PDA

View Full Version : kawasaki kle



apolytos
02/11/2009, 00:52
kalhspera sa vasika thelw na rwtisw an kserei kapoios an mpenoun pirounia sto kle apo fazer h apo virus (me patentes enohte)kai deyteron an exei kaneis ths eksatmiseis ths ktm aytes pou einai orthies kai poso ths poulaei

nihristo
02/11/2009, 01:37
είσαι σίγουρος φίλε πως θες να τα κάνεις όλα αυτά;

epp1640
02/11/2009, 02:12
:hypnotize :uplate:

vangelis 64
02/11/2009, 03:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από apolytos
kalhspera sa vasika thelw na rwtisw an kserei kapoios an mpenoun pirounia sto kle apo fazer h apo virus (me patentes enohte)kai deyteron an exei kaneis ths eksatmiseis ths ktm aytes pou einai orthies kai poso ths poulaei Δεν τό'βαζες στα τεχνικά...Εδώ μπορεί και να μην το δει.:D

epp1640
02/11/2009, 03:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Δεν τό'βαζες στα τεχνικά...Εδώ μπορεί και να μην το δει.:D

:lol: :rotflmao: Για αυτό υπάρχουν οι ρουφιάνοι της ΚΥΠ..

Λευκάδιος
02/11/2009, 03:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από apolytos
kalhspera sa vasika thelw na rwtisw an kserei kapoios an mpenoun pirounia sto kle apo fazer h apo virus (me patentes enohte)kai deyteron an exei kaneis ths eksatmiseis ths ktm aytes pou einai orthies kai poso ths poulaei ελα σ'εφτιαξα εδω εχει αυτο που ψαχνεις http://www.newgrounds.com/portal/view/465228

byron
02/11/2009, 05:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από apolytos
kalhspera sa vasika thelw na rwtisw an kserei kapoios an mpenoun pirounia sto kle apo fazer h apo virus (me patentes enohte)kai deyteron an exei kaneis ths eksatmiseis ths ktm aytes pou einai orthies kai poso ths poulaei

Και νόμιζα ότι με αυτό (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=1571451#post1571451) τα είχα διαβάσει όλα. :lol: :bawl: :lol:

Καλή βδομάδα apolyte. Tη δικιά μου, μου την έφτιαξες :rotflmao: :lol: :rotflmao:

byron
02/11/2009, 07:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από apolytos
kalhspera sa vasika thelw na rwtisw an kserei kapoios an mpenoun pirounia sto kle apo fazer h apo virus (me patentes enohte)

Νομίζω πάντως ότι θα δυσκολευτείς να βρείς από Virus. Δεν κοιτάς από κανένα bimota Tesi να ΄χεις το κεφάλι σου ήσυχο? :look: :D

filipp0s
02/11/2009, 08:26
εναλλακτικα κοιτα και τα tryphonos (http://www.tryphonos.com/index.htm) :look:







τι αλλο θα διαβασουμε εδω μεσα!!!:bawl: :lol: :lol: :bawl: :bigcry:

apolytos
03/11/2009, 00:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos76
ελα σ'εφτιαξα εδω εχει αυτο που ψαχνεις http://www.newgrounds.com/portal/view/465228
exeis na mpu protineis kai allo tetio paixnidi?

MAG/FMX
03/11/2009, 00:33
Ρωτα κ κανα εξατμισα να σου φτιαξει ιδιες κ να κανουν κ για τη μηχανη σου.Κανα 250ε.
Βαλε κ το μονοσελο που ελεγες.....εμενα μου αρεσε σαν ιδεα,πολυ μπροστα........:smilea:

apolytos
03/11/2009, 00:37
tha to rwtisw re filarakia kai to monoselo tha to prospathisw alla h mlk edw mesa einai pou anti na hmaste ligo allilegioi kai na vohthame o enas ton allon panw kai koroideyoun den exoun dei mallon turing bike se street fither fash gia auto mallon koroideyoun

MAG/FMX
03/11/2009, 00:58
Δεν κοροιδευουν , απλα αμα κατι δεν τους αρεσει σαν ιδεα , αντι να πουνε μπλιαχ η μη το κανεις , το λενε με το δικο τους τροπο.Αμα το φτιαξεις εσυ με το καλο.....Με μονοσελα , εξατμισεις κ τιποτα fairing perierga k βγει κατι καλο σαν αποτελεσμα κ ανεβασεις μετα κ φοτο δε θα μπορει κανεις να πει κατι....... :eyepop:

apolytos
03/11/2009, 01:12
makari na to kataferw apla edw mesa hparxoun polh mhxanikh polh pou asxolountai me eksatmiseis kai tetia kai giati na mhn stelnoun mnm an kseroun kati as poume h na vohthisoun kai ayth me thn analogh timh vevaia

MAG/FMX
03/11/2009, 02:13
Ama ξεραν κατι θα στο εστελναν να σαι σιγουρος.......Εκει στα κτελ στο κυφισο εχει ενα εξατμισα, ρωτα εκει.
Αμα δεις εναν που εφτιαξε , ενα africa twin se motard θα τριβεις τα ματια σου.......
Απλα γραφε ελληνικα για να στα διαβαζουν.
Κ κατι μονοσελα κ εξατμιση κτμ σε κλε, μην τους ταλες ετσι αποτομα....., με μετρο, δηλ θελω να κανω ενα project se ena kle, να γινει street fighter.
Etsi οπως ειπες αποτομα το μονοσελο σε κλε κ μενα μου ερχεται αποτομα ξεκαρφωτο.
Γνωμη μου ετσι :cool:

filipp0s
03/11/2009, 05:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από apolytos
tha to rwtisw re filarakia kai to monoselo tha to prospathisw alla h mlk edw mesa einai pou anti na hmaste ligo allilegioi kai na vohthame o enas ton allon panw kai koroideyoun den exoun dei mallon turing bike se street fither fash gia auto mallon koroideyoun

ενω εσυ έχεις δει ποτε kle 400 streetfighter και μαλιστα με μονοσελα και μονομπρατσα μπροστινα? :bigcry: :bigcry: :bawl:

jimmis5
03/11/2009, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από filipp0s
ενω εσυ έχεις δει ποτε kle 400 streetfighter και μαλιστα με μονοσελα και μονομπρατσα μπροστινα? :bigcry: :bigcry: :bawl:


Κι ομως υπαρχει .....

apolytos οι περισσοτεροι ειναι απολυτη αν δεν εχεις το ακριβω μηχανακι που πρεπει δεν πρεπει να βαλεις ουτε τακακια αλλου τυπου επανω.Στην ελλαδα πρεπει να αγορασεις την τελευταια λεξη μοτοσυκλετιστικης μοδας αλλιως εισαι χου.Τι και αν το συγκεκριμενο μηχανακι εχει 15 χρονια ζωη με αυτο το μοτερ που δεν σπαει δεν χαλαει ,τι και αν στο εξωτερικο ειδικα στα βορεια το αγοραζουν παρα πολλοι στην ελλαδα δεν καταξιωνεται γιατι εχει μικρη μεταπωληση.

Μην πετας λεφτα στο μηχανακι θα τα χασεις.
παρε μια 2 φωτο αν και εχω πολλες απο αυτες.


179269

jimmis5
03/11/2009, 12:41
:wave2:


179270

byron
03/11/2009, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
Κι ομως υπαρχει .....

apolytos οι περισσοτεροι ειναι απολυτη αν δεν εχεις το ακριβω μηχανακι που πρεπει δεν πρεπει να βαλεις ουτε τακακια αλλου τυπου επανω.Στην ελλαδα πρεπει να αγορασεις την τελευταια λεξη μοτοσυκλετιστικης μοδας αλλιως εισαι χου.

jimmis5 έχεις ιδέα τι είναι το virus απ΄το οποίο θέλει να δανειστεί το μπροστινό του για το KLE400, ή απλά θίχτηκες λόγω του ότι είσαι κάτοχος KLE? :confused:

jimmis5
03/11/2009, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
jimmis5 έχεις ιδέα τι είναι το virus απ΄το οποίο θέλει να δανειστεί το μπροστινό του για το KLE400, ή απλά θίχτηκες λόγω του ότι είσαι κάτοχος KLE? :confused:

To virus ξερω πως ειναι δεν ειπα οτι μπορει να κανει τετοια μετατροπει ειπα απλα οτι μπορει να κανει μετατροπη.:smilea:

Να θιχτω??γιατι δεν ειμαι μετοχος τις kawasaki ουτε κανενας αντιπροσωπος της.
Εκανα απλα ενα σχολιο σχετικα με βελτιωσεις που γινονται,συνηθως στο εξωτερικο και εδειξα 2 φωτο:wave2:

byron
03/11/2009, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
To virus ξερω πως ειναι δεν ειπα οτι μπορει να κανει τετοια μετατροπει ειπα απλα οτι μπορει να κανει μετατροπη.:smilea:

Να θιχτω??γιατι δεν ειμαι μετοχος τις kawasaki ουτε κανενας αντιπροσωπος της.
Εκανα απλα ενα σχολιο σχετικα με βελτιωσεις που γινονται,συνηθως στο εξωτερικο και εδειξα 2 φωτο:wave2:

Καλά έκανες, και χώρος για project υπάρχει και άτομα που ξέρουν και μπορούν να συμβουλεύσουν υπάρχουν.
Όταν ξεκινάς την κουβέντα όμως με την δυνατότητα μετατροπής του μπροστινού ενός KLE 400 με δότη μια εκ των 10-15 (?) Virus που υπάρχουν στον κόσμο είναι λογικό να γίνει η κουβέντα λίγο "ελαφριά" (μέχρι λιποθυμίας απ΄τα γέλια) :wave2:

DAN_DAN
03/11/2009, 13:12
Τι είναι ρε σεις το virus? Ρίχτε καμιά φωτό-link...

jimmis5
03/11/2009, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
.....χώρος για project υπάρχει και άτομα που ξέρουν και μπορούν να συμβουλεύσουν υπάρχουν.
Όταν ξεκινάς την κουβέντα όμως με την δυνατότητα μετατροπής του μπροστινού ενός KLE 400 με δότη μια εκ των 10-15 (?) Virus που υπάρχουν στον κόσμο είναι λογικό να γίνει η κουβέντα λίγο "ελαφριά" (μέχρι λιποθυμίας απ΄τα γέλια) :wave2:

Δεν διαφωνω σε καμια περιπτωση απλα μερικες φορες μπορει να υπαρχουν ανθρωποι που μπορει να μην ξερουν και να πετανε μια κοτσανα ας μην τους αποθαρυνουμε σιγουρα ο φιλος μας ηθελε να κανει μια μετατροπη και οχι αυτη που εγραψε.Ηθελε να κανει κατι που με τις γνωσεις που εχουν πολλα παιδια εδω μπορουν να τον συμβουλεψουν.Ακομα και να τον κραξουν εστω ποσταροντας την φωτο του virus και ρωτοντας το απλα αν θα ηταν ωραιο πανω στο καφασακι:winka:

Τα σχολια μου εχουν παντα καλη προθεση και λιγο χιουμοριστικη που μερικες φορες δεν μεταφερε στο κειμενο:wave2:

byron
03/11/2009, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από DAN_DAN
Τι είναι ρε σεις το virus? Ρίχτε καμιά φωτό-link...

:wave2:


179271

DAN_DAN
03/11/2009, 13:43
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

thanks byron:beer:

apolytos
03/11/2009, 14:11
exeis to palikati pou ekane to africa super motard

apolytos
03/11/2009, 14:25
loipon gia na ksekatharisoume ligo ta pragmata vasika sorry an pareksigithika gia to vurus (versus)hthela na pw kai o byron exei apolhto dikio apla den to diorthosa epidi htan oti me thn mia phraxtikate kai hthela na dw ta sxolia tou kathenos apla gia thn istoria to thema exei ws eksis prwtos oti den exeis dei na to exei o allos px monesolo kle den shmenh oti prepei na to koroideyoume h na to snomparoume exw mathei kai exw dei oti sths mhxane ginontai ta panta kai deyteron kai deyteros kaneis den tha thixth gia ths mhxanes tous giati den pisteuw na ekprosopoume kamia etairai edw mesa apla agapi gia ths mhxanes exoume kai giati oxi re adelfe na mhn ftiaksoume ths mhxanes mas sthn telikh opws goustaroume kan pame na ta akoumpisoume se kathe kainourgio montelo e oxi egw den exw ta fraga kyrih an esys ta exete kamia antirish kai mena onoiro mou einai h hayabusa alla mexri na thn apoktisw tha prospathisw na ftiaksw opws mporw to kle pou exw opws thelw egw gia na thn exw mesa sth polh mia mourati mhxanh kai aplos thn vohthia sas zitisatpt parapanw an ekana lathos se kanena apo ayta euxaristws na to sizitisoume

apolytos
03/11/2009, 14:26
kai filaraki me to kle an exeis alles foto tha me vohthouses na ths dw

makis206
03/11/2009, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από apolytos
vasika sorry an pareksigithika gia to vurus (versus)hthela na pw kai o byron exei apolhto dikio.....

Πραγματικά τη λούτσα με τη βούρτσα... (το Versys είναι η λούτσα):lol:

Πάει αυτό. Προσπάθησε να γράψεις με Ελληνικά, πίστεψέ με, υπάρχουν πολλοί που έχουν την διάθεση και θέλουν να βοηθήσουν κι όμως δεν μπαίνουν καν στον κόπο να διαβάσουν όλα αυτά τα ακαταλαβίστικα, είναι πολύ κουραστικά για πολλούς μεταξύ και εμού που μου πέταξαν τα μάτια έξω..

Ίσως να έχεις πρόβλημα με το πληκτολόγιό σου ή ίσως κάποιο άλλο και να μου διαφεύγει, για να βοηθηθείς εσύ περισσότερο στο αναφέρω όμως :winka:

:beer:

Cpt. Haddock
03/11/2009, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από apolytos
loipon gia na ksekatharisoume ligo ta pragmata vasika sorry an pareksigithika gia to vurus (versus)hthela na pw kai o byron exei apolhto dikio apla den to diorthosa epidi htan oti me thn mia phraxtikate kai hthela na dw ta sxolia tou kathenos apla gia thn istoria to thema exei ws eksis prwtos oti den exeis dei na to exei o allos px monesolo kle den shmenh oti prepei na to koroideyoume h na to snomparoume exw mathei kai exw dei oti sths mhxane ginontai ta panta kai deyteron kai deyteros kaneis den tha thixth gia ths mhxanes tous giati den pisteuw na ekprosopoume kamia etairai edw mesa apla agapi gia ths mhxanes exoume kai giati oxi re adelfe na mhn ftiaksoume ths mhxanes mas sthn telikh opws goustaroume kan pame na ta akoumpisoume se kathe kainourgio montelo e oxi egw den exw ta fraga kyrih an esys ta exete kamia antirish kai mena onoiro mou einai h hayabusa alla mexri na thn apoktisw tha prospathisw na ftiaksw opws mporw to kle pou exw opws thelw egw gia na thn exw mesa sth polh mia mourati mhxanh kai aplos thn vohthia sas zitisatpt parapanw an ekana lathos se kanena apo ayta euxaristws na to sizitisoume


Μάγκα μου, ούτε μία τελεία, ουτε ένα κόμα!!!

Τεράστιος :a08:

makis206
03/11/2009, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μάγκα μου, ούτε μία τελεία, ουτε ένα κόμα!!!
Τεράστιος :a08:

Έχει τόνους το γιώτα όμως, το "άι" αν προτιμάς! :lol:

Cpt. Haddock
03/11/2009, 14:49
Βασικά έχω ανοιξει το κορυφαίο θρεντ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=83858) και περιμένω να δω την ατάκα που θα γράψει ο oldman εδώ μόλις το δει!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: