PDA

View Full Version : προς evi21



gixxerpap
20/11/2009, 13:03
επειδή όπως θα κατάλαβες το φόρουμ αυτό έχει γεμίσει κομπλεξικούς, που γεννήθηκαν με μοτοσυκλέτα ανάμεσα στα σκέλια τους, και δε βάζουν νερό στο κρασί τους να δουν και λίγο παραπέρα, απορρίπτουν κάθε είδους εναλλακτική μορφή μετακίνησης, -και ας είναι για το καλό τους-, μπορούμε να συνεχίσουμε την κουβέντα σε κάποιο άλλο φόρουμ. αν καταφε΄ρω να δανειστώ το τρικυκλο του φίλου μου, μπορεί να πάμε και βολτίτσα;)


είπαμε μάγκες να κάνουμε μια πλάκα, κι εγω συμμετείχα μέχρι ενα σημείο, αλλά όχι και διώχνουμε όποιο νέο μέλος έχει διαφορετική άποψη ...

στο κάτω κάτω απο πότε έχουμε δικτατορία εδω μέσα?

MikeG
20/11/2009, 13:06
http://www.velotaxi.de/ :wave2:

Leopsomo
20/11/2009, 13:07
Λευτερια στην Evi21



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Πλακα στην πλακα ειχε πολυ πλακα η πλακα που της καναμε η μας εκανε η νομισε οτι μας εκανε η νομισαμε οτι καναμε.... :beer:

reinmeister
20/11/2009, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
επειδή όπως θα κατάλαβες το φόρουμ αυτό έχει γεμίσει κομπλεξικούς, που γεννήθηκαν με μοτοσυκλέτα ανάμεσα στα σκέλια τους, και δε βάζουν νερό στο κρασί τους να δουν και λίγο παραπέρα, απορρίπτουν κάθε είδους εναλλακτική μορφή μετακίνησης, -και ας είναι για το καλό τους-, μπορούμε να συνεχίσουμε την κουβέντα σε κάποιο άλλο φόρουμ. αν καταφε΄ρω να δανειστώ το τρικυκλο του φίλου μου, μπορεί να πάμε και βολτίτσα;)


είπαμε μάγκες να κάνουμε μια πλάκα, κι εγω συμμετείχα μέχρι ενα σημείο, αλλά όχι και διώχνουμε όποιο νέο μέλος έχει διαφορετική άποψη ...

στο κάτω κάτω απο πότε έχουμε δικτατορία εδω μέσα?

οταν γραφεις ετσι με τρομαζεις σε βαθμο πανικου...γιατι η συνεχεια παντα σου βγαινει σε ιδεες για το μπουσα...:sad:

sniper
20/11/2009, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
επειδή όπως θα κατάλαβες ......


Είσαι πολύ αισιόδοξος κάποιες φορές..... όπως όταν πας στον λογιστή σου και νομίζεις ότι θα φύγεις με έξτρα άλογα :D

reinmeister
20/11/2009, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Είσαι πολύ αισιόδοξος κάποιες φορές..... όπως όταν πας στον λογιστή σου και ΝΟΜΙΖΕΙΣ ότι θα φύγεις με έξτρα άλογα :D

ειπες την μαγικη λεξη...:D

υ.γ. παρεμπιπτοντως ειμαι σκετο "λογιστης" οχι "του"...ο θεος βοηθησε ενα πραμα...:lol:

sniper
20/11/2009, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ειπες την μαγικη λεξη...:D


Ψιτ.... έχουμε κάτι υπόλοιπα από τις εκτυπώσεις των "δυναμομετρήσεων" που σου φτιάχνω στο ms-paint..... :rotflmao: :rotflmao: :lol:

GIXXERAKIAS
20/11/2009, 13:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ψιτ.... έχουμε κάτι υπόλοιπα από τις εκτυπώσεις των "δυναμομετρήσεων" που σου φτιάχνω στο ms-paint..... :rotflmao: :rotflmao: :lol:
A πουλακι μου......ετσι τα ¨στηνεις" τωρα οπου εγινες γεροντας...τρομαζεις τα πιτσιρικια με dynos χαρτουρες και στα σκανε πριν ανοιξετε ε???:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

reinmeister
20/11/2009, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ψιτ.... έχουμε κάτι υπόλοιπα από τις εκτυπώσεις των "δυναμομετρήσεων" που σου φτιάχνω στο ms-paint..... :rotflmao: :rotflmao: :lol:

φιλε προσεχε τι γραφεις γιατι μπορει να παρεξηγηθει ο φωτοσοπας που εκανε την δουλεια...:lol: :lol: :bawl:

sniper
20/11/2009, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
φιλε προσεχε τι γραφεις γιατι μπορει να παρεξηγηθει ο φωτοσοπας που εκανε την δουλεια...:lol: :lol: :bawl:


Tον πήρα αυτόνανε στην δούλεψη.... μην αγχώνεσαι.... πότε εισπράττω; :lol:

dirtbird
20/11/2009, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
φιλε προσεχε τι γραφεις γιατι μπορει να παρεξηγηθει ο φωτοσοπας που εκανε την δουλεια...:lol: :lol: :bawl:

ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΙΔΕΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Σας βάφουμε την δυναμομέτρηση σας στα φέρινγκ σας.
Στο αριστερό η καμπύλη ιπποδύναμης, στο δεξί η καμπύλη ροπής και στην ουρά η all gears.


striper ΟΧΙ δεν σου δίνω από αυτό που παίρνω.......:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
20/11/2009, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΙΔΕΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Σας βάφουμε την δυναμομέτρηση σας στα φέρινγκ σας.
Στο αριστερό η καμπύλη ιπποδύναμης, στο δεξί η καμπύλη ροπής και στην ουρά η all gears.


striper ΟΧΙ δεν σου δίνω από αυτό που παίρνω.......:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Ασε με... τώρα μαθαίνω powerslide..... :lol:

Ζεύκας
20/11/2009, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
πότε εισπράττω; :lol:

Της Αναλήψεως. Στη γιορτή των ΑΤΜ. :lol:

NikosKK
20/11/2009, 14:44
Μα τι κάφροι είστε ρε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: