PDA

View Full Version : το πουλάς ή το επιστρέφεις?



Σελίδες : [1] 2

Cpt. Haddock
19/10/2009, 12:23
one size είναι; :p



road spirit edit: η συζήτηση προέρχεται απο εδω (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=89744)

devil's animal
19/10/2009, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
one size είναι; :p

σωστα!!:p


ειναι XSmall (γυναικειο ειπαμε)...:winka:

reinmeister
19/10/2009, 12:56
να το στειλεις πισω μωρη γυφτισσα...το οτι εκαναν ενα λαθος δεν σημαινει οτι πρεπει να μπουν και μεσα...

τσιπη...:smokin:

Tpap
19/10/2009, 12:59
Στείλτο πίσω, ρεεεεε!

:beer: :beer:

dirtbird
19/10/2009, 13:02
Και τι σε κάνει να πιστέυεις ότι δεν θα το πάρουν χαμπάρι σύντομα?
Εάν έχουν αποδεικτικά αποστολής, το πιο εύκολο είναι να σου χρεώσουν την πιστωτική (σε περίπτωση που κάνεις τον Κινέζο....)


:confused: :confused:

devil's animal
19/10/2009, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
να το στειλεις πισω μωρη γυφτισσα...το οτι εκαναν ενα λαθος δεν σημαινει οτι πρεπει να μπουν και μεσα...

τσιπη...:smokin:


να μου δωσεις εσυ μωρη κυρια τοτε τα 120€ που τα εχεις και πολλα, και θα το στειλω εγω.

αυτοι μπορει να μην το πηραν καν χαμπαρι. θα το δουν στην απογραφη στο τελος του χρονου και κατι τρεχει στα γυφτικα. ενα κρανος πανω,ενα κρανος κατω...:a12:

βρες εσυ μια βαλιτσα με Χ ποσο μεσα στον δρομο και ψαξε ιδιοκτητη....:a21: :a21:

devil's animal
19/10/2009, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Και τι σε κάνει να πιστέυεις ότι δεν θα το πάρουν χαμπάρι σύντομα?
Εάν έχουν αποδεικτικά αποστολής, το πιο εύκολο είναι να σου χρεώσουν την πιστωτική (σε περίπτωση που κάνεις τον Κινέζο....)


:confused: :confused:

η συναλλαγη εγινε με bank transfer που σημαινει οτι ουτε νουμερο πιστωτικης εχουν (αφου δεν υπαρχει καν πιστωτικη) ουτε τιποτα αλλο.
:smokin:

reinmeister
19/10/2009, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
να μου δωσεις εσυ μωρη κυρια τοτε τα 120€ που τα εχεις και πολλα, και θα το στειλω εγω.

αυτοι μπορει να μην το πηραν καν χαμπαρι. θα το δουν στην απογραφη στο τελος του χρονου και κατι τρεχει στα γυφτικα. ενα κρανος πανω,ενα κρανος κατω...:a12:

βρες εσυ μια βαλιτσα με Χ ποσο μεσα στον δρομο και ψαξε ιδιοκτητη....:a21: :a21:

αν τα εβγαζες απο την τσεπη σου να στα δινα...τωρα ομως ειναι απο την τσεπη αλλου...

αυτο με την βαλιτσα ειναι ακυρο...

καρμιρογυφτολουγκρα...:lol:

Cpt. Haddock
19/10/2009, 13:11
Φιλαράκι (devils)

:smokin:

Νομίζεις οτι στο Bank transfer δεν έχουν τα στοιχεία σου;


Έχεις 4 επιλογές:

α) Το στέλνεις πίσω και όλα καλα (ΟΚ)

β) το πουλάς όσο το πήρες (ώστε όταν στα ζητησουν να μη βγεις χαμένος)

γ) το δίνεις τζαμΒα με υποχρέωση του αγοραστή να το εξοφλήσει όταν και αν

δ) Περιμενεις να μπει ο moderator να καθαρίσει :lol:

dirtbird
19/10/2009, 13:11
Όταν λες βαλίτσα εννοείς μόνο με λεφτά ή αυτά που θα βρεις ανάμεσα στις κιλότες?:confused: :confused:









































να το κάνουμε λίγο πιο kinky , έτσι κι αλλιώς κράνος ούτε χάρισμα δεν το δίνει....:D :D

devil's animal
19/10/2009, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
αν τα εβγαζες απο την τσεπη σου να στα δινα...τωρα ομως ειναι απο την τσεπη αλλου...

αυτο με την βαλιτσα ειναι ακυρο...

καρμιρογυφτολουγκρα...:lol:



ζηλευεις ρε μ@λακα....παραδεξου το...:a22:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

BLiTzER
19/10/2009, 13:12
Ακόμα και την πιστωτική σου να έχουν, δεν υπάρχει καμία περίπτωση να σε χρεώσουν για συναλλαγή, στην οποία δε συμμετείχες. Αν θες να το επιστρέψεις, μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί τους και να τους ενημερώσεις για το λάθος τους. Ίσως στο χαρίσουν.

reinmeister
19/10/2009, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ζηλευεις ρε μ@λακα....παραδεξου το...:a22:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

το ροζ φουξια νταχτιρντι? με εχεις παρεξηγησει μωρο μου...:bawl:

devil's animal
19/10/2009, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Φιλαράκι (devils)

:smokin:

Νομίζεις οτι στο Bank transfer δεν έχουν τα στοιχεία σου;


Έχεις 4 επιλογές:

α) Το στέλνεις πίσω και όλα καλα (ΟΚ)

β) το πουλάς όσο το πήρες (ώστε όταν στα ζητησουν να μη βγεις χαμένος)

γ) το δίνεις τζαμΒα με υποχρέωση του αγοραστή να το εξοφλήσει όταν και αν

δ) Περιμενεις να μπει ο moderator να καθαρίσει :lol:

πως εχουν ρε καπετανιο τα στοιχεια σου??
αφου πας σε μια τραπεζα και βαζεις λεφτα σε εναν λογαριασμο.

μπορεις στην αιτιολογια να βαλεις το ονομα σου. αλλα μεχρι εκει.

δεν χρεωνεται δικος σου λογαριασμος.

ο Ντιμακος μολις το παρει γραμμη θα καθαρισει οποτε δεν φοβαμαι...:p

για τα αλλα σεναρια ειμαι υπο σκεψη...μπορει να στειλω καποιο mail και να δουμε τι θα γινει..
(απλα το βρισκω λιγο χαζο και αφελες να τους το πω, αφου δεν εχουν παρει καν χαμπαρι κατι...)


ειναι σαν να πληρωνεις στο ταμειο ενα μπουφαν στο εδω καταστημα και εκει που δινεις 500€, και περιμενεις 40 ρεστα, να σου επιστρεψει η υπαλληλος 80€. το λες ή κανεις το παγωνι,τα παιρνεις και πινεις μια μπυρα στην υγεια της??:confused:

devil's animal
19/10/2009, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Όταν λες βαλίτσα εννοείς μόνο με λεφτά ή αυτά που θα βρεις ανάμεσα στις κιλότες?:confused: :confused:
να το κάνουμε λίγο πιο kinky , έτσι κι αλλιώς κράνος ούτε χάρισμα δεν το δίνει....:D :D


με Χ ΠΟΣΟ ειπα ρε διεστραμενε.

αμεσως αυτου του παιδιου το μυαλο του στις κιλοτες...:rolleyes:
















































οι κιλοτες ειναι φτηνες ρε....τα σουτιεν εχουν το χρημα!!:lol: :lol:

Cpt. Haddock
19/10/2009, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ειναι σαν να πληρωνεις στο ταμειο ενα μπουφαν στο εδω καταστημα και εκει που δινεις 500€, και περιμενεις 40 ρεστα, να σου επιστρεψει η υπαλληλος 80€. το λες ή κανεις το παγωνι,τα παιρνεις και πινεις μια μπυρα στην υγεια της??:confused:


(για να μιλήσουμε σοβαρά)

Εάν ανακαλυφθεί το λάθος απο εκει, θα το χρεωθεί ο φουκαρας υπάλληλος. Κρίμα είναι. Στείλτο πίσω (αφου επικοινωνήσεις ωστε να πληρώσουν αυτοι τα μεταφορικα)


Γιατί να το πληρώσει η υπάλληλος στο παράδειγμά σου; Πέραν του ότι είναι κρίμα και αήθες (πςςςςς.... ), εαν πας τα λεφτά πίσω θα συγκινηθεί και.... :D


:wave2:

devil's animal
19/10/2009, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Ακόμα και την πιστωτική σου να έχουν, δεν υπάρχει καμία περίπτωση να σε χρεώσουν για συναλλαγή, στην οποία δε συμμετείχες. Αν θες να το επιστρέψεις, μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί τους και να τους ενημερώσεις για το λάθος τους. Ίσως στο χαρίσουν.


:a013: :a013:
το εχω σκεφτει, ειναι μεσα στα options...απλα ειναι η γλυκα του ευκολου και γρηγορου χρηματος...

καταλαβαινεις...:cool:

Cpt. Haddock
19/10/2009, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
:a013: :a013:
το εχω σκεφτει, ειναι μεσα στα options...απλα ειναι η γλυκα του ευκολου και γρηγορου χρηματος...

καταλαβαινεις...:cool:

γι' αυτό σε λέμε καράγύφτουλα και απατεώνα ρε :lol: :lol: :lol: :lol:

devil's animal
19/10/2009, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
γι' αυτό σε λέμε καράγύφτουλα και απατεώνα ρε :lol: :lol: :lol: :lol:

ρε αντε γ@μηθειτε ολοι σας,δεν ειναι δικο μου το κρανος...:lol: :lol:

(ουτε εγω θα το παρω το χρημα):rolleyes:

:lol: :lol:

Cpt. Haddock
19/10/2009, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ρε αντε γ@μηθειτε ολοι σας,δεν ειναι δικο μου το κρανος...:lol: :lol:

(ουτε εγω θα το παρω το χρημα):rolleyes:

:lol: :lol:


Λοιπόν, εαν μου το ΧΑΡΙΣΕΙΣ εμένα, δηλώνω εδω εγγράφως οτι σε περίπτωση claim απο το κατάστημα θα πληρώσω εγώ το κόστος.

:smokin:

Tpap
19/10/2009, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
βρες εσυ μια βαλιτσα με Χ ποσο μεσα στον δρομο και ψαξε ιδιοκτητη....:a21: :a21:

Ήμουν 14-15 χρονών και γυρνώντας με τα φιλαράκια με τα ποδήλατα, βρήκα μια βαλίτσα στην άκρη του δρόμου μισοτυλιγμένη με ένα πράσινο μπουφάν.

Ανοιξα το μπουφάν και φάνηκε ένας χαρτοφύλακας παραβιασμένος άσχημα, γεμάτος ανακατεμένα διάφορα χαρτιά και ένα πορτοφόλι. Πήγαμε σπίτι μου κ από τα στοιχεία του πήρα τηλ τον ιδιοκτήτη που ήλθε να παραλάβει το χαρτοφύλακα.

Μπροστά μας -αφού μας ευχαρίστησε 50 φορές- άνοιξε ένα κρυφό μικρό φερμουάρ στα πλάγια στην φόδρα και έβγαλε αρκετά 5χίλιαρα, τα οποία προφανώς δεν κατάφεραν να βρούν οι ληστές.

...μας έδωσε από ένα σε κάθε παιδί. :wave2:

reinmeister
19/10/2009, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ρε αντε γ@μηθειτε ολοι σας,δεν ειναι δικο μου το κρανος...:lol: :lol:

(ουτε εγω θα το παρω το χρημα):rolleyes:

:lol: :lol:

pussy whipped...:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl:

BLiTzER
19/10/2009, 13:32
Πριν αρκετούς μήνες, είχα παραγγείλει μπουφανάκι από ελληνικό σάιτ. Με αντικαταβολή. Ήρθε ο κούριερ, δε με βρήκε, πήγε στα κεντρικά. Πήγα κι εγώ την επόμενη, πήρα τα πράγματα, ρώτησα τι χρωστάω και μου είπαν ότι δεν είναι αντικαταβολή. Τα πήρα και έφυγα. Λίγες εβδομάδες μετά, με πήραν 2-3 τηλέφωνα από το συγκεκριμένο σάιτ και μου έδωσαν ένα λογαριασμό να καταθέσω τα χρήματα. Ήμουν θετικός γενικά, δεν έφερα καμία αντίρρηση στα τηλεφωνήματα, ούτε κάθισα να το συζητήσω. Απλά δεν κατέθεσα ποτέ τίποτα. Και σταμάτησαν να με ενοχλούν. Ξέρω ξέρω. Είμαι τουλάχιστον ανήθικος.

ber1
19/10/2009, 13:33
Κρατα το κατα την γνώμη μου...Ούτε να σε βρούν μπορούν με τον τρόπο που το έκανες ούτε τίποτα...Αρα.....Και σκέψουυυ κανείς δεν θα στο επέστρεφε :))))))

Cpt. Haddock
19/10/2009, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Πριν αρκετούς μήνες, είχα παραγγείλει μπουφανάκι από ελληνικό σάιτ. Με αντικαταβολή. Ήρθε ο κούριερ, δε με βρήκε, πήγε στα κεντρικά. Πήγα κι εγώ την επόμενη, πήρα τα πράγματα, ρώτησα τι χρωστάω και μου είπαν ότι δεν είναι αντικαταβολή. Τα πήρα και έφυγα. Λίγες εβδομάδες μετά, με πήραν 2-3 τηλέφωνα από το συγκεκριμένο σάιτ και μου έδωσαν ένα λογαριασμό να καταθέσω τα χρήματα. Ήμουν θετικός γενικά, δεν έφερα καμία αντίρρηση στα τηλεφωνήματα, ούτε κάθισα να το συζητήσω. Απλά δεν κατέθεσα ποτέ τίποτα. Και σταμάτησαν να με ενοχλούν. Ξέρω ξέρω. Είμαι τουλάχιστον ανήθικος.

Θα καταλάβεις τι είσαι όταν κάνεις εσύ αντίστοιχο λάθος και το πληρώσεις απο την τσέπη σου :wave2: :wave2: :wave2:

devil's animal
19/10/2009, 13:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Λοιπόν, εαν μου το ΧΑΡΙΣΕΙΣ εμένα, δηλώνω εδω εγγράφως οτι σε περίπτωση claim απο το κατάστημα θα πληρώσω εγώ το κόστος.

:smokin:


ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry:
για μ@λακες ψαχνεις Λιακο??

και αν ΔΕΝ υπαρξει περιπτωση claim απο το καταστημα, θα μεινω με την καλη πραξη της ημερας?? ασε ρε φιλε...ποτε μου δεν τους πηγαινα του προσκοπους...

:rotflmao: :rotflmao:

BLiTzER
19/10/2009, 13:35
Εγώ είμαι αλάνθαστος.

reinmeister
19/10/2009, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Εγώ είμαι αλάνθαστος.

και εχεις cbr 1000 rr?:yuck: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :bawl: :bawl:

Cpt. Haddock
19/10/2009, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Εγώ είμαι αλάνθαστος.

Famous last words

:wave2: :wave2: :wave2:

Cpt. Haddock
19/10/2009, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry:
για μ@λακες ψαχνεις Λιακο??

και αν ΔΕΝ υπαρξει περιπτωση claim απο το καταστημα, θα μεινω με την καλη πραξη της ημερας?? ασε ρε φιλε...ποτε μου δεν τους πηγαινα του προσκοπους...

:rotflmao: :rotflmao:

Ok, I made my offer :smokin:

devil's animal
19/10/2009, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Πριν αρκετούς μήνες, είχα παραγγείλει μπουφανάκι από ελληνικό σάιτ. Με αντικαταβολή. Ήρθε ο κούριερ, δε με βρήκε, πήγε στα κεντρικά. Πήγα κι εγώ την επόμενη, πήρα τα πράγματα, ρώτησα τι χρωστάω και μου είπαν ότι δεν είναι αντικαταβολή. Τα πήρα και έφυγα. Λίγες εβδομάδες μετά, με πήραν 2-3 τηλέφωνα από το συγκεκριμένο σάιτ και μου έδωσαν ένα λογαριασμό να καταθέσω τα χρήματα. Ήμουν θετικός γενικά, δεν έφερα καμία αντίρρηση στα τηλεφωνήματα, ούτε κάθισα να το συζητήσω. Απλά δεν κατέθεσα ποτέ τίποτα. Και σταμάτησαν να με ενοχλούν. Ξέρω ξέρω. Είμαι τουλάχιστον ανήθικος.



Αρχικά δημιουργήθηκε από ber1
Κρατα το κατα την γνώμη μου...Ούτε να σε βρούν μπορούν με τον τρόπο που το έκανες ούτε τίποτα...Αρα.....Και σκέψουυυ κανείς δεν θα στο επέστρεφε

ομορφα.
εσκασε και ο αντιλογος και με εχετε μπερδεψει.

προφανως ζηταω:
1) να καθαριστει η αγγελια και να μεινει μονο οτι χρειαζεται
2) να ανοιχτει ενα αλλο thread, ευκαιρια δοθεισης, για το ποσο ηθικος ή οχι πρεπει να εισαι στις μερες μας...

προς το παρον το κρανος πωλειται (με την επιθυμια και της ιδιοκτητριας) και βλεπουμε...

:wave2:

Cpt. Haddock
19/10/2009, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
προς το παρον το κρανος πωλειται (με την επιθυμια και της ιδιοκτητριας) και βλεπουμε...

:wave2:

ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ !!! :smokin:

devil's animal
19/10/2009, 13:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Θα καταλάβεις τι είσαι όταν κάνεις εσύ αντίστοιχο λάθος και το πληρώσεις απο την τσέπη σου :wave2: :wave2: :wave2:

Ηλια καλως ή κακως τα λαθη σε αυτον τον πλανητη ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ!

μου εχουν κλεψει κρανος...

(βεβαια ηταν μαλακια του αδερφου μου, που το ειχε αφησει στο μηχανακι επανω αλλα κανεις δεν τον λυπηθηκε και ειπε "α,το καϋμενο το παιδι, το ξεχασε το κρανακι...")

ηταν NOLAN και ηταν το πρωτο μου. 100€ πριν 6-7 χρονια:sad:

devil's animal
19/10/2009, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
pussy whipped...:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl:

μην θες να μιλησουμε για pussies εδω μεσα, μωρη καρακιτσαρια...:bigcry: :bigcry:

Cpt. Haddock
19/10/2009, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
Ηλια καλως ή κακως τα λαθη σε αυτον τον πλανητη ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ!

μου εχουν κλεψει κρανος...

(βεβαια ηταν μαλακια του αδερφου μου, που το ειχε αφησει στο μηχανακι επανω αλλα κανεις δεν τον λυπηθηκε και ειπε "α,το καϋμενο το παιδι, το ξεχασε το κρανακι...")

ηταν NOLAN και ηταν το πρωτο μου. 100€ πριν 6-7 χρονια:sad:

Όχι Σταύρο ΔΕΝ είναι έτσι. Διότι το λάθος που αναφέρεις παραπάνω κατέληξε σε μια παράνομη πράξη (= κλοπή). Θες να εξισώσεις τις δύο καταστάσεις;

:winka:

BLiTzER
19/10/2009, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
και εχεις cbr 1000 rr?:yuck: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :bawl: :bawl:

Ομολογώ ότι δε βρίσκω κατάλληλη απάντηση. Αφοπλιστικότατος :P


Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Famous last words

:wave2: :wave2: :wave2:

/agree. Απλά δε χρειάζομαι μαθήματα περί ηθικής. Ίσως ήταν μαλακίτσα, ίσως όχι. Σίγουρα δεν είναι κάτι που συνηθίζω (έχω λογαριασμό ebay από το 2001, αγοράζω και πουλάω, με 100% feedback). Απλά το θεώρησα "σωστό" τη δεδομένη στιγμή.

devil's animal
19/10/2009, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Ήμουν 14-15 χρονών και γυρνώντας με τα φιλαράκια με τα ποδήλατα, βρήκα μια βαλίτσα στην άκρη του δρόμου μισοτυλιγμένη με ένα πράσινο μπουφάν.

Ανοιξα το μπουφάν και φάνηκε ένας χαρτοφύλακας παραβιασμένος άσχημα, γεμάτος ανακατεμένα διάφορα χαρτιά και ένα πορτοφόλι. Πήγαμε σπίτι μου κ από τα στοιχεία του πήρα τηλ τον ιδιοκτήτη που ήλθε να παραλάβει το χαρτοφύλακα.

Μπροστά μας -αφού μας ευχαρίστησε 50 φορές- άνοιξε ένα κρυφό μικρό φερμουάρ στα πλάγια στην φόδρα και έβγαλε αρκετά 5χίλιαρα, τα οποία προφανώς δεν κατάφεραν να βρούν οι ληστές.

...μας έδωσε από ένα σε κάθε παιδί. :wave2:


ΤΩΡΑ Τασο θα το εκανες??

γιατι 14-15 εχεις και εναν φοβο...

και μπορει να μην ειχε λεφτα το ιδιο το πορτοφολι (γι'αυτο και οι γονεις σου να καλεσαν τον ιδιοκτητη):rolleyes:

devil's animal
19/10/2009, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Όχι Σταύρο ΔΕΝ είναι έτσι. Διότι το λάθος που αναφέρεις παραπάνω κατέληξε σε μια παράνομη πράξη (= κλοπή). Θες να εξισώσεις τις δύο καταστάσεις;

:winka:


φιλε ναι ηταν κλοπη αλλα δεν μπηκε και μεσα στο σπιτι μου. αυτο βεβαια δεν το κανει κατι αλλο.κλοπη παραμενει.


αλλα επαναλαμβανω. ΗΤΑΝ Μ@ΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ. οπερ σημαινει οτι φταιει και ο αδερφος μου, γιατι δεν αφηνουν ετσι πραγματα στον δρομο.


εδω τα κοιταμε και παλι κανουν φτερα. ποσο μαλλον χυμα...:rolleyes:

devil's animal
19/10/2009, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ !!! :smokin:

you wish...
:lol: :lol:

Cpt. Haddock
19/10/2009, 14:45
Μλκια, με όλα τα σουρτα-φερτα ξέχασα τι ήθελα να απαντήσω

(και είχα βρει ενα φοβερό που τον ταπωνα τον ντεβιλς :smokin: )




btw η προσφορά μου ισχύει :D

devil's animal
19/10/2009, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock

btw η προσφορά μου ισχύει :D


ανικητος εισαι ρε μπαγασα...
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

sniper
19/10/2009, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
φιλε ναι ηταν κλοπη αλλα δεν μπηκε και μεσα στο σπιτι μου. αυτο βεβαια δεν το κανει κατι αλλο.κλοπη παραμενει.


αλλα επαναλαμβανω. ΗΤΑΝ Μ@ΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ. οπερ σημαινει οτι φταιει και ο αδερφος μου, γιατι δεν αφηνουν ετσι πραγματα στον δρομο.


εδω τα κοιταμε και παλι κανουν φτερα. ποσο μαλλον χυμα...:rolleyes:

Ρε τσίπη γύφτο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: αυτό που κάνεις εσύ δεν είναι κλοπή;

:smokin:

project.breeze
19/10/2009, 14:54
Ρε συ Devils,κάνε το καλό και ρίξτο στο γυαλό,η κοπελιά σου έχει ήδη κρανάκι,να πεινάτε δε νομίζω οπότε τα 120? δε θα σας κάνουν πλούσιους.Αντίστοιχα όμως ο εκεί υπάλληλος μπορεί να βρει το μπελά του και δε μιλάω μόνο για τα 145? που θα πρέπει να πληρώσει από την τσέπη του αλλά το ότι μπορεί να χάσει τη δουλειά του.Αν ήξερες σίγουρα ότι το λάθος θα το χρεωθεί το αφεντικό του καταστήματος θα σου έλεγα στα @@ σου,κράτα το :beer:

devil's animal
19/10/2009, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ρε τσίπη γύφτο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: αυτό που κάνεις εσύ δεν είναι κλοπή;

:smokin:

μωρη οσια παρθενα, αν σου εστελναν εσενα ενα κρανος κατα λαθος, θα ειχες τυψεις που εγινες κλεφτης??:confused: :confused:


και απο που ως που κλεφτης?? η Αγγλια ειναι ενα σκασμο μιλια μακρυα. και εγω εχω να πατησω εκει πανω απο 4 χρονια...:ninja:

Cpt. Haddock
19/10/2009, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
και απο που ως που κλεφτης?? η Αγγλια ειναι ενα σκασμο μιλια μακρυα. και εγω εχω να πατησω εκει πανω απο 4 χρονια...:ninja:

Δε μΕ λέ ρε φίλε....

Αν σου κλεψουν το μηχανάκι στην Αγγλία δε θα μετρήσει για κλοπη δλδ; :confused:

Tpap
19/10/2009, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ΤΩΡΑ Τασο θα το εκανες??

γιατι 14-15 εχεις και εναν φοβο...

και μπορει να μην ειχε λεφτα το ιδιο το πορτοφολι (γι'αυτο και οι γονεις σου να καλεσαν τον ιδιοκτητη):rolleyes:

Δεν με παρακολουθείς... :mad:

-Αν φοβόμουν δεν θα το κουβαλούσα σπίτι από 5-6 χλμ μακρυά.

-Δεν αναφέρθηκα πουθενά για γονείς. Διότι οι γονείς μου δεν ήταν σπίτι.

Αλλά αφού θές να ακούσεις για τους γονείς μου άκου κι αυτό: το βράδυ που εξιστόρησα τα γεγονότα στον πατέρα μου, με επέπληξε γιατί δέχθηκα τα εύρετρα..[...]



Δεν σε προτρέπω να κάνεις το ίδιο, ούτε σε συμβουλεύω-πέρα από την πλάκα-. Μην παρεξηγείς. Έτσι κι αλλιώς το κράνος δεν είναι δικό σου, είναι της κοπελιάς. Δικό της θέμα να λύσει, λοιπόν.

Απλά λέω τι έκανα και τι κάνω εγώ. :wave2:

sniper
19/10/2009, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
μωρη οσια παρθενα, αν σου εστελναν εσενα ενα κρανος κατα λαθος, θα ειχες τυψεις που εγινες κλεφτης??:confused: :confused:


και απο που ως που κλεφτης?? η Αγγλια ειναι ενα σκασμο μιλια μακρυα. και εγω εχω να πατησω εκει πανω απο 4 χρονια...:ninja:


1. Αν μου έστελναν κράνος κατά λάθος, θα τους ειδοποιούσα να βρουνε τρόπο να το πάρουν πίσω. Δεν είπαμε να χρεωθείς κι έξοδα αποστολής.
2. Το που βρίσκεσαι δεν αλλάζει το γεγονός, που είναι ότι από κάποιον που το πλήρωσε το πήρες (ασχετα αν έκανε λάθος ή όχι)

Δλδ, αν πας το μπουρδέλο σου για σέρβις, κι αντί για τα κλειδιά του τριμπούρδελης μαλακίας που καβαλάς σου δώσουνε τα κλειδιά του ντενεκέ του Βύρωνα, θα το έπαιρνες και θα έφευγες;

Tpap
19/10/2009, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
.... σου δώσουνε τα κλειδιά του ντενεκέ του Βύρωνα, θα το έπαιρνες και θα έφευγες;


εχμ...αυτό δεν νομίζω να το έπαιρνε κανείς. :nono: :D

devil's animal
19/10/2009, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Δε μΕ λέ ρε φίλε....

Αν σου κλεψουν το μηχανάκι στην Αγγλία δε θα μετρήσει για κλοπη δλδ; :confused:

φυσικα και θα μετρησει.


αν μου ζητησουν ομως τις εξτρα ζαντες που εχω και εγω μπερδευτω και αντι να στειλω τις εξτρα, στειλω τις ζαντες που φοραει το μηχανακι ΜΑΖΙ με ολο το μηχανακι...δεν νομιζω να μου το επιστρεψουν και να μου πουνε..."συγνωμη αλλα εμεις ζητησαμε μονο τις ζαντες.πειτε πως να σας στειλουμε το μηχανακι που κατα λαθος στειλατε"...
:wave2:

Cpt. Haddock
19/10/2009, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
φυσικα και θα μετρησει.


αν μου ζητησουν ομως τις εξτρα ζαντες που εχω και εγω μπερδευτω και αντι να στειλω τις εξτρα, στειλω τις ζαντες που φοραει το μηχανακι ΜΑΖΙ με ολο το μηχανακι...δεν νομιζω να μου το επιστρεψουν και να μου πουνε..."συγνωμη αλλα εμεις ζητησαμε μονο τις ζαντες.πειτε πως να σας στειλουμε το μηχανακι που κατα λαθος στειλατε"...
:wave2:

Στην Αγγλία ειδικά, σίγουρα θα το κάνουν, πιστεψέ με :wave2:

sniper
19/10/2009, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Στην Αγγλία ειδικά, σίγουρα θα το κάνουν, πιστεψέ με :wave2:

Γιατί;


Τους έστειλε φωτό με τα άσπρα γυαλιά/μαγιώ; :lol: :bawl: :lol: :bawl: :lol: :bawl:

devil's animal
19/10/2009, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
1. Αν μου έστελναν κράνος κατά λάθος, θα τους ειδοποιούσα να βρουνε τρόπο να το πάρουν πίσω. Δεν είπαμε να χρεωθείς κι έξοδα αποστολής.
2. Το που βρίσκεσαι δεν αλλάζει το γεγονός, που είναι ότι από κάποιον που το πλήρωσε το πήρες (ασχετα αν έκανε λάθος ή όχι)

Δλδ, αν πας το μπουρδέλο σου για σέρβις, κι αντί για τα κλειδιά του τριμπούρδελης μαλακίας που καβαλάς σου δώσουνε τα κλειδιά του ντενεκέ του Βύρωνα, θα το έπαιρνες και θα έφευγες;

στο 1 ειναι δικο σου θεμα.
στο 2 δεν το πληρωσε κανεις (τουλαχιστον ακομα) απλα εγινε διπλη αποστολη. και αυτο μαλλον διοτι στα mail μιλαγε με διαφορετικους καθε φορα. (ειναι ολοϊδιο με αυτο που ηθελε,ακομα και στο μεγεθος)


εισαι τρελος ρε??

να παρω εγω aprilia??:yuck:

μονο αν ηταν το rsv4 θα το επερνα και θα το πουλαγα. και αυτο γιατι ακομα ειναι καινουργιο και δεν εχει βγαλει βλαβες ακομα.:lol: :lol:

Cpt. Haddock
19/10/2009, 15:08
Σταύρο, για να σε βγάλω απο τη δύσκολη θέση*, δώστο μου εμένα και θα το στείλω εγώ :D












*παλι μια γυναίκα φταίει :p

Cpt. Haddock
19/10/2009, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Γιατί;


Τους έστειλε φωτό με τα άσπρα γυαλιά/μαγιώ; :lol: :bawl: :lol: :bawl: :lol: :bawl:


Όχι, τον έκαναν friend στο facebook :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

devil's animal
19/10/2009, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Γιατί;


Τους έστειλε φωτό με τα άσπρα γυαλιά/μαγιώ; :lol: :bawl: :lol: :bawl: :lol: :bawl:

αρχισανε οι ζηλιες...:rolleyes:



:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

devil's animal
19/10/2009, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Σταύρο, για να σε βγάλω απο τη δύσκολη θέση*, δώστο μου εμένα και θα το στείλω εγώ :D












*παλι μια γυναίκα φταίει :p

ρε π0υστη μου θυμιζεις τον Χλαπατσα στης "Ελλαδος τα παιδια"...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tamar
19/10/2009, 15:19
Φιλαράκι το θέμα έχει να κάνει με τη συνείδησή σου. Δεν υπονοώ τίποτα, ούτε κήρυγμα θα σου κάνω. Απλά σκέψου να ήσουν στη θέση του υπαλλήλου που σου έστειλε το κράνος. Αν πάει στην καρδιά σου να το κρατήσεις, κάντο.
Φιλικά...
:wave2:

hidefnick
19/10/2009, 15:22
Δεν κανονίζετε μια βολτούλα, να πάτε να το παραδώσετε? Θα σας κεράσουν και μπυρίτσα και kindey-pie, και θα γράψετε και κανένα χιλιόμετρο :D

Cpt. Haddock
19/10/2009, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από hidefnick
Δεν κανονίζετε μια βολτούλα, να πάτε να το παραδώσετε? Θα σας κεράσουν και μπυρίτσα και kindey-pie, και θα γράψετε και κανένα χιλιόμετρο :D

Γ@μώ !!! :beer:


Σταύρο, αύριο 9 στο περίπτερο :lol:

sniper
19/10/2009, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Γ@μώ !!! :beer:


Σταύρο, αύριο 9 στο περίπτερο :lol:


Αν δεν έρθει ο Σταύρος, εξακολουθείς να γ@μείς; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

devil's animal
19/10/2009, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Γ@μώ !!! :beer:


Σταύρο, αύριο 9 στο περίπτερο :lol:


:lol: :lol: :lol:

:beer: :beer: :beer: :beer:

Cpt. Haddock
19/10/2009, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Αν δεν έρθει ο Σταύρος, εξακολουθείς να γ@μείς;

με κατάλαβε ο π0υστης... :sad:

camen
19/10/2009, 15:51
Γνωμη μου,να τους ειδοποιησεις για το λαθος τους με ενα μειλ...

Το πιο πιθανο ειναι να στο χαρισουν γτ μαλλον τα εξοδα επιστροφης θα ειναι μεγαλυτερα απο το κερδος...:winka:
Η προτεινε τους ενα συμβολικο αντιτιμο για να το κρατησεις και μετα πουλατο...:winka:


Για να εχεις ησυχη την συνειδηση σου...
:wave2:

devil's animal
19/10/2009, 16:05
Αφου περασε λοιπον ο ενθουσιασμος και ειδα (και μετεφερα) τις αντιδρασεις στην κοπελια μου...
Αποφασισε να περιμενει μια εβδομαδα και να δει αν θα της το ζητησουν πισω.
Αν περασει η μια εβδομαδα και δεν υπαρχει ουτε φωνη ουτε ακροαση, θα στειλει ενα mail που θα τους εξηγει πως εχουν τα πραγματα.

Αν της μεινει εννοειται στα χερια επειτα και την επικοινωνια που θα εχει μαζι τους φυσικα θα πουληθει με την τιμη που εχω βαλει εγω σημερα.


Η αγγελια δημιουργηθηκε καθαρα απο θεμα ενθουσιασμου και δεν ειχε υπολογισθει ουτε απο εκεινη αλλα ουτε και απο εμενα οτι υπαρχει η παραμικρη πιθανοτητα να δημιουργηθει προβλημα σε καποιον τριτο (υπαλληλο).

μετα λοιπον και απο αυτο...


Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Ρε συ Devils,κάνε το καλό και ρίξτο στο γυαλό,η κοπελιά σου έχει ήδη κρανάκι,να πεινάτε δε νομίζω οπότε τα 120? δε θα σας κάνουν πλούσιους.Αντίστοιχα όμως ο εκεί υπάλληλος μπορεί να βρει το μπελά του και δε μιλάω μόνο για τα 145? που θα πρέπει να πληρώσει από την τσέπη του αλλά το ότι μπορεί να χάσει τη δουλειά του.Αν ήξερες σίγουρα ότι το λάθος θα το χρεωθεί το αφεντικό του καταστήματος θα σου έλεγα στα @@ σου,κράτα το :beer:


δεν θελει επ'ουδενι να χασει καποιος αλλος την δουλεια του σε οποιοδηποτε μερος στην γη επειδη φερθηκε εγωϊστικα και εβγαλε ενα αστειο ποσο οπως τα 120€.

συμφωνησα μαζι της.

οποτε εν αναμονη των εξελιξεων...
:beer: :beer: :beer:


το σπαμ μπορει να συνεχιστει αφοβα...
:lol: :lol:

p@nos
19/10/2009, 16:05
δε καθομαι να διαβασω ολα αυτα που γραφετε...


γνωμη μου...


κρατας το κρανος και κανεις τον κινεζο...

:D :smokin:

Cpt. Haddock
19/10/2009, 16:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
Αφου [...](και μετεφερα) τις αντιδρασεις στην κοπελια μου...[...]Αποφασισε [...]συμφωνησα μαζι της[...]


σπανίζουν τέτοιοι άντρες.... :smokin:

hidefnick
19/10/2009, 16:09
Πάντως πρέπει να χρησιμοποιούν ελληνικό software και να μην έχουν μάθει τα "καλά" κουμπιά ακόμα....

(Να θυμήσω ότι το δεύτερο κράνος είναι ήδη εκτος αποθήκης πάνω από 10 μέρες)

p@nos
19/10/2009, 16:10
σιγα ρε μη σκοτωσουν και καναν υπαλληλο

:lol: :lol: :lol:



αυτα ειναι τα τυχερα του να ψωνιζεις απο το ιντερνετ απο μαγαζια...

πιο πιθανο ειναι να τυχει κατι τετοιο...να σου στειλουν το ιδιο πραγμα 2 φορες...συνηθως καπου σκαλωνει το 1ο...παραπονιεσαι εσυ μετα απο καμια 10ρια μερες οτι δεν εχει ερθει τιποτα...επειδη τα μαγαζια θελουν να κρατανε το κυρος τους δε το ψαχνουν και πολυ, στελνουν 2ο που δε σκαλωνει καπου και ερχεται μετα απο 2-3 μερες μετα τα παραπονα...


μετα απο αλλες 15 μερες ξεσκαλωνει το πρωτο απο εκει που σκαλωσε και σου ερχεται και αυτο

και καταληγεις να εχεις οχι 1 αλλα 2 απο αυτα που παρηγγηλες...:lol: :lol: :lol:


κρατηστε το λιιιιγο καιρο μπας και σας πουν τιποτα(που δεν υπαρχει περιπτωση αλλα τεσπα, και μετα δειτε τι θα το κανετε)

sniper
19/10/2009, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
σπανίζουν τέτοιοι άντρες.... :smokin:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


177763

Cpt. Haddock
19/10/2009, 16:12
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
19/10/2009, 16:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
σπανίζουν τέτοιοι άντρες.... :smokin:


:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

τι μλκς εισαι??

:lol: :lol:



αν μου ειχε κατσει ΕΜΕΝΑ αυτο τωρα το κρανος θα ηταν ηδη καθ'οδον για το παιδι που μου εστειλε π.μ.

δεν καταλαβαινω απο συναισθηματισμους, λαθη και αηδιες.:alien:
(βεβαια γι'αυτο και να μην μου καθεται ΠΟΤΕ τετοια καλη :rotflmao: :rotflmao: )


επειδη ειπα και στην αρχη οτι την αγγελια την βαζω εκ μερους της και το κρανος της ανηκει, οπως θα της ανηκουν και τα λεφτα οταν το πουλησει ή το μπραβο αν το επιστρεψει.
εγω τον μεσαζοντα κανω. οποτε ναι επρεπε να την ρωτησω και να της μεταφερω ολα αυτα και να της πω και την αλλη εκδοχη.

:wave2:

sniper
19/10/2009, 16:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
....

αν μου ειχε κατσει ΕΜΕΝΑ αυτο τωρα το κρανος θα ηταν ηδη καθ'οδον για το παιδι που μου εστειλε π.μ.

δεν καταλαβαινω απο συναισθηματισμους, λαθη και αηδιες.:alien:

.....



είπε ο cowboy, έφτυσε στο χώμα κι έφτιαξε το στρινγκ που τον κόβει.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Cpt. Haddock
19/10/2009, 16:19
:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

Λεωνίδας
19/10/2009, 16:22
ρε τι έχασα σήμερα που ήταν κάπως busy η μέρα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tpap
19/10/2009, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
είπε ο cowboy, έφτυσε στο χώμα κι έφτιαξε το στρινγκ που τον κόβει.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

:bigcry: :rotflmao: όχι ρεμλκ...!! :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
19/10/2009, 16:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
είπε ο cowboy, έφτυσε στο χώμα κι έφτιαξε το στρινγκ που τον κόβει.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:



:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

ναι ρε μλκ εσυ τι λες?
να καθομουν να ακουσω τις politically correct αποψεις σας για ακομη μια φορα?

εχω βαρεθει απεριοριστα.

δεν τρεχετε.
πατε ΠΑΝΤΑ συμφωνα με τον ΚΟΚ.
δεν σουζαρετε.
δεν παντιλικωνετε.
δεν τρωτε κλησεις.
επιστρεφετε κρανη που σας ηρθαν κατα λαθος.
επιστρεφετε λεφτα που βρηκατε στον δρομο.
η Μητερα Τερεζα ειναι ο Μαυρος Πητ μπροστα σας.

και αλλα τοσα γραφικα...
το ξερουμε το moto.gr
:wave2:

sniper
19/10/2009, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

ναι ρε μλκ εσυ τι λες?
να καθομουν να ακουσω τις politically correct αποψεις σας για ακομη μια φορα?

εχω βαρεθει απεριοριστα.

δεν τρεχετε.
πατε ΠΑΝΤΑ συμφωνα με τον ΚΟΚ.
δεν σουζαρετε.
δεν παντιλικωνετε.
δεν τρωτε κλησεις.
επιστρεφετε κρανη που σας ηρθαν κατα λαθος.
επιστρεφετε λεφτα που βρηκατε στον δρομο.
η Μητερα Τερεζα ειναι ο Μαυρος Πητ μπροστα σας.

και αλλα τοσα γραφικα...
το ξερουμε το moto.gr
:wave2:

Πάλι δεν γάμησε ο Καπετάνιος..... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

sniper
19/10/2009, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

ναι ρε μλκ εσυ τι λες?
να καθομουν να ακουσω τις politically correct αποψεις σας για ακομη μια φορα?

εχω βαρεθει απεριοριστα.

δεν τρεχετε.
πατε ΠΑΝΤΑ συμφωνα με τον ΚΟΚ.
δεν σουζαρετε.
δεν παντιλικωνετε.
δεν τρωτε κλησεις.
επιστρεφετε κρανη που σας ηρθαν κατα λαθος.
επιστρεφετε λεφτα που βρηκατε στον δρομο.
η Μητερα Τερεζα ειναι ο Μαυρος Πητ μπροστα σας.

και αλλα τοσα γραφικα...
το ξερουμε το moto.gr
:wave2:

Και για να σοβαρευτούμε:

τρεχουμε
ΔΕΝ σουζάρουμε (είμαστε κότες και λυπόμαστε το μπροστινό - power wheelies καμιά φορά στα Μέγαρα)
παντιλικώνουμε, κυρίως στην θηβών
τρωμε κλησεις :sad:
Δεν εχουμε παραγγείλει απο τας Αγγλίας....
Εχουμε επιστρεψψει χρήματα που βρήκαμε. Μαζί με το πορτοφόλι και τα χαρτιά μέσα.\
Η μητέρα Τερέζα ήταν Ινδή.

είμαστε γραφικοί
το Moto.gr τι σχέση έχει; εκτος αν αναφέρεσαι στον Τσούλιο ή τον Βύρωνα με τον ματρακά.... :lol:

Cpt. Haddock
19/10/2009, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Η μητέρα Τερέζα ήταν Ινδή.

Αλβανίδα :D

sniper
19/10/2009, 17:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Αλβανίδα :D

Οι Αλβανοί στην Ελλάδα είναι Ελληνες τώρα

:smokin:

Cpt. Haddock
19/10/2009, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Οι Αλβανοί στην Ελλάδα είναι Ελληνες τώρα

:smokin:

Άλλο αυτό :lol:

devil's animal
19/10/2009, 17:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Και για να σοβαρευτούμε:

τρεχουμε
ΔΕΝ σουζάρουμε (είμαστε κότες και λυπόμαστε το μπροστινό - power wheelies καμιά φορά στα Μέγαρα)
παντιλικώνουμε, κυρίως στην θηβών
τρωμε κλησεις :sad:
Δεν εχουμε παραγγείλει απο τας Αγγλίας....
Εχουμε επιστρεψψει χρήματα που βρήκαμε. Μαζί με το πορτοφόλι και τα χαρτιά μέσα.\
Η μητέρα Τερέζα ήταν Ινδή.

είμαστε γραφικοί
το Moto.gr τι σχέση έχει; εκτος αν αναφέρεσαι στον Τσούλιο ή τον Βύρωνα με τον ματρακά.... :lol:

καταλαβες Νικολη...απλα δεν δινουμε συνεχεια....
:winka:

Tpap
19/10/2009, 17:22
Έχω έναν θείο taxidriver (ντε νίρο).

Η τελευταία ''συγκομιδή'' του, ήταν ένα πορτοφόλι με 5500€ μέσα. Το εντόπισε, θυμήθηκε τον πελάτη που τον άφησε και το πήγε στο τμήμα της περιοχής του πελάτη του 2 ώρες μετά.

Ο άνθρωπος ήταν ήδη εκεί -προφανώς να δηλώσει την απώλεια- και έκλαιγε. Το πορτοφόλι του το έδωσε στο χέρι ακέραιο.

Κάθε μήνα θα παραδώσει τουλ 3-4 κινητά, πορτοφόλια, χαρτοφύλακες... Σωστός?

Cpt. Haddock
19/10/2009, 17:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Κάθε μήνα θα παραδώσει τουλ 3-4 κινητά, πορτοφόλια, χαρτοφύλακες... Σωστός?

Πές του να γραφτεί στο μοτο :lol: :lol:

:wave2:

dirtbird
19/10/2009, 17:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Έχω έναν θείο taxidriver (ντε νίρο).

Η τελευταία ''συγκομιδή'' του, ήταν ένα πορτοφόλι με 5500€ μέσα. Το εντόπισε, θυμήθηκε τον πελάτη που τον άφησε και το πήγε στο τμήμα της περιοχής του πελάτη του 2 ώρες μετά.

Ο άνθρωπος ήταν ήδη εκεί -προφανώς να δηλώσει την απώλεια- και έκλαιγε. Το πορτοφόλι του το έδωσε στο χέρι ακέραιο.

Κάθε μήνα θα παραδώσει τουλ 3-4 κινητά, πορτοφόλια, χαρτοφύλακες... Σωστός?


Εγώ λέω να πεις του θείου να προσλάβει τον devils για τη δεύτερη βάρδια και....
















































να τα μοιράζεστε.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
19/10/2009, 17:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Εγώ λέω να πεις του θείου να προσλάβει τον devils για τη δεύτερη βάρδια και....



να τα μοιράζεστε.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Θα τα φάνε σε κλήσεις! :lol:

Tpap
19/10/2009, 18:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Θα τα φάνε σε κλήσεις! :lol:

Δεν θα ΦΤΑΝΟΥΝ για τις κλήσεις μΕ φαίνεται... :rotflmao:

@Dirt: Δεν κάνει για ταξί ο ντέβιλ.. :bigcry:

sniper
19/10/2009, 18:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Δεν θα ΦΤΑΝΟΥΝ για τις κλήσεις μΕ φαίνεται... :rotflmao:

Δεν κάνει για ταξί ο ντέβιλ. :bigcry:

Τον φαντάζεσαι ταρίφα και να μπαίνει κανενα ξανθό μέσα; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

DimChios
19/10/2009, 18:09
σιγα μη κατσω να το διαβασω!

Στο θεμα μας!

Σταυρο, εγω την αγγελια θα την αφαιρεσω!

ΑΝ αποφασισεις να το πουλησεις τελικα μου λες και την επαναφερω!

:wave2:


σβησε και την αντιστοιχη υπογραφη σου!

dirtbird
19/10/2009, 18:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
σιγα μη κατσω να το διαβασω!

Στο θεμα μας!

Σταυρο, εγω την αγγελια θα την αφαιρεσω!

ΑΝ αποφασισεις να το πουλησεις τελικα μου λες και την επαναφερω!

:wave2:


σβησε και την αντιστοιχη υπογραφη σου!

Μιλάμε ταγμένος στο καθήκον........:bigcry: :bigcry:

edit: για την υπογραφή συμφωνώ :lol: :lol:

devil's animal
19/10/2009, 18:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Εγώ λέω να πεις του θείου να προσλάβει τον devils για τη δεύτερη βάρδια και....
να τα μοιράζεστε.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ευκολα λεμε....:D :D

παντως οι περισσοτεροι οταν ξεχνουν κατι σε ταξι θα το ψαξουν, γιατι οι περισσοτεροι ταξιτζηδες ειναι σε σωματεια και γνωριζονται μεταξυ τους.

αν εισαι ανεξαρτητος στ'@@ σου γιατι σιγα μην κραταει πινακιδα ο οποιοσδηποτε που μπαινει μεσα... :smokin:

devil's animal
19/10/2009, 18:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Θα τα φάνε σε κλήσεις! :lol:


βουλωστο ρε βρωμοστομε και εχει να με πιασει μπατσος 2 εβδομαδες τωρα...:p


αφου σταυροκοπιεμαι καθημερινα...λεω "δεν μπορει,πλακα θα μου κανουν και θα με περιμενουν στο τελος του μηνα με ενα μπλοκακι γεματο":bigcry: :bigcry:

devil's animal
19/10/2009, 18:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
σιγα μη κατσω να το διαβασω!

Στο θεμα μας!

Σταυρο, εγω την αγγελια θα την αφαιρεσω!

ΑΝ αποφασισεις να το πουλησεις τελικα μου λες και την επαναφερω!

:wave2:


σβησε και την αντιστοιχη υπογραφη σου!

οκ, Μητσακο.

απλα δεν θελω να χαθει το κειμενο για να μην ξαναγραφω.

προς το παρον δεν πουλιεται το κρανος. περιμενουμε...

θα σβησω και την υπογραφη..
:beer: :beer: :beer:

DimChios
19/10/2009, 19:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
οκ, Μητσακο.

απλα δεν θελω να χαθει το κειμενο για να μην ξαναγραφω.

προς το παρον δεν πουλιεται το κρανος. περιμενουμε...

θα σβησω και την υπογραφη..
:beer: :beer: :beer:



δεν θα χαθει!

:wave2:

project.breeze
19/10/2009, 19:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
σιγα ρε μη σκοτωσουν και καναν υπαλληλο

:lol: :lol: :lol:



αυτα ειναι τα τυχερα του να ψωνιζεις απο το ιντερνετ απο μαγαζια...




Μην σε δω όμως να παραγγείλεις κανένα medium κράνος από ίντερνετ,να σου στείλουν extra large κατά λάθος και να μην στο αλλάζουν και κάνεις κανένα thread στο moto και παραπονιέσαι, γιατί τότε θα σου πω ένα από τα άσχημα του να ψωνίζεις από ίντερνετ.Μη κάνεις ό,τι δε θέλεις να σου κάνουν


:wave2: :lol:

sniper
20/10/2009, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Αλβανίδα :D

Τα βλέπεις (http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=1065824&lngDtrID=245) μαλέα; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Cpt. Haddock
20/10/2009, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τα βλέπεις (http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=1065824&lngDtrID=245) μαλέα; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:


Στις αντιπαραθέσεις γρήγορα ! :lol: :lol: :lol:

devil's animal
20/10/2009, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τα βλέπεις (http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=1065824&lngDtrID=245) μαλέα; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

sniper
20/10/2009, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Στις αντιπαραθέσεις γρήγορα ! :lol: :lol: :lol:


V for Victory old chap :D

Cpt. Haddock
20/10/2009, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
V for Victory old chap :D

:a027:

Δίκαιον αίματος και δίκαιον εδάφους. Δεν υπάρχει νικητης παρα μόνο νομοθεσία :smokin:














(πολύ παρέα με νομικους κάνω τελευταία :bigcry: )