PDA

View Full Version : ρημουλκηση...



pk
12/01/2004, 18:06
Σιδερα ειναι και χαλανε!! ε αφου εχουν ροδες μπορουν να τσουλανε ακομα και με εξοθεν βοηθεια...

εμεινε χθες το streetακι μου. Ενας φιλος προσφερθηκε να με ρημουλκησει με το αυτοκινητο του. Αποτελεσμα:
Σπασμενο και γδαρμενο το εμπρος φτερο απο το σιρματοσκινο και το πεταλακι που κλειδωνει. Και ενταξει, αν δεν ηταν σιρματοσκινο θα ειχε απλος γδαρθει (αλλα θα ειχε!!). Πως διαλο να το εδενα???

Εγω μονο δυο λυσεις βρηκα για να το ρημουλκησω και να μην παθει τιποτα:

1. Να το δεσω απο τους καθρεφτες
2. Να εχω το σκινι στο στομα!!!

τι να πω ο κατεστραμενος!! δε φτανει που εμεινε πρεπει να φτιαξω και τα πλαστικα!!!

NLS
12/01/2004, 18:40
προφανώς δεν το έδεσες όπως/όπου έπρεπε

επίσης βάζουν κάνα πανί (φανέλα κλπ.) στο σημείο τριβής

stefanos
12/01/2004, 19:36
Καλύτερα να μην το ρυμουλκείς.Ειναι επικίνδυνο.
Παίρνεις τηλέφωνο το "ασθενοφόρο" έρχεται το φορτώνει του σκάς τα ανάλογα και σε πάει στο συνεργείο.
Κυριλέ και με ασφάλεια.Χώρια που είναι και απολύτως ασφαλές και για το μηχανάκι.
Για κοντινές αποστάσεις σπρώξιμο ,κάνει καλό στη σχέση σας.

MSF XX
12/01/2004, 23:11
ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΟΡΜΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΤΟ ΣΠΡΩΞΙΜΟ!

fastheo
13/01/2004, 09:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από MSF XX
ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΟΡΜΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΤΟ ΣΠΡΩΞΙΜΟ!
Διακρίνω κάποιο σεξουαλικό υπονοούμενο εδώ συνάδελφε μοτοσυκλετιστή;

psaroulis
13/01/2004, 13:24
μαλ...κια θα πω αλλα στεκει 100%

η ρυμουλκηση απο μη εξουσιοδοτημενο οχημα με τις απαραιτητες προφυλαξεις θεωρειται παρανομη

αρα, οποιαδηποτε ρυμουλκηση

αμαξι - αμαξι

αμαξι - μηχανη

μηχανη-μηχανη

μπορει να σας φερει και καμια κλησουλα απο πορωμένο στρουμφακι που δε γ...μησε χτες

MSF XX
13/01/2004, 22:13
ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΟΝΗΡΟ!(ΑΝ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΧΜΜΜΜΜΜΜΜ.........)



ΠΑΝΤΩΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΗΣΗ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΕΣΕΙΣ ΣΕ ΗΛΙΘΙΟ ΜΠΑΤΣΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΣΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ!

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΣ!ΑΝ ΕΙΝΑΙ BIKE ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΑΠΛΑ ΚΟΙΤΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ Ο ΓΕΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΙΜΑΝΤΑΣ!!!!!!!!!!!! :( :rolleyes: