PDA

View Full Version : Βοηθεια



smooth criminal
30/10/2009, 13:09
Αγαπητοι και αγαπητες φιλες του forum αν και καταλαβαινω πως τουτος δεν ειναι χωρος καταλληλος για αυτο που ζηταω αλλα επειδη ειμαστε μεγαλη παρεα θα το τολμησω.
Δυστυχως ανηκω στην γεννεια των ανεργων πτυχιουχων.Ειμαι αποφοιτος του τμηματος τεχνολογιας τροφιμων και διατροφης των ΤΕΙ ΑΘΗΝΩΝ,αλλα δυστυχως μεχρι σημερα με εξαιρεση την πρακτικη μου και μια 3,5μηνη συμβαση εποχιακη δεν καταφερα να βρω σταθερη εργασια.
Ο τομεας ενασχολησης μου ειναι κυριως εργαστηρια ποιοτικου ελεγχου τροφιμων και η γραμμη παραγωγης,το μονο που απεχθανομαι να κανω ειναι να εργαστω ως πωλητης.
Σε περιπτωση που καποιος/α γνωριζει αν ζητουν καπου(περιοχες:πειραια,κερατσινι,δραπετσωνα,νικαια,κο ρυδαλο,και γενικα πειραια-αθηνα),ατομο της ειδικοτητας μου ας γραψει ενα μηνυμα θα ειμαι υποχρεος.
ΥΓ1:To εχω ψαξει παρα πολυ το θεμα,δεν καθομαι και απλα περιμενω,μπαινω καθημερινα skywalker,ergasia,zhteitai,olx,aggeliopolis,sosivio,kariera κτλ απο εφημεριδες δεν το συζητω εχω κανει την περιπτερου μου πλουσια:) ,απλα ειτε οι αγγελειες ειναι πολυ μακρια ειτε δεν ειμαι αυτο που ζητουν.:(
ΥΓ2:Εχω εμπειρια ως αναλυτης εργαστηριου ποιοτικου ελεγχου σε βιομηχανιες παραγωγης αλευρων και χυμων(Μυλοι Αγιου Γεωργιου Ομιλου ΛΟΥΛΗ,ΕΒΓΑ).
Αυτα τα ολιγα sorry αμα σας ζαλισα,ξερω πως το forum δεν ειναι το καταλληλο για τετοια θεματα αλλα εχω φτασει στο απροχωρητο και ειμαστε μεγαλη παρεα,ολο και καποιος μπορει να εχει κατι υποψη του.
Σας ευχαριστω εκ των προτερων:)

LsKostas
30/10/2009, 13:11
Kαλη τυχη σου ευχομαι :beer:

byron
30/10/2009, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από LsKostas
Kαλη τυχη σου ευχομαι :beer:

+990 :beer:

VANDA
30/10/2009, 13:19
Δεν το βάζεις και στην υπογραφή σου να βρίσκεται; :winka:

Καλή τύχη κι από μένα. :wave2:

makis206
30/10/2009, 13:22
Μακάρι να πάνε όλα καλά και σύντομα!

:beer: :beer:

Red Rider
30/10/2009, 13:29
Στην ιχθυοσκαλα κοιταξες εαν υπαρχει κατι πανω στην εξειδικευση σου?
Εχει αρκετη δουλιτσα εκει απ'οτι ξερω..

Allst@rf
30/10/2009, 13:35
το ζητημα ειναι αυστηρα προσωπικο σου που θελεις να εργαστεις,αλλα γιατι εχεις βαλει σαν τους δημους που αναφερεις?και επισης γιατι απαραιτητα στην αθηνα?χαθηκε η επαρχεια?
μακαρι να πανε ολα καλα ,φιλαρακι και να δεις συντομα τον πρωτο σου μισθο:wave2:

smooth criminal
30/10/2009, 13:55
Ευχαριστω πολυ παιδια να σται καλα,για επαρχια λογω οικογενειακης καταστασης ειναι λιγο ζορικο αλλα στην τελικη θα κοιταξω και μακρια.Οοσ αφορα την ιχθυοσκαλα πηγα και ρωτησα αλλα τζιφος.
Σας ευχαριστω ολους για την υποστηριξη και το ενδιαφερον
:) :wave2:

Anty12
30/10/2009, 14:07
Ρίχνε συχνά-πυκνά , μια ματιά εδώ (http://career.duth.gr/cms/?q=vocabulary/21/view)

Πολύ καλύτερο από τα άλλα.Αλλά άν δεν καθαρίσεις με το στρατό πρώτα....δύσκολα...:beer:

smooth criminal
30/10/2009, 14:20
A ναι ξεχασα να πω εχω κανει το φανταρικο μου(88 ΕΜΑ-Λημνος)
Thx:)

smooth criminal
30/10/2009, 14:25
Πραγματι Αnty19 εχεις δικιο στο sight αυτο ειναι καλα θα το τσεκαρω συνεχεια.thanks:wave2: