PDA

View Full Version : Agora papi 50cc



DrAvEnStOrM
20/05/2005, 18:40
Kalispera palikaria.Se kana mhna teleiwnw tis eksetaseis kai meta tha agorasw ena papi 50cc afou prwta bgalw diplwma gia 50cc.Arxizoume: ayto to lifan yamaha einai???(pisth antigrafh tou z 125).Epishs ti diafora exei to daytona forcity apo to dayang dy50s.Poio KALO mhxanaki 50cc proteinete?To lifan einai poly omorfo.Pio einai pio dynato mhxanaki?Ti telikes exei to kathena?Eyxaristw poly.KALWS SAS BRHKA :beer:

oulas
24/05/2005, 16:43
Φιλε τι Daytona και Dayang μου λες; Θες να βαλεις σκοτουρες στο κεφαλι σου; Καταρχην τα 50cc γρηγορα θα τα βαρεθεις. Παρε κατι επωνημο, για αξιοπιστια, αλλα και για να μπορεσεις να το πουλησεις αργοτερα. Εκτος αν θελεις να παρεις 50ari και να το παντρεφτεις για μια ζωη. Ειχε παρει η μητερα μου καινουργιο scooter, Daytona RS 309, διχρονο 50cc, και ολα τα λαστιχακια του μετα απο δυο χρονια εχουν σαπισει τελειως. Απο παντου διαροες! Επισης με 50cc, θα τρεμεις να βγεις σε λεοφωρο, τοσα αργα που ειναι. Παρε ενα 125cc καινουργιο παπι και θα το εχεις για πολλα χρονια. Θα προτεινα Yamaha Crypto R - 1910 euro. Αν παλι θες να την βγαλεις με κατι φθηνο και πολυ καλο για τα λεφτα του δες το:
Kymco Active 110 cc - 8,3 αλογα - με 1290 euro, και Active 50 cc -3,8 αλογα -1190 euro.

Για πες μου ηληκια και ποσα χρηματα διαθετεις;
Ακομα θες 50cc me 3-5 αλογα;


Ενοειται και Kymco να παρεις παλι το παντρευεσαι, αλλα του λαχιστον ειναι πολυ πιο αξιοπιστο, και ανωτερο απο αυτα που λες.

DrAvEnStOrM
24/05/2005, 22:43
16 eimai.Opote mono 50cc koitaw.Kai den menw se megalh polh me leoforous kai mlks.Egw koitaw ena papi 50cc omorfo,aksiophsto kai fthno.To dayang dy50r apo oti kserw ta exei ola.diathetw mexri 1400E.Tosa dinoun oi goneis.To poly 1500.