PDA

View Full Version : Προβλημα...



Kotsis23
25/11/2009, 17:31
Με πηρε στα καλα καθουμενα ρε παιδεια ενας απο μια ασφαλιστικη μολις τωρα και μου πε οτι η μηχανη μου ενω ηταν παρκαρισμενη επεσε πανω στο αμαξι του πελατη του και οτι υπαρχει και αυτοπτης μαρτυρας και κατι τετοια..μου πε οτι εχει στην πορτα του μια γρατσουνια και αλλες τετοιες πιπες..τι πεζει? :confused:

menos
25/11/2009, 17:33
Μήπως ο αυτόπτης μάρτυρας την σκούντηξε και προσγειώθηκε στο αμάξι? :winka:

Kotsis23
25/11/2009, 17:36
Ναι οκ ..αλλα τωρα τι γινετε ρε παιδεια?..
οτι ναναι κανουμε εδω περα?αντε εγω αν ειναι θα πω πως φυσυξε και επεσε το αμαξι πανω της..Τι γινετε νομικα σαυτη την περιπτωση ξερει κανεις?

makis206
25/11/2009, 17:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kotsis23
Με πηρε στα καλα καθουμενα ρε παιδεια ενας απο μια ασφαλιστικη μολις τωρα και μου πε οτι η μηχανη μου ενω ηταν παρκαρισμενη επεσε πανω στο αμαξι του πελατη του και οτι υπαρχει και αυτοπτης μαρτυρας και κατι τετοια..μου πε οτι εχει στην πορτα του μια γρατσουνια και αλλες τετοιες πιπες..τι πεζει? :confused:

Δώσ'του το τηλέφωνο της μηχανής σου, εσένα τι σ'ανακατεύουν;:lol: :rotflmao:

Τη μηχανή σου την βρήκες εκεί που την άφησες εσύ; Κάποιο σημάδι από πτώση έχει;:smilea:

camen
25/11/2009, 17:39
ΛΟγικα δε θα πρεπει να αποδεικνυεται με καποιο τροπο???
ΦΩτο,καταγεγραμμενο συμβαν απο την αστυνομια ή κατι τετοιο???


Δε μπορει να ειναι ετσι στο φλου.Γτ τοτε ο ενας θα ζηταγε τα ρεστα απο τον διπλα κ ο διπλα απο τον παραδιπλα....:look:

ΜΙλα με τον ασφαλιστη σου.

fast_gr
25/11/2009, 17:40
Εσυ δεν καταλαβες οτι η μηχανη ειχε πεσει σε καποιον?

Στο ξεκαρφωτο σε πηρε καποιος κ σε ειπε οτι χτυπησε η μηχανη σου τον πελατη του?

nic mor
25/11/2009, 17:40
η μηχανη σου εχει σημαδια πτωσης;
και πως θα αποδειξει οτι η μηχανη επεσε και
δεν την εριξε :confused: :confused:
απο την αλλη ομως,
δεν ξερω αν οντως επεσε μονη της
τι παιζει,αλλα για παρε τον ασφαλιστη σου!
απατη μου μυριζεται!!

και κατι ακομα αυτος που βρηκε το τηλ σου;

blueangel
25/11/2009, 17:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από nic mor


και κατι ακομα αυτος που βρηκε το τηλ σου;

Ελα ντε αυτό σκεφτόμουν και γώ διαβάζοντας το!!!Πολύ περίεργα πράγματα πάντως:hypnotize :hypnotize :sick:

Kotsis23
25/11/2009, 17:43
Μιλησα ηδη και ειπε ειπα στον εν λογω κυριο να παρει αυριο να μιλησει με τον ασφαλιστη μου..και μενα απατη μου μυριζετε γιατι η μηχανη εχει ηδη γρατσουνιες απο παλιο τρακαρισμα το οποιο εινια καταγεγραμενο...τωρα τι σκατα..θα παρω και γω καποιον να πει οτι ημουν στην αμερικη ..καλα μας δουλευουν..Μεσα στο πανεπιστημιο στο ΑΠΘ ολα αυτα..αχ αμα ειναι κανα τσογλανακι ...θα του το σπασω οντως για να εχει δικιο :mad:
Πραγματικα τωρα τι γινετε..πως αποδυκνυετε αυτο..εχω βγει απο τα ρουχα μου ...

camen
25/11/2009, 17:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kotsis23
Μιλησα ηδη και ειπε ειπα στον εν λογω κυριο να παρει αυριο να μιλησει με τον ασφαλιστη μου..και μενα απατη μου μυριζετε γιατι η μηχανη εχει ηδη γρατσουνιες απο παλιο τρακαρισμα το οποιο εινια καταγεγραμενο...τωρα τι σκατα..θα παρω και γω καποιον να πει οτι ημουν στην αμερικη ..καλα μας δουλευουν..Μεσα στο πανεπιστημιο στο ΑΠΘ ολα αυτα..αχ αμα ειναι κανα τσογλανακι ...θα του το σπασω οντως για να εχει δικιο :mad:
Πραγματικα τωρα τι γινετε..πως αποδυκνυετε αυτο..εχω βγει απο τα ρουχα μου ...

ΜΙλησες με τον ασφαλιστη σου?Τι σου ειπε?
Απλη νομικη ειναι...

Μαλλον,ομως,καποιος σου κανει πλακα..:yuck:

Kotsis23
25/11/2009, 17:47
Ε μου ειπε οτι αν συνεχιζουν να το υποστιριζουν θα φερουμε πραγματογνομονα να δει αν εχει ζημια περα αυτης που εχει ηδη γινει απο το παλιο τρακαρισμα..αν τιν εριξε καποιος αλλος πανω πληρωνω εγω δηλαδη?

camen
25/11/2009, 17:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kotsis23
Ε μου ειπε οτι αν συνεχιζουν να το υποστιριζουν θα φερουμε πραγματογνομονα να δει αν εχει ζημια περα αυτης που εχει ηδη γινει απο το παλιο τρακαρισμα..αν τιν εριξε καποιος αλλος πανω πληρωνω εγω δηλαδη?

Ο μονος που μπορει να σε βοηθησει ειναι ο ασφαλιστης σου και ακομη καλυτερα ενας δικηγορος...
Κανε λιγο υπομονη να δεις τι θα γινει...

Kotsis23
25/11/2009, 17:50
Ευχαριστω πολυ παιδια θα περιμενω...Δεν ξερω τι πεζει αλλα ειναι πολλα πραματα..εγω λεω την ειδαν τρακαρισμενη και σου λεει α να μωρε μια χαρα ας φτιαξουμε την πορτα μας..Η επεσε καμια αλλη νιντζα επανω του εχει αλλη μια ιδια με την δικια μου ε μετα ειδαν την δικια μου χτυπημενη λεν α νατος..τι να πω..ελεος..

camen
25/11/2009, 17:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kotsis23
Ευχαριστω πολυ παιδια θα περιμενω...Δεν ξερω τι πεζει αλλα ειναι πολλα πραματα..εγω λεω την ειδαν τρακαρισμενη και σου λεει α να μωρε μια χαρα ας φτιαξουμε την πορτα μας..Η επεσε καμια αλλη νιντζα επανω του εχει αλλη μια ιδια με την δικια μου ε μετα ειδαν την δικια μου χτυπημενη λεν α νατος..τι να πω..ελεος..

Δε νομιζω να ειναι τοσο περιπλοκο το θεμα...
Κ δε νομιζω να μπορει να σου κανει τιποτα αν δεν μπορει να το αποδειξει...
Αν ηταν ετσι ο καθενας οτι ειχε χτυπημενο θα το εφτιαχνε...

Αν δεν εχει φωτο με την μηχανη πεσμενη πανω στο αυτοκινητο του ή αν δεν φωναξε την αστυνομια
να καταγραψει το συμβαν τοτε μαλλον θα παρει τα @ρχιδι@ του...

Τι θα πει να ερθει τωρα εμπειρογνωμονας να δει την μηχανη σου:confused:
Εσυ μπορει να ξανατρακαρες...

Gandalf dr685sm
25/11/2009, 17:56
Απο την στιγμή που δεν υπάρχει αστυνομική αναφορά μιας και δεν ήξεραν τον οδηγό αλλά σε βρήκαν απο πινακίδα (Υποτίθεται...:sick: ) θα πάρουν ενα μεγάλο @@@....

Είναι το μόνο στοιχείο που μπορεί να στηρίξει μια μήνυση κατά αγνώστου... γιατί αυτό προηγείται απο οποιαδήποτε αίτηση-αγωγή προς αποζημίωση όταν και αν βρούν τον κατηγορούμενο.

Gandalf

cosgili
25/11/2009, 17:57
Η ασφαλιστικη δεν καλυπτει καμια ζημια απο τη στιγμη που ο οδηγος δεν βρισκεται μεσα(αυτοκινητο)-πανω(μηχανη) στο οχημα. Ποσο μαλλον μεσα στο ΑΠΘ που δεν πιανεται ως οδικο διστυο αλλα ως ιδιωτικος δρομος(ειναι σαν να τρακαρεις καποιον σε παρκινγκ σουπερ μαρκετ που δεν σε καλυπτει η ασφαλεια). Μη μασας δεν προκειται να πληρωσεις μια, ακομα και αν δεν σου κανουν πλακα.:wave2:

Kotsis23
25/11/2009, 17:57
Αρα αν δεν φωναξε την τροχαια δεν εχει δικιο νομικα..Αν δηλαδη πηρε τα στοιχεια και τον μαρτυρα και πηγε στον ασφαλιστη του και του τα'πε δεν υπαρχει τιποτα να ανυσηχω ε?Δεν πρεπει ναναι μεγαλη η ζημια ουτε με επιβαρυνει καπως αλλα με πνιγει η αδικεια ρε..Δεν λεω να ειχαμε κανει καπια συγκρουση και να τα συζητουσαμε μαζι πρωτα και ολα αυτα να ελεγα οκ ρε φιλε μην στεναχωριεσε θα πω φταιω αλλα οχι και ετσι..

camen
25/11/2009, 17:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kotsis23
Αρα αν δεν φωναξε την τροχαια δεν εχει δικιο νομικα..Αν δηλαδη πηρε τα στοιχεια και τον μαρτυρα και πηγε στον ασφαλιστη του και του τα'πε δεν υπαρχει τιποτα να ανυσηχω ε?Δεν πρεπει ναναι μεγαλη η ζημια ουτε με επιβαρυνει καπως αλλα με πνιγει η αδικεια ρε..Δεν λεω να ειχαμε κανει καπια συγκρουση και να τα συζητουσαμε μαζι πρωτα και ολα αυτα να ελεγα οκ ρε φιλε μην στεναχωριεσε θα πω φταιω αλλα οχι και ετσι..

99% δε μπορει να σου κανει τιποτα...

cosgili
25/11/2009, 17:59
100%:beer:

Operater
25/11/2009, 18:02
Κάνε και κάποια νομική προστασία...:winka: Ακόμα και εκ των υστέρων θα μπορούν να σε βοηθήσουν..

Kotsis23
25/11/2009, 18:04
Σας ευχαριστω ολους :) ..μου χαλασαν το βραδυ τα π@π@ρια .. :mad:

camen
25/11/2009, 18:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kotsis23
Σας ευχαριστω ολους :) ..μου χαλασαν το βραδυ τα π@π@ρια .. :mad:

Don't worry man:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

makis206
25/11/2009, 18:17
Πραγματικά πολύ θά'θελα να ξέρω τι θα μπορούσε ο Κωστής να κάνει στην περίπτωση που όντως οι άλλοι δεν μπορούν να του κάνουν κάτι (κι εγώ 100% πιστεύω ότι δεν μπορούν να του κάνουν κάτι).

Αυτοί έτσι θα την βγάλουν όμως; Γιατί αν ο Κωστής τους δηλώσει ότι @@ θα πάρουν, στην χειρότερη λέμε γι'αυτούς, πληρώνουν τη ζημιά και τελειώνει εκεί; Έτσι πάει; Το ότι κατηγόρησαν έναν άνθρωπο ενοχλώντας τον μάλιστα στο προσωπικό του τηλέφωνο περνάει στο ντούκου;

Αυτη η νομική προστασία που ανάφερε ο Operater περί τίνος πρόκειται;

Operater
25/11/2009, 18:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Πραγματικά πολύ θά'θελα να ξέρω τι θα μπορούσε ο Κωστής να κάνει στην περίπτωση που όντως οι άλλοι δεν μπορούν να του κάνουν κάτι (κι εγώ 100% πιστεύω ότι δεν μπορούν να του κάνουν κάτι).

Αυτοί έτσι θα την βγάλουν όμως; Γιατί αν ο Κωστής τους δηλώσει ότι @@ θα πάρουν, στην χειρότερη λέμε γι'αυτούς, πληρώνουν τη ζημιά και τελειώνει εκεί; Έτσι πάει; Το ότι κατηγόρησαν έναν άνθρωπο ενοχλώντας τον μάλιστα στο προσωπικό του τηλέφωνο περνάει στο ντούκου;

Αυτη η νομική προστασία που ανάφερε ο Operater περί τίνος πρόκειται;

Call me ... fotis! :lol: :lol:
Είναι ότι πρέπει για τέτοιες περιπτώσεις.Δηλαδή σε περίπτωση που το θέμα οδηγηθεί σε δικαστικές αίθουσες, αναλαμβάνει η νομική προστασία. Την χρησιμοποίησα δυο φορές για αποζημίωση που δεν καταβλήθηκε στη ώρα της. Και τις δύο φορές, με ένα τηλεφώνημα από την εταιρεία νομικής προστασίας προς την ασφαλιστική, λύθηκε το ζήτημα εντός 24 ωρών.

blueangel
25/11/2009, 18:25
Ρε συ φίλε όλα καλά ως εδώ αλλά το τηλέφωνό σου ΠΩΣ ΤΟ ΒΡΗΚΕ Ο ΤΥΠΑΚΟΣ?????:confused: :confused: :confused:

camen
25/11/2009, 18:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Call me ... fotis! :lol: :lol:
Είναι ότι πρέπει για τέτοιες περιπτώσεις.Δηλαδή σε περίπτωση που το θέμα οδηγηθεί σε δικαστικές αίθουσες, αναλαμβάνει η νομική προστασία. Την χρησιμοποίησα δυο φορές για αποζημίωση που δεν καταβλήθηκε στη ώρα της. Και τις δύο φορές, με ένα τηλεφώνημα από την εταιρεία νομικής προστασίας προς την ασφαλιστική, λύθηκε το ζήτημα εντός 24 ωρών.

Ναι αλλα πες μας πως την κανουμε,τι κοστιζει,που να απευθυνθουμε κλπ κλπ......

Operater
25/11/2009, 18:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Ναι αλλα πες μας πως την κανουμε,τι κοστιζει,που να απευθυνθουμε κλπ κλπ......

Η δικιά μου είναι η ARAG, 60 ευρώ το χρόνο. Ενα συμβόλαιο ειναι, για πρώτη φορά πρέπει να πας στα γραφεία τους, σε κάθε ανανέωση έρχονται στο χώρο σου. Λογικά υπάρχουν και άλλες.

makis206
25/11/2009, 18:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Call me ... fotis! :lol: :lol:
Εγώ σε ξέρω Φώτη μου, κάποιοι σε ξέρουν Οπερατέρ όμως κι αφού δεν έκανα παράθεση έκανα κόπο :lol: :wave2:

camen
25/11/2009, 18:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Η δικιά μου είναι η ARAG, 60 ευρώ το χρόνο. Ενα συμβόλαιο ειναι, για πρώτη φορά πρέπει να πας στα γραφεία τους, σε κάθε ανανέωση έρχονται στο χώρο σου. Λογικά υπάρχουν και άλλες.

Καλο και χρησιμο μου ακουγεται...
:beer: :beer: :beer:

Gandalf dr685sm
25/11/2009, 18:39
ονοματεπώνυμο απο πινακίδα μπορείς να βρείς μέσω ασφαλιστικών εταιριών και το Υπουργείο μεταφορών..

Τώρα αν έχεις συμμετάσχει σε καμιά περιέργη έρευνα που ζήταγε και σχετικά στοιχεία απο μηχανή και έδωσες και το ονοματεπώνυμο.. ε τότε τι να πω;... θέλει και λίγο καχυποψία.

Gandalf

Kotsis23
25/11/2009, 19:09
Ναι το ονοματεπωνυμο μου το δικαιολογησε και ο ασφαλιστης..το εχουν οι ασφαλιστικες αλλα το σταθερο δεν το εχουν μονο το κινητο..και εγω δεν το εχω δηλωση στην ασφαλιστικη μου το σταθερο δεν ξερω που το βρηκε..αλλα η μηχανη δεν εχει καπια καινουρια ζημια την ειδα..μαλακιες θα μου πουν και @@ θα παρουν..εγω ηδη τον ειπα αυτον που με πηρε..Του λεω οραια κυριε τι ακριβως θελετε τωρα? αρχισε να μασαει τα λογια του..ε ξερω γω αρχισε να μουρμουραει δηλωση ασφαλιστικη κτλ..και επειδη βαρεθηκα του εδωσα να παρει την ασφαλιστικη..δεν ηξερε τι να πει ...

Operater
25/11/2009, 19:16
Καιροσκόποι ρε γμτ... που θέλουν εύκολο χρήμα τη τρέλα μου...
κι εμείς κυνηγάμε το 20ευρω με το δικανο... :(

Red Rider
25/11/2009, 20:39
Παιδια θελει ΠΡΟΣΟΧΗ !
Φιλος δεχτηκε τηλεφωνημα απο δικηγορο,ο οποιος του ειπε πως το προηγουμενο βραδυ ειχε προκαλεσει ατυχημα με το αυτοκινητο του,και πως τον βρηκαν μεσω της πινακιδας του..
Ο φιλος εκεινες τις μερες βρισκοταν εκτος Αθηνων και το αυτοκινητο μεσα στο γκαραζ.
Εν ολιγοις ο τυπος γυρευε συμβιβασμο(λεφτα),και απειλουσε με κυρωσεις..
Σου λεει ο καθε απατεωνας,"θα πεσω σε κανα ανθρωπακι και θα τον τυλιξω σε μια κολλα χαρτι"
Αλλωστε ποιος ακουει σημερα,οτι εχει προκαλεσει κατι κακο και δεν πανικοβαλεται?
Εκει πατανε,γι'αυτο προσοχη..

sergiosm
25/11/2009, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kotsis23
αν τιν εριξε καποιος αλλος πανω πληρωνω εγω δηλαδη?

Αν την έριξε άλλος πληρώνει αυτός ΚΑΙ τους δυο σας

Αν όμως δεν τον βρεις πληρώνεις αρχικά εσύ το αυτοκίνητο (αν βεβαίως έπεσε πάνω του η μηχανή και αν βεβαίως του προκάλεσε ζημιά) και μετά ψάχνεις να βρεις αυτόν που στην έριξε.

camen
25/11/2009, 20:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Αν την έριξε άλλος πληρώνει αυτός ΚΑΙ τους δυο σας

Αν όμως δεν τον βρεις πληρώνεις αρχικά εσύ το αυτοκίνητο (αν βεβαίως έπεσε πάνω του η μηχανή και αν βεβαίως του προκάλεσε ζημιά) και μετά ψάχνεις να βρεις αυτόν που στην έριξε.

Πιασε το αυγο κ κουρευτο....

sergiosm
25/11/2009, 20:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από cosgili
Η ασφαλιστικη δεν καλυπτει καμια ζημια απο τη στιγμη που ο οδηγος δεν βρισκεται μεσα(αυτοκινητο)-πανω(μηχανη) στο οχημα.

:eyepop: :eyepop:
Από που προκύπτει αυτό;;;



Αρχικά δημιουργήθηκε από cosgili
Ποσο μαλλον μεσα στο ΑΠΘ που δεν πιανεται ως οδικο διστυο αλλα ως ιδιωτικος δρομος

Τί είναι;
ιδιωτικός δρόμος;

Ποιανού ιδιώτη ακριβώς;

sergiosm
25/11/2009, 20:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από REDRS
Παιδια θελει ΠΡΟΣΟΧΗ !
Φιλος δεχτηκε τηλεφωνημα απο δικηγορο,ο οποιος του ειπε πως το προηγουμενο βραδυ ειχε προκαλεσει ατυχημα με το αυτοκινητο του,και πως τον βρηκαν μεσω της πινακιδας του..
Ο φιλος εκεινες τις μερες βρισκοταν εκτος Αθηνων και το αυτοκινητο μεσα στο γκαραζ.
Εν ολιγοις ο τυπος γυρευε συμβιβασμο(λεφτα),και απειλουσε με κυρωσεις..
Σου λεει ο καθε απατεωνας,"θα πεσω σε κανα ανθρωπακι και θα τον τυλιξω σε μια κολλα χαρτι"
Αλλωστε ποιος ακουει σημερα,οτι εχει προκαλεσει κατι κακο και δεν πανικοβαλεται?
Εκει πατανε,γι'αυτο προσοχη..


Μήνυση για απόπειρα ΑΠΑΤΗΣ έκανε ο φίλος σου;

Red Rider
25/11/2009, 21:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Μήνυση για απόπειρα ΑΠΑΤΗΣ έκανε ο φίλος σου;

Βασικα δεν ασχοληθηκε,δεν εχει καν τον πολυτιμο χρονο.Τον εβρισε και του το εκλεισε.
Αργοτερα οταν εψαξε το νουμερο,βγηκε οντως δικηγορικο γραφειο..
Εσυ θα το τραβαγες παραπερα?

sergiosm
25/11/2009, 21:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από REDRS
Βασικα δεν ασχοληθηκε,δεν εχει καν τον πολυτιμο χρονο.Τον εβρισε και του το εκλεισε.
Αργοτερα οταν εψαξε το νουμερο,βγηκε οντως δικηγορικο γραφειο..
Εσυ θα το τραβαγες παραπερα?

Κανονικά θα έπρεπε,

ανάλογα όμως με τα κέφια μου

Αν όμως το αποφάσιζα θα προσπαθούσα να τον κάνω να μου κάνει αγωγή ή έστω να μου στείλει εξώδικο για να έχω κάτι χειροπιαστό.

:wave2:

SpeakeasyBlues
25/11/2009, 21:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Αν την έριξε άλλος πληρώνει αυτός ΚΑΙ τους δυο σας

Αν όμως δεν τον βρεις πληρώνεις αρχικά εσύ το αυτοκίνητο (αν βεβαίως έπεσε πάνω του η μηχανή και αν βεβαίως του προκάλεσε ζημιά) και μετά ψάχνεις να βρεις αυτόν που στην έριξε.


Πεστα ρε sergio, γιατι τοση ωρα του λενε οτι τους κατεβει του ανθρωπου...

TROOPER
26/11/2009, 08:34
γραφτους.

:wave2:

dosko
26/11/2009, 09:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
γραφτους.

:wave2:


+600

:mad:

Kotsis23
26/11/2009, 17:00
Βρεθηκα σημερα με τον ανθρωπο που εχει το αμαξι..οι γρατσουνιες που ειχε προυποθετουν η μηχανη να ειχε παρει κλιση δηλαδη να ειχα πεσει πανω στο αμαξι..πηρα τηλεφωνο τον αυτοπτη μαρτυρα και μου λεει οτι ειδε μια μαυρη μηχανη να ψιλοπεφτει πανω στο αμαξι..την πινακιδα δεν την πηρε εκεινη την στιγμη αλλα πηγε μετα στο λιγο πιο περα και βρηκε μια ιδια μηχανη και πηρε τις πινακιδες μου τις οποιες αφησε στο αυτοκινητο με σημειωμα...Ακουσον ακουσον δεν τις πηρε εκεινη την ωρα αλλα εψαξε μετα ενα ιδιο μηχανακι..και επειδη ειναι χτυπημενο το δικο μου νομιζε οτι ημουν εγω... :eek:

Ε ειπε οτι δεν περνει και ορκο βασικα οταν μιλουσαμε και κατι τετοια μπαρμπουτσαλα..τι να πεις..Δεν πειραζει ειμαι καλος ανθρωπος και δεν φταιει και σε τιποτα ο κουτακιας..Ας παει στα κομματια..

Υ.Γ μπορει να μην ειμαι και τοσο καλος ανθρωπος αλλα εμαθα οτι αυτος που το εχει ειναι καθηγητης στη σχολη μου :bigcry:

makis206
26/11/2009, 17:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kotsis23
Ε ειπε οτι δεν περνει και ορκο βασικα οταν μιλουσαμε και κατι τετοια μπαρμπουτσαλα..τι να πεις..Δεν πειραζει ειμαι καλος ανθρωπος και δεν φταιει και σε τιποτα ο κουτακιας..Ας παει στα κομματια..

Ανάλογα πάντα τον τρόπο που θα μου μίλαγε ο ασφαλιστής του στο τηλέφωνο.. ίσως τού'κανα μια επισκεψούλα μετά απ'όλο αυτό για κανένα πεντοζάλι...:D

pilotos_xtreme
26/11/2009, 18:08
Υ.Γ μπορει να μην ειμαι και τοσο καλος ανθρωπος αλλα εμαθα οτι αυτος που το εχει ειναι καθηγητης στη σχολη μου :bigcry: [/B][/QUOTE]


:hypnotize βρε τι ατυχος που σε . κερασετον ενα καφε τουλαχιστον ,να σε συμπαθισει να σου βαλει ευκολα στην εξεταστικη!:wacko:

Elle
26/11/2009, 18:16
Φίλε Kotsis, αν τα θυμάμαι καλά χρειάζονται 2 αυτόπτες μάρτυρες να καταθέσουν
ενώπιον του δικαστηρίου κι όχι ένας. Εσύ από την άλλη, βάλε 2 δικούς σου να
καταθέσουν την αλήθεια, ότι δλδ τη συγκεκριμένη ημέρα και ώρα που έγινε το
ατύχημα, η μοτοσυκλέτα σου βρισκόταν παρκαρισμένη στο ΤΑΔΕ σημείο και όλα
θα πάνε μια χαρά, μην ανησυχείς! :wave2:

Kotsis23
23/12/2009, 13:03
Παιδια τελικα πηρα τηλεφωνο τον μαρτυρα και του ειπα οτι θελω να βρεθουμε ολοι μαζι να μας πει και να μας δειξει τι ακριβως ειδε..Αυτος ειπε οτι δεν θελει να συμμετασχει πλεον στην ολη διαδικασια πλεον..:rolleyes:

Η κυρια μετα απο λιγες μερες με ξαναπηρε τηλεφωνο και ειπε οτι βρηκε και αλλους μαρτυρες..Ρε εσεις να με τρελανουν θελουν ολοι μαζι?Σκεφτομε μηπως το εκανα τελικα..τι σκατα ελεος :cry: :cry: :cry: :cry:

MitsosNaked
23/12/2009, 13:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kotsis23
Παιδια τελικα πηρα τηλεφωνο τον μαρτυρα και του ειπα οτι θελω να βρεθουμε ολοι μαζι να μας πει και να μας δειξει τι ακριβως ειδε..Αυτος ειπε οτι δεν θελει να συμμετασχει πλεον στην ολη διαδικασια πλεον..:rolleyes:

Η κυρια μετα απο λιγες μερες με ξαναπηρε τηλεφωνο και ειπε οτι βρηκε και αλλους μαρτυρες..Ρε εσεις να με τρελανουν θελουν ολοι μαζι?Σκεφτομε μηπως το εκανα τελικα..τι σκατα ελεος :cry: :cry: :cry: :cry:


Μήν ψαρώνεις.

Kotsis23
23/12/2009, 13:17
Ρε πραγματικα..γινετε να οδηγας...να κανεις μια γρατσουνια περιπου 20 εκατοστα σε σημειο που βρισκετε το φλας στην μηχανη μου χωρις να ακουμπησω εγω καπου το αμαξι..να παρω τον καθρευτη του μαζι μου..και να μην το θυμαμαι κιολας?...τι σκατα ρε ...Και να φοβαμαι να κανω δηλωση στο ετσι οτι φταιω γιατι αν δεν ταιριαζει το χτυπημα θα φταιω κιολας ..ελεος..

menelaos46
23/12/2009, 19:23
Ακου λεει επεσε η μηχανη!!!

Και ποιος την εριξε ο αερας? Υπαιτιοτητα ο ανεμος...

Ε ρε γλεντια....

Allst@rf
24/12/2009, 09:48
φιλαρακι μην ασχολεισε μαζι τους.μιλα με εναν δικηγορο ,συμβουλεψου τον και μαθε,γιατι το αγχος και τον φοβος σου τον προκαλει η αγνοια.