PDA

View Full Version : Απωθημενα που εχετε για το Moto.gr



Σελίδες : [1] 2 3

crs-k
17/05/2005, 10:33
Γραψτε εδω τα απωθημενα που εχετε γι' αυτο το "κατωτατου" επιπεδου forum ... :p :smokin:

Julius
17/05/2005, 10:40
mou thn dinei giati exoume ginei poloi kai exo xasei merikes synantiseis kai tora den ksero parapano apo toys misous re

na forame tampelakia tis deyteres sto delear parakalo na kseroume me poion milame oxi tipota allo


xa ax xa xa axa x fantasou na skasei tampelaki "Afro" kai na kathisei dipla sto tampelaki "rezequset", e re glentia


:evil:

idi
17/05/2005, 10:45
μου τη σπαει το φορουμ γιατι δεν εχει πολλα emoticons

jerk off ας πουμε ή respect...

:D :D :D :D :D :D :D

maintenance
17/05/2005, 10:46
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ;

ΛΟΙΠΟΝ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΕΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ LAP TOP.
ΜΕΧΡΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ, ΠΛΗΡΗ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΚΤΕΝΟΜΕΝΑ, ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΕΚΔΡΟΜΗ, ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ.

ΑΝ ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΤΟ ΜΕΣΟΔΙΑΣΤΗΜΑ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ. (ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ, ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ, ΑΚΥΡΩΣΗ ΤΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ!)


ΘΑ ΗΘΕΛΑ, ΤΟ MOTO.GR, ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΜΕ SMS, ΓΙΑ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ......................................:wave2:


14353

XTMPAM
17/05/2005, 10:47
ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΗ ΣΠΑΕΙ...

ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΣΠΑΣΕ?:confused: :confused:

GST
17/05/2005, 10:48
εμενα μου τη σπαει που το τελευταιο καιρο δεν μπορω να γραφω πολυ γιατι πνιγομε....επισεις μου τη σπαει το αυτοκολλητο που μου δωσανε γιατι ειναι αλεργικο στο νερο....επισεις μου τη σπαει .........:rolleyes: .......α....δεν μου τη σπαει τιποτα αλλο:p :cool:



α και ξεχασα να γραψω ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΝΕ ΟΙ ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΟΙ:lol: :lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao:


:wave2:

kalgeorge
17/05/2005, 10:48
EMENA SIGOURA KATI MOY THN SPAEI ALLA DEN TO EXW VREI AKOMA.....

MOLIS TO ANAKALUPSW THA EPANERTHW.........



:wave2: :lol:

idi
17/05/2005, 10:50
αααα ακομα ο hornet γιατι καθε φορα που βλεπει φωτο με κανα βυζακι το κοβει σε dt χρονο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalgeorge
17/05/2005, 10:51
Α ΝΑΙ ....

ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΝΕ ΤΑ GREEKLISH ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΟΥΜΕ ΣΤΟΝ JULIUS ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!!!:mad: :mad:

ΤΙ;;; ΕΙΝΑΙ ADMIN;;;;;:rolleyes: :rolleyes:

XMXMMMMM:uplate: :blush:

Pokermon
17/05/2005, 10:56
Εμένα μου την σπάει που πρέπει να βρω να γράψω κάτι που μου την σπάει……:hypnotize :hypnotize

powerphot
17/05/2005, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
...επισεις μου τη σπαει το αυτοκολλητο που μου δωσανε γιατι ειναι αλεργικο στο νερο....επισεις μου τη σπαει .........:rolleyes: .......α....δεν μου τη σπαει τιποτα αλλο:p :cool:

:wave2:

Εμένα μου τη ΣΠΑΕΙ που σου την σπάει το....ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DUKASII
17/05/2005, 11:08
ΔΕ ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ....ΣΑΣ ΕΧΩ ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ...:lol:

ΓΑΜΩ ΤΑ ΓΙΑΠΩΝΕΖΙΚΑ ΜΠΡΙΚΙΑ ΣΑΣ ...:smokin:

Pokermon
17/05/2005, 11:11
Επίσης μου την σπάει που το Σάββατο θα βρέχει……τι ρωτάται ρε τι σχέση έχει το forum σε αυτό….αν πάμε όλοι βόλτες ποίος θα γράφει εδώ μέσα??????
ΑΥΤΟ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΕΙ ΠΟΥ ΦΤΑΙΕΙ……..

GTZ750
17/05/2005, 11:11
εμενα μου τη σπαει που δεν εχω ερθει ακομα δελεαρ!!!!:( :( :( :(
μαμω τη σχολη μου μαμω!!:mad: :mad: :mad: :beer: :beer:
που θα παει σε 44 μερες θα μπορω να ερθω!!!:winka: :winka: :smilea:

KaTaNaS
17/05/2005, 11:16
emena mou th spaei pou kathe fora otan erxomai delear den shkwnontai oloi na erthoun na me xairethsoun apo konta ekei pou kathomai para prepei egw


kathe fora na kanw treis kyklous tou trapeziou gia xeirapsies!







:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




epishs mou th spaei pou emeis oi eyrwpaioi eimaste meionothta!



tha prepei to moto.gr na sponsorarei tous neous idiokthtes eyrwpaikwn motosykletwn me bonus kai na tous kanei mod!


h eyrwpaikh biomhxania de paei kala, apeiloumaste apo thn anatolh, prepei na symmetasxoume oloi sthn yposthrijh twn egxwriwn proiontwn!


:beer:

Julius
17/05/2005, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
Εμένα μου τη ΣΠΑΕΙ που σου την σπάει το....ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nikolaki leei gia to palioautokolito poy moirasame kai meta anakalipsame oti o $###%@ o markellos tha eixe vgalei xartina

powerphot
17/05/2005, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Nikolaki leei gia to palioautokolito poy moirasame kai meta anakalipsame oti o $###%@ o markellos tha eixe vgalei xartina

Α! οκ sorry. Πάντως έτσι κι αλλιώς πλάκα έκανα:lol: :lol: :lol:

free rider
17/05/2005, 12:26
1.Η ύπαρξη και η ανέχεια στον τρόπο γραφής ΑΦΡΟ. Η επιθετική και ανώριμη συμπεριφορά του προσβάλει και ξεφτιλίζει όλο το φορουμ που τον ανέχεται.

2.Οι κολλημένοι του στυλ εμείς είμαστε μοτο.γρ που δικαίωμά τους είναι να κάνουν ότι θέλουν αλλά ΔΕΝ δέχονται εμένα να έχω διαφορετική άποψη.

3.Το να μην έχει το δικαίωμα κάποιος να εκφράσει την γνώμη του στο bikenet επειδή είναι το κακό και «αντίπαλο» φόρουμ,
τονίζοντάς σας ότι οι «φιλοξενούμενοι» καλό είναι να σέβονται τον χώρο που τους «φιλοξενεί»...

4.Το να λέω το ίδιο πράγμα εκατό φορές και επίτηδες να αρνούνται να το ακούσουν.

Boxer
17/05/2005, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
1.Η ύπαρξη και η ανέχεια στον τρόπο γραφής ΑΦΡΟ. Η επιθετική και ανώριμη συμπεριφορά του προσβάλει και ξεφτιλίζει όλο το φορουμ που τον ανέχεται.

Ο αφρο ειναι ειδικη περιπτωση εδω μεσα και χριζει αναλογης αντιμετωπισης.(χιουμορ με λιγη δοση ειρωνιας)

2.Οι κολλημένοι του στυλ εμείς είμαστε μοτο.γρ που δικαίωμά τους είναι να κάνουν ότι θέλουν αλλά ΔΕΝ δέχονται εμένα να έχω διαφορετική άποψη.

Νομιζω οτι ολοι δεχονται να εχεις την αποψη σου.Την αποψη σου δεν δεχονται.:lol:

3.Το να μην έχει το δικαίωμα κάποιος να εκφράσει την γνώμη του στο bikenet επειδή είναι το κακό και «αντίπαλο» φόρουμ, τονίζοντάς σας ότι οι «φιλοξενούμενοι» καλό είναι να σέβονται τον χώρο που τους «φιλοξενεί»...

Εγω γραφω και στο bikenet και στο cosmopolitan. Καντε με ban.:rotflmao:


4.Το να λέω το ίδιο πράγμα εκατό φορές και επίτηδες να αρνούνται να το ακούσουν.

:rotflmao: :rotflmao: :wave2:

afrotwin
17/05/2005, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
1.Η ύπαρξη και η ανέχεια στον τρόπο γραφής ΑΦΡΟ. Η επιθετική και ανώριμη συμπεριφορά του προσβάλει και ξεφτιλίζει όλο το φορουμ που τον ανέχεται.

2.Οι κολλημένοι του στυλ εμείς είμαστε μοτο.γρ που δικαίωμά τους είναι να κάνουν ότι θέλουν αλλά ΔΕΝ δέχονται εμένα να έχω διαφορετική άποψη.

3.Το να μην έχει το δικαίωμα κάποιος να εκφράσει την γνώμη του στο bikenet επειδή είναι το κακό και «αντίπαλο» φόρουμ,
τονίζοντάς σας ότι οι «φιλοξενούμενοι» καλό είναι να σέβονται τον χώρο που τους «φιλοξενεί»...

4.Το να λέω το ίδιο πράγμα εκατό φορές και επίτηδες να αρνούνται να το ακούσουν.

mori sapiomounoxartorixtra me emprime kilota skismeni
to bikenet to ksroume ke to gnorizoume kala ke otan akoma den to ixes anakalipsi ke pote den ftasame sto simio na to xaraktirisoume mexri pou mpikes esi eki o fanatismenos provatos pou i8eles na anikis kapou me to zori gia na fenese anoteros mias ke ise oti xirotero ke mia prosvoli gia ton motosikletistiko kosmo ke san odigos ke san an8ropos
apo aneka8en i mixanovioi itan oti itan ala ixan ena agrafo i8os ke mia pigmi pou esi den kseris ti ine apla metetrepses to bikenet se emprime fousta opos tis mamas sou otan isoun mikros ke kriftikes apo piso ke eleges ta diafora
ta ipes ta akousame tora ti 8es na ta ksexasoume?
ke na se sinxoresoume?

oust mori katourimeni kilota

pigene na sapisis eki sto bikenet mexri na se katalavoun ke eki ta pedia ke na se petaksoun sta skoupidia edo den exis melon

edo exis gini rompa olikis aleseos
palionerovraste

ke den ine o afro aftos pou sta leei

ala o leonidas katalaves kseftilismene

Dodok edessa
17/05/2005, 12:56
Εμένα πάλι μου

την σπάει που το μότο.γρ δεν έχει εντουραδες και είστε όλοι βρομώδρομιαριδες !ένας old δεν φέρνει την άνοιξη
:blush: :lol: :wave2:

Julius
17/05/2005, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
Εμένα πάλι μου

την σπάει που το μότο.γρ δεν έχει εντουραδες και είστε όλοι βρομώδρομιαριδες !ένας old δεν φέρνει την άνοιξη
:blush: :lol: :wave2:

R U OUT OF YOUR FUCKING MIND???


edo exoume ton K***** pou poulaei ** toy me 18000 xiliometra, exei paei 5 fores ton gyro tis elladas apo xoma kai exei treksei kai 50 trail raid (prepei na ta ekane souza)


episeis EIMASTE xomatinoi alla h kakourga h kenonia mas erikse sta AFRICA (Syntoma to lathos tha diorthotei) kai miname proth xronia xoris laspoloutra


a! poleite africa me liga xiliometra (40xil) montelo 2002 (proth adeia to 99) katastash kenourgi h' antalasete me CR250R, doro anapthras autokinitoy (apo lancia Y)

LINA
17/05/2005, 13:12
Εμενα μου τη σπαει που ολο πλακωνεστε στα μπινελικια:nono:

afrotwin
17/05/2005, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
Εμένα πάλι μου

την σπάει που το μότο.γρ δεν έχει εντουραδες και είστε όλοι βρομώδρομιαριδες !ένας old δεν φέρνει την άνοιξη
:blush: :lol: :wave2:

ke ti kseris ke milas i perisoteri exoume ena eduro kavatza...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ke tora pou plisiazi o keros na pao tin kori sta vouna me kana ka8aro 8a ksana8imi8o ke ego ta niata mou
afto to komeno kefali tou filou vasili pano sto dendro na min erxotan sinexia sto mialo mou....

kserete pou8ena na ksilonoun anamnisis?
:sad: :sad:

DUKASII
17/05/2005, 13:17
τελικα παιδια μου τη σπαει που δεν εχουμε γυναικες....στο φορουμ που να πλακωνονται μαζι μας στα μπινελικια!


:p :D :look:

να της πεις ενα...τραβα μωρη στη κουζινα σου να κανεις αφρολουτρο στα πιατα..κτλ...:wave2: :hypnotize :uplate:

johnpagr
17/05/2005, 13:20
emena mou thn spaei genikos

Tigas
17/05/2005, 13:31
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΡΩΜΕΝΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΛΙΟΤΡΑΒΗΓΜΑ:lol:

ΟΛΟ ΑΝΤΡΕΣ vs ΑΝΤΡΕΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ:ZZZ:

Pokermon
17/05/2005, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΡΩΜΕΝΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΛΙΟΤΡΑΒΗΓΜΑ:lol:

ΟΛΟ ΑΝΤΡΕΣ vs ΑΝΤΡΕΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ:ZZZ:


Κάτσε και έρχεται και αυτό….εχτές ψιλοκανονίστηκε κοντρούλα ρε Τιγκα….
LINA vs ( πως θα την πούμε ρε lina Την Κικίτσα? )
:confused: :confused: :confused:

johnpagr
17/05/2005, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
Κάτσε και έρχεται και αυτό….εχτές ψιλοκανονίστηκε κοντρούλα ρε Τιγκα….
LINA vs ( πως θα την πούμε ρε lina Την Κικίτσα? )
:confused: :confused: :confused:


www wraia
8a ferw fotografikh mhxanh mazi mou

pote kai pou paizete h konta kai me ti ?????????????
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

Rezeguet
17/05/2005, 13:40
συμφωνω απολυτα! Εχω βαρεθει να τσακωνομαι με τον αφρο, θελω λιγο γυναικιο μπινελικι :lol: :lol:

Αλλα τωρα που τα λεμε εχω εντοπισει 2-3 γυναικες απλα αφορμη ψαχνω :lol: :lol: :bawl: :lol:

LINA
17/05/2005, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
Κάτσε και έρχεται και αυτό….εχτές ψιλοκανονίστηκε κοντρούλα ρε Τιγκα….
LINA vs ( πως θα την πούμε ρε lina Την Κικίτσα? )
:confused: :confused: :confused:


την κικιτσα (εγω θα την λεω Αλεξανδρα με συγχωρεις αλλα το θεωρω γαματο ονομα) θα ελεγα να την ονομαζαμε :
1. ALEXMAD
2. SPEEDALEX
3. ALEXA
4. SPEEDWOMAN
5. ..... ΘΑ ΣΚΕΦΤΩ ΚΙ ΑΛΛΑ

Pokermon
17/05/2005, 14:08
Οκ όταν είναι στείλε ένα mess σε αυτήν να διαλέξει να μου πει….άντε και μετά θα της βρούμε και κανένα άντρα χαχαχαχαχαχα όλα έτοιμα για πάρτι τις….:wave2:

LINA
17/05/2005, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
Οκ όταν είναι στείλε ένα mess σε αυτήν να διαλέξει να μου πει….άντε και μετά θα της βρούμε και κανένα άντρα χαχαχαχαχαχα όλα έτοιμα για πάρτι τις….:wave2:

Καλα θα ηταν να ηξερα και καποια στοιχεια που να την χαρακτηριζουν ωστε να κολλησει με τον nick της.... σε αυτο το σημειο εσυ την ξερεις καλυτερα .... θα της στειλω και μηνυμα. αν εχεις κατι ως χαρακτηριστικο της στειλτο μου σε πμ.... παντως χρειαζεται λιγο χρονο ωστε να βγει το καλυτερο ....

adam_tsouk
17/05/2005, 20:13
Μου τη σπάει που κάθε απόγευμα πρέπει να διαβάζω 85 σελίδες σε 162 ποστ!



Μασάτε και λίγο ρεεεεεε!:smokin: :smokin:

rsp
18/05/2005, 01:48
Μου τη σπαει που παλι δεν μπορω να κοιμηθω αλλα αν γραψω ποστ Καλημερα ολοι οι παντρεεμενοι και ολοι που κοιμουντε με τις κοτες απο τις 10 θα με πουν μ.....κα....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

johnpagr
18/05/2005, 03:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Μου τη σπαει που παλι δεν μπορω να κοιμηθω αλλα αν γραψω ποστ Καλημερα ολοι οι παντρεεμενοι και ολοι που κοιμουντε με τις κοτες απο τις 10 θα με πουν μ.....κα....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αστο ..... σε πρόλαβα ...


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ...>>> στα γενικά


:cool: :sun: :beer: :wave2:

koufaloni
18/05/2005, 04:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin

afto to komeno kefali tou filou vasili pano sto dendro na min erxotan sinexia sto mialo mou....

kserete pou8ena na ksilonoun anamnisis?
:sad: :sad:

elpizw na kaneis plaka...



mou ti spaei pou eiste Athina...

:eek: :rotflmao: :lol:

kai den mporw nartw se boltes

rsp
18/05/2005, 10:17
Γι αυτο λεω οι παντρεμενοι....Αισχος, μια με βριζετε και μετα με προλαβενετε...:bigcry:

SF
18/05/2005, 10:21
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ Ο RSP!

:eek: :D :eek: :D :eek: :D :eek:


14431

SF
18/05/2005, 10:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
Καλα θα ηταν να ηξερα και καποια στοιχεια που να την χαρακτηριζουν ωστε να κολλησει με τον nick της.... σε αυτο το σημειο εσυ την ξερεις καλυτερα .... θα της στειλω και μηνυμα. αν εχεις κατι ως χαρακτηριστικο της στειλτο μου σε πμ.... παντως χρειαζεται λιγο χρονο ωστε να βγει το καλυτερο ....


ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΠΙΑΣΤΕ ΤΙΣ ΜΑΝΕΤΕΣ!


ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΚΟΝΤΡΑ - ΤΩΡΑ!

LINA
18/05/2005, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΠΙΑΣΤΕ ΤΙΣ ΜΑΝΕΤΕΣ!


ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΚΟΝΤΡΑ - ΤΩΡΑ!


κατσε ρε να την βαλουμε στο moto πρωτα να ειναι αναγνωρισιμη
μανετες....τι ωραια λεξη :smokin:

bmour
18/05/2005, 18:49
Εμενα μου τη δινει ...


14484

devil's animal
19/05/2005, 13:38
εγω παλι ΓΟΥΣΤΑΡΩ που σας την σπανε ολα αυτα............

και επισης ΓΟΥΣΤΑΡΩ που τα διαβαζω........





και μου την σπαει οταν πηζω στην δουλεια και δεν μπορω να σας παρακολουθησω!! :nono:


:ninja:

Κανένας
19/05/2005, 14:01
Ερώτηση










γιατί όταν θέλω να κάνω μια ερώτηση, πρέπει να πατάω το απάντηση? :confused:

Rezeguet
19/05/2005, 19:10
εμενα μου την σπαει που ολοι ειναι αγγλοφιλοι εδωμεσα και δεν εχει χοντακηδες.

ουφ εκτονωθηκα παλι.

Α ναι και οτι δεν εχει Ζ το φορουμ.

Φερτε Ζ στο λαο!
Ο λαός επιζητά, στο φ'αρουμ ν'αρθουνε τά Χοντά!

Tropeas
19/05/2005, 19:45
Εμενα μου την δίνει που έχουμε μαζευτεί τόσοι V κύλινδροι street (και SV συγκεκριμένα :D :rolleyes: ) και δεν έχει φτιαχτεί δικό μας τόπικ στα μοντέλλα!!!

SF
20/05/2005, 11:30
Ρεζεγκέ,

ΕΙΜΑΙ ΧΟΝΤΑΚΙΑΣ!

Άρα δέρνω εύκολα 20 kawa-zuki-yama-κούς, και με κλειστά μάτια 100 ευρωπαίους.

ΔΕ ΜΑΣΑΜΕ!

Απλώς ψάχνω λεφτά για να βάψω το Busa στα χρώματα της Honda!

:D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D

Rezeguet
20/05/2005, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Ρεζεγκέ,

ΕΙΜΑΙ ΧΟΝΤΑΚΙΑΣ!

Άρα δέρνω εύκολα 20 kawa-zuki-yama-κούς, και με κλειστά μάτια 100 ευρωπαίους.

ΔΕ ΜΑΣΑΜΕ!

Απλώς ψάχνω λεφτά για να βάψω το Busa στα χρώματα της Honda!

:D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D

εσυ εισαι προδοτης!

ου ρε με τα μπουσα! Αρ-ες-πι εσυ μας οδηγεις! (και το ΧΧ)

idi
20/05/2005, 12:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF


Απλώς ψάχνω λεφτά για να βάψω το Busa στα χρώματα της Honda!


=

-15 αλογα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αν το βαψεις στα πολεμικα πρασσσσινα=

+15 αλογα :beer: :beer: :beer: :beer: :smokin:

μαυρο=

+5 αλογα...

Rezeguet
20/05/2005, 12:18
αμα γραψεις πανω ΧΧ παιρνεις +16 αλογα οποτε σε συμφερει... μην ακους τον ιντι και τους καου-α-σοκι δες, θα γινει το μοτερ σου ετσι http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=125165#post125165

μην σου πω και ετσι

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=8996&perpage=15&pagenumber=4

rsp
20/05/2005, 12:24
Τι να πω για τον ΣΦ ο ανθρωπος ειναι χαμενος απο χερι...Λατρης και παραδοσιακος Χοντακιας τον επεισε ο τυπας.....στο ιμπορτεντ να παρει Χαγια....Τωρα ειναι δυνατων να πεις κατι αλλο??? ΑΝ αγοραζουμε οτι θελουν οι πωλητες τοτε....

SF
20/05/2005, 15:29
Ο αρ-εσ-πι είναι γνωστή λούγκρα του άξονα Κολωνακίου-Κηφισιάς.

Ο Ρεζεγκέ και ο Ήντη είναι εγκάθετοι του αρ-εσ-πι, και γενικώς προβληματογόνοι και προβληματικοί χρήστες.

Ως το βράδυ θα σας έχουν σβήσει οι μοδεράτορς.

SF
20/05/2005, 15:30
Επι τη ευκαιρία, πριν λίγη ώρα κατάφερα να πάρω τον ΑΡ-ΕΣ-ΠΙ φωτογραφία, ενώ έκανε προετοιμασίες... (επειδή του είπαν ότι το εργαλείο του θέλει ξεκάπνισμα).


14612

Rezeguet
20/05/2005, 17:27
ρε, ολα αυτα τα κανεις επειδη σε παει το ΧΧ δηλαδη? Το παιδι πηρε πυραυλακι εσυ πηρες σουτζουκακι, τι να κανουμε.



Αρ-εσ-πι ει-σαι κο-ρυ-φή!

και ασε τους Ιουδες να λενε οτι θελουν!


:lol: :lol: :lol:

Rezeguet
20/05/2005, 17:54
για σενα ΣΦ εχω κατι ομολογιες πιστεως και πατερ ημων. 10 το καθενα!
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=125798#newpost

Κανένας
20/05/2005, 17:59
Μπρε σεις το ποστ λεει απωθημένα που έχετε με το μότο γρ
Όχι απωθημένα που έχετε με διάφορα μηχανάκια

:alien:

:lol:

darkwing
23/05/2005, 00:15
Εμενα μου την σπαει που μενω στου δι@ολου(Κερκυρα-Ηγουμενιτσα) τη μανα και πρεπει να παρω αδεια για να ερθω αθηνα για μια συναντηση.Τουλαχιστιν παω καθε μερα για μπανιο.Κοφτε τις.10min απο την παραλια...:rotflmao:

sonic22
01/06/2005, 14:27
mu tin spaei pu den mporw na vrw zigler, flogeres kai velones kai den mu duleuei svsta to mixanaki...

mu tin spane kai oi dithen veltiwtes pu stin pragmatikotita xerun mono na paragelnun adalaktika kai veltiwtika... :mad:

mu tin spaei episis pu i f1 exei kaliteri kalipsi apo ta motogp!!!
:uplate:

aaa.. mu tin spaei pu den vriskw kinitira gia to dax....

telos mu tin spaei pu esasan ta karter tu dt mu kai gemisame parafluuuuuuuuuuuuuu!!! tin tixi mu...


15747

sonic22
01/06/2005, 14:33
oso gia to forum (kai oxi φορουμ) mou tin spaei pu den vriskw kanena kalo thema gia sizitisi...

rd350lc
01/06/2005, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από soni22
oso gia to forum (kai oxi φορουμ) mou tin spaei pu den vriskw kanena kalo thema gia sizitisi...

psakse kala... kati kaneis lathos... ti ladi ebazes sto dt??? an htan sunthetiko e tote auto ftaiei...
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Tigas
01/06/2005, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από soni22
oso gia to forum (kai oxi φορουμ) mou tin spaei pu den vriskw kanena kalo thema gia sizitisi...


ΚΑΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΖΥΤΗΣΗ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ, ΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΛΩΣΤΗ H DEMISE Η ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΑΛΤΟ ΣΤΙΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ , ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΙΣΕΙ ΜΑΖΙ 1000000% ΘΕΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΟΤΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΠΑΡΙΟΣ, ΠΑΛΙ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΙΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΕΣ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η HONDA ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ TA CBR ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΚΑΙ ΑΡΠΑΖΕΙ ΕΥΚΟΛΑ:winka: :rotflmao:

darkwing
01/06/2005, 19:04
Προσεξε καλα ομως γιατι το θεμα αρπαζει ευκολα , ΟΧΙ τα cbr...
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:

καλυτερη εταιρια γαι μηχανες... :uplate: :rotflmao: :rotflmao:
γελασαμε και σημερα... :rotflmao: :rotflmao:

GTZ750
01/06/2005, 19:44
τι τολμησε κανεις οτι τα honda ειναι μαπα?:mad: :mad: :mad:
θα τον σφαξω στο γονατο!!!!!:mad: :mad:


:lol:
:rotflmao:
:lol:
:rotflmao:
:lol:
:rotflmao: :wave2:

sonic22
01/06/2005, 20:12
to provlima me to dt (200R) itan oti evaza to grip sto stop...

3 kinitires exw allaxei kai giro sta 7 pistonia...

ta cbr einai exeretika...

afu kai egw otan gerasw cbr tha parw...

:rolleyes:

sonic22
01/06/2005, 20:17
parepiptondos i demise einai petaluda...

exw adelfi klostoifadurgo...

pu tha vrw zigler kai flogers tha mu pei kaneis????
:confused: :evil:


15774

sonic22
03/06/2005, 22:41
pws borw na valw mia fwto sto aristero tmima katw apo to username mu?

:eek:

crs-k
03/06/2005, 23:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από soni22
pws borw na valw mia fwto sto aristero tmima katw apo to username mu?

:eek:


Πανω δεξια --> "π.δ.μελους"
Πανω αριστερα --> "επιλογες"
Κατω δεξια --> "Αλλαγη χαρακτηρα"

:smokin:

sonic22
03/06/2005, 23:34
thanks man!

crs-k
03/06/2005, 23:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από soni22
thanks man!


My pleasure ... :D

free rider
04/06/2005, 06:14
μερσι μποκού...

:rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
04/06/2005, 11:31
Εμενα μου τη σπαει που καθε Δευτερα κανετε το Δελεαρ γηπεδο και γω δε μπορω ναμαι απο μια μερια !

Καταραμενη ξενητεια με τη μουχλα σου χωρις Δελεαρ και μπινελικια !

Μου τη σπαει γιατι αν θελω να δω θηλυκα μαλλιοτραβηγματα πρεπει να παω Γερμανια και να πληρωσω εισοδο !

Και μου τη σπαει που οταν θελω να παω βολτα ΠΑΝΤΑ βρεχει !

Και μου τη σπει που δεν εχει ηλιο !!

Και μου τη σπαει που οταν μπινελικωνω κανα ολλανδο στη δουλεια μετα πρεπει να παω στο ψυχιατρο της εταιρειας και να μιλαμε 2 ωρες για δαλακιες !!!


:mad: :mad: :hypnotize :uplate:

Arcteryx
04/06/2005, 18:26
Μου τη σπάει που δεν έχω πια καλό πίσω λάστιχο και δεν μπορώ να πλαγιάσω όπως πρίν. Επίσης μου τη σπάει που δεν έχω ούτε μπροστινό λάστιχο και δεν μπορώ να σταβρώσω endo..
Μου τη σπάει που ενώ είχα αποφασίσει να βάλω akrapovic ολόκληρες, είδα ξεφυλλίζοντας ένα παλιό moto τις dep (τελικά) μόνο 440ευρω..(θα μου πεις άλλο το πουλι του ναύτη και άλλο του καντιλαναύτη... αλλά εμένα πάλι μου τη σπάει!!)

wolfman13
08/06/2005, 14:51
εμενα μου τη σπανε ολα ι kawasaki η honda η ducati ktm yamaha ολες ρε!θελβ greek ουζο να φανταζωμε δικα μου μοτερ τρελα!!ελληνικα!μου τη σπαει που δεν εχουμε πιστα καπου κοντα και να πιγενω εκει να ξεκαυλωνο ισως ετσι να ειχα σωσει πολλα μηχανακια μου και να ειχα προλαβει αρκετα ατυχηματα μου,μου τη σπαει που εισατε αθηνα και δεν μπορω να σας γνωρισω ολους μου τη σπαει που βαριεμε μου τη σπαει εκεινη που καθετε απεναντι μου τωρα με τα μεγαλα βυζια και με κοιτα επιμονα!ρε μου τη σπανε ολα!:eyepop:

Tropeas
08/06/2005, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Arcteryx
Μου τη σπάει που δεν έχω πια καλό πίσω λάστιχο και δεν μπορώ να πλαγιάσω όπως πρίν. Επίσης μου τη σπάει που δεν έχω ούτε μπροστινό λάστιχο και δεν μπορώ να σταβρώσω endo..


όπως τα παραπάνω καθως και ότι μόλις καταφέρνω να μαζέψω κανα φράγκο να έρθω στον ισιο δρόμο όλο ενα στραβό και ανάποδο μου συμβαίνει και χώνομαι ποιο βαθειά απο πριν... :yuck: :sick:

OldMan
08/06/2005, 16:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από wolfman13
μου τη σπαει εκεινη που καθετε απεναντι μου τωρα με τα μεγαλα βυζια και με κοιτα επιμονα!

Σούλαααααα....!!!

Μαζέψου μωρή, αφού ενοχλείται ο άνθρωπος.....

:lol: :wave2: :lol:

Arcteryx
09/06/2005, 17:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Arcteryx
Μου τη σπάει που δεν έχω πια καλό πίσω λάστιχο και δεν μπορώ να πλαγιάσω όπως πρίν. Επίσης μου τη σπάει που δεν έχω ούτε μπροστινό λάστιχο και δεν μπορώ να σταβρώσω endo..

Άκυρο πλέον! Άλλαξα χτες και έβαλα pirelli dragon supercorsa pro! Έπαθα πλάκα.. :winka:

Κανένας
20/09/2005, 11:39
:rolleyes:

Εγώ τελευταία έχω πάθει μια φοβία ένα πράγμα
Κάθε φορά που θέλω να ανοίξω και να διαβάσω θέμα, στην κατηγόρια αναζητήσεις σκέψεις προβληματισμοί, νομίζω ότι όλο σε τραγούδι θα πέσω:a1: η από την αγαπημένη μου μπας και έρχονται μέρες καλες:wave2: Η απο έναν άλλο περίεργο :smokin: που νομίζω ότι έχει σχέση με το σκάκι (όχι δεν έχει σχέση με την γκρετα σκάκι τον έχω ρωτήσει )

Ένα μυστήριο πράγμα :a2:




όχι άλλο Κατάγομαι απ' τη λύπη σου, το ξέρεις
F#m G#m A E B
Όχι άλλο κάρβουνο
F#m G#m A E B


Ας βάλει επί τέλους ένας αναλυτής κωδίκων:a029: όλα τα τραγούδια σε να ποστ
Με ότι τίτλο προαιρείσθε


Εννοείτε ότι το παρών ουδεμία σχέση έχει με πραγματικά πρόσωπα η πράγματα :a13:


:smokin:

Alx 84
20/09/2005, 20:33
Εμένα μου τη σπάει που έχω εξεταστική και έχω καρακολλήσει με το φόρουμ (ενώ προσπαθώ να διαβάσω) και μου τη σπάει ελλεινά, απεριόριστα και τρισάθλια που ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΗΧΑΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!! $#@^!%$*#%%&#!@%~@:a018: :a018: :a023: :a37:

sonic22
20/09/2005, 22:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
Εμένα μου τη σπάει που έχω εξεταστική και έχω καρακολλήσει με το φόρουμ (ενώ προσπαθώ να διαβάσω) και μου τη σπάει ελλεινά, απεριόριστα και τρισάθλια που ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΗΧΑΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!! $#@^!%$*#%%&#!@%~@:a018: :a018: :a023: :a37:

mia apo ta idia kai edw... alla egw eimai sto ptixio (3mathimata kai telos)

tulaxiston analiw pou kai pou kai kamia roi kai apodidei o kopos tou diavasmatos :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gia sou sniper!!


p.s. mipos paizei na sigedrothun ola ta themata/post (apo tin arxi tou forum) se ena (or polla) cd dvd kai na dianemonde sta meli enatni simvolikou xrimatikou posou?
ektos fisika apo ta anekdota kai ta tragoudia... eee merikus apo tous provlimatismous enow...:wave2: :wave2:

Κανένας
01/10/2008, 14:29
Μου την σπάει που εδώ και ένα μήνα και κάτι ψιλές μέρες
1 στα 2 ποστ είναι αγγελίες
Παράρτημα της χρυσής ευκαιρίας έχει γίνει (και του χρυσού κουφέτου όταν γράφει αποχωρίζομαι την αγαπημένη μου )
Έχει παραγίνει το κακό η εμένα μου φαίνεται?
Έτσι ήταν και παλιά?


:confused:
:evil:

byron
01/10/2008, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΝΕΝΑΣ
Μου την σπάει που εδώ και ένα μήνα και κάτι ψιλές μέρες
1 στα 2 ποστ είναι αγγελίες
Παράρτημα της χρυσής ευκαιρίας έχει γίνει (και του χρυσού κουφέτου όταν γράφει αποχωρίζομαι την αγαπημένη μου )
Έχει παραγίνει το κακό η εμένα μου φαίνεται?
Έτσι ήταν και παλιά?


:confused:
:evil:

Δεν έχεις άδικο...
Επειδή το ίδιο πρόβλημα το έχουν και άλλα forum, αυτό που κάνουν είναι να έχουν ένα πλαφόν μηνυμάτων πριν μπορεσει κάποιος να βάλει αγγελία.

rd350lc
01/10/2008, 19:28
ksethaboume palia post???

XAIRETO OLH TH PAREA, NA STE KALA PAIDES KAI PANTA ORTHIOI!!!!!
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

cityfly
01/10/2008, 19:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από rd350lc
ksethaboume palia post???

XAIRETO OLH TH PAREA, NA STE KALA PAIDES KAI PANTA ORTHIOI!!!!!
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:


ε καλά η τυμβωρυχία εδώ μέσα είναι σύνηθες φαινόμενο

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

stakis
02/10/2008, 01:07
paides egw exw ena mikro porb ton teleuteo kairo pou mpainw...palia otan ebena kai patousa proboli twn simerinwn energwn sizitisewn..mou ta dixne swsta..An ebgena kai ksanaebena tuxene na mou grapsei kai 0 apotelesmata,afou pleon ta eixa dei ola...twra oti kai na kanw bw,ta diabasw kai ksanabw..pali ola mou ta dixnei..den paw na pataw kai ekeino pou leei Σημείωση όλων των forums ως αναγνωσμένων..auto tpt..6-8 selides kai kala energes mou bgazei sunexeia...ti skalwma efage;e barieme,kade kati :):)

harvester
02/10/2008, 08:15
μου την σπαει που εχετε μπαναρισμενο τον mozart και τον μοζαρτ :look:
ειναι και οι δυο τους φοβερα παιδια:p

tifoefs
02/10/2008, 09:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
Εμένα μου τη σπάει που έχω εξεταστική και έχω καρακολλήσει με το φόρουμ (ενώ προσπαθώ να διαβάσω) και μου τη σπάει ελλεινά, απεριόριστα και τρισάθλια που ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΗΧΑΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!! $#@^!%$*#%%&#!@%~@:a018: :a018: :a023: :a37:

Mπα τι λες ;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

pilotos_xtreme
04/10/2008, 03:06
εμενα παλι μου τη σπαει που το cbr δε μπορει να παει πανω απο 260κμ τελικη οσο και να σκυψω και να μιλησω στο κλειδι..... επισης μου τη σπαει που δεν εχω πατισει τις ακρες των ελαστικων ακομα
και που δεν εχω λεφτα να το κανω οπως θελω.
κ μου τι σπαει που με κοψανε ανοργανη χημεια ΠΑΛΙ με 4..............

DimChios
04/10/2008, 06:20
Εμενα μου τη σπαει που δεν εχω βρει-βγαλει ακομα γκομενα απο δω μεσα! :mad:



























:lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

div400
04/10/2008, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Εμενα μου τη σπαει που δεν εχω βρει-βγαλει ακομα γκομενα απο δω μεσα! :mad:

:lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :bigcry:


γιατί δεν λές στην ΧΑΡΑ να γίνει μέλος?:look:


:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :bawl: :bigcry: :lol: :rotflmao:

filipp0s
04/10/2008, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από pilotos_xtreme
εμενα παλι μου τη σπαει που το cbr δε μπορει να παει πανω απο 260κμ τελικη οσο και να σκυψω και να μιλησω στο κλειδι..... επισης μου τη σπαει που δεν εχω πατισει τις ακρες των ελαστικων ακομα
και που δεν εχω λεφτα να το κανω οπως θελω.
κ μου τι σπαει που με κοψανε ανοργανη χημεια ΠΑΛΙ με 4..............


και φταιει το moto.gr γι αυτά :confused:

felter
04/10/2008, 11:21
:a014: :a014: :a014: :a014: :a014:

pilotos_xtreme
04/10/2008, 13:02
οχι ρε τι να φταει.απλα επειδη δε φταει σε τιποτα, εγραψα παραπονα για αλλα πραγματα!:sick:

apav
04/10/2008, 16:15
Απωθημενα που εχετε για το Moto.gr ... μεγάλη εφεύρεση η παράθεση! :bigcry:

DimChios
04/10/2008, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
γιατί δεν λές στην ΧΑΡΑ να γίνει μέλος?:look:


:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :bawl: :bigcry: :lol: :rotflmao:



δεν εχει μηχανη ρε συ, μαζευει λεφτα για ιερο σκοπο!

:o







τι μαλακα ειναι! :bigcry: :bigcry:

div400
04/10/2008, 19:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
δεν εχει μηχανη ρε συ, μαζευει λεφτα για ιερο σκοπο!

....


αχχου το πουλάκι μου.....:wacko:


:D

DimChios
04/10/2008, 19:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
αχχου το πουλάκι μου.....:wacko:


:D


λες να το πει κι αυτη μετα?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gcrook
04/10/2008, 19:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
το πουλάκι :


:D

Μας αφησε χρονους:sad:


144320

DimChios
04/10/2008, 19:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Μας αφησε χρονους:sad:


τι? την εκανε την εγχειρηση? Και εσυ που το εμαθες?

:confused: :blush:

gcrook
04/10/2008, 19:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
τι? την εκανε την εγχειρηση? Και εσυ που το εμαθες?

:confused: :blush:

Moυ το ειπε ενα πουλακι.:rotflmao:

Κανένας
04/10/2008, 21:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
ε καλά η τυμβωρυχία εδώ μέσα είναι σύνηθες φαινόμενο

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μου την δίνει που η σπαμολαμογiα του μότο Γρ (των αποπανω ) , είναι ισχυρότερη αίρεση από την τυμβωρυχία
:evil:



:wave2: