PDA

View Full Version : Αφιερωμενα....



sober
01/11/2009, 22:48
τι κολλημα και αυτο??

πρεπει μεσα στο ΣΚ να τα ειδα καμια 10αρια φορες το κα8ενα...:p

οταν ξερεις τι μπορει να πα8εις...αλλα .... συνεχιζεις....:winka:

καλους δρομους σε ολους σας...:wave2:




http://www.youtube.com/watch?v=8rjMBg798KA

http://www.youtube.com/watch?v=7IRwn4G5nBc

EVI
01/11/2009, 22:58
ωραια πραγματα!!!!!!!! :beer: ομορφα βιντεακια και ολοι καταλαβαινουμε τι θες να πεις



















αν και δε θελω να το χαλασω....αλλα και στα 2 δεν ειναι ακριβως οι συνθηκες που βιωνουμε εμεις οδηγικα.....

camen
01/11/2009, 23:04
:a19: :a19: :a19: :a19: :a19:


Nothing else:wave2:

sober
01/11/2009, 23:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ωραια πραγματα!!!!!!!! :beer: ομορφα βιντεακια και ολοι καταλαβαινουμε τι θες να πεις


αν και δε θελω να το χαλασω....αλλα και στα 2 δεν ειναι ακριβως οι συνθηκες που βιωνουμε εμεις οδηγικα.....

Τιποτα δε χαλας! :)

οι συν8ηκες δεν ειναι ιδιες αλλα και μονο που τα βλεπω δεν ξερω... πως να το εξηγησω... ειναι σαν να ανηκω κι εγω σε αυτο... σε αυτη την ιδεα...

δεν ξερω τι με επιασε κι εφαγα τοσο κολλημα...:blush:

EVI
01/11/2009, 23:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Τιποτα δε χαλας! :)

οι συν8ηκες δεν ειναι ιδιες αλλα και μονο που τα βλεπω δεν ξερω... πως να το εξηγησω... ειναι σαν να ανηκω κι εγω σε αυτο... σε αυτη την ιδεα...

δεν ξερω τι με επιασε κι εφαγα τοσο κολλημα...:blush:

εγω ξερω!!!!!!



εισαι ΑΜΕΤΑΝΟΗΤΑ ΡΟΜΑΝΤΙΚΑ DEΕPLY AND MADLY IN LOVE WITH BIKES ! :beer:

welcome to the club :beer: να ξερες ποοοοσοοο χαιρομε με ανθρωπους σαν και σενα

sober
01/11/2009, 23:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
εγω ξερω!!!!!!



εισαι ΑΜΕΤΑΝΟΗΤΑ ΡΟΜΑΝΤΙΚΑ DEΕPLY AND MADLY IN LOVE WITH BIKES ! :beer:

welcome to the club :beer: να ξερες ποοοοσοοο χαιρομε με ανθρωπους σαν και σενα

:p ...... :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Allst@rf
02/11/2009, 00:32
δεν ξερω για σας αλλα οποτε βλεπω αναβατη να πεφτει ,ειδικα στην ασφαλτο ,ποναω και γω...
ασε που δεν γελαω καθολου...

EVI
02/11/2009, 00:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
δεν ξερω για σας αλλα οποτε βλεπω αναβατη να πεφτει ,ειδικα στην ασφαλτο ,ποναω και γω...
ασε που δεν γελαω καθολου...

κανεις δε γελαει η sober δεν εβαλε τα βιντεακια για τις πτωσεις....αλλα για αυτο το ''παρανοικο'' που συμβαινει σε εμας τους μοτοσυκλετιστες που ακομα και με τον πονο ξανακαβαλαμε....καθε φορα που βλεπω καποιον ποναω εκει που εχω χτυπησει λες και το επαθα εκεινη την στιγμη.Αλλου ηταν το θεμα του thread ομως.

αν με καταλαβαινεις γιατι τα ειπα λιγο μπερδεμενα :beer:

Allst@rf
02/11/2009, 00:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
κανεις δε γελαει η sober δεν εβαλε τα βιντεακια για τις πτωσεις....αλλα για αυτο το ''παρανοικο'' που συμβαινει σε εμας τους μοτοσυκλετιστες που ακομα και με τον πονο ξανακαβαλαμε....καθε φορα που βλεπω καποιον ποναω εκει που εχω χτυπησει λες και το επαθα εκεινη την στιγμη.Αλλου ηταν το θεμα του thread ομως.

αν με καταλαβαινεις γιατι τα ειπα λιγο μπερδεμενα :beer:


σαφος!μαζι σας και γω.απλα κατεθεσα την δικη μου γνωμη...:a27:

TROOPER
02/11/2009, 09:33
:beer: :beer: :beer:

menos
02/11/2009, 10:12
Ειδικά το 1ο βίντεο.... πολύ πόνος ρε παιδιά... Πολλοί απο εμάς έχουμε ζήσει τέτοιες πτώσεις και σίγουρα δεν είναι οτι πιο ευχάριστο όταν βλέπεις τι πέρασες... Απο την άλλη όμως... αν δεν πέσεις δεν μαθαίνεις, όσο υπερβολή και αν ακούγεται.

val
04/11/2009, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από menos
Ειδικά το 1ο βίντεο.... πολύ πόνος ρε παιδιά... Πολλοί απο εμάς έχουμε ζήσει τέτοιες πτώσεις και σίγουρα δεν είναι οτι πιο ευχάριστο όταν βλέπεις τι πέρασες... Απο την άλλη όμως... αν δεν πέσεις δεν μαθαίνεις, όσο υπερβολή και αν ακούγεται.

Ποσο δικιο εχεις...
+1000.

devil's animal
04/11/2009, 11:35
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: