PDA

View Full Version : Ελληνικό Facebook



menos
25/11/2009, 16:18
Το ελληνικό Facebook έχει όνομα και λέγεται Hellenic Space!

Eμπνευσμένοι από την ιδέα του Facebook και με φιλοδοξία να φέρουν τους όπου Γης Έλληνες και φιλέλληνες σε επικοινωνία, αξιοποιώντας τις δυνατότητες του Ίντερνετ, δύο Έλληνες στη Γερμανία δημιουργούν τη μεγαλύτερη ελληνική κοινότητα στο Διαδίκτυο. Το ελληνικό Facebook έχει όνομα και λέγεται Hellenic Space.

Ο Ανδρέας Δημητριάδης και ο Ανδρέας Κοσμάτος είναι παιδιά Ελλήνων μεταναστών και δουλεύουν στη Γερμανία με εξειδίκευση στο Ίντερνετ. Είναι οι δημιουργοί του www.hellenicspace.com μιας ιδέας που ξεκίνησε πριν από τρία χρόνια...

Περισσότερα: http://www.apn.gr/tech-news/facebook-hellenic-space/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+apngr+%28Athens+Photo+News%29

Ζεύκας
26/11/2009, 08:54
και τι να το κάνουμε ρε φίλε?

προφίλ κ φωτό από Ρουμάνες θα έχει?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

fast_gr
26/11/2009, 12:29
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι λεγετε Ελληνικο facebook ενω δεν εχει Ελληνικη γλωσσα.
Ακομα κ το facebook "το ξενο" εχει Ελληνικα ως επιλογη.!:rolleyes:

kalgeorge
26/11/2009, 12:37
εγω παλι δεν καταλαβαινω γιατι ασχολειστε καν με το facebook

:lol: :lol: :lol: :lol:

Cpt. Haddock
26/11/2009, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
εγω παλι δεν καταλαβαινω γιατι ασχολειστε καν με το facebook

:lol: :lol: :lol: :lol:

ασχολούντε οι πρώην μας και μας θάβουν... :sad:

Akatanomastos
26/11/2009, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
εγω παλι δεν καταλαβαινω γιατι ασχολειστε καν με το facebook

:lol: :lol: :lol: :lol:

δεν διαβαζετε ολες τις απαντησεις..


Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
προφίλ κ φωτό από Ρουμάνες θα έχει?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalgeorge
26/11/2009, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
δεν διαβαζετε ολες τις απαντησεις..


kai ayto to thewreis epixirima???

fantacid
26/11/2009, 12:45
γιατι ειναι το ελληινκο fb κ οχι το ελληνικο myspace?

:confused: :confused: :confused:


φαινεται οτι το γτιαξαν ελληνες........broken link!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

makis206
26/11/2009, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
kai ayto to thewreis epixirima???

Ρε'σύ Γιώργη ο καθένας έχει τον λόγο του για το καθετί που κάνει, ένας λόγος μπορεί να είναι και το "περνάω την ώρα μου".

Το Ελληνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου, ειδικά η Α-κλαςς, έχει μεγαλύτερο ενδιαφέρον μήπως;:D :beer:

kalgeorge
26/11/2009, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ρε'σύ Γιώργη ο καθένας έχει τον λόγο του για το καθετί που κάνει, ένας λόγος μπορεί να είναι και το "περνάω την ώρα μου".

Το Ελληνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου, ειδικά η Α-κλαςς, έχει μεγαλύτερο ενδιαφέρον μήπως;:D :beer:

nai maki.....


και τουλαχιστον στο ελληνικο ποδοσφαιρο...παιρνεις τους φιλους σου....πας πινεις μια μπυρα-καφε βγαινεις εξω απο το σπιτι ρε παιδι μου...


μη μου τα συγκρινεις με το facebook....ελεος....



αν και εχω περιεργια τωρα χωρισ πλακα να μου αναφερεις εναν ΣΟΒΑΡΟ λογο :wave2:

fantacid
26/11/2009, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge

αν και εχω περιεργια τωρα χωρισ πλακα να μου αναφερεις εναν ΣΟΒΑΡΟ λογο :wave2:


να βρεις γκομενα μηπως?

γιατι αν ψαχνεις γκομενα στο γηπεδο .....

:lol: :lol: :lol:

Akatanomastos
26/11/2009, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
kai ayto to thewreis epixirima???


οταν θες ομως γινεσαι πολυ σπασικλας:rotflmao: :rotflmao:

χαβαλε κανω μαν..

kalgeorge
26/11/2009, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
οταν θες ομως γινεσαι πολυ σπασικλας:rotflmao: :rotflmao:

χαβαλε κανω μαν..

a ok dekto re :p

makis206
26/11/2009, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
αν και εχω περιεργια τωρα χωρισ πλακα να μου αναφερεις εναν ΣΟΒΑΡΟ λογο :wave2:

Για μένα προσωπικά -αν και το χρησιμοποιώ λιγότερο πλέον- ο μόνος ουσιαστικός λόγος για να το δουλέψω ήταν για να βρω φίλους από παλιά, συμμαθητές και τέτοια. Ειλικρινά βρήκα πολλούς ανθρώπους και μέσω αυτής της μαλακίας καταφέραμε να συναντηθούμε και πάλι! Πίστεψέ με, χωρίς αυτό το πουστοσάϊτ (έτσι το λέω απ'την αρχή εγώ) αυτό δεν θά'ταν εφικτό!:winka:

Απο'κεί και μετά "σκοτώνω ώρα".. πότε; Όταν η ζωή έξω μπει σε standby mode και το moto πέσει σε λήθαργο :lol:

:beer:

makis206
26/11/2009, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
a ok dekto re :p

A ναι είναι και τα γκομενάκια :lol:

kalgeorge
26/11/2009, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Για μένα προσωπικά -αν και το χρησιμοποιώ λιγότερο πλέον- ο μόνος ουσιαστικός λόγος για να το δουλέψω ήταν για να βρω φίλους από παλιά, συμμαθητές και τέτοια. Ειλικρινά βρήκα πολλούς ανθρώπους και μέσω αυτής της μαλακίας καταφέραμε να συναντηθούμε και πάλι! Πίστεψέ με, χωρίς αυτό το πουστοσάϊτ (έτσι το λέω απ'την αρχή εγώ) αυτό δεν θά'ταν εφικτό!:winka:

Απο'κεί και μετά "σκοτώνω ώρα".. πότε; Όταν η ζωή έξω μπει σε standby mode και το moto πέσει σε λήθαργο :lol:

:beer:

μιλωντας γενικα και οχι για σενα ( αυτο το ψαχνω παλαιους συμμαθητες εχει γινει τρελη καραμελα:rotflmao: )

αρα οκ...εκανες τα κονε σου.....και μπαινεις πλεον...ΟΤΑΝ ειναι το τελευταιο πραγμα που εχεις να κανεις...σωστα??
αρα....χμμ..μουμπλε μουμπλε....σουψουμουξου......να φανταστω περιπου καμμια ώρα την ημέρα? και πολυ λεω φανταζομαι....

πες μου ποσο εξω επεσα

Akatanomastos
26/11/2009, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
a ok dekto re :p

και για να πουμε σοβαρα, εχω φατσα μπουκ και γω το θεωρω πολυ ανουσιο..


ουτε να βρω παλιους συμμαθητες θελω
ουτε παλιες γκομενες ουτε τιποτα..

και οσοι με βρηκαν, γιναμε "φιλοι" και δεν τους μιλησα ποτε.:lol:

γιατι?

γιατι πολυ απλα αν πραγματικα θελαμε να χαμε επαφη δεν θα χανομασταν..


απο κει και περα..οταν εχω λιωσει μπορει να χαζεψω μερικες φωτο απο τιποτα ΜΟΥΝ@ρες να περασει η ωρα, να σχολιασω που παει ο κοσμος με τις τσουλαρες που τα πετανε εξω κλπ κλπ..

αλλα για μενα δεν ειναι τιποτα παραπανω το fb..δεν μπαινω πανω απο μια φορα την βδομαδα..

fantacid
26/11/2009, 13:09
στην αρχη το φβ ηταν η λογικη διασυνδεσης των παλιων συμμαθητων
στο σερτς εντζιν εβαζες το σχολειο φοιτησης κ χρονια κ σου εδινε τους συμμαθητες σου
φυσικα στην ελλαδα δεν υπρχε αυτη η επιλογη!
:lol: :lol: :lol:

με το καιρο εγινε αυτο που εγινε


...δεν εχω φβ ουτε προβλεπετε να κανω....
:p

makis206
26/11/2009, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
πες μου ποσο εξω επεσα

Βρε κι ακριβώς να έπεσες τι αλλάζει; Άσε που οι παλιοί συμμαθητές -και όχι μόνο- έχουν συνεχώς νέες γνωριμίες (του ευαίσθητου φίλου εννοείται:D ) και το πράγμα κινείται κάνοντας μόνιμα ένα ολόφρεσκο update που σε κρατάει σε εγρήγορση :lol:

Στο ξαναλέω ότι μπαίνω λίγο πια (όχι πως έκαψα και φλάντζες ποτέ με δαύτο..) αφού όμως το θες στην γενική, κάποιοι βρίσκουν λόγους. Όπως κι εσύ για να πας στο γήπεδο :winka:

:beer:

Akatanomastos
26/11/2009, 13:11
καλα δεν συζηταω για αυτα τα χαζο-παιχνιδακια που χανουν απειρες ωρες διαφοροι..

καλητερα να βριζομαι με τον lavilla στα αθλητικα παρα να παιζω στο face book βλακειες:lol:

kalgeorge
26/11/2009, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Βρε κι ακριβώς να έπεσες τι αλλάζει; Άσε που οι παλιοί συμμαθητές -και όχι μόνο- έχουν συνεχώς νέες γνωριμίες (του ευαίσθητου φίλου εννοείται:D ) και το πράγμα κινείται κάνοντας μόνιμα ένα ολόφρεσκο update που σε κρατάει σε εγρήγορση :lol:

Στο ξαναλέω ότι μπαίνω λίγο πια (όχι πως έκαψα και φλάντζες ποτέ με δαύτο..) αφού όμως το θες στην γενική, κάποιοι βρίσκουν λόγους. Όπως κι εσύ για να πας στο γήπεδο :winka:

:beer:

ενταξει αν βρισκεις ΙΔΙΟ το να πηγαινεις γηπεδο με το καψιμο του μπαινω σε site και γκομενιζω......δεν εχω να πω τιποτε αλλο :wave2: :wave2:

makis206
26/11/2009, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
καλα δεν συζηταω για αυτα τα χαζο-παιχνιδακια που χανουν απειρες ωρες διαφοροι..
καλητερα να βριζομαι με τον lavilla στα αθλητικα παρα να παιζω στο face book βλακειες:lol:

Κι όμως υπάρχουν κάποια κλασσικά όπως το pacman για παράδειγμα, μην πεις ότι δεν αξίζει.. άσχετα απ'το αν δεν σου αρέσουν εσένα, για μερικά από αυτά δεν μπορούμε να μην παραδεχτούμε την αξία τους..:winka:

Εγώ σιχάθηκα τα άλλα, "Ο Γιάννης σου έστειλε έναν φρέντο.. μία GSX-R... μια καρδούλα..." :rotflmao: :bigcry:

Vstrommer71
26/11/2009, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ασχολούντε οι πρώην μας και μας θάβουν... :sad:
Βαλε το link αμα ειναι να βαλουμε κι εμεις ενα φτυαρι!:lol:

makis206
26/11/2009, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
ενταξει αν βρισκεις ΙΔΙΟ το να πηγαινεις γηπεδο με το καψιμο του μπαινω σε site και γκομενιζω......δεν εχω να πω τιποτε αλλο :wave2: :wave2:

Eίδες ότι ο καθένας έχει διαφορετικό λόγο για το καθετί που κάνει; Αυτό ακριβώς είπα ρε'σύ, για μένα το να πάω στο γήπεδο δεν μου λέει απολύτως τίποτα! Δεν σου είπα ποτέ όμως γιατί πας εσύ σε κάτι τόσο ανούσιο για μένα..

Αυτό!:beer:

Cpt. Haddock
26/11/2009, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Βαλε το link αμα ειναι να βαλουμε κι εμεις ενα φτυαρι!:lol:

ρε ουστ :lol:

Vstrommer71
26/11/2009, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κι όμως υπάρχουν κάποια κλασσικά όπως το pacman για παράδειγμα, μην πεις ότι δεν αξίζει.. άσχετα απ'το αν δεν σου αρέσουν εσένα, για μερικά από αυτά δεν μπορούμε να μην παραδεχτούμε την αξία τους..:winka:

Εγώ σιχάθηκα τα άλλα, "Ο Γιάννης σου έστειλε ενα φρέντο.. μία GSX-R... μια καρδούλα..." :rotflmao: :bigcry:
Ζηλευω ρε μπαγασα την δουλεια που κανεις...
Ενα παραθυρο ανοικτο στο MOTO,ενα στο Facebook,θα'χεις και κανα δυο ακομα στο Messenger ή σε κανα Skype κοκ
Πως τα καταφερνεις με ολα μαζι να σπαμαρεις ταυτοχρονα!:lol: :rotflmao:

fantacid
26/11/2009, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Βαλε το link αμα ειναι να βαλουμε κι εμεις ενα φτυαρι!:lol:


γιατι σου λαδωσε κ σενα την αλυσιδα κ δε σου αρεσε το λαδωτήρι του??

:lol: :lol: :lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

καλα ρε παιδια δε σεβεστε ουτε το καφε, ουτε το λαπτοπ??

:lol: :lol: :lol:

Akatanomastos
26/11/2009, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κι όμως υπάρχουν κάποια κλασσικά όπως το pacman για παράδειγμα, μην πεις ότι δεν αξίζει.. άσχετα απ'το αν δεν σου αρέσουν εσένα, για μερικά από αυτά δεν μπορούμε να μην παραδεχτούμε την αξία τους..:winka:

Εγώ σιχάθηκα τα άλλα, "Ο Γιάννης σου έστειλε έναν φρέντο.. μία GSX-R... μια καρδούλα..." :rotflmao: :bigcry:

ναι οκ τα κλασσικα και γω τα γουσταρω, με αυτα μεγαλωσαμε, αλλα δεν περιμενες το fb για να τα παιξεις..

υπαρχουν στο νετ, και σε εξομοιωτες τα παντα...

το fb αυτο το κολπο εχει κανει, εχει γεμισει με παπαρακια για να κραταει τον κοσμο..


τεσπα οταν το fb ξεκινησε πριν απο χρονια ο σκοπος του ηταν να βλεπεις ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΑΛΜΠΟΥΜ και οχι να βγαζεις γκομενα. Σαν το picasa web album φαση. Εγω το εκανα τοτε γιατι φιλοι ηταν σε διαφορα σημεια της γης και θελαμε να ανταλασσουμε φωτος απο δω και απο κει..

Μετα απο λιγο βεβαια οι κατασκευαστες του fb γλυκαθηκαν απο τον κοσμο και το ξεφτυλισαν..
Δεν φταιει βεβαια το fb αλλα ο κοσμος που ειναι ΨΩΝΑΡΕς και ΛΙΓΟΥΡΙΑ και βαζουν οι γκομενες φωτο με τα στρινγκ τους να δουμε τον κωλο τους και τα βυζια τους, λες και δεν εχουμε αρκετες τσοντες στο ιντερνετ, και οι τυποι σφιχτες με τα μπρατσα αλλα σταλονε..

μεχρι εκει παει το μυαλο μερικων..

Vstrommer71
26/11/2009, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
γιατι σου λαδωσε κ σενα την αλυσιδα κ δε σου αρεσε το λαδωτήρι του??

:lol: :lol: :lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

καλα ρε παιδια δε σεβεστε ουτε το καφε, ουτε το λαπτοπ??

:lol: :lol: :lol:
Οχι,αλλα αμα ειναι να τον θαψουμε διαδικτυακα γενικως,να βαλουμε κι εμεις ενα χερακι!:rotflmao:
Αμα πινεις καφε διπλα στο λαπιτοπ να παρεις Toshiba που εχει κι εγγυηση αμα πεσει καφες!:lol:

fantacid
26/11/2009, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Οχι,αλλα αμα ειναι να τον θαψουμε διαδικτυακα γενικως,να βαλουμε κι εμεις ενα χερακι!:rotflmao:
Αμα πινεις καφε διπλα στο λαπιτοπ να παρεις Toshiba που εχει κι εγγυηση αμα πεσει καφες!:lol:

ειναι αυτο που λεμε οποιος εχει δυο φτυρια να δωσει ενα στο φιλο του?

:lol: :lol:

kalgeorge
26/11/2009, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Eίδες ότι ο καθένας έχει διαφορετικό λόγο για το καθετί που κάνει; Αυτό ακριβώς είπα ρε'σύ, για μένα το να πάω στο γήπεδο δεν μου λέει απολύτως τίποτα! Δεν σου είπα ποτέ όμως γιατί πας εσύ σε κάτι τόσο ανούσιο για μένα..

Αυτό!:beer:

αν δεν σου λεει τιποτα το να πας γηπεδο μια κυριακη ΜΕΣΗΜΕΡΙ μακη μου, πηγαινε για καφε..

ουτε?? πηγαινε για 5 *5
ουτε?? πηγαινε με την γκομενα βολτα
ουτε?? πηγαινε να περπατησεις...
ουτε?? μπορω να το παω πολυ ακομα αν θες....


αλλα μην καθεσαι σαν καμμενος (δεν εννοω εσενα, κουβεντα κανουμε ) μπροστα απο το πι σι και το facebook

makis206
26/11/2009, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
αλλα μην καθεσαι σαν καμμενος (δεν εννοω εσενα, κουβεντα κανουμε ) μπροστα απο το πι σι και το facebook

Άμαναγειά σου! Σ'αυτό συμφωνούμε 1000%!:winka:


εγώ μένει να ξε-καώ απ'το moto τώρα... :lol: :wave2:

kalgeorge
26/11/2009, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Άμαναγειά σου! Σ'αυτό συμφωνούμε 1000%!:winka:


εγώ μένει να ξε-καώ απ'το moto τώρα... :lol: :wave2:

τελικα συμφωνουμε ή ΄διαφωνουμε? :lol:

εξαρταται απο το ποση ωρα περνας εκει?
απο το για ποια χρηση το θελεις?

απο τι?

:wave2:

makis206
26/11/2009, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
τελικα συμφωνουμε ή ΄διαφωνουμε? :lol:
εξαρταται απο το ποση ωρα περνας εκει?
απο το για ποια χρηση το θελεις?
απο τι?
:wave2:

Aπ'το τι σημαίνει "ζωή" για τον καθένα και το τι κάνει γι'αυτό;:confused: :look:

Ο φιλοσοφικός makis κοιμάται τώρα :lol:

Δεν διαφωνούμε πάντως, κάνεις τα ενδιαφέροντά σου πράξη, το ίδιο κι αυτός που καίει τα κύτταρά του στα facebook, στα moto-φόρουμς, στα μπιλιαρδάδικα, πάνω σε δύο ρόδες.. όταν υπάρχει λόγος για τον καθένα και για το καθετί που κάνει, όλα είναι και πάνε καλά γι'αυτόν. Κι αυτό αρκεί.

:beer:

kalgeorge
26/11/2009, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Aπ'το τι σημαίνει "ζωή" για τον καθένα και το τι κάνει γι'αυτό;:confused: :look:

Ο φιλοσοφικός makis κοιμάται τώρα :lol:

Δεν διαφωνούμε πάντως, κάνεις τα ενδιαφέροντά σου πράξη, το ίδιο κι αυτός που καίει τα κύτταρά του στα facebook, στα moto-φόρουμς, στα μπιλιαρδάδικα, πάνω σε δύο ρόδες.. όταν υπάρχει λόγος για τον καθένα και για το καθετί που κάνει, όλα είναι και πάνε καλά γι'αυτόν. Κι αυτό αρκεί.

:beer:

αρα το ιδιο ισχυει και για αυτους που τρωνε ωρες ολοκληρες στα τσατοsites.....

δεν ειναι καμμενοι...απλα κανουν τα ενδιαφεροντα τους πραξη,,,,:wave2:

οκ συννενοηθηκαμε :lol:

makis206
26/11/2009, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
αρα το ιδιο ισχυει και για αυτους που τρωνε ωρες ολοκληρες στα τσατοsites.....
δεν ειναι καμμενοι...απλα κανουν τα ενδιαφεροντα τους πραξη,,,,:wave2:
οκ συννενοηθηκαμε :lol:

Έτσι που το πας θα ξυπνήσεις τον φιλοσοφικό...:lol: :rotflmao:

makis206
26/11/2009, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
αρα το ιδιο ισχυει και για αυτους που τρωνε ωρες ολοκληρες στα τσατοsites.....
δεν ειναι καμμενοι...απλα κανουν τα ενδιαφεροντα τους πραξη,,,,:wave2:
οκ συννενοηθηκαμε :lol:

Άντε να το απαντήσω γιατί δεν αντέχω :lol:

Γιώργο αυτό που για σένα είναι "κάψιμο", μπορεί για τον -σύμφωνα με εσένα- "καμένο" να είναι το γήπεδο που γεμίζει την δική σου ψυχή. Αυτό που θέλω να σου δώσω να καταλάβεις είναι ότι το facebook για κάποιους είναι ότι και το γήπεδο για σένα. (μη νομίζεις, κι απ'το facebook μπήκαν "γκολάκια", αποδεδειγμένο:lol: )

Διαφορετικά ενδιαφέροντα, κοινός σκοπός.

:beer:

kalgeorge
26/11/2009, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Άντε να το απαντήσω γιατί δεν αντέχω :lol:

Γιώργο αυτό που για σένα είναι "κάψιμο", μπορεί για τον -σύμφωνα με εσένα- "καμένο" να είναι το γήπεδο που γεμίζει την δική σου ψυχή. Αυτό που θέλω να σου δώσω να καταλάβεις είναι ότι το facebook για κάποιους είναι ότι και το γήπεδο για σένα. (μη νομίζεις, κι απ'το facebook μπήκαν "γκολάκια", αποδεδειγμένο:lol: )

Διαφορετικά ενδιαφέροντα, κοινός σκοπός.

:beer:

το ιδιο συνεχιζεις να μου λες, με αλλα λογια......

παρεθεσες το γηπεδο σαν ενα παραδειγμα εσυ οχι εγω.......και σου ειπα

αν ΔΕΝ ΘΕΣ να πας γηπεδο.....μαγκια σου...υπαρχουν τοοοοσα αλλα πραγματα να κανεις .
αν ΔΕΝ υπαρχει τιποτα να κανεις και το επομενο ειναι να μπεις στο facebook, τοτε σορρυ, εισαι καμμενος.

με τα λεγομενα σου...αυτοι που περναν ωρες στο chatsite....και βαζουν "γκολακια" οπως λες....χωρις να εχουν δει το φως του ηλιου για μερες :lol: ειναι νορμαλ ατομα....που κανουν πραξη τα ενδιαφεροντα τους :lol:


τοτε....ΟΚ....πασο ...

Vstrommer71
26/11/2009, 14:10
:a014:

Akatanomastos
26/11/2009, 14:14
το χετε καταλαβει οτι συμφωνειτε σε κατι και μετα ξαναδιαφωνειτε στο ιδιο ακριβως πραγμα?:look:

kalgeorge
26/11/2009, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
το χετε καταλαβει οτι συμφωνειτε σε κατι και μετα ξαναδιαφωνειτε στο ιδιο ακριβως πραγμα?:look:

κανεις λαθος....

αυτο που γινεται ειναι οτι προσπαθει ο μακης να δωσει μια άλλη πλευρα του θεματος.....που μαλλον δεν υπαρχει :lol:

NikosKK
26/11/2009, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
κανεις λαθος....

αυτο που γινεται ειναι οτι προσπαθει ο μακης να δωσει μια άλλη πλευρα του θεματος.....που μαλλον δεν υπαρχει :lol:


Ή εσύ απλά δε μπορείς να τη δεχτείς..!πάμε πάλι απο την αρχή τώρα :lol:

kalgeorge
26/11/2009, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
Ή εσύ απλά δε μπορείς να τη δεχτείς..!πάμε πάλι απο την αρχή τώρα :lol:



χαχααχχαχαχαχαχαχ

βασικα δεν εχω προβλημα να δεχτω κατι...αρκει να εχει επιχειρηματολογια

το "ειναι οκ γιατι τον γεμιζει" δεν μου κανει :lol:


αρα και αυτος που βλεπει και διαβαζει ολη μερα τσοντες και :a31: ολη μέρα δεν ειναι καμμενος.....αφου τον γεμιζει και κανει πραξη τα ενδιαφεροντα του :rotflmao:

makis206
26/11/2009, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
με τα λεγομενα σου...αυτοι που περναν ωρες στο chatsite....και βαζουν "γκολακια" οπως λες....χωρις να εχουν δει το φως του ηλιου για μερες :lol: ειναι νορμαλ ατομα....που κανουν πραξη τα ενδιαφεροντα τους :lol:
τοτε....ΟΚ....πασο ...

Πέσανε και τα ποΚ πορΝ από κάτω...:lol:

Ρε'συ Γιώργο ποιος μίλησε γι'αυτόν που δεν έχει δει τον ήλιο μέρες για να κάθεται στο chat; Δηλαδή αυτός που τρέχει όλη μέρα στα γήπεδα, τα κλαμπ της ομάδας του (δεν λέω για γαύρο γιατί καμένος θά'ναι έτσι κι αλλιώς:lol: ), τα προπατζήδικα για το στοίχημα, τα μαγαζΑ με τα κασκόλ στο χρώμα που έχει ήδη ντύσει το υπνοδωμάτιό του κι αντί για μπλούζα φοράει τον Δαφνοστεφανωμένο για παράδειγμα (όλο εκεί με πάει γμτ..:lol: ), είναι καμένος ναι ή όχι; Κι όμως βγαίνει έξω, αλλάζει παραστάσεις, βλέπει ήλιο ρ'αδερφέ.. καμένος είναι, ναι η όχι;

Τόση ώρα μιλάω για το απλό καθημερινό ενδιαφέρον που μπορεί κάποιος να έχει για να μπει στο chat/facebook κλπ κλπ, όπως κι εσύ για να πας την Κυριακή στο γήπεδο. Δεν μιλάω γι'αυτόν που κάνει το απλό καθημερινό ενδιαφέρον τρόπο ζωής, αφήνοντας την πραγματική ζωή να περνάει από δίπλα του χωρίς να την πάρει χαμπάρι. Εκτός κι αν γι'αυτόν, αυτό σημαίνει ζωή. Το ότι για σένα και για μένα μπορεί να είναι καμένος, γι'αυτόν δεν αλλάζει κάτι!

:beer:

makis206
26/11/2009, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
χαχααχχαχαχαχαχαχ
βασικα δεν εχω προβλημα να δεχτω κατι...αρκει να εχει επιχειρηματολογια
το "ειναι οκ γιατι τον γεμιζει" δεν μου κανει :lol:

Βρήκες ρε μπΟΟστη μου και την ώρα που πνίγομαι στη δουλειά!:lol: :rotflmao: :beer:

kalgeorge
26/11/2009, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206


. Δεν μιλάω γι'αυτόν που κάνει το απλό καθημερινό ενδιαφέρον τρόπο ζωής, αφήνοντας την πραγματική ζωή να περνάει από δίπλα του χωρίς να την πάρει χαμπάρι. Εκτός κι αν γι'αυτόν, αυτό σημαίνει ζωή. Το ότι για σένα και για μένα μπορεί να είναι καμένος, γι'αυτόν δεν αλλάζει κάτι!

:beer:

εγω σε αυτο αναφερομαι.....γιατι μη μου πεις οτι οι χρηστες ειναι σαν αυτους που περιγραφεις....

το 90% ξοδευουν ωωωωρες.....μπας και δει την φωτο τους κανα γκομενακι...μπας και τους μιλησει καμμια κλπ κλπ ;)

makis206
26/11/2009, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
εγω σε αυτο αναφερομαι.....γιατι μη μου πεις οτι οι χρηστες ειναι σαν αυτους που περιγραφεις....
το 90% ξοδευουν ωωωωρες.....μπας και δει την φωτο τους κανα γκομενακι...μπας και τους μιλησει καμμια κλπ κλπ ;)

Δεν είπα ότι δεν υπάρχουν κι αν όχι στο 90, σίγουρα μεγάλο ποσοστό ανθρώπων έχει το pc όλη μέρα στη δουλειά και στο σπίτι συνδεδεμένο ελέγχοντας συνεχώς για νέες ειδοποιήσεις. Κι εμένα δεν μ'αρέσει και ναι, θα τους αποκαλούσα καμένους. Σαν την άλλη την παπάρω που μου κρατά ολημερήσιως της μέρας το netbook και ψάχνει wifi...:rotflmao:

Το έκανε τρόπο ζωής όμως κι αν εγώ δεν συμφωνώ με αυτό, ξέρεις πολύ καλά που με γράφει και τι αλλάζει πραγματικά γι'αυτήν.


Αφού απ'την αρχή συμφωνούμε γιατί διαφωνούμε τόσην ώρα;:rotflmao:

ermiss
26/11/2009, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
φαινεται οτι το γτιαξαν ελληνες........broken link!!!



Βγάλε το κόμμα απο το τέλος του λινκ...

kalgeorge
26/11/2009, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Δεν είπα ότι δεν υπάρχουν κι αν όχι στο 90, σίγουρα μεγάλο ποσοστό ανθρώπων έχει το pc όλη μέρα στη δουλειά και στο σπίτι συνδεδεμένο ελέγχοντας συνεχώς για νέες ειδοποιήσεις. Κι εμένα δεν μ'αρέσει και ναι, θα τους αποκαλούσα καμένους. Σαν την άλλη την παπάρω που μου κρατά ολημερήσιως της μέρας το netbook και ψάχνει wifi...:rotflmao:

Το έκανε τρόπο ζωής όμως κι αν εγώ δεν συμφωνώ με αυτό, ξέρεις πολύ καλά που με γράφει και τι αλλάζει πραγματικά γι'αυτήν.


Αφού απ'την αρχή συμφωνούμε γιατί διαφωνούμε τόσην ώρα;:rotflmao:


ρε μαν σου ειπε κανεις οτι προσπαθουμε να την πεισουμε οτι κανει λαθος ή κατι τετοιο?

ο καθενας λεει την γνωμη του...μεχρι εκει.







το γελιο ξερεις ποιο θα ειναι ετσι? να σου ελεγα τωρα....λοιπον αυτη ειναι γνωμη μου για οσους μπαινουν φεισμπουκ....οποιος εχει προβλημα...το account μου στο facebook ειναι το ταδε, ελατε να συζητησουμε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl:

makis206
26/11/2009, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
το γελιο ξερεις ποιο θα ειναι ετσι? να σου ελεγα τωρα....λοιπον αυτη ειναι γνωμη μου για οσους μπαινουν φεισμπουκ....οποιος εχει προβλημα...το account μου στο facebook ειναι το ταδε, ελατε να συζητησουμε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl:

Κοίτα τι ήμουν έτοιμος να γράψω, τίποτ'αλλο δεν σου λέω!

"Ρε Γιώργο, άνοιξε έναν λογαριασμό στο facebook να τα πούμε face to face γιατί αυτά τ'απρόσωπα εγώ δεν τα μπορώ..:lol: :rotflmao:"

Κόπυ πέιστ το έκανα!:rotflmao: :beer:

kalgeorge
26/11/2009, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κοίτα τι ήμουν έτοιμος να γράψω, τίποτ'αλλο δεν σου λέω!

"Ρε Γιώργο, άνοιξε έναν λογαριασμό στο facebook να τα πούμε face to face γιατί αυτά τ'απρόσωπα εγώ δεν τα μπορώ..:lol: :rotflmao:"

Κόπυ πέιστ το έκανα!:rotflmao: :beer:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ermiss
26/11/2009, 14:53
Ρε πόσες τσόντες να δεις στο ίντερνετ??? Βαριέσαι....

ένω στο FB βλέπεις το κωλαράκι της φίλης, της φίλης του φίλου που είχαν πάει μαζί διακοπές.
Βλέπεις και το ξώβυζο που πήγε προχτές σε πίστα μαζί με 4-5 άλλα ξεκωλάκια και φαντάζεσαι...

Τι να κάνουμε? θες και λίγο "real think" ή "next door xekolaki"

Είμαστε συναισθηματικοί τύποι, θέλουμε να δουλέψει η φαντασία μας, όχι ωμό, στεγνό, ανούσιο πήδημα της τσόντας...



:rotflmao: :rotflmao:

menos
26/11/2009, 16:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από ermiss
Βγάλε το κόμμα απο το τέλος του λινκ...

Thanks ermiss. :beer:

ADVENTURAZ
27/11/2009, 17:23
Εχετε σκεφτει οτι καποιοι ...λεω εγω τωρα ... εχουν το φβ γιατι δεν ειναι μελη σε καποιο φορουμ και πολυ απλα το χρησιμοποιουν οπως εμεις αυτο το φορουμ? νεα,αποψεις,διαφωνιες,καλαμπουρι...καμακι...:winka: απλα ειναι και αυτο ενα ειδος επικοινωνιας
ασχετο αν ειναι μια μαλακια και μιση για καποιους απο μας(βαζω και τον εαυτο μου μεσα)


εγω μονο για το ποκερ ειμαι μεσα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:

K5_N
29/11/2009, 13:28
λοιπον εκανα και γω fb γιατι εχουν οι παλιοι φιλοι μου και δεν το εχω χρησιμοποιησει ουτε μια φιρα. αν θελω να πω κατι με καποιον τον παιρνω τηλ. οσο αφορα τους παλιους συμαθητες μετα απο 20 χρονια τι κοινο να εχουμε πια?
η γνωμη μου για το fb
μοδα της εποχης που κλεινει τους ανθρωπους μεσα περισσοτερο τους απομακρινει παρα τους φερνει σε επαφη

4-GD
29/11/2009, 13:32
εγώ δεν ξερο να φιαχνο Faisbook

vangelis 64
29/11/2009, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από K5_N

μοδα της εποχης που κλεινει τους ανθρωπους μεσα περισσοτερο τους απομακρινει παρα τους φερνει σε επαφη Πολύ σωστός.Το ίδιο συνέβη και με τα κινητά.Νομίζουμε ότι επικοινωνούμε αλλά το αντίθετο συμβαίνει.:beer: :beer:

vaspiou
29/11/2009, 22:39
καλα ολα αυτα που λετε ρε παιδια, σιγουρα αποξενωνει και τα λοιπα...

παντως πολλοι γνωστοι μου με 1 ωρα facbook καθε μερα στο chat π@δανε καλα...

αντι να πανε πχ στο bar να τσιμπησουν γκομενακι, μιλανε απο facebook, κανονιζουν να βγουν και γινετε το μακελειο...

δηλαδη αυτοι που κανουν σχεσεις και μιλανε με ατομα που απλα δεν μπορουν να τα δουν καθημερινα ή βγαζουν γκομενες, ειναι καμμενοι??

αυτοι καλα περνανε, μαμανε, και εμεις τους λεμε καμμενους και λεμε οτι δεν κανει καλο το facebook...

ολα τα πραγματα καλα ειναι αλλα ΜΕ ΜΕΤΡΟ...πρεπει να υπαρχει μέτρο σε ολα...


:beer:

WebD
29/11/2009, 23:32
Ο κόσμος που είναι στο ιντερνετ και στα σιτε όπως το facebook είναι αυτός που υπάρχει και εκεί έξω... ο/η συνάδελφος, ο/η φίλη κλπ. δεν είναι εξωγήινοι.

Εγώ π.χ. καλώς ή κακώς από το 2005 και μετά οι γνωριμίες που έχω κάνει είτε μιας νύχτας είτε και μακρόχρονης σχέσης έγιναν μέσω ιντερνετ. Πρώτα μιλάω, μετά βλέπω και τέλος βγαίνω. Το προτιμώ από το να στέκομαι και να τα πίνω σε ένα καπνισμένο μπαράκι πιστεύοντας ότι θα ρίξω καμιά γκόμενα και στο τέλος να καταλήγω ή σουρωμένος ή με καμιά σουρωμένη :) :)

Το ιντερνετ είναι ένα καλό όπλο!!! και έχει πολλές εκεί έξω :) :) :)

Gares'
29/11/2009, 23:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από gigenis
Ο κόσμος που είναι στο ιντερνετ και στα σιτε όπως το facebook είναι αυτός που υπάρχει και εκεί έξω... ο/η συνάδελφος, ο/η φίλη κλπ. δεν είναι εξωγήινοι.

Εγώ π.χ. καλώς ή κακώς από το 2005 και μετά οι γνωριμίες που έχω κάνει είτε μιας νύχτας είτε και μακρόχρονης σχέσης έγιναν μέσω ιντερνετ. Πρώτα μιλάω, μετά βλέπω και τέλος βγαίνω. Το προτιμώ από το να στέκομαι και να τα πίνω σε ένα καπνισμένο μπαράκι πιστεύοντας ότι θα ρίξω καμιά γκόμενα και στο τέλος να καταλήγω ή σουρωμένος ή με καμιά σουρωμένη :) :)

Το ιντερνετ είναι ένα καλό όπλο!!! και έχει πολλές εκεί έξω :) :) :)

Ναι φίλτατε έτσι όμως χάνεται η μαγεία του φλέρτ... :winka:

WebD
29/11/2009, 23:50
τι να σου πω εγω δεν ειχα κανενα προβλημα με αυτο.... και φλερτ και παιχνιδι και ολα τα κλασικα όπως και εκτός. Ετσι κι αλλιως και στο νετ και εκτος οι γυναικες δεν ξερουν τι θελουν και πως το θελουν :) :)

ermiss
29/11/2009, 23:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gares'
Ναι φίλτατε έτσι όμως χάνεται η μαγεία του φλέρτ... :winka:

Χωρίς καμία παρεξήγηση, τα ίδια έλεγε και η θεία μου στην κόρη της όταν ξεκινούσε έξοδο σαββατόβραδο με μίνι, βάψιμο και ντεκολτέ...

Ήξερε ότι όταν κάποιος γουστάρει, πολιορκεί την άλλη εβδομάδες ολόκληρες, με λουλούδια, ραβασάκια, ματιές κλπ... Μόνο και μόνο για να την γνωρίσει. Η κορούλα της αρκείτε σε ένα σφηνάκι/ποτό για να επιτρέψει σε κάποιον άγνωστο να πει έστω μια κουβέντα μαζί της. Και η εμφάνιση της, για την μάνα της, σημαίνει ότι η κορούλα της ήδη κάνει μόνη της 4-5 βήματα προς την γνωριμία ενώ θα έπρεπε να γίνουν σε βάθος χρόνου.


Μην το γελάτε, πολλοί και πολλές στο ίντερνετ πηδάνε συνεχόμενα. Για να βγείς και να γνωρίσεις καμία σε έξοδο, θα το κάνεις 1-2 φορές την εβδομάδα, άντε και μέσω κοινών γνωστών να κάτσει μια γνωριμία 1-2 φορές το μήνα.

Μέσω ίντερνετ φλερτάρεις ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, πολλές φορές την ημέρα, με πολλά άτομα... Όρεξη και χρόνο να έχεις...

Αρκούν 2-3 λεπτά στην δουλειά για να πεις 2-3 κουβέντες....



υγ. το νετ είναι η χαρά των δεσμευμένων-παντρεμένων-Gay ανδρών και γυναικών. Τους έχει λύσει τα χέρια και τους έχει δώσει νέες προοπτικές...

Γρήγορο φλέρτ, εύκολο, ΑΝΩΔΥΝΟ, ανέξοδο, χωρίς να έχει απαιτήσεις σε χρόνο-προετοιμασία-προγραμματισμό για εξόδους κλπ...


Δυστυχώς ή ευτυχώς, η ευκολία αυτή, σήμερα στην εποχή των γρήγορων ρυθμών και του ελάχιστου ελεύθερου χρόνου, είναι φυσική εξέλιξη στην έννοια του φλερτ.

devil's animal
30/11/2009, 00:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από gigenis
Ο κόσμος που είναι στο ιντερνετ και στα σιτε όπως το facebook είναι αυτός που υπάρχει και εκεί έξω... ο/η συνάδελφος, ο/η φίλη κλπ. δεν είναι εξωγήινοι.

Εγώ π.χ. καλώς ή κακώς από το 2005 και μετά οι γνωριμίες που έχω κάνει είτε μιας νύχτας είτε και μακρόχρονης σχέσης έγιναν μέσω ιντερνετ. Πρώτα μιλάω, μετά βλέπω και τέλος βγαίνω. Το προτιμώ από το να στέκομαι και να τα πίνω σε ένα καπνισμένο μπαράκι πιστεύοντας ότι θα ρίξω καμιά γκόμενα και στο τέλος να καταλήγω ή σουρωμένος ή με καμιά σουρωμένη :) :)

Το ιντερνετ είναι ένα καλό όπλο!!! και έχει πολλές εκεί έξω :) :) :)


+1000

και μια συμβουλη: μην προσπαθειτε να γ@μησετε απο fb. μπορει να το δει η μονιμη. επισης υπαρχουν πολλοι γνωστες και γνωστοι και βγαινεις "παραρτημα" σε χρονο dt.
υπαρχουν αλλα sites γι'αυτη την δουλεια.:winka:

vaspiou
30/11/2009, 00:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
+1000

και μια συμβουλη: μην προσπαθειτε να γ@μησετε απο fb. μπορει να το δει η μονιμη. επισης υπαρχουν πολλοι γνωστες και γνωστοι και βγαινεις "παραρτημα" σε χρονο dt.
υπαρχουν αλλα sites γι'αυτη την δουλεια.:winka:


+10000 αμα ειστε σε "σχεση" και θελετε περιπετειες προσοχη...το χω δει με τα ματια μου.

το fb κλεινει σπιτια!! Λουκετο...

:beer:

makis206
30/11/2009, 07:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
και μια συμβουλη: μην προσπαθειτε να γ@μησετε απο fb.

Ρε μλκ αυτό πως γίνεται;:eyepop:

Το έχει στις επιλογές;; Στις εφαρμογές;; Στις ρυθμίσεις λογαριασμού;; :confused: :look:


:rotflmao: :rotflmao:

WebD
30/11/2009, 08:08
ναι το προσθέσαν πρόσφατα αλλά θέλει ποντίκι παλιό με τρύπα κι όχι όπτικο :) :)

georgis4
30/11/2009, 08:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από gigenis
ναι το προσθέσαν πρόσφατα αλλά θέλει ποντίκι παλιό με τρύπα κι όχι όπτικο :) :)
USB κατα προτιμηση και οχι τα παλια ps2 για να δεις διαφορα....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
πλακα πλακα ομως παιδακια το FB δεν ειναι τιποτα αλλο απο μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ βαση δεδομενων που μαζευει στοιχεια και φωτο τα οποια πουλαει σε διαφημιστικες εταιριες και αβερτα ερχονται τα SPAM mail στο μαιλ σας.....εκτος αυτου παιρνει εκατομμυρια απο τις διαφημισεις που βαζουν στις εφαρμογες του και οχι μονο...
Αυτο που ειχα κανει εγω οταν ειχα δημιουργησει fb πριν 6-7 μηνες ηταν να μη βαλω το επωνυμο μου στο λαγαριασμο και να χρησιμοποιησω ενα mail που που πολυ απλα ΔΕΝ χρησιμοποιω....:D

kalgeorge
30/11/2009, 10:01
makiiiiiiiiiiiiiiiiii


ειδες τελικα που στα ελεγα????ποιους συμμαθητες και βλακιες.....
ολοι και ολες ψαχνουν πως να βρουν γκομενο-γκομενα απο το facebook



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

και το γέλιο ειναι που το παρουσιαζουν και ως κατι το καλυτερο απο το να βγεις εξω κλπ κλπ

:rotflmao:

WebD
30/11/2009, 10:13
Δεν είπε κανείς ότι είναι καλύτερο... αλλά σίγουρα δεν είναι και χειρότερο!! όπως την βρίσκει κανείς και όπως τον βολεύει. Το μόνο σίγουρο είναι ότι η κοπέλα που φλερτάρεις εκτός νετ φλερτάρει και εντός νετ. Κι αυτό δεν την κάνει περισσότερο ή λιγοτερο σοβαρή ούτε και τους άνδρες περισσότερο ή λιγότερο καμμένους.

makis206
30/11/2009, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
makiiiiiiiiiiiiiiiiii
ειδες τελικα που στα ελεγα????ποιους συμμαθητες και βλακιες.....
ολοι και ολες ψαχνουν πως να βρουν γκομενο-γκομενα απο το facebook
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
και το γέλιο ειναι που το παρουσιαζουν και ως κατι το καλυτερο απο το να βγεις εξω κλπ κλπ
:rotflmao:

Κι άλλοι πάνε γήπεδο να δούνε τσόντες Γιώργη μου, άστα βράστα..:lol: :rotflmao:

NikosKK
30/11/2009, 11:01
Δε νομίζω να είναι καλύτερο απο το να βγείς έξω και να φλερτάρεις αλλά προσωπικά δε με χαλάει που όταν αράζω σπίτι αντί να κάθομαι στην TV π.χ κάθομαι στο PC λέω καμιά κουβέντα με κάποιο φίλο η βγάζω κανά γκομενάκι τσακ μπαμ :rotflmao: :rotflmao:

xampos
30/11/2009, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ρε μλκ αυτό πως γίνεται;:eyepop:

Το έχει στις επιλογές;; Στις εφαρμογές;; Στις ρυθμίσεις λογαριασμού;; :confused: :look:


:rotflmao: :rotflmao:


den mporei re Makh ! θα το ειχαμε βρει εμεις σιγουρα μεχρι τωρα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:

kalgeorge
30/11/2009, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κι άλλοι πάνε γήπεδο να δούνε τσόντες Γιώργη μου, άστα βράστα..:lol: :rotflmao:

ναι μακη...ΜΙΑ φορα την εβδομαδα κια αν


και οχι ολη μερα καθε μερα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl:

kalgeorge
30/11/2009, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από gigenis

Το μόνο σίγουρο είναι ότι η κοπέλα που φλερτάρεις εκτός νετ φλερτάρει και εντός νετ. Κι αυτό δεν την κάνει περισσότερο ή λιγοτερο σοβαρή ούτε και τους άνδρες περισσότερο ή λιγότερο καμμένους.
για αυτο καντε παρεα με κοπελες που δεν ασχολουνται με αυτα...ισως πετυχετε καμμια σοβαρη

:wave2: :wave2:

ermiss
30/11/2009, 17:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
για αυτο καντε παρεα με κοπελες που δεν ασχολουνται με αυτα...ισως πετυχετε καμμια σοβαρη

:wave2: :wave2:

Δεν ψάχνουν σοβαρές κοπέλες.


Να πηδήξουν θέλουν, όχι να παντρευτούν.

vangelis 64
01/12/2009, 01:11
Το κακό με το φέισμπουκ είναι ότι μπορεί να δεις κάτι τέτοιο....


181992

vangelis 64
01/12/2009, 01:12
ή κάτι τέτοιο ας πούμε....


181993

vangelis 64
01/12/2009, 01:12
και να ενθουσιαστείς.


181994

vangelis 64
01/12/2009, 01:14
όμως μπορεί να νοιώσεις έκπληξη....


181995

vangelis 64
01/12/2009, 01:14
και ίσως μια μικρή αμηχανία...


181996

vangelis 64
01/12/2009, 01:15
και να σού φύγει ο ενθουσιασμός.:rotflmao: :rotflmao:


181997

Akatanomastos
01/12/2009, 01:17
photo romantzo κανονικο:lol: