PDA

View Full Version : bandit 1250 2010



intruder
26/10/2009, 23:56
καταρχην καλησπερα σε ολους.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΑΣΧΕΤΟΣ ΑΠΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ
ΚΤΛ-ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΙ ΣΤΟ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΚΤΛ-ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΙΣΤΕΥΟ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟ ΠΡΑΜΑ.ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΣ ΜΠΩ ΣΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ¨
ΗΘΕΛΑ ΕΔΩ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΡΩ BANDIT 1250 SA ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ[ΤΙΜΕΣ-ΠΟΤΕ ΘΑ ΡΘΕΙ ΕΛΛΑΔΑ ΚΤΛ]Κ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ.ΑΞΙΖΕΙ?ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΔΙΠΛΟΣ Κ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟΣ ΟΠΩΣ Κ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Κ ΛΙΓΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΧΩΜΑΤΙΝΑ[ΟΧΙ ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΒΑΤΟΙ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟΙ Η Α3.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ

amyroukai
27/10/2009, 15:49
Κατ' αρχήν καλωσήρθες στην παρέα, ελπίζω να το πάρεις το "κορίτσι" και να το χαρείς.

Πριν ανοίξεις ακόμα ένα thread, θα μπορούσες να έχεις κοιτάξει τα υπάρχοντα, που απαντούν σε όλες τις ερωτήσεις σου. Το μοντέλο του 2010 υποτίθεται ότι θα αρχίσει να πωλείται Δεκέμβριο. Το αν θα γίνει τελικά ή όχι, μόνο από την αντιπροσωπεία το ξέρουν. Όπως επίσης και το αν θα διατηρήσει τις ίδιες τιμές, σε τι χρώματα θα έρθει κλπ. Για αυτό που θέλεις, κάνει, όντως. Αλλά ψάξε την κατηγορία και διάβασε τι έχουν γράψει τα παιδιά για το 1250άρι ήδη. Θα βρεις πρακτικά τα πάντα... Και ότι απορία έχεις, υπάρχει ΗΔΗ thread για το 1250. Το μοντέλο του 2010 δεν αλλάζει σε τίποτα σε ότι αφορά τα μηχανικά μέρη, οπότε όσοι το έχουν μπορούν να σου πουν ότι θέλεις. Στο σωστό thread όμως, έτσι; Μην γεμίζουμε την κατηγορία ανοησίες.

K5_N
27/10/2009, 20:56
εγω ακουσα οτι μαλλον θα ερθει και το γυμνο. επεισις καταργειτε το μισο φαιριγκ και θα εχει ολοσωμο. μικρες οι αλλαγς σε κινητηρα (πιο οικονομικος ) και αλλαζει το πισω φωτιστικο καθως και το μπροστα στο γυμνο. αυτα.

intruder
28/10/2009, 01:18
οκ γνωστα ολα αυτα η δυναμη του η ροπη κτλ[οπωσ ειπεs φιλε amyrakai απο τα αλλα thread-σευχαριστω παντως κ σωστη η παρατηρηση σου να μην μιλαμε για τα ιδια] αλλα καμια γνωμη για χωμα?
μπορει να ανταπεξελθει σε ορεινες διαδρομες που επι το πλειστον σηναντας κ μερικα χιλιομετρα χωμα?και δεν μιλαω για λυσεις του στυλ:αν θελεισ χωμα πας για ον-οφ γιατι νομιζω πωσ μιλαμε για all around μηχανακι συμφωνα με αυτα που εχω διαβασει ::