PDA

View Full Version : καλές μηχανές υπάρχουν?



Σελίδες : [1] 2 3

alexarav
04/11/2009, 10:22
είμαι μπερδεμένος το ξέρω αλλά έχω το εξής πρόβλημα.
έχω ενα tmax και γενικά είμαι ευχαριστημένος.

με τρώει όμως η σκέψη... αν το tmax μου φτιάχνει το κέφι στα στροφιλίκια πόσο θα μου άρεσε το ίδιο με μια μηχανή... οπότε άρχισα να ψάχνω για μια μηχανή που να είναι η επόμενη αγαπημένη!

διαβάζοντας όμως τις απόψεις των περισσότερων εδώ έχω απογοητευτεί

τα ιταλικά χαλάνε, δεν τα αγοράζεις
τα bmw τα έχουν φλώροι, οριακά είναι μηχανές
τα tdm σίγουρα δεν είναι μηχανές (και σκούτερ έχω)
τα v strom είναι αηδίες απορώ πως έχει γεμίσει ο τόπος
τα on-off δεν κάνουν τίποτα καλά (άσε που το τμαχ μπορεί να στρίβει και καλύτερα)
τα <<γυμνά>> 600αρια διάβαζα σε ένα τεστ ότι έχουν υστερικά μοτέρ και μέτριες αναρτήσεις και φρένα ενω δεν είναι για ταξιδάκι
τα ss είναι ειδικής χρήσης κλπ.
και το ερώτημα είναι.
στον χώρο των σκούτερ το Tmax δεν θα πει κανείς οτι δεν είναι καλό.
στον χώρο των μηχανών υπάρχει, με σχετικά αντικειμενικά κριτήρια, κάποια μηχανή πραγματικά καλή που αξίζει τα λεφτά της για χρήση καθημερινή, βόλτες, ταξιδάκια και κανένα στροφιλίκι για να ανάβουν τα αίματα?

byron
04/11/2009, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexarav
στον χώρο των μηχανών υπάρχει, με σχετικά αντικειμενικά κριτήρια, κάποια μηχανή πραγματικά καλή που αξίζει τα λεφτά της για χρήση καθημερινή, βόλτες, ταξιδάκια και κανένα στροφιλίκι για να ανάβουν τα αίματα?

CB 900 Hornet. Με μια ζελατίνα πάς όπου γουστάρεις και πουλιούνται τσάμπα (μεταχειρισμένα). :wave2:

alexarav
04/11/2009, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
CB 900 Hornet. Με μια ζελατίνα πάς όπου γουστάρεις και πουλιούνται τσάμπα (μεταχειρισμένα). :wave2:

ok! φαντάζομαι βγαίνει με abs!

nassosxlvbros
04/11/2009, 10:29
οι μηχανές δεν είναι κακές...(τώρα πια) οι χρήστες τους έχουν ένα θέμα...;)

harris_x
04/11/2009, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexarav
ok! φαντάζομαι βγαίνει με abs!

Όχι, δεν υπάρχει με ABS, ο byr0n σου μιλάει για μεταχειρισμένο.

konsttanttinos
04/11/2009, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexarav

.
.
.
τα bmw τα έχουν φλώροι, οριακά είναι μηχανές
.
.
.



Να τα ακουνε αυτα μερικοι μερικοι!:rotflmao: :rotflmao:


Φιλε μου, εγω μετα το tmax πηρα ενα fazer 600 s2. Νομιζα οτι αλλαξα αιωνα.
Ξαφνικα το tmax εγινε απογονος βαριεστημενου ελαφαντα που γερνει μονο για να αλλαξει πλευρο.
Παρε ενα street, οχι γυμνο γιατι θα χαλαστεις με την ανυπαρκτη προστασια στον αερα, αλλιως αν εισαι ετοιμος για συγκινησεις σου προτεινω ενα triumph street/speed triple ή tiger που ειναι τρομερα μηχανακια, το καθενα στην κατηγορια του.

Βασικα ξεκαθαρισε σε ποια κατηγορια θελεις να μπεις, θα ειναι πιο ευκολο να αποφασισεις.

Α, απο vstrom γεμισε ο τοπος γιατι ολοι βγηκαν στο κυνηγι τελικης..:lol:

harris_x
04/11/2009, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από konsttanttinos
... triumph street/speed triple ή tiger...
+675

alexarav
04/11/2009, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Όχι, δεν υπάρχει με ABS, ο Byron σου μιλάει για μεταχειρισμένο.

εννοούσα αν έβγαινε με abs!

χωρίς abs δεν το συζητάω, δεν είμαι κανένας γάτος, αλλά και να ημουν πάλι με abs θα έπαιρνα:smilea:

harris_x
04/11/2009, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexarav
εννοούσα αν έβγαινε με abs!

χωρίς abs δεν το συζητάω, δεν είμαι κανένας γάτος, αλλά και να ημουν πάλι με abs θα έπαιρνα:smilea:
Αν σε ενδιαφέρει το CB, κοντά στα κυβικά του 900 είναι το CB1000R


179358

SVX
04/11/2009, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexarav
τα tdm σίγουρα δεν είναι μηχανές (και σκούτερ έχω)



:rolleyes: :uplate: :rolleyes: :uplate: :rolleyes: :uplate: :rolleyes: :uplate: :rolleyes:



ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



παρακαλω να μεταφερθει στας κουβεντας των μεγαλων αντρΩν...!!! :beer: :beer: :beer: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sapila racing
04/11/2009, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
CB 900 Hornet. Με μια ζελατίνα πάς όπου γουστάρεις και πουλιούνται τσάμπα (μεταχειρισμένα). :wave2:

Κοίτα να δείς ππου είναι κρυφοHondaκιας!!

:rotflmao: :lol:

Oντως είναι μια μοτοσυκλέτα που τα καταφέρνει παντού καλά, αρκεί να εισαι λίγο σκληροπυρηνικός και να μην χρειάζεσαι φουλ φαίρινγκ για να πας μια βόλτα.

Φυσικά πάτωσε στις πωλήσεις, αφού είναι 900 με μόνο 100 ίππους τροχό και δεν πουλάει μούρη.
ABS δεν εχει και δεν χρειάζεται νομίζω, έχει πολύ καλά φρένα που προέρχονται απο το CBR900RR του 98, όπως και ο κινητήρας άλλωστε.

alexarav
04/11/2009, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από konsttanttinos
Να τα ακουνε αυτα μερικοι μερικοι!:rotflmao: :rotflmao:


Φιλε μου, εγω μετα το tmax πηρα ενα fazer 600 s2. Νομιζα οτι αλλαξα αιωνα.
Ξαφνικα το tmax εγινε απογονος βαριεστημενου ελαφαντα που γερνει μονο για να αλλαξει πλευρο.
Παρε ενα street, οχι γυμνο γιατι θα χαλαστεις με την ανυπαρκτη προστασια στον αερα, αλλιως αν εισαι ετοιμος για συγκινησεις σου προτεινω ενα triumph street/speed triple ή tiger που ειναι τρομερα μηχανακια, το καθενα στην κατηγορια του.

Βασικα ξεκαθαρισε σε ποια κατηγορια θελεις να μπεις, θα ειναι πιο ευκολο να αποφασισεις.

Α, απο vstrom γεμισε ο τοπος γιατι ολοι βγηκαν στο κυνηγι τελικης..:lol:

τοσο μεγάλη διαφορά ε??
μάλλον για street θα παω, πάντως με το τμαχ είμαι πολύ ευχαριστημένος! οπότε αν είναι τόσο καλύτερο το fazer και οι μηχανές αυτής της κατηγορίας θα χάσω το μυαλό μου και είμαι κ μεγάλος άνθρωπος! απο άποψη ευχρηστίας δεν χαλάστηκες που πέρασες απο το tmax σε μηχανή απ΄ ότι κατάλαβα...:)

sapila racing
04/11/2009, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Αν σε ενδιαφέρει το CB, κοντά στα κυβικά του 900 είναι το CB1000R

Κάνουν περίπου τα ίδια πράγματα, ειναι στην ίδια ακριβώς φιλοσοφία, πολύ ροπάτα απο χαμηλά, αλλά το CB1000R κοστίζει τα διπλά απο το 900. :winka:

Το ABS για πολλούς νέους αναβάτες είναι θέμα, αλλά δεν νομίζω οτι θα έπρεπε να είναι τόσο σημαντικό σαν κριτήριο αγοράς.

Cpt. Haddock
04/11/2009, 10:48
Eνα tiger θα σε βολέψει σε όλα.

Τα κάνει όλα μια χαρά, αλλα δεν πολυσυμφέρει σαν τιμή. Εχουν αρχίσει να βγαίνουν και μεταχειρισμένα πάντως.

:wave2:

QSpec
04/11/2009, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexarav
μηχανή πραγματικά καλή που αξίζει τα λεφτά της για χρήση καθημερινή, βόλτες, ταξιδάκια και κανένα στροφιλίκι για να ανάβουν τα αίματα?

Χμμ, προβληματάκι με την φωτογραφία, οπότε λινκ
http://www.kawasaki.co.uk/Objects/w544h408_0000034049BDDDDF.jpg

alexarav
04/11/2009, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Eνα tiger θα σε βολέψει σε όλα.

Τα κάνει όλα μια χαρά, αλλα δεν πολυσυμφέρει σαν τιμή. Εχουν αρχίσει να βγαίνουν και μεταχειρισμένα πάντως.

:wave2:
φίλε μου έχω δώσει κοντά 10.000 για σκούτερ... οπότε δεν μιλάω για τιμή θα με πάρετε στο ψιλό!:lol:

road spirit
04/11/2009, 10:50
2 λαλούν και 3 χορεύουν

QSpec
04/11/2009, 10:52
Εάν έχεις δώσει 10.000 για scooter, ξέχνα το Versys που πρότεινα και χτύπα ένα Tiger. Ουσιαστικά το Versys κάνει σχεδόν ότι κάνει το Tiger, σε μικρότερη κλίμακα βέβαια, με αρκετά λιγότερα χρήματα.

Cpt. Haddock
04/11/2009, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexarav
φίλε μου έχω δώσει κοντά 10.000 για σκούτερ... οπότε δεν μιλάω για τιμή θα με πάρετε στο ψιλό!:lol:

Με 8-9 χιλιάρικα (αναλόγως χρονιάς και χιλιομέτρων) βρίσκεις tiger 1050.

Είναι ότι χρειάζεσαι, έχει και σπορ χαρακτήρα, κάνει και ταξίδι, έχει γκάζι, έχει ροπή, βολικό στην πόλη και λόγω θέσης οδήγησης.

Δε βάζει και φωτιά στην άσφαλτο , ούτε κυνηγάει τελικές, αλλά με ένα ζευγάρι καλά λάστιχα κι ένα ζευγάρι καλά χέρια :lol: , το μηχανάκι :a021:

:wave2:

McGyver
04/11/2009, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
2 λαλούν και 3 χορεύουν

4 λαλούν και 6 χορεύουν

thePrince
04/11/2009, 11:04
Βασικά όλες οι (καινούργιες) μηχανές είναι μια χαρά αλλά οι αναβάτες τους σπάνια είναι οι κατάλληλοι. Εν πάσει περιπτώσει όμως, και μιας και μου αρέσει να «τρομοκρατώ» τον κόσμο, αν με το scooter νομίζεις ότι «στρίβεις» καλύτερα να πάρεις το πολύ ένα CB 600 (έχει και ABS), να μάθεις πρώτα να οδηγάς και (πολύ) αργότερα να ανέβεις κατηγορία.

sapila racing
04/11/2009, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Με 8-9 χιλιάρικα (αναλόγως χρονιάς και χιλιομέτρων) βρίσκεις tiger 1050.

Είναι ότι χρειάζεσαι, έχει και σπορ χαρακτήρα, κάνει και ταξίδι, έχει γκάζι, έχει ροπή, βολικό στην πόλη και λόγω θέσης οδήγησης.

Δε βάζει και φωτιά στην άσφαλτο , ούτε κυνηγάει τελικές, αλλά με ένα ζευγάρι καλά λάστιχα κι ένα ζευγάρι καλά χέρια :lol: , το μηχανάκι :a021:

:wave2:

Καπετάνιε καλός ο Τίγρης αλλά το Hornet 900 τα κάνει αυτα με τα μισά λεφτά σήμερα, απλά θέλει ενα τζαμάκι.
Και είναι και Honda :winka:

Το οτι είναι Honda σημαίνει οτι δεν κοιτας ποτέ την στάθμη λαδιών ανάμεσα στις αλλαγές και ρύθμιση βαλβίδων χρειάζεται για πρωτη φορά γύρω στις 70.000 χλμ.

TROOPER
04/11/2009, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
4 λαλούν και 6 χορεύουν

8 λαλουν και 12 χορευουν

:look:

McGyver
04/11/2009, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
8 λαλουν και 12 χορευουν

:look:

Τα ρέστα μου...

:hypnotize

byron
04/11/2009, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Τα ρέστα μου...

:hypnotize

Τι πρόβλημα έχετε όλοι οι χορευταράδες? :confused:

Cpt. Haddock
04/11/2009, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Καπετάνιε καλός ο Τίγρης αλλά το Hornet 900 τα κάνει αυτα με τα μισά λεφτά σήμερα, απλά θέλει ενα τζαμάκι.
Και είναι και Honda :winka:

Το οτι είναι Honda σημαίνει οτι δεν κοιτας ποτέ την στάθμη λαδιών ανάμεσα στις αλλαγές και ρύθμιση βαλβίδων χρειάζεται για πρωτη φορά γύρω στις 70.000 χλμ.

Δε διαφωνώ, γι' αυτο έγραψα οτι το tiger δεν πολυσυμφέρει.

Πάντως λάδια ουτε εγώ έχω κοιτάξει ποτέ :D (ούτε και στο 955)


Για βαλβίδες θα σε γελάσω, πάντως κοντευω τα 30,000 χλμ και δεν ήρθε ακόμα η ώρα τους.

:beer:

alexarav
04/11/2009, 11:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από thePrince
Βασικά όλες οι (καινούργιες) μηχανές είναι μια χαρά αλλά οι αναβάτες τους σπάνια είναι οι κατάλληλοι. Εν πάσει περιπτώσει όμως, και μιας και μου αρέσει να «τρομοκρατώ» τον κόσμο, αν με το scooter νομίζεις ότι «στρίβεις» καλύτερα να πάρεις το πολύ ένα CB 600 (έχει και ABS), να μάθεις πρώτα να οδηγάς και (πολύ) αργότερα να ανέβεις κατηγορία.

δεν νομίζω οτι στρίβω! στρίβω! αλλιώς θα πήγαινα ευθεία

τωρα αν στρίβω καλά ή οριακά οχι!

παρόλα αυτά στην Πεντέλη και τον Διόνυσο έχω δει κάποιους με street μηχανάκια να δυσκολεύονται να με ακολουθήσουν...

οπότε δεν αρκεί να έχεις μια καλή μηχανή για να μάθεις να στρίβεις...

τα γρηγορότερα μηχανάκια που έχω δει στην ζωή μου live ήταν μια ss κατά την διάρκεια φωτογράφισης περιοδικού στην Πεντέλη, μια triumf στον Διόνυσο και ένα tyfoon στο ίδιο σημείο.

Και στα τρια οι αναβάτες είχαν ξαπλώσει κυριολεκτικά κάτω με πολλά χιλιόμετρα.

πάντως και εγώ νομίζω οτι 1000 κυβικά μου πέφτουν πολλά και θα τα χαραμίσω, οπότε θα πάω για κάτι πιο αδύναμο...

harris_x
04/11/2009, 11:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Το ABS για πολλούς νέους αναβάτες είναι θέμα, αλλά δεν νομίζω οτι θα έπρεπε να είναι τόσο σημαντικό σαν κριτήριο αγοράς.

+675

sf1n4k1
04/11/2009, 11:55
alexarav τι μοντέλο tmax έχεις?

Βασικά με 07 εγώ και αρκετά δικάβαλα ταξίδια, αλλά κυρίως χρήση σκούτερ για να μπαινοβγαίνω στην πόλη καθημερινά (~70km), μπήκα αρκετές φορές στο trip σου...και βγήκα πετώντας. Τι να πάρεις που να τα ψιλοκάνει όλα και που σίγουρα δε θα σ έχει στα συνεργεία?

Βάλε ένα variator στο tmax..θα παρατείνει κι άλλο τη συγκίνηση που σου προσφέρει..ίσως να σε βγάλει απ το trip..

Τελικά που κατέληξα?Πουθενά! Mε τη σιγουριά οτι το tmax θα παραμείνει στα χέρια μου..και οτιδήποτε άλλο θα είναι πάντα 2ο..είτε λόγο χρήσης (περιορισμένης συνήθως για ss, enduro, ψευτο on/off που έπηξε ο τόπος)...είτε λόγο άνεσης, ασφάλειας σε κάθε εποχή για την καθημερινή μου χρήση..

Ένα sport-touring..αν και όποτε έχω λεφτά..(CBF, VFR)..ίσως το σκεφτώ για 2ο..

Το καλοκαιράκι πάντως...το tmax θα με πάει Ισπανία :-)

Καλά ξεμπερδέματα :p

Υ.Γ όσοι δεν είχαν την τύχη να έχουν ABS σε ολισθηρό οδόστρωμα σε συνδυασμό με φρένα πανικού, είχαν την ατυχία έστω μιας χαζής ζεστής σούπας..

reinmeister
04/11/2009, 12:09
χαλαρα hayabusa...του βγαζεις τα πλαϊνα φαιρινγκ κι εχεις ενα καταπληκτικο μηχανακι για τα παντα...:D

Cpt. Haddock
04/11/2009, 12:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
χαλαρα hayabusa...του βγαζεις τα πλαϊνα φαιρινγκ κι εχεις ενα καταπληκτικο μηχανακι για τα παντα...:D

Αμα είναι να το κάνουμε αυτό ρε φίλε παίρνουμε ενα TDM κατ' ευθείαν :smokin:

MikeG
04/11/2009, 12:18
ΟΧΙ

alexarav
04/11/2009, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από sf1n4k1
alexarav τι μοντέλο tmax έχεις?

Βασικά με 07 εγώ και αρκετά δικάβαλα ταξίδια, αλλά κυρίως χρήση σκούτερ για να μπαινοβγαίνω στην πόλη καθημερινά (~70km), μπήκα αρκετές φορές στο trip σου...και βγήκα πετώντας. Τι να πάρεις που να τα ψιλοκάνει όλα και που σίγουρα δε θα σ έχει στα συνεργεία?

Βάλε ένα variator στο tmax..θα παρατείνει κι άλλο τη συγκίνηση που σου προσφέρει..ίσως να σε βγάλει απ το trip..

Τελικά που κατέληξα?Πουθενά! Mε τη σιγουριά οτι το tmax θα παραμείνει στα χέρια μου..και οτιδήποτε άλλο θα είναι πάντα 2ο..είτε λόγο χρήσης (περιορισμένης συνήθως για ss, enduro, ψευτο on/off που έπηξε ο τόπος)...είτε λόγο άνεσης, ασφάλειας σε κάθε εποχή για την καθημερινή μου χρήση..

Ένα sport-touring..αν και όποτε έχω λεφτά..(CBF, VFR)..ίσως το σκεφτώ για 2ο..

Το καλοκαιράκι πάντως...το tmax θα με πάει Ισπανία :-)

Καλά ξεμπερδέματα :p

Υ.Γ όσοι δεν είχαν την τύχη να έχουν ABS σε ολισθηρό οδόστρωμα σε συνδυασμό με φρένα πανικού, είχαν την ατυχία έστω μιας χαζής ζεστής σούπας..

τmax 09 με abs!

απλά το χαίρομαι τόσο πολύ στις στροφές που αναρωτιέμαι πόσο καλύτερες είναι οι μηχανές!

νομίζω ότι και το tmax στρίβει, απλά δεν θέλω να λέω μεγάλα λόγια πριν οδηγήσω κάποια street μηχανή. Εξάλλου και πριν οδηγήσω το tmax το Beverly 250 δεν καταλάβαινα πόσο χάλια είναι!

όσο για το variator το σκέφτομαι ήδη...

alexarav
04/11/2009, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Αμα είναι να το κάνουμε αυτό ρε φίλε παίρνουμε ενα TDM κατ' ευθείαν :smokin:

το tdm απο εμφάνιση μου αρέσει, απλά απογοητεύτηκα από αυτά που διαβάζω εδώ για την συμπεριφορά του!

MikeG
04/11/2009, 12:22
Άμα ρε φιλάρα από enduro & on-off έπηξε ο τόπος, από σκουτερόβαρκες τι έγινε?
Που 99% αυτών που τα καβαλάνε λες και κάνουν κρουαζιέρα στο Αιγαίο?

Μην αρχίσω πάλι να κράζω το κέρατο μου. Πάνε και κάθονται οι λακαμάδες μεταξύ των δύο αυτοκινήτων, κατεβάζουν τα πόδια κάτω & αυτό ήταν.

Τράβα πέτα τη ρε παππού τη σκούνα!

Cpt. Haddock
04/11/2009, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexarav
το tdm απο εμφάνιση μου αρέσει, απλά απογοητεύτηκα από αυτά που διαβάζω εδώ για την συμπεριφορά του!

ωχ...

:a014:

DUKASII
04/11/2009, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexarav
τmax 09 με abs!

απλά το χαίρομαι τόσο πολύ στις στροφές που αναρωτιέμαι πόσο καλύτερες είναι οι μηχανές!

νομίζω ότι και το tmax στρίβει, απλά δεν θέλω να λέω μεγάλα λόγια πριν οδηγήσω κάποια street μηχανή. Εξάλλου και πριν οδηγήσω το tmax το Beverly 250 δεν καταλάβαινα πόσο χάλια είναι!

όσο για το variator το σκέφτομαι ήδη... to thema einai na gineis k esy kaliteros allazontas apo skoyter se moto..giati ok sigoyra einai kaliteres oi mixanes stis strofes apo ayto poy exeis alla esy to thes ayto ?
kai opos to pes nomizeis.an esy stribeis kala me to tmax me mia moto siga siga tha stribeis kalitera grigorotera ktl.
alla xereis ayta erxonte me to kairo..mi pas pareis kana toympano kai sti proti strofi mpeis me osa..

de tha bgeis..
kai gnomi moy meta apo skoyter mi pareis ss..

reinmeister
04/11/2009, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Αμα είναι να το κάνουμε αυτό ρε φίλε παίρνουμε ενα TDM κατ' ευθείαν :smokin:

δεν το ειχα σκεφτει αυτο...λες δηλαδη τωρα που εχω σκοπο να φτιαξω μοτερ και θα το κυκλοφορω για λιγο χωρις φαιρια να με κοιτανε ολοι στα φαναρια με το υφος που κοιταμε ολοι τα tdm:confused:
:sad:

ζε μ'αρεσει...

costas81
04/11/2009, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexarav
το tdm απο εμφάνιση μου αρέσει, απλά απογοητεύτηκα από αυτά που διαβάζω εδώ για την συμπεριφορά του!



mia xara einai to tdm!!!koukla!! tha matheis kai tis idiaiterotites tou kai tha to goustareis poli meta.... den einai on off den einai street den einai to ena den einai to allo.... simasia exei na sou aresei kai oloi na to vlepoun asximo kai esi sta matia sou koukla....

to idio isxiei gia oles tis mixanes!! xaraktirise esi tin mixani sou kai oxi i mixani sou esena!!!

Pappios
04/11/2009, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexarav
τmax 09 με abs!

απλά το χαίρομαι τόσο πολύ στις στροφές που αναρωτιέμαι πόσο καλύτερες είναι οι μηχανές!

νομίζω ότι και το tmax στρίβει, απλά δεν θέλω να λέω μεγάλα λόγια πριν οδηγήσω κάποια street μηχανή. Εξάλλου και πριν οδηγήσω το tmax το Beverly 250 δεν καταλάβαινα πόσο χάλια είναι!

όσο για το variator το σκέφτομαι ήδη...



αμα καταλαβα καλα λες οτι εστριβε το beverly,πρεπει να οδηγησεις μηχανη...

val
04/11/2009, 12:56
Fazer 1000 του '04/ '05 τo καρμπυρατερατο, ειναι φτηνο , τα κανει ολα και συμφερει!!!!

EVI
04/11/2009, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
2 λαλούν και 3 χορεύουν


ε ναι

alexarav
04/11/2009, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pappios
αμα καταλαβα καλα λες οτι εστριβε το beverly,πρεπει να οδηγησεις μηχανη...

ε οχι κ έτσι! δεν είπα οτι νόμιζα οτι έστριβε, απλά δεν ήξερα πόσο χάλια ήταν! νομιζα οτι δεν έστριβε αλλά στεκοταν αξιοπρεπώς! (νόμιζα)

alexarav
04/11/2009, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
to thema einai na gineis k esy kaliteros allazontas apo skoyter se moto..giati ok sigoyra einai kaliteres oi mixanes stis strofes apo ayto poy exeis alla esy to thes ayto ?
kai opos to pes nomizeis.an esy stribeis kala me to tmax me mia moto siga siga tha stribeis kalitera grigorotera ktl.
alla xereis ayta erxonte me to kairo..mi pas pareis kana toympano kai sti proti strofi mpeis me osa..

de tha bgeis..
kai gnomi moy meta apo skoyter mi pareis ss..

Όχι φίλε δεν θα πάρω ss!

είμαι 35 χρονών...
δηλ.
ορμόνες - εγκέφαλος σημειώσατε 2!
και τα ss πρέπει να τα οδηγούν αυτοί που μπορούν να τα αξιοποιήσουν

reinmeister
04/11/2009, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexarav
Όχι φίλε δεν θα πάρω ss!

είμαι 35 χρονών...
δηλ.
ορμόνες - εγκέφαλος σημειώσατε 2!
και τα ss πρέπει να τα οδηγούν αυτοί που μπορούν να τα αξιοποιήσουν

αυτο το "δηλ" αστο καλυτερα,γιατι κανει ρομπα πολλους απο μας,με πρωτο απ ολους εμενα...:D

Pappios
04/11/2009, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexarav
Όχι φίλε δεν θα πάρω ss!

είμαι 35 χρονών...
δηλ.
ορμόνες - εγκέφαλος σημειώσατε 2!
και τα ss πρέπει να τα οδηγούν αυτοί που μπορούν να τα αξιοποιήσουν


σωστος...να συπληρωσω,κ να μπορουν να τα συντηρησουν....

SVX
04/11/2009, 13:55
:a13:


179377

stefanos
04/11/2009, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexarav
ε οχι κ έτσι! δεν είπα οτι νόμιζα οτι έστριβε, απλά δεν ήξερα πόσο χάλια ήταν! νομιζα οτι δεν έστριβε αλλά στεκοταν αξιοπρεπώς! (νόμιζα)

Μπέρδεψες το στρίψιμο με την αλλαγή πορείας πλεύσης.:p

zephyr1
04/11/2009, 14:17
Τι εχουν οι 35 χρονων? :mad:

Cpt. Haddock
04/11/2009, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Τι εχουν οι 35 χρονων? :mad:

Oτι στα ερωτηματολόγια ανήκουν(-με) στην κατηγορία 35-50 :bawl:

TOLISTOLAROS
04/11/2009, 14:28
Πάρε SV

zephyr1
04/11/2009, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Oτι στα ερωτηματολόγια ανήκουν(-με) στην κατηγορία 35-50 :bawl:

Τι εχουν οι πενηνταρηδες? :sick::bawl:

alexarav
04/11/2009, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Μπέρδεψες το στρίψιμο με την αλλαγή πορείας πλεύσης.:p

ωραίο πράγμα οι βάρκες.
πάς και για ψαροντούφεκο

makis206
04/11/2009, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Τι εχουν οι πενηνταρηδες? :sick::bawl:

Ξυπνάνε μια ωραία πρωία στο πολύ κοντινό τους μέλλον και μεταφέρονται ταυτόχρονα σ'αυτή των 50-65...:lol:

sakisvolos
04/11/2009, 17:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από sf1n4k1

Τελικά που κατέληξα?Πουθενά! Mε τη σιγουριά οτι το tmax θα παραμείνει στα χέρια μου..

Γιατί ρε το παντρεύτηκες ή έχει τον απούλητο???:confused: :confused: :confused:

val
04/11/2009, 17:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από val
Fazer 1000 του '04/ '05 τo καρμπυρατερατο, ειναι φτηνο , τα κανει ολα και συμφερει!!!!


179403

DimChios
05/11/2009, 00:19
φιλε, με προσεχεις?

:look: :smilea:

Για την περιπτωση σου...

CBF 600, FAZER 600

ή τα αντιστοιχα 1000αρια!

ΤΕΛΟΣ!

:wave2:

DimChios
05/11/2009, 00:21
...να συμπληρωσω βεβαια...

αν αντεχει η τσεπη σου και γουσταρεις, χτυπα ενα BMW 800GS!

:winka: :wave2:

konsttanttinos
05/11/2009, 06:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
...να συμπληρωσω βεβαια...

αν αντεχει η τσεπη σου και γουσταρεις, χτυπα ενα BMW 800GS!

:winka: :wave2:


Αφου ειπαμε οτι :

''τα bmw τα έχουν φλώροι, οριακά είναι μηχανές''

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kiloMeater
05/11/2009, 08:25
VFR 800 vtech
(πάρτο μια βόλτα και τα ξαναλέμε)

TROOPER
05/11/2009, 08:36
παρε αμαξι βρε παιδακι μου να τελειωνεις.

alexarav
05/11/2009, 08:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
παρε αμαξι βρε παιδακι μου να τελειωνεις.

Αμάξι, άμαξα και άλογο να πάρεις εσύ.:o

alexarav
05/11/2009, 08:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
φιλε, με προσεχεις?

:look: :smilea:

Για την περιπτωση σου...

CBF 600, FAZER 600

ή τα αντιστοιχα 1000αρια!

ΤΕΛΟΣ!

:wave2:

προσέχω! πρέπει να αρχίσω τα test drive από γνωστούς και φίλους!

TROOPER
05/11/2009, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexarav
Αμάξι, άμαξα και άλογο να πάρεις εσύ.:o

να δωκω το σταβλο για να παρω ντεσεβο δλδ???

δε σφαξανε !!!:lol:

SVX
05/11/2009, 08:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexarav
Αμάξι, άμαξα και άλογο να πάρεις εσύ.:o

ρε ντοκ...!!! τι σ' λεει? :bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:

alexarav
05/11/2009, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
να δωκω το σταβλο για να παρω ντεσεβο δλδ???

δε σφαξανε !!!:lol:

οχι ντεσεβο! να ξεκινήσεις με κάτι πιο αργό...
να μάθεις πρώτα και μετά συνεχίζεις!
ένα ένα τα σκαλιά της ζωής! :smilea:
:beer:

TROOPER
05/11/2009, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexarav
οχι ντεσεβο! να ξεκινήσεις με κάτι πιο αργό...
να μάθεις πρώτα και μετά συνεχίζεις!
ένα ένα τα σκαλιά της ζωής! :smilea:
:beer:

ασε ρε φιλε εγω δε χαμπαριαζω.εχω το αβανταζ της αυτοιασης!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sapila racing
05/11/2009, 08:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ασε ρε φιλε εγω δε χαμπαριαζω.εχω το αβανταζ της αυτοιασης!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Υπάρχει θεραπεία για την κουλαδίαση?? :lol: :lol:

TROOPER
05/11/2009, 09:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Υπάρχει θεραπεία για την κουλαδίαση?? :lol: :lol:

τα παντα ολα αδερφε μου !!!

τη δοκιμασα πριν ανεβω σ/κ στα σερρας και δουλευει τελικα.

:wave2:

sapila racing
05/11/2009, 09:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
τα παντα ολα αδερφε μου !!!

τη δοκιμασα πριν ανεβω σ/κ στα σερρας και δουλευει τελικα.

:wave2:

:beer: :beer: :beer: :wave2:

XJR_Billy
05/11/2009, 09:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Υπάρχει θεραπεία για την κουλαδίαση?? :lol: :lol:

Τότε εγώ είμαι ανίατη περίπτωση...:(

:lol: :lol:

TROOPER
05/11/2009, 09:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Τότε εγώ είμαι ανίατη περίπτωση...:(

:lol: :lol:

ειναι που δεν εχεις περασει απο μενα να σε θεραπευσω τεκνον μου :lol: :lol: :lol:

kalgeorge
05/11/2009, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ειναι που δεν εχεις περασει απο μενα να σε θεραπευσω τεκνον μου :lol: :lol: :lol:

τωρα αυτο θελει κουβεντα....γιατι αν θεραπευει οπως ο μουστακας σε μια ταινια του...τοτε την πατησες :lol: :bawl:

XJR_Billy
05/11/2009, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ειναι που δεν εχεις περασει απο μενα να σε θεραπευσω τεκνον μου :lol: :lol: :lol:

Την ευλογία σου πάτερ !!! :D :lol: :lol:

sapila racing
05/11/2009, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Την ευλογία σου πάτερ !!! :D :lol: :lol:

ωχ ωχ... πρόσεχε τι λές ε!!

Η κουλαδίαση ως γνωστόν είναι μεταδοτική ασθένεια, και την ξεφορτώνεται ο ασθενής μόνο όταν την πασσάρει σε κάποιον άλλο. :winka:


:lol: :rotflmao:

jimtarasxt660x
05/11/2009, 09:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
ωχ ωχ... πρόσεχε τι λές ε!!

Η κουλαδίαση ως γνωστόν είναι μεταδοτική ασθένεια, και την ξεφορτώνεται ο ασθενής μόνο όταν την πασσάρει σε κάποιον άλλο. :winka:


:lol: :rotflmao:


Billy δεχομαι να μου την φορτωσεις σε εμενα...ειμαι ηδη κουλαδι αρα δεν υπαρχει θεμα...αλλα με καποια ανταμοιβη βεβαιως-βεβαιως:a021: :winka:

XJR_Billy
05/11/2009, 09:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
Billy δεχομαι να μου την φορτωσεις σε εμενα...ειμαι ηδη κουλαδι αρα δεν υπαρχει θεμα...αλλα με καποια ανταμοιβη βεβαιως-βεβαιως:a021: :winka:

Είσαι καλό κουλάδι, αναμφισβήτητα, αλλά θέλεις πολύ προσπάθεια για να φτάσεις τον μάστερ!!:smokin: :rotflmao: :rotflmao:

Άντε, πολύ στο σεξιστικό έχει γυρίσει το φόρουμ τελευταία...:mad:
Κάνουμε και καμιά βολτίτσα να ξεκα...:o

sf1n4k1
05/11/2009, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Γιατί ρε το παντρεύτηκες ή έχει τον απούλητο???:confused: :confused: :confused:

Έχεις μια γυναίκα που πλένει, σιδερώνει, μαγειρεύει, κάνει καλό σεξ, δε γκρινιάζει..που και που βλέπεις και καμια πιο όμορφη που όμως δε κάνει τίποτα απ τα παραπάνω πέρα απο λίιιγο καλύτερο σεξ και σπάνια..δε σου κάθεται πάντα..(άντε να την έχεις για γκόμενα αυτή 2η, άντε και να τη σπιτώσεις, δεν είναι για πολλά πάντως, κανα 2ήμερο να την παίρνεις να ξεκ@υλώνεις)

Tmax..ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ ΛΕΜΕ!!..Τα υπόλοιπα 2ες ΓΚΟΜΕΝΕΣ για ξεκ@υλώματα (βλέπε ss ειδικά)

Με πιάνιειιιιις?

χαααχαχαχ

09 ρε Alexarav και το σηζητάς?Το υπερκουκλί?ΧΑΧΑ!Καλά αν είναι να το δώσεις, στείλε πμ..

Απο βαριατόρ malossi MHR 18ria ράουλα και 2 ροδέλες και είσαι τέζα..δεν ανεβάζει κατανάλωση δεν ανεβάζει τρελλά στροφές, ανεβάζει τ αρπάγματα μια χαρά για την ηλικία σου ;-)

Απο στρίψιμο..στρίβει μέχρι να βρει το σταντ..άνετα...αν βγάλεις το 2πλο στρίβει μέχρι καρίνα..λάστιχα bridgestone battlax.

ΤΕΛΟΣ λέμε..

TROOPER
05/11/2009, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
ωχ ωχ... πρόσεχε τι λές ε!!

Η κουλαδίαση ως γνωστόν είναι μεταδοτική ασθένεια, και την ξεφορτώνεται ο ασθενής μόνο όταν την πασσάρει σε κάποιον άλλο. :winka:


:lol: :rotflmao:

συναιβει!!!

:wave2:

DUKASII
05/11/2009, 10:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από sf1n4k1
Έχεις μια γυναίκα που πλένει, σιδερώνει, μαγειρεύει, κάνει καλό σεξ, δε γκρινιάζει..που και που βλέπεις και καμια πιο όμορφη που όμως δε κάνει τίποτα απ τα παραπάνω πέρα απο λίιιγο καλύτερο σεξ και σπάνια..δε σου κάθεται πάντα..(άντε να την έχεις για γκόμενα αυτή 2η, άντε και να τη σπιτώσεις, δεν είναι για πολλά πάντως, κανα 2ήμερο να την παίρνεις να ξεκ@υλώνεις)

Tmax..ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ ΛΕΜΕ!!..Τα υπόλοιπα 2ες ΓΚΟΜΕΝΕΣ για ξεκ@υλώματα (βλέπε ss ειδικά)

Με πιάνιειιιιις?

χαααχαχαχ

09 ρε Alexarav και το σηζητάς?Το υπερκουκλί?ΧΑΧΑ!Καλά αν είναι να το δώσεις, στείλε πμ..

Απο βαριατόρ malossi MHR 18ria ράουλα και 2 ροδέλες και είσαι τέζα..δεν ανεβάζει κατανάλωση δεν ανεβάζει τρελλά στροφές, ανεβάζει τ αρπάγματα μια χαρά για την ηλικία σου ;-)

Απο στρίψιμο..στρίβει μέχρι να βρει το σταντ..άνετα...αν βγάλεις το 2πλο στρίβει μέχρι καρίνα..λάστιχα bridgestone battlax.

ΤΕΛΟΣ λέμε.. to mono poy exo na soy po..einai oti de xereis apo kalo sex..

jimtarasxt660x
05/11/2009, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
to mono poy exo na soy po..einai oti de xereis apo kalo sex..

:lol: :lol: :lol:

XJR_Billy
05/11/2009, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
to mono poy exo na soy po..einai oti de xereis apo kalo sex..

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

sf1n4k1
05/11/2009, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
to mono poy exo na soy po..einai oti de xereis apo kalo sex..

Μπορεί..το σίγουρο επίσης είναι οτι δε ξέρεις απο γυναίκες ;-)

DUKASII
05/11/2009, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από sf1n4k1
Μπορεί..το σίγουρο επίσης είναι οτι δε ξέρεις απο γυναίκες ;-) mporei kai na..alla ego milao gia mixanes..

an thes na milisoyme gia gynekes einai allo thema.

jimtarasxt660x
05/11/2009, 10:35
:a014: :a014: :a014: :a014:

Μυριζει μπαρουτι η υποθεση:lol:

georgis4
05/11/2009, 10:36
:D :rotflmao: :rotflmao:


179480

sf1n4k1
05/11/2009, 10:39
Εγώ μίλησα για γυναίκες σε παραλληλισμό με τις μηχανές..σε πολλά σε θέμα απόλαυσης είναι καλύτερες οι 2ες ;-)

Τι λες για τις μηχανές λοιπόν?Οτι το suzuki σου δε πάσχει μες την πόλη?Είναι φτιαγμένο να πηγαίνει για καφέ στο κέντρο, να κάνει πίστα το δημόσιο δρόμο, να φοράει σαγιονάρα και τη γκόμενα με το λουμπάγκο το καλοκαίρι..τι άλλο?Α ναι..μπαίνει και πίστα 2 φορές το χρόνο..ΟΥΑΟΥ!Γκόμενα δλδ..δε κάνει για γάμο ;-)

DUKASII
05/11/2009, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από sf1n4k1
Εγώ μίλησα για γυναίκες σε παραλληλισμό με τις μηχανές..σε πολλά σε θέμα απόλαυσης είναι καλύτερες οι 2ες ;-)

Τι λες για τις μηχανές λοιπόν?Οτι το suzuki σου δε πάσχει μες την πόλη?Είναι φτιαγμένο να πηγαίνει για καφέ στο κέντρο, να κάνει πίστα το δημόσιο δρόμο, να φοράει σαγιονάρα και τη γκόμενα με το λουμπάγκο το καλοκαίρι..τι άλλο?Α ναι..μπαίνει και πίστα 2 φορές το χρόνο..ΟΥΑΟΥ!Γκόμενα δλδ..δε κάνει για γάμο ;-) DEN yparxei parallirismos gynaikas k scooter poy exeis.
an pareis mixani xanamilame.

an thes na matheis ti kanei to suzuki ktl..pare ena..an mporeis..giati se kobo k ligo kremoyli.

Filosofos
05/11/2009, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
DEN yparxei parallirismos gynaikas k scooter poy exeis.
an pareis mixani xanamilame.

an thes na matheis ti kanei to suzuki ktl..pare ena..an mporeis..giati se kobo k ligo kremoyli.

huhuhu...
κάποιος έγινε κακούλης... :P :evil:

DUKASII
05/11/2009, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Filosofos
huhuhu...
κάποιος έγινε κακούλης... :P :evil: de me parexigei eimaste filarakia..

TROOPER
05/11/2009, 10:53
:a014: :a014: :a014: :a014:

DimChios
05/11/2009, 10:53
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


αντε ρε σεις! στις διαμαχες ειμαστε ετσι κι αλλιως!!!!

ΕΜΠΑΙΝΕ DUKASII!!!!

:bigcry: :bigcry:

DimChios
05/11/2009, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
:a014: :a014: :a014: :a014:


φερε τπτ ρε ππρ!!

:evil:

georgis4
05/11/2009, 10:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexarav
είμαι μπερδεμένος το ξέρω αλλά έχω το εξής πρόβλημα.
έχω ενα tmax και γενικά είμαι ευχαριστημένος.

με τρώει όμως η σκέψη... αν το tmax μου φτιάχνει το κέφι στα στροφιλίκια πόσο θα μου άρεσε το ίδιο με μια μηχανή... οπότε άρχισα να ψάχνω για μια μηχανή που να είναι η επόμενη αγαπημένη!

διαβάζοντας όμως τις απόψεις των περισσότερων εδώ έχω απογοητευτεί

τα ιταλικά χαλάνε, δεν τα αγοράζεις (---------)
τα bmw τα έχουν φλώροι, οριακά είναι μηχανές (τα εχουν??)
τα tdm σίγουρα δεν είναι μηχανές (και σκούτερ έχω) (αγροτικα ειναι)
τα v strom είναι αηδίες απορώ πως έχει γεμίσει ο τόπος (αηδια για σενα κουκλι στα ματια καποιου αλλου)
τα on-off δεν κάνουν τίποτα καλά (άσε που το τμαχ μπορεί να στρίβει και καλύτερα) (πανε σε χωματοδρομο με το TMAX η μπες σε μια λακουβα και κανε το ιδιο και με ενα on-off)
τα <<γυμνά>> 600αρια διάβαζα σε ένα τεστ ότι έχουν υστερικά μοτέρ και μέτριες αναρτήσεις και φρένα ενω δεν είναι για ταξιδάκι (το TMAX υπερτερει σε ολα απο αυτα)
τα ss είναι ειδικής χρήσης κλπ. (ασε που στριβουν και χειροτερα απο το ΤΜΑΧ)
και το ερώτημα είναι.
στον χώρο των σκούτερ το Tmax δεν θα πει κανείς οτι δεν είναι καλό.
στον χώρο των μηχανών υπάρχει, με σχετικά αντικειμενικά κριτήρια, κάποια μηχανή πραγματικά καλή που αξίζει τα λεφτά της για χρήση καθημερινή, βόλτες, ταξιδάκια και κανένα στροφιλίκι για να ανάβουν τα αίματα?
Για εσενα???ΟΧΙ!!!!!:wave2:

DimChios
05/11/2009, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
Για εσενα???ΟΧΙ!!!!!:wave2:



βρες μου ΕΝΑΝ που να του αρεσει το Vstrom!
Να μην το θεωρει αηδια!
ΕΝΑΝ!!!

:rolleyes:

harris_x
05/11/2009, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sf1n4k1
Έχεις μια γυναίκα που πλένει, σιδερώνει, μαγειρεύει, κάνει καλό σεξ, δε γκρινιάζει..που και που βλέπεις και καμια πιο όμορφη που όμως δε κάνει τίποτα απ τα παραπάνω πέρα απο λίιιγο καλύτερο σεξ και σπάνια..δε σου κάθεται πάντα..(άντε να την έχεις για γκόμενα αυτή 2η, άντε και να τη σπιτώσεις, δεν είναι για πολλά πάντως, κανα 2ήμερο να την παίρνεις να ξεκ@υλώνεις)

Tmax..ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ ΛΕΜΕ!!..Τα υπόλοιπα 2ες ΓΚΟΜΕΝΕΣ για ξεκ@υλώματα (βλέπε ss ειδικά)

Με πιάνιειιιιις?

χαααχαχαχ

09 ρε Alexarav και το σηζητάς?Το υπερκουκλί?ΧΑΧΑ!Καλά αν είναι να το δώσεις, στείλε πμ..

Απο βαριατόρ malossi MHR 18ria ράουλα και 2 ροδέλες και είσαι τέζα..δεν ανεβάζει κατανάλωση δεν ανεβάζει τρελλά στροφές, ανεβάζει τ αρπάγματα μια χαρά για την ηλικία σου ;-)

Απο στρίψιμο..στρίβει μέχρι να βρει το σταντ..άνετα...αν βγάλεις το 2πλο στρίβει μέχρι καρίνα..λάστιχα bridgestone battlax.

ΤΕΛΟΣ λέμε..
Όλα αυτά μέσα στο "σπίτι", έξω από αυτό τη κάνει η "υπερ-γυναίκα" σας (Τ-Μax);;;










































Καλά όλα αυτά, αλλά το να είναι καλή η "γυναίκα" μέσα στο σπίτι μπορεί να μη μας ενδιαφέρει όσο να είναι καλή έξω από αυτό!

Είναι καθαρά θέμα προτίμησης.


:wave2:

georgis4
05/11/2009, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
βρες μου ΕΝΑΝ που να του αρεσει το Vstrom!
Να μην το θεωρει αηδια!
ΕΝΑΝ!!!

:rolleyes:

Eναν που ειναι κατοχος η οχι?:rotflmao: :rotflmao:

DimChios
05/11/2009, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
Eναν που ειναι κατοχος η οχι?:rotflmao: :rotflmao:


γενικως!

:smokin:

harris_x
05/11/2009, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
βρες μου ΕΝΑΝ που να του αρεσει το Vstrom!
Να μην το θεωρει αηδια!
ΕΝΑΝ!!!

:rolleyes:

Έλα αφού σ' αρέσει, γιατί μας το κρύβεις;;;


















































:bigcry: :bigcry: :bigcry:

georgis4
05/11/2009, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
γενικως!

:smokin:
Oκ θα κανω ενα μινι γκαλοπ.....του πουστη ενας δεν θα βρεθει??:lol: