PDA

View Full Version : Σε είδα...... vol ΙΙΙ



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

MikeG
12/11/2009, 18:26
Συνεχίζεται το πετυχημένο thread Σε είδα..... vol II (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=85022)

Ξέρετε, τα γνωστά...:D



Παρακαλώ & πάλι μόνο τα μηνύματα σας σε σχέση με τι, ποιον, ποια είδατε. Σχόλια θα κόβονται. Ευχαριστώ



& εύχομαι αν είδατε κάτι καλό, να το βρείτε :winka:



:sun: :sun:

2stroker
12/11/2009, 22:31
σας ειδα βλακες με τα tdm σας και τα cbr σας και τα gsxr σας πριν καμια ωρα να περνατε ξεκρανωτοι τεζα απο λιμανακια και οι περισοτεροι δικαβαλοι.μπραβο ΖΩΑ!!!:mad:

Ichigo
12/11/2009, 23:11
Σας είδα σήμερα το απόγευμα εσάς τους δύο συνΛήσταρχους στον Κηφισσό. Χαιρετίσατε κι εξαφανιστήκατε ύστερα από λίγο. Με κομπλέ εξοπλισμό. Να στε καλά.

:beer: :beer: :beer:

Τελικά έχουμε γίνει πάρα πολλοί οι Ληστές. Είδα και μερικούς ακόμα την προηγούμενη εβδομάδα στα Β.Π. :ninja:

sek
13/11/2009, 01:02
..να βολτάρεις στην Σαλονίκη ξημερώματα με το λευκό 848 και πήγαμε παρέα για λίγο, πάντα όρθιος.

:beer:

pilotos_xtreme
13/11/2009, 05:20
ρε αυτη η βδομαδα ολο κουλατζες εχει.

σε ειδα τρισαθλιε πανηλιθιε γυφτε με τη καροτσα σου σημερα σε γνωστο σημειο στο κεντρο να κανεις οπισθεν και να ερχεσε κατα πανω μου!
δε φτανει που δεν ακουσες τα κορναρισματα, δε φτανει που δεν ακουσες που σου φωναζαμε ολοι γιατι ειμασταν παρεα
απορησες κιολας οταν χτυπαγα το χερι μου στο τζαμι σου . λιγο ακομα κ θα με κανες χαλκομανια στο πισω. παλι καλα που βρηκες μονο ροδα κ σταματησες γιατι αρχιζε κ διπλωνε επικινδυνα το παπι.
σαν να ειμουν στη πρεσα ενιωσα

εισαι τυχερος που ειπες σορρυ σε οποια γλωσσα κ να μιλαγες ,γτ δεν ηθελα πολυ.......
ελπιζω κ συ να ακουσες το μπινελικι που εφαγες γτ η μουσικη σου ηταν πιο δυνατα κ απο καμενο μπουζουκτσιδικο.

ΒΛΑΚΑ:yuck:

Εχετλαίος
13/11/2009, 08:19
Ήθελες (βασικά ελύσιαξες) να με προσπεράσεις (και εμένα και το συρμό μπροστά μου) και το έκανες, τρόμπα με το ενοικιαστικό Astra με 500 πάνω στο μικρό κόμβο της Σούδας (ναι καλέ, αυτόν που έχει ΔΙΠΛΗ διαχωριστική, τουτέστιν ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΜΕ, ναι αυτόν, κατάλαβες τώρα; Μπράβο!) και με προσπέρασες αφήνοντας 20 εκατοστά από τον δεξί μου καθρέπτη.
Αλλά επειδή κάπου-κάπου ΚΑΙ οι τρόμπες ρουφάνε το τρομπόνι, στα 100 μέτρα είχε μπλόκο και σε είδανε, και σε σταματήσανε και εύχομαι να πονάει πολύ-πολύ το γκροβεράκι τώρα που γράφω τις γραμμές αυτές από τα κερατιάτικα που θα πλερώσεις.
Έτσιιιιιιιιιι, βεντουζα-βεντούζα!
Ηλίθιε!

OldMan
13/11/2009, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από sek
..να βολτάρεις στην Σαλονίκη ξημερώματα με το λευκό 848 και πήγαμε παρέα για λίγο, πάντα όρθιος.
:beer:
ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ...!!! :look:

:beer: :wave2: :beer:

zoropatra
13/11/2009, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ...!!! :look:

:beer: :wave2: :beer:


ειναι μικρος ο κοσμος ε?

OldMan
13/11/2009, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
ειναι μικρος ο κοσμος ε?
Ευτυχώς που ήμουν gentleman ...:blush:

EVI
13/11/2009, 16:09
σε ειδα

να κανεις ξερογκαζιες στο φαναρι στο κεντρο του Πειραια, να κοιτας να σου σβηνει να φευγω

περαστικα :rotflmao: :lol:

sek
14/11/2009, 05:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ...!!! :look:

:beer: :wave2: :beer:

ΓΛΟΥΠ! :eyepop:










ΟΥΤΕ ΓΩ! :lol: :rotflmao:

tai
14/11/2009, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
...:blush:


και γιαααα πες μας τι έκανες ξημερώματα με το 848???:confused:





σαν δεν ντρεπόμαστε λεω 'γω:mad:





στην ηλικία σου??? :blush:

NikosKK
14/11/2009, 17:05
Σε είδα φίλε με το CBR 1000 και το ωραίο Arai κρανάκι σου στη γέφυρα στους Αγ.Αναργύρους,σε χαιρέτησα και με χαιρέτησες και τραβήξαμε το δρόμο μας :beer:

Σε είδα και σένα με το μαύρο R1 στην παραλιακή και μαζί είδαμε τον ακράνωτο κάνγκουρ με το gixxer μπροστά μας :lol:


Και σε είδα και σένα μωρή φλόμπα 200 μέτρα πιο κάτω με το γαμώκουτο σου να μιλάς στο κινητό και να πηγαίνεις απο τη μεσαία λωρίδα στη μέση της αριστερής χωρίς να πάρεις χαμπάρι οτι πήγες να με πάρεις παραμάζωμα...Και με κέρασες αυτό το γαμημένο ύφος όπως όλοι-όλες όταν κάνετε τέτοιες μαλακίες...της αδιαφορίας.....Αααααει γαμήσου

jimmy10
14/11/2009, 18:29
σε ειδα σημερα το πρωι με ενα ιδιο στο φαναρι της Π. Ραλλη και Κηφισο. Τα 'παμε... καλους δρομους να χεις

chris_honda
14/11/2009, 20:30
Σε είδα στο Blue - star για Ρόδο... και αμμέσως σκέφτηκα τον Τιτανικό...


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Να σαι καλλά ρε κορίτσαρε...








































(και συναίσθημα στο "Σε είδα" :rotflmao: )

golis
14/11/2009, 21:57
Είμαι έτοιμος για αύριο και θα κοιμηθώ νωρίς απόψε...

Στο γύρνα για το σπίτι όμως πριν κάνα μισάωρο,ΣΑΣ ΕΙΔΑ,
τα 5 (τουλάχιστον) beverly δικάβαλα και 2-3 παπιά μονόσελα,στο φανάρι έξω απ το Καλλιμάρμαρο.
Μαζί την κατεβήκαμε την διαδρομή προς Τζιτζιφιές.

Τουλάχιστον δώδεκα κεφάλια και ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΕ ΚΡΑΝΟΣ,
όλοι με τα jockey και τα μπουφανάκια ta trendy,1-2 συνεπιβάτες έστελναν sms,ξερογκαζιές,
ψιλοκοντρίτσες και χαβαλές σε κάθε φανάρι,burnouts και μαγκιά και τέρμα γκάζι κάτω απ την γέφυρα....

ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΕ ΚΡΑΝΟΣ,
σας κοιτούσα και κουνούσα το κεφάλι μου,σας έβλεπα που με κοιτούσατε και γελάγατε,σε κάθε φανάρι,
βλέπεις το να φοράει κανείς xr1000,μπουφάν,γάντια και μπότες σας φαίνεται ηλίθιο,όταν αυτός καβαλάει innova stock.
Και τι να γυρίσω να σας πω;Τι να σας συμβουλέψω;
Έχω κάνει πιτσιρικάς και ξέρω πως τα αίματα ανάβουν για πλάκα.

Δεν ξέρω πως νιώθω βασικά,έχω ξενερώσει,είμαι σε καταστολή.
ΚΑΤΑ ΔΙΑΒΟΛΟΥ πάμε...

Θα κοιμηθώ νωρίς απόψε,
έχω από νωρίς τσεκάρει λάδια,έχω λαδώσει,έχω δει για λάσκα βίδες,έχω καθαρίσει ζελατίνα,
έχω ετοιμάσει τον σάκο μου,έχω φουλάρει ντεπόζιτο και είμαι έτοιμος για Μέγαρα αύριο.
Πάω να βγάλω γούστα και να κάνω και γω τα καγκουριλίκια μου σαν και εσας.
Ελπίζω και εύχομαι να κοιμηθείτε και σεις στο σπίτι σας απόψε,μελλοντικοί neoEllines.... :sad:

ΚΑΤΑ ΔΙΑΒΟΛΟΥ απο που παμε ; :sad:

TheFace
14/11/2009, 22:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από golis
ξερογκαζιές,
ψιλοκοντρίτσες και χαβαλές σε κάθε φανάρι,burnouts και μαγκιά και τέρμα γκάζι κάτω απ την γέφυρα....



...Smells Like Teen Spirit :smokin:

LiakosVstrom
15/11/2009, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
σε ειδα

να κανεις ξερογκαζιες στο φαναρι στο κεντρο του Πειραια, να κοιτας να σου σβηνει να φευγω

περαστικα :rotflmao: :lol:


τουδουμού λόβερμποϊ?




σας είδα χθες όλους, μακάκες, πηγμένους στην βραδινή κίνηση να μην υπολογίζετε ΚΑΝ τα κόκκινα (το 95% να μιλάει στο κινητό)... πάλι καλά που ήμουν με καινούρια γκόμενα και γλυτώσατε μούτζες και καντήλια...

EVI
15/11/2009, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
τουδουμού λόβερμποϊ?
..


DR loverboy :lol:

TROOPER
16/11/2009, 08:26
κερατα με το καπο στην γεφυρα της ελευσινας :lol: :lol: :lol:

OldMan
16/11/2009, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
και γιαααα πες μας τι έκανες ξημερώματα με το 848???:confused:
σαν δεν ντρεπόμαστε λεω 'γω:mad:
στην ηλικία σου??? :blush:
Άσπρο ήταν ρε Χρήστο...

(πρόβα για να πάω την νύφη στην εκκλησία...) :winka:


Υ.Γ.
Όταν φτάσω στην δική σου ηλικία, θα πάρω Blackbird...!!!:smokin:

DUKASII
16/11/2009, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Άσπρο ήταν ρε Χρήστο...

(πρόβα για να πάω την νύφη στην εκκλησία...) :winka:


Υ.Γ.
Όταν φτάσω στην δική σου ηλικία, θα πάρω Blacbird...!!!:smokin: to π για το περπατημα που το παρατας ρε μπαρμπα οτανα καβαλας μηχανκια?

το κλειδωνεις επιτοπου εκει με καμια κουλουρα??:rotflmao: :lol:

Εχετλαίος
17/11/2009, 10:58
Σε είδα με το άψογα συντηρημένο απαστράπτων Suzuki του 80κάτι (γουρούνες τα φωνάζαμε πριν βγούν οι μοντέρνες τετράτροχες ATV) και σε χάρηκα! Ειδικά επειδή ήσουνα από πάνω ως κάτω προβλεπόμενος και για λίγο που σε ακολούθησα πολύ προσεκτικός. Καλές στράτες!
:wave2:

950dim
17/11/2009, 13:29
Σας ειδα...στη Παρνηθα τη Κυριακη το μεσημερι,πατερας με CRM αν ειδα καλα και πιτσιρικος με μινιμοτο ΚΤΜ και σας θαυμασα!!!
Ενα μεγαλο μπραβο φιλε που διαλεξες μια πιο χρησιμη δραστηριοτητα απο γηπεδα,playstation και αλλες τετοιες μαλακιες για το μικρο σου...:wave2:
Εγω ημουν μ΄αυτο...


180873

EVI
17/11/2009, 20:16
σε ειδα κοπελια με το hornet600 που μου ειπες <<καλα το πας το σκουτερ να παρεις μεγαλη μηχανη μην φοβασε, για να γινουμε πολλες>>

και απαντησα....σταααααμααατααα :blush: :lol: :rotflmao: :lol: Θεα μην σου πω και ημιΘεα :lol:

DimChios
17/11/2009, 22:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
σε ειδα κοπελια με το hornet600 που μου ειπες <<καλα το πας το σκουτερ να παρεις μεγαλη μηχανη μην φοβασε, για να γινουμε πολλες>>

και απαντησα....σταααααμααατααα :blush: :lol: :rotflmao: :lol: Θεα μην σου πω και ημιΘεα :lol:


δεν της ειπες οτι εχεις kawa?
θα μου πεις βεβαια, για μηχανη ειπε η κοπελα...σωστα, ακυρον!


:wave2:

EVI
17/11/2009, 22:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
δεν της ειπες οτι εχεις kawa?
θα μου πεις βεβαια, για μηχανη ειπε η κοπελα...σωστα, ακυρον!


:wave2:

σωστα μακρυα απο τα kawasaki παρτε ολοι χοντα ΕΓΓΥΗΣΗ

:smokin:

bartlal
18/11/2009, 04:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
κερατα με το καπο στην γεφυρα της ελευσινας :lol: :lol: :lol:
me oti mporei o ka8eis!
:smokin: :smokin: :alien: :smokin: :smokin:





:rolleyes:



PS #1: monoselos hmoun, den exeis paraPSono! :a48:
PS #2: san ton apokalupsh hmoun: maura kai kokkina, + panw ap ola sfragismemos. komple? :a45: :a45: :a45:






:a22:

makis206
18/11/2009, 07:17
Κατ'αρχήν όξω μπούστη...:lol:

Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
me oti mporei o ka8eis!
:smokin: :smokin:

Και μπορούμε να μεταφερθούμε στο κράξιμο του αλλουνού. :lol:

Σε είδα -δεν σε χαρακτηρίζω εγώ, ότι θέλεις βάλε στον εαυτό σου- πρωί πρωί στην λεωφόρο Κισσάμου να κινείσαι με το Husky σου με όλο το καμάρι και την πρόκληση που κάνουν οι μοταρντάδες του δικού σου στυλακίου, εξάτμιση που σπάει αρχίδια, προσπεράσεις με παντηλίκια περισσότερο επικίνδυνες για τους γύρω σου μιας και απέδειξες ότι για τον εαυτούλη σου δεν σου καίγεται καρφί, τράβηξες και μια σουζίτσα για να γουστάρεις - εύγε ρε... κι όλα αυτά χωρίς κράνος.

Αντί αυτού, το κλούβιο κεφαλάκι σου φρόντισες να το προφυλάξεις μόνο απ'το κρύο έχοντάς το καλυμμένο με την κουκούλα απ'την Fox ζακέτα (ζακετάρα σου οφείλω να ομολογήσω) και τραβώντας το κορδόνι της νόμιζες ότι η μύτη σου θα γλυτώσει το μελιτζάνιασμα από την παγωνιά και την υγρασία, αμ δε! Πρόλαβα και είδα και τα δάκρυα στα μάγουλά σου απ'τα τρεχούμενα ματάκια σου, ναι, αυτά που έκρυβε η κουκούλα..

Και σε ρωτάω ρε, πόσους χτύπους βάρεσε η καρδούλα σου όταν το Γιάρις φρέναρε απότομα μπροστά σου σταματώντας στο πορτοκαλί και όχι στο κόκκινο, όπως θα ήθελε η αφεντιά σου για να το περάσεις όπως φαντάζομαι ότι κάνεις κάθε φορά; Κοίτα να δεις που η κουκούλα όχι μόνο από πτώση δεν θα σε προστάτευε -ποτέ μη σου συμβεί-, ούτε για το κρύο όμως δεν φάνηκε αρκετή και για καπέλο στην όλη ιστορία, σου έκρυβε τα ματάκια σου αφήνοντάς σε ανίκανο ν'αντιδράσεις έγκαιρα όταν θα κρινόταν απαραίτητο.. και φρόντισε γι'αυτό το Γιάρις. Απορώ πως το είδες με τα μάτια καλυμμένα έστω και την τελευταία στιγμή, μα τον Θεό απορώ.. Σε είδα έτοιμο να πας να την πεις στην κοπελίτσα που το οδηγούσε όμως ήμουν εκεί, και καλύτερα για σένα που έκανες τουμπεκί..

Είχε πλάκα να βλέπω την πρισμένη μυτούλα σου να αλλάζει χρώμα και από μωβ να γίνεται κόκκινη σε μια μόνο στιγμή... βάλε μυαλό, βάλε κράνος..

Έτσι ήσουνα mr Kenny, βγάλε τα μάτια και βάλε τη μύτη σου και θα καταλάβεις..:lol:


180941

VANDA
18/11/2009, 09:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206

Έτσι ήσουνα mr Kenny, βγάλε τα μάτια και βάλε τη μύτη σου και θα καταλάβεις..:lol:



Κάτσε ρε Μάκη, μπορεί το παιδί να ξαναζωντανεύει σε κάθε επεισόδιο.. :wacko:

Metageitnion
18/11/2009, 09:26
Σε είδα στον παράδρομο της Κηφισίας να προσπαθείς να μπεις στην λεωφόρο και παράλληλα να βάφεσαι και να έχεις και την τυροπιτούλα στο ταμπλό προσπαθώντας να μασήσεις να βάλεις κραγιόν και φυσικά να μιλήσεις και παράλληλα στο κινητό ευτυχώς με hands free :cry:

Σε είδα να φοράς μπουφάν €500 με σκούτερ των €4000 και κράνος μόνο την γκλάβα σου την κούφια για να δουν τα πιπίνια τη μελανή φάτσα σου από το κρύο.

Σε είδα να περνάς με κόκκινο στην Καποδιστρίου μιλώντας ανέμελη/ος στο κινητό μη δίνοντας σημασία στα κορναρίσματα και στα φάσκελα, έχοντας το βλέμμα της αγελάδας:hypnotize που κάθε μέρα την αρμέγουν και μια φορά το χρόνο μπι μπιπ!!!

θα θυμηθώ κι άλλα, κι άλλα και φυσικά θα πετύχω και σήμερα και αύριο και όσο οδηγώ πολύ περισσότερα:a011:

makis206
18/11/2009, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Κάτσε ρε Μάκη, μπορεί το παιδί να ξαναζωντανεύει σε κάθε επεισόδιο.. :wacko:

Δεν θα μου φαινόταν καθόλου περίεργο αν πίσω απ'την κουκούλα κρυβόταν αυτό το περιβόητο "κακό σκυλί", παίζει κιόλας αντί για μελιτζανόμυτη να είδα μουσούδα και να μην το κατάλαβα μιας και βρισκόμουν εν κινήσει...:lol:

MultiS
18/11/2009, 12:40
σε ειδα Σαββατο απογευματακι στη Πεντελη Gsx-r Rizla replica.

Καλα περασαμε .....;)

LiakosVstrom
18/11/2009, 15:36
κάθε πρωί βλέπω στην Πειραιώς γερανό με καμιά 10αριά μηχανάκια πάνω..τα μαζεύουνε από το κέντρο?



σε είδα με το τουδουμού χθες βράδυ.. με μαμίσιες εξατμίσεις όλος περιέργως και με κρανάκι.... (χωρίς καθρέφτες βέβαια... τουδουμου και έστω και λίγο κάγκουρας δε γίνεται)
ανοίξαμε στο πρώτο φανάρι.. ψιλοάνοιξες και στο 2ο... αλλά λίγο πριν την πρώτη στροφή που βρήκαμε έκοψες λες και έπρεπε να ποτίσεις τα άλογα.... :mad: :mad: :mad: :mad:

thePrince
18/11/2009, 23:58
Σε είδα στους καθρέφτες μου (ναι, έχω, 2, όχι σαν κι εσένα βέβαια) ενώ έκανα το λαγό στο μποτιλιάρισμα, ανεβαίνοντας την Εθνική λίγο πριν την Αττική οδό. Ήσουν γλήγορος και έπρεπε να με περάσεις οπωσδήποτε ... στο τσακ γλύτωσες την αγκαλίτσα με τον γέρο -πρώην- γκαζοφονιά με το κόκκινο κάτι τετράτροχο εικοσαετίας που χωνόταν και άλλαζε λωρίδες χωρίς να κοιτάζει γύρω. Δε σου πέρασε από το μυαλό πως διάβαζα τον βλάκα να δω πως θα τον περάσω χωρίς να με φάει; Δεν είδες προφανώς τον πάπιο που του κοπάναγε το παράθυρο και του έκανε ...χειρονομίες λίγο πριν; Εύχομαι να έφτασες σπίτι σου αρτιμελής, τι άλλο να πω.

PortisHead
19/11/2009, 08:26
Σε ειδα κιεγω σημερα το πρωι , στην μεσαια λωριδα στον Σκαραμαγκα , να καθεσαι ακινητος εκει , σα να μην συμβαινει τίποτα ,σε ενα δρομο που το λιγοτερο που παει καποιος ειναι 100χλμ/ωρα και να ατενιζεις τη θέα....ατιμε διθεσιε καναπε !
:lol: :lol: :lol:

Ουτε ο πιο σουρεαλιστης ζωγραφος δεν θα μπορουσε να φανταστει τετοιο σκηνικο.

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

argy_kap
19/11/2009, 08:38
Σε είδα στην Κασσαβέτη στον Βόλο χτες το μεσημέρι πάνω στο Transalp με το 6-7 ετών παιδάκι σου επάνω να φοράει εντουράδικο κράνος στο σωστό μέγεθος και έμεινα με ανοιχτό το στόμα! Που το βρήκες ρε θηρίο? ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!! :beer: :beer: :beer:

thagro
19/11/2009, 21:39
Σε ειδα ρε ανεγκεφαλε με το Κ1200 στην παραλια της Θεσσαλονικης να εχεις πισω τον πιτσιρικα σου
με λαθος νουμερο κρανος και το δικο σου να ειναι βραχιολακι στο δεξι.
Κριμα ρε και εισαι και μεγαλος ανθρωπος....τσ τσ τσ τς...
Τοσο πολυ αγαπας τον εαυτο σου και τον Γιο σου?
Να προσεχεις,δε θελει πολυ...

Εχετλαίος
20/11/2009, 07:21
Τρόμπα με το άσπρο Peugeot 306 <1999 και την πλούσια κόμη, καλές οι προσπεράσεις, ενίοτε χρειάζονται. Αλλά να πας να προσπεράσεις (οδηγώντας ζω-πεθαίνω το παρτάλι σου) κάποιον (έτερο τρόμπα με ασημί Ηyundai stationwagon) που ήδη προσπερνά κάποιον που και αυτός με τη σειρά του ήδη προσπερνά έναν τέταρτο! Καί πάνω στον ισόπεδο κόμβο στα Άπτερα που έχουμε θρηνήσει ουκ ολίγους! Ε, μα την αλήθεια, καιρό είχα να δω τόση μ@λακία μαζωμένη σε ένα περιστατικό!

nionio$
20/11/2009, 07:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Τρόμπα με το άσπρο Peugeot 306 <1999 και την πλούσια κόμη, καλές οι προσπεράσεις, ενίοτε χρειάζονται. Αλλά να πας να προσπεράσεις (οδηγώντας ζω-πεθαίνω το παρτάλι σου) κάποιον (έτερο τρόμπα με ασημί Ηyundai stationwagon) που ήδη προσπερνά κάποιον που και αυτός με τη σειρά του ήδη προσπερνά έναν τέταρτο! Καί πάνω στον ισόπεδο κόμβο στα Άπτερα που έχουμε θρηνήσει ουκ ολίγους! Ε, μα την αλήθεια, καιρό είχα να δω τόση μ@λακία μαζωμένη σε ένα περιστατικό!

:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :hypnotize

πω τι βλεπουν τα ματια σας εκει κατω ρε αδερφε..
κ αν δεν τα χα δει απο κοντα τον αυγουστο δε θα τα πιστευα...:eek:
καιιιιι
σε ειδα κ γω σημερα αρχικαγκουρα με το τδμ στην καποδιστριου...να χωνεσαι μεσα στα αυτοκινητα και να τραβας ξερες με τις τουμπανες ξεταπωτες τερμινιονι σου λες και δεν υπαρχει αλλος γυρω σου...
:yuck: :a38: :a027:

Εχετλαίος
20/11/2009, 08:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από TDM900KOL
και να τραβας ξερες με τις τουμπανες ξεταπωτες τερμινιονι σου λες και δεν υπαρχει αλλος γυρω σου...
:yuck: :a38: :a027:

Μην τον παρεξηγείς. Προσπαθούσε να μην του σβήσει! :D

kostasfazer
20/11/2009, 09:52
Σε έβλεπα από τους καθρέφτες μου να μαρσάρεις τις ακραπες του κόκκινου r1 σου λες και μπορούμε να πάμε με 120 ανάμεσα από τα αμάξια. Σου έκανα χώρο και πέρασες με μπαντιλικια μέσα στην Αλεξάνδρας, στο επόμενο φανάρι όμως πάλι δίπλα δίπλα ήμασταν κολλημένοι στην κίνηση. ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΙΘΗΚΕ?????? :a31: :a31:

devil's animal
20/11/2009, 10:56
ακουσα το φρεναρισμα ενω ημουν στον Τασουλη (Θηβων και Κωνσταντινουπολεως) και μετα το μπαμ.
ο ανατριχιαστικος θορυβος του μεταλλου και του πλαστικου που τριβεται στην ασφαλτο με συγκλονισε.
ολα αυτα την Τριτη.
μου ειπε να μην παω και ειχε δικιο.
πανω απο 40 ατομα στο λεπτο.
σας ειδα απο μακρυα εξω απο τους Κοτοπουλαδες και πραγματικα ευχηθηκα να ειστε καλα.παπι δικαβαλο.

το ασθενοφορο ηρθε γρηγορα, το ιδιο και οι μπατσοι.

καποιος περασε κοκκινο. ηταν εμφανες.
:sad:

nionio$
20/11/2009, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ακουσα το φρεναρισμα ενω ημουν στον Τασουλη (Θηβων και Κωνσταντινουπολεως) και μετα το μπαμ.
ο ανατριχιαστικος θορυβος του μεταλλου και του πλαστικου που τριβεται στην ασφαλτο με συγκλονισε.
ολα αυτα την Τριτη.
μου ειπε να μην παω και ειχε δικιο.
πανω απο 40 ατομα στο λεπτο.
σας ειδα απο μακρυα εξω απο τους Κοτοπουλαδες και πραγματικα ευχηθηκα να ειστε καλα.παπι δικαβαλο.

το ασθενοφορο ηρθε γρηγορα, το ιδιο και οι μπατσοι.

καποιος περασε κοκκινο. ηταν εμφανες.
:sad:
:sick: :(

Gandalf dr685sm
20/11/2009, 12:43
Δεν είδα κανέναν...

Εκείνο που είδα είναι Σωκράτους και Πειραιώς γερανό να σηκώνει μηχανές... όσοι είστε εκεί καλό είναι πάτε να ρίξετε μια ματιά αν την γλύτωσε το δίτροχο σας ή οχι.


Gandalf

kiloMeater
20/11/2009, 14:15
Σε είδα στον Κορυδαλλό (κατεβαίνοντας στο φανάρι της Γρ. Λαμπράκη εκεί που είναι η εθνική) με το XT σου το σένιο και τις εξατμίσεις σου να μην μπορείς να περιμένεις στο κόκκινο και να περνάς με στόμφο γκαζώνοντας

Σε είδε και σε καμάρωσε ο τροχαίος που ήταν στο επόμενο φανάρι 20 μέτρα πιο κάτω και σε έκανε φίλο του, αφήνοντας σου εγγραφο ενθύμιο.

val
20/11/2009, 14:20
Σε ειδα χθες το απογευμα 18:45 στη Βασ. Γεωργιου(αυτη που περναει μπροστα απο το Καλλιμαρμαρο),ασπρο-μπλε gsxr κλασικα χωρις κρανος....στο φαναρι που ησουν διπλα μου σου λεω "βαλε κι ενα κρανος, δε βλαπτει".
Η απαντηση σου ηταν ενα αγριεμενο βλεμμα , ξερογκαζα και εκκινηση τυπου moto gp.....
τι να πω ευχομαι να την γλιτωσεις...αλλα με αυτα τα μυαλα δε σε βλεπω...

arxaios
20/11/2009, 18:20
Σας είδα ........... και τους 4 πάνω στο V-Strom !!!
Παιδάκι μικρό (4 - 5 χρονών).............. Μπαμπαμαλάκας ................ παιδάκι (6 - 7 χρονών) ............ και Μαμαμαλάκω !!!
Φυσικά ΚΑΝΕΙΣ δεν φόραγε κράνος !!!
Μ' αρέσει ρε μπαμπαμαλάκα που παρεξηγήθηκες κιόλας όταν σου την είπα .......... !!! ΓΡΟΘΕ !!! ΖΩΟΝ !!! ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑ !!!
:mad: :mad: :mad:

argy_kap
20/11/2009, 18:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Σας είδα ........... και τους 4 πάνω στο V-Strom !!!
Παιδάκι μικρό (4 - 5 χρονών).............. Μπαμπαμαλάκας ................ παιδάκι (6 - 7 χρονών) ............ και Μαμαμαλάκω !!!
Φυσικά ΚΑΝΕΙΣ δεν φόραγε κράνος !!!
Μ' αρέσει ρε μπαμπαμαλάκα που παρεξηγήθηκες κιόλας όταν σου την είπα .......... !!! ΓΡΟΘΕ !!! ΖΩΟΝ !!! ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑ !!!
:mad: :mad: :mad:

δηλαδή τι σου είπε?

mikros boudas
20/11/2009, 18:54
και το θεμα ειναι πως αν πεις τιποτα για τα παιδια τους επειδη εισαι υπευθυνος γι αυτα αυριο μεθαυριο(παιδαγωγος,καθηγητης,ψυχολογος κλπ) θα σου την πουνε ασχημα επειδη τα αγαπανε τα παιδια τους αυτοι κι εσυ δεν εχεις παιδια και δεν ξερεις...

Douglas
20/11/2009, 21:18
Σήμερα είδα με τα μάτια μου έναν τυπά που ανήκει στο γένος των μαλακοκάγκουρων.Πήγαινα στο κτελ μακεδονία στη θεσ/νίκη και τον είχα μπροστά μου τα τελευταία δύο χλμ πριν φτάσω.Οδηγούσε ένα κόκκινο Ρενό Κλιο από τα πιο παλιά μοντέλα και όπου έβρισκέ στροφή,μικρή,μεγάλη,απότομη,γλυκιά δεν είχε σημασία τραβούσε χειρόφρενα.Ναι,χειροφρενιές με αστικά δίπλα του,Ι.Χ και μοτοσυκλέτες.ΜΕΓΑΣ μαλάκας,τώρα αυτόν και να του πεις κάτι θα καταλάβει τίποτα?

LiakosVstrom
21/11/2009, 13:08
σε είδα μωρή φλόμπα να περνάς με καρακόκκινο γιατί το νου σου το είχες στο κινητό που έστελνες σμσ... και είχες και παιδάκι μέσα και την φιλενάδα σου δίπλα και τα λέγατε....

α ρε ροχάλα που σας χρειάζεται....

camen
21/11/2009, 14:34
Σε ειδα χθες το βραδακι στην Πατρα στο φαναρι Πατρεως και Αγ.Ανδρεου με το ασπρο-κοκκινο R6,δικαβαλος και ενα ζευγαρι ολοφρεσκα λαστιχακια περασμενα σαν σαμπρελα στο σωμα σου...
Φουλ εξοπλισμο κ οι 2 σας:beer: :beer: :beer:

Σκεφτηκα να σου κανω πλακα κ να σε ρωτησω αν ειναι καμια καινουργια προστασια αυτη με τα λαστιχα...Αλλα μετα αναψε πρασινο κ φυγαμε...

Καλοπατητα ρε man και παντα ορθιος...:beer: :wave2:

faraway
21/11/2009, 14:39
..σε είδα αγαπητέ Έλληνα πατέρα πάνω στο tdm με τη γυναίκα σου ...

+ ένα μικρό κοριτσάκι βεντουζομένο στο ντεπόζιτο

+ ένα βρέφος σε ένα μάρσιπο στην αγγαλιά της μάνας !!!

ΕΥΓΕ !!! :nono: :nono:

MitsosNaked
22/11/2009, 15:56
Σε είδα μακάκα κάγκουρα με το φτιαγμένο κάμπριο στην παραλιακή που μόλις πήγαινα να περάσωανάμεσα σε σένα και το δίπλα αμάξι(άφθονος χώρος) μου έκλεινες το χώρο να μήν περάσω και γελούσες.

fast_gr
22/11/2009, 17:12
Σας ειδα παιδες στην Ε.Ο να περνατε με τις μηχανες (δεν προλαβα να δω μαρκες αλλα ηταν αλλου τυπου η καθε μια) κ εγω ημουν μεσα σε ενα κουτι με την κοπελα μου που ηθελε να παμε για καφε Θεσσαλονικη.

Μολις σας ειδα με κοιταξε σαν να μου ελεγε
"Ξερω πως στεναχωριεσαι που πρεπει να περιμενεις μεχρι καλοκαιρι γιατι δεν παιζει μια για καινουργια μηχανη περα της cbf125 που εχεις για την πολη...)
Κοντευαν να με πιασουν τα κλαματα γαμωτο.

Να’στε καλα παιδια κ καλες βολτες. Ελπιζω να κανω κ εγω καμια μολις βρω κανενα κολο ??? γαμωτο κ ας ειμαι 18αρις...):( :( :( :(

BLiTzER
22/11/2009, 18:40
Σε είδα, φίλε μου, λίγο πριν την αερογέφυρα από Μικρολίμανο προς Λαμία, με το Repsol και τις Arrow. Κόρναρες και χαιρέτησες. Δεν κατάφερα να ανταποδώσω με ένα χαιρετισμό της προκοπής, αλλά παραήμουν κομμάτια από τα χιλιόμετρα και βιαζόμουν να φτάσω σπίτι. Σε έχασα μετά τη γέφυρα (δε βοηθάει και η έλλειψη καθρεφτών). Ελπίζω να έφτασες καλά ^^

Acacius
22/11/2009, 22:13
Σας είδα σήμερα το απόγευμα στην πλατεία Ελευθερίας, τρία άσπρα-μπλε τζίξερ και οι τρεις γλήγοροι με τα σούπερ-ντούπερ κράνη σας στον αριστερό αγκώνα... τι έγινε ρε παιδιά, η βόλτα τελειώνει όταν βγούμε από την εθνική, ή δε σκοτώνεσαι αν πηγαίνεις με 50;

BLiTzER
22/11/2009, 23:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Acacius
Σας είδα σήμερα το απόγευμα στην πλατεία Ελευθερίας, τρία άσπρα-μπλε τζίξερ και οι τρεις γλήγοροι με τα σούπερ-ντούπερ κράνη σας στον αριστερό αγκώνα... τι έγινε ρε παιδιά, η βόλτα τελειώνει όταν βγούμε από την εθνική, ή δε σκοτώνεσαι αν πηγαίνεις με 50;

Σιγά μη βγαίνουν εθνική.

kiloMeater
23/11/2009, 07:51
Σας είδα κουλομαρίες με τις στολές σας τις δερμάτινες που μου θέλετε να πάτε και επίδαυρο Κυριακάτικα για να στρίψετε.... πάτε κάντε κανα μάθημα να ξεστραβωθείτε πρώτα μη σκοτωθείτε και πάρετε και καναν άλλο χριστιανό (που πα να σας περάσει δικάβαλος γιατι βαρέθηκε τόση ώρα απο πίσω) μαζί σας...

Σε είδαμε φίλε ενώ είχαμε αράξει Stork εχθές το πρωί-μεσημέρι να κατεβάινεις με πολλά και να κάνεις ενα υπέροχο έντο φάτσα κάρτα εμπρός απο την καφετέρια :beer:

Μας είδα που λιώναμε στον ήλιο και μιλάγαμε για κλασσικά για τις ίδιες π@π@ριες θέματα.. πως πηρα τη στροφή με τα 1000, αναρτήσεις, λάστιχα κτλ .. :sun: :winka:

Με είδα αργότερα στην ίδια μέρα να έχω καταλήξει στην πλατεία στο Λεβίδι και η χοληστερίνη να έχει χτυπήσει κόκκινο...:eek:

Road67
23/11/2009, 07:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
δε βοηθάει και η έλλειψη καθρεφτών τς τς τς

nasosR
23/11/2009, 13:56
Σε ειδα αρχιμαλακα ενω ημουν στ παπι να με προσπερνας με χιλια σε δρομο πλατους λιγοτερο 1,5 m. ξυστα για να φτασεις πρωτος στην διασταυρωση μετα απο 50 m. .... ενα κλικ ποιο κοντα μου να ησουν και θα σκαγαμε δεξια στα παρκαρισμενα κουτακια και ο θεος βοηθος....
αμα εισαι μαλακας......

gregorgeous89
23/11/2009, 17:24
Σας είδα ........... και τους 4 πάνω στο V-Strom !!! Παιδάκι μικρό (4 - 5 χρονών).............. Μπαμπαμαλάκας ................ παιδάκι (6 - 7 χρονών) ............ και Μαμαμαλάκω !!!

Δεν σε είδα πότε μπάτσε να σταματάς τέτοιες καταστάσεις... :mad:

lice13
23/11/2009, 19:06
Δεν είδα τα λάδια στο δρόμο γιατί τα είχαν ξεπλύνει με νερό... Ένοιωσα το μπροστινό να φεύγει, το μάζεψα, ένοιωσα τη πίσω ρόδα να φεύγει, τη μάζεψα... Δυστιχώς δε μπορώ να πώ το ίδιο και για σένα κακόμοιρε ντελιβερά... Σε είδα στον καθρεφτη μου να πέφτεις και γύρισα κ σε μάζεψα... Μα ποιος μ*(&^ας ρίχνει λάδια, και ποιος ακόμα πιο μ#^&*ς ρίχνει νερό πάνω στα λάδια ??? :confused: :confused: :confused: :a018: :a018: :a018:

thePrince
23/11/2009, 20:15
Σε είδα γείτονα Δημήτρη να ξεκινάς για δουλειά, ελεύθερος και ωραίος πάνω στο Var(κ)adero σου. Πάλι άφησες το κράνος στο σπίτι. Κρίμα. Αύριο θα σου χτυπήσω το κουδούνι να πάμε παρέα στο ΚΑΤ να δεις τους «συγκάτοικους» του πατέρα μου - ο διπλανός του έχει ένα (ελάχιστο ευτυχώς) αιμάτωμα στο κεφάλι αλλά δε θυμάται ούτε το όνομά του :(

BLiTzER
23/11/2009, 22:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από lice13
...λάδια στο δρόμο... με νερό... Ένοιωσα το μπροστινό να φεύγει, το μάζεψα, ένοιωσα τη πίσω ρόδα να φεύγει, τη μάζεψα

Πατίνι οδηγάς?

klebouras
24/11/2009, 00:39
Se eida,malaka klassike ekproswpe twn BMWdakidwn me kitrino GS 1150 deftera prwi na me pernas enw eimoun me to KLE na paw sti douleia kai porwthikes.Eixes toso agxos pou sto fanari tou erythrou eixes valei prwti kai perimenes me patimeno syblekti na fygeis brosta,na peraseis kai to papaki dipla sou

Frodise na se ksanadw otan tha eimai me to BANDIT....to 1250 e? :evil:

Re ti kwlofara einai aftoi oi BMWdades.....xeiroteroi kai ap tous TDMades-leme twra:D

panathas
24/11/2009, 07:21
Frodise na se ksanadw otan tha eimai me to BANDIT....to 1250 e? :evil:

Re ti kwlofara einai aftoi oi BMWdades.....xeiroteroi kai ap tous TDMades-leme twra:D [/B][/QUOTE]


:beer: :beer:

headmaster
24/11/2009, 08:49
Σε είδα χτες βράδι τουμπανιασμένε κιτρινε S3 να σκας και να ξεφυσα οτι σκατα έχεις εκει κάτω από το καπό και τον ένα σκασμο λεφτά που έχεις δώσει στο φαναρι της 113 ΠΜ προς Περαια!!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Μετά με έβλεπες εσύ ..............................για λίγο!!!!:beer:

lice13
24/11/2009, 09:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Πατίνι οδηγάς?

Το λές και πατίνι :p Εγω το ονομασα κωλοφαρδία!

JAD
24/11/2009, 10:09
Σε είδα φίλε σήμερα το πρωί στην κάθοδο του Κηφισού, με το κίτρινο R1. Όλα ΟΚ, εξοπλισμός full, εργαλείο τούμπανο (να το χαίρεσαι...:wave2: )αλλά....η πινακίδα... που?:confused:















Στην πλάτη του μπουφαν....!!:eyepop: :lol: :lol:
Καλά χλμ...:beer:

fournas
24/11/2009, 10:20
ειδα την μαλ@κια που κανατε στο μενιδι στην οδο ελευθεριου φυγα.
βαλατε σαμαρια πριν απο την στροφη (σε καθε ρευμα κυκλοφοριας)που γινονται συχνα ατυχηματα για να τα αποτρεψετε..........:cry: :cry:

λιγες λακουβες εχει ο κολοδημος σας????????:confused: :confused: :confused:


μηπως να στρωνατε καινουργια ασφαλτο γ@μω το φελεκι μου που ειναι σαν παγοδρομιο το μερος????????

ΗΛΙΘΙΟΙ! ΜΙΖΑΔΟΡΟΙ!

fournas
24/11/2009, 10:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από JAD
Σε είδα φίλε σήμερα το πρωί στην κάθοδο του Κηφισού, με το κίτρινο R1. Όλα ΟΚ, εξοπλισμός full, εργαλείο τούμπανο (να το χαίρεσαι...:wave2: )αλλά....η πινακίδα... που?:confused:















Στην πλάτη του μπουφαν....!!:eyepop: :lol: :lol:
Καλά χλμ...:beer:


εγω το πετυχα το παλικαρι στην πετρου ραλυ!!!!

εσυ με τι ησουν?

mreth
24/11/2009, 10:23
Σε είδα παλιομ@λ@κ@ χθες το μεσημέρι στην Ερατοσθένους στο Παγκράτι με τη τζιπάρα σου να στρίβεις το τιμόνι αριστερά (χωρίς φλας φυσικά) και να κάνεις μισό μέτρο (δε χωρούσες και παραπάνω) ίσα ίσα για να πέσω πίσω σου όταν είχα βγει στο αντίθετο ρεύμα για να προσπεράσω το σκουπιδιάρικο που είχε κλείσει την άνοδο... Και μετά έκανες και την πάπια και κοιτούσες ανέμελα δεξιά... Και όταν σου μίλησα κατέβασες επιδεικτικά το τζάμι και μου είπες τι θέλω, αλλά σιγά μην καθόμουνα να πιάσω κουβέντα μαζί σου και να κλείσω και το άλλο ρεύμα, μπουρτζόβλαχε!!! Καβάλησες το τζιπ και νομίζεις ότι σου ανήκει ο δρόμος!!! Κι επειδή εσύ δε χωράς να περάσεις πρέπει να μην περάσει κανένας ή να πέσει πάνω σου κάποιος, να διαλύσει το μηχανάκι του και να σε πληρώνει κι από πάνω επειδή ήρθε από πίσω σου!!! Την επόμενη φορά που θα σε πετύχω πρόσεξε μη μπει τίποτα άλλο από πίσω σου!!!

Cpt. Haddock
24/11/2009, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από fournas
[...] πετρου ραλυ!!!![...]

...ακροπολις :look:

PortisHead
24/11/2009, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
...ακροπολις :look:

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

JAD
24/11/2009, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από fournas
εγω το πετυχα το παλικαρι στην πετρου ραλυ!!!!

εσυ με τι ησουν?

Mε Piaggio Liberty, της δουλειάς.....
















(Μην γελάς κάθαρμα Κρούκη....τα είπαμε, παραστράτησα...η σάρκα είναι αδύναμη κλπ....:D :smokin: )

fournas
24/11/2009, 12:22
εχεις δει τι γινετε απο φαναρι σε φαναρι?????.......:D

camen
25/11/2009, 13:33
Σε ειδα πορτουλα αυτοκινητου που ανοιξες ξαφνικα μπροστα μου ενω περνουσα...
Σε ειδα και εσενα χαζογκομενα που κατεβηκες κατω κ το καλυτερο που βρηκες να πεις ηταν "Ιιιιιιιιιι!!!":confused:

Ευτυχως,δεν επαθα τιποτα ουτε εγω ουτε η Ισιδωρα μου:evil:
Γτ μετα δε σε εσωζε τιποτα...:mad:

Τουλαχιστον,ο γκομενος σου που οδηγουσε κατεβηκε κ ρωτησε αν μου εκανε ζημια και ζητησε συγνωμη:beer:

Cpt. Haddock
25/11/2009, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Σε ειδα πορτουλα αυτοκινητου που ανοιξες ξαφνικα μπροστα μου ενω περνουσα...


... απο δεξιά :evil:


(εκτός εαν την έπαθες στην Αγγλία/Κυπρο κλπ :lol: )

camen
25/11/2009, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
... απο δεξιά :evil:


(εκτός εαν την έπαθες στην Αγγλία/Κυπρο κλπ :lol: )

Κ επειδη ημουν απο δεξια της δινει το δικαιωμα να ανοιξει την πορτα στην μεση του δρομου χωρις να δει αν ερχεται κανενας???
Σε λιγο θα μας πειτε οτι περνατε τα αυτοκινητα μονο απο αριστερα....:lol: :lol: :lol:

Μεταξυ μας δουλευομαστε μου φαινεται...:yuck:

Cpt. Haddock
26/11/2009, 12:36
Βασ. Σοφίας.

Κάθοδος.

Αλογοουρά

Ποδήλατο

Σορτσάκι

Φανελάκι.





Έφυγα να την προλάβω

:rotflmao:

devil's animal
26/11/2009, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Κ επειδη ημουν απο δεξια της δινει το δικαιωμα να ανοιξει την πορτα στην μεση του δρομου χωρις να δει αν ερχεται κανενας???
Σε λιγο θα μας πειτε οτι περνατε τα αυτοκινητα μονο απο αριστερα....:lol: :lol: :lol:

Μεταξυ μας δουλευομαστε μου φαινεται...:yuck:

εισαι λαθος.
:wave2:

camen
26/11/2009, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
εισαι λαθος.
:wave2:

Πολυ νομος και ταξη εχει πεσει στο moto τελευταια:lol: :lol: :lol:


Ποιο ειναι το λαθος μου αν επιτρεπεται?

Οτι προσεγυσα απο δεξια αυτοκινητο σταματημενο πριν απο διασταυρωση χωρις αλαρμ στην μεση του δρομου(μονοδρονος) με ελαχιστη ταχυτητα και προσοχη(για αυτο κ το εσωσα) για να το περασω και να παω στην δουλεια μου οσο ο τυπος καθυστερουσε την κινηση μιλωντας με την γκομενα και περιμενωντας την να κατεβει?

Cpt. Haddock
26/11/2009, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Ποιο ειναι το λαθος μου αν επιτρεπεται?

για το ΚΤΜ μιλάμε :lol:

camen
26/11/2009, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
για το ΚΤΜ μιλάμε :lol:

Ρε αφηστε το εργαλειο ησυχο λεμε...:p :p :p

EVI
26/11/2009, 15:34
σε ειδα Αρη στο Νοσοκομειο σημερα με σπασμενα τα 2 χερια το ενα ποδι και τον αντιχειρα σου να λειπει....επειδη καποιος πηγαινε αναποδα σε στενο και εστριψε και αναποδα για να βγει απο αυτο....και ρωτας που ειναι το cbr σου....περαστικα σου φιλε μου.

chr1s_86
26/11/2009, 20:44
σε είδα με το μαύρο hayabusa...

ok, μπορώ να καταλάβω πόσο ασφαλής νιώθεις με μπουφάν, γάντια και σκουφάκι(!!!) αλλα εκείνα τα μπλέ φλασάκια που τύφλωναν σαν φάρος τι τα ήθελες;;;

bonepeeler
26/11/2009, 20:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
σε ειδα Αρη στο Νοσοκομειο σημερα με σπασμενα τα 2 χερια το ενα ποδι και τον αντιχειρα σου να λειπει....επειδη καποιος πηγαινε αναποδα σε στενο και εστριψε και αναποδα για να βγει απο αυτο....και ρωτας που ειναι το cbr σου....περαστικα σου φιλε μου.

Περαστικά του.:(

Σε είδα με το Strom(μου φαίνεται).Σίγουρα με είδες κι εσύ.Ευτυχώς δεν είδα την αντίδραση σου με τη μαλακισμένη αναστροφή που έκανα.Αν την έβλεπα,πιστεύω θα πάγωνα.Πρέπει να έριξες πολύ καντήλι.
Συγγνώμη.:D

trigger
27/11/2009, 00:19
Την είδες τη φίλη σου να σε περιμένει στο αντίθετο ρεύμα και αποφάσισες μωρή ηλίθια να κάνεις αναστροφή στη λεωφόρο για να πας κοντά της.... ο ντελιβεράς όμως που ερχόταν από πίσω σου είχε αντίθετη άποψη και γίνατε ένα μάτσο χάλια... :sad:

kiloMeater
27/11/2009, 08:18
Σε είδα σήμερα πρωί πρωί να ανεβαίνεις εμπρός μου όλο Κιφησό (θα κανε και ~11-12 C) μεσα στην διήθηση, με το στρώμα σου και στην 'αφτερμαρκετ' εξατμισούλα, το πανάκριβο βουφανάκι σου και το γυαλί το trendy...

Οκ, μυαλό δεν έχεις, δε σε νοιάζει το κεφάλι σου...
ΔΕΝ ΤΟ ΔΑΓΚΩΣΕΣ απο το κρύο χωρίς κράνος;;

EVI
27/11/2009, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
[/B]


α ναι το ξεχασα αυτο


σε ειδα με γυαλιστερο καινουργιο BMW σου με τα 5000 φαναρια-φαναρακια τις 700 ζελατινες και ζελατινουλες το 3 βαλιτσο και ολα αυτα τα ωραια που εχει ενα GS1200 να ερχεσε στο μικρολιμανο για καφε


ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ και απο εδω :a33:

chr1s_86
27/11/2009, 11:02
Σε είδα Γιώργο orizonta Αθηνών και Σπ. Πάτση, χαιρετηθήκαμε και φύγαμε ;)

2stroker
27/11/2009, 11:21
σε ειδα μωρη Γ@@@@@@@ χτες βραδυ στη βουλιαγμενης με το μαυρο peugeot να περιμενεις να στριψεις στο φαναρι και τελευταια στιγμη να αποφασιζεις να κανεις αναστροφη κλεινοντας εμενα και παραλιγο να πεταξεις κατω το παληκαρι με το Gs.αστα διαλααααα!!!!

κάφρος
27/11/2009, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiloMeater
Σε είδα σήμερα πρωί πρωί να ανεβαίνεις εμπρός μου όλο Κιφησό (θα κανε και ~11-12 C) μεσα στην διήθηση, με το στρώμα σου και στην 'αφτερμαρκετ' εξατμισούλα, το πανάκριβο βουφανάκι σου και το γυαλί το trendy...

Οκ, μυαλό δεν έχεις, δε σε νοιάζει το κεφάλι σου...
ΔΕΝ ΤΟ ΔΑΓΚΩΣΕΣ απο το κρύο χωρίς κράνος;;
Όντως αυτό δε το κατάλαβα ποτέ.το καλοκαίρι δε το φοράνε γιατί κ καλά ζεσταίνονται.Το χειμώνα με το κρύο κ τισ βροχές???????....??????

dim40
27/11/2009, 16:12
:lol: :lol:

odt
27/11/2009, 16:55
με είδες που ήθελα να πάω αριστερά και έκανες λιιιιιγο πιο αριστερά...ίσα ίσα για να περάσω

μεγάλο πράμα....(μιας και οδηγούσες νταλίκα) :beer:

J.T.R
27/11/2009, 19:35
Σε ειδα το πρωι καβαλα στο Varadero να μιλας στο κινητο,ξεκρανωτος και να πηγαινεις με καμια κατοστη!ΜΕΓΑΛΕ!! Σε φωναξα να σου δωσω το βραβειο της ανοιχτης παλαμης,αλλα ξεχασα οτι μοιραζανε σκατα στη γωνια και μαλλον πειναγες...:mad:

EVI
27/11/2009, 20:24
tiger 1050 Λευκο σημερα παραλιακη.....με εξοπλισμο .... αλλα ρε φιλε περναγες αναμεσα απο τα αμαξια και ακουμπαγε το ποδι σου πανω τους , ανγχωνες ολους τους οδηγους 2κυκλιστε και αμαξαδες με το τροπο που οδηγουσες παρα πολυ επικυνδινος και εκνευριστικος.Σκεψου λιγο να χαλαρωσεις η ασφαλτος ποναει ρε φιλε.


με ειδα πανω στο Κ5 1000ρι να απορω πως την παλευετε μεσα στη κινηση με τα κλιπονατα παει γερασα δικιο εχει ο Αρης :rotflmao: :lol:

trigger
28/11/2009, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
α ναι το ξεχασα αυτο


σε ειδα με γυαλιστερο καινουργιο BMW σου με τα 5000 φαναρια-φαναρακια τις 700 ζελατινες και ζελατινουλες το 3 βαλιτσο και ολα αυτα τα ωραια που εχει ενα GS1200 να ερχεσε στο μικρολιμανο για καφε


ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ και απο εδω :a33: :a38: :a22: :a22: :a22: