PDA

View Full Version : Η Ομαδα Του Μοτο.gr



kalgeorge
18/05/2005, 01:07
Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΜΟΤΟ ΛΟΙΠΟΝ, μας εβγαλε και παλι ασπροπροσωπους.

Το φιλικο παιχνιδι που ειχε κανονιστει μεταξύ MOTO.GR και FAZER CLUB εληξε με 20-4.

Το παιχνιδι διεξηχθη στο ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ ΜΠΕΡΝΑΜΠΕΟΥ ή αλλιως γνωστο και ως ¨¨γηπεδο 1 στου Ρεντη ¨¨!

Ενα ωραιο παιχνιδι που ειχε χαρακτηρα προετοιμασιας, καθως θα διεξαχθει μινι πρωταθληματακι μεταξυ των φορουμς (οσοι θελετε ευπροσδεκτοι φυσικα) οπως ανεφερα και σε αλλο ποστακι.

Η ομαδα ειχε καταπληκτικη εμφανιση (αυτην με τις ριγες στο πλαι

:rotflmao: :rotflmao: χουμορ κανω ).

Συνθεση ΜΟΤΟ ( με πολλες απωλειες ) :
GST - CITY FLY - MARKELELE - NIKOSKKK - KALGEORGE
και ελπιζω στο επομενο παιχνιδι να ειναι ετοιμοπολεμοι και οι υπολοιποι!

Να ευχαριστησουμε ολα τα παιδια απο το fazer club για την πρωτοβουλια τους να διοργανωσουν το παιχνιδι, και ιδαιτερα τους (SOTOSFZ6 - DAREDEVIL ευχαριστουμε πολυ παιδια ):wave2: για την βοηθεια τους στην οργανωση, αλλα και τον ΝΙΚΟΣΚΚΚ που εδωσε το παρων παρολο που τον ειδοποιησαμε τελευταια στιγμη.:beer:

Αυτα απο το μεγαλο ντερμπυ...περισσοτερα στο κεντρικο δελτιο ειδησεων:lol: :rotflmao: :eyepop:

johnpagr
18/05/2005, 02:50
:D :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Ade kai kales synexomenes NIKES

:wave2:

CyBeRseXX
18/05/2005, 08:57
tha fero kai ego ta koula mou....

Kali idea to mini protathlima, poios tha einai o epomenos antipalos? ?

cityfly
18/05/2005, 09:21
το ζητούμενο είναι να μαζευτούμε διάφορα κλαμπ ή παρέες και να παίζουμε μεταξύ μας

από το μοτό μπορούμε να φτιάξουμε άνετα δύο ομάδες ακόμα και τρεις αν το παλέψουμε, το φέιζερ κλαμπ αντίστοιχα νομίζω άνετα φτιάχνει άλλες δύο αν παίξει και κάνα τδμ ελλάς θα είναι καλά


άντε και αν οργανωθούμε θα φωνάξουμε τον φαλακρό ιταλό για ρέφερι

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalgeorge
18/05/2005, 09:28
που ειστε οι αθληταραδες του ΜΟΤΟ ρε;;;

Χαθηκατε;;;;

Προς το παρον υπαρχει μια ομαδα ΜΟΤΟ, του fazer club, περιμενουμε απαντηση απο TDM HELLAS, BIKENET και LEFKA
και φυσικα οποιον αλλον ενδιαφερεται.
:wave2:

illuminatios
18/05/2005, 12:13
Ευγε νέοι μου !
Ευγε!!

Εγώ τώρα με ποιους θα παίζω???? Να αρχίσω να ζητιανεύω θέσουλα στις ομάδες ή θα μου στείλετε πρόσκληση????

kalgeorge
18/05/2005, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Ευγε νέοι μου !
Ευγε!!

Εγώ τώρα με ποιους θα παίζω???? Να αρχίσω να ζητιανεύω θέσουλα στις ομάδες ή θα μου στείλετε πρόσκληση????


οχι ρε αρχοντα :lol:


την θεση σου την εχεις καπαρωσει εδω και καιρο ρε
:lol:

illuminatios
18/05/2005, 14:43
Ναι αλλα σε ποια ομάδα????


γιατι ... να ρε ... ξερετε... εμεις εδω στο μοτο είμαστε λίγο....

αλλα και στο fazer δεν πάμε πίσω...

Βεβαια στο Bikenet είμαστε χειρότεροι αλλα.....

μην κοιτας που στον άνεμο βγάζουμε άλλους εαυτούς.... στο mb δεν είναι έτσι....



Καταλάβατε!΄

Μοτο τζι αρ ρε και πάμε να τους πάρουμε τα σωβρακα!! (κι αν με πετύχω αντίπαλο,θα δούμε...)

GST
18/05/2005, 21:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Ναι αλλα σε ποια ομάδα????


γιατι ... να ρε ... ξερετε... εμεις εδω στο μοτο είμαστε λίγο....

αλλα και στο fazer δεν πάμε πίσω...

Βεβαια στο Bikenet είμαστε χειρότεροι αλλα.....

μην κοιτας που στον άνεμο βγάζουμε άλλους εαυτούς.... στο mb δεν είναι έτσι....



Καταλάβατε!΄

Μοτο τζι αρ ρε και πάμε να τους πάρουμε τα σωβρακα!! (κι αν με πετύχω αντίπαλο,θα δούμε...)



κοιτα ρε illu το βασικο ειναι να γινει η φαση για να περασουμε ολοι καλα και να εχει ενδιαφερον οσον αφορα τον ανταγωνισμο....δεν παμε να αυτοεπιβεβαιωθουμε...παμε να παιξουμε και να γνωριστουμε.....βεβαια ενοειτε οτι σε θελουμε ολοι μπιμπ μπιμπ ...αλλα κανε οτι γουσταρεις.....παντως προσωπικα προτειμω να σε εχω πισω μου παρα μπροστα μου στο τερμα(τσσσ αμεσως οι κακοπροερετοι:lol: ):sun: ...αντε να σε δουμε στο επομενο και πες και στους αλλους απο κει να βγαλουν μια ομαδα να πεσει και κανα πατσοκιλο:lol: :wave2:

daredevil28
19/05/2005, 12:26
ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΣΥΜΠΟΛΕΜΙΣΤΗ ILLU ΜΕ ΧΑΡΑ ΘΑ ΣΕ ΔΕΧΤΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ FAZER ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΧΙ

ΜΕ ΤΟ ΑΖΗΜΙΩΤΟ!!!!!!!!!

:wave2:


14540

GST
19/05/2005, 12:45
αμαν αμαν μπηκαν τα μεγαλα μεσα....οι προεδροι χωνουν τις προσφορες .....μπραβο ζητηση:p

kalgeorge
19/05/2005, 12:48
εεεεεεεεε.......... για ηρεμα!!!!!
Ο ΙΛΟΥ ειναι δικος μας!!!!!
Εχει σύμβολαιο και εχει αγωνιστει με το ΜΟΤΟ.:wave2:

cityfly
19/05/2005, 15:11
1ον κάτω τα χέρια από τον illu


και


2ον δεν παίζουμε τις κυρίες στοίχημα στον άλλο αγώνα;
αλλά βρήτε μας άλλη μία να είμαστε 1 προς 1



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

και 3ον

σοβαρά τώρα ποιοι είστε οι σίγουροι για να φτιάξουμε τις ομάδες

illuminatios
19/05/2005, 17:55
Παλιάνθρωποι.....
κλαίω από χαρά!


Σαν το Τζιο ενα πράμα....
και για να τελειώνει το αστείο, πάω με τους μοταίους! (δεν τέθηκε ποτέ ζητημα)


Της κυρίες θα τις κρατήσω παρόλα αυτα σαν αμοιβη για το χρόνο που διέθεσα για να τις δω.


Αυτά! Πάμε να πάρουμε κανα σωβρακο τώρα

Todi
19/05/2005, 20:23
εγω κανω ειδικη προετοιμασια στο εξωτερικο.. (ξερετε τωρα, μπυρες, γιαννηδες περιπατιτες, προπονηση αντοχης στο ξενυχτι, σπριντ στην χυλοπιτα κτλ)
και οταν με το καλο θα σας ερθω θα σας μαθω κατι καινουριες τεχνικες για χτυπημα στο γονατο που εμαθα και σπρωξημο με ωμο..

GST
19/05/2005, 23:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Todi
εγω κανω ειδικη προετοιμασια στο εξωτερικο.. (ξερετε τωρα, μπυρες, γιαννηδες περιπατιτες, προπονηση αντοχης στο ξενυχτι, σπριντ στην χυλοπιτα κτλ)
και οταν με το καλο θα σας ερθω θα σας μαθω κατι καινουριες τεχνικες για χτυπημα στο γονατο που εμαθα και σπρωξημο με ωμο..


μεταξυ μας δεν φερνεις και κανα εγχωριο προιον για χαλαρωση μετα τον αγωνα:p ..........που τα κρατας ολα για παρτυ σου:lol: :wave2:

Pokermon
20/05/2005, 00:25
Μέσα και εγώ…..άντε να ξεκαπνίσουμε κανένα πνεύμονα…..η να το πω καλύτερα…..να καπνίσω καμιά μπάλα…..:wave2: :wave2:

kalgeorge
20/05/2005, 09:11
ante na mazeuomaste, na ftiaxoume toulaxiston emeis duo omades:beer:

crs-k
20/05/2005, 09:12
Απο την αλλη βδομαδα και μετα ...

Count me in ! :D

CyBeRseXX
20/05/2005, 10:11
kai o koutsos..

:smokin: