PDA

View Full Version : Αναβάθμιση Εγκέφαλου (XJ6 Diversion F 2010)



iliasv82
16/11/2009, 12:17
Καλημέρα σε όλους!!!

Θέλω να ρωτήσω ως (άχρηστος) και καθόλου γνώστης του αντικειμένου αν υπάρχει τρόπος να αναβαθμίσεις τον εγκέφαλο της XJ6 Diversion F (γιατί αυτή συγκεκριμένα θέλω να πάρω!!!) για να βγάζει περισσότερα άλογα;...

Δηλαδή η Fazer που είναι 600cc γιατί έχει 98?... Τι παραπάνω έχει ο κινητήρας και βγάζει 21 άλογα παραπάνω;...


ΑΣΧΕΤΟ!!!
Ποια εταιρία βγάζει εξατμίσεις για τέτοιου είδους μηχανές; Δηλαδή μα είναι από κάτω από τη μηχανή...;



Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!!!

sapila racing
16/11/2009, 13:12
Αν θέλεις τα άλογα του FZ6 και την εξάτμιση στην ουρά καλά θα κάνεις να πάρεις το FZ6 και όχι το Diversion.

iliasv82
16/11/2009, 13:19
Δε μου αρέσει το FZ6 από θέμα εμφάνισης... κατά την προσωπική μου άποψη το θεωρό απαράδεκτο...
και γ' αυτό κοιτάω το JX6Diversion F που έχει τρομερό design!!!

Απλά δεν ξέρω αν μπορείς να περάσεις κάποιο είδους προγράμματος στον εγκέφαλο και να σου δώσει κάποια extra αλογάκια...

notakos600
16/11/2009, 17:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από iliasv82
Δε μου αρέσει το FZ6 από θέμα εμφάνισης... κατά την προσωπική μου άποψη το θεωρό απαράδεκτο...
και γ' αυτό κοιτάω το JX6Diversion F που έχει τρομερό design!!!

Απλά δεν ξέρω αν μπορείς να περάσεις κάποιο είδους προγράμματος στον εγκέφαλο και να σου δώσει κάποια extra αλογάκια...


Θέλει σίγουρα πολύ περισσότερα από ένα πρόγραμμα για να φτάσει τα άλογα του FZ6. :beer: