PDA

View Full Version : ΨΑΧΝΩ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΟ ΚΙΛΚΙΣ



ANTUANE
04/11/2009, 08:55
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΚΙΛΚΙΣ ΝΑ ΔΩ ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ, ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΣ ΡΙΞΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ. ΞΕΡΙΕΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΝΑΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΣΤΟ ΚΙΛΚΙΣ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ANTUANE
04/11/2009, 08:56
Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ KAWASAKI ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΚΣΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ KAWASAKI ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΠΛΑΙΣΙΟΥ ΚΙΟΛΑΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

ANTUANE
04/11/2009, 09:16
επειδη αυριο θα φυγω για κιλκις οποιος μπορει να βοηθησει το τηλ μου ειναι 6973937525 . ευχαριστω

ANTUANE
04/11/2009, 19:25
kaneis?

angelapos
04/11/2009, 21:10
Είμαι απο Κιλκίς αλλά δεν έχω μηχανή οπότε δε μπορώ να σου πω εγγυημένα τι παίζει.

Έχει 2 γνωστά συνεργεία/αντιπροσωπείες, Κάκκαρης και Κοτίδης, μάλιστα είναι το ένα δίπλα στο άλλο!!!! Μόλις μπεις στην πόλη ερχόμενος απο Θεσσαλονίκη, στα δεξιά σου θα τα δεις, πάνω στον κεντρικό δρόμο είναι (21ης Ιουνίου),μετά το 1ο Γυμνάσιο.

Μετά έχει και ένα μικρό στη Βενιζέλου (2ος μεγαλύτερος δρόμος στο Κιλκίς), πριν την εκκλησία 15 μαρτύρων μοτο μαριος νομίζω λέγεται.

Βασικά πάνω στη Βενιζέλου έχει και άλλα από ότι θυμάμαι, αλλά όπως σου είπα δε μπορώ να σου προτείνω κανένα.

Έχει και άλλα συνεργεία, αλλά όπως σου είπα δεν ασχολούμαι (ακόμη) οπότε μη σε πάρω και στο λαιμό μου.

Καλή τύχη