PDA

View Full Version : Αγορα 1ης μηχανης για νεο αναβατη



smooth criminal
17/10/2009, 10:04
Γεια σας φιλες και φιλοι του forum,οπως καταλαβατε απο το τιτλο του θεματος ειμαι νεος αναβατης( νεος οσο αφορα την ημερομηνια εκδοσεως του διπλωματος,,,;) ),και σε λιγο καιρο θα αγορασω μοτοσυκλετα.Το θεμα ειναι πως αν και εχω κατασταλαξει ως προς το ειδος της μηχανης που θελω(naked street),δεν εχω ακομα αποφασισει το μοντελο.Ειμαι αναμεσα στα hornet08 600cc abs,fz6 s2 08 abs,gsr 08 abs,για z750δεν με κοβω.Ολοι οι γνωστοι μου μου λενε οχι honda,γιατι πολυ απλα δεν το εχει εξελιξει το μοντελο οσο θα επρεπε η εταιρια,και οτι για αυτα που δινει ειναι ακριβο ενω υπαρχουν στην ιδια και ισως και πιο χαμηλη τιμη καλυτερα.Εγω παλι ειμαι ανθρωπος των προτεραιοτητων,δηλαδη,1η σκεψη μου ειναι ενα μοντελο με το οποιο δεν θα τρεχω στα συνεργεια συνεχεια και μετα ολα τα αλλα.Στην τελικη οσα αρθρα εχω διαβασει για το hornet,ειναι τουλαχιστον ενθαρυντικα,αλλα απο την αλλη δεν μπορει ολοι οι φιλοι μου να κανουν και λαθος ετσι?Μαλλον η αληθεια ειναι καπου στη μεση,οσοι και οσες θελετε ριξτε μια αποψη μπας και βρω μια ακρη και εγω.Ευχαριστω:)

chris_honda
17/10/2009, 14:13
Είπες μόνος σου την απάντηση...Τι δεν σπάει ?? δεν χαλάει??? ..
Το hornetακι....
Πέρα απ την πλάκα, όλα τα προαναφερόμενα μηχανάκια είναι πάνω κάτω το ίδιο
αξιόπιστα...
Εγώ πάλι έχω κολήσει με τα HONDA..
Πάρε ότι σ΄αρέσει αλλά προσεκτηκά στην αρχή...
και φυσικά με τον απαραίτητο εξοπλισμό...


:beer: :beer: :wave2: :wave2: :wave2:

chris_honda
17/10/2009, 14:15
Δεν σε καλωσόρισα...στο forum...:beer: :beer:


wellcome, από μένα.

smooth criminal
17/10/2009, 14:23
βρισκομαστε στο ιδιο μηκος κυματος και εγω προς το hornet τεινω απλα ηθελα να ακουσω καποια αποψη απο καποιον που δεν ειναι υπερμαχος της honda η που απλα εχει ενα απο τα αλλα 2 μοντελα,να σαι καλα φιλε thx,και βεβαια πανω απο ολα και παντα με προσοχη και εξοπλισμενος σωστα,το εχω βαλει καλα στο κεφαλι μου:)

chris_honda
17/10/2009, 14:24
:beer: :beer:

kriskris
18/10/2009, 19:38
Καλως ηρθες αδερφε!!!!Και τα 3 μοντελα ειναι πανω κατω τα ιδια,λιγες οι διαφορες!!Αν και νομιζω οτι λιγο πιο φιλικο για νεο ειναι το φζ6 (λυπαμαι που το υποστηριζω :cry: )
Οτι σου κανει κλικ......
:winka: :beer: Καλες βολτες

felter
18/10/2009, 19:47
:beer: :beer: :beer: :wave2: