PDA

View Full Version : Νομικη ερωτηση (η αλλη μιση αληθεια)



Akatanomastos
23/10/2009, 20:58
παιδια εχω σοβαρο προβλημα,

θα ειμαι συντομος γιατι η κατασταση ειναι ποιο σοβαρη απο οσο νομιζα..

συγκατοικουσα με μια κοπελα, νομιζα οτι ηταν η γυναικα της ζωης μου,

της εδωσα τα παντα, δουλευα σαν το σκυλο για να μην της λειψει τιποτα..

σχεδιαζαμε μαλιστα να παντρεφτουμε.

Νομιζα οτι ηταν απο αυτες τις λιγες γυναικες, που ειναι αγαθες και καλες, μερικοι τις λενε και ηλιθιες, και οχι απο αυτα τα πουτανακια, που ψαχνουν ευκαιρια να σου πατησουν τον λαιμο..

Νομιζα οτι ηταν απο αυτες, που οι περισσοτεροι αντρες τις ψαχνουν με φακο, γιατι και γω με τον φακο την γνωρισα ενα βραδυ που ειχε διακοπη ρευματος ολη η πολυκατοικια και βγηκα εξω στον διαδρομο να δω τι γινετε..
εκεινη ειχε βγει απο το σπιτι της(αυτο που εμελε να στεγασει τον ερωτα μας :rolleyes: ) με ενα σεντονι, και δυο γυμνασμενα παιδια, ξαδερφια της μου ειπε οτι ειναι, που να φανταστω και γω..

Στην ιστορια μας τωρα, οτι μου λεγε οτι θελει της το αγοραζα, για να μην ζηλευει τις φιλες τις που ειχαν οτι ηθελαν.(καλες @@ταναρες και αυτες)

μια μερα λοιπον που ειμαστε σε γνωστο πανακριβο μαγαζι με επιπλα, τις γυαλισαν κατι κοκκινοι καναπεδες..

Η τιμη αυτων??? 8000 ΕΥΡΩ:eek: :eek:

Της ειπα ρε μωρο μου, ρε μωρακι μου αστο για αργοτερα, οταν βρω και γω μια τεταρτη δουλεια σαν ανθρωπος, ακομα πληρωνω το φορεμα που πηρες την προηγουμενη βδομαδα..

Μου, λεει η αγοραζεις τους καναπεδες η χωριζουμε και παω στην μανα μου..

Η ιδεα να τρεχω παλι στης πεθερας μου και να την παρακαλαω να μου ανοιξει, με λυγισε αμεσως..:bigcry:

Η τραπεζα ομως δεν μου εδινε δανειο γιατι εχω ηδη πααααααρα πολλα,(βλεπε φορεματα, αυτοκινητο κλπ κλπ για την βασιλησα του σπιτιου μου:rolleyes: )

Η μονη λυση? να τους παρω με τις οικονομιες της φουκαριαρας της μανας μου, και να τα επιστρεψω σιγα σιγα..

Τα προβλημα ποιο ειναι? πριν μια βδομαδα τσακωθηκαμε πολυ ασχημα οταν της ειπα οτι ο μουσακας της μανας της ειναι για πεταμα, και να τον φαει αυτη(η μανα της) που ειναι σαν φωκια, και οι φωκιες δεν παθαινουν τιποτα(τι το θελα και γω ο μ######:bigcry: )

τοτε λοιπον σηκωθηκε εφυγε και την επομενη μερα μου στειλε κατι "φιλους" της, δυνατα αγορια ομολογουμενως/μαλλον τα ξαδερφια της, και μου σηκωσαν το σπιτι!!!!

Μεταξυ μας, δεν με νοιαξε τιποτα αλλο απο αυτα που πηραν, εκτος απο τους κοκκινους καναπεδες, γιατι τελικα με ειχαν βολεψει παρα πολυ

Καθε τεταρτη που επαιζε η ομαδα μου, Η ΘΡΥΛΑΡΑ στο ΤΣΑΜΠΙΟΝς ΛΙΓΚ, μετα τις τριαρες και πενταρες ρουφαγαμε, καθομουν πολυ ανετα στον μαλακο καναπε χωρις να τσουζει πολυ ο ποπος μου:blush: (:rotflmao: :bigcry: ειπα να αναμειξω και αλλο θρεαντ:lol: :bawl:)

Αυτη ισχυριζετε οτι της πουλησα τους καναπεδες, και τωρα τους ΘΕΛΩ και πισω
δηλαδη οτι εφαγα 8000, και θελω και τους καναπεδες πισω, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ:bawl:

παιδες θα με τρεχει στα δικαστηρια, και θα μπω και μεσα στο τελος..

ΘΑ χει και μαρτυρες, σιγουρα την φωκια την μανα της, και εναν φιλαρακο μηχανοβιο, που μπαινει σε κατι φορουμ και τετοιες αηδιες και ψαχνει "δικηγορους" και ψευδο-μαρτυρες..
:look:

HELP

(Φιλε με την κανονικη ιστορια, μην παρεξηγησεις, λιγο χιουμορ να περσει η ωρα ειναι μονο..:beer: )

SVX
23/10/2009, 21:03
....υπαρχει περιπτωση να δουμε αυτους τους καναπεδες στις αγγελιες...?????


:look:

jimmy10
23/10/2009, 23:04
το σπιτι που μενατε ποιανού είναι????


Λεω, ΄γω τωρα....

blackbusa
23/10/2009, 23:34
ρε παπαρα....τωρα διαβασα την αλλη (πραγαματικη) ιστορια....με αυτα δεν κανουν πλακα....

Akatanomastos
24/10/2009, 00:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ρε παπαρα....τωρα διαβασα την αλλη (πραγαματικη) ιστορια....με αυτα δεν κανουν πλακα....

ελα ρε φιλε, χαβαλε κανω,

δεν επαθε κανεις κατι (χτυπα ξυλο) και το κοροιδεψα, μια κατασταση διαφωνιας/αντιμαχιας πες το οπως θες, που θα λυθει εστω και δικαστικα

Akatanomastos
24/10/2009, 00:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmy10
το σπιτι που μενατε ποιανού είναι????


Λεω, ΄γω τωρα....

μη μου χαλας το σεναριο:rotflmao:

blackbusa
24/10/2009, 00:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
ελα ρε φιλε, χαβαλε κανω,

δεν επαθε κανεις κατι (χτυπα ξυλο) και το κοροιδεψα, μια κατασταση διαφωνιας/αντιμαχιας πες το οπως θες, που θα λυθει εστω και δικαστικα

φιλε μου...8000 συν οποια δικαστικα εξοδα που ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑ δεν ειναι για κοροιδεμα ουτε για πλακα...ασε που υπαρχει και μεγαλο ενδεχομενο να χασει...αρα λιγο σεβασμος δεν βλαπτει...προσωπικη αποψη παντα...

και δεν ειδα να κανεις τον ιδιο χαβαλε και πλακα με ανοιγμα θρεντ στο σκηνικο με γνωστο μαγαζι που παιρνει λεφτα και δεν παραδιδει μηχανακια....λιγο σεβασμος μονο...αυτο...

Akatanomastos
24/10/2009, 00:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
φιλε μου...8000 συν οποια δικαστικα εξοδα που ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑ δεν ειναι για κοροιδεμα ουτε για πλακα...ασε που υπαρχει και μεγαλο ενδεχομενο να χασει...αρα λιγο σεβασμος δεν βλαπτει...προσωπικη αποψη παντα...

και δεν ειδα να κανεις τον ιδιο χαβαλε και πλακα με ανοιγμα θρεντ στο σκηνικο με γνωστο μαγαζι που παιρνει λεφτα και δεν παραδιδει μηχανακια....λιγο σεβασμος μονο...αυτο...

οκ σεβαστο αυτο που λες.

θεωρησα και θεωρω οτι ειναι ενα κειμενο καθαρα χιουμοριστικο, το ξεκαθαριζω αλλωστε στο τελος.

ενα υποθετικο/χαβαλετζιδικο κειμενο που θα μπορουσε να εγραφε στο φορουμ ο αλλος εμπλεκομενος της υποθεσης..

ουτε την κοπελα κοροιδεψα, ουτε τον φιλο της..

Υ.Γ. δανειστηκα απλα την βαση της ιστοριας και εγραψα κατι εντελως διαφορετικο, που απλα μου αρεσε σαν ιδεα.



δεν εκανα χαβαλε για το μαγαζι που λες, γιατι παιρνω ποσοστα απο κει..γιαυτο φιλε μου, τα παιρνω απο κει

blackbusa
24/10/2009, 00:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
οκ σεβαστο αυτο που λες.

θεωρησα και θεωρω οτι ειναι ενα κειμενο καθαρα χιουμοριστικο, το ξεκαθαριζω αλλωστε στο τελος.

ενα υποθετικο/χαβαλετζιδικο κειμενο που θα μπορουσε να εγραφε στο φορουμ ο αλλος εμπλεκομενος της υποθεσης..

ουτε την κοπελα κοροιδεψα, ουτε τον φιλο της..

Υ.Γ. δανειστηκα απλα την βαση της ιστοριας και εγραψα κατι εντελως διαφορετικο, που απλα μου αρεσε σαν ιδεα.



δεν εκανα χαβαλε για το μαγαζι που λες, γιατι παιρνω ποσοστα απο κει..γιαυτο φιλε μου, τα παιρνω απο κει

φιλε μου κοροιδευεις την κατασταση....και για εμενα παλι θεωρω οτι ειναι το ιδιο...αν εχεις μπλεξει ποτε με δικαστηρια για μαλακιες αλλωνων ξερεις...αν δεν κανεις πλακα οπως εσυ....πολυ το κουρασα...

υ.γ. γιαυτο μετακομεισες στο Παρισι????ειναι πολλα τα ποσοστα ε???

Akatanomastos
24/10/2009, 00:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
υ.γ. γιαυτο μετακομεισες στο Παρισι????ειναι πολλα τα ποσοστα ε???

αυτο ειναι το νεο επιχειρημα της χρονιας..

Οποιος θελει να μου την πει θα λεει για το παρισι..

λες και μου ανηκει, ή μενω πανω στο σικουανα και η καρλα μπρουνι μου χαιδευει τα αρχ.....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ρε μεγαλωστε μερικοι καποτε..
:rolleyes:

vangelis 64
24/10/2009, 01:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
αυτο ειναι το νεο επιχειρημα της χρονιας..

Οποιος θελει να μου την πει θα λεει για το παρισι..

λες και μου ανηκει, ή μενω πανω στο σικουανα και η καρλα μπρουνι μου χαιδευει τα αρχ.....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ρε μεγαλωστε μερικοι καποτε..
:rolleyes: Ρε αρχηγέ,και στα Καρδακούτσαλα να έμενες είναι άκυρο να υποτιμάς ή να περιγελάς πρόβλημα συνανθρώπου,όποιο κι αν είν' αυτό.
:wave2:

Akatanomastos
24/10/2009, 01:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Ρε αρχηγέ,και στα Καρδακούτσαλα να έμενες είναι άκυρο να υποτιμάς ή να περιγελάς πρόβλημα συνανθρώπου,όποιο κι αν είν' αυτό.
:wave2:

μην το λες σε μενα, στον μπλακ μπουσα πες το που στην συζητηση που ειχαμε, για καποιο ασχετο λογο ανεφερε τον τοπο διαμονης μου..

για το προβλημα που λες οτι περιγελαω εχω ηδη απαντησει..

vangelis 64
24/10/2009, 01:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
μην το λες σε μενα, στον μπλακ μπουσα πες το που στην συζητηση που ειχαμε, για καποιο ασχετο λογο ανεφερε τον τοπο διαμονης μου..

για το προβλημα που λες οτι περιγελαω εχω ηδη απαντησει.. Νομίζω πως ο τόπος διαμονής σου δεν είναι πρόβλημα για σένα,άρα ο Πάνος δεν σε έθιξε για το πρόβλημα αυτό.

Μπορεί να είναι κι αυτός άκυρος,η αιτιολόγησή σου πάντως δεν μού κάνει.

blackbusa
24/10/2009, 01:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
μην το λες σε μενα, στον μπλακ μπουσα πες το που στην συζητηση που ειχαμε, για καποιο ασχετο λογο ανεφερε τον τοπο διαμονης μου..

για το προβλημα που λες οτι περιγελαω εχω ηδη απαντησει..

ασχετο λογο???εσυ δεν ειπες οτι παιρνεις ποσοστα απο το γνωστο μαγαζι???στην ειρωνια και στην μαλακια απανταω ακριβως με τον ιδιο τροπο....το επιασες τωρα γιατι ειπα το Παρισι και τα ποσοστα...???παω να πιω το γαλα μου τωρα να μεγαλωσω...:winka:

Akatanomastos
24/10/2009, 01:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Νομίζω πως ο τόπος διαμονής σου δεν είναι πρόβλημα για σένα,άρα ο Πάνος δεν σε έθιξε για το πρόβλημα αυτό.

Μπορεί να είναι κι αυτός άκυρος,η αιτιολόγησή σου πάντως δεν μού κάνει.


1) πρεπει ο πανος και διαφοροι αλλοι σαν μεγαλα και σκεφτομενα παιδια που ειναι να σταματησουν να ειναι κομπλεξικοι με εναν πιτσιρικα που σπουδαζει(=γαμιεται) και δεν κανει τον bon viveur στο παρισι.

2) εδωσα μια εξηγηση, σεβαστο να μην σου κανει.

vangelis 64
24/10/2009, 01:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
1) πρεπει ο πανος και διαφοροι αλλοι σαν μεγαλα και σκεφτομενα παιδια που ειναι να σταματησουν να ειναι κομπλεξικοι με εναν πιτσιρικα που σπουδαζει(=γαμιεται) και δεν κανει τον bon viveur στο παρισι.

2) εδωσα μια εξηγηση, σεβαστο να μην σου κανει. ΟΚ δεκτόν.Ίσως μεγαλώνοντας διακρίνεις τη διαφορά μεταξύ τού χιούμορ και τού "γελάω εις βάρος άλλου".

Στην προκειμένη περίπτωση δηλαδή δεν είναι ο Πάνος που πρέπει να μεγαλώσει.:beer:

blackbusa
24/10/2009, 01:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
1) πρεπει ο πανος και διαφοροι αλλοι σαν μεγαλα και σκεφτομενα παιδια που ειναι να σταματησουν να ειναι κομπλεξικοι με εναν πιτσιρικα που σπουδαζει(=γαμιεται) και δεν κανει τον bon viveur στο παρισι.

2) εδωσα μια εξηγηση, σεβαστο να μην σου κανει.


1) πρεπει ο καθενας να μην κανει πλακα με ανθρωπους που δεν ξερει...ποσο μαλλον σε τοσο σοβαρα οικονομικα προβληματα...απο ποτε το σπουδαζω=γαμιεμε???εγω ξερω σπουδαζω+δουλευω για να τα βγαλω περα=γαμιεμε

2) δεν ξερω τι να γραψω...:lol:

Akatanomastos
24/10/2009, 01:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
1) πρεπει ο καθενας να μην κανει πλακα με ανθρωπους που δεν ξερει...ποσο μαλλον σε τοσο σοβαρα οικονομικα προβληματα...απο ποτε το σπουδαζω=γαμιεμε???εγω ξερω σπουδαζω+δουλευω για να τα βγαλω περα=γαμιεμε

2) δεν ξερω τι να γραψω...:lol:

1) τι ενοοεις απο ποτε? μπορει να μην σου τυχει η να μην το εχεις ακουσει απο καπου, και ομως συμβαινει.

δεν θα μπω στην διαδικασια να σου εξηγησω πως τα βγαζω περα, που βρισκω λεφτα για να σπουδασω κλπ κλπ οπως δεν το κανα ουτε με τον Τερενς που με ειχε φτασει και αυτος στα ορια μου..

απλα ξαναλεω, σταματηστε καποιοι να ειστε κομπλεξικοι με τους πιτσιρικαδες.. κριμα ειναι..

o_gavros
24/10/2009, 02:04
δε στη λένε επειδή είσαι μικρότερος τους ρε παίχτη.
επειδή κάνεις πλάκα (έστω κι αν είχες καλές προθέσεις) με το σοβαρό πρόβλημα κάποιου άλλου στη λένε.
άντε να ξεκολλάμε λίγο.

Akatanomastos
24/10/2009, 02:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από o_gayros


το καταλαβα ρε παικτη


μην σκατε θα φυγει ετσι και αλλιως το πρωι, θα σταματησει να χαλαει την αισθητικη σας

blackbusa
24/10/2009, 02:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
1) τι ενοοεις απο ποτε? μπορει να μην σου τυχει η να μην το εχεις ακουσει απο καπου, και ομως συμβαινει.

δεν θα μπω στην διαδικασια να σου εξηγησω πως τα βγαζω περα, που βρισκω λεφτα για να σπουδασω κλπ κλπ οπως δεν το κανα ουτε με τον Τερενς που με ειχε φτασει και αυτος στα ορια μου..

απλα ξαναλεω, σταματηστε καποιοι να ειστε κομπλεξικοι με τους πιτσιρικαδες.. κριμα ειναι.. προσωπικα δεν με νοιαζει τι κανεις...και που το ειδες το κομπλεξ???α ναι...και ο λογος που ειπα για Παρισι ειναι λιγο πιο πανω...δεν το ειδες???

υ.γ. αν θεωρεις τις σπουδες σου γαμισι και το λες και με παραπονο αστο καλυτερα...στο λεει καποιος που που τα περασε πριν απο εσενα...και με την δευτερη εκδοχη βεβαια...

vangelis 64
24/10/2009, 02:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos

μην σκατε θα φυγει ετσι και αλλιως το πρωι, θα σταματησει να χαλαει την αισθητικη σας Είς οιωνός άριστος,αμύνεσθαι περί πάΡΤης.:wacko:

Akatanomastos
24/10/2009, 02:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
προσωπικα δεν με νοιαζει τι κανεις...και που το ειδες το κομπλεξ???α ναι...και ο λογος που ειπα για Παρισι ειναι λιγο πιο πανω...δεν το ειδες???

υ.γ. αν θεωρεις τις σπουδες σου γαμισι και το λες και με παραπονο αστο καλυτερα...στο λεει καποιος που που τα περασε πριν απο εσενα...και με την δευτερη εκδοχη βεβαια...

ειδα τι εγραψες, ειδα και το λογο και καταλαβα οτι καταλαβα.

φυσικα και δεν το ειπα με παραπονο, ηρθα με πληρη επιγνωση του που παω(οσο τεσπα μπορεις να χεις πριν πας καπου 1η φορα).

blackbusa
24/10/2009, 02:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
ειδα τι εγραψες, ειδα και το λογο και καταλαβα οτι καταλαβα.



τοτε τι καταλαβες και παραπονεθηκες που σου την ειπα για το Παρισι???χωρις να το καταλαβεις μαλλον (ελπιζω δηλαδη) εκανες παλι χουμορακι και υπαρχουν ανθρωποι που ενω εχουν δωσει λεφτα δεν εχουν μηχανη...εκει φανταζομαι μια τετοια χιουμοριστικη ιστοριουλα σε ενα μοτοσυκλετιστικο φορουμ θα ηταν για μεγαλο κραξιμο ε???

Akatanomastos
24/10/2009, 02:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Είς οιωνός άριστος,αμύνεσθαι περί πάΡΤης.:wacko:

δεν ξερω ρε γμτ κανα αλλο αρχαιο να σου πω

εν οιδα οτι ουδεν οιδα:wacko:

vangelis 64
24/10/2009, 02:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
δεν ξερω ρε γμτ κανα αλλο αρχαιο να σου πω

εν οιδα οτι ουδεν οιδα:wacko: Μά'στα.Ελπίζω να μη σπουδάζεις φιλολογία.:rotflmao: :rotflmao:

Akatanomastos
24/10/2009, 02:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
τοτε τι καταλαβες και παραπονεθηκες που σου την ειπα για το Παρισι???χωρις να το καταλαβεις μαλλον (ελπιζω δηλαδη) εκανες παλι χουμορακι και υπαρχουν ανθρωποι που ενω εχουν δωσει λεφτα δεν εχουν μηχανη...εκει φανταζομαι μια τετοια χιουμοριστικη ιστοριουλα σε ενα μοτοσυκλετιστικο φορουμ θα ηταν για μεγαλο κραξιμο ε???

καλα εσυ το εχεις παει πολυ μακρια το πραγμα..

Μου λες τωρα μια ιστορια που σου βγηκε απο το κεφαλι, για ενα θρεαντ που το διαβασα 2/3 φορες γιατι δεν με τραβηξε, και θα μπορουσε να μην το χα διαβασει ποτε,
και ισχυριζεσε οτι δεν εγραψα κατι αστειο γιατι φοβηθηκα το κραξιμο..

Ξερεις,
δεν στηνομε εξω απο καθε θρεαντ να βγαλω μια αντι-Ιστορια για να γελασω..

στο ειπα και νωριτερα, το συγκεκριμενο θρεαντ με τους καναπεδες μου δωσε ΕΡΕΘΙΣΜΑ και γραψα 5 παπαριες χωρις να εχω σκοπο να θιγω κανεναν
αν θες το καταλαβαινεις αν δεν θες οχι..

Akatanomastos
24/10/2009, 02:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Μά'στα.Ελπίζω να μη σπουδάζεις φιλολογία.:rotflmao: :rotflmao:

:lol: εψαξα παντως στο νετ αλλα δεν βρηκα κατι καλο να σου γραψω. αν εχεις καμια σελιδα με catchy αρχαιες ατακες, δωσε

οχι φιλολογια, μακρια:eek:

notakos600
24/10/2009, 02:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
δεν ξερω ρε γμτ κανα αλλο αρχαιο να σου πω

εν οιδα οτι ουδεν οιδα:wacko:



Αρχηγέ, δεν έχεις δει του παπά τον κώλο, που λένε γι αυτό γελάς με τα ζόρια κάποιων που την πάτησαν από κάποια κάρια. Είσαι μικρός και θα μεγαλώσεις.
Όσο για Παρίσια και σπουδάζω=μαμιέμαι, όπως σου είπε και ο μπούσα άμα θες σπουδάζεις κι άμα δε θες γυρίζεις εδώ να μας μοιράζεις πίτσες γιατί με τέτοιο μυαλό που κουμαντάρεις και πτυχίο να πάρεις πάλι πίτσες θα μοιράζεις.

Πολύ φιλικά (πλάκα κάνω κι εγώ όπως έκανες εσύ με το παλληκάρι της ιστοριούλας σου).

Akatanomastos
24/10/2009, 02:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
Αρχηγέ, δεν έχεις δει του παπά τον κώλο, που λένε γι αυτό γελάς με τα ζόρια κάποιων που την πάτησαν από κάποια κάρια. Είσαι μικρός και θα μεγαλώσεις.
Όσο για Παρίσια και σπουδάζω=μαμιέμαι, όπως σου είπε και ο μπούσα αμα θες σπουδάζεις κι άμα δε θες γυρίζεις εδώ να μας μοιράζεις πίτσες γιατί με τέτοιο μυαλό που κουμαντάρεις και πτυχίο να πάρεις πάλι πίτσες θα μοιράζεις.

Πολύ φιλικά (πλάκα κάνω κι εγώ όπως έκανες εσύ με το παλληκάρι της ιστοριούλας σου).


θα σου απαντουσα αναλογα, οπως πρεπει σε αυτα που γραφεις, αλλα σεβομαι τον χωρο που με φιλοξενει..

Υ.Γ. δεν ειμαι και τοσο μικρος, αλλα και μικροτερος να μουνα θα πρεπε στην ηλικια σου να μιλας με ποιο πολυ σεβασμο στον συνομιλητη σου..

vangelis 64
24/10/2009, 02:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
:lol: εψαξα παντως στο νετ αλλα δεν βρηκα κατι καλο να σου γραψω. αν εχεις καμια σελιδα με catchy αρχαιες ατακες, δωσε
Μπα δεν έχω.Δεν πρέπει να είχανε κάνει πολλά σουξέ οι αρχαίοι.:p

notakos600
24/10/2009, 02:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Μπα δεν έχω.Δεν πρέπει να είχανε κάνει πολλά σουξέ οι αρχαίοι.:p




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

notakos600
24/10/2009, 02:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
θα σου απαντουσα αναλογα, οπως πρεπει σε αυτα που γραφεις, αλλα σεβομαι τον χωρο που με φιλοξενει..

Υ.Γ. δεν ειμαι και τοσο μικρος, αλλα και μικροτερος να μουνα θα πρεπε στην ηλικια σου να μιλας με ποιο πολυ σεβασμο στον συνομιλητη σου..



Όταν κάνεις πλάκα να την δέχεσαι κιόλας... αλλιώς κάποιος θα μπορούσε να σε πει κομπλεξικό ας πούμε.

Akatanomastos
24/10/2009, 02:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
Όταν κάνεις πλάκα να την δέχεσαι κιόλας... αλλιώς κάποιος θα μπορούσε να σε πει κομπλεξικό ας πούμε.


αυτο που εκανες εσυ δεν ηταν πλακα,


μην παιζουμε τους μαλακες και μεταξυ μας, 3 η ωρα το βραδυ εδω, 4 εκει

να μιλας λοιπον με περισσοτερο σεβασμο, οχι μονο σε μενα, σε ολους τους συνομιλητες σου..

δεν μου αρεσει που αναγκαζομαι να στο πω αυτο..

Akatanomastos
24/10/2009, 02:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Μπα δεν έχω.Δεν πρέπει να είχανε κάνει πολλά σουξέ οι αρχαίοι.:p
:lol:

notakos600
24/10/2009, 02:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
αυτο που εκανες εσυ δεν ηταν πλακα,


μην παιζουμε τους μαλακες και μεταξυ μας, 3 η ωρα το βραδυ εδω, 4 εκει

να μιλας λοιπον με περισσοτερο σεβασμο, οχι μονο σε μενα, σε ολους τους συνομιλητες σου..

δεν μου αρεσει που αναγκαζομαι να στο πω αυτο..



Να ξέρεις πως όπως μιλάς σου μιλάνε. Και ποιός σου είπε πως θα ανέχομαι στο φόρουμ που μπαίνω εδώ και δυο χρόνια τον κάθε τυχάρπαστο νεανία να μου κάνει υποδείξεις και να γελάει με τα παθήματα των συνανθρώπων του.

blackbusa
24/10/2009, 02:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos

δεν εκανα χαβαλε για το μαγαζι που λες, γιατι παιρνω ποσοστα απο κει..γιαυτο φιλε μου, τα παιρνω απο κει

μαλακια απαντηση εχει επακολουθο....


Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa


υ.γ. γιαυτο μετακομεισες στο Παρισι????ειναι πολλα τα ποσοστα ε???

παρομοια μαλακια απαντηση....συνυρμος λεγετε (Βαγγελη σωστα το εγραψα αυτο με το συρμο????:rotflmao: )


Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
μην το λες σε μενα, στον μπλακ μπουσα πες το που στην συζητηση που ειχαμε, για καποιο ασχετο λογο ανεφερε τον τοπο διαμονης μου..

μετα πεταμε κατι βεβαια...


Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ασχετο λογο???εσυ δεν ειπες οτι παιρνεις ποσοστα απο το γνωστο μαγαζι???στην ειρωνια και στην μαλακια απανταω ακριβως με τον ιδιο τροπο....το επιασες τωρα γιατι ειπα το Παρισι και τα ποσοστα...???παω να πιω το γαλα μου τωρα να μεγαλωσω...:winka:
αλλα δεν δινουμε σημασια στην απαντηση και αφου μας την τονιζουνε μπας και δεν την εχουμε δει...


Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
ειδα τι εγραψες, ειδα και το λογο και καταλαβα οτι καταλαβα.



γραφουμε αυτο....


ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ...γιατι δεν καταλαβα και τι καταλαβες βασικα...Πάντες γαρ οι λαβόντες μάχαιραν εν μαχαίρα αποθανούνται...:rotflmao:

:wave2:

Akatanomastos
24/10/2009, 02:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
Να ξέρεις πως όπως μιλάς σου μιλάνε. Και ποιός σου είπε πως θα ανέχομαι στο φόρουμ που μπαίνω εδώ και δυο χρόνια τον κάθε τυχάρπαστο νεανία να μου κάνει υποδείξεις και να γελάει με τα παθήματα των συνανθρώπων του.

σου ειπα οτι λυπαμαι με την υποδειξη που σου εκανα, αλλα με αναγκασες..

ΠΑΝΤΑ σεβομαι τον απεναντι μου, μεχρι να σταματησει να με σεβετε.

δεν με νοιαζει καθολου αν με ανεχεσαι η οχι..

εγω σταματαω εδω για αποψε γιατι θα τσακωθουμε ασχημα με αρκετους και δεν το θελω, δεν

ψαχνω αυτο το πραγμα στο φορουμ, οπως φανταζομαι και σεις..


καληνυχτα σας

Υ.Γ. μπορει να ειμαι τυχαρπαστος νεανιας, και τεντυμποι μπορεις να με λες, αλλα εγω μπαινω 4 χρονια..:bigcry: :rotflmao:
ΕΓΩ δεν σε ανεχομαι:rotflmao: :rotflmao:

epp1640
24/10/2009, 02:53
:a014: να δω πόσες σελίδες μπορείτε να τσακώνεστε για μια μαλακία..

harisvfr
24/10/2009, 02:57

Akatanomastos
24/10/2009, 03:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Πάντες γαρ οι λαβόντες μάχαιραν εν μαχαίρα αποθανούνται...:rotflmao:
σταματηστε να μιλατε σε αυτην την ακαταλαβιστικη γλωσσα να συννενοηθουμε:lol:

project.breeze
24/10/2009, 03:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
σου ειπα οτι λυπαμαι με την υποδειξη που σου εκανα, αλλα με αναγκασες..

ΠΑΝΤΑ σεβομαι τον απεναντι μου, μεχρι να σταματησει να με σεβετε.

δεν με νοιαζει καθολου αν με ανεχεσαι η οχι..

εγω σταματαω εδω για αποψε γιατι θα τσακωθουμε ασχημα με αρκετους και δεν το θελω, δεν

ψαχνω αυτο το πραγμα στο φορουμ, οπως φανταζομαι και σεις..


καληνυχτα σας

Υ.Γ. μπορει να ειμαι τυχαρπαστος νεανιας, και τεντυμποι μπορεις να με λες, αλλα εγω μπαινω 4 χρονια..:bigcry: :rotflmao:
ΕΓΩ δεν σε ανεχομαι:rotflmao: :rotflmao:



Κι επειδή εγώ μπαίνω 7 χρόνια σας παρακαλώ να σταματήσετε γιατί δεν γουστάρω να βλέπω συμφορουμίτες να διαπληκτίζονται.Peace! :beer:

blackbusa
24/10/2009, 03:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Κι επειδή εγώ μπαίνω 7 χρόνια σας παρακαλώ να σταματήσετε γιατί δεν γουστάρω να βλέπω συμφορουμίτες να διαπληκτίζονται.Peace! :beer:

εσυ μπορεις να μου στειλεις το gifακι σε μεγαλυτερο μεγεθος να το βαλω να παιζει στην οθονη μπας και με παρει κανας γαμωΜορφεας καμμια βολτα???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vangelis 64
24/10/2009, 03:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από harisvfr
Τι έγινε,δε μπήκε η φωτογραφία;:rotflmao: :rotflmao:

Akatanomastos
24/10/2009, 03:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Τι έγινε,δε μπήκε η φωτογραφία;:rotflmao: :rotflmao:


κανενα αρχαιο για φωτογραφιες εχεις να μας πεις?:eek:

πχ
εν οιδον οτι ουδεν ΝΙΚΟΝ
:lol::bigcry: :rotflmao:

the who
24/10/2009, 10:00
Παντως ρε ακατονομαστε εχεις εναν περιεργο τροπο να τραβας το ενδιαφερον.Εχεις κι ενα χιουμορ που προσωπικα το ζηλευω πολλες φορες,αν δεν υποτιμουσες τους αλλους ισως να ηταν διαφορετικα(προς το καλυτερο εννοω)τα πραγματα.
Anyway οπως στρωνεις κοιμασαι.

la_villa
24/10/2009, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
[B]1) πρεπει ο πανος και διαφοροι αλλοι σαν μεγαλα και σκεφτομενα παιδια που ειναι να σταματησουν να ειναι κομπλεξικοι με εναν πιτσιρικα που σπουδαζει(=γαμιεται) και δεν κανει τον bon viveur στο παρισι.
[B]


25 χρονών δεν θεωρείσε πιτσιρικάς....
και είναι άσχημο να προβάλλεις την ηλικία σου (που δεν είναι και μικρή) για να την βγεις απο πάνω σε αλλους, σε ένα θεμα που έχουν δίκιο.

όταν αρχισα να την διαβάζω στην αρχή αρνήθηκα να πιστεψω ότι κανεις πλάκα στο άλλο τόπικ


φυσικά το να κάνεις μια μαλακία και να κοροιδέψεις μια ασχημη κατασταση ενος ανθρώπου να πεις οκ,μπορεί να κάνεις λάθος και να το κάνεις...να το δεις κάπως αλλιώς εκείνη την στιγμή δηλ...οποιοσδήποτε δηλ μπορεί να το κάνει
αλλά το να μην δέχεσαι με απόλυτο τρόπο αυτα που σου γράψαν οι υπόλοιποι ότι είναι μαλακία αυτό που έκανες και να ειρωνεύεσαι χτυπάει κάπως :beer:

SVX
24/10/2009, 10:36
:wacko: ΡΕ μαγκες.....οταν ο akatanomister ξεκινησε το θρεντ, ηθελε να

θιξει το παραλογο του θεματος που πραγματευοταν το αρχικο(1ο) θρεντ.

Τωρα με τις προσβολες και τις ειρωνειες φτασαμε σε επιπεδο διαμαχης

Λαζοπουλου-Σαρρη......εφ'σοσον δεν υβριζει καποια συγκεκριμενη κοιν.ομαδα....π.χ. εβραιους ,

γυναικες , gay, κομμουνιστες , ανεργους, πολιτικους κλπ....τοτε κατ'εμε δεν χρεωνεται

πταισμα....το μονο που μπορειτε να του καταλογισετε ειναι οτι το χιουμορ του ειναι

καυστικο (εχουν ανοιξει πολλες φορες παραλληλα κορο'ι'δευτικα θρεντακια στο φορουμ)

και οτι πηρε προσωπικα καποιες προσβολες που ορισμενοι υπερασπιστες της

αξιοπρεπειας πιστεψαν οτι θα τις αφηνε να περασουν




αναψτε ενα τσιγαρο και τσηλ αουτ .... παζαρευω την τιμη για τον ενα καναπε...! [/B] παζαρευω την τιμη για τον ενα καναπε...! :smokin:

div400
24/10/2009, 10:48
ρε παιδιά, χαλαρώστε λιγάκι...

δεν είμαστε όλοι ίδιοι! το χιούμορ μπορεί να είναι εξαιρετικό για τον έναν και τουλχ. κακόγουστο για τον άλλον. So fucking what...?

ο Akatanomstos διακωμώδησε με τον τρόπο του μια πολύ σοβαρή κατάσταση που περνάει ένας άλλος συνάνθρωπος μας...κάτι που λίγο πολύ το κάνουμε ΟΛΟΙ καθημερινά! και ειδικά εδώ στο φόρουμ είναι αρκετές φορές που χαβαλιεδιάζουμε με περιπέτειες (μικρές μεγάλες, σοβαρές και ασήμαντες) άλλων....ή κάνω λάθος;

το ποια είναι σοβαρή κατάσταση, ποιο είναι καλό/κακόγουστο χιούμορ είναι τόσο υποκειμενικό και προσωπικό όσο και οι σωματικές μας κοιλότητες .....:lol:

:wave2: :beer:

700_Thespieis
24/10/2009, 10:48
Εγω γελασα παντως..δεν νομιζω οτι ηταν τοσο ακραια η πλακα..μαλακιες κανουμε ολοι,περναει γρηγοροτερα ο πονος αν τα διακωμωδουμε λιγο:winka:

:wave2:

project.breeze
24/10/2009, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
[B
εν οιδον οτι ουδεν ΝΙΚΟΝ
:lol::bigcry: :rotflmao: [/B]


Τα εν ΝΙΚΟΝ μη εν δήμον :rotflmao: :rotflmao:

georgis4
24/10/2009, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos

Μεταξυ μας, δεν με νοιαξε τιποτα αλλο απο αυτα που πηραν, εκτος απο τους κοκκινους καναπεδες, γιατι τελικα με ειχαν βολεψει παρα πολυ

Καθε τεταρτη που επαιζε η ομαδα μου, Η ΘΡΥΛΑΡΑ στο ΤΣΑΜΠΙΟΝς ΛΙΓΚ, μετα τις τριαρες και πενταρες ρουφαγαμε, καθομουν πολυ ανετα στον μαλακο καναπε χωρις να τσουζει πολυ ο ποπος μου:blush: (:rotflmao: :bigcry: ειπα να αναμειξω και αλλο θρεαντ:lol: :bawl:)


Γιαυτο και κοκκινοι οι καναπεδες για να μη φαινονται τα αιματα μετα το τελος καθε αγωνα??:rotflmao: :rotflmao:

Akatanomastos
24/10/2009, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa


δεν ειρωνευομαι βιλλα, μου ειπαν τα παιδια την γνωμη τους, την ακουσα, την σκεφτηκα, την σεβαστηκα αλλα διαφωνω, τι να κανουμε?

την ηλικια(24) δεν την προβαλα για να βγω απο πανω..
για ολο λογο την ανεφερα αλλα οκ ισως δεν εγινα κατανοητος..

Akatanomastos
24/10/2009, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
:wacko: ΡΕ μαγκες.....οταν ο akatanomister ξεκινησε το θρεντ, ηθελε να

θιξει το παραλογο του θεματος που πραγματευοταν το αρχικο(1ο) θρεντ.

Τωρα με τις προσβολες και τις ειρωνειες φτασαμε σε επιπεδο διαμαχης

Λαζοπουλου-Σαρρη......εφ'σοσον δεν υβριζει καποια συγκεκριμενη κοιν.ομαδα....π.χ. εβραιους ,

γυναικες , gay, κομμουνιστες , ανεργους, πολιτικους κλπ....τοτε κατ'εμε δεν χρεωνεται

πταισμα....το μονο που μπορειτε να του καταλογισετε ειναι οτι το χιουμορ του ειναι

καυστικο (εχουν ανοιξει πολλες φορες παραλληλα κορο'ι'δευτικα θρεντακια στο φορουμ)

και οτι πηρε προσωπικα καποιες προσβολες που ορισμενοι υπερασπιστες της

αξιοπρεπειας πιστεψαν οτι θα τις αφηνε να περασου

αναψτε ενα τσιγαρο και τσηλ αουτ .... παζαρευω την τιμη για τον ενα καναπε...! παζαρευω την τιμη για τον ενα καναπε...! :smokin: [/B]

:bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:

val
24/10/2009, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από 700_Thespieis
Εγω γελασα παντως..δεν νομιζω οτι ηταν τοσο ακραια η πλακα..μαλακιες κανουμε ολοι,περναει γρηγοροτερα ο πονος αν τα διακωμωδουμε λιγο:winka:

:wave2:

+ 1000
Ουτε εγω πιστευω οτι ειχε κακη προθεση ο ακατανομαστος.
υ.γ. το "ακατανομαστος" ειναι καιγαμω τα nickname btw:D

blackbusa
24/10/2009, 14:16
Μαγκες...για εμας ουτε πονος ειναι ουτε τιποτα....ειναι απλα μια ιστορια η ενα γεγονος....και πλακιτσα για να ξεχαστει ο παθων κανουμε συνηθως οταν ξερουμε καλα τα γεγονοτα και ειδικοτερα οταν ξερουμε και αυτον που εχει το προβλημα...τα υπολοιπα ειναι θεμα σεβασμου....αυτα και παπαλα απο εμενα....

MAG/FMX
24/10/2009, 15:01
O λαος μας, λεει μεγαλη μπουκια φαε , μεγαλη λουβεντα μην πεις.Δεν με πειραξε η ειρωνια/πλακα του ακατανομαστου, ισως κ εγω τοχω κανει σε καποιον αλλο αθελα μου.Το γεγονος οτι καπνιζω 2 πακετα τσιγαρα κ χαλασε η ζωη μου κ εχω κολησει σε αυτη την ιστορια , ειναι προβλημα μου κ δε κλαιγομαι σε σας , ουτε θελω ναπαω στη Μακρη που μου ειπαν.Νιωθω καλητερα που τα λεω, ψαχνω λυσεις μεσα απο δικες σας εμπειριες και ειναι ενα μαθημα παθημα για ολους , για το σε τι κοσμο ζουμε.Η μηχανη γιαμενα ειναι κ ενα μεσο που με βοηθαγε να ξεχναω τα προβληματα μου κ το forum ειναι αμεσα συνδεδεμενο με αυτη.:)

Akatanomastos
24/10/2009, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
O λαος μας, λεει μεγαλη μπουκια φαε , μεγαλη λουβεντα μην πεις.Δεν με πειραξε η ειρωνια/πλακα του ακατανομαστου, ισως κ εγω τοχω κανει σε καποιον αλλο αθελα μου.Το γεγονος οτι καπνιζω 2 πακετα τσιγαρα κ χαλασε η ζωη μου κ εχω κολησει σε αυτη την ιστορια , ειναι προβλημα μου κ δε κλαιγομαι σε σας , ουτε θελω ναπαω στη Μακρη που μου ειπαν.Νιωθω καλητερα που τα λεω, ψαχνω λυσεις μεσα απο δικες σας εμπειριες και ειναι ενα μαθημα παθημα για ολους , για το σε τι κοσμο ζουμε.Η μηχανη γιαμενα ειναι κ ενα μεσο που με βοηθαγε να ξεχναω τα προβληματα μου κ το forum ειναι αμεσα συνδεδεμενο με αυτη.:)

φιλε το γραψα απο το 1ο ποστ, και προσπαθησα να το εξηγησω οσο μπορουσα οταν καποιοι θιχτηκαν. δυστηχως ομως δεν τα εξηγω καλα..

εσυ λοιπον που εισαι ο αμεσα θιγμενος και μονο εσυ εχεις δικαιωμα να ζητας εξηγησεις, δεν πειραχτηκες και αυτο μου φτανει, γιατι ο σκοπος μου δεν ηταν να σε πειραξω ουτε να σε ειρωνευτω.

ξαναλεω οτι το περιεργο της ιστοριας σου, μου ερεθισε την φαντασια και εγραψα 5 σατυρικες παπαριες
να περασει η ωρα, αυτο ειναι ολο..

σαν ενα θρεαντ που θα μπορουσε να κανει ο τυπος που εσυ παρουσιαζεις "κακο"
θα μπορουσε και αυτος να βγει και να βγαλει εσας τρελους..
αυτο ηθελα να τονισω και να επισημανω, οτι εσυ τα λες ετσι, ο αλλος μπορει να βγει και να τα πει τουμπα..

δεν ειναι το θεμα τι ηθελα να πω βεβεαια

το θεμα ειναι οτι στην ζωη μας γελαμε και κοροιδευουμε, (εγω αθωα και καλοπροαιρετα) με τα παθηματα των αλλων

οσοι το παιζουν παρθενες μαριες, να μην ξαναγελασουν οταν ακουσουν ενα παθημα αλλουνου.
Εγω παντως γελαω(ενταξυ δεν λεμε να πεθανει καποιος) και οι φιλοι μου γελανε μαζι μου, (και να ξερεις παθαινω συνεχεια διαφορα),
και δεν με πειραζει(πολυ :evil: )

TROOPER
24/10/2009, 15:17
ρε λευτερη αυτο το χουμορ σου ωρες-ωρες....

Akatanomastos
24/10/2009, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ρε λευτερη αυτο το χουμορ σου ωρες-ωρες....

αμα δεν σας αρεσει κυριε να το αλλαξομεν:wacko:

devil's animal
24/10/2009, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
ρε παιδιά, χαλαρώστε λιγάκι...

δεν είμαστε όλοι ίδιοι! το χιούμορ μπορεί να είναι εξαιρετικό για τον έναν και τουλχ. κακόγουστο για τον άλλον. So fucking what...?

ο Akatanomstos διακωμώδησε με τον τρόπο του μια πολύ σοβαρή κατάσταση που περνάει ένας άλλος συνάνθρωπος μας...κάτι που λίγο πολύ το κάνουμε ΟΛΟΙ καθημερινά! και ειδικά εδώ στο φόρουμ είναι αρκετές φορές που χαβαλιεδιάζουμε με περιπέτειες (μικρές μεγάλες, σοβαρές και ασήμαντες) άλλων....ή κάνω λάθος;

το ποια είναι σοβαρή κατάσταση, ποιο είναι καλό/κακόγουστο χιούμορ είναι τόσο υποκειμενικό και προσωπικό όσο και οι σωματικές μας κοιλότητες .....:lol:

:wave2: :beer:


+636

ηταν εμπνευσμενο και ειχε πλακα...
:beer: :beer: :beer:


πολυ μου θιγεστε τωρα τελευταια...οσιες παρθενες ολες που δεν κανετε πλακες και δεν γελατε και δεν...και δεν...
αντε γ@μω τα politically correct post σας!!
:wave2:

blackbusa
24/10/2009, 15:32
αν αναφερεσε σε εμενα ειμαι ο πρωτος που γελαω και κανω πλακα με τα παθηματα μου..καλη ξαναλεω η πλακιτσα αλλα στον σωστο χρονο (θεωριτικα) και οταν υπαρχει καλη εκβαση (συνηθως)...δεν σε κατηγορησα για κατι...απλα σου τονισα εντονα οτι με προβληματα αλλονων (ιδιος οταν δεν ξερουμε τι παιζει) δεν ειναι σωστο?δεν πρεπει? να κανουμε πλακιτσα...εως εκει καλα???το θεμα ξεφυγε οταν πεταξες κατα εμε την ''εξυπναδα'' οτι απο το μαγαζι που παιρνει λεφτα και δεν δινει αμεσα μηχανακια παιρνεις ποσοστα...και επειδη τον ψαχνουν πολλοι ηταν ''πλακιτσα'' να σου πει καποιος οτι μετακομοισες μακρυα....πρωτα επειδη δεν θα σε βρουνε και γιατι τα ποσοστα θα ειναι πολλα και καλα...τελικα σηκωνουνε η δεν σηκωνουμε την ''πλακιτσα''...???και μετα αρχισες να λες για Παρισια δυσκολες συνθηκες και κομπλεξικους που την λενε σε μικροτερους (ηλικιακα) ενω εγω δεν αναφερθηκα ποτε στην ηλικια σου ουτε οτι κανεις ζωη κροισου...εσυ αρχισες να απολογισε επιτεθομενος κιολλας...δεν στο ζητησα....δεν με νοιαζει....δεν με αφορα...απλα μια λεξη...σεβασμος...το καταλαβες τωρα???

Akatanomastos
24/10/2009, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
να κανουμε πλακιτσα...εως εκει καλα???το θεμα ξεφυγε οταν πεταξες κατα εμε την ''εξυπναδα'' οτι απο το μαγαζι που παιρνει λεφτα και δεν δινει αμεσα μηχανακια παιρνεις ποσοστα...και επειδη τον ψαχνουν πολλοι ηταν ''πλακιτσα'' να σου πει καποιος οτι μετακομοισες μακρυα....πρωτα επειδη δεν θα σε βρουνε και γιατι τα ποσοστα θα ειναι πολλα και καλα...τελικα σηκωνουνε η δεν σηκωνουμε την ''πλακιτσα''...???και μετα αρχισες να λες για Παρισια δυσκολες συνθηκες και κομπλεξικους που την λενε σε μικροτερους (ηλικιακα) ενω εγω δεν αναφερθηκα ποτε στην ηλικια σου ουτε οτι κανεις ζωη κροισου...εσυ αρχισες να απολογισε επιτεθομενος κιολλας...δεν στο ζητησα....δεν με νοιαζει....δεν με αφορα...απλα μια λεξη...σεβασμος...το καταλαβες τωρα???


στο γραψα και χτες, οτι σου πεταξα εξυπναδα για το μαγαζι

γιατι μου λες για μια ιστορια σε ενα μαγαζι που ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΞΕΡΩ, δεν με αφορα, και μου λες

εμμεσως πλην σαφως οτι δεν εγραψα κατι γιαυτο γιατι ειμαι κοτουλα και φοβαμαι το κραξιμο του φορουμ..αλλα εγραψα εδω γιατι με παιρνει..

ΛΕς και ειμαι ο εθνικος ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΑς που οτι βλεπω το σατυριζω και επρεπε να σατυρισω και αυτο, αν δεν φοβομουνα..

γιαυτο λοιπον τα πηρα και σου απαντησα ειρωνικα, σε κατι που ξεκινησες εσυ απο το πουθενα..

απο κει και περα θεωρησα την απαντηση σου κακοηθεια, και ακομα την θεωρω και γιαυτο πηρε η κουβεντα την αναλογη πορεια..
λιγο η ωρα, λιγο η κουραση ισως ξεφυγε καπως το πραμα..

νομιζω οτι εχει κουρασει το θεμα ομως

Υ.Γ. Τωρα καταλαβα τι εννοουσες, χτες δεν το καταλαβα ετσι και γιαυτο απαντησα οπως απαντησα στην πορεια..

το θεμα ειναι οτι, ο οποιοσδηποτε μπορει να τα λεει τωρα ετσι και αυριο αλλιως..
:wave2:

blackbusa
24/10/2009, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
στο γραψα και χτες, οτι σου πεταξα εξυπναδα για το μαγαζι

γιατι μου λες για μια ιστορια σε ενα μαγαζι που ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΞΕΡΩ, δεν με αφορα, και μου λες

εμμεσως πλην σαφως οτι δεν εγραψα κατι γιαυτο γιατι ειμαι κοτουλα και φοβαμαι το κραξιμο του φορουμ..αλλα εγραψα εδω γιατι με παιρνει..

ΛΕς και ειμαι ο εθνικος ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΑς που οτι βλεπω το σατυριζω και επρεπε να σατυρισω και αυτο, αν δεν φοβομουνα..

γιαυτο λοιπον τα πηρα και σου απαντησα ειρωνικα, σε κατι που ξεκινησες εσυ απο το πουθενα..

απο κει και περα θεωρησα την απαντηση σου κακοηθεια, και ακομα την θεωρω και γιαυτο πηρε η κουβεντα την αναλογη πορεια..
λιγο η ωρα, λιγο η κουραση ισως ξεφυγε καπως το πραμα..

νομιζω οτι εχει κουρασει το θεμα ομως

για το οτι υπαρχει και το σωστο timing για πλακιτσα βλεπω ουτε το παρεθεσες ουτε το σχολιασες....μαγκια...
για το μαγαζι μαλλον εχεις ακουστα γιατι εγραψες αυτο....

Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
9000??? :eyepop:
μετρητα??? :eyepop::eyepop:
χωρις να παρεις το μηχανακι με το κλειδι στο χερι???:eyepop::eyepop::eyepop:
την πατησες

και αν διαβασεις λιγο προσεχτικα τις 2 ιστοριες δεν εχουν και μεγαλη διαφορα....χμμμμμμ...μαλλον η κοπελλα την εχει πατησει πιο ασχημα θα ελεγα....

ακομα να καταλαβεις οτι αν δεν εγραφες την μαλακια για τα ποσοστα η συζητηση θα εμενε εκει???

οταν κανουνμε πλακιτσα ξαναλεω πρεπει και να την δεχομαστε....βεβαια η ιστορια που εγραψες δεν ειναι πλακιτσα (προσωπικη αποψη) αλλα κακοηθεια και ασεβια....

υ.γ. μαιχαιρα εδωσες,μαχαιρα θα λαβεις...για να λυθει και η απορια σου στο τι εγραψα....
:winka:

Akatanomastos
24/10/2009, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
για το οτι υπαρχει και το σωστο timing για πλακιτσα βλεπω ουτε το παρεθεσες ουτε το σχολιασες....μαγκια...
για το μαγαζι μαλλον εχεις ακουστα γιατι εγραψες αυτο....


και αν διαβασεις λιγο προσεχτικα τις 2 ιστοριες δεν εχουν και μεγαλη διαφορα....χμμμμμμ...μαλλον η κοπελλα την εχει πατησει πιο ασχημα θα ελεγα....

ακομα να καταλαβεις οτι αν δεν εγραφες την μαλακια για τα ποσοστα η συζητηση θα εμενε εκει???

οταν κανουνμε πλακιτσα ξαναλεω πρεπει και να την δεχομαστε....βεβαια η ιστορια που εγραψες δεν ειναι πλακιτσα (προσωπικη αποψη) αλλα κακοηθεια και ασεβια....

υ.γ. μαιχαιρα εδωσες,μαχαιρα θα λαβεις...για να λυθει και η απορια σου στο τι εγραψα....
:winka:

α μπραβο το ξεθαψες..
αφου λοιπον το εκανες αυτο θα ειδες οτι το παιδι ρωτησε αν την πατησε, η δικια μου απαντηση ηταν η πρωτη αν θυμαμαι καλα, και οπως βλεπεις δεν φοβηθηκα να κανω πλακα και εκει, οπως λοιπον μου καταλογισες οτι κοτεψα:rolleyes:

ενα αυτο..
δευτερο, απο κει και περα δεν ξαναασχοληθηκα με το θρεαντ εκει, ετσι για να ξερεις..

παρακατω,
καταλαβα οτι η κουβεντα θα εμενε εκει, αλλα λεω για πολλοστη φορα πως εσυ το ξεκινησες αναφερομενος σε ασχετο θρεαντ, μην ριχνεις σε μενα λοιπον οτι εγω το ξεκινησα

να λαβω μαχαιριά, δεν το φοβαμαι, εξ αλλου οταν εκτιθεμε δημωσιος γραφοντας πολλες φορες παπαριες ειναι αναμενομενο, δεν με ενοχλει λοιπον να βγω και λαθος ΚΑΙ καποιες φορες μαλακας..

μαλλον εσυ το φοβασαι αυτο και γιαυτο προσπαθεις να με βγαλεις εμενα λαθος..συνεχισε λοιπον, εγω θα ειμαι εδω τουλαχιστον μεχρι τις 9 και θα σου απανταω..

σιγα σιγα παραδεχτηκες βεβεα οτι και συ κανεις πλακα με τα παθηματα αλλων και μου το γυρισες αλλου, οτι εγω δεν δεχομε πλακα..

blackbusa
24/10/2009, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
α μπραβο το ξεθαψες..
αφου λοιπον το εκανες αυτο θα ειδες οτι το παιδι ρωτησε αν την πατησε, η δικια μου απαντηση ηταν η πρωτη αν θυμαμαι καλα, και οπως βλεπεις δεν φοβηθηκα να κανω πλακα και εκει, οπως λοιπον μου καταλογισες οτι κοτεψα:rolleyes:

ενα αυτο..
δευτερο, απο κει και περα δεν ξαναασχοληθηκα με το θρεαντ εκει, ετσι για να ξερεις..

παρακατω,
καταλαβα οτι η κουβεντα θα εμενε εκει, αλλα λεω για πολλοστη φορα πως εσυ το ξεκινησες αναφερομενος σε ασχετο θρεαντ, μην ριχνεις σε μενα λοιπον οτι εγω το ξεκινησα

να λαβω μαχαιριά, δεν το φοβαμαι, εξ αλλου οταν εκτιθεμε δημωσιος γραφοντας πολλες φορες παπαριες ειναι αναμενομενο, δεν με ενοχλει λοιπον να βγω και λαθος καποιες φορες μαλακας..

μαλλον εσυ το φοβασαι αυτο και γιαυτο προσπαθεις να με βγαλεις εμενα λαθος..συνεχισε λοιπον, εγω θα ειμαι εδω τουλαχιστον μεχρι τις 9 και θα σου απανταω..

σιγα σιγα παραδεχτηκες βεβεα οτι και συ κανεις πλακα με τα παθηματα αλλων και μου το γυρισες αλλου, οτι εγω δεν δεχομε πλακα..

ααααααααα...τελικα θυμηθηκες...δεν ηταν τοσο παλιο να χρειαστει να ψαξω πολυ....δεν απαντησες πρωτος....και η απαντηση σου μονο για πλακιτσα δεν φαινετε....και δεν ειδα ουτε ειρωνικο υφακι και ουτε ενα χαμογελακι ουτε καμμια συγνωμη /απολογια για την ''πλακιτσα''
δευτερο ελα που ξανασχοληθηκες γιατι συμφωνησες με καποιον αλλον που εγραψε κατι....αρα το παρακολουθουσες (λογικα)...

παρακατω....ασχετο θρεντ με ποια εννοια....2 διαφορετικοι ανθρωποι εχουν δωσει ενα σεβαστο ποσο...ο ενας θα παρει η τα λεφτα του η αυτο που πληρωσε σε ευλογο χρονικο διαστημα και χωρις παραπανω εξοδα...ο αλλος υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα εκτος απο το να χασει αυτα που εχει δωσει να πληρωσει πολλα αλλα για να αποδηξει το δικιο του...και να κερδισει το δικιο του μετα απο παρααααααααααααα πολυ καιρο θα ειναι παλι χαμενος απο θεμα οικονομικο και ψυχθοφορο....εγω βλεπω ακριβως 2 περιπτωσεις...εχουν μπλεξει με απατεωνες....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: εκτιθεσε δημοσιως πισω απο ενα pc????που δεν ξερεις ποιος ειναι ο απεναντι σου???αυτο και αν ειναι καλο...και βεβαια κανεις δεν εκτηθετε σε εναν εικονικο χωρο/κοσμο....εγω δεν φοβαμαι γιατι οτι παπαριες/μαλακιες τις λεω και εκτος νετ....λες και μου δεινει να φαω το καθε φορουμ...και το μαχαιρα μην το παρεις προσωπικα...παροιμια ειναι...σημαινει οτι κανεις θα το δεχτεις....

δεν το γυρισα καθολου γιατι το προβλημα το θεωρω πολυ σοβαρο....δεν εκανα καμμια πλακιτσα...απλα σου εγραψα οτι οταν γραφεις κατι ειρωνικο να περιμενεις και την αναλογη απαντηση...εκτος αν εννοεις να ζεις και να σπουδαζεις στο Παρισι ειναι παθημα....

να καταλαβεις...δεν απολογουμε για κατι...απλα απανταω σε αυτα που γραφεις....

υ.γ. τελικα το κουρασαμε αρκετα η θα μεινεις εδω μεχρι τις 9....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: μαλακια χουμορ ισως αλλα εμενα με αρεσε....

:wave2:

Akatanomastos
24/10/2009, 16:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ααααααααα...τελικα θυμηθηκες...δεν ηταν τοσο παλιο να χρειαστει να ψαξω πολυ....δεν απαντησες πρωτος....και η απαντηση σου μονο για πλακιτσα δεν φαινετε....και δεν ειδα ουτε ειρωνικο υφακι και ουτε ενα χαμογελακι ουτε καμμια συγνωμη /απολογια για την ''πλακιτσα''
δευτερο ελα που ξανασχοληθηκες γιατι συμφωνησες με καποιον αλλον που εγραψε κατι....αρα το παρακολουθουσες (λογικα)...

παρακατω....ασχετο θρεντ με ποια εννοια....2 διαφορετικοι ανθρωποι εχουν δωσει ενα σεβαστο ποσο...ο ενας θα παρει η τα λεφτα του η αυτο που πληρωσε σε ευλογο χρονικο διαστημα και χωρις παραπανω εξοδα...ο αλλος υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα εκτος απο το να χασει αυτα που εχει δωσει να πληρωσει πολλα αλλα για να αποδηξει το δικιο του...και να κερδισει το δικιο του μετα απο παρααααααααααααα πολυ καιρο θα ειναι παλι χαμενος απο θεμα οικονομικο και ψυχθοφορο....εγω βλεπω ακριβως 2 περιπτωσεις...εχουν μπλεξει με απατεωνες....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: εκτιθεσε δημοσιως πισω απο ενα pc????που δεν ξερεις ποιος ειναι ο απεναντι σου???αυτο και αν ειναι καλο...και βεβαια κανεις δεν εκτηθετε σε εναν εικονικο χωρο/κοσμο....εγω δεν φοβαμαι γιατι οτι παπαριες/μαλακιες τις λεω και εκτος νετ....λες και μου δεινει να φαω το καθε φορουμ...και το μαχαιρα μην το παρεις προσωπικα...παροιμια ειναι...σημαινει οτι κανεις θα το δεχτεις....

δεν το γυρισα καθολου γιατι το προβλημα το θεωρω πολυ σοβαρο....δεν εκανα καμμια πλακιτσα...απλα σου εγραψα οτι οταν γραφεις κατι ειρωνικο να περιμενεις και την αναλογη απαντηση...εκτος αν εννοεις να ζεις και να σπουδαζεις στο Παρισι ειναι παθημα....

να καταλαβεις...δεν απολογουμε για κατι...απλα απανταω σε αυτα που γραφεις....

υ.γ. τελικα το κουρασαμε αρκετα η θα μεινεις εδω μεχρι τις 9....rotflmao: μαλακια χουμορ ισως αλλα εμενα με αρεσε....

:wave2:

δεν το κουρασαμε απλά, το μαμησαμε και ψοφησε, αλλα αφου θα ειμαι εδω μεχρι τις 9 μπορω να σου απανταω, να σου δωσω ακομα μερικες ευκαιριες να βγεις σωστος:rotflmao:

δεν πιανεις το χιουμορ μου, αλλα ηταν ειρωνικη απαντηση, οταν ο αλλος ρωταει αν την πατησε εχοντας δωσει 9000 και περιμενει 5 μηνες.

Αμα συνεχισεις να ψαχνεις ενα θρεαντ 3 μηνων να βλεπεις τις απαντησεις μου, και να κοιτας αν το παρακολουθουσα η οχι θα με φρικαρεις:rotflmao:

παμε παλι..
ειναι ασχετο με την εννοια οτι, μιλαμε για το εδω θρεαντ, και χρησιμοποιεις ενα αλλο θρεαντ για να μου την πεις σε στυλ: γραφεις οπου νιωθεις οτι δεν θα κραξουνε, το οποιο ειναι εντελως ακυρο και σου εξηγησα και ποιο πανω.

:rotflmao: μου αρεσει που μου εξηγας και το τι σημαινει το μαχαιρα:rotflmao:
ημουνα ετοιμος να σου στειλω εξωδικο για απειλη κατα της ζωης μου:bigcry: :lol:

ε ρε που μπλεξαμε:bawl: