PDA

View Full Version : ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ...!!!



Stratis76
20/11/2009, 13:31
Παιδια,ευχαριστω και παλι για τις απαντησεις αλλα μαλλον δε θα γινει τπτ απο αυτα...
Σημερα 20/11 μεταξυ 6-8 το πρωι το Βajaτελακι μου εκανε φτερα...
Αν παρει το ματι σας κατι...μου λετε...ειναι το διπλοφαναρο..ασπρο με μπλε & κοκκινα γραμματα και μπλε σελα με ασπρα XLR γραμματα..πινακιδα ΖΗΗ 643και περιοχες μεταξουργειο κολωνος αγ.γεωργιος βοτανικος...η οπου αλλου .
Ευχαριστω και περαστικα μου...(που να μη τη βαλουνε μπρος ποτε τα καθαρματα)
Στρατος

XJR_Billy
20/11/2009, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stratis76
Παιδια,ευχαριστω και παλι για τις απαντησεις αλλα μαλλον δε θα γινει τπτ απο αυτα...
Σημερα 20/11 μεταξυ 6-8 το πρωι το Βajaτελακι μου εκανε φτερα...
Αν παρει το ματι σας κατι...μου λετε...ειναι το διπλοφαναρο..ασπρο με μπλε & κοκκινα γραμματα και μπλε σελα με ασπρα XLR γραμματα..πινακιδα ΖΗΗ 643και περιοχες μεταξουργειο κολωνος αγ.γεωργιος βοτανικος...η οπου αλλου .
Ευχαριστω και περαστικα μου...(που να μη τη βαλουνε μπρος ποτε τα καθαρματα)
Στρατος

Όχι ρε φίλε...:(

Αλήτες!!!:mad:

Καλή τύχη Στράτο... Μακάρι να τη βρεις παρατημένη κάπου φίλε...

2stroker
20/11/2009, 14:27
οχι ρε γαμωτο!!!!!
τι να πω ρε φιλε,μακαρι να το βρεις το μηχανακι!
ειναι και σκατο περιοχες αυτες,εχω ενα φιλο που μενει μεταξουργειο θα του πω να χει το νου του.

DeusEx
20/11/2009, 14:31
black humor:

Μπορει να στην πηραν, να της αλλαξαν κυλινδροπιστονο, να την χρησημοποιησαν σε καμμια ληστεια και να την παρατησουν καπου και να την βρεις σαν καινουργια ...

lspiros
20/11/2009, 14:37
αν υπαρχει περιπτωση να αληθευει αυτο που λενε για τη γλωσοφαγια και το ματιασμα στις μηχανες,τοτε εγω και ο φιλος μου ο Μητσοτακης ευχομαι(καλες) βολτες στους κλεφτες και συντομα να κανουν παρεα στο ριτζαι...

sakisvolos
20/11/2009, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stratis76
......αλλα μαλλον δε θα γινει τπτ απο αυτα...
Σημερα 20/11 μεταξυ 6-8 το πρωι το Βajaτελακι μου εκανε φτερα...


Αυτά είναι...............:( :( :(

Stratis76
23/11/2009, 09:33
Καλημερα σε ολους και ευχαριστω...το χειροτερο μαλλον δεν ειναι η κλοπη αλλα η 5ωρη αναμονη μου στο Α.Τ Ομονοιας για να δηλωσω την κλοπη,μια διαδικασια 5 λεπτων...
Η αδιαφορια βασιλευει εκει μεσα και το εγινε εκει μεσα δε περιγραφεται με λεξεις....στο τελος δεν ηξερα αν πρεπει να γελαω ή να κλαιω...
Καλημερα και παλι και περαστικα μας...

GAS NICK
23/11/2009, 20:13
N' σαι καλα ρε φιλε και κατι μου λεει οτι θα το βρεις το μηχανακι:smilea:

mivvo
23/11/2009, 20:26
Λογικα καποιο πρεζακι εκει της περιοχης το εκλεψε,ισως βρεθει συντομα μην απογοητευεσαι!