PDA

View Full Version : Αντιπροσωπείες Yamaha - Θεσσαλονίκη



Forshaken
26/10/2009, 16:34
Kalispera paidia tha ithela na mou peite an kapoios gnwrizei merikes antiprosopoies tis YAMAHA stin thessaloniki.
pera tou MATAKOU dioti thelw na parw tin mixani me doseis kai den me simferei o matakos.episis einai akrivos kai sta service antiprosopoias pou kanei den kanei kai tin kaliteri douleia.

i mixani pou thelw einai i YZF 125 R opios gnwrizei kapoia alli antiprosopoia as me enimerwsei.
kai episis an kanei kalo service.

euxaristw ek ton proteron:wave2:

georgis4
26/10/2009, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Forshaken
Kalispera paidia tha ithela na mou peite an kapoios gnwrizei merikes antiprosopoies tis YAMAHA stin thessaloniki.
pera tou MATAKOU dioti thelw na parw tin mixani me doseis kai den me simferei o matakos.episis einai akrivos kai sta service antiprosopoias pou kanei den kanei kai tin kaliteri douleia.

i mixani pou thelw einai i YZF 125 R opios gnwrizei kapoia alli antiprosopoia as me enimerwsei.
kai episis an kanei kalo service.

euxaristw ek ton proteron:wave2:

Ο ματακος ηταν ο πρωτος που ειχα παει και εγω αλλα εξυπηρετηση 0 και ουτε καν *κατι* αν και μετρητοις θα επαιρνα το μηχανακι....
Πηγαινε στο μοτοδικτυο στην κατσιμηδη ειναι ο δρομος που ανεβαινει απο τα ματ και τον ευκλειδη η αντιπροσωπεια ειναι διπλα απο το golden car που ειναι επανω στην εγνατια γωνια με κατσιμηδη..απο εκει πηρα το μηχανακι και με εκπτωση -250 ευρω λογο μετρητοις...οι ανθρωποι πολλοι εξυπηρετικοι και ας μην επαιζαν δωρα κτλ η εξυπηρετηση μου φτανει...:wave2:
Αλλη επιλογη ειναι ο μερεμετζακης επεισης εγνατια πιο κατω στα αριστερα σου!

kalogeros
26/10/2009, 18:29
Μερεμετσάκης πάνω στην Εγνατία λίγο μετά την Μαρτίου στο ρεύμα προς δυτικά. Δεν ξέρω από τιμές για μηχανές τι παίζει, αλλά για ένδυση αναβάτη έχει αρκετά καλές τιμές. Από εκεί πήρα μπουφάν και γάντια και είμαι πολύ ευχαριστημένος.
Επίσης και στο service του είναι άψογος, αλλά πας μόνο με ραντεβού. Τουλάχιστον έτσι ήταν μέχρι πριν 1,5 χρόνο που πήγα τελευταία φορά.

Forshaken
26/10/2009, 18:32
euxaristw poli paidia tha ta koitakso ena ena :D

georgis4
26/10/2009, 19:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalogeros
Μερεμετσάκης πάνω στην Εγνατία λίγο μετά την Μαρτίου στο ρεύμα προς δυτικά. Δεν ξέρω από τιμές για μηχανές τι παίζει, αλλά για ένδυση αναβάτη έχει αρκετά καλές τιμές. Από εκεί πήρα μπουφάν και γάντια και είμαι πολύ ευχαριστημένος.
Επίσης και στο service του είναι άψογος, αλλά πας μόνο με ραντεβού. Τουλάχιστον έτσι ήταν μέχρι πριν 1,5 χρόνο που πήγα τελευταία φορά.

Στις επισημες με ραντεβουδακι πας για σερβις και αν ειναι μονο λαδακι+φιλτρο περιμενεις κανενα 40λεπτο ΤΟ ΠΟΛΥ!(αφου εχεις παει με ραντεβουδακι.....):D