PDA

View Full Version : Αγορες απο site



antonis_fr4
27/11/2009, 18:15
Γεια σας συμφορουμητες κ συμφορουμητησες,
ψαχνω εδω και καιρο να αγορασω μπουφαν αλλα τα μαγαζια εδω δεν εχουν αυτο που θελω και τελικα το βρηκα απο το ιντερνετ στο παρακατω site www.fanbazar.com αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι ασφαλες να αγορασω απο εκει αφου θελει καταθεση στην τραπεζα μπροστα.Θα καταθεσω τα λεφτα,θα μου στειλουν το μπουφαν ομως η θα μου παιξουν ταπα?Και αν γινει ετσι μπορω να κανω κατι με την τραπεζα?Ξερει κανεις?

Sapadak
27/11/2009, 18:22
την εποχη της βιζας/μαστερκαρντ/αμερικαν εξπρες, την εποχη του Πεϊπαλ, αν καποιοι θελουν να κρατησουν ετσι μαγαζια, μαγκια τους.

Εγω δεν θα το εκανα με τη καμια

guzzistas
27/11/2009, 18:44
το παντελόνι είναι μαζί με το ντεκορασιόν????

http://www.fanbazar.com/product_info.php/cPath/532/products_id/3833




:lol: :lol:

antonis_fr4
27/11/2009, 19:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
την εποχη της βιζας/μαστερκαρντ/αμερικαν εξπρες, την εποχη του Πεϊπαλ, αν καποιοι θελουν να κρατησουν ετσι μαγαζια, μαγκια τους.

Εγω δεν θα το εκανα με τη καμια

Συμφωνω αλλα και αν δωσω βιζα κτλ που αναφερεις,παλι δεν θα με χρεωσει αμεσως μολις παρει τα στοιχεια της καρτας?Παλι δεν μπορει να ειναι ταπα η δουλεια?Αλλες αγορες που εκανα απο ιντερνετ ητανε με αντικαταβολη αλλα δεν εχουν ολα τα site αυτη την επιλογη

Sapadak
27/11/2009, 19:52
Κοιτα μια καταθεση σε λογαριασμο του εξωτερικου κοστιζει πολλα λεφτα γιαυτο και αναφερα βιζα και τα σχετικα.

Στο θεμα ασφαλειας/αξιοπιστιας καποιου ονλαιν καταστηματος το καλυτερο που μπορουμε να κανουμε ειναι να ρωταμε ΑΝ εχουν καποιοι εμπειρια συναλλαγης με το καταστημα.