PDA

View Full Version : Hi Guys!!!!



paokpatra
18/05/2005, 22:41
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΓΚΕΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ (Ζ 750) ΜΑΥΡΟ ΦΥΣΙΚΑ :smokin: ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΠΕΡΝΑ:lol: ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΡΩΣΙΜΟ:bawl:
ΠΑΝΤΩΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΛΥΠΗ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ:sun:

idi
18/05/2005, 22:44
καλως τον

παρε ενα σκαμπο και μια μπυρα και αραξε




καλα μιλαμε ειμαστε ΥΠΕΡΔΥΝΑΜΗ

καθε μερα ενας καινουριος Ζετακιας :beer: :beer: :beer:

ΖΖΖΖΖΖΖΖΖ rulezzzzzzzzzzzzzz

BAD BOY
18/05/2005, 22:46
ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΜΕΤΑ ΤΟΝ ZOROPATRA KAI EΣΥ ΑΠΟ ΑΧΑΙΑ ΜΕΡΙΑ.ΚΕΡΝΑΩ ΟΥΖΟΜΠΥΡΟΚΑΦΕΔΟΠΟΙΚΙΛΙΟΠΑΓΩΤΟ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ:beer: :beer: :beer:

AFTER
18/05/2005, 22:54
Στρωσ'το οπως θα το οδηγας μετα(εκτος απο σχισιματα)

Μεσα στην πολη γινεται το καλυτερο στρωσιμο!

πανω-κατω στροφες,πανω-κατω ταχυτητες
Ολα αυτα μεχρι τα 1500χλμ,και μετα σταδιακα οι στροφες μεχρι το.....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ΖΖΖΖΖΖΖ
ΖΖΖΖΖΖΖΖΖ
ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ
ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ
ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΚΙΖΙΜΟ!!!!!!!!!


:D

br492
18/05/2005, 23:05
Και εγώ μαζί σας.Εχω την κούκλα μου 9 μέρες και έχω μόλις 1300 χλμ.(τα πρώτα 800 σε 3 μέρες).Είναι εργαλείο

AFTER
18/05/2005, 23:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από br492
Και εγώ μαζί σας.Εχω την κούκλα μου 9 μέρες και έχω μόλις 1300 χλμ.(τα πρώτα 800 σε 3 μέρες).Είναι εργαλείο

ΑΡΡΩΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.























.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
..
.
Ενταξει δικος μας εισαι!!!!


14502

br492
19/05/2005, 00:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
ΑΡΡΩΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.























.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
..
.
Ενταξει δικος μας εισαι!!!!

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα

giannisman
19/05/2005, 01:03
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ Ζ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΛΙΜΑ ΕΧΕ ΥΠΟΨΗ ΣΟΥ ΟΤΙ ΤΟ FORUM ΕΔΩ ΑΕΚΟΚΡΑΤΕΙΤΕ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ.:lol: :lol: :wave2: :wave2: ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΕΙΣΑΙ ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΠΕ ΦΙΛΕ...........ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΩΡΑ:D :D

bonepeeler
19/05/2005, 01:26
Καλώς τους.:wave2:

Σε λίγο θα γίνουμε περισσότεροι και από τους αφρικάνους.:lol:



:beer:

idi
19/05/2005, 09:28
καλως τον και τον br492...

αραξε και εσυ...

λοιπον πρεπει να πεισουμε τους αλλους του φορουμ να πεταξουν τα χρεπια τους και να παρουν Ζ... δε παει αλλο





RULEZZZZZZZZZZZZ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Tigas
19/05/2005, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
καλως τον και τον br492...

αραξε και εσυ...

λοιπον πρεπει να πεισουμε τους αλλους του φορουμ να πεταξουν τα χρεπια τους και να παρουν Ζ... δε παει αλλο





RULEZZZZZZZZZZZZ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!


:beer: :beer:

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΤΖΥ ΤΖΑΜΠΙΝ ΜΕ ΤΟ CBR ΣΤΟΝ ΙΣΘΜΟ ΧΩΡΙΣ ΣΧΟΙΝΙ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ:rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

idi
19/05/2005, 09:40
δε δενεις και το μηχανακι σου με ενα σπαγκο να κανει και καλα bungy (αλλα να φτασει στο πατο του καναλιου)...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
19/05/2005, 13:25
welcome......


:beer: :beer: :beer:



Ρε, στην επόμενη εκδρομή (λέμε τώρα) θα αποτελούμε στόλο!:hypnotize ε, καλά.... λέμε τώρα!:lol:




Τίγκα, άμα θες σε σπρώχνω ρε!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

wizzy
19/05/2005, 13:27
Γουέλκαμ γκάϊς αντ εντζόϊ γιόρ στέϊνγκ
:D

br492
19/05/2005, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisman
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ Ζ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΛΙΜΑ ΕΧΕ ΥΠΟΨΗ ΣΟΥ ΟΤΙ ΤΟ FORUM ΕΔΩ ΑΕΚΟΚΡΑΤΕΙΤΕ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ.:lol: :lol: :wave2: :wave2: ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΕΙΣΑΙ ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΠΕ ΦΙΛΕ...........ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΩΡΑ:D :D


Δυστυχώς για εσάς και ευτυχώς για εμένα Πανάθα.Αλλά εδώ άλλο πάθος μας ενώνει.zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz και όχι το zzz του ύπνου

GTZ750
19/05/2005, 14:17
καλως ηρθες και απο εμενα βρ492!!!!:beer: :beer:


14548

paokpatra
19/05/2005, 21:12
ΓΙΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΠΡΟΣ ΠΑΤΡΑ ΜΕΡΙΑ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ :sun: ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ .
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΖΖΖΖΖΖ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ :beer:

GTZ750
19/05/2005, 21:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από paokpatra
......ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΖΖΖΖΖΖ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ :beer:
ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΠΟΥ ΕΧΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ!!ΠΑΝΤΟΥ ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

idi
20/05/2005, 10:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΠΟΥ ΕΧΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ!!ΠΑΝΤΟΥ ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

σε ολο το κοσμο Zedmania ειναι το νεο τσουναμι...

αντε σιγα και στην Ελλαδα :beer: :beer: :beer: :smokin: