PDA

View Full Version : Τριτη 24.11.09



nakedorange
01/12/2009, 09:31
Τριτη 7 και εικοσι το πρωι,μια μερα πριν την γιορτη της Αγ.Αικατερινης(γιορταζει η μεγαλη μου κορη)...

Τα ιδια οπως καθε μερα...ξυπνημα,ντυσιμο(αρματωμα),καφε "στο ποδι" ...και για τον αγωνα μετα.

Η καθημερινη διαδρομη... συντομη και χωρις διακοπες(φαναρια)....>Κηφισσος>Παραλιακη>Συγγρου>Μετρο ΦΙΞ.

Μπηκα Συγγρου ,επιασα την δεξια λωριδα,εβαλα τεταρτη και τσουλουσα ραθυμα προς το μεροκαματο...

Γιατι δεξια λωριδα;γιατι ηταν αδεια....οσο τουλαχιστον εβλεπαν τα ματια μου...

Να μη σας κουραζω,μπροστα μου στα 15-20 μετρα εχω φορτηγο με προθεση να στριψει δεξια(εξοδος Αμφι8εας),κυριος ο φορτηγατζης με το φλας του με προειδοποιει εγκαιρα...μπροστα απο το φορτηγο τιποτε παρα μια αδεια δεξια λωριδα...

Αρχιζει να στριβει λοιπον το φορτηγο και εγω να πλησιαζω απο πισω (τεταρτη στο σασμαν και 6000 στρ περιπου),και ενω εχω φτασει σε αποσταση 5-6 μετρων την γωνια του φορτηγου που εχει απομεινει στην λωριδα μου... γινεται το μαγικο.

Απο την μεσαια λωριδα παραλληλα(!!!) με εμενα κινειται ενα φιατ πουντο,ο ανεγκεφαλος οδηγος του με προσπερναει και αλλαζει λωριδα ακριβως μπροστα μου!!!!(με προθεση την εξοδο της Αμφιθεας εννοειται...)


Που ειχαμε μεινει;Εχω λοιπον δεξια μου τον κωλο του φορτηγου(υπο γωνια) και στα 10 μετρα καθετα μπροστα μου ενα "τοιχο"...

Μια ταχυτητα κατω κυριοι,ναι αυτο προλαβα να κανω,μετα ειδα μπροστα μου τα παιδια μου και την γυναικα να μου χαμογελανε...


βρεθηκα στο πεζοδρομιο της Συγγρου με πεντε σπασμενα πλευρα και ραισμενη ωμοπλατη σε χρονο μηδεν...ισα που θυμαμαι το ασθενοφορο να με παιρνει στην αγκαλια του...πριν λιποθυμησω.


*Προσεξτε,εχθες το απογευμα που βγηκα απο το νοσοκομειο,εμαθα πως δεν υπαρχουν λεει μαρτυρες...

Το καλοπαιδο με το πουντο πηγαινε λεει κανονικα και εγω εκανα σφηνα....ο φορτηγατζης (δικαιως)ισχυριζεται πως ειχε ηδη στριψει και δεν ειχε ορατητα πισω του...


Οποτε τι γινεται τωρα καλοι μου συναδελφοι;Ακουω τις προτασεις σας.


Καλημερα παιδια ,καλο μηνα ναχουμε και παντα ορθιοι!


======================================

και λιγες φωτο απο το κρανος(κοιταξτε χτυπημα),το μπυφαν(εδω προσεξτε τον αριστερο ωμο που κρατησε οσο μπορουσε την αριστερη ωμοπλατη)

και η μηχανη...τσακισμενη!


182002

nakedorange
01/12/2009, 09:32
:uplate:


182003

nakedorange
01/12/2009, 09:34
:sad:


182004

kokos08
01/12/2009, 09:49
Φεξε μου και γλυστρισα....Αντε τωρα να βγαλεις ακρη...

Περαστικα και να μην σου ξανατυχει τιποτα! :beer:

TROOPER
01/12/2009, 10:05
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

οχι ρε μπαμπη !!!!!!!!

περαστικα ρε φιλε.κοιτα να ηρεμησεις και να ξεπερασεις τα θεματακια με τα πλευρα και την ωμοπλατη και ελπιζω να βρεις ακρη με τα υπολοιπα αν και το θεωρω τρομερα δυσκολο για να ειμαι ειλικρινης.

Cpt. Haddock
01/12/2009, 10:07
δύσκολη περίπτωση όντως... :sick:

περαστικά ρε συ

road spirit
01/12/2009, 10:09
όχι ρε μλκ!

:(


Περαστικά Μπάμπη

harris_x
01/12/2009, 10:10
Όχι ρε πστμ :(

Άντε να βγάλεις άκρη γμτ.

Περαστικά φίλε και ποτέ ξανά.

Gia
01/12/2009, 10:15
Περαστικά φίλε μου, εσυ να είσαι καλά και ολα φτιάχνονται...:wave2: :beer:

Λεωνίδας
01/12/2009, 10:17
περαστικά :sick:

Red Rider
01/12/2009, 10:20
Περαστικα..γερος και υγιης να εισαι και τα σιδερα φτιαχνονται,αργα η γρηγορα..

υγ. ο εξοπλισμος για αλλη μια φορα ξεπληρωνει τα λεφτα του,οσα και αν ειναι αυτα..

sapila racing
01/12/2009, 10:34
Περαστικά κατ αρχήν, νομίζω οτι χρειάζεσαι εναν καλό ειδικευμένο δικηγόρο για να τον σκίσει.

christosms
01/12/2009, 10:35
Περαστικά και καλή τύχη, μήπως βγάλεις καμιά άκρη σε πιο σημείο είναι χτυπημένο το punto...

Dimos35
01/12/2009, 10:49
Πρώτα απ' όλα περαστικά, να έχεις την υγεία σου και να χαίρεσαι την οικογένεια σου.

Μετά από τόσες μέρες είναι βέβαια λίγο δύσκολο, αλλά δε χάνεις τίποτα να βάλεις κάποιο θέμα με τίτλο "Ζητείται αυτόπτης μάρτυρας ΤΡΟΧΑΙΟ ΣΥΓΓΡΟΥ 24.11" ή κάτι τέτοιο σε όσα site μπορείς. Δε μπορεί η Συγγρού είναι κεντρικότατος δρόμος. Ακόμα κι αν δε βρεις κάποιον που να είδε τη σύγκρουση, πολλοί θα σταμάτησαν και κυρίως θα είδαν τις πρώτες αντιδράσεις των εμπλεκόμενων.

Καλή τύχη και καλά ξεμπερδέματα. :beer:

SnakeMJK
01/12/2009, 11:07
μήπως κανά κτίριο εκεί κοντά έχει κάμερες κ μήπως κάποια από αυτές ίσως βλέπει δρόμο;
τσέκαρέ το...

καλά ξεμπερδέματα :( :sick:

chris_honda
01/12/2009, 11:09
Οχι ρε πστη μου....
Περαστικά ρε φιαλαράκι....
Σημασία έχει που είσαι καλλά, όλα τα άλλα έρχονται..
Τις καλύτερες ευχές μου...

:wave2: :wave2:

XJR_Billy
01/12/2009, 11:15
Φίλε, πρώτ' απ' όλα περαστικά.
Δεύτερον, θα'σαι σπίτι να γιορτάσεις με την οικογένειά σου.
Τρίτον, εσύ και η οικογένειά σου να'στε καλά και όλα φτιάχνονται...

Να σου προτείνω κι εγώ ένα πολύ καλό δικηγόρο, ειδικευμένο σε τέτοιες περιπτώσεις.

Γρήγορα περαστικά.

sergiosm
01/12/2009, 11:19
Κατ' αρχάς περαστικά


Ευτυχώς που είχες εξοπλισμό, γιατί χωρίς αυτόν ...




Για το ατύχημα.

Από τις φωτογραφίες φαίνεται ότι έχει τρακάρει στην αριστερή σου πλευρά.
Σε ποιο σημείο έχει χτυπήσει στο ΙΧ;

Αν από το σημείο προκύπτει ότι είχε αρχίσει να στρίβει, τότε λογικά δεν θα πρέπει να έχεις πρόβλημα.

Εξάλλου το γεγονός ότι το φορηγό έστριβε δεξιά, άρα είχε καταλάβει τουλάχιστον τη δεξιά λωρίδα του δρόμου, σημαίνει ότι το ΙΧ ήταν ακόμα πιο αριστερά, δηλαδή αρκετά μακριά από τη στροφή και -κατά πάσα πιθανότητα- σε ΛΑΘΟΣ σημείο για να στρίψει.

Πρέπει να δεις με προσοχή τί σχεδιάγραμμα έχει κάνει η αστυνομία.
Δες και αυτό που σου είπαν παραπάνω για καμιά κάμερα.

Ρώτα και στην τροχαία μήπως βρεις υλικό από τις κάμερες διαχείρισης κυκλοφορίας.
Μήπως και αυτές έχουν καταγράψει τίποτα.

Πάντως μην το αμελήσεις, όσο περνά ο καιρός είναι χειρότερα.



:wave2:

nakedorange
01/12/2009, 11:31
Παιδια,ευχαριστω ολους για τις ευχες και για τις γνωμες σας.
Παρατηρωντας την φωτο της μηχανης με αφορμη το σχολιο του φιλου απο πανω παρατηρω το εξης...

Η μηχανη εχει τσακισει απο την δεξια πλευρα και εγω απο την αριστερη...

Ο πεθερος μου που εφτασε στο σημειο του ατυχηματος μετα απο κανα μισαωρο,μου εξηγει πως πρεπει να κτυπησα πρωτα στο φορτηγο(με την δεξια πλευρα της μηχανης) και εν συνεχεια στο πουντο με την αριστερη πλευρα (του σωματος μου).

@Το πουντο οπως μου εξηγουν ειναι χτυπημενο στην πορτα του συνοδου και μεχρι το μπροστινο φτερο του...


@Επικοινωνησε μαζι μου μολις τωρα ενας κυριος απο την Ιντεραμερικαν (την ασφαλεια του αλλου εμπλεκομενου) και μου ζητησε να με επισκεφτει στο σπιτι γιατρος της Ιντεραμερικαν...

τι σημαινει αυτο?

road spirit
01/12/2009, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από nakedorange
@Επικοινωνησε μαζι μου μολις τωρα ενας κυριος απο την Ιντεραμερικαν (την ασφαλεια του αλλου εμπλεκομενου) και μου ζητησε να με επισκεφτει στο σπιτι γιατρος της Ιντεραμερικαν...

τι σημαινει αυτο? μια υπόθεση κάνω, να θέλει να δει τη κατάσταση σου και να έχει εκτίμηση του τι μπορεί να παίξει αν κινηθείς εναντίον τους για αποζημίωση για τραυματισμούς ...

(φυσικά αυτός θα το παίξει καλός σαμαρείτης, ότι ήρθε απο ενδιαφέρον κλπ κλπ)

filipp0s
01/12/2009, 11:44
οχι ρε Μπάμπη :sick:

Περαστικα ρε φίλε!

McTalas
01/12/2009, 11:45
Περαστικα και με το καλο να ξεμπερδεψεις !!!

sergiosm
01/12/2009, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από nakedorange
τι σημαινει αυτο?

έχεις pm

makis206
01/12/2009, 12:06
Περαστικά ρε Μπάμπη κι ελπίζω να ξεμπερδέψεις όσο το δυνατόν γρηγορότερα με την υπόθεση.. να είσαι εσύ καλά κι όλα καλά θά'ναι..:)

nakedorange
01/12/2009, 12:08
Υπαρχουν εξελιξεις..

μετα απο καποια τηλεφωνα εμαθα και (ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΑ) πως ο οδηγος του πουντο τελικα αναγνωρισε την ευθυνη του και εκανε Θετικη Δηλωση στην Ασφαλιστικη του...


Σε πρωτη φαση παμε να "μαζεψουμε" το μηχανακι...μετα βλεπουμε(ειναι και ενα σωρο χαρτια στη μεση).


Να ειστε καλα ολοι παιδια!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΞΑΝΑ

makis206
01/12/2009, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από nakedorange
Υπαρχουν εξελιξεις..

Είναι παιδί μου να μη μιλήσει ο γουρλής (http://www.moto.gr/forums/member.php?s=&action=getinfo&userid=13014)! :lol:

Όλα καλά να πάνε μέχρι το τέλος παλίκαρε :beer:

XJR_Billy
01/12/2009, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από nakedorange
Υπαρχουν εξελιξεις..

μετα απο καποια τηλεφωνα εμαθα και (ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΑ) πως ο οδηγος του πουντο τελικα αναγνωρισε την ευθυνη του και εκανε Θετικη Δηλωση στην Ασφαλιστικη του...


Σε πρωτη φαση παμε να "μαζεψουμε" το μηχανακι...μετα βλεπουμε(ειναι και ενα σωρο χαρτια στη μεση).


Να ειστε καλα ολοι παιδια!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΞΑΝΑ

Πολύ ευχάριστη εξέλιξη φίλε μου!:)
Κοίτα να γίνεις πρώτα καλά και όλα θα πάρουν το δρόμο τους.:beer:

VANDA
01/12/2009, 12:27
Περαστικά! Καλή ξεκούραση.. :D :wave2:

nihristo
01/12/2009, 12:36
Περαστικά φίλε μου και ποτέ ξανά. Πάντως, όσο δύσκολη και αν είναι η διαδικασία της ανάρρωσης θεωρώ πως αν τα σκεφτείς λίγο όσα σου συνέβησαν έχεις πολλά ωφέλιμα συμπεράσματα να βγάλεις. Περαστικά και να χαίρεσαι την οικογένεια σου.




Υ.Γ μπορεί οδηγικά να ήταν μεγάλη μαλακία του puntάκια αλλά καλή η κίνηση να αναλάβει την ευθύνη του.

golis
01/12/2009, 12:54
Περαστικά σου και γΛήγορη ανάρρωση.
Για τον κουτάκια,το να κάνει το αυτονόητο,
να αναγνωρίσει δηλαδή το λάθος του και να τιμήσει τα παντελόνια που φοράει,
έχει καταντήσει στις μέρες μας να αποτελεί την φωτεινή εξαίρεση... :sad:


Περαστικά σου και πάλι.
:beer:

o_gavros
01/12/2009, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από nihristo


Υ.Γ μπορεί οδηγικά να ήταν μεγάλη μαλακία του puntάκια αλλά καλή η κίνηση να αναλάβει την ευθύνη του.

κατόπιν εορτής και προφανώς μετά απο "δασκαλεμα" απο τρίτους...πολύ μάγκας ο πουντάκιας.

Περαστικά ρε φίλε και να λες πάλι καλά που θα'σαι γερός να περάσεις τις γιορτές με την οικογένεια σου.

όσο για το μουνάκι που σε σακάτεψε,σκίστου τη σούφρα στο δικαστήριο και μη τον λυπηθείς πουθενά!

reinmeister
01/12/2009, 12:59
Περαστικα αγορι...για τα δεδομενα της τουμπας ,γλιτωσες με τα ελαχιστα...

μονο ορθιος απο δω και περα...:beer:

Jo.Da.
01/12/2009, 13:21
Μπαμπίνο περαστικά και ποτέ ξανά ρε φίλε...:sad:

sober
01/12/2009, 13:38
περαστικα!!!
:(

sergiosm
01/12/2009, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από o_gayros
κατόπιν εορτής και προφανώς μετά απο "δασκαλεμα" απο τρίτους...πολύ μάγκας ο πουντάκιας.

Περαστικά ρε φίλε και να λες πάλι καλά που θα'σαι γερός να περάσεις τις γιορτές με την οικογένεια σου.

όσο για το μουνάκι που σε σακάτεψε,σκίστου τη σούφρα στο δικαστήριο και μη τον λυπηθείς πουθενά!


Δηλαδή θα ταν καλύτερα να μην το παραδεχόταν;

Δεν πρέπει να του αναγνωριστεί το γεγονός ότι το παραδέχτηκε;

Δεν είπε κανείς να του πούμε και ευχαριστώ, αλλά ότι κάποιος κάνει μαλακία στην οδήγηση δεν σημαίνει αυτόματα ότι είναι και μαλάκας.

:wave2:

bonepeeler
01/12/2009, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από nakedorange
Υπαρχουν εξελιξεις..

μετα απο καποια τηλεφωνα εμαθα και (ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΑ) πως ο οδηγος του πουντο τελικα αναγνωρισε την ευθυνη του και εκανε Θετικη Δηλωση στην Ασφαλιστικη του...


Σε πρωτη φαση παμε να "μαζεψουμε" το μηχανακι...μετα βλεπουμε(ειναι και ενα σωρο χαρτια στη μεση).


Να ειστε καλα ολοι παιδια!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΞΑΝΑ

Περαστικά κι αγύριστα.:)

byron
01/12/2009, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Δηλαδή θα ταν καλύτερα να μην το παραδεχόταν;

Δεν πρέπει να του αναγνωριστεί το γεγονός ότι το παραδέχτηκε;

Δεν είπε κανείς να του πούμε και ευχαριστώ, αλλά ότι κάποιος κάνει μαλακία στην οδήγηση δεν σημαίνει αυτόματα ότι είναι και μαλάκας.

:wave2:

+990

Περαστικά και αγύριστα φίλε. Ευτυχώς μόνο η ταλαιπωρία και ο πόνος λίγων ημερών θα μείνει.
Πάντα όρθιος :beer: :beer:

PortisHead
01/12/2009, 14:32
Ηθελα να σου προτεινω διαφορα.....τελικα κατεληξα σε ενα και μονο.
Κανε μια σφιχτη αγκαλια την γυναικα σου και τα παιδια σου.
Καλες γιορτες να εχεις και μονο τυχερος απο δω και περα
:wave2:

vangelis 64
01/12/2009, 14:40
Περαστικά αδερφέ και μη δείξεις οίκτο στο δίποδο με το ΙΧ.Δεν αξίζει.:beer: :beer:

fast_gr
01/12/2009, 14:40
Καλή κ γρήγορη ανάρρωση σου εύχομαι!!

Πρώτα η υγεία σου κ μετά όλα τα άλλα!!:wave2:

dosko
01/12/2009, 14:48
Καλη ανάρρωση


:beer: :beer:

2stroker
01/12/2009, 15:44
περαστικα φιλε και ποτε ξανα τετοια περιστατικα:wave2:

Road67
01/12/2009, 16:23
Χριστέ μου!

Πολλά πολλά περαστικά :smilea:

κι αν μου έπιτρεπεις βλέποντας τη μοτό σου και διαβάζοντας οτι χτύπησες πρώτα στο πίσω μέρος του φορτηγού και μετά στο φίατ καλά την έβγαλες.

Να είσαι καλά και να προσέχεις. (α και να χαίρεσαι την κόρη σου).

blackbusa
01/12/2009, 16:29
ευτυχως πταισματα τελικα....περαστικα και παλι ορθιος συντομα....

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

φανταζομαι οτι τα σημαδια απο το ατυχημα ηταν ΤΟΣΟ εμφανη που δεν τους επερνε να κανουν μαλακια...ευτυχως που θα ξεμπερδεψεις γρηγορα...

:wave2:

MitsosNaked
01/12/2009, 16:35
Περαστικά και ποτέ ξανά!!!

:beer: :beer:

HolyDiver
01/12/2009, 16:44
Περαστικά :wave2:

SVX
01/12/2009, 16:49
περαστικα ρε φιλε....βλεπω πως γινανε τα σιδερα και φανταζομαι τι θα περασες εσυ...σπασμενα πλευρα.....γαμησ3τ4! κουραγιο και ποτε ξανα

Ζεύκας
01/12/2009, 17:00
1.πιάσε δικηγόρο.
2.έχεις φύγει για την Αστυνομία να καταθέσεις μήνυση για αστική και ποινική διώξη.
3.περαστικά και ταχεία ανάρρωση.


:wave2:

DeusEx
01/12/2009, 17:04
Περαστικα και σιδερενιος φιλε μου , ποτε ξανα ...

Συγγρου δουλευω και πηγαινοερχομαι καθημερινα, εχει καταντησει κανιβαλισμος αυτο το πραγμα εκει εξω ...

Δεν μου λες , ειναι το μαυρο το triumph που εβλεπα συνεχεια καθημερινα παρκαρισμενο κοντα σε ενα περιπτερο στο ρευμα προς Πειραια? Εσφιξε το στομαχι μου οταν ειδα την φωτο που ανεβασες, ποσο μαλλον στην σκεψη του τι χειροτερο μπορει να ειχες παθει ...

Παντα ορθιος, σου ευχομαι ταχεια αναρωση ...

alximistis
01/12/2009, 18:34
περαστικά σου ποτέ ξανά να μη σου τύχει κάτι και πάντα όρθιος. :)
τα υπόλοιπα ειδικά τώρα που ο τυπάκος αναγνώρισε την ευθύνη του φτιάχνονται :)

nakedorange
01/12/2009, 18:45
Aλλη μια φορα να σας ευχαριστησω που με συμμεριζεστε ...με συγκινησατε ρπμ...

Αλλη μια φορα να ευχηθω να ειστε παντα ολοι καλα και να χαιρεστε τις μοτο σας!


@DeusEx....> αυτο ειναι...

o_gavros
01/12/2009, 18:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Δηλαδή θα ταν καλύτερα να μην το παραδεχόταν;

Δεν πρέπει να του αναγνωριστεί το γεγονός ότι το παραδέχτηκε;

Δεν είπε κανείς να του πούμε και ευχαριστώ, αλλά ότι κάποιος κάνει μαλακία στην οδήγηση δεν σημαίνει αυτόματα ότι είναι και μαλάκας.

:wave2:

Προφανώς και δε θα ήταν καλύτερα να μην το παραδεχόταν.

Να δεχτώ φυσικά ότι αυτός που κάνει μαλακία στην οδήγηση δεν είναι αυτομάτως μαλάκας.

Αυτός που ενώ ξέρει ότι η οδηγική μαλακία που έκανε ,σχεδόν έστειλε στον άλλο κόσμο έναν άνθρωπο,κόντεψε να κλείσει ένα σπίτι και η αρχική του αντίδραση (ενώ έχει δει τον άνθρωπο στο δρόμο) ήταν να πουλήσει τρελίτσα και κατηγορίες του στυλ "ο μηχανάκιας φταίει", τι είναι ???

το μουνάκι που έγραψα πριν,φαντάζει μάλλον λίγο ως χαρακτηρισμός τώρα που το σκέφτομαι...

:wave2:

Frezas
01/12/2009, 19:39
Μπαμπη μου, μιλησαμε και στο τηλ.

Θελω να σου ευχηθω και απο εδω περαστικα, να κανεις υπομονη τις επομενες μερες,
που θα δυσκολευεσαι λιγακι για τα καθημερινα. Σημασια εχει οτι ειχες το μυαλο να εισαι
καλα προστατευμενος και να χρειαστείς μοναχα λιγο καιρο αναρρωσης και υπομονης.

Αφου ο βλακας με το αμαξι το παραδεχτηκε, το μηχανακι σου θα γινει οπως πριν κουκλα,
και θα αποζημιωθείς για οτι ταλαιπωρια θα εχεις τωρα και παλι μαζι μετα θα πηγαινουμε τις βολτουλες και θα κανουμε το χαβαλε μας!!

Φιλια πολλα και οταν θα νοιωθεις καλυτερα θα τα πουμε και απο κοντα !!!

THEOD
01/12/2009, 20:00
Ρε Μπαμπίνο...τώρα το έμαθα....

Ηρέμησε ρε....Να νοιώσεις πρώτα καλύτερα και όλα θα φτιάξουν...Δεν σου τηλεφωνώ για να μην σε ζορίσω....Θα τα πούμε σε λίγες μέρες που (ΣΙΓΟΥΡΑ) θα είσαι καλύτερα...

Frezas
01/12/2009, 20:18
Μπαμπινο, ανοιξαμε και ποστ στο foroum μας για τα περαστικα και αμεσως ποσταρε ο Κωστας (Tigris), ο οποιος περνουσε με το αμαξι και ειδε το συμβαν.

http://www.fazerclub.gr/forumx/viewtopic.php?f=2&t=11440

Φυσικα αν χρειαστεις μάρτυρα, θα σας φερω σε επαφη για τα περαιτέρω!!

Αντε ολα καλα λεμε..........μονο χαμογελα τωρα!!!:D

jimmis5
01/12/2009, 20:31
Περαστικα και να μην επαναλυφθουν οι φωτο απο το κρανος θα μπορουσαν να ειναι sticky
και αφου βγαζεις ακρη με ασφαλειες ολα καλα να χερεσαι και να σε χερεται η οικογενεια σου:wave2:

epp1640
01/12/2009, 20:35
:sad: :mad: :yuck:

:mad: :mad: :mad:

Τι να πω πια.. τι να πω..

Περαστικά και αγύριστα.. :sad:

MikeG
01/12/2009, 20:36
Φίλε μου, εύχομαι ολόψυχα περαστικά, ποτέ ξανά κάτι αντίστοιχο & σύντομα να αποζημοιωθείς & να βγάλεις άκρη.
Γερός δυνατός πάνω στη μοτοσυκλέτα σου.

:wave2:

Giorgos19
01/12/2009, 21:01
Περαστικα naked!! Ετοιμαζομουν να γραψω πως οταν ζηταει να σε δει γιατρος της ασφαλιστικης αυτου που σε χτυπησε, νομιζω πως σημαινει οτι εχει κανει θετικη δηλωση. Απο ο,τι ειδα ομως, το τσεκαρες και εχει κανει τελικα.
Ολα παιρνουν τον δρομο τους σιγα σιγα! Θετικες σκεψεις, και ο καιρος μεχρι να γινεις καλα και να ξανακαβαλησεις θα περασει στο πι και φι!!

Και παλι περαστικα!!


:beer: :beer: :beer: :beer:

kawazoyras
01/12/2009, 21:24
περαστικά φίλε μου κ ποτέ ξανά τό παραμικρό σού εύχομαι κ νά τό ξεπεράσεις γρήγορα, πάντα όρθιος χαρά κ ευτυχία στήν οικογένιά σου!!!!!

dodos 900
01/12/2009, 21:58
Γρήγορα περαστικά!:beer:

pyromaniacs
01/12/2009, 22:11
Περαστικά και γρήγορα όρθιος

jimmy10
01/12/2009, 22:40
Περαστικά και αγύριστα


Όσο για το άλλο... έστω και έτσι θα βγάλεις την άκρη σου και δεν θα ταλαιπωρηθείς παραπάνω και άδικα...

:beer: :beer: :beer:

duck456
02/12/2009, 08:58
Μπαμπινο πολλα περαστικα και αγυριστα.
Δεν σε περνω τωρα τηλ μιας και ενημερωθηκα απο τον Ανδρεα!
Θα μιλησουμε ομως αργοτερα σιγουρα.
Αν χρειαζεσαι κατι παρε τηλεφωνο φιλαρακι!

TROOPER
02/12/2009, 09:38
ευτυχως ρε μπαμπη φαινεται να ξεμπλεκεις.:winka:

και παλι περαστικα !!!

+1000 σεργιο.

LsKostas
03/12/2009, 09:51
Περαστικα και παντα ορθιος κοντα στην οικογενια σου commando:wave2:

DimChios
06/12/2009, 19:58
ω ρε Μπαμπη γμτ!!!

:sad:

Τουλαχιστον φαινεται να παιρνει το δρομο της η υποθεση!

Περαστικα και ποτε ξανα!

:beer: :beer: :beer: