο καταλαβα σχεδον θα ακουμπουσατε γιατι και ο αλλος που κραζεις σαν εσενα οδηγουσε...οι υπολοιποι απλα *κοιμοντουσαν*...:winka:

Tpap
13/10/2009, 23:27
...βρέ τον μπαγλαμά, με το fm...onster ήθελα να πώ... :blush:


:rotflmao:

golis
14/10/2009, 01:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ανεβαινω που λετε με το παπι (fmx),

Δεν έπρεπε κατά την γνώμη μου να το ανοίξεις στις Αντιπαραθέσεις.
Έπρεπε να μπει τουλάχιστον στις Γενικές και αν γινόταν και να καρφωθεί...
Τέτοιος άθλος πρέπει να φθάσει τις 20 σελίδες τουλάχιστον.

Γιατί ;

Έκατσες και ασχολήθηκες για να γράψεις το κατόρθωμα-ένεση αδρεναλίνης σου.
Δεν μπορεί,δεν σε έχω (απ τα γραπτά σου) για άτομο που έχει την ανάγκη της αυτοεπιβεβαίωσης.
Τι πρέπει να σου πω εγώ που το διάβασα γιατί παρ όλο που αποφεύγω τις Αντιπαραθέσεις,
βλέποντας ότι είσαι εσύ ο δημιουργός λέω θα είναι κάτι σοβαρό-ενδιαφέρον και έκατσα να το διαβάσω ;
Μπράβο είσαι χεράς ;
Μπράβο δε χαρίζεις σε κανένα ;
Μπράβο είσαι εσύ και ο Nightrider ;

Ή για χαβαλέ το πόσταρες για να γελάσουμε
(για κακόγουστο μΕ κάνει εμένα,αλλά καρφί δε σου καίγεται,Ι know και μαζί σου), ή για τσιγκλίσεις κάποιους (όχι εμένα σίγουρα).
Αν τπτ από αυτά δεν ισχύει,τότε αν θες δικαιολόγησε τον λόγο ύπαρξης του. Ακόμα και με π.μ.

Γιατί είμαι βέβαιος πως
παρόλο που οι περισσότεροι εδώ μέσα (αλλά κι εκεί έξω-βάζοντας κι εμένα μέσα φυσικά),στο παρελθόν έχουμε κάνει κάτι παρόμοιο με το δικό σου,
δεν θα ήθελες τέτοια ποστ να τα διαβάζουν πιτσιρικάδες και να βγάζουν λάθος συμπεράσματα και μιμητισμούς.

Πρέπει επιτέλους να κρατήσουμε για την πάρτι μας την (όπως την καταλαβαίνει ο καθένας με το μυαλό του) "μοτοσυκλετιστική μαγκιά του" ,
ασ την κρατάμε για τους κολλητούς μας,όχι για τα φόρα που τα διαβάζουν οι πολλοί και αυτοί που τώρα ξεκινάν το καβάλημα στο καλάμι της μοτό.

Για μένα εάν το έβαζες στο "σε είδα ΙΙ" θα είχε πιο πολύ πλάκα,τώρα απλά είναι για κλωτσές.

Δεν έχω να χωρίσω τπτ μαζί σου,τα duc τα γράφω εκεί που δεν πιάνει μελάνι κ.ο.κ. :beer:

TROOPER
14/10/2009, 09:39
αχ ρε κωλε να μη σε πετυχω εκει εξω με το δικο μου το παπι !!!!!

manhunter
14/10/2009, 09:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αχ ρε κωλε να μη σε πετυχω εκει εξω με το δικο μου το παπι !!!!!

Mε την μπαγκαζιέρα πάνω εννοείται Γιώργο ε???
Εγώ με το παπί με την μπαγκαζιέρα, γεμάτη με ψώνια super market, και το innova ασερβάριστο και να πατινάρει, στα 230-240 του έκανα το σλιπ (δεν θυμάμαι καλά μπορεί να ήταν και μποξεράκι) στρίμινγκ και του έφυγα του μπαγάσα....





:look: :look: :look: :look:































:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

reinmeister
14/10/2009, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από golis
Δεν έπρεπε κατά την γνώμη μου να το ανοίξεις στις Αντιπαραθέσεις.
Έπρεπε να μπει τουλάχιστον στις Γενικές και αν γινόταν και να καρφωθεί...
Τέτοιος άθλος πρέπει να φθάσει τις 20 σελίδες τουλάχιστον.

Γιατί ;

Έκατσες και ασχολήθηκες για να γράψεις το κατόρθωμα-ένεση αδρεναλίνης σου.
Δεν μπορεί,δεν σε έχω (απ τα γραπτά σου) για άτομο που έχει την ανάγκη της αυτοεπιβεβαίωσης.
Τι πρέπει να σου πω εγώ που το διάβασα γιατί παρ όλο που αποφεύγω τις Αντιπαραθέσεις,
βλέποντας ότι είσαι εσύ ο δημιουργός λέω θα είναι κάτι σοβαρό-ενδιαφέρον και έκατσα να το διαβάσω ;
Μπράβο είσαι χεράς ;
Μπράβο δε χαρίζεις σε κανένα ;
Μπράβο είσαι εσύ και ο Nightrider ;

Ή για χαβαλέ το πόσταρες για να γελάσουμε
(για κακόγουστο μΕ κάνει εμένα,αλλά καρφί δε σου καίγεται,Ι know και μαζί σου), ή για τσιγκλίσεις κάποιους (όχι εμένα σίγουρα).
Αν τπτ από αυτά δεν ισχύει,τότε αν θες δικαιολόγησε τον λόγο ύπαρξης του. Ακόμα και με π.μ.

Γιατί είμαι βέβαιος πως
παρόλο που οι περισσότεροι εδώ μέσα (αλλά κι εκεί έξω-βάζοντας κι εμένα μέσα φυσικά),στο παρελθόν έχουμε κάνει κάτι παρόμοιο με το δικό σου,
δεν θα ήθελες τέτοια ποστ να τα διαβάζουν πιτσιρικάδες και να βγάζουν λάθος συμπεράσματα και μιμητισμούς.

Πρέπει επιτέλους να κρατήσουμε για την πάρτι μας την (όπως την καταλαβαίνει ο καθένας με το μυαλό του) "μοτοσυκλετιστική μαγκιά του" ,
ασ την κρατάμε για τους κολλητούς μας,όχι για τα φόρα που τα διαβάζουν οι πολλοί και αυτοί που τώρα ξεκινάν το καβάλημα στο καλάμι της μοτό.

Για μένα εάν το έβαζες στο "σε είδα ΙΙ" θα είχε πιο πολύ πλάκα,τώρα απλά είναι για κλωτσές.

Δεν έχω να χωρίσω τπτ μαζί σου,τα duc τα γράφω εκεί που δεν πιάνει μελάνι κ.ο.κ. :beer:

a man builds one thousand bridges and sucks one dick...they don't call him a bridge builder,but a cock sucker...(woody harelson)...

κανω quote εσενα ,αλλα απευθυνομαι σε οσους "αφορισαν"...

εν ολιγοις λοιπον,μετα απο αυτο το ποστ ο reinmeister εγινε απο σοβαρος καραγκιοζης...

βασικα το εβαλα για να δω αντιδρασεις...ημουν ειλικρινα πολυ περιεργος να δω πως θα το βλεπατε,χαρακτηριζατε...

ημουν σε θεση να δεχθω μπινελικωμα,του στυλ,μην τρεχεις,δημοσιος δρομος και τα γνωστα που γραφονται σε τετοιες περιπτωσεις αλλα ελεος...

το πιασατε απο τα μαλλια και το σκισατε σαν ξεκωλο σε ξενοδοχειο...

ο ενας μου λεει οτι κοιμαμαι επειδη παω με + 40 αναμεσα απο αυτοκινητα...:eyepop: (δεν σχολιαζω καν εδω)...

εσυ μου λες για αυτοεπιβεβαιωσεις...

ρε σεις συνελθετε...απο που πηγαζουν τετοια αυθαιρετα συμπερασματα? ακου αυτοεπιβεβαιωση...

δηλαδη ,το να θελει καποιος να κερδιζει,κανοντας παραλληλα τον χαβαλε του αυτοματως χαρακτηριζεται junkie αυτοεπιβεβαιωσης?

για ονομα του θεου...με αυτο το σκεπτικο δηλαδη οσοι θελουν να ειναι πρωτοι σε οτι κανουν,απο την δουλεια τους μεχρι τον χαβαλε τους,ειναι ατομα με χαμηλη αυτοεκτιμηση...ρε συ...

περαν αυτων...

πιστεψε με,τα πιτσιρικια που διαβαζουν δεν θα γινουν ουτε καλυτεροι μοτοσυκλετιστες,ουτε χειροτεροι διαβαζοντας για μια κοντρα του reinmeister...

οτι ειναι να κανουν,θα το κανουν ανεξαρτητα απ οτι εγραψα εγω...

το να γραφουμε εδω μεσα μονο τα καθως πρεπει δεν λειτουργει αποτρεπτικα...λειτουργει αποστειρωτικα...κλεινεις δηλαδη το μωρο σε μια φουσκα προστασιας πιστευοντας οτι θα παραμεινει εκει για ολη του την ζωη...και μολις βγει και την δει παθαινει πολιτισμικο σοκ και λεει "τι μαλακιες μου τσαμπουναγανε αυτοι εδω..."

καλο ειναι να γραφεται η πραγματικοτητα ως εχει σε ολες της τις εκφανσεις...να περιγραφεται η πραγματικοτητα ως εχει...

να γινονται ολων των ειδων τα σχολια και ο καθενας να κρινει με το δικο του σκεπτικο...

αν εχεις οντως δωσει βαση στα γραφομενα μου εδω μεσα γενικοτερα,θα ειχες προσεξει οτι ποτε δεν ειπα "μην τρεχετε" σε τετοιου ειδους θρεντς ,αλλα "τρεξτε οσο οι συνθηκες και οι ικανοτητες σας το επιτρεπουν"

εγω λειτουργω με το σκεπτικο του οτι οι νεοι θα μαλακιστουν ως εκ των πραγματων...οποτε,μια και δεν μπορω να τους αποτρεψω απο αυτο,τουλαχιστον θα τους κανω να μαθουν πως να το κανουν με την μεγαλυτερη δυνατη ασφαλεια...

το μη χειρων βελτιστο που ειχα αναφερει κατι σελιδες πριν...

το συγκεκριμενο θρεντ δεν προασπιζει τιποτα...ηταν απλως μια εντονη βολτα μου...

αν καποιοι πιστευετ οτι δεν εχει θεση εδω ,πατατε report και παει στα ταρταρα...δεν θα παρεξηγηθω...

απλως μην βγαζετε αυθαιρετα συμπερασματα...

υ.γ. τρουπη,ανοιξε τωρα θρεντ με στοιχημα ,ποσα πιανει η παπια σου καταβαση συγγρου...:lol:

:wave2:

gixxerpap
14/10/2009, 10:35
καταρχας, αν όντως πήγες μέχρι φιλαδελφεια που λες, θα έπρεπε να το βάλεις στα ταξιδιωτικά, με φωτογραφίες, σημεία ενδιαφέροντος κλπ κλπ.....

μια εκδρομή πήγε το παιδί και του τη βγάλατε ξυνή ...


αντε ρε, και στην επόμενη σου εύχομαι να πληρώσεις και διόδια!!! να δεις δρόμους φίλε, θα πάθεις σοκ!!! μέχρι λαμία πλέον, όλο άσφαλτος σου λέω!!!:eyepop:


μην αποθαρρύνετε τον κόσμο ρεεεεε!!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
14/10/2009, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
καταρχας, αν όντως πήγες μέχρι φιλαδελφεια που λες, θα έπρεπε να το βάλεις στα ταξιδιωτικά, με φωτογραφίες, σημεία ενδιαφέροντος κλπ κλπ.....

μια εκδρομή πήγε το παιδί και του τη βγάλατε ξυνή ...


αντε ρε, και στην επόμενη σου εύχομαι να πληρώσεις και διόδια!!! να δεις δρόμους φίλε, θα πάθεις σοκ!!! μέχρι λαμία πλέον, όλο άσφαλτος σου λέω!!!:eyepop:


μην αποθαρρύνετε τον κόσμο ρεεεεε!!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

εχει εδω κοντα διοδια?:eyepop: που καλε?

manhunter
14/10/2009, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
εχει εδω κοντα διοδια?:eyepop: που καλε?


Ωχ!Το έμαθε:look:
Κανείς δεν μπορεί να κρατήσει το στόμα του κλειστό στις μέρες μας....:mad:

:lol: :lol: :lol:

dirtbird
14/10/2009, 10:46
To Yπουργείο Μεταφορών του moto.gr προειδοποιεί






Η ΚΟΥΛΑΜΑΡΑ ΒΛΑΠΤΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΣΗ












:D :D :D

Tpap
14/10/2009, 12:48
Αντουάν,
σταμάτα να παίζεις με χαζά παιδάκια που καβαλάνε άσχετα μπρίκια, σταμάτα να τονε μΠαίζεις με εγωκεντρικά θρεντάκια αυτοεπιβεβαίωσης και εξύψωσης της χαμηλής σου αυτοεκτίμησης εκδiκητικό και βάρβαρο κάθαρμα και ετοιμάσου να αρπάξεις πολλές κλωτσιές, γιατί...

...ΑΓΟΡΑΣΑ ΛΑΔΙΑ ΤΟΡΚΟ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΩ ΟΣΟΝΟΥΠΩ. :rotflmao: :bigcry:

Έτσι και:
1. κάψει λάδι (έστω και σταγόνα)
2. βαράει το μοτέρΙ σύσσωμο
3. κοπανήσει το κιβώτιο
4. δεν μου δώσει 10 άλογα
5. δεν μπέφτουν οι γυναίκες με μιά ματιά
6. δεν χάσω άμεσα 10 κιλά

ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ, ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ...

:rotflmao: :bigcry:

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

reinmeister
14/10/2009, 12:49
:lol: :lol: :lol:

ξεχασες τα +10 κατω σε δυναμομετρο της αρεσκειας σου...:lol:

gixxerpap
14/10/2009, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Αντουάν,
σταμάτα να παίζεις με χαζά παιδάκια που καβαλάνε άσχετα μπρίκια, σταμάτα να τονε μΠαίζεις με εγωκεντρικά θρεντάκια αυτοεπιβεβαίωσης και εξύψωσης της χαμηλής σου αυτοεκτίμησης εκδiκητικό και βάρβαρο κάθαρμα και ετοιμάσου να αρπάξεις πολλές κλωτσιές, γιατί...

...ΑΓΟΡΑΣΑ ΛΑΔΙΑ ΤΟΡΚΟ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΩ ΟΣΟΝΟΥΠΩ. :rotflmao: :bigcry:

Έτσι και:
1. κάψει λάδι (έστω και σταγόνα)
2. βαράει το μοτέρΙ σύσσωμο
3. κοπανήσει το κιβώτιο
4. δεν μου δώσει 10 άλογα
5. δεν μπέφτουν οι γυναίκες με μιά ματιά
6. δεν χάσω άμεσα 10 κιλά

ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ, ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ...

:rotflmao: :bigcry:

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

κοίτα να δείς φιλαράκι .... αν ακούς τον κατα φαντασίαν μηχανικό το πιο πιθανό είναι να:

1. κάψει λάδι (μέχρι σταγόνα)
2. ακολούθως να κοπανήσει κιβώτιο
3. το μοτερ να βαρέσει σύσσωμο μια κα καλή
4. να χάσεις κάμποσα κιλά απο το σπρώξιμο που θα ακολουθήσει
5. για τις γυναίκες, μην ανησυχείς ... μετά το σπρώξιμο, δε θα χρειάζεται καν ματιά ...

Tpap
15/10/2009, 00:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
κοίτα να δείς φιλαράκι .... αν ακούς τον κατα φαντασίαν μηχανικό το πιο πιθανό είναι να...

Και ξέρεις ποιά είναι η πλάκα...?

ότι μάλλον θα γλυτώσει τσι φάπες ο άσχετος μηχανικός σου... :rotflmao: :bigcry:

(δείχνουν να πηγαίνουν όλα καλά...)

devil's animal
15/10/2009, 00:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
a man builds one thousand bridges and sucks one dick...they don't call him a bridge builder,but a cock sucker...(woody harelson)...



υγραθηκα...:blush:

EVI
15/10/2009, 01:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
υγραθηκα...:blush:

αληθεια :eyepop: :look:?

TROOPER
15/10/2009, 09:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister


υ.γ. τρουπη,ανοιξε τωρα θρεντ με στοιχημα ,ποσα πιανει η παπια σου καταβαση συγγρου...:lol:

:wave2:

:nono:

ανοιξε εσυ :winka:

veletzas
18/10/2009, 17:31
επειδη πολυ πατησια κ γαλατσι διαβασα θα γραψω κ εγω την παπαρια μου...

πριν απο 3-4χρονια μια κυριακη μερα ντελιβερι απο τις 11.30 το πρωι μεχρι τις 11.30 το βραδυ... γυρνωντας ανεβαινα την γαλατσιου τερμα γκαζι με το xr το 400 'η για χεσιμο η για κατουρημα βιαζομουν...
οπως παω να ντρειφταρω στο στενο μου με παιρναει χτ 500 μαλλον απο δεξια με τα ολα ,τον προλαβαινω στο παραπανω φαναρι ... τον κανω τσιμπητο απο τον γιακα κ τον κουνουσα περα δωθε φωναζοντας κ βριζοντας.. "γιατι ρε μεγαλε με περασες απο δεξια με 100τοσα ++ πανω που πηγαινα να στριψω?"
, και ο θεουρας μου απανταει "μεγαλε ετσι οπως εφυγες απο το φαναρι νομιζα οτι τα πηγαιναμε"

οποιος καταλαβε καταλαβε:wave2:


ευχομαι σε ολους τους χεραδες που οδηγανε...να μην χρειαστει ποτε να πουνε για αυτους "εκει που πηγαινε με 200" του πεταχτηκε κατι -καποιος κτλ 'η εκει που κυνηγαγα τον ετσι με το rrrrrrrrrrrr ειδα μια πορτα ανοιχτη κ μπηκα μεσα γιατι βολευε...

:wave2:

ermiss
18/10/2009, 23:18
Παίζει κάτι με το συγκεκριμένο όχημα?

Σήμερα στην Καβάλας πάλι Monster με πέρασε στο μισό μέτρο φέτες και επι 3 φανάρια ξεκίναγε και αμέσως σούζα...

Ένα megascouter, εγώ και ένα cbf μόλις τον πήραμε γραμμή κάτσαμε πίσω και τον αφήναμε ακόμα και στα φανάρια να μείνει μπροστά χωρίς κανέναν δίπλα του. Έφευγε λες και το πράσινο ήταν εκκίνησης σε πίστα...

Tpap
18/10/2009, 23:41
Ήθελε να δεί αν το μοτέρ άντεχε, έπειτα από 4-5 γρήγορα ανοίγματα. :wave2:

675heat
19/10/2009, 18:26
Χωρις ιχνος κοινωνικου ρατσισμου νομιζω πως monster αγοραζουν οι κοντοι :p

και αργοι :cool:

jimmy10
19/10/2009, 23:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από veletzas

ευχομαι σε ολους τους χεραδες που οδηγανε...να μην χρειαστει ποτε να πουνε για αυτους "εκει που πηγαινε με 200" του πεταχτηκε κατι -καποιος κτλ 'η εκει που κυνηγαγα τον ετσι με το rrrrrrrrrrrr ειδα μια πορτα ανοιχτη κ μπηκα μεσα γιατι βολευε...

:wave2:

αν γινει αυτο δεν θα χρειαστει να πουν τιποτε :eek: :eek: :eek:

Red Rider
21/10/2009, 18:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από 675heat
Χωρις ιχνος κοινωνικου ρατσισμου νομιζω πως monster αγοραζουν οι κοντοι :p

και αργοι :cool:

Το πρωτο το επιβεβαιωνω,για το δευτερο δεν ξερω.
Παντως αν δεν κανω λαθος,καπου εδω μεσα υπηρχε ενας ψηλος με monster που ηταν και γρηγορος.

675heat
22/10/2009, 08:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από REDRS
Το πρωτο το επιβεβαιωνω,για το δευτερο δεν ξερω.
Παντως αν δεν κανω λαθος,καπου εδω μεσα υπηρχε ενας ψηλος με monster που ηταν και γρηγορος.

Η εξαιρεση του κανονα που λεγαμε :cool:

Nikker
25/10/2009, 15:53
Εγώ εκεί που πήγαινα στο μποτιλιάρισμα με το ποδήλατο, χαλαρά με 120-140....μίλια την ώρα μου περνάει ξυστά ένα Ducati 1098 turbo με 160. Ανεβάζω 220 (μίλια πάντα έτσι) και τον εβάνω κάτω και τον επαίρνει ο διάολος. Και μετά σκάει μύτη ένα Cabrio Bentley και ποιόν βλέπω? Είναι η Jessica Alba με την Natalie Portman και τις πήρα παρτούζα.

Εκτός αν δεν μιλάμε για το ίδιο FMX των 163 κιλών και 40 αλόγων που τελικιάζει λίγο κάτω απο τα 150.

reinmeister
25/10/2009, 16:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikker

Εκτός αν δεν μιλάμε για το ίδιο FMX των 163 κιλών και 40 αλόγων που τελικιάζει λίγο κάτω απο τα 150.

γι αυτο μιλαμε...επισης μιλαμε για ημιτυφλους που βαριουνται να διαβασουν ολα τα ποστ ετσι ωστε να καταλαβουν γιατι το συγκεκριμενο fmx παει 180...

nickmonstro
25/10/2009, 16:40
Monsters Rulezzzzzzzzz ρεεεεεε!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
25/10/2009, 17:58
εεεετσιιιι....:beer: :beer: :beer:

manos_korg
28/10/2009, 15:57
μηπως το monster ηταν ενα 620 dark με μονικα αναμενο το φαναρι του στοπ πισω;

reinmeister
28/10/2009, 16:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από manos_korg
μηπως το monster ηταν ενα 620 dark με μονικα αναμενο το φαναρι του στοπ πισω;

οχι...

TROOPER
28/10/2009, 18:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από manos_korg
μηπως το monster ηταν ενα 620 dark με μονικα .......

λεβινσκι?

μπελουτσι?

αλλο?

:look:

nickmonstro
28/10/2009, 23:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
λεβινσκι?

μπελουτσι?

αλλο?

:look:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


178645

JAD
29/10/2009, 08:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickmonstro
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:lol: :lol: :lol:

macedon1
29/10/2009, 15:21
ειστε σοβαροι ρε;
ασχολειστε με το ερπετο(fmx)και τις μλκιες που λεει το κοροιδο που το αγορασε;
(για 37 ψοφια μιλαμε ετσι;)κι αν της βαλουμε και μωβ στριγκακι
:D θα ειναι ιδια η ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΛΟΥΤΣΙ.

reinmeister
29/10/2009, 21:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από macedon1
ειστε σοβαροι ρε;
ασχολειστε με το ερπετο(fmx)και τις μλκιες που λεει το κοροιδο που το αγορασε;
(για 37 ψοφια μιλαμε ετσι;)κι αν της βαλουμε και μωβ στριγκακι
:D θα ειναι ιδια η ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΛΟΥΤΣΙ.

οχι γκατζολε...ασχολουνται με τα ρημαδια τα Tdm και οσους τα πηρανε και την εχουν δει γρηγοροι...

τι εγινε ρπμ? ολοι οι απαρτοι εδω βρηκατε να γραψετε τις μαλακιες σας?:smokin:

MAG/FMX
29/10/2009, 21:43
Aν κ δε τα διαβασα κ ολα , ειμαι υπερ του reinmeister!!!... Αλλα θαμιλησω γενικα.........
1 γιατι ετσι οπως το καταλαβα ο ducati πηγε να του το παιξει τρελος κ γρηγορος αλλα δεν ειχε λογαριασει οτι ο διπλα του ειναι θεομουρλος κ αυτους που πουλανε τρελιτσα τους εχει για τα @ρχιδια του.Ετσι ξυγιεμαι κ εγω σε οποιον μου το παιζει τρελος κ γρηγορος.Ειναι κατι σαν την κοντρα σε αντιθετη κατευθυνση κ ποιος θα λακισει.
2 Επισης επιασα 180κλμ πριν λιγες μερες στην κορινθο με μαμα fmx , ποσο μαλον του αλλουνου που ειναι πηραγμενο .
Δηλαδη αυτος με το ducati , τι ηθελε δηλ να μας σοκαρει .? Τοτε κ μεις θελουμε να τον κανουμε αντρα:cool:

NikosKK
29/10/2009, 21:49
Τι γίνεται ρε γαμώτο...Πολύ γλήγοροι μαζευτήκανε 'δω γύρω να'ουμ... :rotflmao: :rotflmao:



Θα μας μάθετε και μααας ?

devil's animal
29/10/2009, 22:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
Τι γίνεται ρε γαμώτο...Πολύ γλήγοροι μαζευτήκανε 'δω γύρω να'ουμ... :rotflmao: :rotflmao:



Θα μας μάθετε και μααας ?

ελα ντε...


πειτε μας και μας ρε παιδια να μην μας πατανε τα παπια...:blush:

MAG/FMX
29/10/2009, 22:03
Τωρα αν λετε κ εμενα , σε ποιο σημειο το επαιξα γρηγορος?........

marios8
29/10/2009, 22:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister


δηλαδη ,το να θελει καποιος να κερδιζει,κανοντας παραλληλα τον χαβαλε του αυτοματως χαρακτηριζεται junkie αυτοεπιβεβαιωσης?
:

Όχι βέβαια αρκεί να το κάνει στην πίστα - αγώνα .
Όλα τα άλλα είναι απλά για να μιλάμε . :beer: :wave2:

marios8
29/10/2009, 22:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister


εγω λειτουργω με το σκεπτικο του οτι οι νεοι θα μαλακιστουν ως εκ των πραγματων...οποτε,μια και δεν μπορω να τους αποτρεψω απο αυτο,τουλαχιστον θα τους κανω να μαθουν πως να το κανουν με την μεγαλυτερη δυνατη ασφαλεια...



Ρε reinmeister οι νέοι να μαλακιστούς ,αλλα εως πότε???
Υποτίθεται οτι όταν φτάσουν στην ηλικία μας θα έχουν βάλει μυαλό .
Αν βλέπουν εμάς να μαλακιζόμαστε , τότε δεν κάνουμε τίποτα .


Με όλο το σεβασμό και φιλικά marios8
:beer: :beer: :beer: :beer: :wave2: