PDA

View Full Version : Τροπος κατεβασματος οταν σταματας



smooth criminal
03/11/2009, 15:09
Καλησπερα σας θα ηθελα να θεσω μια ερωτηση(μπορει να ακουστει κουλη αλλα anyway εγω θα ρωτησω):rotflmao:
Λοιπον οταν πας με την μηχανη σου και για καποιο λογο θες να σταματησεις,(εστω φαναρι)πρεπει ντε και καλα μεχρι να ακινητοποιηθει η μηχανη να κανεις τα κατεβασματα σου,ή αμα θες οταν σταματησεις αμα λαχει τα κανεις ολα τα κατεβασματα μεχρι να βαλεις νεκρα?
Ρωταω γιατι αν και δεν βλεπω διαφορα λειτουργιας ως προς το κιβωτιο ενα παληκαρι χθες μου ειπε τις ταχυτητες μεχρι να πιασω νεκρα να μην τις βαζω σταματημενος μονοκοματα,ισχυει?Παθαινει και καλα πιο γρηγορα και μεγαλυτερη φθορα,ισχυει?

2stroker
03/11/2009, 15:13
γνωμη μου ειναι οτι ενα σταδιακο κατεβασμα ειναι καλυτερο και φρεναρεις και καλυτερα χωρις να καταπονεις πολυ δισκους-τακακια.;)

DUKASII
03/11/2009, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από smooth criminal
Καλησπερα σας θα ηθελα να θεσω μια ερωτηση(μπορει να ακουστει κουλη αλλα anyway εγω θα ρωτησω):rotflmao:
Λοιπον οταν πας με την μηχανη σου και για καποιο λογο θες να σταματησεις,(εστω φαναρι)πρεπει ντε και καλα μεχρι να ακινητοποιηθει η μηχανη να κανεις τα κατεβασματα σου,ή αμα θες οταν σταματησεις αμα λαχει τα κανεις ολα τα κατεβασματα μεχρι να βαλεις νεκρα?
Ρωταω γιατι αν και δεν βλεπω διαφορα λειτουργιας ως προς το κιβωτιο ενα παληκαρι χθες μου ειπε τις ταχυτητες μεχρι να πιασω νεκρα να μην τις βαζω σταματημενος μονοκοματα,ισχυει?Παθαινει και καλα πιο γρηγορα και μεγαλυτερη φθορα,ισχυει? re file an stamatiseis me 6..mexri na katafereis stamatimenos na breis nekra..tha xei orimasei k to oyiski sto tenesi leme..

paixe kalitera me tis tapes k esy..

katebaze mexri na stamatiseis xoris na xrisimopoieis to freno toy kinitira omos.tora gia fthora ktl de xero tha se diafotisoyne edo kati deinosayroi poy exoyne xalasei sta xeria toys k 50 mixanakia..

950dim
03/11/2009, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από smooth criminal
Καλησπερα σας θα ηθελα να θεσω μια ερωτηση(μπορει να ακουστει κουλη αλλα anyway εγω θα ρωτησω):rotflmao:
Λοιπον οταν πας με την μηχανη σου και για καποιο λογο θες να σταματησεις,(εστω φαναρι)πρεπει ντε και καλα μεχρι να ακινητοποιηθει η μηχανη να κανεις τα κατεβασματα σου,ή αμα θες οταν σταματησεις αμα λαχει τα κανεις ολα τα κατεβασματα μεχρι να βαλεις νεκρα?
Ρωταω γιατι αν και δεν βλεπω διαφορα λειτουργιας ως προς το κιβωτιο ενα παληκαρι χθες μου ειπε τις ταχυτητες μεχρι να πιασω νεκρα να μην τις βαζω σταματημενος μονοκοματα,ισχυει?Παθαινει και καλα πιο γρηγορα και μεγαλυτερη φθορα,ισχυει?

Φιλε,τι μηχανη οδηγεις?

DUKASII
03/11/2009, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
γνωμη μου ειναι οτι ενα σταδιακο κατεβασμα ειναι καλυτερο και φρεναρεις και καλυτερα χωρις να καταπονεις πολυ δισκους-τακακια.;) diladi esy protimas na kataponeis meri toy moter gia to frenarisma para toys diskoys k ta takakia poy einai gia ayto to skopo..

malista malista..

smooth criminal
03/11/2009, 15:24
Ετσι και αλλιως σταματαω την μηχανη και με φρενακι και με κατεβασματα(οχι καφριλες νορμαλ πραγματα),αλλα καμια φορα ξερετε τωρα,αμα ας πουμε εχεις 3η μεσα μπορει να φρεναρεις να σταματησεις και μετα με 3 διαδοχικα κατεβαματα να πιασεις νεκρα.(τα περι φθορας φρενων δισκων,αντιδραση μηχανης κτλτα ξερω και εγω thanks;) ),απλα θελω να μαθω αμα τα συνεχη απο σταση κατεβαματα μαμανε το κιβωτιο οπως μου ειπε το παλικαρι.
Οποτε αν καποιος ειναι γνωστης και δεινοσαυρος να ναι ας μην ντραπει να διαφωτησει,;) να ξερουμε και οι υπολοιποι τί κανουμε!:D

smooth criminal
03/11/2009, 15:26
Δικια μου δεν εχω αλλα οταν κατσει κυριως γυμνα(φιλων και γνωστων),αλλα σε λιγο καιρο θα τσιμπησω το bandit:rotflmao:

950dim
03/11/2009, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από smooth criminal
Ετσι και αλλιως σταματαω την μηχανη και με φρενακι και με κατεβασματα(οχι καφριλες νορμαλ πραγματα),αλλα καμια φορα ξερετε τωρα,αμα ας πουμε εχεις 3η μεσα μπορει να φρεναρεις να σταματησεις και μετα με 3 διαδοχικα κατεβαματα να πιασεις νεκρα.(τα περι φθορας φρενων δισκων,αντιδραση μηχανης κτλτα ξερω και εγω thanks;) ),απλα θελω να μαθω αμα τα συνεχη απο σταση κατεβαματα μαμανε το κιβωτιο οπως μου ειπε το παλικαρι.
Οποτε αν καποιος ειναι γνωστης και δεινοσαυρος να ναι ας μην ντραπει να διαφωτησει,;) να ξερουμε και οι υπολοιποι τί κανουμε!:D

Φιλε,ειναι σημαντικο...τι μηχανη οδηγεις???

DUKASII
03/11/2009, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από smooth criminal
Δικια μου δεν εχω αλλα οταν κατσει κυριως γυμνα(φιλων και γνωστων),αλλα σε λιγο καιρο θα τσιμπησω το bandit:rotflmao: me ta mixanakia ton allon den exei simasia file..
stamatame opos kaylosame ekeini ti stigmi..k sto fanari perimenontas to prasino kanoyme kai burn out na perasei i ora..

:smokin:

950dim
03/11/2009, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από smooth criminal
Δικια μου δεν εχω αλλα οταν κατσει κυριως γυμνα(φιλων και γνωστων),αλλα σε λιγο καιρο θα τσιμπησω το bandit:rotflmao:

To καταλαβα...τι χρωμα θα ειναι το bandit????
Περιοχη οπου θα κινεισαι????

950dim
03/11/2009, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από smooth criminal
Δικια μου δεν εχω αλλα οταν κατσει κυριως γυμνα(φιλων και γνωστων),αλλα σε λιγο καιρο θα τσιμπησω το bandit:rotflmao:

Δε διαβαζεις και κανα σημα να βγαλεις το διπλωμα????

p@nos
03/11/2009, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
me ta mixanakia ton allon den exei simasia file..
stamatame opos kaylosame ekeini ti stigmi..k sto fanari perimenontas to prasino kanoyme kai burn out na perasei i ora..

:smokin:






:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

camen
03/11/2009, 15:31
Σιγουρα οχι yamaha παντως...

Γτ ακομη θα προσπαθουσε να κατεβασει...

Φιλε μου επειδη τα περισσοτερα κιβωτια μπλοκαρουν οταν εισαι σταματημενος και δεν μπορεις να κατεβασεις ευκολα καλυτερα να κατεβαζεις σταδιακα απο πριν...
Αλλιως θα πρεπει να παιζεις με το αμπραγιαζ ή να κουνας λιγο το μηχανακι μπροστα-πισω για να καταφερεις να κατεβασεις...


:wave2:

smooth criminal
03/11/2009, 15:56
Sorry για την αργοπορια bandit 650 s abs 08 black θελω να αγορασω,(διπλωμα εχω πλεον),θα κινουμαι Πειραια Κερατσινι Δραπετσωνα αλλα τα ΣΚ θα την κοπαναω εξω γιατι γουσταρω Σαββατιατικες εξοδους για καφε ή οτι αλλο μακρια απο το κεντρο.:D

smooth criminal
03/11/2009, 15:58
Μαλιστα καταλαβα camen,thx man:beer: :beer: :beer:

KaTaNaS
03/11/2009, 16:21
ΦΙΛΕ πάντα μα πάντα θα κοβεις ταχυτητα φρεναρωντας και παραλληλα κατεβαζωντας ταχυτητες...

μην λυνεις στην μοτο συμπλεκταρωντας με 4η ή 3η μεσα στο κινωτιο,

το μηχανακι δεν θα παθει τιποτα εκτος απο λιγο μεγαλυτερη φθορα σε δισκους συμπλεκτη και τακακια-δισκους

αλλα μπορει να παθεις εσυ,

η μοτο ειναι λυμενη εκεινη τη στιγμη, δεν την εχεις δεμενη με τον κινητηρα σου και κατεπεκταση με την ασφαλτο και συμπεριφερεται σαν ενα βαρυ ποδηλατο που ρολλαρει...

αφου δεν εχεις και εμπειρια κιολας μην το συνηθιζεις...

οταν μαθεις, σε κανα δυο χρονια, σε ειδικες περιπτωσεις μπορεις και να κατεβασεις και σε νεκρα ενω ρολαρεις ακομα αλλα μαθε πρωτα το σωστο και μετα παιξε οπως σου βγει απο ενστικτο!



:wave2:

smooth criminal
03/11/2009, 16:27
Ναι αυτο περι ρολαρισματος με νεκρα ξερω πως ειναι επικινδυνο απο το αμαξι,αρα φανταζομαι πως ειναι πολλαπλασια επικινδυνο με την μηχανη,δεν το κανω και δεν επιδιωκω να το κανω,ευχαριστω katana.:)

2stroker
03/11/2009, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
diladi esy protimas na kataponeis meri toy moter gia to frenarisma para toys diskoys k ta takakia poy einai gia ayto to skopo..

malista malista..

φιλε συνδιασμο φρεναρισματος-κατεβασματος εννοω και κατα τη γνωμη μου αυτο ειναι το πιο σωστο φρεναρισμα .
π.χ εσυ οταν πας με 100 και αναβει ξαφνικα κοκκινο και θες να σταματησεις γρηγορα πατας μονο φρενα?

camen
03/11/2009, 16:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
φιλε συνδιασμο φρεναρισματος-κατεβασματος εννοω και κατα τη γνωμη μου αυτο ειναι το πιο σωστο φρεναρισμα .
π.χ εσυ οταν πας με 100 και αναβει ξαφνικα κοκκινο και θες να σταματησεις γρηγορα πατας μονο φρενα?

Τα ΚΤΜ εχουν αγκυρες οχι φρενα...:smokin: :lol:

2stroker
03/11/2009, 16:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Τα ΚΤΜ εχουν αγκυρες οχι φρενα...:smokin: :lol:

ντεν εκο KTM καρντια μου:lol:
ουτε κανα ss με δισκοφρεναρες:lol:

smooth criminal
03/11/2009, 16:45
Δεν το λεω να δειξω και καλα οτι ειμαι οδηγαρα αλλα εχω αισθηση του χωρου και του περιβαλλοντος γυρω μου και δεν εχω αναγκαστει ακομα να φρεναρω απο τα 100 για κοκκινο φαναρι,αλλα γενικα οσες φορες χρειαστηκε να φρεναρω αποτομα ειτε με πολλα ειτε με λιγα χλμ παντα κατεβασμα και φρεναρισμα κανω γιατι νιωθω πιο αμεση την επαφη με την μηχανη και την αντιδραση της.
Η ερωτηση που εθεσα δεν εχει να κανει(αν και σας ευχαριστω για τις οδηγικες σας συμβουλες που by the way o δασκλος οδηγησης το γαιδουρι τσιμουδια δεν εβγαζε,παλι καλα που τα ηξερα αυτα απο πριν)με τον οδηγικα σωστο τροπο φρεναρισματος αλλα με το αν οντως ετσι φθηρεται το κιβωτιο,δισκος πλατο κτλ.
Σας ευχαριστω ολους και σενα2stroker:)

DUKASII
03/11/2009, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
φιλε συνδιασμο φρεναρισματος-κατεβασματος εννοω και κατα τη γνωμη μου αυτο ειναι το πιο σωστο φρεναρισμα .
π.χ εσυ οταν πας με 100 και αναβει ξαφνικα κοκκινο και θες να σταματησεις γρηγορα πατας μονο φρενα? nai.me tin idia taxitita poy xo sto kivotio.

2stroker
03/11/2009, 16:57
τοτε απλα εχεις και φρεναρες (που δεν εχω εγω)και το μηχανακι σου δεν ζυγιζει 110 κιλα που ειναι το δικο μου αλλα καμια 40αρια παραπανω;)

devil's animal
03/11/2009, 17:02
πες π.χ. οτι εισαι με 5η και καμια 150αρια μεσα.

βλεπεις οτι το φαναρι μολις κοκκινησε στα 30 μετρα απο σενα. αν φρεναρεις εισαι κοτα λειρατη και τα συναφη. οι σωστοι αντρες σπανε 5η και καρφωνουν και την 6η τους επιδεικτικα μπροστα απο τους αλλους!:smokin:

εσυ λοιπον θες να φρεναρεις και γουστο και καπελο σου. (ΚΟΤΑ!!)

πατας μια συμπλεκτη και κανεις 3 απανωτες κατω. ξερογκαζια και αφημα συμπλεκτη μαζι με λιγο τσιμπημα το πισω. το μπροστα το πατας προοδευτικα καθ'ολη την διαρκεια τοσο οσο να μην μπλοκαρει. εχεις κοψει τωρα απο τα 150 στα 60. ενω λοιπον εχεις αρχισει τα φιδια και εχεις κανει σαφη την παρουσια σου, ισιωνεις και πατας προοδευτικα αλλα δυνατα το μπροστινο ριχνοντας το βαρος σου μπροστα (προσοχη δεν κρατανε τα χερια το βαρος σου αλλα οι προσαγωγοι σου)..ολα αυτα με πατημενο συμπλεκτη...

αφου δεις οτι σηκωνεται, χαμογελας στο γκομενακι που περναει το φαναρι με την πλισε φουστιτσα του και ανετος κανεις ενα ομορφο rolling endo μεχρι την διαβαση...:D

KaTaNaS
03/11/2009, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από smooth criminal

Η ερωτηση που εθεσα δεν εχει να κανει(αν και σας ευχαριστω για τις οδηγικες σας συμβουλες που by the way o δασκλος οδηγησης το γαιδουρι τσιμουδια δεν εβγαζε,παλι καλα που τα ηξερα αυτα απο πριν)με τον οδηγικα σωστο τροπο φρεναρισματος αλλα με το αν οντως ετσι φθηρεται το κιβωτιο,δισκος πλατο κτλ.
Σας ευχαριστω ολους και σενα2stroker:)

οσο περισσοτερη ωρα εχεις πατημενο συμπλεκτη τοσο μεγαλυτερη η φθορα σε δισκους...

τα φρενα επισης εχουν μεγαλυτερη φθορα αφου καλουνται να ασκησουν μεγαλύτερες δυναμεις για να σε επιβραδυνουν...


επίσης αφου ενδιαφερεσαι να μαθεις και κατι παραπανω , μην περιμενεις απο το παλιοσυστημα του κρατους να σε μαθει ο δασκαλος οδηγησης το σωστο, μαζεψε λεφτακια κια πηγαινε σε ενα σχολειο ασφαλους οδηγησης!
:wave2:

KaTaNaS
03/11/2009, 17:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
...

δεν καβαλαμε ολοι βεσπα ρε φιλαρακι! :lol:

smooth criminal
03/11/2009, 17:09
Aυτο Katana το εχω σκεφτει εδω και καιρο και μαλλον θα το κανω γιατι αξιζει και τα λεφτα και τον χρονο,απλα θελω να μαζεψω τα φραγκα και θα παω
;)

GIXXERAKIAS
03/11/2009, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
πες π.χ. οτι εισαι με 5η και καμια 150αρια μεσα.

βλεπεις οτι το φαναρι μολις κοκκινησε στα 30 μετρα απο σενα. αν φρεναρεις εισαι κοτα λειρατη και τα συναφη. οι σωστοι αντρες σπανε 5η και καρφωνουν και την 6η τους επιδεικτικα μπροστα απο τους αλλους!:smokin:

εσυ λοιπον θες να φρεναρεις και γουστο και καπελο σου. (ΚΟΤΑ!!)

πατας μια συμπλεκτη και κανεις 3 απανωτες κατω. ξερογκαζια και αφημα συμπλεκτη μαζι με λιγο τσιμπημα το πισω. το μπροστα το πατας προοδευτικα καθ'ολη την διαρκεια τοσο οσο να μην μπλοκαρει. εχεις κοψει τωρα απο τα 150 στα 60. ενω λοιπον εχεις αρχισει τα φιδια και εχεις κανει σαφη την παρουσια σου, ισιωνεις και πατας προοδευτικα αλλα δυνατα το μπροστινο ριχνοντας το βαρος σου μπροστα (προσοχη δεν κρατανε τα χερια το βαρος σου αλλα οι προσαγωγοι σου)..ολα αυτα με πατημενο συμπλεκτη...

αφου δεις οτι σηκωνεται, χαμογελας στο γκομενακι που περναει το φαναρι με την πλισε φουστιτσα του και ανετος κανεις ενα ομορφο rolling endo μεχρι την διαβαση...:D

Επος!!


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

smooth criminal
03/11/2009, 17:20
Η περιγραφη του devils animal δεν λεω καλη,αλλα ειναι για αλλα γουστα,οχι τα δικα μου παντως.:sick:

2stroker
03/11/2009, 17:20
και την ωρα που κανεις rollin endo ταυτοχρονα αναβεις και ενα τσιγαρο ετσι για να ηρεμησεις μετα απο τοση δραση:lol: :lol: :lol: :lol:

Operater
03/11/2009, 17:25
από 5η, 3 κάτω????στα μπαμ??? ρε φιλαράκι θες να δει το παλλικάρι να φεύγει το τιμόνι κάτω απο τα πόδια του?:confused:

devil's animal
03/11/2009, 17:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
δεν καβαλαμε ολοι βεσπα ρε φιλαρακι! :lol:


να παρετε ρε!!!
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

devil's animal
03/11/2009, 17:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
και την ωρα που κανεις rollin endo ταυτοχρονα αναβεις και ενα τσιγαρο ετσι για να ηρεμησεις μετα απο τοση δραση:lol: :lol: :lol: :lol:

δραση?? ποια δραση??:confused:

ΑΥΤΟ (http://www.youtube.com/watch?v=Zews4_1T_q0) απο το 1:30 και μετα ειναι δραση!:winka:

kiloMeater
03/11/2009, 18:23
Το φρενάρισμα με τα φρένα είναι φλώρικο
Ο σωστός ο άντρας κατεβάζει γκάπα-γκούπα , μη σου πώ βάζει μεχρι και πρώτη μέσα....

project.breeze
03/11/2009, 18:28
Γνώμη μου είναι ότι πέρα από πρακτικούς λόγους που αφορούν στη δυσκολία του κατεβάσματος 6 ταχυτήτων στο φανάρι,υπάρχουν και άλλοι λόγοι.Κατεβάζοντας ταχύτητες σταδιακά,πέρα από το φρενάρισμα του κινητήρα που βοηθά σε περίπτωση ανάγκης φρεναρίσματος κρατάς τον κινητήρα σε πιο ωφέλιμες στροφές λειτουργίας του κινητήρα,σε περίπτωση που για κάποιο λόγο χρειάζεται να επιταχύνεις αν δεν προλαβαίνεις να φρενάρεις...Για τον ίδιο λόγο σε φανάρια που κρατάν λίγο χρόνο και δεν έχουμε αυτοκίνητο από πίσω μας για "ασπίδα" κρατάμε την πρώτη μέσα,μπας και σε περίπτωση που ακούσουμε στρίγγλισμα φρένων καταφέρουμε φεύγοντας λίγο μπροστά να γλυτώσουμε τα χειρότερα...

lamoun
03/11/2009, 18:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
....αφου δεις οτι σηκωνεται, χαμογελας στο γκομενακι που περναει το φαναρι με την πλισε φουστιτσα του και ανετος κανεις ενα ομορφο rolling endo μεχρι την διαβαση...:D

Στέλνοντάς της και ένα φιλάκι με το αριστερό.. :bigcry:

tassosrr
03/11/2009, 19:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
πες π.χ. οτι εισαι με 5η και καμια 150αρια μεσα.

βλεπεις οτι το φαναρι μολις κοκκινησε στα 30 μετρα απο σενα. αν φρεναρεις εισαι κοτα λειρατη και τα συναφη. οι σωστοι αντρες σπανε 5η και καρφωνουν και την 6η τους επιδεικτικα μπροστα απο τους αλλους!:smokin:

εσυ λοιπον θες να φρεναρεις και γουστο και καπελο σου. (ΚΟΤΑ!!)

πατας μια συμπλεκτη και κανεις 3 απανωτες κατω. ξερογκαζια και αφημα συμπλεκτη μαζι με λιγο τσιμπημα το πισω. το μπροστα το πατας προοδευτικα καθ'ολη την διαρκεια τοσο οσο να μην μπλοκαρει. εχεις κοψει τωρα απο τα 150 στα 60. ενω λοιπον εχεις αρχισει τα φιδια και εχεις κανει σαφη την παρουσια σου, ισιωνεις και πατας προοδευτικα αλλα δυνατα το μπροστινο ριχνοντας το βαρος σου μπροστα (προσοχη δεν κρατανε τα χερια το βαρος σου αλλα οι προσαγωγοι σου)..ολα αυτα με πατημενο συμπλεκτη...

αφου δεις οτι σηκωνεται, χαμογελας στο γκομενακι που περναει το φαναρι με την πλισε φουστιτσα του και ανετος κανεις ενα ομορφο rolling endo μεχρι την διαβαση...:D




XAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!!!!!!!!!!!!

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

+1000000!!

ETSI ETSI!!!!

zephyr1
03/11/2009, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από 950dim
Φιλε,ειναι σημαντικο...τι μηχανη οδηγεις???

michael jackson :winka:

dond4le
04/11/2009, 01:57
Με το καλο να παρεις τον ληστη σου και κανε πειραματα. ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΦΥΣΙΚΑ.

Θα σου παρει κανα δυμηνο να το συνηθεισεις ποτε φρεναρει καλυτερα ποτε επιταχυνει καλυτερα, πως κανει σουζα κλπ κλπ.......αλλα μετα θα διαβαζεις τα ποστ που ρωτας πραγματα που ο καθενας τα αντιλαμβανεται με 1000 διαφορετικες αποψεις.............και θα γελας.



Να ρωτησω και εγω κατι που με αποσχολει καιρο τωρα????????

ΤΗΝ ΖΑΧΑΡΗ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ Η ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΗΝ ΧΤΥΠΑΜΕ??????????

:lol: :lol: :lol: :lol:

KaTaNaS
04/11/2009, 07:10
δεξια για νες, αριστερα για φραπα... χειμωνα καλοκαιρι τους ιδιους μυες θα γυμναζουμε; :rolleyes:

:lol: :lol: :lol:

TROOPER
04/11/2009, 08:04
ρε μλκ σπυρο ημαρτον !!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

950dim
04/11/2009, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
michael jackson :winka:

Δε το πιασες...:nono:

smooth criminal
04/11/2009, 13:50
Αγαπητε dond4le οντως θα μου παρει κανα 2μηνο(και βαλε γιατι ειμαι και καρασυντηριτικος του κερατα οσο αφορα τα πειραματα-αλλα καποια στιγμη θα κανω και τα πειραματα και τα πειραγματα;) )τωρα για σουζα με τα 240κιλα του ληστη αμφιβαλλω αλλα δεν λεω και μεγαλα λογια,παντως οτι και να κανω θα το κανω με οσο το δυνατον παραπανω ασφαλεια,σας ευχαριστω ολους για το ενδιαφερον και την αμεση απαντηση σας.:D :rotflmao: :beer: