PDA

View Full Version : ''ζ''



Rezeguet
13/05/2005, 19:24
παιδια το βαζω απλα εδω το θεμα καθως απλα δεν ηξερα που να το βαλω οποτε... απλα διαβαστε :wave2:



Τυγχαινε ο φιλος του πατερα μου που εχει Ζ 750 να εχει ερθει σπιτι μου για να πιει καφε με τον πατερα μου. Εγω δεν ειχα τι να κανω και πηγα στην αυλη, μενοντας αφωνος στην θεα του τερατος της Heavy industries και δεν μπορουσα να αντισταθω να μην κατσω πανω της. Η αισθηση ηταν τελεια, καθεσαι πανω της και νοιωθεις σαν να πετας, ξυπνανε φαντασιωσεις μεσα σου οπου τρεχεις σε επαρχιακο ερημο στροφιλικι με 200 και αλλες τρελες, μεχρι να συνειδητοποιησεις τι εχεις αναμεσα στα ποδια σου και γεμιζεις τρομο και σεβασμο. Βυθισμενος σε τετοιες φαντασιωσεις καθομουνα 10-15 λεπτα πανω της και την περιεργαζομουνα, και ο φιλος του πατερα μου εμφανιζεται στην αυλη κοιταζοντας με περιεργα αλλα με μια λαμψη στα ματια του, και με χαιρεταει. Εγω του ανταποκρινω τον χαιρετισμο και σηκωνομαι βιαστικα αλλα μου κανει νευμα να κατσω πανω της χαμογελοντας, οποτε εγω υπακουω. Μετα απο μαι συντομη στιγμη πανικου και ξαφνου βαζει το κλειδι στην κλειδαρια και ανοιγει τη μηχανη. Αναπηδωντας εντρομος και δονουντας μαζι με ολοκληρη την μηχανη πατωντας ξερογκαζιες εκστασιαστηκα. Στην κατασταση που ημουν ταιριαζε πιο πολυ η εκφραση του SCBR ''καυλωσα τιγκα'', η οποια κατασταση εγινε δραματικα πιο εντονη οταν με παροτρυνε να αφησω απαλα τον συμπλεκτη και να ξεκινησω την μηχανη.....
......Μετα απο ενα συντομο αλλα συναισθηματικα ατελειωτο 2λεπτο οδηγησης του θηριου την ξεκαβαλησα προσεκτικα, με την καρδια μου να χτυπαει βιαστηκα και γεματος επιθυμια να την ξαναοδηγησω...













παιδια θελω μηχανη ξανα! :wave2:


Rezeguet

Pokermon
13/05/2005, 19:37
Μιας και είμαι λιγάκι νέος στο forum και να έχω χάσει κάτι….τι σε εμποδίζει να μην έχεις μοτό?

Rezeguet
13/05/2005, 20:02
οντως εχεις χασει επεισοδια φιλε μου :wave2:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=8148&perpage=15&pagenumber=1

Pokermon
13/05/2005, 20:12
Φίλε μου τα πέρασα και εγώ αυτά….ίσος και χειρότερα…..παράλυτος για 2 βδομάδες κτλ κτλ κτλ…..μέχρι και σε αμάξι έτρεμα όταν έμπαινα…. Αλλά δεν άντεξα πολύ…..η μόνη διαφορά από το πριν και το μετά είναι απλά ότι προσέχω μέχρι και το φύλο που πέφτει από το δέντρο…..

Rezeguet
13/05/2005, 20:14
και τωρα οδηγας ss1000 ε? :smilea: :wave2:

Gandalf dr685sm
13/05/2005, 20:19
Η ζωή είναι γεμάτη απο εμπειρίες , όπου πολλές απο αυτές είναι δυσάρεστες...βιώσες και εσύ μια και είσαι εδώ για να την διηγείσαι αλλά και να έχεις μάθει απο αυτήν...

Ξεπέρασε το και πάρε μια μηχανή , καθώς απο τα λεγόμενα σου φαίνεται οτι έχεις "μικρόβιο" ....δύσκολα θα το ξεπεράσεις αν δεν πάρεις και πάλι μηχανή.
Χώρια τώρα που η εμπειρία σου αποτο δυσάρεστο αυτό ατύχημα , θα σε προφυλάξει ακόμα περισσότερο...

Gandalf

Pokermon
13/05/2005, 20:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Rezeguet
και τωρα οδηγας ss1000 ε? :smilea: :wave2:

Μικρόβιο όπως λέει και ο φίλος παραπάνω……άλλαξα πολλές μοτό μέχρι τώρα….αλλά στυλ δεν μπορώ να αλλάξω…..βέβαια δεν είμαι ο οδηγός τον ορίων…..είπαμε πιο πολύ προσέχω…..:eyepop:

bonepeeler
13/05/2005, 21:17
Είδες τι μπορούν και κάνουν τα Ζ;;)


:beer:

adam_tsouk
13/05/2005, 23:30
Δεν είναι το μικρόβιο.....









Η ΤΡΕΛΑ ΤΩΝ Ζ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!





Μαζί σου ρεζε...... πως σε λένε!:wave2:

idi
14/05/2005, 00:34
αντε με το καλο να παρεις ενα δικο σου !!! ;) :D :smokin:

Rezeguet
14/05/2005, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Δεν είναι το μικρόβιο.....









Η ΤΡΕΛΑ ΤΩΝ Ζ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!





Μαζί σου ρεζε...... πως σε λένε!:wave2:

Rezeguet το λενε (Ρεζεγκε, ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ σχεση με τον Τρεζεγκε ) :lol: :wave2:

Τωρα δεν ξερω γιατι παντως το Ζ εχει μεινει στον ομο μου σαν ουλη... το ολο σεναριο γινεται creepy αν ρωτατε εμενα ¨
:eyepop: :D

adam_tsouk
14/05/2005, 18:08
Δεν είναι τυχαίο!!!! :winka: :winka:















:beer: :beer:

monstermind
14/05/2005, 18:29
φιλε ρεζεγκε... σε νοωώ απόλυτα.

και εγώ θέλω μηχανή, παρόλο που δεν έβαλα την λέξη "ποτε" στην υπόσχεση μου μετά το ατύχημα, αλλα την "κανα δυο χρόνια"

ευτυχώς έχω καλούς φίλους που μου εμπιστεύονται τα εργαλεία τους, και απελευθερώνω λίγο τις ορμές μου.

πριν λίγο καιρό, οδήγησα και ένα 1000άρι 180 άλογα στον τροχό, και αποφάσισα τα ένα-δυό χρόνια να τα κάνω.... δύο-τρία.



:lol:

Rezeguet
15/05/2005, 12:41
2-3? τοσο πολυ σ'αρεσε? :lol: :lol:

Ε ναι ειναι και το ολο ψυχολογικο και οι καταστασεις οποτε λες διαφορα... Να φανταστεις αυτα τα εγραψα 2--3 ημερες αμεσως μετα το ατυχημα, δηλ ητανε υπερβολικα φρεσκο στο μυαλο μου ολο το σκηνικο. μετα απο καποιες εμπειριες, σκεψεις και χρονο ξαναμπαινουν τα πραγματα στην θεση τους, οπως και να το κανουμε.. :wave2:

wolfman13
16/05/2005, 22:00
σου πρωτινο να το παρεις και να αφησεις στο παρελθον το ατυχημα σου να κανεις το ΣΤΑΥΡΟ σου που δεν ηταν σοβαρο οσο για τη μηχανη σιδερα ειναι και ξαναγινονται μην ξεχνας οτι εμεις τους δινουμε ζωη και ψυχη και εμεις την αφερουμε με τον εναν η αλλον τροπο.το μην ξανα οδηγησεις ειναι ολιγον βλακωδες και εγω ειχα ενα ατυχημα το οπιο το περασα ευτυχως αναιμακτα!
αλλα δεν ειπα δεν θα ξανα οδηγεισω γιατι ετσι παντα θα σε κυνηγαει ο φοβος.το φοβο λοιπον τον κοιτας παντα καταματα και τον αντιμετωπιζεις στα ισια απλα γινεσε λιγο πιο "πολυ" προσεχτικος!λιπον μην μασας και με την πρωτη ευκαιρια ΟΡΜΑ!!ΚΑΙ ΠΙΑΣΕ ΤΟ Ζ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΡΑΤΑ!