PDA

View Full Version : Mega Bazaar !!!



gixxerpap
27/11/2009, 17:30
ξεκίνησε σήμερα!!!

θα βρείτε πολλά επώνυμα προϊόντα, όπως arai, dainese, shoei richa, galespeed, gilles κλπ κλπ

είναι ανοιχτά όλες τις ημέρες απο τις 10:00 το πρωί μέχρι τις 22:00 το βράδυ!


181691

Anritsu
27/11/2009, 18:29
Αν οι τιμές είναι ανάλογες στοκάδικων τύπου Δίτροχο δεν θα πάρω .....

:beer:

Thrakiotis
27/11/2009, 18:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
Αν οι τιμές είναι ανάλογες στοκάδικων τύπου Δίτροχο δεν θα πάρω .....

:beer:


μπαα...

ψηλοτερες ειναι....

ασε που αν καποιος την ψαχνει και λιγο απο ιντερνετ βρισκει πολυ χαμηλοτερες τιμες.....:p

chr1s_86
27/11/2009, 19:08
ας πάμε να ρίξουμε μια ματιά.... ;)

gixxerpap
27/11/2009, 19:15
το επισκεφθήκατε κιόλας και συμπεράνατε ότι είναι ακριβότερες?

να διευκρινήσουμε ότι δεν πρόκειται για κάποιο καινούργιο στοκάδικο μαγαζί.
πρόκειται για ένα bazaar που θα διαρκέσει 10 μόνο μέρες και μετά θα κλείσει.

Thrakiotis
28/11/2009, 08:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
το επισκεφθήκατε κιόλας και συμπεράνατε ότι είναι ακριβότερες?


ναι....
ειχα παρα πολλα μοντελα σε μπουφαν, αρκετα κρανη, ελαχιστα γαντια και μποτες....


οτι ειναι ακριβοτερα ειναι....
χρονια dainesακιας και ψαχνομαι πολυ....

εδω καταφερα και πηρα το N.Gator με τα αποστολης 290ευρω....
αν ψαξεις βρισκεις...

gixxerpap
28/11/2009, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thrakiotis
ναι....
ειχα παρα πολλα μοντελα σε μπουφαν, αρκετα κρανη, ελαχιστα γαντια και μποτες....


οτι ειναι ακριβοτερα ειναι....
χρονια dainesακιας και ψαχνομαι πολυ....

εδω καταφερα και πηρα το N.Gator με τα αποστολης 290ευρω....
αν ψαξεις βρισκεις...

φιλαράκι, δε συγκρίνουμε τις τιμές με αυτές του internet, αλλά με αυτές των καταστημάτων στην ελλάδα.
μιας και ψάχνεσαι, σε σχέση με τις τιμές των καταστημάτων, υπάρχει καμια διαφορά, ή τζάμπα ο κόπος?
μπουφάν βρίσκεi κανείς σε ανθρώπινα νούμερα, η μόνο XXXXXLarge και ΧΧΧΧΧΧSmall ????

Thrakiotis
28/11/2009, 09:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
φιλαράκι, δε συγκρίνουμε τις τιμές με αυτές του internet, αλλά με αυτές των καταστημάτων στην ελλάδα.
μιας και ψάχνεσαι, σε σχέση με τις τιμές των καταστημάτων, υπάρχει καμια διαφορά, ή τζάμπα ο κόπος?
μπουφάν βρίσκεi κανείς σε ανθρώπινα νούμερα, η μόνο XXXXXLarge και ΧΧΧΧΧΧSmall ????

εγω βρισκω αυτα που θελω παντα...

και σε λογικα νουμερα....

τωρα αν το bazzar ειναι δικο σου ή εχεις συμφερον απο αυτο απλα μου ζητας σε πμ να αλλαξω τη δηλωση μου αν σε βλαπτει....

αλλα νομιζω οτι σε ενα φορουμ εκφραζομαστε ελευθερα...

και σιγουρα εισαι και εσυ ψαγμενος και ξερεις οτι ειναι σωστο αυτο που λεω...

Ειναι αληθεια ομως οτι οι τιμες που προσφερονται ειναι στα επιπεδα της ελληνικης αγορας, κατι τετοιο ομως ΔΕΝ το λες bazzar...

ολοι ξερουμε πολυ καλα οτι πλεον ο κοσμος εχει στραφει στις αγορες απο το εξωτερικο...
γιατι αραγε?

φιλικα....και αν σε ενοχλουν αυτα που γραφω απλα μου ζητας να τα αναιρεσω...

Anritsu
28/11/2009, 10:07
Μόλις γύρισα από το μπαζαρ . Για dainese δεν γνωρίζω , ανέκαθεν υπήρξα spidiκός και οι τιμές στα dainese ήταν για το βαλάντιο μου απαγορευτικές . Έχει δερμάτινα από 600 στα 350 και οι εκπτώσεις τόσο κυμαίνονται . Αν η αρχική 600 κάπου αλλού είναι 400 και η έκπτωση ειναι πλασματική δεν το γνωρίζω και δεν παίρνω θέση . Κοιτάζοντας για κράνος είδα κάτι πολύ ωραία shark σειρά s800 στα 180 περίπου εβρουλίνια . Δεν βρήκα τίποτα στο νούμερο μου βέβαια αλλά βλέπω ότι στο νετ κάτω από 200 εβρώ δεν παίζουνε . Ας μην είμαστε λοιπόν προκατειλημμένοι , ίσως και να υπάρχουν πραγματικές ευκαιρίες στο μπαζαρ ....

:wave2:

gixxerpap
28/11/2009, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thrakiotis
εγω βρισκω αυτα που θελω παντα...

και σε λογικα νουμερα....

τωρα αν το bazzar ειναι δικο σου ή εχεις συμφερον απο αυτο απλα μου ζητας σε πμ να αλλαξω τη δηλωση μου αν σε βλαπτει....

αλλα νομιζω οτι σε ενα φορουμ εκφραζομαστε ελευθερα...

και σιγουρα εισαι και εσυ ψαγμενος και ξερεις οτι ειναι σωστο αυτο που λεω...

Ειναι αληθεια ομως οτι οι τιμες που προσφερονται ειναι στα επιπεδα της ελληνικης αγορας, κατι τετοιο ομως ΔΕΝ το λες bazzar...

ολοι ξερουμε πολυ καλα οτι πλεον ο κοσμος εχει στραφει στις αγορες απο το εξωτερικο...
γιατι αραγε?

φιλικα....και αν σε ενοχλουν αυτα που γραφω απλα μου ζητας να τα αναιρεσω...


μάλλον δεν κατάλαβες τι γράφω .....
σε ρώτησα αν στο bazaar έχει νούμερα και αν σε σχέση με τις τιμές που βρίσκουμε στα ελληνικά καταστήματα, έχει διαφορά.

όσον αφορά τις αγορές μέσω internet, όλοι γνωρίζουμε τα υπερ και τα κατά, και γω ψωνίζω πολλές φορές απ΄έξω.

και δικό μου να ήταν το bazaar, δε θα σου ζητούσε κανείς να αλλάξεις τη γνώμη σου, το συμφέρον μας κοιτάζουμε, σαν καταναλωτές και όχι το συμφέρον των εμπόρων.


;)

EVI
28/11/2009, 10:56
παπ ποιος το διοργανωνει?

blackbusa
28/11/2009, 20:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
φιλαράκι, δε συγκρίνουμε τις τιμές με αυτές του internet, αλλά με αυτές των καταστημάτων στην ελλάδα.
μιας και ψάχνεσαι, σε σχέση με τις τιμές των καταστημάτων, υπάρχει καμια διαφορά, ή τζάμπα ο κόπος?
μπουφάν βρίσκεi κανείς σε ανθρώπινα νούμερα, η μόνο XXXXXLarge και ΧΧΧΧΧΧSmall ????

τα gilles ομως στα 299 ευροπουλακια ηταν μουρλια...πολυ πιο φτηνα και απο το net δηλαδη....

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Χωμάτινος
30/11/2009, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
παπ ποιος το διοργανωνει?

Δεν ξέρω ποιός το διοργανώνει αλλά τα πράγματα προέρχονται από ένα κατάστημα του Βελγίου που έκλεισε. Ο τύπος το έμαθε πήγε πάνω και αγόρασε όλο το stock του Βέλγου. Απ' ότι με είπαν έχει και κάποια αρκετά παλιά μοντέλα μέσα (80's, 90's).


edit: παπ είμαι κι εγώ. Παπανικολάου αυτός, Παπακυριακού εγώ :p

McTalas
30/11/2009, 20:40
πιγα χτες,
ειχε μερικα καλα πραγματακια, ναι ενταξει δεν ειναι ιντερνετ αλλα δεν ειναι και αντιπροσωπια, μια χαρα τιμες εχει και ειδικα αυτα τα gilles ειναι σκετος πειρασμος ρε παιδι μου και τα εχει μονο 300? !!!!

road spirit
30/11/2009, 20:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
τα gilles ομως στα 299 ευροπουλακια ηταν μουρλια...πολυ πιο φτηνα και απο το net δηλαδη....

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
... και ειδικα αυτα τα gilles ειναι σκετος πειρασμος ρε παιδι μου και τα εχει μονο 300? !!!!

:smokin:

QSpec
30/11/2009, 21:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
τα gilles ομως στα 299 ευροπουλακια ηταν μουρλια...πολυ πιο φτηνα και απο το net δηλαδη....

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Καλόξυστα!

Κούκλα θα έγινε.

gixxerpap
30/11/2009, 21:33
κοίτα ρε τα ρεμάλια δεν αφησανε μαρσπιέ για μαρσπιέ ..... μόνο εγω δεν πήρα τελικά ...

dim40
30/11/2009, 21:45
τι ειναι τα gilles ??? οεο

byron
30/11/2009, 21:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
κοίτα ρε τα ρεμάλια δεν αφησανε μαρσπιέ για μαρσπιέ ..... μόνο εγω δεν πήρα τελικά ...

Τι να τα κάνεις ρε άνθρωπε ? Μόνο για σταντ μπαίνουν έτσι όπως έκανες το Busa... :sick:

byron
30/11/2009, 21:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από dim40
τι ειναι τα gilles ??? οεο

http://www.gillestooling.com/en/produkte/as/index.php?video=3d

reinmeister
30/11/2009, 22:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Τι να τα κάνεις ρε άνθρωπε ? Μόνο για σταντ μπαίνουν έτσι όπως έκανες το Busa... :sick:

:rotflmao: :rotflmao: :bawl:

blackbusa
30/11/2009, 23:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
:smokin:

ποτε να ερθω???:look:

:smokin:

McTalas
30/11/2009, 23:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
:smokin:
μπα... δεν πηρα... μας εχει γονατισει αυτη η ρουφιανα η κριση...:lol:

EVI
01/12/2009, 01:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Χωμάτινος
Δεν ξέρω ποιός το διοργανώνει αλλά τα πράγματα προέρχονται από ένα κατάστημα του Βελγίου που έκλεισε. Ο τύπος το έμαθε πήγε πάνω και αγόρασε όλο το stock του Βέλγου. Απ' ότι με είπαν έχει και κάποια αρκετά παλιά μοντέλα μέσα (80's, 90's).


edit: παπ είμαι κι εγώ. Παπανικολάου αυτός, Παπακυριακού εγώ :p
(
α γιατι εγω αλλα εμαθα ''ανεπισιμα'για αυτο και τετοια πρεμουρα να μην πει κανεις κακο λογο χαχαχαχαχαχ.... τελος παντων ευχαριστω παρα πολυ ρε παπ(κυριακου) :) :p :beer: παπ κατι ειναι και ο τυπος που το διαργανωσε :lol:

gixxerpap
01/12/2009, 09:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
(
α γιατι εγω αλλα εμαθα ''ανεπισιμα'για αυτο και τετοια πρεμουρα να μην πει κανεις κακο λογο χαχαχαχαχαχ.... τελος παντων ευχαριστω παρα πολυ ρε παπ(κυριακου) :) :p :beer: παπ κατι ειναι και ο τυπος που το διαργανωσε :lol:


δεν το κατάλαβα το πνεύμα σου μικρή....ποιά πρεμούρα και που είναι το αστείο?
αν δλδ αυτός που το διοργάνωσε είναι γνωστός μου, απαγορεύεται να έχω άποψη, ή θα πρέπει σώνει και καλά να είναι αρνητική για να μη το πάρετε ανάποδα εσείς?

μόνος μου ρώτησα αν πήγε κανείς και αν αξίζει, γιατί ούτε εγω έχω πάει ακόμα ... η ένστασή μου αφορούσε τη σύγκριση με τιμές διαδικτύου και όχι ελληνικών καταστημάτων, μιας και δεν ψωνίζουν όλοι μέσω internet.

εξάλλου δεν είναι κρυφό ότι ο Παπασταύρου έχει δώσει εμπόρευμα στο bazaar αυτό και μάλιστα βοηθάει όσο μπορεί και στη διοργάνωσή του, αφου του ζητήθηκε.

μάλλον τον τιμάει κάτι τέτοιο, γιατί θα μπορούσε κάλλιστα να πουλήσει το εμπόρευμά του στον διοργανωτή και μετά να ''θάψει'' την όλη ιστορία και να ξεμπερδεύει...Ευτυχώς που υπάρχουν ακόμα τέτοιοι επαγγελματίες ακόμα στο χώρο ...

road spirit
01/12/2009, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
μπα... δεν πηρα... μας εχει γονατισει αυτη η ρουφιανα η κριση...:lol: πήρα εγώ :smokin:


Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ποτε να ερθω???:look:
:smokin: άσε, στο δικό μου, καθότι αγωνιστικό μηχανάκι βλέπς και όχι υπεροκεάνιο :smokin: , θέλει λίγη δουλειά παραπάνω, πρέπει να κοπεί το σωληνάκι των φρένων πίσω και να γίνει μόντα...

με τα χέρια σου που πιάνουν μια χαρά όπως είδαμε, θα γεμίσουμε το πεζοδρόμιο υγρά φρένων, δε λέει :lol: :lol:

blackbusa
01/12/2009, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
πήρα εγώ :smokin:

άσε, στο δικό μου, καθότι αγωνιστικό μηχανάκι βλέπς και όχι υπεροκεάνιο :smokin: , θέλει λίγη δουλειά παραπάνω, πρέπει να κοπεί το σωληνάκι των φρένων πίσω και να γίνει μόντα...

με τα χέρια σου που πιάνουν μια χαρά όπως είδαμε, θα γεμίσουμε το πεζοδρόμιο υγρά φρένων, δε λέει :lol: :lol:

φιλαρακι θα ερθω να σου σπασω τα @@ οπως εκανες εσυ και μετα να με κερασεις κανα καφεδακι/τσιπουρακι...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

καλοφορετα ρε...και σοβαρα...αν τα βαλεις καποια καλη ωρα και μπορω στειλε κανα μηνυματακι...θελω να σε δω λερωμενο....:blush:

υ.γ. αγωνιστικο???δηλαδη αγωνιζετε να μεινει ορθιο με εσενα τον κουλο να το οδηγας???:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
01/12/2009, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
δεν το κατάλαβα το πνεύμα σου μικρή....ποιά πρεμούρα και που είναι το αστείο?
αν δλδ αυτός που το διοργάνωσε είναι γνωστός μου, απαγορεύεται να έχω άποψη, ή θα πρέπει σώνει και καλά να είναι αρνητική για να μη το πάρετε ανάποδα εσείς?

μόνος μου ρώτησα αν πήγε κανείς και αν αξίζει, γιατί ούτε εγω έχω πάει ακόμα ... η ένστασή μου αφορούσε τη σύγκριση με τιμές διαδικτύου και όχι ελληνικών καταστημάτων, μιας και δεν ψωνίζουν όλοι μέσω internet.

εξάλλου δεν είναι κρυφό ότι ο Παπασταύρου έχει δώσει εμπόρευμα στο bazaar αυτό και μάλιστα βοηθάει όσο μπορεί και στη διοργάνωσή του, αφου του ζητήθηκε.

μάλλον τον τιμάει κάτι τέτοιο, γιατί θα μπορούσε κάλλιστα να πουλήσει το εμπόρευμά του στον διοργανωτή και μετά να ''θάψει'' την όλη ιστορία και να ξεμπερδεύει...Ευτυχώς που υπάρχουν ακόμα τέτοιοι επαγγελματίες ακόμα στο χώρο ...

OXI ΡΕ επειτηδες το κανα για να μου απαντησεις ρε ψαρι :p :p :p :p εξαλου ειναι καλο να διωργανοντε τετοια events στη χωρα μας και ελπιζω στο μελλον σε περισσοτερα και απο αλλους ωστε απο τον ανταγωνισμο να βγουμε κερδισμενοι εμεις οι καταναλωτες :beer:

TROOPER
01/12/2009, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
πήρα εγώ :smokin:

άσε, στο δικό μου, καθότι αγωνιστικό μηχανάκι βλέπς και όχι υπεροκεάνιο :smokin: , θέλει λίγη δουλειά παραπάνω, πρέπει να κοπεί το σωληνάκι των φρένων πίσω και να γίνει μόντα...

με τα χέρια σου που πιάνουν μια χαρά όπως είδαμε, θα γεμίσουμε το πεζοδρόμιο υγρά φρένων, δε λέει :lol: :lol:

κολητε μεγεια και που σαι...βαλε μονο το δεξι μαρσπιε.το αριστερο δεν το χρειαζεσαι :p

road spirit
01/12/2009, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
κολητε μεγεια και που σαι...βαλε μονο το δεξι μαρσπιε.το αριστερο δεν το χρειαζεσαι :p :rotflmao:

McTalas
01/12/2009, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
κολητε μεγεια και που σαι...βαλε μονο το δεξι μαρσπιε.το αριστερο δεν το χρειαζεσαι :p
Ναι το αριστερο να το δωσει σε μενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TROOPER
01/12/2009, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
Ναι το αριστερο να το δωσει σε μενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σου το επιτρεπω μονο και μονο επειδη εχεται το ιδιο μπουρδελο.

:D

McTalas
01/12/2009, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
σου το επιτρεπω μονο και μονο επειδη εχεται το ιδιο μπουρδελο.

:D
εχε χαρη που ειμαι κουλος, αλλιως... :evil:

:rotflmao:

TROOPER
01/12/2009, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
εχε χαρη που ειμαι κουλος, αλλιως... :evil:

:rotflmao:

αλλιως θα ησουνα ενας χερας με μπουρδελο ?:look:

:lol: :lol: :lol:

McTalas
01/12/2009, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αλλιως θα ησουνα ενας χερας με μπουρδελο ?:look:

:lol: :lol: :lol:
ε ναι τι αλλο...

road spirit
01/12/2009, 12:30
και για να κόψουμε το σπαμ, να πούμε σχετικά με τον εξοπλισμό:

σε κράνη:
- οι τιμές για κάποια μοντέλα είναι ιντερνετικές (πχ shoei χρ100 παραπλήσιες τιμές, γύρω στα 350 ευρώ, ακριβώς δεν θυμάμαι)
- σε κάποια άλλα μοντέλα ακριβές. πχ αραι ρχ-7 περισυνά μοντέλα τα βρίσκεις πλεον στο νετ κάτω απο 500 ευρώ (με σημερινές ισοτιμίες λύρας ή δολλαρίου + μεταφορικά), στο βαζααρ περίπου στα 640-650...
- υπήρχαν και κράνη με τιμές πολύ χαμηλές, αλλά δεν ξέρω που παίζουν στο νετ (shark κλπ)...

σε μπουφάν, κάποια υφασμάτινα είχαν πραγματικά αξιόλογες τιμές, δε θυμάμαι μοντέλα, είχε πολλά!

σε πατελόνια υφασμάτινα, παίζουν και εκεί καλές τιμές, ενδεικτικά θυμάμαι ενα goretex της dainese (μοντέλο helsinki αν δεν κάνω λάθος) φθηνότερο από όπου και αν το έχω δει στο νετ...

γενικά, μια βόλτα αξίζει να πάει κανείς, έχει ποικιλία ...

byron
01/12/2009, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
σε πατελόνια υφασμάτινα, παίζουν και εκεί καλές τιμές, ενδεικτικά θυμάμαι ενα goretex της dainese (μοντέλο helsinki αν δεν κάνω λάθος) φθηνότερο από όπου και αν το έχω δει στο νετ...

γενικά, μια βόλτα αξίζει να πάει κανείς, έχει ποικιλία ...

+1
Εστειλα έναν φίλο και χτύπησε ένα goretex dainese (δεν θυμάμαι μοντέλο) 360?. Εν είναι κακή τιμή νομίζω....

gixxerpap
01/12/2009, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
και για να κόψουμε το σπαμ, να πούμε σχετικά με τον εξοπλισμό:

σε κράνη:
- οι τιμές για κάποια μοντέλα είναι ιντερνετικές (πχ shoei χρ100 παραπλήσιες τιμές, γύρω στα 350 ευρώ, ακριβώς δεν θυμάμαι)
- σε κάποια άλλα μοντέλα ακριβές. πχ αραι ρχ-7 περισυνά μοντέλα τα βρίσκεις πλεον στο νετ κάτω απο 500 ευρώ (με σημερινές ισοτιμίες λύρας ή δολλαρίου + μεταφορικά), στο βαζααρ περίπου στα 640-650...
- υπήρχαν και κράνη με τιμές πολύ χαμηλές, αλλά δεν ξέρω που παίζουν στο νετ (shark κλπ)...

σε μπουφάν, κάποια υφασμάτινα είχαν πραγματικά αξιόλογες τιμές, δε θυμάμαι μοντέλα, είχε πολλά!

σε πατελόνια υφασμάτινα, παίζουν και εκεί καλές τιμές, ενδεικτικά θυμάμαι ενα goretex της dainese (μοντέλο helsinki αν δεν κάνω λάθος) φθηνότερο από όπου και αν το έχω δει στο νετ...

γενικά, μια βόλτα αξίζει να πάει κανείς, έχει ποικιλία ...

εντάξ΄ρε φιλαράκι, είσαι κρητίκαρος, το ΄χουμε εμπεδώσει ...

blackbusa
01/12/2009, 16:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
εντάξ΄ρε φιλαράκι, είσαι κρητίκαρος, το ΄χουμε εμπεδώσει ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ledz
01/12/2009, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
πήρα εγώ :smokin:

άσε, στο δικό μου, καθότι αγωνιστικό μηχανάκι βλέπς και όχι υπεροκεάνιο :smokin: , θέλει λίγη δουλειά παραπάνω, πρέπει να κοπεί το σωληνάκι των φρένων πίσω και να γίνει μόντα...

με τα χέρια σου που πιάνουν μια χαρά όπως είδαμε, θα γεμίσουμε το πεζοδρόμιο υγρά φρένων, δε λέει :lol: :lol:

Εχεις υπ'οψην σου αυτο (http://www.600rr.net/vb/showthread.php?t=128133) ετσι; :winka:

road spirit
02/12/2009, 09:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
εντάξ΄ρε φιλαράκι, είσαι κρητίκαρος, το ΄χουμε εμπεδώσει ... :blush: :D

road spirit
02/12/2009, 09:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από ledz
Εχεις υπ'οψην σου αυτο (http://www.600rr.net/vb/showthread.php?t=128133) ετσι; :winka: ναι το έχω δει, αλλά 1) που να βρίσκω τώρα τρόμπα απο CRF και 2) δεν μου αρέσει οπτικά καθόλου... αν το πίσω φρένο ήταν σημαντικό θα το σκεφτόμουν αλλά αφού σπάνια το δουλεύω, δε γαμιέτ
:wave2:

PortisHead
02/12/2009, 09:48
......

tai
02/12/2009, 16:22
Ωραίο το πασάααρι για καποιους, που δεν μπαίνουν νετ και δεν θα έδιναν ποτε 350-400 για καλο κράνος,
ηταν μια ευκαιρία να παρουν απο ενα shark στα 160 ευρω.

devil's animal
02/12/2009, 17:07
παρ'οτι ψωνιζω κυριως απο νετ πηγα και τσιμπισα ενα ζευγαρι alpinesatrs μποτουλες 50?.
γενικα δεν εχει μισες τιμες οπως ακουγεται.

οι τιμες ειναι 25%-30% κατω σε ρουχισμο.
παραπλησιες αυτες των ιντερνετομαγαζων.

κρανη δεν κοιταξα

οποτε αν θελει καποιος να δοκιμασει αυτο που θα παρει, να το πληρωσει αμεσα με τιμες νετ και να εχει after sales service μπορει να παει.


μιλησα με τον Σταυρο και μου ειπε οτι παλευει να παρει αλλη μια εβδομαδα παραταση μετα τις 06/12.


παντως παντελονια cordura που ηθελα να παρω,δεν ειχε στο νουμερο μου. ενα τελευταιο 48αρι υπηρχε Helsinki (199?) που μου ηταν αρκετα στενο. οποτε πηγαινα για 50.:sad:



:beer: :beer: :beer:

MAG/FMX
02/12/2009, 17:53
Που ειναι αυτο? εκει που ειναι τα τρενα ? η εκειπου ειναι η γεφυρα με την εκκλησια?

devil's animal
02/12/2009, 17:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
Που ειναι αυτο? εκει που ειναι τα τρενα ? η εκειπου ειναι η γεφυρα με την εκκλησια?

πηγαινοντας απο Πετρου Ραλλη προς Πειραιως θα το δεις στο δεξι σου χερι πριν την γεφυρα.

tai
02/12/2009, 18:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
Που ειναι αυτο? εκει που ειναι τα τρενα ? η εκειπου ειναι η γεφυρα με την εκκλησια?
απέναντι απο την είσοδο του στρατοπέδου

kokos08
02/12/2009, 18:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
εξάλλου δεν είναι κρυφό ότι ο Παπασταύρου έχει δώσει εμπόρευμα στο bazaar αυτό και μάλιστα βοηθάει όσο μπορεί και στη διοργάνωσή του, αφου του ζητήθηκε.

μάλλον τον τιμάει κάτι τέτοιο, γιατί θα μπορούσε κάλλιστα να πουλήσει το εμπόρευμά του στον διοργανωτή και μετά να ''θάψει'' την όλη ιστορία και να ξεμπερδεύει...Ευτυχώς που υπάρχουν ακόμα τέτοιοι επαγγελματίες ακόμα στο χώρο ...


Ο Παπασταυρου ειναι επαγγελματιας δηλαδη? :a014:

gixxerpap
02/12/2009, 19:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Ο Παπασταυρου ειναι επαγγελματιας δηλαδη? :a014:

όσα και να φάς, αυτή τη συζήτηση δεν πρόκειται να την κάνουμε εδώ....

αν έχεις παράπονα, προφανώς δε θα είσαι και ο μόνος... όλοι κάνουν λάθη, και όλοι έχουν κάποια στιγμή άδικο...

kokos08
02/12/2009, 19:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
όσα και να φάς, αυτή τη συζήτηση δεν πρόκειται να την κάνουμε εδώ....

αν έχεις παράπονα, προφανώς δε θα είσαι και ο μόνος... όλοι κάνουν λάθη, και όλοι έχουν κάποια στιγμή άδικο...


Φτου ρε,δεν τσιμπησες! Και βαριεμαι ρε γαμωτο! :D
Τι να κανω,θα συνεχισω να τρωω,δεν μπορει...:a014:

VGER
01/02/2010, 17:09
Παιδιά ερώτηση: Υπάρχει ελπίδα να είναι ακόμα ανοιχτό το bazaar; Ή ότι έγινε έγινε; :rolleyes:

gixxerpap
01/02/2010, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από VGER
Παιδιά ερώτηση: Υπάρχει ελπίδα να είναι ακόμα ανοιχτό το bazaar; Ή ότι έγινε έγινε; :rolleyes:

κάπου έχει γραφτεί ότι θα λειτουργεί μόνιμα ως στοκατζιδικο πλεον, αλλά δεν μπορω να το επιβεβαιωσω κιόλας ...

MAG/FMX
01/02/2010, 19:04
Moy ειπαν θα ξανανοιξει τα παιδια.......

jimmy10
01/02/2010, 19:37
ποτε???

γιατι ο μ@λ@κ@ς ειχα βρει ενα ωραια Richa δερματινο και δεν το πηρα...

τεσπα... η ελπιδα πεθαινει τελευταια

manhunter
01/02/2010, 19:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
κάπου έχει γραφτεί ότι θα λειτουργεί μόνιμα ως στοκατζιδικο πλεον, αλλά δεν μπορω να το επιβεβαιωσω κιόλας ...


Eγω εγραψα οτι θα ειναι μονιμα ανοικτο ως στοκατζιδικο.
Μου ειπε ενας απο εκει, που μου φάνηκε για το αφεντικό

:wave2:

joe_black
01/02/2010, 20:45
Σάββατο πρωϊ πέρασα από εκεί.

Η διαφήμιση ήταν εκεί, η πόρτες ( νομίζω )
είχαν λουκέτα.

McTalas
01/02/2010, 20:49
Δουλεύω εκει κοντα θα περασω να ρηξω μια ματια και θα σας πω...

dim40
02/02/2010, 11:36
το σαβατο που μας περασε περνουσα απο εκει και ηταν ανοιχτο.

gs 500 f
02/02/2010, 14:54
τι εγεινε παιδια ξανανοιξε???μηπως τωρα εβαλαν και καλητερες τιμες?σημερα απογευμα μαλον θαναι κλειστο για να περναγα....

simple76
19/12/2010, 06:10
μόνο bazar δεν είναι αυτό έλεος κανονικές τιμές

EVI
19/12/2010, 06:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από simple76
μόνο bazar δεν είναι αυτό έλεος κανονικές τιμές

+636

PortisHead
19/12/2010, 10:12
Τελικα ειναι οπως θα του κατσει του καθενα σε αυτη τη χωρα.
Απόσα ακουγα και διαβαζα , νομιζα οτι θα μπω εκει μεσα και θα φαω και κλωτσιες.
Απο τις καλυτερες εξυπερετησεις ever.
Τιμες...ετσι κι ετσι....αλλα αυτο ειναι σχετικο.

Εχει και μεγαλη ποικιλια για ολες τις τσεπες.

Παιδια , αν ειναι να κατακρινουμε κατι ,να εξηγουμε και τους λόγους...οχι αυθαιρετα.

EVI
19/12/2010, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Τελικα ειναι οπως θα του κατσει του καθενα σε αυτη τη χωρα.
Απόσα ακουγα και διαβαζα , νομιζα οτι θα μπω εκει μεσα και θα φαω και κλωτσιες.
Απο τις καλυτερες εξυπερετησεις ever.
Τιμες...ετσι κι ετσι....αλλα αυτο ειναι σχετικο.

Εχει και μεγαλη ποικιλια για ολες τις τσεπες.

Παιδια , αν ειναι να κατακρινουμε κατι ,να εξηγουμε και τους λόγους...οχι αυθαιρετα.


συμφωνω! χωρις παρεξηγηση ομως...αν ξερεις απο εξοπλισμο οσο ευγενικα και να προσπαθουν να σου πασαρουν κατι οπως το θελουν αυτοι , νευριαζεις ... και αυτο το λεω για ολα τα μαγαζια.

Οταν ειχα παει εκει (και το φαινομενο αυτο υσχιει στην πλειοψηφια οχι παντου) ηταν διπλα μου ενα ζευγαρι να αγορασει κρανη και ηταν ξεκαθαρο οτι δεν ξεραν και πολλα πανω στο θεμα...ο υπαλληλος ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΟΣ τους πασαρε κουβαδες σε εξωφρενικες τιμες για καποιον που ασχολητε με την αγορα και ξερει τι παιζει (ειδικα απεξω) ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΟΣ τους τα πουλησε και φυγαν ευχαριστιμενοι.... και ενα κοριτσακι διπλα (εγω :blush: ) κοιταζε τον ευγενεστατο πωλητη και εβραζε με κοκκινους καπνους :evil:

οπωτε καμμια φορα ειναι ΣΕ ΠΟΙΟΝ απευθυνοντε και ΓΙΑΤΙ.

-σημειωτεων καποτε εγραψα τα προιοντα της χρονιας σε ενα εξτρα τευχος ενος περιοδικου δεν εχει σημασια τωρα , εκεινη την εποχη ηξερα τα παντα σχεδον για ολα :rotflmao: επεσε πολυ γραψιμο.... ετυχε να περασω 2-3 μαγαζια για εναν φιλο που ηθελε μπουφαν και το τι μαλακιες του λεγαν ΕΥΓΕΝΙΚΑ δεν λεγετε- :rotflmao:

gixxerpap
19/12/2010, 13:20
εγω πάλι νευριάζω όταν κάποιοι το παίζουν παντογνώστες χωρίς να είναι, καθώς και όταν κατηγορούν κόσμο για πράγματα που δεν ισχύουν...

και ναι, είναι φίλοι μου στο συγκεκριμένο μαγαζί, αλλά παραμένω αντικειμενικός ...

EVI
19/12/2010, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
εγω πάλι νευριάζω όταν κάποιοι το παίζουν παντογνώστες χωρίς να είναι, καθώς και όταν κατηγορούν κόσμο για πράγματα που δεν ισχύουν...

και ναι, είναι φίλοι μου στο συγκεκριμένο μαγαζί, αλλά παραμένω αντικειμενικός ...


δεν εισαι :beer: και πρεπει να συμφωνησεις οτι γενικως υπαρχει αυτο το προβλημα... και δεν αφορα ΟΛΟΥΣ τους ανθρωπους ξερεις.



υσ¨με τους παντογνωστες νευριαζεις?... :bigcry: καλα εσυ δεν εισαι αυτος που λεει παντα <<τι θες?θα σου πω εγω, ξερω>> :p :p :p :p :p


και ξερεις οντως πολλα.... και ξερεις οτι ξερω και εγω... απλα τωρα ΔΕΝ εισαι αντικειμενικος επειδη εισαι γνωστος τους.... :beer: