PDA

View Full Version : Κοτρώνα... ο ένοχος...



Gandalf dr685sm
24/11/2009, 20:08
Είπαμε απο εκεί που δεν το περιμένεις...

Γυρνώντας προς το σπίτι και μάλιστα τελειώνοντας σήμερα και λίγο νωρίτερα απο δουλειά... είπα οτι ευκαιρία είναι να κάνουμε και λίγο γυμναστήριο. Όμως δεν έμελε...

Κατεβαίνοντας την Θησέως-Μαραθώνος μετά το σπίτι του Βαρδινογιάννη λίγο πριν την στροφή για Διόνυσσο, χωρίς καν να το έχω δεί.. κοτρώνι στην μέση του δρόμου που εμφανίστηκε (ΚΛΑΣΣΙΚΑ---Κλασσικότατα) στα 3 μέτρα μπροστά μου...

Μάτια γουρλωμένα αλα Joe Bar... και ενώ είχα χώρο, λες και πρωτοκαβαλώ μηχανή, πάω ο Μ$#@#@%@ ... και εστιάζω το βλέμα πάνω της.....

Τα αποτελέσματα προφανή. Στο τσακ, γλυτώνει το μπροστινό και το πίσω καβαλάει το κοτρώνι και το εκσφενδονίζει με δύναμη στο απέναντι πεζοδρόμιο ώς πολεμικό βλήμα tomahawk. (Ευτυχώς κάτι γάτες, μια γλάστρα και μια τζαμαρία την γλύτωσαν στην τρίχα).

Συνεχίζω απτόητος βρίζοντας μέχρι που νιώθω οτι έχω αρχίσει και κουνιέμαι με λίκνισμα (ΟΧΙ ΡΕ ΤΟΜΑΡΙΑ... ΔΕΝ ΤΟ ΓΥΡΙΣΑ... αντρικό λίκνισμα ήταν..:lol: :lol: ). Κοιτάω πίσω... πλάκα το λάστιχο.

Ακολουθεί εικόνα με αναβάτη που βρίζει στα "γαλλικά" και μανάδες που περνάνε με παιδιά να τους κλείνουν τα αυτιά και να μου ρίχνουν βλέμα του στυλ "τον αληταρά με την μηχανή".

Αδιαφορώντας για αυτό.. βάζω μπρος το μοτέρ και με κουμπωμένη την πρώτη αλλά εγώ στο σπρώξιμο , ρολάρω την μηχανή θυμόμενος και την κουβέντα με τον συμπλέκτη (thread "πρώτη μέσα" ) και πως βάζω σε εφαρμογή το πατινάρισμα της πρώτης για να δώ αν αντέχει ο δίσκος.

Φτάνω στο βενζινάδικο να βαλω λίγο αέρα να κρατήσει ίσα-ίσα να φτασω σπίτι (500m απόσταση αλλα ανηφορικά) και να μην σπρώχνω 180Kgr του ΧΤΧ με σκασμένο ελαστικό. Γυρνάω στον αλλοδαπό εκεί και τον ρωτάω που είναι ο αέρας... μου δείχνει και πάω.

ΤΙ ΜΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΕΡΑ ΜΕ ΜΑΤΖΑΦΛΑΡΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ Ι.Χ. !!! $#@%$#@%#@%!$#^!%#$%$....:mad: :a018: :a016: :a016: :a015: :a017:

Ρε απο εδώ.. ρε απο εκεί.. να παλεύω μέσα απο ακτίνες ,γρανάζια, αλυσίδα μπας και μπορέσω.. ΤΖΙΦΟΣ..

Ακούω... ΕΓΚΩ ΕΓΚΩ ΚΥΡΙΟΣ.. μπορώ εγκώ το κάνει!

Τι να κάνεις ρε παλικάρι;... αφού δεν μπαίνει.!!!

Φυσικά ο αλλοδαπός πρόθυμος να ομολογήσω, πάλευε να κάνει "φιδάκι" το σιδεράκι προέκταση του φιαλιδίου του άερα... επί κανά 10λεπτο χωρίς όφελος. Με κοιτάει.. μου λέει .. Ντεν γκίνεται και εξαφανίζεται όπως εμφανίστηκε (τι στο καλό φαντομάδες είναι; ).

Με τα πολλά λοιπόν αποφασίζω να ρισκάρω το λάστιχο και να συνεχίσω για τα επόμενα 500m μέχρι τουλάχιστον το parking του σπιτιού καθώς με είχε πιάσει και ενα κατούρημα απο το κρύο και το άγχος άλλο πράγμα. Ιδανικά θα ήταν να αφήσω εκεί την μηχανή και να απαντήσω στο κάλεσμα της φύσης.

Εν ολίγοις τα καταφερνω αφού πρώτα έριξα και καμιά εκατοστή μπινελίκια στα Ι.Χ. που κολούσαν κλασσικά πίσω μου. Το εχετέ παρατηρήσει btw πως όποτε σπρώχνετε Ι.Χ. ή μοτό , μαζεύονται όλοι οι γρήγοροι της Αθήνας πίσω σας και κορνάρουν;

Γ@#$@#!$!@#$# .. ΤΟ Μ$#@$!#$#@$ ΠΟΥ ΣΑΣ Π$#@$#!%#!! και άλλα ωραία τέτοια γαλλικά που έκαναν και πάλι διερχόμενους να κουνάνε το κεφάλι περιφρονητικά.

Παρκάρω λοιπόν την μηχανή .. καλώ οδική... πάω ρίχνω κατούρημα.. αλλάζω ρούχα, πλένομαι και λίγο και μετά απο 50-60 λεπτά λοιπόν να και το παληκάρι της οδικής. Φαντάσου δηλαδή να περιμένεις πουθενά εκτός Αττικής τι θα γίνει... θα σε φάνε οι λύκοι.

Ευτυχώς ο οδηγός της οδικής ήταν νεαρός και ευχάριστη παρέα (που να σου πέσει και κανάς βλάκας δηλαδή) και τραβιόμαστε τώρα Χαϊδάρι στο Παλατάκι για να αλλάξω σαμπρέλα στο ΧΤΧ μιας και τουλάχιστον στα Β.Π. σε όσα Βουλκανιζατέρ έχω ρωτήσει , μηχανές δεν αγγίζουν λέει. ΟΥΣΤ ΡΕ ΦΛΩΡΙΑ!

Στο βουλκανιζατέρ και μετά την ωραιότατη εμπειρία των 45 λεπτών στον Κηφισσό εν ώρα αιχμής, διαπιστώνουμε οτι το λάστιχο πέρα του οτι ήθελε αλλαγή και το ήξερα (προγραμματισμένο σε 20 μέρες, αλλά θα σας ζαλίσω τότε για το τι θα κάνω τελικά) διαπιστώνω οτι το ελαστικό έχει γίνει τυρί έμενταλ και έχει δύο τρούπες... ΝΑ!! με το συμπάθειο... το παληκάρι μου βάζει νέα σαμπρέλα και ενα μανιτάρι (οχι Πλευρώτο ρε αλήτες... λαστιχένιο) μέσα απο το ελαστικό μιας και θα το πέταγα σε λίγο καιρό και μου είπε απλά να προσέχω...

Αυτή την στιγμή μετά την μικρή και καθημερινή πλην όμως άκρως εκνευριστική περιπέτεια, γράφω οτι...

1. Οποιόν παπάρα δώ με φορτηγό χωρίς κουκούλα να κινείται θα του πετάξω το πρώτο κοτρώνι στο κεφάλι του.

2. Τον επόμενο αλλοδαπό που θα νομίζει οτι μπορεί να κάνει το ίδιο καλύτερα απο οτι ήδη το δοκίμασα με 10.000 τρόπους θα τον υποχρεώσω να το κάνει έτσι και αλλιώς.

3. Γαμ@#!#@! τους παπάρες τους βενζινάδες με τα φιαλίδια αέρα που είναι μόνο για Ι.Χ.

4. Ο επόμενος που θα μου κορνάρει ενώ θα σπρώχνω προβληματικό Ι.Χ.-μοτό, θα σταματήσω και θα το παρκάρω μπροστά του μέσα στην μέση.

5. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΛΑΣΤΙΧΑ.. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΛΑΣΤΙΧΑ.. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΛΑΣΤΙΧΑ

6. Το σημαντικότερο... όταν φεύγεται απο την δουλειά και κατουριέστε... μην τα κρατάτε μέχρι να γυρίσετε... ξαλαφρώστε πρώτα...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Gandalf

XJR_Billy
24/11/2009, 20:20
Βρε Gandalf...
:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Sorry που γελάω αλλά...
:bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Είσαι "μάγος" του χιούμορ ρε φίλε !!
Φτηνά τη γλύτωσες.
Να'σαι καλά!!:beer: :wave2:

jimtarasxt660x
24/11/2009, 20:53
Α, ρε μάγε...από τι μια είναι για γέλια:lol: , από την άλλη είναι για κλάματα:bawl: .......

Προσοχή........:beer: :beer: :beer:


υπάρχει τρόπος να βάλεις αέρα αν λέμε για το ίδιο μαντζαφλάρι...:winka:

byron
24/11/2009, 21:01
Βασικά υπάρχουν κάτι πρόσθετα ματζαφλάρια 90 μοιρών που μπαίνουν στις βαλβίδες για να μην βλαστημάς...

Operater
24/11/2009, 21:08
βασικά..πέρα από το ανάποδο της περιπέτειας του μαγου...

πρώτη φόρά βλέπω κείμενό σου με πάνω από 2 εμότικον...

πρέπει ναπαιξε τρελή αναποδιά αδερφέ...:sick:

Cpt. Haddock
24/11/2009, 21:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Βασικά υπάρχουν κάτι πρόσθετα ματζαφλάρια 90 μοιρών που μπαίνουν στις βαλβίδες για να μην βλαστημάς...

Τα οποία καποια μηχανάκια τα έχουν απο τη μάνα τους... :smokin:

kawazoyras
24/11/2009, 21:29
ωραίος ρέ μεγάλε κατ αρχάς ευτυχώς δέ τή πάτησες με τή μπροστινή ίσως ήταν χειρότερα τεςπα τό συμπλέχτη δέ τόν έφαγες εε; όσο γιά τόν αέρα ειπώθηκε πιό πάνω από byron (μαντζαφλάρια) τά μοίραζε το moto στήν έκθεση!!!!!:lol: :lol: :lol:

sober
24/11/2009, 21:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Αυτή την στιγμή μετά την μικρή και καθημερινή πλην όμως άκρως εκνευριστική περιπέτεια, γράφω οτι...

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Gandalf


Μάγε ξέχασες και το 7.


που λέει ότι: Πρέπει να μάθω πως σε ζαντες με ακτινες (21' , 18 ' ακόμα και 17' των SM ) το άκαμπτο εμπρος μερος (20cm )των περισσότερων μανόμετρων στα βενζινάδικα μπορεί να έρθει σε επαφή με την βαλβίδα του τροχού , άν περασω την άκαμπτη διαμπερή ράβδο μέσα απο τις ακτίνες και παραλληλα με αυτες (με αυτες διπλα στην βαλβιδα) με κατευθυνση απο το κεντρο του τροχου προς το στεφάνι!

:wave2:

jimtarasxt660x
24/11/2009, 21:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Μάγε ξέχασες και το 7.


που λέει ότι: Πρέπει να μάθω πως σε ζαντες με ακτινες (21' , 18 ' ακόμα και 17' των SM ) το άκαμπτο εμπρος μερος (20cm )των περισσότερων μανόμετρων στα βενζινάδικα μπορεί να έρθει σε επαφή με την βαλβίδα του τροχού , άν περασω την άκαμπτη διαμπερή ράβδο μέσα απο τις ακτίνες και παραλληλα με αυτες (με αυτες διπλα στην βαλβιδα) με κατευθυνση απο το κεντρο του τροχου προς το στεφάνι!

:wave2:



τα είπε όλα :a18:

Gandalf dr685sm
24/11/2009, 21:41
το 7 το ξέρω παιδιά... αλλά στο συγκεκριμένο βενζινάδικο το "ματζαφλαράκι" των 20cm όπως είπα δεν ήταν ίσιο αλλά "φιδάκι"..

Και στην τελική ρε πστ μου... ας το κάνουν μόνο με λάστιχο και στην άκρη "μάνταλο" όπως έχουν στα Βουλκανιζατέρ.. και πιο φτηνά θα τους έρθει. Αλλά τι λέμε τώρα.

Η αναποδιά ήταν οτι έκατσε σε μια περίοδο που προσπαθώ να μαζευτώ λίγο οικονομικά απο πολλά και τώρα ήρθε και το 300αρι περίπου για τα ελαστικά , πολύ πιο επιτακτικό και άμεσο και έδεσε το γλυκό.

Τέλος πάντων... είπαμε νόμος του Μέρφυ... και ευτυχώς που δεν στράβωσε και καμιά EXCEL ζάντα να λέμε να έχουμε και άλλα.

Gandalf

sober
24/11/2009, 21:42
...


181429

Gandalf dr685sm
24/11/2009, 21:46
το σιδεράκι είπαμε ήταν σαν τελικό σίγμα... δηλαδή έτσι...

"ς"...φιδάκι σκέτο.

Gandalf

Road67
24/11/2009, 21:54
:bawl: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :smokin:

byron
24/11/2009, 22:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Τα οποία καποια μηχανάκια τα έχουν απο τη μάνα τους... :smokin:

Πολλά τις έχουν, αλλά απαραίτητη προϋπόθεση για να μπουν ειναι τα tubelless λάστιχα που ως γνωστόν τα οn-off & SM δεν διαθέτουν (πλήν 2 εξαιρέσεων) :wave2:

STOYBI
24/11/2009, 22:25
Μαγε...... :rolleyes:

Κανε τον Σταυρο σου που γλιτωσες τον μπροστινο τροχο απο το κοτρωνι.....

Ολα τα αλλα ειναι λεπτομερειες........

:wave2:

nasosR
24/11/2009, 23:54
ρε μαγε διπλα μενουμε ... πως και δεν σε εχω πετυχει ποτε;

Παντως φτηνα την γλυτωσες....

Ποτε ξανα...:wave2:

Akatanomastos
25/11/2009, 00:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από nasosR
ρε μαγε διπλα μενουμε ... πως και δεν σε εχω πετυχει ποτε

ντυσου κοτρωνι και θα σε πετυχει αυτος:bigcry: :rotflmao: :bigcry:


μπλακ χιουμορ αφου ολα πηγαν καλα τελικα:beer:

dirtbird
25/11/2009, 06:48
θυμόμενος και την κουβέντα με τον συμπλέκτη (thread "πρώτη μέσα" ) και πως βάζω σε εφαρμογή το πατινάρισμα της πρώτης για να δώ αν αντέχει ο δίσκος

O 'δίσκοι' μαν, υγρός πολύδισκος......:lol: :lol:

Κατά τα άλλα συμπασχω μαζί σου.......


Πριν πολλά-πολλά χρόνια, ξεκινάω Κυριακή να πάω να δω ένα scramble (ή κάτι τέτοιο....)κάπου προς Απρόπυργο με το DT μου, δικάβαλος με το έτερον....

Κάπου στην Χαλυβουργική μία πρόκα είχε διαφορετική άποψη για το ποσοστό αέρα στο πίσω λάστιχο και αναγκάζομαι να γυρίσω πίσω.... δικάβαλος με εμένα να κάθομαι στην τάπα και τη συνοδηγό στη -κανονικά για μένα- θέση (εφικτό λόγω διπλής κόντρα στον πίσω τροχό).

Κάπου στο Θησείο (δεν είχε πεζοδρομηθεί ακόμα) περιμένω φανάρι και ΙΧης δίπλα κορνάρει επίμονα.

-Τι είναι φίλε, του λέω ενώ ταυτόχρονα προσέχω να μη βγουν οι αναθυμιάσεις από την τάπα του ρεζερβουάρ..
-Μεγάλε σε έχει πιάσει λάστιχο μΕ απαντάει.....

.............................................:bigcry: :bigcry: :bigcry:

TROOPER
25/11/2009, 07:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
....Ακολουθεί εικόνα με αναβάτη που βρίζει στα "γαλλικά" ...............

μεγντ !!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TROOPER
25/11/2009, 07:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Μάγε ξέχασες και το 7.


που λέει ότι: Πρέπει να μάθω πως σε ζαντες με ακτινες (21' , 18 ' ακόμα και 17' των SM ) το άκαμπτο εμπρος μερος (20cm )των περισσότερων μανόμετρων στα βενζινάδικα μπορεί να έρθει σε επαφή με την βαλβίδα του τροχού , άν περασω την άκαμπτη διαμπερή ράβδο μέσα απο τις ακτίνες και παραλληλα με αυτες (με αυτες διπλα στην βαλβιδα) με κατευθυνση απο το κεντρο του τροχου προς το στεφάνι!

:wave2:

σταυρο λαθος λογκ ιν !!!!!

:lol: :lol: :lol:

TROOPER
25/11/2009, 07:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird


.............................................:bigcry: :bigcry: :bigcry:

μηχανικος θα ηταν :bigcry: :bigcry: :bigcry:

makis206
25/11/2009, 07:29
:lol:

Ποτέ ξανά!:beer:

danaos75
25/11/2009, 07:36
Μάγε μια απορία μόνο ρε φίλε,
την οδικη γιατι δεν την καλεσες μόλις έμεινες, και περίμενες να φτάσεις σπίτι πρώτα?

:lol: :lol: :lol:

TROOPER
25/11/2009, 07:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από danaos75
Μάγε μια απορία μόνο ρε φίλε,
την οδικη γιατι δεν την καλεσες μόλις έμεινες, και περίμενες να φτάσεις σπίτι πρώτα?

:lol: :lol: :lol:

εεε σου λεει ηταν ''καλο'' το παλικαρι !!!!

δεν καταλαβαινομαστε εδω μεσα μΕ φαινεται.... :sad:

danaos75
25/11/2009, 07:41
καλώ οδική... πάω ρίχνω κατούρημα.. αλλάζω ρούχα, πλένομαι και λίγο και μετά απο 50-60 λεπτά λοιπόν να και το παληκάρι της οδικής

:bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl:

μα είναι προφανες troopie

GIXXERAKIAS
25/11/2009, 08:03
Ρε μαγε αφου τελειωσαν ολα καλα (εκτος απο τα κλαστιχα που θελουν αλλαγη :p ) παλι καλα να λες που δεν εσκασε ο μπροστα στο κοτρωνι να σαβουριαστεις (παλι αλα Joe Bar :p ) και να εχεις και τραυματισμενο μοτο και πιθανον κι εσυ.:winka:

Αλλα ρε φιλε.....








































































..εκλασ@ στο γελιο με την περιγραφη σου!ΟΛΑ ΤΑ ΕΥΡΑ ΛΕΜΕ!!!Ποτε ξανα φιλος!:beer: :beer:

ps:Μαλλον την επομενη φορα,ριξε κεινο το κατουρημα πριν φυγεις απο την δουλεια....θα μπορουσε να αλλαξει το πεπρωμενο της πετρας και το δικο σου...:bigcry: :bigcry:

jimmis5
25/11/2009, 08:05
:wave2: :wave2: Ωραιος αμα σου πανε ολα στραβα σου πανε ακομα και το κατουρημα :rotflmao: :rotflmao:

Gandalf dr685sm
25/11/2009, 08:24
nasosR... ένα ΧΤΧ με Acrapovic και μεγάλη ζελατίνα μπροστά έχω... μπορεί το πρωί προς δουλειά μεταξύ 8-9.30 να με πετύχεις σε κανά φανάρι απο εκεί πάνω.

Danaos... με είχε πιάσει αυτό το κατούρημα ξέρεις... εκεί που κατουράς αφήνει τρύπα απο την πίεση και ο αχνός που θα βγαίνει λόγω κρύου δεν θα ήταν και η καλύτερη εικόνα... χώρια που ήξερα πως συνήθως η οδική κάνει απο 40 λεπτά εώς μια ώρα και δεν έλεγε με τίποτα να περιμένεις μέσα στην υγρασία. Άλλωστε το σπίτι ήταν όντως 500 μέτρα πιο πέρα.

Εν πάση περιπτώσει... ευτυχώς ζάντα γλύτωσε... μόνο λάστιχο που θα άλλαζε έτσι και αλλιώς. Πάλι καλά.

Gandalf

jimmy10
25/11/2009, 08:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Βασικά υπάρχουν κάτι πρόσθετα ματζαφλάρια 90 μοιρών που μπαίνουν στις βαλβίδες για να μην βλαστημάς...

Εβαλα από αυτο το ματζαφλαρι και το αποτέλεσμα ηταν να χανει σιγα σιγα αέρα το λάστιχο (προφανός δεν πατουσε σωστα). Οπότε ή προσοχή με τα ματζαφλαρια ή δεν τα χρησιμοποιούμε καθόλου

TROOPER
25/11/2009, 08:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Βασικά υπάρχουν κάτι πρόσθετα ματζαφλάρια 90 μοιρών που μπαίνουν στις βαλβίδες για να μην βλαστημάς...

μιλας για τα παπαρακια που βιδωνουν πανω στα καυλιτζεκια ε???:look:

Multijohn
25/11/2009, 08:51
Το ΧΤΧ που είχα είχε πάθει λάστιχο και είχα επείγουσα δουλειά να πάω οπωσδήποτε αλλά δεν υπήρχε και περίπτωση να το παρατήσω και να φύγω. Έτσι σταματούσα σε κάθε βενζινάδικο και έβαζα αέρα πίσω.
Είναι πολύ απλό αρκεί να βρίσκεσαι απο την δεξιά μεριά της μοτοσυκλέτας και η βαλβίδα να δείχνει 10 ή 11 η ώρα(δείκτη ρολογιού).
Κρίμα που ταλαιπωρήθηκες παρόλο την χιουμοριστική προσέγγιση;)

cheos13
25/11/2009, 09:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmy10
Εβαλα από αυτο το
ματζαφλαρι και το αποτέλεσμα ηταν να χανει σιγα σιγα αέρα το λάστιχο (προφανός δεν πατουσε σωστα). Οπότε ή προσοχή με τα ματζαφλαρια ή δεν τα χρησιμοποιούμε καθόλου



Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μιλας για τα παπαρακια που βιδωνουν πανω στα καυλιτζεκια ε???:look:


Αυτα ειναι ρε πουστη μου....πανεπιστημιο at least να ουμε!

Δωσε γνωση κατα το δωσε πονο!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

jimmy10
25/11/2009, 09:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μιλας για τα παπαρακια που βιδωνουν πανω στα καυλιτζεκια ε???:look:

ακριβώς ρε Trooper....

και εχουν και κάτι ψιψιψίνα στις ακρες και βιδωνουν επάνω στα παπαράκια. ΑΥΤΑ θελουν προσοχή

Μαγε...(για να γυρισουμε στο θεμα μας)

τα ηθικα διδάγματα τα είπες...

1. Αδειασμα τις ουροδοχου κύστης εγκαιρα
2. Αμεση αλλαγή ελαστικων
3. Ποτε target fixation σε κοτρώνες/λαδια/πεζοδρομια κτλ

LsKostas
25/11/2009, 09:39
:beer: :beer: :beer:

Ποτε ξανα Μαγε:wave2:


κι αν σου κορναρει κι αλλο ζωο θελουμε περιγραφη πως του περασεις

κολαρο τον sm τροχο :lol: :bawl: :lol:

dirtbird
25/11/2009, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μιλας για τα παπαρακια που βιδωνουν πανω στα καυλιτζεκια ε???:look: Ναι αλλά επειδή βιδώνουν δύσκολα, πάρε μια πένσα και στράβωσε τα παπαράκια.


SATISFACTION GUARANTEED
































για εμάς.....:smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

TROOPER
25/11/2009, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Ναι αλλά επειδή βιδώνουν δύσκολα, πάρε μια πένσα και στράβωσε τα παπαράκια.
SATISFACTION GUARANTEED
για εμάς.....:smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

και δε γαμεις...εγω δεν ασχολουμαι με αυτα.
:wave2:

devil's animal
25/11/2009, 10:43
μαγε παλι καλα..:rolleyes:


εγω κουβαλαω παντα μια γωνια 90 μοιρων για φουσκωμα ελαστικων, οπως επισης και ενα μανομετρο (πλαστικο,ψευτικο) αλλα δεν χανει σχεδον καθολου.τσεκαρισμενο.

και τα 2 "δωρα" του περιοδικου moto.:D