PDA

View Full Version : Μπραλος πληροφοριες διαδρομης.



anco
13/05/2005, 23:50
Καλησπερα ο Μπραλος ειναι δυσκολη διαδρομη (Επιδαυρου στυλ) ?.

Και ποιον δρομο παιρνουμε για εκει ?.

:wave2:

crs-k
13/05/2005, 23:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από ancogsxr
Καλησπερα ο Μπραλος ειναι δυσκολη διαδρομη (Επιδαυρου στυλ) ?.

Και ποιον δρομο παιρνουμε για εκει ?.

:wave2:

Ειναι πιο ευκολο μιας κι εχει δυο λωριδες στο ανεβασμα και μια στο κατεβασμα!

Αμεσως μετα τις Θερμοπυλες στριβεις αριστερα, στην διασταυρωση που υπαρχει με νησιδα.

Αμεσως αρχιζει ο ανηφορος του Μπραλλου!

:smokin: :beer: :wave2:

Nik0s
13/05/2005, 23:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από ancogsxr
Καλησπερα ο Μπραλος ειναι δυσκολη διαδρομη (Επιδαυρου στυλ) ?.

Και ποιον δρομο παιρνουμε για εκει ?.

:wave2:

Δεν ξέρω αν μπορείς να την χαρακτηρίσεις διαδρομή.
Το κομμάτι δηλαδή για το οποίο γίνεται όλη η φασαρία είναι λίγα χιλιόμετρα, εξού και οι περισσότεροι ανεβοκατεβαίνουν !

Δύσκολη πάντως, δεν είναι. Ωραίες στροφές - καλή άσφαλτος.

Αν είσαι από Αθήνα ανεβαίνεις Ε.Ο. Αθηνών - Λαμίας, και λίγο πριν από τη Λαμία μπαίνεις αριστερά.... τώρα θα σε γελάσω γιατί δεν θυμάμαι τι λέει η ταμπέλα... Πάντως είναι ο δρόμος που οδηγεί και προς Παύλιανη, Αθανάσιο Διάκο κτλ....

:wave2:

idi
13/05/2005, 23:58
για να πλαγιασεις πρεπει να πας με πολλα, γιατι ειναι ανοιχτες οι στροφες

αρα το νου σου!!!

το νου σου λεμε!!!

anco
14/05/2005, 00:02
OK ευχαριστω

:wave2:

Δηλαδη να υπολογισο κανα 400 χλμ συνολο.

Nik0s
14/05/2005, 00:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από ancogsxr
OK ευχαριστω

:wave2:

Δηλαδη να υπολογισο κανα 400 χλμ συνολο.


στανταράκης !

crs-k
14/05/2005, 00:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από ancogsxr
.....................
Δηλαδη να υπολογισο κανα 400 χλμ συνολο.

Αν ειναι στο στυλ ...

Παω, ανεβαινω, κατεβαινω, φευγω ....

Τοτε καπου εκει (410) ...

:smokin: :beer: :wave2:

Nik0s
14/05/2005, 00:10
Δες και μία , έτσι για entertainment !

ΕΔΩ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=7380)

:smokin: :wave2:

sniper
14/05/2005, 10:26
Ωραίο το μέρος..........


Με την φύση ήσυχη να σε περιμένει............



Τα πουλάκια κελαϊδούν.............



ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙ ΑΥΤΑ!!!!

Με προσοχή όμως γιατί ειδικά οι μεσαίες+ μαζεύουν πολλά και μετά άντε να τις μαζέψεις......

Η κατηφόρα είναι όλα τα λεφτά :winka:

crs-k
14/05/2005, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ωραίο το μέρος..........
................................
Η κατηφόρα είναι όλα τα λεφτά :winka:


Θα διαφωνησω με ΟΛΕΣ αυτες τις αηδεις !!! :mad: :yuck:




























Η ΑΝΗΦΟΡΑ ειναι ΟΛΑ τα λεφτα!

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

Tigas
17/05/2005, 08:42
ΕΓΩ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΙΣΤΑ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ ΝΑ ΞΕΚΑΥΛΩΣΕΙΣ, Ο ΜΠΡΑΛΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΠΡΟΣΦΥΣΗ ΠΑΝΤΑ ΚΑΘΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ.
ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΡΟΦΗ ΕΙΝΑΙ 200+ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΜΠΑΡΙΕΡΕΣ Η ΒΡΑΧΙΑ, ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΚΑΛΩΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΡΟΣΕΧΕ

hornet
17/05/2005, 08:44
Σταυρος εισαι τιγκας!!!

Respect the mpralos!!!!!!!!!

rsp
17/05/2005, 11:13
Μια δυο παρατηρησεις για τον Μπραλο μιας και ειναι κοντα στο σπιτι μου και παω συχνα...

Ο Μπραλος Σαββατα και Κυριακες γινετε πιο επικυνδηνος λογο του αυξημενου κοσμου που παιζει εκει και λογο των αυτοκινητων που πανε στα χωρια
Αν εισαι πριν της 10 εχει στις επανω στροφες υγρασια και γλιστραει
Στο ανηφορικο κομματι ο δρομος εχει ενα μικρο συνεχομενο βαθουλοματακι, μπες στις στροφες καλυτερα απο εξω του

Το καλοκαιρι που μαζευετε πολυς λαος καθε 2 Κυριακη εχουμε και ενα κακο....
Ο Μπραλος ειναι μια χαρα δρομος για παιχνιδι αρκει να μην ξεχνας οτι ειναι δημοσιος δρομος

Αυτα..Καλη Διασκεδαση..!

DEMINIO
17/05/2005, 16:34
Να ξεκαθαρίσουμε κάτι, για να μην παρεξηγούμαστε κιόλας
Στον Μπράλο δεν πας για να ξεκαυλώσεις με τον τρόπο που αφήνετε να εννοηθεί :nono:
Αν θες να κάνεις αυτό, σαφώς και πάνΕ σε μια πίστα (κάποια θα βρεις :look: ) να το κάνεις, να γουστάρεις και εσύ και όλοι!!! :)
Αλλά βέβαια, μεταξύ των επισκέψεων-ξεκαυλώματος στη πίστα, υπάρχουν και οι απλές, αθώες και ασφαλής ... πολεμικές :evil:
Και γενικότερα, ο άνθρωπΑς για μια διαδρομή ρώτησε
όχι για το πού θα πάει να κάνει το 1:08:032 που το 'χει:eyepop:

Tigas
18/05/2005, 09:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
Να ξεκαθαρίσουμε κάτι, για να μην παρεξηγούμαστε κιόλας
Στον Μπράλο δεν πας για να ξεκαυλώσεις με τον τρόπο που αφήνετε να εννοηθεί :nono:
Αν θες να κάνεις αυτό, σαφώς και πάνΕ σε μια πίστα (κάποια θα βρεις :look: ) να το κάνεις, να γουστάρεις και εσύ και όλοι!!! :)
Αλλά βέβαια, μεταξύ των επισκέψεων-ξεκαυλώματος στη πίστα, υπάρχουν και οι απλές, αθώες και ασφαλής ... πολεμικές :evil:
Και γενικότερα, ο άνθρωπΑς για μια διαδρομή ρώτησε
όχι για το πού θα πάει να κάνει το 1:08:032 που το 'χει:eyepop:

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΗΓΕ ΝΑ ΧΩΘΕΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Η ΤΟΥΜΠΑ, ΤΟΥ ΕΞΗΓΟΥΜΕ 2 ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΠΑΕΙ , ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΤΟΥ .
ΣΤΟ ΜΠΡΑΛΟ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΠΑΣ ΜΕ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΡΘΕΙΣ 10μ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ, ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ
:winka:

stako
18/05/2005, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΕΓΩ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΙΣΤΑ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ ΝΑ ΞΕΚΑΥΛΩΣΕΙΣ, Ο ΜΠΡΑΛΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΠΡΟΣΦΥΣΗ ΠΑΝΤΑ ΚΑΘΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ.
ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΡΟΦΗ ΕΙΝΑΙ 200+ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΜΠΑΡΙΕΡΕΣ Η ΒΡΑΧΙΑ, ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΚΑΛΩΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΡΟΣΕΧΕ

200+ ??? Wow, τόσο ανοιχτές είναι ρε παιδιά οι στροφές εκεί??? Ε τότε δε λέει.............. Αν είναι έτσι, από τις λίγες πάντως σαν σύνολο, διαδρομές που έχω κάνει, ψήφίζω σαν μακράν καλύτερη την διαδρομή για Βόρεια Εύβοια......... Συνεχές στροφιλίκι, με μέτρια βέβαια άσφαλτο, αλλάαααααα......................το ευχαριστιέσαι ρε παιδάκι μου! Είναι και μεγάλη διαδρομή, αν θυμάμαι καλά τουλάχιστον 30-40 λεπτά? Την έκανα τότε στην super συνάντηση του forum προσπαθώντας να προλάβω τους άλλους που είχαν ξεκινήσει πολύ νωρίτερα και μου άρεζεεεεεεεεεεεεεεεεεεε............! :)

Και είναι και μέσα στη φύση ρε παιδάκι μου, πολύ όμορφα! Αν γουστάρεις σταματάς και σε ποταμάκια με νερά κτλ.........

Θούπερ λέμε............!!!!

:beer:

stako
18/05/2005, 09:26
Από την άλλη αν σας αρέσουν οι ανοιχτές μια καλή, κοντινή μάλιστα διαδρομή, είναι για Λαύριο από Αττική Οδό. Μάλιστα είναι και σχετικά ασφαλής καθώς παίζει νησίδα στη μέση και ο δρόμος είναι ποιοτικός (όχι μόνο στην Αττική, και μετά). Ούτε τα γνωστά σαμάρια, ούτε ανάποδες κλίσεις, ούτε τίποτα. Προσοχή μόνο σε 4-5 σημεία που έχει φανάρια, εκεί κόβουμε γιατί δεν ξέρεις πότε ο μα$#@κας ο κουτάκιας θα κάνει βλακεία................

Και Λαύριο για καφέ έχει και...............ωραίο σέρβις σε μια καφετέρια που έχω στο μυαλό μου.................χεχεχεχεχε.........:)

Tigas
18/05/2005, 09:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
200+ ??? Wow, τόσο ανοιχτές είναι ρε παιδιά οι στροφές εκεί??? Ε τότε δε λέει.............. Αν είναι έτσι, από τις λίγες πάντως σαν σύνολο, διαδρομές που έχω κάνει, ψήφίζω σαν μακράν καλύτερη την διαδρομή για Βόρεια Εύβοια......... Συνεχές στροφιλίκι, με μέτρια βέβαια άσφαλτο, αλλάαααααα......................το ευχαριστιέσαι ρε παιδάκι μου! Είναι και μεγάλη διαδρομή, αν θυμάμαι καλά τουλάχιστον 30-40 λεπτά? Την έκανα τότε στην super συνάντηση του forum προσπαθώντας να προλάβω τους άλλους που είχαν ξεκινήσει πολύ νωρίτερα και μου άρεζεεεεεεεεεεεεεεεεεεε............! :)

Και είναι και μέσα στη φύση ρε παιδάκι μου, πολύ όμορφα! Αν γουστάρεις σταματάς και σε ποταμάκια με νερά κτλ.........

Θούπερ λέμε............!!!!

:beer:

ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΥΣΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΝΩ ΜΕΡΙΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΟΧΙ ΜΕ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΠΙΑΣΕ ΕΝΑ ΡΥΘΜΟ ΣΒΕΛΤΟ ΟΧΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ.
Ο ΑΓΙΟ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΤΗΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΔΙΑΝΟΙΑ ΛΕΜΕ.
ΕΑΝ ΘΕΣ ΕΛΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ, ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟ.
ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΝΩΡΙΣ:wave2:

Tigas
18/05/2005, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Από την άλλη αν σας αρέσουν οι ανοιχτές μια καλή, κοντινή μάλιστα διαδρομή, είναι για Λαύριο από Αττική Οδό. Μάλιστα είναι και σχετικά ασφαλής καθώς παίζει νησίδα στη μέση και ο δρόμος είναι ποιοτικός (όχι μόνο στην Αττική, και μετά). Ούτε τα γνωστά σαμάρια, ούτε ανάποδες κλίσεις, ούτε τίποτα. Προσοχή μόνο σε 4-5 σημεία που έχει φανάρια, εκεί κόβουμε γιατί δεν ξέρεις πότε ο μα$#@κας ο κουτάκιας θα κάνει βλακεία................

Και Λαύριο για καφέ έχει και...............ωραίο σέρβις σε μια καφετέρια που έχω στο μυαλό μου.................χεχεχεχεχε.........:)

ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΩΡΑΙΟ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ , ΤΟΝ ΑΕΡΟΔΙΑΔΡΟΜΟ ΤΩΝ ΣΠΑΤΩΝ:rotflmao: :rotflmao:
ΒΡΕ ΣΤΑΥΡΟ SS ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ 300 ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ:nono:

stako
18/05/2005, 09:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΩΡΑΙΟ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ , ΤΟΝ ΑΕΡΟΔΙΑΔΡΟΜΟ ΤΩΝ ΣΠΑΤΩΝ:rotflmao: :rotflmao:
ΒΡΕ ΣΤΑΥΡΟ SS ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ 300 ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ:nono:

Όχι βρε συνονόματε, αφού το είπα ότι δεν μου αρέσουν οι ανοιχτές διαδρομές.........:)

:wave2:

stako
18/05/2005, 09:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΥΣΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΝΩ ΜΕΡΙΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΟΧΙ ΜΕ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΠΙΑΣΕ ΕΝΑ ΡΥΘΜΟ ΣΒΕΛΤΟ ΟΧΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ.
Ο ΑΓΙΟ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΤΗΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΔΙΑΝΟΙΑ ΛΕΜΕ.
ΕΑΝ ΘΕΣ ΕΛΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ, ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟ.
ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΝΩΡΙΣ:wave2:

Ναύπακτο ε? Ωραία, θα το τσεκάρω! Αυτό το ΠΣΚ παίζει να ανέβω Βόλο σε ένα φίλο, αν δεν ανέβω τελικά (αν η πρόγνωση για τον καιρό δεν είναι καλή) τότε είναι πάρα πάρα πάρα πολύ πιθανό να σας ακολουθήσω........:wave2:

hornet
19/05/2005, 08:14
νικολακη deminio μου κανεις! :wave2:

Τιγκα βλεπω τη "πιστα" την εχεις σε πολυ υποληψη...και καλα κανεις ειναι μια απο τις καλυτερες διαδρομες που υπαρχουν...θυμιζει need for speed I (για τους παλαιους!!!)

stako εαν πας στο ιτεα -γαλαξειδι ναυπακτο....θα παρεις και σκηνη μαζι γιατι θα θελεις να μεινεις εκει...παρολαυτα το ξανατονιζω οτι και στη ναυπακτο εχει στροφες που θελουν παρα πολυ προσοχη ....οπως η παραβολικη πριν τον αγιο νικολαο και αλλη μια πιο μετα οι οποιες ερχεσαι με πολλα και θελουν να εχεις το νου σου

Φωτο απο δελφους απο κατω η Ιτεα και η εναρξη της διαδρομης ο δρομος παει ολο παραλια


14512

Tigas
19/05/2005, 08:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
νικολακη deminio μου κανεις! :wave2:

Τιγκα βλεπω τη "πιστα" την εχεις σε πολυ υποληψη...και καλα κανεις ειναι μια απο τις καλυτερες διαδρομες που υπαρχουν...θυμιζει need for speed I (για τους παλαιους!!!)

stako εαν πας στο ιτεα -γαλαξειδι ναυπακτο....θα παρεις και σκηνη μαζι γιατι θα θελεις να μεινεις εκει...παρολαυτα το ξανατονιζω οτι και στη ναυπακτο εχει στροφες που θελουν παρα πολυ προσοχη ....οπως η παραβολικη πριν τον αγιο νικολαο και αλλη μια πιο μετα οι οποιες ερχεσαι με πολλα και θελουν να εχεις το νου σου

Φωτο απο δελφους απο κατω η Ιτεα και η εναρξη της διαδρομης ο δρομος παει ολο παραλια

ΤΗ ΝΑΥΠΑΚΤΟ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΛΜ ΝΑ ΣΤΡΙΨΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ.
ΣΤΑΘΗ ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΡΑΖΕΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΛΕΜΕ:wave2:

hornet
19/05/2005, 08:53
αν θελω λεει αλλα ποτε δεν ξερω γαμωτ γαμωτ


14520

SF
19/05/2005, 08:59
Το ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΟ Σάββατο 28 τρέχοντος, θα παιχτεί ένας Μπράλος. Πληροφορίες εντός.

Tigas
19/05/2005, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Το ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΟ Σάββατο 28 τρέχοντος, θα παιχτεί ένας Μπράλος. Πληροφορίες εντός.

ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΣΕ ΛΕΜΕ.
ΕΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΡΑΒΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΠΑΛΙΟΚΟΝΤΡΑΚΙΔΕΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ.

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΘΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΡΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣ.

illuminatios
20/05/2005, 12:10
πάντος θα παίξει και την κυριακή ένας μπράλος
(μεγάλη παρέα ,μερικά δικάβαλα, εκτός φόρουμ ! )

rsp
20/05/2005, 12:13
Για δωσε λεπτομεριες????

illuminatios
20/05/2005, 13:02
μοτοπαρέα με διαφορα μηχανάκια (τουρίστες και μοβόροι) ξεκινάνε Κυριακη κατα 10.30 απο πρώτα mcdonalds.
ξαναλέω ότι δεν είναι φορουμιτες, οπότε μην περιμένεις τηλέφωνα και τέτοια.

Tropeas
20/05/2005, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
μοτοπαρέα με διαφορα μηχανάκια (τουρίστες και μοβόροι) ξεκινάνε Κυριακη κατα 10.30 απο πρώτα mcdonalds.
ξαναλέω ότι δεν είναι φορουμιτες, οπότε μην περιμένεις τηλέφωνα και τέτοια.
Θα ανέβουμε μαζί καθώς θέλω να πάω μια Λαμία σε ένα φίλο που είναι φαντάρος για επισκεπτήριο και να γυρίσω μετά...

Μηχανή αναγνώρισης η εικονιζόμενη.