PDA

View Full Version : Χανιώτες Προσοχή!



Εχετλαίος
20/10/2009, 11:17
Στην πλατεία Αγοράς έχουν βάψει κάποιες διαβάσεις πεζών κατά το ήμιση αλλά και έχουν χύσει πάνω στα φρεσκοβαμμένα μια σκόνη (!) που μοιάζει με κάτι μεταξύ χαλαζιακής άμμου (!) και ζάχαρης (!). Γλυστράει σαν το διάολο και προσοχή!!! Με τα πόδια ήμουνα και παρολίγο να σαβουριαστώ! Θα ανεβάσω φωτό από το κινητό μόλις μπορέσω. Ήδη μίλησα με τροχαία και είπαν ότι θα το κοιτάξουν.
wtf?
:mad:

makis206
20/10/2009, 11:55
Τα άσπρα σημάδια από ντριφτάρισμα παπιολάστιχου που θα δεις στρίβοντας δεξιά από τη στοά για Εθνική τράπεζα, εγώ τα έκανα...!:D

:lol:

alximistis
20/10/2009, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Τα άσπρα σημάδια από ντριφτάρισμα παπιολάστιχου που θα δεις στρίβοντας δεξιά από τη στοά για Εθνική τράπεζα, εγώ τα έκανα...!:D

:lol:


γλήγορε... :smokin: :lol: :lol: :lol:

McGyver
20/10/2009, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Τα άσπρα σημάδια από ντριφτάρισμα παπιολάστιχου που θα δεις στρίβοντας δεξιά από τη στοά για Εθνική τράπεζα, εγώ τα έκανα...!:D

Και τα καφέ σημαδάκια που τα συνοδεύουν;;;

makis206
20/10/2009, 13:17
Ναι ναι γελάτε εσείς, έπρεπε να βλέπατε τον πιτσιρικά στο απέναντι φανάρι με το Καζέρ! Την επόμενη φορά που θα με δει θα με ρωτάει για τις μοντιφιές που τού'χω κάνει :lol:

DeusEx
20/10/2009, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Τα άσπρα σημάδια από ντριφτάρισμα παπιολάστιχου που θα δεις στρίβοντας δεξιά από τη στοά για Εθνική τράπεζα, εγώ τα έκανα...!:D

:lol:

α ωστε εσυ ησουνα πουλακι μου που αφησες τα σημαδια στο 2ο ταμειο της τραπεζας κ μια σπασμενη τζαμαρια ... τουλαχιστον επρεπε να σκουπησεις τα αιματα

makis206
20/10/2009, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από DeusEx
α ωστε εσυ ησουνα πουλακι μου που αφησες τα σημαδια στο 2ο ταμειο της τραπεζας κ μια σπασμενη τζαμαρια ... τουλαχιστον επρεπε να σκουπησεις τα αιματα

Επίτηδες τα άφησα, "έδεσαν" με το άσπρο του δρόμου κι όλη η πλατεία φαίνεται πλέον σαν να διαθέτει κερμπς!:a2:

:lol: