PDA

View Full Version : Τι Παθανε Τα Ζ Του Forum????????



BAD BOY
17/05/2005, 20:00
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΑ Ζ ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ??????ΤΟΥ DARKWING ΤΟ ΡΙΞΑΝΕ,ΤΟΥ BONEPEELER ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΦΛΟΓΟΒΟΛΟ ΚΑΙ ΤΟΥ WIZZY ΚΟΠΑΝΑΕΙ.ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΕΙΠΕ"ΩΡΑΙΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΤΑ Ζ ΜΑΡΙΚΑ ΜΟΥ":confused: :lol: :lol: :lol: ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ .


14405

bonepeeler
17/05/2005, 20:02
Ευχαριστούμε.


:beer: :beer: :beer:

GTZ750
17/05/2005, 20:02
ζηλευουν ολοι που ειναι εργαλεια και τα γλωσσοτρωνε!!!!!:look: :look:

wizzy
17/05/2005, 20:40
Thank you και ο Θεός να βάλει το χέρι του

BAD BOY
17/05/2005, 20:47
...ΚΑΙ Η ΤΕΟΜΟΤΟ ΤΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ ΚΑΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ.......... ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΑΚΡΑΠΑ :lol: :rotflmao: :beer:

idi
17/05/2005, 21:59
φτου φτου :lol: :lol: :lol: :lol:

wizzy
18/05/2005, 08:40
Tους το πήγα σήμερα και μου είπαν οτι δεν ακούγεται κάτι επικίνδυνο. :confused:

Το έκαναν βόλτα, το ξανάκουσαν και οι υπόλοιποι, και πάλι η ίδια απάντηση.
Θα τους το ξαναπάω στο service που είναι στα 6.000 για να το ξαναδούμε.

Αν βρεθούμε ποτέ μην σας φανεί περίεργο οτι θα ακούσω τα δικά σας ενα ενα. Έτσι για να δω τι παίζει.
Α ρε μάνα που με έκανες κομπιουτερά και όχι μηχανικό :bawl:



Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
φτου φτου :lol: :lol: :lol: :lol:

Φτου και ξανα φτου λεμέ !!!!! :lol: :lol:

darkwing
18/05/2005, 21:47
Αφου περναω απο τις κεφετεριες και ξενερωνουν ολοι με τις μπαχατελες τους!!!!!:lol: :lol:
Αυριο!!!
Αυριο!!!
Αυριο!!!
Ε ι ν α ι ε τ ο ι μ ο ! ! ! ! ! ! !
Με akrapovic!!!
Ξεταπωτο!!!:evil:
Κανενας δεν θα μεινει ξυπνιος!!!! :evil:

darkwing
18/05/2005, 21:50
Thanx !!!
Μας ματιαζουν τα Fazer και τα FZ6 :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AFTER
18/05/2005, 22:00
Μονο τα FZ6?:rolleyes:

Δειτε εδω (http://www.z-power.co.uk/Zhist.htm) γιατι μας ματιαζουν συνεχεια... :smokin:

BAD BOY
18/05/2005, 22:07
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ AFTER.ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ...ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ....:beer: :beer:

THEOD
18/05/2005, 22:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από darkwing
Thanx !!!
Μας ματιαζουν τα Fazer και τα FZ6 :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Ναι...το βρήκες !!! :eyepop: :eyepop: :eyepop:


Άλλη δουλειά δεν είχαμε να κάνουμε παρά να ασχολούμαστε με σας....:yuck: :yuck: :yuck:

Δεν πάτε λέω εγώ να κάνετε κανένα ομαδικό ευχέλαιο μπας και δείτε άσπρη μέρα με τα χρέπια που πήγατε και πήρατε... :wave2: :wave2:

BAD BOY
18/05/2005, 22:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Ναι...το βρήκες !!! :eyepop: :eyepop: :eyepop:


Άλλη δουλειά δεν είχαμε να κάνουμε παρά να ασχολούμαστε με σας....:yuck: :yuck: :yuck:

Δεν πάτε λέω εγώ να κάνετε κανένα ομαδικό ευχέλαιο μπας και δείτε άσπρη μέρα με τα χρέπια που πήγατε και πήρατε... :wave2: :wave2: ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΩ ΔΡΑΣΗ...


14495

idi
18/05/2005, 22:21
οι πουστηδοι οι αμερικΛανοι φταινε για ολα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AFTER
18/05/2005, 22:24
Δειτε ρε πως στριβουν τα Ζ
:cool:


14497

AFTER
18/05/2005, 22:27
zzzzzzzzzZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ


14498

AFTER
18/05/2005, 22:31
Το ΤΕΡΑΣ ΑΜΑΝ!!!!


14499

idi
18/05/2005, 22:33
ρε μας βαλαν σημάδι λεμε


14500

AFTER
18/05/2005, 22:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ρε μας βαλαν σημάδι λεμε

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!!!

Μπαγασα τι μαχαιρια ηταν αυτη?? :sick:

Z-Newbie
18/05/2005, 22:54
Βάλτε και εμένα στη λίστα...
Σήμερα το απογευματάκι πάω να βγάλω το Ζ μου απο το γκαράζ και βλέπω πίτα το πίσω λάστιχο!! :bawl:
Ψάχνω και βρίσκω μία βίδα 3,5εκ. χωμένη μέχρι μέσα! :look: :sick:

Υπάρχει λύση εκτός απο το να αλλάξω λάστιχο;

Κατάρα έπεσε... :confused:

AFTER
18/05/2005, 23:03
Δες αν μπαινει μπαλωμα-κορδονι για tubeless,αν και συνισταται αλλαγη....

darkwing
18/05/2005, 23:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-Newbie
Βάλτε και εμένα στη λίστα...
Σήμερα το απογευματάκι πάω να βγάλω το Ζ μου απο το γκαράζ και βλέπω πίτα το πίσω λάστιχο!! :bawl:
Ψάχνω και βρίσκω μία βίδα 3,5εκ. χωμένη μέχρι μέσα! :look: :sick:

Υπάρχει λύση εκτός απο το να αλλάξω λάστιχο;

Κατάρα έπεσε... :confused:



Μοτοροδα καπου στην Αλεξανδρας οπως πας για Βασιλης Σοφιας στο δεξι σου χερι.Εμενα με μπαλωμα αντεξε 7000 km (τα αλλαξα λογω φθορας)

bonepeeler
19/05/2005, 01:31
ρε μας βαλαν σημάδι λεμε


Πονάει η ψιχούλα μου με αυτό που έβαλες.:bawl: :bawl: :bawl:


:beer:

modeerf
19/05/2005, 07:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-Newbie
Βάλτε και εμένα στη λίστα...
Σήμερα το απογευματάκι πάω να βγάλω το Ζ μου απο το γκαράζ και βλέπω πίτα το πίσω λάστιχο!! :bawl:
Ψάχνω και βρίσκω μία βίδα 3,5εκ. χωμένη μέχρι μέσα! :look: :sick:

Υπάρχει λύση εκτός απο το να αλλάξω λάστιχο;

Κατάρα έπεσε... :confused:

Μην τρελαίνεσαι...

Πήγαινε και κάνε ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ μπάλωμα (παίρνει λίγη ώρα γιατί δεν χρησιμοποιείται θερμότητα...απλά το μπάλωμα πιέζεται για πολύ ώρα...20-30 λεπτά)...

Οταν είχα πρωτοπάρει το Ζ, 5 λεπτά πρίν ξεκινήσω την πρώτη εξόρμηση για στρώσιμο, χώθηκε μια πρόκα νάαααααα στο πίσω λάστιχο...

Εγινε εσωτερικό μπάλωμα και αλλάχθηκε στα 7800χλμ απο φθορά...

ruyjin
19/05/2005, 09:34
Ζ-ΜΑΡΙΚΑ!!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

ruyjin
19/05/2005, 09:42
πεο-Ζ


14523

Tigas
19/05/2005, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
πεο-Ζ

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

wizzy
19/05/2005, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ρε μας βαλαν σημάδι λεμε


:sad:

Z-Newbie
19/05/2005, 13:15
Τελικά εσωτερικό μπάλωμα έκανα και βρήκε 1 πρόκα και 1 βίδα!!! 20 ευρώ μου πήρε, απ'το να άλλαζα λάστιχο καλύτερα πιστεύω... Μόλις 3000χλμ. έχει!

adam_tsouk
19/05/2005, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ρε μας βαλαν σημάδι λεμε


ρε μλκα!
Τι'ναι αυτά που βάζεις;
:sick: :sick:


φτου φτου φτου.......

Ρε ξεκολλάτε λέμε!

Άντε και θέλω να πάω καμιά βολτίτσα!

idi
19/05/2005, 13:18
σιγα ρε δε χτυπησε κανενας

το ειχε παρκαρει και πηγε ο τΖιπουρας και το εριξε

adam_tsouk
19/05/2005, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
σιγα ρε δε χτυπησε κανενας

το ειχε παρκαρει και πηγε ο τΖιπουρας και το εριξε



Μου αρκεί!
Αλλά με πόσα πήγαινε στην όπισθεν!:confused:

wizzy
19/05/2005, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Μου αρκεί!
Αλλά με πόσα πήγαινε στην όπισθεν!:confused:


Μάλλον είναι οδηγός που βλέπει το R σαν rally και όχι reverse. Ίσως έδωσε για δίπλωμα νύχτα βροχερή ή ίσως πιστέυει οτι το δεξιά πετάλι είναι το φρένο.

Όπως και να έχει, η zzzzzzzzzzzzzzzzzκούκλα έπαθε ζημιά :sad:

( είναι και μαύρο αλλά και μαμά. είναι να να βλέπω το δικό μου :sad: )

idi
20/05/2005, 11:07
να το σβησω?

darkwing
20/05/2005, 20:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
σιγα ρε δε χτυπησε κανενας

το ειχε παρκαρει και πηγε ο τΖιπουρας και το εριξε


Ο εφιαλτης στο δρομο με την οπισθεν....
Νο2:hypnotize

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
25/05/2005, 13:01
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΜΟΥΤΖΩΣΕ ... ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΦΗΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ..... ΕΓΩ ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ ΚΛΕΙΝΩΝΤΑΣ ΣΧΕΔΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΥΡΟΥΚΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΕΣΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΖΧR 750 ...... ΔΡΑΜΑ ...... ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΟΙ ΑΣΦΑΛΗΣΤΙΚΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ..... ΚΟΥΣΤΟΥΜΑΚΙ 1350 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑ ΜΑΣΚΑ , ΦΑΝΑΡΙ, ΦΤΕΡΟ... ΠΟΝΕΣΕ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΤΑΜΕΙΟ ....ΕΣΚΟΥΞΑ ΑΠΟ ΠΟΝΟ ...ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ .......ΣΤΗΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ... ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ . ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛ FAZER ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ . ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΥΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΧΑΛΙΕΣΤΕ .... ΒΡΕΙΤΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΡΙΑΣΤΕ ΤΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΑ .............................................. ΞΕΡΑΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΑΣ ΕΥΚΟΛΑ ΞΥΝΕΙ ΤΟΥΣ ΜΑΣΠΙΕΔΕΣ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ??????????????????? ΑΠΛΑ ΕΒΑΛΑ MISHILEN PILOT POWER ...... KAI ...... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ..... ΑΠΛΑ ΕΣΚΥΒΕ ...... :beer:

BAD BOY
25/05/2005, 16:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από KAWASAKIZ750
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΜΟΥΤΖΩΣΕ ... ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΦΗΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ..... ΕΓΩ ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ ΚΛΕΙΝΩΝΤΑΣ ΣΧΕΔΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΥΡΟΥΚΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΕΣΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΖΧR 750 ...... ΔΡΑΜΑ ...... ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΟΙ ΑΣΦΑΛΗΣΤΙΚΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ..... ΚΟΥΣΤΟΥΜΑΚΙ 1350 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑ ΜΑΣΚΑ , ΦΑΝΑΡΙ, ΦΤΕΡΟ... ΠΟΝΕΣΕ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΤΑΜΕΙΟ ....ΕΣΚΟΥΞΑ ΑΠΟ ΠΟΝΟ ...ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ .......ΣΤΗΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ... ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ . ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛ FAZER ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ . ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΥΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΧΑΛΙΕΣΤΕ .... ΒΡΕΙΤΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΡΙΑΣΤΕ ΤΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΑ .............................................. ΞΕΡΑΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΑΣ ΕΥΚΟΛΑ ΞΥΝΕΙ ΤΟΥΣ ΜΑΣΠΙΕΔΕΣ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ??????????????????? ΑΠΛΑ ΕΒΑΛΑ MISHILEN PILOT POWER ...... KAI ...... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ..... ΑΠΛΑ ΕΣΚΥΒΕ ...... :beer: ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΕΣ Ζ ΜΟΝΟ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΒΟΛΤΑ ΚΛΠ ΒΑΛΤΩ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ,ΕΚΔΡΟΜΕΣ .ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ.:wave2:

darkwing
25/05/2005, 21:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από KAWASAKIZ750
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΜΟΥΤΖΩΣΕ ... ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΦΗΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ..... ΕΓΩ ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ ΚΛΕΙΝΩΝΤΑΣ ΣΧΕΔΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΥΡΟΥΚΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΕΣΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΖΧR 750 ...... ΔΡΑΜΑ ...... ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΟΙ ΑΣΦΑΛΗΣΤΙΚΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ..... ΚΟΥΣΤΟΥΜΑΚΙ 1350 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑ ΜΑΣΚΑ , ΦΑΝΑΡΙ, ΦΤΕΡΟ... ΠΟΝΕΣΕ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΤΑΜΕΙΟ ....ΕΣΚΟΥΞΑ ΑΠΟ ΠΟΝΟ ...ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ .......ΣΤΗΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ... ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ . ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛ FAZER ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ . ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΥΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΧΑΛΙΕΣΤΕ .... ΒΡΕΙΤΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΡΙΑΣΤΕ ΤΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΑ .............................................. ΞΕΡΑΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΑΣ ΕΥΚΟΛΑ ΞΥΝΕΙ ΤΟΥΣ ΜΑΣΠΙΕΔΕΣ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ??????????????????? ΑΠΛΑ ΕΒΑΛΑ MISHILEN PILOT POWER ...... KAI ...... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ..... ΑΠΛΑ ΕΣΚΥΒΕ ...... :beer:





Μετα την ηττα που εφαγα με το μπροστινο :uplate: σιγα σιγα...
:ZZZ:

καποια στιγμη θα βρεθει η ωρα που θα το κανω κι εγω!!!:beer:

bonepeeler
25/05/2005, 22:04
Το πήρα σήμερααααααα!!!:D :D :D


Μισοφτιαγμένο βέβαια αλλά κάτι είναι κι αυτό.

Η εξάτμιση θέλει τώρα άλλαγμα.

Περιμένουμε.


:beer:

BAD BOY
25/05/2005, 22:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Το πήρα σήμερααααααα!!!:D :D :D


Μισοφτιαγμένο βέβαια αλλά κάτι είναι κι αυτό.

Η εξάτμιση θέλει τώρα άλλαγμα.

Περιμένουμε.


:beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:


15129

wizzy
26/05/2005, 07:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Το πήρα σήμερααααααα!!!:D :D :D


Μισοφτιαγμένο βέβαια αλλά κάτι είναι κι αυτό.

Η εξάτμιση θέλει τώρα άλλαγμα.

Περιμένουμε.


:beer:

Καλές βόλτες :beer:

darkwing
26/05/2005, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Το πήρα σήμερααααααα!!!:D :D :D


Μισοφτιαγμένο βέβαια αλλά κάτι είναι κι αυτό.

Η εξάτμιση θέλει τώρα άλλαγμα.

Περιμένουμε.


:beer:



Ante kales voltes!!!!!!!:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2: :wave2: :beer: :beer: :beer: :beer:

adam_tsouk
26/05/2005, 15:20
Ti σου είπαν για την εξάτμιση;
Μην το αφήσεις να περάσει ο καιρός ρε!





Καλές βόλτες ρεεεεεεε....




:beer: :beer: :beer:

bonepeeler
26/05/2005, 20:17
Ευχαριστώ πολύ παιδιά.:wave2:


Ti σου είπαν για την εξάτμιση;

Τη μέρα που την πήρα πήγα στον Pokermon(Βαγγέλη) και μου έβγαλε μερικές φωτό την εξάτμιση.
Πήγα στην Τεομότο με τη μηχανή,τους την έδειξα και τους έδωσα και τις φωτό για να τις στείλουν στην Ολλανδία για να πάρουν έγκριση αντικατάστασης.

Πάντως ο υπεύθυνος που είδε την εξάτμιση μου είπε πως η εξάτμιση στην κατάσταση που είναι θα αλλαχθεί.

Θέμα ημερών είναι.
Περιμένω τώρα.:(





:beer:

wizzy
27/05/2005, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Ευχαριστώ πολύ παιδιά.:wave2:



Τη μέρα που την πήρα πήγα στον Pokermon(Βαγγέλη) και μου έβγαλε μερικές φωτό την εξάτμιση.
Πήγα στην Τεομότο με τη μηχανή,τους την έδειξα και τους έδωσα και τις φωτό για να τις στείλουν στην Ολλανδία για να πάρουν έγκριση αντικατάστασης.

Πάντως ο υπεύθυνος που είδε την εξάτμιση μου είπε πως η εξάτμιση στην κατάσταση που είναι θα αλλαχθεί.

Θέμα ημερών είναι.
Περιμένω τώρα.:(





:beer:

Είμαι αρκετά περίεργος να δω τις φωτογραφίες της εξάτμισης. Μακάρι να πανε όλα κατ ευχήν :wave2: