PDA

View Full Version : Θανατηφόρο Τροχαίο



Σελίδες : [1] 2

Gema22
17/05/2005, 12:42
Την Δευτέρα 28 Μαρτίου 2005, περίπου στις 11:00 το πρωί, στην Λεωφόρο Κηφισίας, στην άνοδο προς Κηφισιά, στην είσοδο του προαστιακού, συνέβη ένα τροχαίο θανατηφόρο ατύχημα, με θύμα έναν 29χρονο οδηγό μηχανής.
Η μηχανή ήταν μάρκας SUZUKI Vstrom DL650, ασημί χρώματος, με αρ. κυκλοφορίας ΒΙΜ 333.
Η μηχανή συγκρούστηκε κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες με διερχόμενο φορτηγό της Δημοτικής Επιχείρησης Αμαρουσίου το οποίο ήταν φορτωμένο με σίδερα και μπάζα. Ο οδηγός του φορτηγού, αφού έμαθε, ότι το παιδί ήταν νεκρό, έδωσε την μαρτυρία που τον συνέφερε.
Η οικογένειά του παρακαλεί, αν υπάρχει κάποιος μάρτυρας, που γνωρίζει οτιδήποτε για τις συνθήκες του ατυχήματος να απευθυνθεί στα τηλέφωνα 210-2136182, 6977-780050, 6977-446556 ή στο Τμήμα Τροχαίας Κηφισιάς.


14360

powerphot
17/05/2005, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gema22
:( :mad: :( :mad: :(

Ναι, κρίμα. Το είχαμε μάθει.
Να είσαι σίγουρη πως αν ήξερε κάποιος άπο δω μέσα
οτιδήποτε θα το είχε πει.:( :( :(

Ποτέ δε ξέρεις όμως
:( :sick: :(

Dodok edessa
17/05/2005, 13:07
Τι γίνετε ρε γαμώτο ?!
Μακάρι ….τι να πω,………..κρίμα το παλικάρι
:( :( :( :(

Tigas
17/05/2005, 14:42
ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΙΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΚΡΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ.
ΦΟΡΤΗΓΑΚΙ ΧΤΥΠΑΕΙ ΘΥΜΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.
ΟΙ ΤΥΦΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΟΛΟΙ Η ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟ:sick:

hornet
17/05/2005, 14:48
ειναι το ιδιο με τα αλλα ρε σταυρε,χτες το εσβυσα αλλα σημερα ο φιλος το ξαναβαλε και λεω αστο για να επιμενει κατι θα ξερει...απλα θελω να μου πει εαν εχει συγγενικη σχεση με την οικογενεια η εστω φιλικη!


Υπαρχει και εδω (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=8474)

rsp
17/05/2005, 16:27
Ολη τη δυναμη σε συγγενεις και φιλους...Να ειναι καλα το παιδι εκει ψηλα....


Ρε γαμωτο καλοκαιριασε και δεν φοραει κανεις κρανος(δεν μιλαω για το παιδι ) Βλεπω στο κεντρο τα μηχανακια και 2 στα 3 ειναι ακρανοτοι....Σκατα εχουν στο μυαλο τους??? Οταν γυρναγαμε τη Κυριακη ειδα και 2 στην Εθνικη οδο χωρις κρανος....Τι να πω ...

gtsiros
17/05/2005, 17:54
Auto me to kalokairi kai to kranos... ma kala, den einai kalutera me to kranos, afou de se varaei o hlios katakoutela?

AFTER
18/05/2005, 00:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
Auto me to kalokairi kai to kranos... ma kala, den einai kalutera me to kranos, afou de se varaei o hlios katakoutela?
Ο Ηλιος απεχει μερικα εκατομυρια χιλιομετρα,ενω η ασφαλτος 1 μετρα:rolleyes:

Gema22
18/05/2005, 08:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
ειναι το ιδιο με τα αλλα ρε σταυρε,χτες το εσβυσα αλλα σημερα ο φιλος το ξαναβαλε και λεω αστο για να επιμενει κατι θα ξερει...απλα θελω να μου πει εαν εχει συγγενικη σχεση με την οικογενεια η εστω φιλικη!


Υπαρχει και εδω (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=8474)

Δεν είμαι φίλη του παιδιού, αλλά η γυναίκα του...
Στην φωτογραφία είναι ο Μάκης...
Συγνώμη που ξαναέβαλα την έκκληση, αλλά δεν ήξερα ότι υπάρχει.
Την έβαλα γιατί με πήρε τηλέφωνο κάποιος που ήταν την ώρα του ατυχήματος εκεί και μάλιστα με μηχανή. Είδε πως έγινε το ατύχημα και μου το είπε. Δεν θέλησε όμως να καταθέσει επώνυμα την μαρτυρία του, γι' αυτό ψάχνω ακόμη. Μήπως και αλλάξει γνώμη και αποφασίσει να μιλήσει, έστω και τώρα.
Τον παρακαλώ πολύ να το αποφασίσει.
Ο Μάκης ήταν μόνο 29 χρονών και ήμασταν μόνο 11 μήνες παντρεμένοι.
Ήταν επαγγελματίας οδηγός (δάσκαλος οδήγησης) και γι’ αυτό ξέρω, ότι η μαρτυρία που έδωσε ο οδηγός του φορτηγού δεν ισχύει...

Gema22
18/05/2005, 09:04
Στις προηγούμενες καταχωρήσεις βρήκα και αυτό..

Αρχικά δημιουργήθηκε από koutsikos
Καλημερα οσο καλη μπορει να ειναι σε ολους.
Εχτες το απογευμα στην καφετερια που πινουμε καφε επηδη ειναι γνωστως ο μπαρμαν μας ανοιξε κουβεντα και μας ειπε για το ιδιο γεγονος.Ο οδηγος ειναι ο ξαδελφος της γυναικας του.
Αυτα που μας ειπε για το ατυχημα ειναι οτι δεν φοραγε κρανος, οτι ειχε φρενα περιπου 40 μετρα και το πιο συμαντικο οτι το κοντερ ειχε κολλησει στα 180!!!!!!!!
Επισης μου ειπε οτι ελειπε ενα κομματι απο την πισω ζαντα και ειχε πανω κιτρινο χρωμα;;;
Να επισημανω οτι απο παπι και χωρις αλλη εμπειρια ειχε παρει εδω και λιγο καιρο το v-strom.
Να ειναι καλα εκει ψηλα το παλικαρι, και ευχομαι δυναμη ψυχικη σε οσους αφησε πισω.
--------------------------------------------------------------------------------



Ο μπάρμαν θα έπρεπε να ξέρει ότι το παιδί φόραγε κράνος που έφυγε με την σύγκρουση. Στο κράνος υπάρχει αίμα και σημάδια από το φορτηγό.
Ότι υπήρχαν 42 μέτρα φρενάρισμα από αριστερά προς τα δεξιά.
Ότι στο σημείο του ατυχήματος υπάρχει απότομη μετακίνηση του φορτηγού από την αριστερή στην δεξιά λωρίδα.
Ότι το παιδί ήταν δάσκαλος οδήγησης και παρόλο που δεν είχε μεγάλη μηχανή, οδηγούσε 6 χρόνια παπί.
Ότι το κοντέρ είναι ψηφιακό και με το βραχυκύκλωμα και την σύγκρουση το κοντέρ τερμάτισε.
Ας μας εξηγήσει ο μπάρμαν ή ο οδηγός (αφού είναι και επαγγελματίας) πως είναι δυνατόν το κοντέρ της μηχανής να φτάνει μέχρι 200 και μετά από 42 μέτρα φρενάρισμα, να γίνεται σύγκρουση με 180.
Ακόμη, ας μας πει για την ρεζέρβα που του έπεσε και το 2ο άτομο που ήταν στο φορτηγό και μετά την σύγκρουση, πήρε την ρεζέρβα και έφυγε....

Boxer
18/05/2005, 09:09
:( :sad:

johnpan
18/05/2005, 09:32
Καλή δύναμη Gema22. Λυπάμαι πάρα πολύ.

ireneepi
18/05/2005, 09:54
Κριμα...

rsp
18/05/2005, 10:24
Νομιζω οτι πρεπει σε τετοιες περιπτωσεις να προσεχουμε παρα πολυ τι λεμε οσο αφορα τα περιστατικα...Κοριτσι μου πραγματικα συλληπιτιρια και οτι χρειαστεις ειμαι σιγουρος οτι θα υπαρχουν πολυ εδω οπως κι εγω να σε βοηθησουν.Μακαρι να ξεραμε περισσοτερα... Και παλι να ειναι καλα εκει που ειναι...

hornet
18/05/2005, 10:58
οκ θα το βαλω gema σαν "κολλημενο" για ενα χρονικο διαστημα.Παντως ειναι το μοναδικο ατυχημα που ειναι τοσο πολυ διαδεδομενο στα στοματα ολων...μακαρι να αποφασισει να μιλησει καποιος και να αποδωθει δικαιοσυνη...τα ειλικρινη μου συλλυπητηρια και καλη δυναμη στη συνεχεια!!

Gema22
18/05/2005, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
οκ θα το βαλω gema σαν "κολλημενο" για ενα χρονικο διαστημα.Παντως ειναι το μοναδικο ατυχημα που ειναι τοσο πολυ διαδεδομενο στα στοματα ολων...μακαρι να αποφασισει να μιλησει καποιος και να αποδωθει δικαιοσυνη...τα ειλικρινη μου συλλυπητηρια και καλη δυναμη στη συνεχεια!!

Έχει διαδοθεί τόσο, γιατί όλοι οι φίλοι και οι γνωστοί του Μάκη, δεν πιστεύουν τα όσα λέγονται εις βάρος του.
Και έτσι ο καθένας με ότι μέσα διαθέτει το ψάχνει.

Σε ευχαριστώ πολύ για το sticky.

dankannn
18/05/2005, 13:33
Συλληπητήρια για το ζυζυγο σου να κοιτάξεις να είσαι δυνατή και ελπίζω οτι αν κάποιος είδε πως έγινε το ατύχημα και ξέρει κάτι να βγη και να το αναφέρει δεν θα του παρουν το κεφάλι του Μ@Λ@Κ@ τη φοβάται,ίσα ίσα που αν ξέρει κάτι και δεν το αναφέρει είναι και αυτος συνένοχος :sad: :sad:

death_stv
19/05/2005, 08:32
ότι και να σου πω κοπελα μου είναι πολυ λίγο για να σου απαλήνω τον πόνο σου.

Μακάρι να είναι καλά εκεί που είναι τώρα και ξεχάσεις όσα σε πληγόνουν από αυτό το παλικάρι. Μόνο τα ευχάριστα να μένουν.

Μακάρι....:( :( :( :( :( :( :( :(

jimbar
19/05/2005, 09:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gema22



Καλημέρα

λυπάμαι πραγματικά για την συμπεριφορά του τύπου που ενώ είναι μάρτυρας αφήνει να κυκλοφορούν στο δρόμο άτομα που ίσως να μην πρέπει να πιάνουν τιμόνι.

Κρίμα για το παλικάρι .. κάτι μου θυμίζει με μια άλλη ψυχή [Λίνα για σένα λεω], και κρίμα και ντροπή για τον «μάρτυρα» ..

Απλά..

LINA
19/05/2005, 10:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

Καλημέρα

λυπάμαι πραγματικά για την συμπεριφορά του τύπου που ενώ είναι μάρτυρας αφήνει να κυκλοφορούν στο δρόμο άτομα που ίσως να μην πρέπει να πιάνουν τιμόνι.

Κρίμα για το παλικάρι .. κάτι μου θυμίζει με μια άλλη ψυχή [Λίνα για σένα λεω], και κρίμα και ντροπή για τον «μάρτυρα» ..

Απλά..



Και η ιστορια συνεχίζεται.....:( να σαι παντα καλα jimbar.... και παντα ορθιοι οπως λες και συ ... Εγω λεω πως η ζωη ειναι πολυ μικρη για να προλαβουμε να σκεφτουμε πως να την ζησουμε.....!!! Κατι ξερω......που το λεω

latris mixanis
19/05/2005, 12:15
ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ. ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΑΙ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΝΕΟ ΠΑΙΔΙ....

ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΣΤΟ ΜΑΡΤΥΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙ Ο ΥΠΑΙΤΙΟΣ.

ixnilatis
28/05/2005, 12:21
Θερμα συλλυπηρήρια στη σύζυγο και σε όλους του οικίους και φίλους του παιδιού.
Είμαι σίγουρος ότι ο κοπρίτης που του αφαίρεσε τη ζωή θα το πληρώσει στο διπλάσιο γιατί φίλοι μου μη ξεχνάτε ότι
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΙ Η ΚΟΛΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ.ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΟΝΟΝΤΑΙ!
:mad:

jdoohan
02/06/2005, 22:11
Καλα χιλιομετρα να εχει το παλικαρι εκει που παει!
Τουλαχιστον εκει δεν κινδυνευει!
Κουραγιο σε αυτους που αφησε πισω.

TARAXIAS
06/06/2005, 11:47
φιλε αυτοπτη μαρτυρα σου κανω θερμη παρακληση να καταθεσεις αυτα που ειδες. Απο τη στιγμη που θα πεις αυτα που ειδες να μη φοβασε τιποτα. Εχω καταθεσει και εγω, σε ενα τροχαιο, ειναι κριμα αυτη η κοπελα πρεπει να τη βοηθησεις

marilaki
07/06/2005, 13:39
θερμά συληπητήρια....να είσαι σίγουρη οτι εκεί που είναι,είναι καλά!!!όσο αναφορά τον μάρτυρα να ξέρεις οτι θα την πληρώσει διπλά όπως είπε και ο ixnilatis...κουράγιο και πάλι κουράγιο!!!!:( :( :( :( :( :( :(

ea6gka
07/06/2005, 14:13
καλα ειναι μαλακας ο τυπος που δεν μιλαει , αν τον επιανα θα του σαπιζα τη μουρη πολυ ασχημα. ΑΙΣΧΟΣ, :confused: ,τι να πω εχω φρικαρει.


Κουραγιο κοπελια , αργα η γρηγορα θα πεσει στα χερια σου ο ανανδρος.

Gema22
28/06/2005, 12:12
Πριν 1 ½ μήνα περίπου, που έκανα εγγραφή στο forum, για να καταχωρήσω την παραπάνω έκκληση, βρήκα την μαρτυρία του «φίλου» koutsikos που μετέφερε από ότι έγραψε την μαρτυρία κάποιου μπάρμαν σχετικά με το ατύχημα.
Μετά την «επίθεση» που του έκανα, μου έστειλε προσωπικό μήνυμα, που ζητούσε ταπεινά συγνώμη, για όσα έγραψε.
Το πιο απλό που θα μπορούσα να τον ρωτήσω, είναι το όνομα και η καφετέρια του μπάρμαν.
Εδώ κι ένα μήνα, αρνείται να μου απαντήσει και αυτός κι η γυναίκα του, η οποία μου έγραψε κάποια μηνύματα.
Ότι κι αν τους έγραψα, δεν τους έπεισα να μου απαντήσουν.

Γράφω τα παραπάνω δημόσια, μήπως όλοι εσείς (τα υπόλοιπα μέλη του forum), έχετε κάποιον καλύτερο τρόπο για να τον πείσετε να μου απαντήσει, σε κάτι που ξέρει.

rsp
28/06/2005, 18:30
Ειναι δυνατον να μην μιλαει αυτος αν ξερει κατι....??Ρε φιλε επειδη θα διαβαζεις το ποστ σιγουρα, εισαι πολυ λαθος για να μην πω κατι χειροτερο, δεν ξερω και δεν μπορω να φανταστω γιατι να μην βοηθησεις αλλα οτι και να ειναι βρες τα ...... και μιλα.Μιλαω φιλικα αλλα και αγανακτησμενα, βοηθα τι κοπελα να βρει μια ακρη

marilaki
28/06/2005, 18:56
ναι ρε γαμώτο έχει δίκιο ο rsp...
πάνω από όλα είμαστε άνθρωποι....

free rider
28/06/2005, 19:11
....................................

Μικρή Λουλού
28/06/2005, 19:18
Δεν γαμαω το ποστ,αλλα απο εναν ανθρωπο που ειναι "κουτσικος" μην περιμενετε πολλα πραγματα...
θελει "αναστημα" να εισαι και να παραμενεις συνανθρωπος.....

Θανασης Τσελιος με γυναικα και παιδι.

LINA
28/06/2005, 22:09
καταρχην θα ηθελα να πω οτι γνωριζω παρα πολυ καλα τον πονο σου καθως ειμαι με διαφορα ενος ετους απο εσενα στην ιδια κατασταση ακριβως !!! , με την διαφορα (νομιζω) οτι ο δολοφονος του δικου μου αντρα αφησε και ενα ορφανο κοριτσακι. Στην δικια μου περιπτωση ο δολοφονος εξαφανιστηκε ακομα πιο γρηγορα και μαλιστα επισης σε κεντρικο δρομο.... στην Λεωφ. Βαρης-Κορωπιου. Μεχρι σημερα δεν τον εχω βρει και ειμαι σιγουρη πως δεν προκειται ποτε να γινει κατι τετοιο δυστηχως. Μπορεις να φανταστεις ποσοι περναγανε μεσημεριατικα σχολωντας απ την δουλεια τους απο την λεωφορο εεε? Θα παρακαλουσα θερμα οσους ακουσανε ειτε απο μπαρμαν ειτε ηταν παροντες να βγουν μπροστα και να πουν την αληθεια για μια φορα . Αν και τους ευχομαι να μην βρεθουν ποτε σε αυτη την κατασταση που ειμαι εγω και η GEMA πιστευτε το πως θα θελατε πολυ να ξερετε ποιος/ποια πουστης/ανα σκοτωσε τον ανθρωπο σας , με συγχωρειτε για τους χαρακτηρισμους αλλα δεν νομιζω πως μπορω να το πω διαφορετικα. Η παραπλανηση ειναι χειροτερη ακομα και απ την αληθεια

Βοηθηστε εστω την GEMA γιατι εμενα δεν βρεθηκε κανεις μεχρι τωρα........ Δεν παει ο μαρτυρας φυλακη αλλα ο δολοφονος !!!!!

koutsikos
29/06/2005, 09:38
Θελω να σκεφτητε ολοι ποσες φορες ησασταν μπροστα σε μια παρεα που καποιος αγνωστως η γνωστος σε εσας εκανε αναφορα για καποιο συμβαν που ακουσε απο αλλου.Φανταζομαι οτι εχει τυχει σε ολους.τωρα το γιατι δεν απανταω στην GEMA22 ειναι γιατι δεν εχω κατι να της πω και επισης γιατι παροτι της ορκιστηστικα ακομη και στην ψυχη του φιλου μου που εχασα πριν απο 20 μερες οτι δεν εχει κατι να μαθει απο μια απλη αναφορα και οχι ΜΑΡΤΥΡΙΑ και οτι δεν θα βρει την ψυχικη γαληνη που τοσο πολυ θελει.Τωρα ομως εχει αρχισει και το τραβαει πολυ το θεμα και δεν μπορει να με εκθετει ετσι απλα.Ενταξει ειπα να μειν απαντησω που με απειλησε οτι θα παει στο πταισματοδικη δεν απαντησα σε τοσα αλλα ελεως.
Και δεν ειναι οτι δεν εχω α#$@#$α και δεν απανταω ουτε οτι δεν εχω ψυχη απλα δεν υπαρχει κατι.
Α και κατι ακομα θα ηξερα κατι και το εγραφα σε ενα φορουμ που εχει 10000 χιλιαδες μελοι.

Gema22
29/06/2005, 09:44
Αυτό που σου ζήτησα να μου πεις, είναι η καφετέρια που συχνάζεις και το όνομα του μπάρμαν, που όπως μόνος σου έγραψες, είναι γνωστός σου.
Δεν σου ζήτησα τίποτε παραπάνω. Ούτε από εσένα, ούτε από την γυναίκα σου, που θέλησε να μου μιλήσει ως γυναίκα προς γυναίκα.
Όσο για το πταισματοδικείο, δεν σε απείλησα, απλά σου είπα, ότι έχω κάποια στοιχεία που θα τα καταθέσω κι είναι κρίμα να καεί κάποιος αθώος.
Δεν αναφερόμουνα σε εσένα, αλλά στον μπάρμαν.
Τώρα, αν εσύ το πήρες για απειλή, αυτό είναι άλλο θέμα.
Την παροιμία, όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται την ξέρεις???

koutsikos
29/06/2005, 09:58
Αυτο που εγραψες ειναι απειλη και καποιος δεν χρειαζεται να εχει την μυγα για να αντιδρασει.Εξακολουθω να συμπασχω στο προβλημα σου αλλα εχεις αρχισει και τραβας πολυ το θεμα θα σου πω για τελευταια φορα οτι σε λαθος ατομο ψαχνεις να βρεις αυτο που θελεις.καλη τυχη.

Gema22
29/06/2005, 10:02
Αντιγράφω το μήνυμα που σου έστειλα.

Δημιουργός Μήνυμα
Gema22
Νέο Μέλος



Ημερομηνία εγγραφής: 16-05-05
Μηνύματα: 16
Re: Ατύχημα
Καλημέρα,
Μπορείς να μου απαντήσεις?
Αύριο θα πάω για κατάθεση στο Πταισματοδικείο και είναι κρίμα να κάψω κάποιον αθώο, δίνοντας, λάθος στοιχεία. Έτσι δεν είναι?

15-06-2005 11:50



========================
Λοιπόν? Είναι απειλή?
Μια τελευταία έκκληση σου έκανα.

Και αν θέλεις μπορώ να δημοσιεύσω όλα τα προσωπικά μηνύματα που ανταλλάξαμε.

Gema22
29/06/2005, 10:31
Α!! Και κάτι ακόμη.
Τα στοιχεία (ημερομηνία γέννησης και πόλη), μήπως θυμάσαι πότε τα άλλαξες από το profile σου?
Και μην το αμφισβητήσεις...
Οι Admin, ξέρουν, όπως άλλωστε και όσα μέλη, σου ευχήθηκαν χρόνια πολλά για εκείνη την ημέρα.

dankannn
29/06/2005, 12:24
ΝΤΡΟΠΗ ΝΤΡΟΠΗ :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

rsp
29/06/2005, 13:35
Οι απειλες εχουν πολλες μορφες και να φοβασαι τις σιωπηλες...Δωσε ρε ανθρωπε στο κοριτσι οτι μπορεις και ασε τα υπολοιπα...Εστω και αν δεν αξιζουν οι πληροφοριες ας το παλαιψει...

johnpan
29/06/2005, 13:48
τι έχεις να χάσεις με το να της πεις το όνομα του μπάρμαν και μετά άστη να το προσπαθήσει μόνη της. Γιατί δε θέλεις να τη βοηθήσεις να της δώσεις μια άκρη να το ψάξει?

Είναι το λιγότερο που μπορείς να κάνεις. Ντροπή ρε φίλε, και λες και ότι συμπάσχεις.

Πανουτσόπουλος Γιάννης - Φοιτητής

LINA
29/06/2005, 17:55
προς koutsikos


Εγω θα εστιασω ενα σημειο των ποστ σου και μονο, αυτο που γραφεις "ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΤΕ" !!!! αρκετα εντυπωσιακο θα ελεγα .... η τελευταια φορα που το ακουσα ηταν απο καποιον που ειχε πολυ μισος μεσα του γιατι αν σκεφτεται καποιος κατι καλο για σενα ...... δε θα το γραφες !!! Κριμα ...

KeLeYTiS
29/06/2005, 18:47
Nτροπη μονο αυτο.....

powerphot
29/06/2005, 21:54
....και μυαλό κουκούτσι να είχες, που δεν πιστεύω ότι έχεις, δεν θα αντιμετώπιζες έτσι το θέμα.
Αν δεν μπορείς να πεις τίποτα για τον μάρτυρα επειδή ίσως είσαστε γνωστοί, κολλητοί, η ότι άλλο, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ θα μπορούσες να προσπαθήσεις να τον πέισεις ποιό είναι το σωστό.
Κανείς μας, ούτε κι εσυ σίγουρα, δεν θα είθελε να βρεθεί ποτέ στην θέση της κοπέλας. Γιατί λοιπόν άμα υπάρχουν ελπίδες να βρεθεί ο φταίχτης κρατάς τέτοια στάση?
Λυπάμαι, και μόνο που τα σκέφτομαι όλα αυτά, ότι σε κάθε τέτοιο ατύχημα ΠΑΝΤΑ υπεύθυνος δεν είναι μόνο ο ΜΑΛΑΚΑΣ που το προκαλεί αλλά και οι τρυγύρω Ελληνοαδιάφοροι περαστικοί..........................περαστικά μας:mad:

johnpan
30/06/2005, 01:53
Γαμώ την μηχανόβια αλληλεγγύη μου. Μόνο να λέμε τι γαμάτοι είμαστε ξέρουμε.

mbjp
30/06/2005, 08:25
Αν ειναι δυνατον..ενα ονομα σου ζηταει η κοπελα..δωστο εκει να προσπαθησει..τι σε κοφτει τοσο πολυ πια;;
εκτος και εαν ολα αυτα περι "μπαρμαν φημες κλπ" τα ειπες γιατι επρεπε κατι να πεις, κατι να γραψεις..οτι "ξερεις και εγω το ακουσα αυτο"..Πες της τουλαχιστον οτι ελεγες μουφες..παντως ΠΕΣ ΚΑΤΙ, ειναι ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ να στερεις την ελπιδα απο εναν συνανθρωπο που τραβαει τετοιο λουκι..
Ντροπη..και λες οτι εχεις χασει και δικο σου ανθρωπο προσφατα..ντροπη

koutsikos
30/06/2005, 11:39
Κοιτάξτε να δείτε όλοι εσείς που γράφεται και λέτε ο καθένας την γνώμη του χωρίς να γνωρίζεται, την απάντηση μου την έδωσα επανειλημμένως. Την λέω για τελευταία φορά ότι το παλικάρι δεν το ξέρω, άκουσα μια ιστορία και την είπα. Της το είπα αλλά δυστυχώς δεν το κατάλαβε ούτε εκείνη αλλά ούτε κανένας απο εσάς. Καταλαβαίνω ότι προσπαθεί να βρεί μια άκρη, αλλά είμαι ο λάθος άνθρωπος για να ρωτάει.
Το αν είναι ντροπή και το αν θα ήθελα να βοηθήσω το ξέρω μόνο εγώ και δεν χρειάζεται να απολογηθώ σε κανέναν σας.
Ελπίζει η κοπέλα ότι βάζοντας την συζήτηση κοινή ότι θα με εκφοβήσει για να μιλήσω. Αλλά δεν καταλαβαίνει ότι ΔΕΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΩ και ότι δεν μπορώ να αναφερθώ για έναν άνθρωπο τον οποίο δεν τον γνωρίζω. Μια ιστορία άκουσα και έμπλεξα.
Για να τελειώνει αυτή η ιστορία, αυτά που είχα να πω, τα είπα για τελευταία φορά. Ελπίζω να καταλάβει ότι δεν είμαι εγώ ο άνθρωπος που ψάχνει, και εύχομαι να βρεί μια άκρη για την μνήμη του άντρα της.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gema22
30/06/2005, 11:54
Σε προηγούμενο post, ισχυρίστηκες ότι δεν θα έγραφες κάτι που ήξερες σε ένα forum με 10.000 μέλη. Το έκανες όμως. Και μπορεί να έκανες και την ζημιά. Γιατί το να γράφεις όσα έγραψες στην απάντηση μιας έκκλησης για αυτόπτη μάρτυρα, μπορεί να άλλαξες την γνώμη πολλών που ενώ ξέρουν και θέλουν να μιλήσουν, δεν το κάνουν σκεπτόμενοι: «Αφού ήταν μ@λ@κ@ς και έτρεχε, δεν φόραγε κράνος, δεν ήξερε να οδηγεί, καλά να πάθει. Σιγά μην μπλέξω...»
Άλλωστε ο νεαρός που με πήρε τηλέφωνο και μου είπε τι συνέβη, διάβασε την έκκληση στο MOTO, άρα μπορεί να είναι ένα από τα 10.000 μέλη αυτού του site.
Το ότι σου έκανα και δημόσια την ερώτηση, δεν το έκανα να σε εκφοβήσω όπως λες.
Απλά ήθελα να μάθουν όλοι, ότι τα όσα έγραψες, δεν στέκουν και ευτυχώς το απέδειξες με την όλη συμπεριφορά σου.

koutsikos
30/06/2005, 12:15
Επειδή καταλαβαίνω την στεναχώρια σου και ο κρεμασμένος απο τα μαλλιά του πιάνεται, και συνεχίζω να σε δικαιολογώ παρότι έχεις αρχίσει και χάνεις τον έλεγχο σου, δεν πειράζει ας παραμείνω με αυτή την κακή εντύπωση σε όλους, και όποιος θέλει να καταλάβει ας καταλάβει. Ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις κινήσεις του και για την συμπεριφορά του. Εγω πάντως έχω καθαρή την συνείδηση μου, γιατί δεν κρύβω σε κανέναν τίποτα... Σου λέω για τελευταί φορά, δεν μπορώ να σε βοηθήσω!!!!!!!!!!!
Νομίζω ότι αρκετά διακιολογήθηκα για κάτι που δεν έχω καμία σχέση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gema22
30/06/2005, 12:32
Σου ξαναθυμίζω τα όσα έγραψες:

«Εχτες το απογευμα στην καφετερια που πινουμε καφε (εκεί δηλαδή που συχνάζεις) επηδη ειναι γνωστως ο μπαρμαν (άρα τον ξέρεις, δεν τον είδες πρώτη φορά) μας ανοιξε κουβεντα και μας ειπε για το ιδιο γεγονος. Ο οδηγος ειναι ο ξαδελφος της γυναικας του (άρα τα ξέρει από πρώτο χέρι???)
Αυτα που μας ειπε για το ατυχημα ειναι οτι δεν φοραγε κρανος (αυτό το ισχυρίζεται μόνο ο οδηγός του φορτηγού), οτι ειχε φρενα περιπου 40 μετρα (αυτό είναι αλήθεια) και το πιο συμαντικο (το λες εσύ σημαντικό, που έχεις την ίδια ακριβώς μηχανή?) οτι το κοντερ ειχε κολλησει στα 180!!!!!!!! (η τεχνολογία έχει εξελιχθεί -> το κοντέρ της συγκεκριμένης μηχανής δεν κολλάει)
Επισης μου ειπε οτι ελειπε ενα κομματι απο την πισω ζαντα και ειχε πανω κιτρινο χρωμα;;; (αυτό δεν θα μπορούσε να ξέρει ούτε ο οδηγός)
Να επισημανω (χωρίς να ξέρεις τον Μάκη επισημαίνεις...) οτι απο παπι και χωρις αλλη εμπειρια (ο οδηγός ξέχασε (?) να σου πει ότι ήταν δάσκαλος οδήγησης?) ειχε παρει εδω και λιγο καιρο το v-strom (αυτό ο οδηγός το έμαθε από εμένα).

Λοιπόν?
Δεν ξέρεις σε ποια καφετέρια συχνάζεις? Ούτε εσύ ούτε η γυναίκα σου?
Δεν ξέρεις το όνομα του γνωστού μπάρμαν?

sniper
30/06/2005, 12:41
Επειδή το θέμα είναι σοβαρό, κι επειδή αρχίζω και τα παίρνω με την όλη ιστορία,

Φίλε koutsikos έχεις δεν έχεις στοιχεία, όλα αυτά που έγραψες μπορείς να τα καταθέσεις εκεί που πρέπει.... Από εκεί και πέρα οι αρμόδιοι είναι σε θέση να καταλάβουν αν έχουν αξία ή όχι.

Αν δεν το κάνεις τότε ή φοβάσαι, ή κρύβεις κάτι.

Κάνε ότι σου υπαγορεύει η συνείδησή σου... Αυτό δηλαδή που έρχεται το βράδυ πριν κοιμηθούμε και είμαστε εμείς κι αυτή μόνοι....



:smokin:

koutsikos
30/06/2005, 12:58
Το "γνωστός" σημαίνει ότι είναι ένας άνθρωπος που μπορεί να τον είδες στην ζωή σου μια, δυο φορές. Να σου πω κάτι ρε κοπέλα μου γιατί αρχίζεις και με βγάζεις εκτός ορίων, αφου τον οδηγό τον ξέρεις ψάξε στην οικογενειά του να βρείς την άκρη. Πραγματικά θαυμάζω την υπομονή σου καθώς και την υπομονή την δικιά μου!!!!!!!!!!!!!!!!!. Έχεις δημιουργήσει μια ιστορία στο μυαλό σου χωρίς να ισχύει τίποτα. Απο που και ως που σου είπα εγώ ότι ξέρω τον οδηγό????????????? Αρκετά ασχολήθηκα με την όλη ιστορία. Ψάξε κάπου αλλού!!!!!!!!!!!!!!!Και στην τελική δεν θα μπλεχτώ εγώ σε μια ιστορία που άκουσα απο κάποιον , κάποτε!!!!!!!Φτάνει πια!!!!Μέχρι τώρα ήμουν πολύ ευγενικός και συμπονετικός!!!!!!Το ποτήρι ξεχύλησε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gema22
30/06/2005, 13:16
ΟΚ. Το γνωστός σημαίνει ότι θες εσύ.
Την καφετέρια? Κι αυτή μια δυο φορές την είδες?
Όσο για το αν εγώ δημιούργησα ή όχι ιστορία στο μυαλό μου το ξέρεις καλύτερα από εμένα.
Στο έχω γράψει, ότι όσα ξέρεις, δεν είναι απλά το τι άκουσες, από κάποιον γνωστό σε κάποια καφετέρια, αλλά τα ξέρεις από άτομο που εμπλέκεται στο ατύχημα.
Αλλά, αποφάσισες ότι αν μου γράψει η γυναίκα σου, θα μου αλλάξει γνώμη. Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί και από άλλη γυναίκα που προθυμοποιήθηκε να βοηθήσει.

THEOD
30/06/2005, 13:20
ωπα παιδιά ξεφύγατε...


Το θέμα ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ για να συζητιέται δημόσια:nono:

Για το καλό της υπόθεσης θα πρότεινα να συναντηθείτε ιδιωτικά και αν μπορέσετε να βρείτε μια άκρη...

Η συνεχιζόμενη δημόσια αντιπαράθεση για κάτι που αφορά ανθρώπινη ζωή ΠΡΕΠΕΙ να σταματήσει...Δεν βγάζει πουθενά και σίγουρα δεν βοηθάει...

koutsikos
30/06/2005, 13:38
Να σου πω κάτι. Δεν σε παρεξηγώ που έχεις ξεφύγει. Είναι λόγω της κατάστασης που περνάς!!!!!!Είναι το τελευταίο μην. που στέλνω γιατί καταντάει ανούσια όλη αυτή η κουβέντα. Δεν μπορώ να αναφερθώ για ένα πρόσωπο, που ούτε το ξέρω, ούτε ξέρω τι άνθρωπος είναι, ούτε ξέρω αν είναι ειλικρινής ή όχι και δεν λέει πράγματα για να εντυπωσιάζει. Εφόσον εσύ ξέρεις ποιος είναι(σου θυμίζω ότι σε ένα απο τα μην. σου μου ανέφερες την καφετέρια) πήγαινε και πιάστον για να μάθεις όλη την αλήθεια. Μην ψάχνεις απο άσχετους. Η γυναίκα μου δεν έχει καμία σχέση, και δεν ξέρω τι κάνουν οι άλλες γυναίκες που συνομιλάς..... Δεν είχε ανάγκη να σε πείσει για να σου αλλάξει γνώμη για τίποτα. Λοιπόν για να τελειώνει η κουβέντα μας εδώ. Ότι έιχα να πω το είπα για πολοστή φορά!!!!!Και πάλι λυπάμαι για την κατάσταση σου και σου εύχομαι να βρείς την αλήθεια!!!!!!!!!! Καλή τύχη!!!!!!!!

Gema22
30/06/2005, 14:00
Από την αρχή που ξεκίνησα αυτά τα μηνύματα, ήξερα, ότι δεν θα βγάλω τίποτα. Τουλάχιστον από εσένα. Τώρα αν η καφετέρια που σου έγραψα είναι η πραγματική, αυτή είναι μια άλλη ιστορία, που δεν χρειάζεται να μαθευτεί.
Ούτε έχω σκοπώ να ψάχνω μια – μια τις καφετέριες και τους μπάρμαν. Δεν έχω ξεφύγει όσο νομίζεις. Απλά, παρά τα όσα περνάω, το μυαλό μου ακόμη λειτουργεί κανονικά.
Απλά ήθελα να εξαφανίσω όλες τις κακίες που έγραψες, για έναν άνθρωπο που ποτέ δεν γνώρισες και που πλέον δεν είναι στην ζωή.
Τον έκανες «ρόμπα» δημοσίως, αυτό ήταν με πείραξε περισσότερο.
Να είσαι καλά και σου εύχομαι ΠΟΤΕ, να μην βρεθείς στην θέση μου, να διαβάζεις δημόσια κατηγορίες που δεν στέκουν, για έναν άνθρωπο που πλέον δεν είναι στην ζωή.

LanosXR125
01/07/2005, 04:50
:sad: krima gia to palikari kai min akoute istories apo barman!kopelia silipitiria kai makari to kathiki na to brei apo to theo.


18501

Boxer
01/07/2005, 07:55
Sorry που παρεμβαινω αλλα μου φαινεται οτι δεν μπορει να βρεθει ακρη ακομα και εαν βρεις τον συγκεκριμενο μπαρμαν ο οποιος ειναι αντρας της ξαδρεφης του οδηγου , αρα ακουσε την ιστορια που ειπε ο οδηγος ο οποιος ειναι γνωστος , οπως επισης και η ιστορια που λεει ειναι γνωστη (οτι κατεθεσε στην ΤΟΤΑ).

Δεν ξερω , ετσι μου φαινεται.

Συλλυπητήρια και παλι

TARAXIAS
01/07/2005, 16:00
koytsike h poly m@@@@@kas eisai h poly koytsikos
opws kai to onoma poy dialekses. Krima poy foras kai pantelonia

kawasaki ZX-12
01/07/2005, 19:12
ρε κουτσικε η πολυ κακοs εισαι η πολυ χαζοs!για να μην πω τιποτα αλλο!εχω χασει τα τελευταια 3 χρονια 2 φιλαρακια απο παρομοια φαση και ποτε δεν μαθαμε κατι!μακαρι να μην βρεθειs ποτε σ αυτη την θεση!να αναρωτιεσαι τι συνεβει!!!ποναει πολυ (αν ξερειs τι σημαινει ΠΟΝΟΣ!!!!!!!!!!

Gema22
03/07/2005, 08:22
[i] Krima poy foras kai pantelonia [/B]

Παντελόνια μπορεί να φοράει, αλλά σίγουρα δεν είναι άντρας.
Αφού, τα τελευταία μηνύματα (αυτά που όλες οι λέξεις έχουν τόνους, και είναι σωστά ορθογραφικά γραμμένες) δεν τα έγραψε αυτός, αλλά η γυναίκα του (όπως άλλωστε παραδέχτηκε σε πμ η ίδια).

Άσε που μετά από όλη αυτή την συζήτηση, σκέφτηκε να μου πει ότι ο μπάρμαν είναι ξάδερφος του άντρα μου και ότι η οικογένειά μου, ξέρει και δεν μου λέει…
Αν είναι δυνατόν….
Σε λίγο θα μου πει ότι εγώ οδηγούσα το φορτηγό που προκάλεσε το ατύχημα και δεν το λέω….

LINA
04/07/2005, 23:18
gema ειλικρινα νομιζω οτι μια ερευνα απο εναν ειδικο θα ηταν πιο ξεκαθαρη...... με το τελευταιο σου ποστ κουφαθηκα τελειως !!!! ι εξελιξη ειναι αυτη ρε γαμωτο ελεος πια.......

pepenaxos1
09/07/2005, 16:59
Μακαρι χιλιες φορες να ημουν εγω εκει και να μαρτυρησω οτι εγινε γιατι δεν βγαινει ακρη με αυτον τον τυπο. Δυστυχως πρεπει να κανεις την ντετεκτιβ και να ψαξεις παρα πολυ. Τωρα, αν αυτος ο κουτσικος ειπε κατι σε ποστ το οποιο ταιριαζει παρα πολυ με καποια περιγραφη τοτε θελει ψαξιμο και πολυ μαλιστα και απο ανακριτη κιολας. Αν εχει πει κατι υποπτο το οποιο εχει να κανει με ατυχημα η εγκλημα κ.ο.κ. αυτεπαγγελτα ανακρινεται. Αν ομως ο μαγκας για λογους λογοδιαρροιας (ητοι φαφλατας και μαλλον ετσι ειναι) πεταξε εκει... ετσι για να πουμε και εμεις την μαλακια μας, τοτε θελει παρα πολλες κλωτσιες στα δοντια...
Ρε φιλε κουτσικε δεν σε ξερω και ειλικρινα μπηκα ετσι στην συζητηση, αλλα ως αντρας και πατερας σκεφτωμαι παντα οταν καβαλαω την μηχανη μου τι θα μου ξημερωσει ο θεος, αλλα αυτη η OMERTA σου, αν ξερεις κατι, ... , δεν σε τιμα καθολου μα καθολου.

GEMA σου ευχωμαι να θυμασαι οτι ωραιο περασες εστω και αυτο τον λιγο χρονο... Αυτοι που μενουν πρεπει να συνεχισουν... (λεμε!)

NikosRR
09/07/2005, 20:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ο Ηλιος απεχει μερικα εκατομυρια χιλιομετρα,ενω η ασφαλτος 1 μετρα:rolleyes:
Sofi kuveda!!!!!!!!!!!
Odos,eleos pia!Ithela na'xera ti rolo varane pia ke aftes i cameres pu ehun stin kifisias an den borun na voithisun se afto.

latris mixanis
16/07/2005, 08:30
Είχα πάρα πολύ καιρό να μπω στο ποστ και να το διαβάσω τι έγινε βρε παιδιά;;;;

:confused: :confused:

Δεν ξέρω τι να πω...... ,νομίζω ότι όντως θα έπρεπε να να απευθυνθείς σε κάποιον ποιο εξιδεικευμένο για να σε βοηθήσει να λύσεις το μυστήριο !!

Υπόμονη και κουράγιο.

Gema22
16/07/2005, 20:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosRR
Sofi kuveda!!!!!!!!!!!
Odos,eleos pia!Ithela na'xera ti rolo varane pia ke aftes i cameres pu ehun stin kifisias an den borun na voithisun se afto.

Η απάντηση του υπεύθυνου του ΤΟΤΑ, για τις κάμερες της αστυνομίας, ήταν: «Μην ψάχνεις να βρεις άκρη από τις κάμερες» και η απάντηση του Προαστιακού, που έχει κάμερες στο σημείο, ήταν: «Η καταγραφή γίνεται περιστασιακά και την συγκεκριμένη στιγμή δεν έγραφαν».

oulas
16/07/2005, 21:00
Μηπως θα επερεπε να παρεος εγγραφως της απαντησεις αυτες;

pepenaxos1
18/07/2005, 04:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gema22
Η απάντηση του υπεύθυνου του ΤΟΤΑ, για τις κάμερες της αστυνομίας, ήταν: «Μην ψάχνεις να βρεις άκρη από τις κάμερες» και η απάντηση του Προαστιακού, που έχει κάμερες στο σημείο, ήταν: «Η καταγραφή γίνεται περιστασιακά και την συγκεκριμένη στιγμή δεν έγραφαν».

Ε!!! καλα τωρα!!! τσ...! σιγα μην εγραφαν βεβαια!
Τα Καθικια!!! Τι αλλο να πω? Κομμενα και ραμμενα στα μετρα τους ολα!
Ωρες ωρες νιωθω οτι ειμαστε παρακατιανοι, ιδιως οταν μας πουλαν παραμυθια ετσι μου ερχεται να τους φαω ορθιους! και σου λενε μετα οτι εκανε εγκλημα ο αλλος...


:sad: :sad:

Tigas
02/08/2005, 14:20
To κόλημα του koutsikou να σου πει το μαγαζί που δουλευεί αυτός που τους είπε αυτην την ιστορία δεν το καταλαβαίνω.

Δέν πιστεύω να νομιζει οτι θα εκτεθεί στο μπάρμαν, στο κατω κατω η gema θα πάει να κάνει πιστεύω μια διακριτική ερώτηση χώρις να εμπλεξει άλλο άτομο.

Φίλε koutsiko θα σου έλεγα να το σκεφτείς λίγο και να βοηθήσεις αυτήν την κοπέλα όπως νομίζω θα ήθελες να σε βοηθήσει και εσένα κάποιος σε μια δύσκολη στιγμή στην ζωή σου.

Εσύ πές το όνομα του μαγαζιού και ασε την gemma να βγάλει άκρη.

BAD BOY
02/08/2005, 21:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
To κόλημα του koutsikou να σου πει το μαγαζί που δουλευεί αυτός που τους είπε αυτην την ιστορία δεν το καταλαβαίνω.

Δέν πιστεύω να νομιζει οτι θα εκτεθεί στο μπάρμαν, στο κατω κατω η gema θα πάει να κάνει πιστεύω μια διακριτική ερώτηση χώρις να εμπλεξει άλλο άτομο.

Φίλε koutsiko θα σου έλεγα να το σκεφτείς λίγο και να βοηθήσεις αυτήν την κοπέλα όπως νομίζω θα ήθελες να σε βοηθήσει και εσένα κάποιος σε μια δύσκολη στιγμή στην ζωή σου.

Εσύ πές το όνομα του μαγαζιού και ασε την gemma να βγάλει άκρη. +1:(

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
03/08/2005, 01:00
ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ Ο ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ .... ΑΔΥΝΑΤΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ...ΠΑΝΤΩΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ , ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΕΡΙΝΥΕΣ...ΘΑ ΨΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΟΥΝ ΤΟ ΘΥΜΑ ΤΟΥΣ ....ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ... ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΛΕΕΙ ... ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΤΕΡΑΤΑ ... ΚΡΙΜΑ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ...ΚΑΙ ΜΗ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ... ΑΠΛΑ ΟΙ ΤΥΧΕΡΟΙ ΠΑΝΕ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ .....

ΟΚΤΑΝΙΟ
13/08/2005, 11:43
Φλε κουτσικε

Φανταζομαι οτι ανηκεις στην κατηγορια των μηχανοβιων που αγορασαν μηχανη για να βγαλουν γκομενα?

DIMI1979
01/09/2005, 13:04
ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ. ΣΑΣ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΤΙ ΤΟ ΖΑΛΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ?
ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΤΣΙΚΟ? ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΕΙ??

oulas
01/09/2005, 13:08
Καλα βρε αδερφε, καινουργιο μελος, πρωτο σου ποστ, αυτο βρηκες να ξεθαψεις; :uplate:

Gema22
01/09/2005, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Καλα βρε αδερφε, καινουργιο μελος, πρωτο σου ποστ, αυτο βρηκες να ξεθαψεις; :uplate:

Όντως λίγο περίεργο.
Αλλά θα έχεις τους λόγους του φαίνεται…

Πάντως DIMI1979, αν είχες διαβάσει τα παραπάνω posts, θα καταλάβαινες, γιατί επιμένω, πως κάτι ξέρει.

Κανένας
01/09/2005, 13:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από DIMI1979
ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ. ΣΑΣ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΤΙ ΤΟ ΖΑΛΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ?

ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΤΣΙΚΟ?

ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΕΙ?? κοπελιά

Την κοπελιά σίγουρα δεν την καταλαβαίνεις
Αν σκεφτόσουν έστω και λίγο τι έχει πάθει και τι θα έκανες αν ήσουν στην θέση της, δεν θα έμπαινες καν στον κόπο να γραφείς και να γράψεις…. μήνυμα υπεράσπισης του κουτσικου

DIMI1979
01/09/2005, 14:11
ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΖΗΤΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΥΖΗΤΙΕΤΑΙ. ΕΧΕΙ ΒΡΕΘΕΙ ΑΚΡΗ?ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΡΕΘΕΙ?ΚΡΙΜΑ Η ΚΟΠΕΛΙΑ...ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ... ΣΙΓΟΥΡΑ. ΑΛΛΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ. ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΠΕΙ ΨΕΜΜΑΤΑ. ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΑΝ ΗΞΕΡΕ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΑΝΩΝΥΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΓΙΑ ΝΑ ΦΟΒΑΤΑΙ Η' ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.
ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ..

Gema22
01/09/2005, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από DIMI1979
ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΖΗΤΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΥΖΗΤΙΕΤΑΙ. ΕΧΕΙ ΒΡΕΘΕΙ ΑΚΡΗ?ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΡΕΘΕΙ?ΚΡΙΜΑ Η ΚΟΠΕΛΙΑ...ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ... ΣΙΓΟΥΡΑ. ΑΛΛΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ. ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΠΕΙ ΨΕΜΜΑΤΑ. ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΑΝ ΗΞΕΡΕ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΑΝΩΝΥΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΓΙΑ ΝΑ ΦΟΒΑΤΑΙ Η' ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.
ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ..

Συγνώμη, δικαιολογείς τον koutsiko, χωρίς να ξέρεις τι έχει γίνει? Λίγο περίεργο δεν είναι?

DIMI1979
01/09/2005, 14:22
ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ?ΟΧΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ. ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΥΤΟ? ΟΤΙ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ

maintenance
01/09/2005, 14:25
ΓΕΝΙΚΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.....

ΣΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ, ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΛΙΒΕΡΟ ΓΕΓΟΝΟΣ, ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΠΟΝΟ, ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ/ΤΟΥ, ΜΗΝΥΜΑ.


ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ......................................................

maintenance
01/09/2005, 14:30
:confused: :confused: :confused:


ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ/ΤΗΣ DIMI1979, ΣTHN ΑΡΧΗ ΕΓΡΑΦΕ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ "ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΝΑΚΗ"

ΤΩΡΑ ΓΡΑΦΕΙ "ΜΗΤΣΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ"


ΚΑΜΜΙΑ ΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ;;;

StarSailor
01/09/2005, 14:33
GEMA εύχομαι να εξακολουθήσεις να έχεις τη ψυχική δύναμη να αντιμετωπίζεις το τραγικό περιστατικό που συνέβει και να συνεχίσεις να περπατάς με το κεφάλι ψηλά. Απορώ πως καταφέρνεις και βρίσκεις το κουράγιο και συνεχίζεις να αντιμετωπίζεις τύπους σαν τον koutsiko και τον/την DIMI που ασκούνται στο άθλημα του κουτσομπολιού, ενώ μιλάμε για μια αδικοχαμένη ανθρώπινη ζωή :mad:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Gema22
Η απάντηση του υπεύθυνου του ΤΟΤΑ, για τις κάμερες της αστυνομίας, ήταν: «Μην ψάχνεις να βρεις άκρη από τις κάμερες» και η απάντηση του Προαστιακού, που έχει κάμερες στο σημείο, ήταν: «Η καταγραφή γίνεται περιστασιακά και την συγκεκριμένη στιγμή δεν έγραφαν».

Οι κάμερες όντως δεν καταγράφουν 24/7 (σύμφωνα και με το νόμο περί προσωπικών δεδομένων, άλλου παπά ευαγγέλιο..), πριν ένα χρόνο έχασα αδελφικό μου φίλο σε ένα τροχαίο κάτω από αδιευκρύνιστες συνθήκες και τελικά οι μόνες πληροφορίες που πήραμε ήταν από ένα γνωστό, γνωστού, τρέχα γύρευε που δούλευε εκείνη τη στιγμή στο κέντρο ελέγχου των καμερών και είδε το ατύχημα να συμβαίνει ζωντανά από τη κάμερα. Ο πατέρας του ακόμα βασανίζεται ψάχνοντας...


Είναι απλά απάνθρωπο να υπάρχουν μάρτυρες όπως κατάλαβα και να κρύβονται βάζοντας μπροστά τη μικροψυχία τους, τα λόγια είναι λίγα

DIMI1979
01/09/2005, 14:37
ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ? ΤΟ ΧΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΜΟΥ ΟΝΤΩ ΕΙΝΑΙ ΜΗΤΣΟΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ. ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ???ΠΩΣ ΜΕ ΛΕΝΕ?ΠΟΥ Η ΣΗΜΑΣΙΑ?ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΠΛΗΡΗΣ ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΑ iNTERNAT ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΝΟΜΙΖΩ. ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΟΜΑΔΑ ΑΙΜΑΤΟΣ?

DIMI1979
01/09/2005, 14:38
ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ. COOL ...
ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΩ ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ ΑΠΛΑ ΘΑ ΔΙΑΒΑΖΑ....
ΑΝΟΙΞΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΛΕΞΙΚΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΕΝΝΟΙΕΣ....

maintenance
01/09/2005, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από DIMI1979
ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ? ΤΟ ΧΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΜΟΥ ΟΝΤΩ ΕΙΝΑΙ ΜΗΤΣΟΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ. ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ???ΠΩΣ ΜΕ ΛΕΝΕ?ΠΟΥ Η ΣΗΜΑΣΙΑ?ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΠΛΗΡΗΣ ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΑ iNTERNAT ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΝΟΜΙΖΩ. ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΟΜΑΔΑ ΑΙΜΑΤΟΣ?





ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟ..........................................................................

Κανένας
01/09/2005, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από maintenance
:confused: :confused: :confused:


ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ/ΤΗΣ DIMI1979, ΣTHN ΑΡΧΗ ΕΓΡΑΦΕ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ "ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΝΑΚΗ"

ΤΩΡΑ ΓΡΑΦΕΙ "ΜΗΤΣΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ"


ΚΑΜΜΙΑ ΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ;;; Ότι είναι κολλητός- κολλητή του κουτσικου που ήρθε να δικαιολογήσει τα αδικαιολόγητα μας καλύπτει ?

DIMI1979
01/09/2005, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από maintenance
ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟ..........................................................................


ΤΙ ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. Η ΜΙΛΑΜΕ Η ΚΛΑΝΟΥΜΕ ΤΟΤΕ

gtsiros
01/09/2005, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από DIMI1979
ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ. COOL ...
ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΩ ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ ΑΠΛΑ ΘΑ ΔΙΑΒΑΖΑ....
ΑΝΟΙΞΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΛΕΞΙΚΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΕΝΝΟΙΕΣ....

Σφαλιάρες θες.

DIMI1979
01/09/2005, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΝΕΝΑΣ
Ότι είναι κολλητός- κολλητή του κουτσικου που ήρθε να δικαιολογήσει τα αδικαιολόγητα μας καλύπτει ?

ΩΠΑ ΩΠΑ Η ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟ iNTERNET....
ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ???
Ε ΟΧΙ ΔΑ
ΚΛΕΙΣΤΟΜΥΑΛΟΙ ΕΙΣΑΣΤΕ?

DIMI1979
01/09/2005, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
Σφαλιάρες θες.

ΓΙΑΤΙ ? ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΝΑΠΝΕΩ

Κανένας
01/09/2005, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από DIMI1979
ΤΙ ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. Η ΜΙΛΑΜΕ Η ΚΛΑΝΟΥΜΕ ΤΟΤΕ Συν τις άλλοις μάλλον μπήκες και για να ξεφτιλίσεις το ποστ :yuck:

DIMI1979
01/09/2005, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΝΕΝΑΣ
Συν τις άλλοις μάλλον μπήκες και για να ξεφτιλίσεις το ποστ :yuck:


ΩΠΑ ΩΠΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΞΕΦΤΥΛΙΣΩ ΤΙΠΟΤΑ
(ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΟΣΤ?)

Gema22
01/09/2005, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΝΕΝΑΣ
Ότι είναι κολλητός- κολλητή του κουτσικου που ήρθε να δικαιολογήσει τα αδικαιολόγητα μας καλύπτει ?

Γιατί πιστεύω ότι έχεις δίκιο?

DIMI1979
01/09/2005, 14:57
ANYWAY. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΣΑΚΩΙΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ Η' ΝΑ ΑΝΑΛΥΣΟΥΜΕ ΛΕΞΙΚΑ ΚΑΙ ΟΡΟΥΣ...ΤΩΡΑ GEMA ΣΕ ΤΙ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΣΑΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ?

Gema22
01/09/2005, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από DIMI1979
ANYWAY. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΣΑΚΩΙΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ Η' ΝΑ ΑΝΑΛΥΣΟΥΜΕ ΛΕΞΙΚΑ ΚΑΙ ΟΡΟΥΣ...ΤΩΡΑ GEMA ΣΕ ΤΙ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΣΑΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ?

Μετά από όσα έγραψες, πιστεύεις ότι θα σου πω τι έχει γίνει?
Δεν "έχω ξεφύγει τόσο" όπως μου είχε γράψει η γυναίκα του φίλου koutsikos...

DIMI1979
01/09/2005, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gema22
Μετά από όσα έγραψες, πιστεύεις ότι θα σου πω τι έχει γίνει?
Δεν "έχω ξεφύγει τόσο" όπως μου είχε γράψει η γυναίκα του φίλου koutsikos...

Ε ΟΧΙ GEMA. ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΡΩΤΑΩ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΕ ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥΣ

Gema22
01/09/2005, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από StarSailor
Είναι απλά απάνθρωπο να υπάρχουν μάρτυρες όπως κατάλαβα και να κρύβονται βάζοντας μπροστά τη μικροψυχία τους, τα λόγια είναι λίγα

Σίγουρα υπήρχαν μάρτυρες, 11 το πρωί στην Κηφισίας και δεν υπήρξε μάρτυρας? Αυτό δεν γίνεται.
Το θέμα όμως είναι γιατί δεν μιλάνε.
Φυσικά πως να μιλήσουν οι απλοί πολίτες όταν ακόμη και η υψηλά ιστάμενοι, κάνουν τα πάντα να το κουκουλώσουν?
Δεν είναι ακόμη ώρα, να σας πω τι ακριβώς έχει συμβεί.
Πιστεύω μέχρι να γίνει το δικαστήριο υπάρχει ακόμη σε κάποια σελίδα το post, για να σας πω.
Τότε θα καταλάβετε σε ποια χώρα ζούμε….

oulas
01/09/2005, 15:11
Η γνωμη μου ειναι να σταματησουμε να ταλαιπορουμε την Gemma, μαμοντας το ποστ, και να ξαναγραψει καποιος εδω, μονο αν γνωριζει, αυτα που ζηταει να μαθει η κοπελα. Ολα τα αλλα κακο κανουν παρα καλο.

DIMI1979
01/09/2005, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gema22
Σίγουρα υπήρχαν μάρτυρες, 11 το πρωί στην Κηφισίας και δεν υπήρξε μάρτυρας? Αυτό δεν γίνεται.
Το θέμα όμως είναι γιατί δεν μιλάνε.
Φυσικά πως να μιλήσουν οι απλοί πολίτες όταν ακόμη και η υψηλά ιστάμενοι, κάνουν τα πάντα να το κουκουλώσουν?
Δεν είναι ακόμη ώρα, να σας πω τι ακριβώς έχει συμβεί.
Πιστεύω μέχρι να γίνει το δικαστήριο υπάρχει ακόμη σε κάποια σελίδα το post, για να σας πω.
Τότε θα καταλάβετε σε ποια χώρα ζούμε….

ΞΕΡΟΥΜΕ ΣΕ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΖΟΥΜΕ
ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΛΥΘΤΕΡΟ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ
ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ
ΕΝΝΟΩ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΨΑΞΙΜΟ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΞΕΚΟΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΤΣΙΚΟ ΠΙΑ

Dexter
01/09/2005, 18:30
..gema κρατησου γερα στα ποδια σου και τα πραγματα θα καλυτερεψουν...

NikosRR
02/09/2005, 18:29
σε πολύ ωραίο θέμα βρήκες "απλά να γράψεις κάτι".όντως η GEMA έχει δίκιο και φυσικά απο αυτά που γράφεις φαίνεται ότι δεν έχεις διαβάσει απο την αρχή τι έχει υποθεί(εκτός και αν ξέρεις τι έχει συμβεί).μιλάω για αυτά που λέει μετά το ατύχημα αν έχεις διαβάσει.κρίμα!ερώτηση:Σε μερικούς ανθρώπους πρέπει να τους τύχει για να καταλάβουν κάποια πράγματα και πως είναι να σου τυχαίνει κάτι τέτοιο;