PDA

View Full Version : ποιον τυπο οδηγου απεχθανεσαι πιο πολυ???



GiannisBlessed
17/10/2009, 01:09
μολις γυρισα απο εξω που βγηκα για 5'..λιγο ακομα και θα εγραφα στα στραβα και αναποδα... οταν οδηγαω εχω το συνηθειο να κοιταω τους οδηγους των αλλων οχηματων να δω τι κανουν(οχι για κουτσομπολιο...για λογους ασφαλειας)
ε
ΕΝΑ πραμα μου την δινει αφανταστα...μιλαμε ομως ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ:evil: :a023:
οταν βλεπω ανθρωπο να οδηγαει και να μιλαει στο κινητο...
οδηγανε σα ΖΩΑ οταν μιλανε...ελεος
αν δε,τους δω να στελνουν μυνηματα εκει και αν τα παιρνω...ελεος...οδηγαω κ αυτοκινητο καπου καπου στην πολη.
απο μονο του αυτο ειναι δυσκολο και επικινδυνο για τους μοτοριστες με τα κολοστενα που τα λεμε δρομους αλλα δεν φτανει...οχι...πρεπει να αυξησουμε τις πιθανοτιτες να φαμε κανεναν και μετα να πουμε το ανα τον κοσμο(ελλαδαρα) ξακουστο "..ε...σορρυ δεν σε ειδα...."
:evil: :evil:

chris_honda
17/10/2009, 01:19
α.Για τα αυτοκ., αυτούς με την τσιγαριά να κρέμετε απ το παράθυρο, φράπα και τσίτα μουσική
β.Για τις μότο, αυτούς με τις 200ρες μεσ την πόλη.
γ.Τη γυναίκα μου, Ποτέ δεν μπαίνω συνοδηγός (κουβάρια τις στροφές) :rotflmao: :rotflmao:

Εχετλαίος
17/10/2009, 06:28
giannisblest σβήσε κάνα μύνημα στα pm, κάτι θέλω να σου στείλω
:wave2:

toyar
17/10/2009, 06:51
Τρελαίνομαι με κάτι τύπους μπροστά μου που ενώ βλέπουν το φανάρι πράσινο σε άδειο δρόμο σέρνονται και τελικά περνούν με κόκκινο και με αφήνουν πίσω:confused: :confused:
Απάλευτοι επίσης είναι αυτοί που για να αλλάξουν λωρίδα σε μποτιλιάρισμα μένουν σταματημένοι διαγώνια και κόβουν τη διήθηση:ZZZ: :ZZZ:

AUFGEBRACHT
17/10/2009, 08:09
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisblest
[B]μολις γυρισα απο εξω που βγηκα για 5'..λιγο ακομα και θα εγραφα στα στραβα και αναποδα... οταν οδηγαω εχω το συνηθειο να κοιταω τους οδηγους των αλλων οχηματων να δω τι κανουν(οχι για κουτσομπολιο...για λογους ασφαλειας)

Συγγνώμη,αλλά φαίνεται μόνο εμένα μου έκανε εντύπωση...Για λόγους ασφαλείας κοιτάς τους οδηγούς των άλλων οχημάτων αντί να κοιτάς το δρόμο μπροστά σου;;;Για να καταλάβω καλά δηλαδή...κοιτάς ας πούμε τον τύπο με το SUV που μιλάει στο κινητό και εκέινη τη στιγμή μπροστά σου μπορεί να σου πεταχτεί κανάς πεζός ας πούμε;Λες ότι όταν οδηγάς έχεις το συνήθειο να το κάνεις,άρα είναι το οδηγηκό σου στύλ αυτό...μάλιστα...

AUFGEBRACHT
17/10/2009, 08:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisblest
μολις γυρισα απο εξω που βγηκα για 5'..λιγο ακομα και θα εγραφα στα στραβα και αναποδα... οταν οδηγαω εχω το συνηθειο να κοιταω τους οδηγους των αλλων οχηματων να δω τι κανουν(οχι για κουτσομπολιο...για λογους ασφαλειας)
ε
ΕΝΑ πραμα μου την δινει αφανταστα...μιλαμε ομως ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ:evil: :a023:
οταν βλεπω ανθρωπο να οδηγαει και να μιλαει στο κινητο...
οδηγανε σα ΖΩΑ οταν μιλανε...ελεος
αν δε,τους δω να στελνουν μυνηματα εκει και αν τα παιρνω...ελεος...οδηγαω κ αυτοκινητο καπου καπου στην πολη.
απο μονο του αυτο ειναι δυσκολο και επικινδυνο για τους μοτοριστες με τα κολοστενα που τα λεμε δρομους αλλα δεν φτανει...οχι...πρεπει να αυξησουμε τις πιθανοτιτες να φαμε κανεναν και μετα να πουμε το ανα τον κοσμο(ελλαδαρα) ξακουστο "..ε...σορρυ δεν σε ειδα...."
:evil: :evil:


Ε.....σορρυ δεν σε είδα....δεν είδες τον καραγκιόζη που μίλαγε δίπλα με το κινητό;Πόση ώρα τον κοίταγα,θα προκαλέσει κανα ατύχημα.Χμμμ,εδώ ανθεί η φαιδρά πορτοκαλέα....

chester24
17/10/2009, 08:39
Τρελαινομαι με τους οδηγους οι οποιοι περνουν τερμα γκαζια, παντες, σουζες, endo, μουσικη, τριπλο axel, η οτι αλλο τερμα ειναι αυτο τελωσπαντων, μπροστα απο την παραλιακη ισα ισα για να κανουν τη πασαρελα τους και την μοστρα τους!!!:yuck: :yuck: Α! και η μονη προστασια...ΠεριπτεRay Ban... Μιλαω για επαρχιακη πολη που τα παιδακια πηγαινοερχονται πανω κατω με τα ποδηλατακια και παιζουν!! :uplate:΄

ermiss
17/10/2009, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisblest
[B]μολις γυρισα απο εξω που βγηκα για 5'..λιγο ακομα και θα εγραφα στα στραβα και αναποδα... οταν οδηγαω εχω το συνηθειο να κοιταω τους οδηγους των αλλων οχηματων να δω τι κανουν(οχι για κουτσομπολιο...για λογους ασφαλειας)

Συγγνώμη,αλλά φαίνεται μόνο εμένα μου έκανε εντύπωση...Για λόγους ασφαλείας κοιτάς τους οδηγούς των άλλων οχημάτων αντί να κοιτάς το δρόμο μπροστά σου;;;Για να καταλάβω καλά δηλαδή...κοιτάς ας πούμε τον τύπο με το SUV που μιλάει στο κινητό και εκέινη τη στιγμή μπροστά σου μπορεί να σου πεταχτεί κανάς πεζός ας πούμε;Λες ότι όταν οδηγάς έχεις το συνήθειο να το κάνεις,άρα είναι το οδηγηκό σου στύλ αυτό...μάλιστα...

Μην σου κάνει καθόλου εντύπωση, τα αυτοκίνητα δεν πάνε μόνα τους, άνθρωποι τα οδηγούν και αυτοί κάνουνε τις μαλακίες....

Και εγώ το ίδιο κάνω σε διασταυρώσεις,προσπεράσεις κλπ. Πάντα ρίχνεις μια ματιά στον οδηγό, αρκεί μία.


Αν είναι σε διαστάύρωση κάθετα με εσένα, παππούς, γκόμενα, μαλάκας που μιλάει σε κινητό κλπ έχει 90% πιθανότητα ότι θα μπει στο δρόμο χωρίς να σε δει και θα φτάσει και στην απέναντι πλευρά αν έχεις μία λωρίδα ή θα μπει ο μισός στην δικιά σου όταν θα έχει 2.

Όταν θα προσπεράσεις είτε απο αριστερά είτε απο δεξιά μέσα σε πόλη και ο προπορευόμενος ανήκει στην παραπάνω κατηγορία έχεις επίσης τρελές πιθανότητες να στρίψει χωρίς φλας.

Πως να το κάνουμε ρε φίλε δεν είναι άψυχα τροχοφόρα που πάνε μόνα τους. Αν έχει φανάρι και εσύ περνάς ανάμεσα σε αυτοκίνητα, αν στο διπλανό ρεύμα υπάρχει ντελιβεράς ή σουπορταρντακια ή γρήγορος υπάρχει πολύ σοβαρή πιθανότητα να βγει μπροστά σου χωρίς να κοιτάξει απλα επειδή ο δρόμος τους ανήκει και να μαζεύεις την μηχανή σου ανάμεσα απο τα αυτοκίνητα

Δεν σημαίνει ότι δεν κοιτάμε το δρόμο, πάντα το κάνεις 99%, απλά και 1% κοιτάς τους "αντίπαλους" και τους ψυχολογείς :rotflmao:

K5_N
17/10/2009, 09:52
Γιαννη το νου σου τωρα που θα πας στη κερκυρα εκει τσι αλυκες να κοιτας μπροστα σου μη βρεθεις στη θαλασσα στη σωτηριωτησα

Gandalf dr685sm
17/10/2009, 10:26
ποιον τυπο οδηγου απεχθανεσαι πιο πολυ???

περισσότερο απο όλους;.....

Τον ίδιο μου τον εαυτό!

Gandalf

nickmonstro
17/10/2009, 11:12
Μου την σπανε αυτοι που γυρνανε γυρω-γυρω την πλ. Ελευθεριας στον Κορυδαλλο με τα χαραχαλα τους και την μουσικη τσιτα με εναλλαγες απο Maiden σε Θωδη και απο 2Pack σε Billy Τερλεγκα!!!:rotflmao:

Tip: οποιος αποφασισει να τριγυρισει εκει ισως εχει την τυχη να πετυχει και το αστερι της περιοχης αυτη την περιοδο!Ειναι ενα Hyundai Accent με θεμα μαχητικο αεροσκαφος τυπου Stealth...μιλαμε τα σπαει!!!!!!:lol: :bawl: :lol:

GiannisBlessed
17/10/2009, 13:12
ρε παιδια....
μια ματια ριχνω...δεν βλεπω ταινια...
συνηθως κοιταω μεσα απο τους καθρευτες τους ειδικα πριν προσπερασω.
αν δεν τους δω να με κοιτανε δεν προσπερναω.
απλα ΠΟΛΛΕΣ φορες τους κοιτας και τα ζωα μιλανε και δεν κοιτανε....περιμενεις....περιμενεις....
παλι τπτ
παιρνανε πολλες φορες και μισο λεπτο μπορει και παραπανω και δεν εχουν ριξει ουτε μια ματια...
οσων αφορα τους πεζους πιστεψε με τους εχω στο νου και πολυ μαλιστα.γενικα
προσπαθω να εντοπιζω τον βιαστικο που θα κανει την μαλακια..
"μια ματια μοναχα φτανει αεροπλανο να ΜΗΝ σας κανει"

p@nos
17/10/2009, 13:21
αυτους τους σιχαμενους πυ κοιτανε τις γκομενες στα πεζοδρομια αντι να κοιτανε το δρομο μπροστα τους


σα κι εμενα δλδ :bigcry: :bigcry: :bigcry: :yuck: :lol:

road spirit
17/10/2009, 13:24
...


177540

GiannisBlessed
17/10/2009, 13:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
...
χαχα:lol:

GiannisBlessed
17/10/2009, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από K5_N
Γιαννη το νου σου τωρα που θα πας στη κερκυρα εκει τσι αλυκες να κοιτας μπροστα σου μη βρεθεις στη θαλασσα στη σωτηριωτησα
που ειναι αυτο ακριβως να εχω το νου μου...?:p

υ.γ Εχετλαιος στειλε πμ...:wave2:

675heat
17/10/2009, 14:13
Απλα να προσθεσω:

Τα γουρουνια που δεν δινουν προτεραιοτητα στους πεζους (η γυναικα μου ειναι εγκυος στον ενατο και ποτε κανεις δεν της εδωσε προτεραιοτητα σε διαβαση).
Αυτους που κορναρουν για ψυλου πηδημα.
Αυτους που μπαινουν το πρωι στο κουτι και το ζεσταινουν επι 10' μαρσαροντας σαν καυλωμενοι ελεφαντες.

Οσον αφορα τις μοτοσυκλετες:

Αυτους με τα 1000ρια SS που φευγουν σουζα στα φαναρια για να αποδειξουνε στους σκουτεραδες

ποια ειναι τα αφεντικα..

Τους σκουτεραδες που φευγουνε με τα χιλια στα φαναρια για να αποδειξουνε σε ολους μας ποια ειναι

τα πραγματικα αφεντικα..

Τους ξεκρανωτους.

Και φυσικα τα TDM με ακραπες :rotflmao:

fournas
17/10/2009, 15:16
ολους τους ελληναρες που κραζουνε : που ειναι το κρατος?δεν υπαρχει κυβερνηση?για ολα φταινε καποιοι αλλοι.....και αυτοι διπλοπαρκαρουν,κλεινουν εισοδους γκαραζ,τσακονουν αριστερη στην ε.ο. και περα βρεχει.....ζωνη στα παιδια?τι ειναι αυτο?

τι να σου κανουν και τα λαμογια αν εσυ εισαι νεατερνταλ???

menelaos46
17/10/2009, 17:21
Τρελαινομαι με...
1.Αυτους που μιλανε στο κινητο.
2.Αυτους που κορναρουν πριν αναψει το φαναρι.
3.Αυτους που τρωνε,διαβαζουν,γαμανε.... ενω οδηγουν.
4.Αυτες που μιλανε κινητο, οδηγουν και καπνιζουν.
5.Αυτες που οδηγουν.
6.Αυτους που παμε μαζι περνανε τρια κοκκινα στη σειρα αλλα εγω τους φτανω στο τεταρτο φαναρι πηγαινοντας κανονικα.
7.Οι ταξιτζηδες που κανουν μαλακιες.


Μου τη σπανε πολλοι γενικα... πω πω και δε τους εγραψα ολους...

Viking
17/10/2009, 18:47
Δε μου τη σπάει κανείς, έχω γίνει motionistas και έχω πάψει να σκέφτομαι αρνητικά για οποιονδήποτε :beer: :sun:

TheFace
17/10/2009, 21:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
[QUOTE]

Συγγνώμη,αλλά φαίνεται μόνο εμένα μου έκανε εντύπωση...Για λόγους ασφαλείας κοιτάς τους οδηγούς των άλλων οχημάτων αντί να κοιτάς το δρόμο μπροστά σου;;;Για να καταλάβω καλά δηλαδή...κοιτάς ας πούμε τον τύπο με το SUV που μιλάει στο κινητό και εκέινη τη στιγμή μπροστά σου μπορεί να σου πεταχτεί κανάς πεζός ας πούμε;Λες ότι όταν οδηγάς έχεις το συνήθειο να το κάνεις,άρα είναι το οδηγηκό σου στύλ αυτό...μάλιστα...

Μου φαινεται οτι εισαι λιγο υπερβολικος... το οτι βλεπει καποιος τις αντιδρασεις των αλλων οδηγων, δεν σημαινει οτι δεν βλεπει το δρομο μπροστα του... αλλωστε και οι υπολοιποι οδηγοι στον ιδιο δρομο κινουντε:smilea:

Ισα-ισα που ειναι απαραιτητο να κοιτας τις αντιδρασεις των αλλων γυρω σου (της ψωλ@ς με το suv που μιλα στο κινητο, του μ@λ@κο-ταριφα που κοιτα επιμονα δεξια για πελατη και ειναι ετοιμος να κοκαλωσει χωρις να βγαλει alarm κτλ) και ετσι να εισαι προετοιμασμενος για την μαλακια που ενδεχομενως θα κανει και να ΜΗΝ σε στειλει αδιαβαστο!

Τελος ως γνωστων οι ανθρωποι εχουμε περιφεριακη οραση (εκτος αυτων που φορουν παροπιδες:lol:) και αυτο ετσι κι αλλιως μας επιτρεπει να εχουμε αντιληψη και περα του πεδιου εστιασης μας! :wave2:

el_hymador
17/10/2009, 22:16
-Τους κρετινους και τις κ@ργιολες που μιλανε στο κινητο και δεν εχουν καμμια επαφη με το περιβαλλον (ηταν στραβο το κλιμα που λενε...)

-Αυτους που στις ουρες πανε και χωνονται απο καθε πιθανο και απιθανο σημειο για να προσπερασουν 1 αυτοκινητο η 1 μοτοσικλετα και δημιουργουν τελικα μεγαλυτερο κομφουζιο

-Τους ηλιθιους και της ηλιθιες (σε αυτοκινητα κα μοτο) που νομιζουν οτι ο διακοπτης του φλας ειναι στον extra εξοπλισμο

-Οσους προσπερνουν απο δεξια

-Αυτους που τα φωτα τους ειναι σαν τα ματια του χαμελαιοντα η χρησιμοποιον μεγαλη σκαλα / φωτα ομιχλης ενω δεν υπαρχει κανενας λογος

-Αυτους που θελουν να στριψουν αριστερα και στο φαναρι περιμενουν δεξια επειδη ο μονοκυταρος εγκεφαλος τους δεν μπορουσε να προγραμματισει πιο νωρις να εχουν κατσει στη σωστη λωριδα

el_hymador
17/10/2009, 22:18
α ναι! και οσους οδηγουν BMW 316,318,320,520 & Mercedes E200 & C200 και κατι αλλα σε 200....μακραν οι πιο τρομπες κουτακηδες!!!

GiannisBlessed
18/10/2009, 01:32
οι ΓΕΡΟΙ...
τους σεβομαι...
οκ καταλαβαινω οτι δεν μπορουν να κανουν τπτ αλλο γιατι τα μεσα μαζικης μεταφορας ειναι για τον πεο.
αλλα ολα εχουν ημερομηνια ληξης...
ετσι εχουν και τα αντανακλαστικα,η αντιληψη,το αυχενικο(δεν μπορουν να γυρισουν το κεφαλακι να δουν)και πολλα αλλα.
αλλα ειναι κινδυνος....ΜΕΓΑΛΟΣ...:mad:
δεν ειναι κριμα να "φαει" ο 80ρις+ τον 20ρι???
ελεος...
και μου την δινουν και οι γυναικες με τις τζιπαρες τα SUV κτλ μαουνες ολοκληρες...
απλα η αντιληψη χωρου....:sad: δεν...

idi
19/10/2009, 13:03
αυτους που εχουν ενα σκουτερ-παπι-τεσπα οτι να'ναι (δεν εχει σημασία το μηχανακι....) και πανε παράλληλα με το μηχανακι μου ψάχνοντας ευκαιρια να με προσπερασουν μεσα στη κινηση γιατι ειναι "γρηγοροι" και δε μπορουν να καταλαβουν οτι δε παω αργα... αλλα αφηνω ενα ελαχιστο κενο για λογους ασφαλειας με τα αμαξια... ειναι τοσο ΠΑΝΗΒΛΑΚΕΣ που νομιζουν οτι με το να χωθουν με επικίνδυνο ελιγμό μπροστα μου θα πανε πιο γρηγορα... κατα 99.99% θα με καθυστερουν μετα απο λιγα μετρα....

θα προλαβουν να με λαχταρισουν και να με τσαντισουν ομως γιατι δεν εχουν και τον απολυτο ελεγχο της μηχανης τους και πανε... οπως να'ναι οπου να'ναι...

περισσοτερο κινδυνεύω καθε μερα να τρακαρω με μοτοσυκλετα-σκουτερ-παπι παρα με αμαξι...

pektis
20/10/2009, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
αυτους που εχουν ενα σκουτερ-παπι-τεσπα οτι να'ναι (δεν εχει σημασία το μηχανακι....) και πανε παράλληλα με το μηχανακι μου ψάχνοντας ευκαιρια να με προσπερασουν μεσα στη κινηση γιατι ειναι "γρηγοροι" και δε μπορουν να καταλαβουν οτι δε παω αργα... αλλα αφηνω ενα ελαχιστο κενο για λογους ασφαλειας με τα αμαξια... ειναι τοσο ΠΑΝΗΒΛΑΚΕΣ που νομιζουν οτι με το να χωθουν με επικίνδυνο ελιγμό μπροστα μου θα πανε πιο γρηγορα... κατα 99.99% θα με καθυστερουν μετα απο λιγα μετρα....

θα προλαβουν να με λαχταρισουν και να με τσαντισουν ομως γιατι δεν εχουν και τον απολυτο ελεγχο της μηχανης τους και πανε... οπως να'ναι οπου να'ναι...

περισσοτερο κινδυνεύω καθε μερα να τρακαρω με μοτοσυκλετα-σκουτερ-παπι παρα με αμαξι...

Sostos!

tsolias
20/10/2009, 18:44
Αγαπητοί φίλοι δυστυχώς άν βγείς απο το σπίτι το πρωί έως ότου γυρίσεις το απόγευμα , πολλά πράγματα θα σου κάνουν τα νεύρα μπουζιά :smokin:

Βασικά όμως αυτά που μου τη σπάνε περισσότερο και βαστιέμαι μετά βίας να μήν βρίσω ή σαβουρώσω κανέναν είναι :

1. Αυτοί που μιλάνε στο κινητό φυσικά και οδηγούνε λές και βρίσκονται σε άλλον πλανήτη.
2. Οι κωλόμαγκες που έχουν το ξερό τους να κρέμεται έξω απο το παράθυρο(μαγκιά, κλανιά!!) και περνώντας εσύ ανάμεσα απο τα αυτοκίνητα προσέχεις μήν τρακάρεις κανένα ''ξερό''.
3. Οι ψυχολογικά προβληματικοί ανεγκέφαλοι που περνούν απο το δρόμο έχοντας τέρμα τα ντεσιμπέλ τους νομίζοντας ότι όλοι θα τους κοιτάζουν με δέος!!!!:smokin: Ομως οι περισσότεροι περαστικοί λένε ΄΄Μα τι μαλάκες είναι αυτοί???΄΄ .
4. Οι ηλιθιογκόμενες κάθε ηλικίας που κυκλοφορούν στο δρόμο μήν ξέροντας τί κάνουν στο δρόμο τελικά!! Μιλάνε με τη φίλη ή τον γκόμενο? , ανταλλάσσουν συνταγές ? , σκέφτονται ποιός μαλάκας θα τις βγάλει έξω για ποτό το βράδυ? , δοκιμάζοντας τη γυναικεία μαγκιά τους τσιτώνοντας το γκάζι ? , πάνε στην αριστερή λωρίδα με 60 γιατί δεν ξέρουν να αλλάξουν λωρίδα???? και πολλές άλλες μαλακίες γυναικείου τύπου!!! :sun: :sun:
5. Οι κομπλεξικοι δήθεν μηχανόβιοι που τρέχουν του σκοτωμού στην Κηφισίας, χωρίς κράνος, κάνουν σφήνες και δεν ξέρεις απο πού θα σου έρθει και φυσικά όλοι οδηγούν μηχανές με χαμηλό τιμόνι έτσι ώστε να σκύβουν και να φαίνεται η κορυφή του κώλου τους απο όλους τους διερχόμενους για να καυλώνουν οι γκόμενες και να σκέφτονται οι τυπάδες : ΄΄Ω ρε μάγκας που είμαι!!!! ΄΄ .
6. Οι παππούδες πολύ προχωρημένης ηλικίας που οδηγούν ενα παπί του προηγούμενου αιώνα και πάνε και δεν πάνε στο δρόμο κάνοντάς σε να αναρωτιέσαι, τώρα που θα μου βγεί ο παππούς, αριστερά, δεξιά, απο που θα μου έρθει???:alien:

Αυτά φίλοι μου είναι λίγα απο τα εκνευριστικά πράγματα που σε κάνουν φρίκ!!
Και απ΄ότι βλέπω έχω πολλές ομοιότητες με πολλούς που έγραψαν εδώ.

Υπομονή λοιπόν μέχρι να υπάρξει ΠΑΙΔΕΙΑ στην Ελλάδα, δηλαδή ΠΟΤΕ :lol: :lol: :lol:

Zid
20/10/2009, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
α ναι! και οσους οδηγουν BMW 316,318,320,520 & Mercedes E200 & C200 και κατι αλλα σε 200....μακραν οι πιο τρομπες κουτακηδες!!!

Eυτυχώς πήρα CL 500 αρα γλυτώνω απο τη κατηγορία του τρόμπα..........:bigcry: :lol:

george72
20/10/2009, 19:22
αυτους η αυτες που παραβιαζουν τα stop και τα κοκκινα φαναρια...:sad:

Pardalotzatziki
20/10/2009, 22:37
τους κωλομηχανοβιους...αμαν πια με τα RR και τα ον οφ και λαστιχα σας και τις αναρτησεις σας...
και τα γιοσομουρια σας...

:wave2:

DeusEx
21/10/2009, 00:33
εποχιακους σκουτεροπαπιοδηγους , που σερνωνται αναμεσα στα σταματημενα αυτοκινητα με 2-3 χλμ την ωρα , και οταν η αποσταση απο τους καθρεπτες μειωθει κατω απο 20 cm σταματανε κ με τα δυο ποδια κατω κ μανουβραρουν στον αερα αναμεσα στα φανταστικα ανυπαρκτα εμποδια για να περασουν ! Πολλες φορες με αναγκαζουν να μπω πιο δεξια , σε αλλο ρευμα διηθησης για να τους προσπερασω ... συνηθως ειναι κουφοι κ στραβοι, γιατι δεν αντιλαμβανωνται ουτε ξερογκαζα ουτε φωτα σινιαλο

επισης συχνα σταματανε στο φαναρι μπροστα , αναμεσα στα δυο αυτοκινητα , κ δεν πανε λιγο πιο μπροστα για να αφησουν κ τις ακολουθες μηχανες να περασουν δεξια κ αριστερα με αποτελεσμα να δημιουργειται γραμμη απο μηχανες πισω τους ... χαμπαρι

Γενικα κ εγω κοιταω τι κανει ο οδηγος , αν μιλαει στο κιν , αν ειναι αντρας η γυναικα , αν ειναι πιτσιρικας με γκομενακι διπλα του , αν ειναι καγκουρας κτλ κτλ , με εχει σωσει απο πολλες καταστασεις που προβλεψα την μαλακια που θα κανουν

Θελει να σαι κ λιγο ψυχολογος κ να προβλεπεις τις μλκιες που θα ακολουθησουν (πχ πιτσιρικος με γκομενακι, τσιτα μουσικη = αποτομα γκαζια, αποτομες αλλαγες λωριδας χωρις φλας κ ελεγχο σε καθρεπτες, ενδεχωμενη επι τοπου στροφη με χειροφρενο και επικειμενη κοντριτσα αν τον προσπερασεις με στυλ, θα προσπαθησει να σου βγει παλι μπροστα)