PDA

View Full Version : Μαγαζί για μεταχειρισμένα ανταλλακτικά



horrified
23/11/2009, 20:17
Γεια χαρά, γνωρίζει κάποιος να με ενημερώσει αν υπάρχει κάποιο μαγαζί που να αγοράζει μηχανές παλιές η τρακαρισμένες για ανταλλακτικά? έχω ένα srx και δεν μπορώ να βλέπω το φάντασμα του κάθε μέρα και δεν έχω λεφτά να το φτιάξω και να το χρησιμοποιήσω οπότε είναι η μοναδική μου λύση. Θα με βοηθούσατε πάρα πολύ. ευχαριστώ!

byron
23/11/2009, 21:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από horrified
Γεια χαρά, γνωρίζει κάποιος να με ενημερώσει αν υπάρχει κάποιο μαγαζί που να αγοράζει μηχανές παλιές η τρακαρισμένες για ανταλλακτικά? έχω ένα srx και δεν μπορώ να βλέπω το φάντασμα του κάθε μέρα και δεν έχω λεφτά να το φτιάξω και να το χρησιμοποιήσω οπότε είναι η μοναδική μου λύση. Θα με βοηθούσατε πάρα πολύ. ευχαριστώ!

Ti πράγματα θέλεις?

horrified
23/11/2009, 21:08
απλά να πάω εκεί και να του το πουλήσω να το κάνει ανταλλακτικά. να πάρω κάποια χρήματα, αυτό, οχι για να αγοράσω μεταχειρισμένα ανταλλακτικά για να την φτιάξω

byron
23/11/2009, 21:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από horrified
απλά να πάω εκεί και να του το πουλήσω να το κάνει ανταλλακτικά. να πάρω κάποια χρήματα, αυτό, οχι για να αγοράσω μεταχειρισμένα ανταλλακτικά για να την φτιάξω

Να αγοράζει δεν ξέρω. Υπάρχει μια λίστα με μαγαζιά (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=23935) που μπορείς να πάρεις τηλέφωνο. Απ΄την άλλη αν δεν χρωστάει το μηχανάκι ένα κάρο τέλη κυκλοφορίας, μπορείς να το πουλήσεις εναντι απόσυρσης σε κάποιον που θέλει να πάρει καινούργιο. Υπάρχουν και εδώ κάποιες αγγελίες για να πάρεις μια ιδέα.
Δεν σε ρώτησα τι θέλεις για να αγοράσεις. Αν έχουμε το ίδιο μοντέλο πιθανόν να έχω αρκετά πράγματα για το srx που σου κάνουν, και εμένα μου πιάνουν χώρο.

Lioulios
27/11/2009, 23:16
opws leei kai o byr0n..Υπάρχουν και εδώ κάποιες αγγελίες για να πάρεις μια ιδέα.
giati sen kaneis ena post sta antalaktika poy tha to dei kai pio polis kosmos kai poy sthn telikh tha bohthiseis kai kapoion apo edw messa . giauto to logo eimaste oloi edw!

kati san auto as poume http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=91083

sxedon misso mhxanaki phre o allos kai ekane th douleia tou. :beer:

the who
29/11/2009, 14:44
Ποιο srx ειναι?Το παληο?

byron
29/11/2009, 15:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Ποιο srx ειναι?Το παληο?

Σαν το δικό σου. :wave2:

the who
29/11/2009, 20:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Σαν το δικό σου. :wave2:

Ργτ εχασα ενα που το εδινε καποιος για ανταλλακτικα με 80 ευρω.Παντως φιλε με την αγγελια στειλε ενα πμ,με ενδιαφερει.Επειδη εψαχνα για κατι ψιλοπραγματα το μηχανακι δεν εχει ενδιαφερον για τα μαγαζια ανταλλακτικων.
Βυρωνα μιλαμε απο Δευτερα για τα αλλα.:wave2: