PDA

View Full Version : Η πρώτη μου φορά !!!!!



Nik0s
12/05/2005, 21:52
αμέσως αλλού πήγε το μυαλό σας είμαι σίγουρος ;)

σήμερα λοιπόν φίλοι μου, ήταν η πρώτη φορά που είδα στο δρόμο μηχανή με το αυτοκόλλητο του moto.gr !!!!

Ήμουν έξω από το γραφείο, στο δρόμο,
περίμενα φορτηγό να ξεφορτώσει. Και τσουπ, περνάει ένα Transalp και βλέπω πίσω το αυτοκόλλητο.

Ρε παιδιά, δεν καταλαβαίνετε τον ενθουσιασμό μου !! Πραγματικά έτρεξα, μιας και κολλημένος λίγο στην κίνηση, και τον πρόλαβα. Που πας και ποιος είσαι !!!! :D

Ε λοιπόν ήταν ο jimbar που βγήκαμε και γείτονες στη δουλειά...

Πραγματικά ήταν πολύ ευχάριστο...

Μακάρι να έβλεπα περισσότερα !!!! :D

:beer: :wave2:

GTZ750
12/05/2005, 21:55
αφου o powerphot δεν μας τα φιαχνει πως να τα δεις!!!:beer: :beer: :beer: :beer:
κοιτα λιστα που υπαρχει!!!http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=120757#post120757

Pokermon
12/05/2005, 21:55
Είμαι σίγουρος ότι ο powerphot φροντίζει ώστε να βλέπουμε πολλούς καθημερινά….. :winka: :winka:

powerphot
12/05/2005, 22:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
αφου o powerphot δεν μας τα φιαχνει πως να τα δεις!!!:beer: :beer: :beer: :beer:
κοιτα λιστα που υπαρχει!!!http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=120757#post120757


Δεν το'πιασα το υπονοούμενο:evil: :evil: :evil:
Για ξανα ρίχτο σε ελεύθερη μετάφραση:lol:

adam_tsouk
12/05/2005, 22:16
Ρε σεις, ο powerphot ξεκίνησε μια φιλότιμη ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΗ προσπάθεια......



Ας μην κάνουμε πλάκα στο θέμα....

Nik0s
12/05/2005, 22:19
Έχει δίκιο ο adam. Και στην τελική, κυκλοφορούν και αυτοκόλλητα χωρίς nicknames που όλοι μπορείτε να πάρετε.

Δεν κάνει και τέτοια διαφορά πια. Τον jimbar δεν τον είδα επειδή είδα το nick του, έτσι κι αλλιώς, πάνω σε κινούμενη μοτό δεν μπορεί να το διακρίνει κανείς εύκολα.
Το υπόλοιπο είναι που φαίνεται.

Φτιάξτε και τίποτα μόνοι σας ! Άντε !

:beer:

idi
12/05/2005, 22:19
:D :D :D :D :D
(κανω μουρη το νεο αβαταρ που μολις εφτιαξα με τη βοηθεια του ειδκου!!!)
:wave2: :wave2: :wave2:

adam_tsouk
12/05/2005, 22:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
:D :D :D :D :D
(κανω μουρη το νεο αβαταρ που μολις εφτιαξα με τη βοηθεια του ειδκου!!!)
:wave2: :wave2: :wave2: ΄


Ρε μλκα!

εδώ τρέχει πιο πολύ!!!


Νέφτι έχει;



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Nik0s
12/05/2005, 22:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
΄


Ρε μλκα!

εδώ τρέχει πιο πολύ!!!


Νέφτι έχει;



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Άσε που με το κούνημα με έπιασε ναυτία...:sick:

Αυτή θα πέρνει σβάρνα και περαστικούς έτσι που πάει :D :lol:

Owned ε ? Λουρί της έβαλες ??

:beer:

idi
12/05/2005, 22:26
την εστρωσα :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

powerphot
12/05/2005, 22:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Ρε σεις, ο powerphot ξεκίνησε μια φιλότιμη ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΗ προσπάθεια......



Ας μην κάνουμε πλάκα στο θέμα....

Έλα εντάξει μη κολλάτε σ' αυτά δεν υπάρχει πρόβλημα και μην
αποπαίρνετε κανέναν, ότι λέμε το λέμε για την πλάκα μας.
Τ' αυτοκόλλητα με τον ένα η τον άλλο τρόπο θα γίνουν, άλλωστε μια ιδέα είναι. Μη ξεχνάτε πως σε πολλούς δεν αρέσουν οι "ταμπέλες" κι είναι δικαίωμα του καθενός.

πάντως έτσι για την ιστορία η ιδέα αυτή δεν ήταν δική μου
κάτι είχα διαβάσει εδω μέσα και λόγω της δουλειάς και χωρίς να κοστίσει σε κανέναν τίποτα, και επαναλαμβάνω "σε κανενα" απολύτως τίποτα, έγινε.
Βέβαια υπάρχει και το θέμα με τους εκτός Αθηνών που όσοι θα ήθελαν και αν κάποιοι ξώφαλτσα βρούν τον τρόπο και πάρουν έχει καλώς, γι ατους υπόλοιπους δεν είναι δύσκολο
να φτιάξουν πέρνοντας το JPG αρχείο απο το πόστ με τα Αυτοκόλλητα (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=7576) μπορούν να τυπώσουν με ένα οποιοδήποτε εκτυπωτή injekt γραφείου.
Και για οποιεσδήποτε πληροφορίες και συμβουλές έδώ ήμαστε.:wave2: :wave2:

Nik0s
12/05/2005, 22:38
Τεσπα, επειδή ξεφύγαμε (μα πως το καταφέραμε ?? :D ) μία ακόμη φορά από το θέμα, απλά ήθελα να σας μεταφέρω το
πως ένιωσα όταν είδα έναν "συνάδελφο" στο δρόμο και είχα την δυνατότητα να τον αναγνωρίσω και να τον χαιρετήσω...


thnx power ! :wave2:

powerphot
12/05/2005, 22:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Τεσπα, επειδή ξεφύγαμε (μα πως το καταφέραμε ?? :D ) μία ακόμη φορά από το θέμα, απλά ήθελα να σας μεταφέρω το
πως ένιωσα όταν είδα έναν "συνάδελφο" στο δρόμο και είχα την δυνατότητα να τον αναγνωρίσω και να τον χαιρετήσω...


thnx power ! :wave2:

Να σου πώ την αλήθεια εγώ δεν έχω δεί κανέναν τόσο καιρό κι ας ήμουν απο τους πρώτους που το είχα βάλει.
Έπρεπε τότε στην εκδρομή της Ευβοιας να είχα προλάβει νακάνω αρκετά για να πάρουν πολλοί αλλά εκείνη την βδομάδα είχα δουλειά ρε γμτ. :sad:

Ίδωμεν:wave2:

GTZ750
13/05/2005, 14:04
καλα συγνωμη μια πλακα ειπα να κανω...:( :blush: :( :blush: :( :blush: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

OldMan
13/05/2005, 14:10
:nono: :nono: :nono:

Συγγνώμη Κύριοι, αλλά αυτοκόλλητο με nickname ΔΕΝ συμφέρει..

Φαντάσου να είσαι με την γκόμενα κάποιου από το forum και να σε πετύχει στον δρόμο ( άσχημο κάρφωμα !!!!!)

:lol: :rotflmao: :lol:

cityfly
13/05/2005, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:nono: :nono: :nono:

Συγγνώμη Κύριοι, αλλά αυτοκόλλητο με nickname ΔΕΝ συμφέρει..

Φαντάσου να είσαι με την γκόμενα κάποιου από το forum και να σε πετύχει στον δρόμο ( άσχημο κάρφωμα !!!!!)

:lol: :rotflmao: :lol:


και συ δηλαδή δεν μπορείς να βρεις άλλη εκτός φόρουμ πρέπει αν ψωνίσεις από μέσα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
13/05/2005, 14:31
Εγώ πάί έχω άλλο πρόβλημα!


1ον: δεν υπάρχει χώρος στη μηχανή να μπεί.

2ον: στο κουτί θα ήμουν για γέλια!

Στο κράνος.... χμμμ....



Αλλά γράφει το site και μπορεί να το δει ένας από τη δουλειά και να μπει στιο site και να δει ότι δεν σχολάω στις 5 αλλά στις 2
!!!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: